Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και για ακομα πιο γρηγορα αν την φωτο την βρήκες στο ιντερνετ κανεις πανω της δεξι κλικ επιλεγεις αντιγραφη διευθυνσης URL εικονας και μετα ερχεσαι στο ποστ που θελεις να γραψεις και επιλεγεις insert image στην τριτη γραμμη το δευτερο εργαλειο και κανεις επικολληση εκει που λεει url και insert

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΙΡΗ μου ναι σωστα οι πρωτες 40 μερες δεν δινουμε πιπιλα ουτε αντλουμε απο θηλαστρο...αλλα μου ειπε η γιατρος μου οτι λογω διδυμων μπορω καποιες φορες να δωσω ξενο γαλα η΄ καλυτερα να αντλησω...
ΚΕΛΛΥ ΜΟΥ σ ευχαριστω πολυ Very Happy Very Happy 
να στε καλα βρε κοριτσια που μας βοηθατε...!!!!
ΑΛΕΠΟΥΔΙΤΣΑ κ εγω αυτο το θηλαστρο λεω να παρω,το εγκρινουν κ οι δευτερομανουλεςRazz Razz 
ΟΛΓΑ πηρε φωτια το πλυντηριο ε?????μοσχοβολαει το σπιτι .....
proderm pisteyv ta pio kala

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευαννακι μου εγω θα ελεγα να μην παρεις ακομα θηλαστρο.δες πως θα παει και ποιες θα ειναι οι αναγκες των μωρων και οι δικες σου.ενα ακαταλληλο θηλαστρο μπορει να σου χαλασει και την παραγωγη σου.η φιλη μου που σου ειπα πως θηλαζει τα διδυμα εχει νοικιασει νοσοκομειακο αλλα βεβαια εκεινη κανει αποκλειστικη αντληση.επισης λογω διδυμων θα σου προτεινα να διαβασεις κατι πως να κανεις σωστες αντλησεις.ο θηλασμος δεν εχει ρολοι αλλα αν χρειαστει να αντλεις πχ λογω θερμοκοιτιδας χτυπα ξυλο πρεπει να αντελεις αυστηρα ανα 3 ωρες το αργοτερο

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια!!
Καλέ δεν σας προλαβαίνω..Πάντως κορίτσια εγω λέω να αγοράσω αργότερα θήλαστρο ακριβώς για αυτό που είπε η Ολγα..δεν ξέρεις τι θα σου χρειαστεί.Η κουμπάρα μου που γέννησε πριν λίγους μήνες και τρελή φαν του αποκλειστικού δεν κατάφερε η μικρή της να πιάσει θηλή οπότε μετά τις πρώτες μέρες που προσπάθησε χρειάστηκε να νοικιάσει απευθείας την νοσοκομειακή για να μπορεί να δίνει το γαλατάκι της..
Τώρα για την βιοκλινική που πήγα χθες δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα...ευγενικό προσωπικό δε λέω αλλά με βάση την τιμή τους δε μου φάνηκε να σου προσφέρει και τόσο πολλά. Και οι τουάλετες των επισκεπτών ήταν σε ψιλοάθλια κατάσταση...Δωμάτια νορμαλ έως μικρά,αίθουσα τοκετού δε με άφησαν να δω και οι επισκέπτες περιμένουν 6 ορόφους πιο κάτω σε ένα σχετικά μικρό χώρο.Σαν λίγο πιο καλά διακοσμημένο νοσοκομείο μου φάνηκε...τι να πω ίσως να ήταν η ιδέα μου...και η αλήθεια είναι πως πρέπει να δω και τα υπόλοιπα για να συγκρίνω!
Ολγάκι την τσαντούλα πόσο την πήρες αν επιτρέπετε;;
Καλά ε και εμένα μου φαινόταν ακριβή η Θεσσαλονίκη, μας τα χαλάει η λεβεντογέννα στις τιμές!!!Razz 
Το απορυπαντικό από μάρκετ το πήρατε ή φαρμακείο;;
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 93981  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 93981 

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Γιωτουλα!Το proderm απο σουπερ μαρκετ θα το παρω κι εγω σημερα.Γυρω στα 8 ευρω κανει.Σε φαρμακειο δεν το εχω δει!Οσο για το θηλαστρο ουτε κι εγω θα αγορασω απο τωρα. Αν χρειαστει αργοτερα οκ!Αναλογως τι θα μας συμβουλευσει και ο παιδιατρος!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eimaimpampas έγραψε:Καλημερούδια!!
Καλέ δεν σας προλαβαίνω..Πάντως κορίτσια εγω λέω να αγοράσω αργότερα θήλαστρο ακριβώς για αυτό που είπε η Ολγα..δεν ξέρεις τι θα σου χρειαστεί.Η κουμπάρα μου που γέννησε πριν λίγους μήνες και τρελή φαν του αποκλειστικού δεν κατάφερε η μικρή της να πιάσει θηλή οπότε μετά τις πρώτες μέρες που προσπάθησε χρειάστηκε να νοικιάσει απευθείας την νοσοκομειακή για να μπορεί να δίνει το γαλατάκι της..
Τώρα για την βιοκλινική που πήγα χθες δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα...ευγενικό προσωπικό δε λέω αλλά με βάση την τιμή τους δε μου φάνηκε να σου προσφέρει και τόσο πολλά. Και οι τουάλετες των επισκεπτών ήταν σε ψιλοάθλια κατάσταση...Δωμάτια νορμαλ έως μικρά,αίθουσα τοκετού δε με άφησαν να δω και οι επισκέπτες περιμένουν 6 ορόφους πιο κάτω σε ένα σχετικά μικρό χώρο.Σαν λίγο πιο καλά διακοσμημένο νοσοκομείο μου φάνηκε...τι να πω ίσως να ήταν η ιδέα μου...και η αλήθεια είναι πως πρέπει να δω και τα υπόλοιπα για να συγκρίνω!
Ολγάκι την τσαντούλα πόσο την πήρες αν επιτρέπετε;;
Καλά ε και εμένα μου φαινόταν ακριβή η Θεσσαλονίκη, μας τα χαλάει η λεβεντογέννα στις τιμές!!!Razz 
Το απορυπαντικό από μάρκετ το πήρατε ή φαρμακείο;;
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 93981  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 93981 


Κοριτσάκια μου καλημερούδια!

Γιώτα μου κι εγώ προδέρμ χρησιμοποιώ και το πα'ιρνω από το σούπερ μάρκετ. Ψάξτε και καμιά προσφορά απ'το ιντερνετ, καμιά φορά βγάζουν καλές κ συμφέρει. Τσεκάρετε μόνοτιμές σούπερ μάρκετ για να ξέρετε τη διαφορά. Το ίδιο ισχύει και για τις πάνες αλλά θα τα δείτε στην... πορεία!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472 

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tην καλημέρα μου από το Λονδρέζικο Ηράκλειο, έπεσε λίγο η θερμοκρασία αλλά εγω εκεί σταθερή συνεχίζω να ζεσταίνομαι!!! Πως είστε ? Τ φιλιά μου σε όλες ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 417472 

Κ εγώ το θήλαστρο θα το αφήσω για αργότερα έχω βρει ένα site με οικονομικά θα σας το ποστάρω!

Αχ μωρουδίλα μόλις πάρω κ άλλα πράματα θα αρχίσω τα πλυσίματα κ τη τακτοποίηση έχω ξεκαθαρίσει κ κάτι ουδέτερα της μικρής να τα βάλουμε έτσι για αρχή! Θυμάμαι κ εγω με προδέρμ είχα ξεκινήσει το είχα βρει προσφορά, έχω δοκιμάσει κ το planet κ το ariel baby πάιρνω όποιο είναι πολλες μεζούρες κ σε προσφορά! Μαλακτικό δεν έχω πάρει καθόλου παρόλο που έχουμε σκληρό νερό αλλά μου φάινονται μια χαρά! Πάντως το καλό είναι ότι στα βρεφικά το άρωμα μένει αυτη η μωρουδίλα κρατάει καιρό ενω στα δικά μας μόλις τα σιδερώσεις πάει εξαμφανίζεται Crying or Very sad Crying or Very sad 

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσακια μου!!!!

οταν πηγα σουπερ για να διαλεξω απορρυπαντικο τα μυρισα ολα τα μπεμπε και το προδερμ με κερδισε!!

και εδω εχει ψυχρουλα μαιρη μου και σημερα εβαλα καλσον για πρωτη φορα!!

οχι θηλαστρο ακομα κοριτσια μου...ειναι πολυ νωρις,ας δουμε τις αναγκες μας πρωτα και μετα παιρνουμε.

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γιωτουλα την τσαντα την πηρα 50 λιρες μαζι με τα μεταφορικα.60 ευρω περιπου

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
olga86 έγραψε:γιωτουλα την τσαντα την πηρα 50 λιρες μαζι με τα μεταφορικα.60 ευρω περιπου
Ολγάκι αυτές δεν είναι? ίδια τιμή έχουν κι εδώ περίπου, αν παραγγείλετε κ κάτι άλλο γλιτώνετε κ τα μεταφορικά Wink 
-για τις υπόλοιπες ενδιαφερόμενες-
http://www.baby-avenue.gr/για-τη-βόλτα-του-μωρού-c-370.html

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο βρε κελλυ αστερι!!!!ειχα ψαξει αλλα δε τις ειχα βρει εδω!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
olga86 έγραψε:μπραβο βρε κελλυ αστερι!!!!ειχα ψαξει αλλα δε τις ειχα βρει εδω!
κατά τύχη μαρί της βρήκα κι εγώ Laughing άμα βρείτε κάποιο φτηνό κάλυμμα παιδικού καθίσματος 0-13 πείτε μου! Γιατί το κάθισμά μας είναι ροζ καταρόζ χαχα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 215994 

katia@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αυτό που απαντάμε και φαίνεται το απο πάνω σε λευκό φόντο πως το κάνουμε;

Καλύματα για καθισματάκια κ καρότσια λευκά έχει στο prenatal κ νομίζω (με επιφύλαξη) οτι έχει κόκκινο κ μπλε κ λευκό καλοκαιρίνο

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια μου,ειμαι πολυ χαρουμενη!!Κλεισαμε καροτσακι και κρεβατακι!!Θελω να σας βαλω φοτο να μου πειτε την γνωμη σας αλλα δεν ξερω πως!!!Crying or Very sad 

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alepouditsa1 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου,ειμαι πολυ χαρουμενη!!Κλεισαμε καροτσακι και κρεβατακι!!Θελω να σας βαλω φοτο να μου πειτε την γνωμη σας αλλα δεν ξερω πως!!!Crying or Very sad 



 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 3 654316 μπράβο αλεπουδάκι μου με γεια σας!!!εμείς πήγαμε χθες και είδαμε αρκετά και η αλήθεια είναι ότι μπερδεύτηκα...τελικά δεν θα πάρω πολυμορφικό κρεβατάκι που σκεφτόμουν εξαρχής γιατί μου φάνηκαν αλλόκοτα καροτσάκι πολυμορφικό πήρες?απο internet τα πήρες?

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eφη μου το πολυκαροτσι το ειχα δει στο ιντερνετ στα 420 ευρω αλλα τελικα το βρηκα στην Πατρα στα 390.Ειναι αυτο εδω

http://www.anatello.gr/cart/Graco-karotsi-Evo-trio-Chilli.html

Kαι κρεβατακι οχι δεν πηρα πολυμορφικο αλλα αργοτερα μετατρεπεται σε καναπεδακι. Βγαινουν δηλαδη τα καγκελα και εχει και διπλο συρταρι.Και αυτο στα 300 ευρω το βρηκα προσφορα μαζι με στρωμα ανατομικο.Ειναι πολυ ομορφο!

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="alepouditsa1"]Eφη μου το πολυκαροτσι το ειχα δει στο ιντερνετ στα 420 ευρω αλλα τελικα το βρηκα στην Πατρα στα 390.Ειναι αυτο εδω

http://www.anatello.gr/cart/Graco-karotsi-Evo-trio-Chilli.html

Kαι κρεβατακι οχι δεν πηρα πολυμορφικο αλλα αργοτερα μετατρεπεται σε καναπεδακι. Βγαινουν δηλαδη τα καγκελα και εχει και διπλο συρταρι.Και αυτο στα 300 ευρω το βρηκα προσφορα μαζι με στρωμα ανατομικο.Ειναι πολυ ομορφο!


το καρότσι είναι τέλειο σε ποιο χρώμα το πήρες?και το κρεβατάκι μαζί με στρώμα καλη η τιμή..απο Πάτρα το κρεβατάκι?sorry για τις πολλές ερωτήσεις αλλά έχω μπερδευτεί πολύ

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το πηρα σε κοκκινο που ειναι καπως ουδετερο. Ναι κ το κρεβατακι απο Πατρα.Θα προσπαθησω αυριο να βαλω φοτο αλλιως θα στο στειλω στο φμπ να παρεις μια ιδεα.Που μενεις Εφη μου μηπως ξερω κανενα μαγαζι να σου προτεινω? Παντως μην αγχωνεσαι ολα θα τα βρειτε.Εχετε χρονο ακομα!

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ψωνια ομορφα!!!!με γεια αλεπουδιτσα μου!!!!καλα εκανες και πηρες κουνια καναπε γιατι κανενας δεν χρησιμοποιει την κουνια σαν κρεβατι.

εμεις καροτσι εχουμε παρει απο τον ιουνιο το stokke σε μπεζ χρωμα γιατι δεν ξεραμε ακομα φυλλο.

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με γεια σας κ σας Ολγα μου το καροτσακι.Καλες βολτες να εχει η ζουζουνα σου.Να σου πω την αληθεια μου εφυγε ενα απιστευτο αγχος που ξεμπερδεψα με τα "χοντρα" ψωνια.Τωρα εχω ψηθει να παραγγειλω την ιδια τσαντα αλλαξιερα με σενα στο γκρι χρωμα.Ζηλεψα!!!Ειναι στ'αληθεια τοσο ομορφη κ πρακτικη οσο φαινεται??

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρες σας πολλές πολλές κ φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!

Αχ μυρίζει μωρουδίλα , ψώνια, κουδουνίστρες τι τέλειαααα!!! Αλεπουδίτσα μεγεια το καρότσι σας τέλειοο είμαι υπερ του πολυμορφικού!! Μεγεια κ το κρεβατάκι σας κ καλούς ύπνους!!Smile Smile 

Ολγα μεγεια κ σε εσένα!!! Ωραία τα stokke αλλα λίγο τσιμπημένα αν κ παιζει εσύ να το πήρες σε καλή τιμή φαίνεσαι πολύ ψακτηρι!!Laughing Laughing Laughing 

Κέλλυ για κάθισμα αυτοκινητου? εμένα το ρηλάξ είναι φούξια αλλά θα βάλω πάνω καμιά πάνα που ούτως η αλλως έβαζα!

Εφη Θεσσαλονίκη δε πας για ψώνια? μου έχουν πει γνωστές μου εκεί για τα kiddo κ το μωρουδόκοσμο ? κάπως έτσι αλλά βλέπεις τώρα ο΄τι οι τιμές σας στα μαιευτήρια δεν είναι τπτ αρα κ αυτά θα είναι οικονομικά εμείς εδω χωρίς "παζαρι" δε σου κόβουν κ δε μας δίνουν ούτε μια κουδουνίστρα δώρο οπότε ιντερνετ κ πάλι ιντερνετ κ πολυεθνικα!

Λοιπόν να σας πω , με έχουν πιάσει νύστες του 1ου τριμηνου, τωρα είναι από τη κούραση είναι από το καιρό ιδέα δεν έχω! Επίσης έχω μυικούς πόνους σε σημείο που δε μπορω να σηκώσω τα πόδια να τα βάλω στο καναπέ ή στη καρέκλα ή να κάτσω ή ακόμα να ξαπλώσω οι πόνοι αυτοί είναι στο ευαισθητο σημείο κουκου πιου πιου τέλοσπαντων μάλλον καταλάβατε δεν είναι εσωτερικοι μάλλον μυικοι! έχει συμβεί σε κάποια? Εχω γιατρό σήμερα οπότε θα του το πω αλλα ήθελα να σας ρωτήσω!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Μαιρη μου!Υπνηλιες εχω κι εγω απιστευτες!Οπως επισης τους ιδιους μυικους πονους στους γοφους.Σε σημειο να μην μπορω κι εγω να κανω τπτ και να ποναωωω!! Επειδη με εχουν πιασει την τελευταια εβδομαδα ομως νομιζα οτι ειναι απο την κουραση αλλα ισως και να ειναι απο το μωρο που μας τραβαει ασβεστιο..τι να πω!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο κάπου εκεί κ αναμεσα στα πόδια αλλά μυικά! μου έχει δώσει ασβεστιο κ μαγνήσιο θα τον ρωτήσω σήμερα! Στη κούραση το αποδίδω αλλά μόλις πριν λίγο συνηδειτοποίησα ότι αποχαιρετούμε το 2ο τρίμηνο κ πάμε στο 3ο κ τελευταίο οπότε είναι φυσιολογικό όλο αυτό , αυτη την απάντηση περιμένω κ το βράδυ! Υπνηλία άστα εκεί που κάθομαι τσουπ θα τον ρίξω τον υπνάκο βέβαια αν συνεχιστούν αυτοι οι πόνοι σύντομα θα μετατραπει σε αυπνια!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε Μαιρη μου τωρα που ειπες κουδουνιστρα να σε ρωτησω κατι.Για τα νεογεννητα αγοραζουμε παιχνιδακια η οχι??Τυπου κουδουνιστρες και τετοια δηλαδη!

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλημέρες σας πολλές πολλές κ φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!

Αχ μυρίζει μωρουδίλα , ψώνια, κουδουνίστρες τι τέλειαααα!!! Αλεπουδίτσα μεγεια το καρότσι σας τέλειοο είμαι υπερ του πολυμορφικού!! Μεγεια κ το κρεβατάκι σας κ καλούς ύπνους!!Smile Smile 

Ολγα μεγεια κ σε εσένα!!! Ωραία τα stokke αλλα λίγο τσιμπημένα αν κ παιζει εσύ να το πήρες σε καλή τιμή φαίνεσαι πολύ ψακτηρι!!Laughing Laughing Laughing 

Κέλλυ για κάθισμα αυτοκινητου? εμένα το ρηλάξ είναι φούξια αλλά θα βάλω πάνω καμιά πάνα που ούτως η αλλως έβαζα!

Εφη Θεσσαλονίκη δε πας για ψώνια? μου έχουν πει γνωστές μου εκεί για τα kiddo κ το μωρουδόκοσμο ? κάπως έτσι αλλά βλέπεις τώρα ο΄τι οι τιμές σας στα μαιευτήρια δεν είναι τπτ αρα κ αυτά θα είναι οικονομικά εμείς εδω χωρίς "παζαρι" δε σου κόβουν κ δε μας δίνουν ούτε μια κουδουνίστρα δώρο οπότε ιντερνετ κ πάλι ιντερνετ κ πολυεθνικα!

Λοιπόν να σας πω , με έχουν πιάσει νύστες του 1ου τριμηνου, τωρα είναι από τη κούραση είναι από το καιρό ιδέα δεν έχω! Επίσης έχω μυικούς πόνους σε σημείο που δε μπορω να σηκώσω τα πόδια να τα βάλω στο καναπέ ή στη καρέκλα ή να κάτσω ή ακόμα να ξαπλώσω οι πόνοι αυτοί είναι στο ευαισθητο σημείο κουκου πιου πιου τέλοσπαντων μάλλον καταλάβατε δεν είναι εσωτερικοι μάλλον μυικοι! έχει συμβεί σε κάποια? Εχω γιατρό σήμερα οπότε θα του το πω αλλα ήθελα να σας ρωτήσω!

καλημερα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing !μιση τιμη το πηρα Laughing Laughing Laughing !μη με ρωτησεις πως...δεν αποκαλυπτω τις πηγες μου!!!Laughing Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις