Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Αχ κορίτσια μου!!! Πόσο συκινητικό είναι που πλησιάζουμε στο τέλος! Απ'τη μία αγωνιώ κι από την άλλη δεν βλέπω την ώρα γιατί κοντεύω να...σκάσω!!!! Έχω ξεχάσει να σας αναφέρω νομίζω ότι ηκοιλιά μο είναι σαν να'χει 3 μωρά μέσα κι όχι 1 (έτσι ήμουν κ στην πρώτη εγκυμοσύνη) και ασφυκτιώ! Όλοι μου λένε, μωρέ σίγουρα δεν έκανε λάθος ο γιατρός; Μη βγει κ κανένα αδελφάκι δίδυμο από κει μέσα! Τ'ακούς evianna!!!!!!!!!!!!!!!!! Αν θυμηθώ (η αμνησία εννοείται πως παραμένει) θα σας στείλω φωτο να φρικάρετε!!!!!
Αλεπουδίτσα εγώ μπορεί να μην πίνω, να μην καπνίζω, να μην γ.... μετά συγχωρήσεως αλλά τα καφεδάκια μου δεν τα έκοψα ποτέ. Αδυνατώ! Το 1 την ημέρα είναι σίγουρο κ το τελευταίο δίμηνο πίνω κ το απόγευμα Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Ο μικρός μου,κύριος ο καημένος, τι να κάνει συνήθισε φαίνεται!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 534787 
Σήμερα θα βγω μετά από μήνες με τον αντρούλη μου, θα με ...κυλίσει σε ένα φιλικό μαγαζί κ θα κάνω κατάληψη σε καμιά καρέκλα σαν τον Βούδα! Αυτά...

Α, κ κάτι τελευταίο. Δεν έχει πολύ πλάκα που πλέον όλοι (ειδικά οι γυναίκες) στο δρόμο σε κοιτούν κ σου χαμογελούν με ένα μείμα χαμόγελου-οίκτου; χαχαχαχ Εγώ γελάω πολύ!!! Laughing Laughing Laughing 

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468 

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα κ καλό Σαββατοκύριακο σε όλες σας κ στα μπεμπενάκια!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472 

φφφφ κορίτσια σηκώθηκα κομμάτια πέρα ότι με πιάναν κράμπες όλη νύχτα ενώ πίνω κανονικά μαγνήσιο κ ασβέστιο ! Για το γύρισμα του πλευρού δε το συζητώ με τα χίλια ζόρια ! Βέβαια η αλήθεια μου είναι ότι είχα καλεσμένους χθες το βράδυ κ πάλευα από το μεσημέρι συν κάτι μικρο δουλειές το πρωί κ πάλι καλά μπορώ να πω! Αν αναπολήσω πάντως στο παρελθόν σε αυτό το μήνα ήμουν κυρία στο καναπέ μόνο ένα φαγητό αλλά τώρα φύσει αδύνατον!!

Από αποτρίχωση όπως έχω ξαναπει ένα πόδι μέχρι λίγο κοντά στο μπούτι ψηλά ψηλά για δε το απόκρυφο "μαγεμένος δάσος" με καθρεφτάκια κ τέτοια εγω δε μπορώ , έχω πρόταση από τον άντρα αλλά δε θέλω!

Από καφέ τώρα ούτε κ εγώ τον έκοψα αλλά πάντα έπινα 1 την ημέρα στο τσακιρ 2! Φραπε μόνο δε πίνω! Παρόλα αυτά δεν έχω θέματα κ το βασικό κοιμάμαι όπου βρω!!

Είχα ερωτήσεις να σας κάνω αλλά τις ξέχασα οπότε όποτε κ αν τις θυμηθώ θα σας πω!!! Για την ώρα σας στέλνω τα φιλιά μου κ υπομονή λίγο μας έμεινε!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472 

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!Αρε Μαίρη!δεν ειχα σκοπο να μπω τώρα βλεπεις κανω δουλειες  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 93981  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 517142  να σαι καλα με εκανες κ γέλασα με το ''μαγεμένο δάσος'' χαχαχα καλό!Εγω με το καθρεφτάκι μια φορά την εβδομάδα,ισα για να νιωθω καλά,αλλα οντως βρε τι πράγμα ειναι αυτο με τον υπνο,δυσκολευομαι πολυ να γυρίσω πλευρό.

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κελυ θα συμφωνήσω!!Πριν λιγο ειδα το ειδωλό μου στην τηλεοραση καθως την ξεσκονιζα κ τρόμαξα!μα ποτε εγινε αυτη η κοιλουμπα?!εν τω μεταξυ ειμαι σαν αβγο με ποδια!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχαχαχα αβγο με ποδια...Χαχαχαχα!!! Καλημερες!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 875502  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 875502 

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πετάμε κάτι ατάκες όμως όλες μας πολύ πετυχημένεςLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Εγω δουλειές σήμερα δε κάνω φαγητό έχει μείνει από χθες ! Μόνο πλυντήριο δικά μας κ σίδερο αύριο!! Σήμερα relax όσο μπορώ δηλαδή!!

ααα να βάλουμε στη δική μου λίστα κ νεύρα πολλά νεύρα τώρα μου βγαίνουν , ίσως να είναι από τη κουραση , από την ανυπομονησία ένα μιξ μαζί!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσάρες μου!!!το αβγό με πόδια και το μαγεμένο δάσος πολύ πετυχημένα....σίδερο έχω κ γω κάτι λίγα αλλά ρε κορίτσια πολύ βαρεμάρα δεν θέλω να κάνω Τ Ι Π Ο Τ Α !!!!!!!!!!!!Α Δ Υ Ν Α Τ Ω !!!!!!!!!!!όσο για τον ύπνο ας μην το σχολιάσω.....για τα βλαστοκύτταρα που ρώτησα πριν λίγες μέρες μόνο η Όλγα μου απάντησε......οι υπόλοιπες τι θα κάνετε τελικά και ποια είναι η γνώμη σας???μη με ''κλάσετε''πάλι περιμένω γνώμες...
Φιλάκια σε όλες

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελα Εφη μου,δεν απάντησα γιατι δυστυχώς δεν γνωρίζω κ πολλά για το συγκεκριμενο θέμα κ να πω την αληθεια δεν το εχω ψάξει!κακως ισως.εσυ γνωρίζεις επι του θέματος;πες μας κ εμας

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efi2013 έγραψε:γεια σας κοριτσάρες μου!!!το αβγό με πόδια και το μαγεμένο δάσος πολύ πετυχημένα....σίδερο έχω κ γω κάτι λίγα αλλά ρε κορίτσια πολύ βαρεμάρα δεν θέλω να κάνω Τ Ι Π Ο Τ Α !!!!!!!!!!!!Α Δ Υ Ν Α Τ Ω !!!!!!!!!!!όσο για τον ύπνο ας μην το σχολιάσω.....για τα βλαστοκύτταρα που ρώτησα πριν λίγες μέρες μόνο η Όλγα μου απάντησε......οι υπόλοιπες τι θα κάνετε τελικά και ποια είναι η γνώμη σας???μη με ''κλάσετε''πάλι περιμένω γνώμες...
Φιλάκια σε όλες
Ζουζο΄νες σέρνομαι... Πρέπει να παθα γαστρεντερίτιδα κ απ'το πρωί είναι αγκαλι΄σ με την λεκάνη, έχω ρίγος, δέκατα κ τρομερή εξάντληση Rolling Eyes Rolling Eyes Γι'αυτό είμαι λίγο σιωπηλή.

Για τα βλαστοκύτταρα ψηφίζω όχι, και εκ των "έσω" που γνωρίζω κάποια πράγματα δεν αξίζει τον κόπο. Μόνο όσες μένουν Αθήνα να τα δωρίσουν, αυτό ναι. Αν έμενα Αθήνα θα τα'χα δώσει κ τις δυο φορές. Πηγαίνουν στην παγκόσμια τράπεζα απ'την οποία θα ζητήσουν κι εμει΄ς αν ω μη γέννητο συμβεί κάτι Rolling Eyes 

ΣΑΣ ΦΙΛΩ πάω να ξαπλώσω pale 

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kellymania έγραψε:
efi2013 έγραψε:γεια σας κοριτσάρες μου!!!το αβγό με πόδια και το μαγεμένο δάσος πολύ πετυχημένα....σίδερο έχω κ γω κάτι λίγα αλλά ρε κορίτσια πολύ βαρεμάρα δεν θέλω να κάνω Τ Ι Π Ο Τ Α !!!!!!!!!!!!Α Δ Υ Ν Α Τ Ω !!!!!!!!!!!όσο για τον ύπνο ας μην το σχολιάσω.....για τα βλαστοκύτταρα που ρώτησα πριν λίγες μέρες μόνο η Όλγα μου απάντησε......οι υπόλοιπες τι θα κάνετε τελικά και ποια είναι η γνώμη σας???μη με ''κλάσετε''πάλι περιμένω γνώμες...
Φιλάκια σε όλες
Ζουζο΄νες σέρνομαι... Πρέπει να παθα γαστρεντερίτιδα κ απ'το πρωί είναι αγκαλι΄σ με την λεκάνη, έχω ρίγος, δέκατα κ τρομερή εξάντληση Rolling Eyes Rolling Eyes Γι'αυτό είμαι λίγο σιωπηλή.

Για τα βλαστοκύτταρα ψηφίζω όχι, και εκ των "έσω" που γνωρίζω κάποια πράγματα δεν αξίζει τον κόπο. Μόνο όσες μένουν Αθήνα να τα δωρίσουν, αυτό ναι. Αν έμενα Αθήνα θα τα'χα δώσει κ τις δυο φορές. Πηγαίνουν στην παγκόσμια τράπεζα απ'την οποία θα ζητήσουν κι εμει΄ς αν ω μη γέννητο συμβεί κάτι Rolling Eyes 

ΣΑΣ ΦΙΛΩ πάω να ξαπλώσω pale 

Αχ γλυκούλα μου περαστικά σου!!!εύχομαι να αναρρώσεις γρήγορα!!!η γαστρεντερίτιδα δεν παλεύεται είχα πάθει κ γω πριν 2-3 χρόνια!!!ευχαριστώ για την απάντησή σου!!!φιλάκια

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου εγω για τα βλαστοκυτταρα εχω πληρη αγνοια.Μου εχει δωσει ο γιατρος μου ενα τηλ να παρω να ενημερωθω και να αποφασισω για το τι θα κανω!Και το ειχα αμελησει τελειως..καλα που μου το θυμησατε!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕς τι κανετε????
εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο εξω,πηγαμε μια βολτουλα ετσι λιγο να ξεσκασω ωραια περασαμε...
ΕΦΗ μου για βλαστοκυτταρα δεν ξερω να σου απαντησω,αυτη την εβδομαδα θα το συζητησω,
ΚΕΛΛΥ μου περαστικουλια σου..πιες κανενα τσαγακι κανει καλο...
ΟΛΓΑ μου πλησιαζει ο καιρος κ το αγχος κορυφωνεταιShocked 
οσο για το <ΔΑΣΟΣ > δεν εχω μεγαλο θεμα ,ας ειναι, ειναι κ ξανθες δεν φαινονται κ αυτες που εχω...αλλα το βραδυ για να γυρισω πλευρο το σκεφτομαι ποση ωρα.....!!!!!!!!!!!

ΕΦΤΑΣΕΕΕΕ Η ΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 534787  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 534787 

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι παλιιιιιιιιι!!!!!!γελασα πολυ κοριτσια μου που σας διαβασα!!!Laughing Laughing  να ειστε καλα!

δεν αντεχουν αλλο τα κοκκαλακια μου και η μεση μου!ειλικρινα πλεον νομιζω πως σε καθε αποτομη κινηση θα κανω κανα κρατσ!
επισης βρε κοριτσια μου η μπεμπα μου μαλλον εχει βρει παιχνιδι με το εντερο μου και εκει που καθομαι ηρεμη και αμεριμνη νιωθω να χοροπηδαει πανω του και τρεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω σα τις γιαγιαδες!!!!!δεν πειραζει με κραταει και σε φορμα το πουλακι μου!!! Laughing 

για τα βλαστοκυτταρα ειχε γυριστει ενα ντοκιμαντερ που μιλουσε η διευθυντρια νομιζω της δημοσιας τραπεζας και ελεγε για το ποσο καλα ειναι στημενο ολο αυτο.πραγματικα δεν νομιζω να αξιζει να κρατηθουν καπου ιδιωτικα.καλυτερα η δωρεα.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nα η αμνησία της εγκυμοσύνης τώρα με βρήκε με το να κάνω μεγάλους πρόλογους ( από το σχολείο με κυνηγάει αυτό) ξεχνω να σχολιάζω!!!

Εφη εγω δεν έκανα τπτ για τα βλαστοκύτταρα ξέρω γιατί το είχαμε συζητήσει σε μια συνάντηση του mothercare ότι στην ιδιωτική φύλαξη είναι κοντά στα 1500 ευρώ αν θυμάμαι καλά κ είναι για την οικογένεια σου αλλά δεν είναι για όλες τις παθήσεις πχ λευκαιμία είναι για νευρολογικές αν θυμάμαι καλά! Για το δημόσιο τα δίνουν όπου είναι συμβατά κ μετά σε βάζουν σε λίστα αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα! Αξίζει αν θέλεις να κάνεις μια δωρεά! Εγω ούτε τώρα θα κάνω κάτι ! Ψάξε το όμως μη τυχόν κ λέω κάτι μπερδεμένο!

Κέλλυ Κέλλυ περαστικάαα σου  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468 αν σου πω ότι μέσα στο τζάμπο θυμήθηκα να σχολιάσω αυτό που είπες ότι βλέπουν τη κοιλιά σου??? τι θα πείς??? έτυχε κ έγινα η ατραξιον του Τζάμπο λες κ δεν έχουν ξαναδει έγκυο κ ειδικά στα Τζάμπο κ σε θυμήθηκα εμένα δε γελάνε! Μου φαίνεται ότι με βλέπουν κάπως του τύπου "πω πω έγκυος με τη κρίση!No No 

Εβιάννα το βιντεάκι με τα δίδυμα που κάνει θραύση το είδες?? κάτσε να το ποστάρω! πολύ γλύκααα!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.exedra.gr/achorista-gia-panta-sigkinitiko-vinteo-dichni-didima-neogennita-na-agkaliazonte-eno-ta-kanoun-banio/

Εβιάννα love κ πάλι love!!! Kαι για όλες μας φυσικά!!!I love you I love you 

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΙΡΗ μου σ ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!!!
συγκινήθηκα παρα πολυ ειλικρινα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472 

ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΕς μου για πειτε η καισαρικη πως ειναι?????ποναει η επισκληρηδιος???

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναιιιιι εχετε δικιο γι αυτο το βλεμμα συμπονιας που σου ριχνουν ειδικα οι μωρομανες που τα εχουν και προσφατα Laughing Laughing Laughing .σα να λενε ερχεται η σειρα σου!!!!κατα τα αλλα στο δρομο νιωθω σα τον μικρο βουδα και λογω μεγεθους και λογω σεβασμου!κανουν περα να περασω Laughing Laughing 

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:ΜΑΙΡΗ μου σ ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!!!
συγκινήθηκα παρα πολυ ειλικρινα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 417472 

ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΕς μου για πειτε η καισαρικη πως ειναι?????ποναει η επισκληρηδιος???
Mια πρώτη γεύση συγκίνησης ήταν αυτό Εβιάννα κράτα δυνάμεις για τις επόμενες μέρες  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 35468 

Λοιπόν η επισκληρήδιος δεν είναι τπτ τελικά μια τσιμπιά κ τέλος! Η αναισθησιολόγος σε ρωτάει διάφορα που πρέπει να απαντήσεις με κάθε ειλιλρίνεια τα κλασσικά ηλικία , ύψος , κιλά, πόσα κιλά πήρες , καπνίζεις, πίνεις, αν υπάρχει κάποιο ιατρικό ιστορικό, αλλεργία σε φάρμακα κτλ υπογράφεις ( τα περιγράφω όπως τα βίωσα στο 11 σαφώς μπορεί να υπάρχουν διαφορές από κλινική σε κλινική) είσαι καθιστή στο κρεβάτι σκύβεις λίγο κ τσουπ ! Προσωπικά ήμουν πάρα πάρα πολύ αγχωμένη κ φοβισμένη γιατί είχα ακούσει κ διάφορα! Αρχίζει να σε πιάνει μετα πάο κάμποσα λεπτα μουδιάζεις από τη μέση κ κάτω κ φυσικά δε καταλαβαίνεις τπτ! Οπότε λογικό είναι να μη νιώθεις τη καισαρική! παραδόξως εγω ένιωσα ένα τράβηγμα δε ξέρω γιατί ίσως έφταιγε η ψυχολογία μου! Τώρα εννοείται είναι γέννα είναι χειρουργείο οπότε θέλει προσοχή μετά πονάς τις πρώτες μέρες όμως το αντιμετωπίζεις με παυσίπονα! Θέλει προσοχή τουλάχιστον τους 3 πρωτους μήνες όχι σκυψίματα απότομα κ βάρη κ όταν περπατάς να περπατάς σαν τη πέρδικα καμαρωτή καμαρωτή απο τη 2η μέρα που θα περπατάς στη κλινική για να δέσουν οι κοιλιακοί! Ο γιατρός μου , μου είχε πει όχι στη ζώνη μόλις αναρώσω να κάνω γυμναστική ε και φυσικά φέτες δωδώνης χιχιχιχιι!!! τι άλλο να σου πω?.....αυτά γιατί κόλλησα ότι άλλο θέλεις ρώτησε! αν έχουν κάνει κ οι άλλες δευτερομανούλες καισαρική θα σου πουν κ αυτές τις εμπειρίες τους! Μη σε φοβίζει πάντως τπτ εσύ να σκέφτεσαι τις διδυμούλες!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
olga86 έγραψε:ναιιιιι εχετε δικιο γι αυτο το βλεμμα συμπονιας που σου ριχνουν ειδικα οι μωρομανες που τα εχουν και προσφατα Laughing Laughing Laughing .σα να λενε ερχεται η σειρα σου!!!!κατα τα αλλα στο δρομο νιωθω σα τον μικρο βουδα και λογω μεγεθους και λογω σεβασμου!κανουν περα να περασω Laughing Laughing 
Θα μετακομίσω στο νησί σου στο πα???? Shocked Shocked Shocked Εμένα εδώ όλοι είναι αναίσθητοι μέχρι σπρώξιμο έχω φάει στον Οαεδ όπου φυσικά κ της την είπα αυτής κ σήμερα στο τζάμπο λέω συγνώμη να περάσω κ τπτ με κοιτούσε σαν χάνα μια λες κ μα καλά δε χωράς από εδώ?? καλά δε θα σχολιάσω για το λεωφορείο δεν έχει βρεθεί κανείς εως τωρα να μου παραχωρήσει θέση κ λέω κ εγώ έτσι είστε δε ξανασηκώνομαι για κανένα γεροντάκι!! Βέβαια για το ζαρα έχω να πω τα καλύτερα όποτε πάω η εγκυος παρακαλώ να περάσει μπροστά κ βλέπεις τις άλλες κ σκάνε κ ειδικά αν έχω πολλά ρούχα χιχιχιχι!!

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σοβαρα μιλας ρε μαιρουλα????τι να πω????οπου και να εχω παει απο τραπεζα μεχρι σουπερ μαρκετ ολοι μα ΟΛΟΙ μου δινουν προτεραιοτητα!και φυσικα και στο λεωφορειο και συνηθως μεγαλοι ανθρωποι.μια φορα μονο στο ικα ενας γερος γκρινιαξε που με περασαν μπροστα (θα περιμενε κανα 4 ωρο και αυτος ο καψερος) και πεσαν ολοι να τον φανε και να του φωναζουν οτι θα επρεπε να ντρεπεται!λουφαξε μωρε ο καημενουλης!

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέραsunny !βρε βρε τι νυχτοπουλια ειστε εσεις;καλα χθες κοιμήθηκα απο τις 11.Εδω πέρα εκτος τριων περιστατικών που μου εχουν συμβει μπορω να πω οτι υπηρχε σεβασμος.1) στο ικα,οταν μου ειπαν να περασω μπροστα ενας κυριος φρίκαρε εντελώς κ μου την ειπε κ αγρια κ σε εμενα κ στην υπαλληλο με ασχημους χαρακτηρισμους,πολυ ασχημους.....με την καταληξη -ιολα!No affraid  οπως κ 2)στο αστικο μου ετυχε την προηγουμενη εβδομάδα να ειμαι σε ολη τη διαδρομη ΟΡΘΙΑ!!κανεις δε σηκωνοταν,οι γριες ηθελαν να ξερουν κ τη μερα συλληψης,γενικα λεπτομεριες κ κρατιομουν απο τις χειρολαβες οροφης μεχρι να φτασω σπιτιTwisted Evil Twisted Evil 3)στο ζαρα περιμενα να μπω στο ασανσερ ημουν ακριβως μπροστα περιμενε κ αλλος κοσμος φυσικα(κυριες στην ηλικια της μαμας μου 50αρες)κ με εσπρωξαν κ δε μου αφησαν χωρο να μπω!εκει τα πηρα!λεω τι γαιδουρες ρε παιδι μου ελεος!κατα τα αλλα κ στο σουπερ μαρκετ μου δινουν σειρα κ σε τραπεζες κ γενικα στο δρομο βλεπω βλεμματα συμπονιας,το πιο γλυκο μου ετυχε στα Κυθηρα φετος,με κοιταζε μια κοπέλα εντονα στην κοιλια κ της ξεφευγει χαμηλοφωνα''θελωω κ εγωω''με παραπονο κ μου χαιδεψε την κοιλια.

kitty29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να μαι και εγω!!!!!!!!!σας εχασα,με χασατε!!!!!!!δεν εχω ιντερνετ.....σπιτιTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .ευτυχως ηρθα στους γονεις μου σ.κ και μπηκα λιγο.......εκτος αυτου εχω και θεμα με την  πεθερα μου...........την τρεχουμε στους γιατρους αλλα δεν εχει κατι παθολογικο.......πασχει απο καταθλιψη.......τωρα στα γεραματα.....τι να πεις!!!!νομιζει οτι θα πεθανει  και τελικα δεν εχει τιποτα!!!!και μενουμε και στο ιδιο σπιτι.....τα νευρα μου κροσια......εχω τη μικρη....εχω το σπιτι,εχω και τους παππουδες!!!!!!τελοσπαντον!!!!!!αισιως ειμαι 37 εβδομαδων...!!!!!την παρασκευη πηγα στο γιατρο ολα τελεια!!!!η μπουμπου εχει παρει θεση αλλα θα κανω καισαρικη τελη του μηνα!!!!!εχω κατι γλυκα πονακια αραια και που.....και με πονανε τα κοκαλα απο κατω!!!!ασε που για να αλλαξω πλευρο το βραδυ κανω ακροβατικα!!!!!!υπομονη συνεγκυουλες μου........φτασαμε στο τελος!!!!!!!!!!!σε λιγο καιρο θα γραφουμε για τα νινακια μας!!!!!!!!!!!οταν μπορεσω θα ξαναγραψωSad Sad Sad Sad .και φυσικα οταν με το καλο γεννησω θα ειστε  απο τις πρωτες που θα το μαθετε!!!!!!!!φιλακια  σε ολες!!!!

nana

nana
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλη σας μερα εγκυουλες μου!!βλεπω δεν γεννησε καμια..πως ειστε?
εγω απο την Δευτερα που πηγα τζαμπο μ επιασε ενας καλος καλος πονος χαμηλα και στην κοιλια και επισης στην μεση μου,πηρα τον γιατρο και μου ειπε να μεινω οσο μπορω ξαπλωμενη..και απο εκεινη την μερα εχω χαλαρωσει..μονο εφτιαξα τις βαλιτσες χθες και σημερα γιατι αυριο φευγουμε με τον αντρα μου για Θεσσαλονικη,εχω γιατρο αυριο το απογευμα και θα κανουμε και την εξεταση κολπικου και τραχιλικου υγρου για να ειμαστε ετοιμοι για ον τοκετο...σημερα μπηκα στις 36 εβδομαδες Very Happy  και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!
να σας ρωτησω κατι,οι μανουλες που θα γεννησουνε φυσιολογικα (σορρυ δεν θυμαμαι ποιες) θα κανετε επισκληριδιο ή οχι??
εγω στην κορη μου ειχα κρατησει βλαστοκυτταρα(1500 ευρω τοτε) και ηραμε στην ιδια εταιρια και μας ειπανε 2300 affraid  αντε και -150 ευρω εκπτωση επειδη εχουμε και το πρωτο παιδι....ντοιν..φυσικα δεν θα κρατησουμε σε αυτην...ειναι πολυ ακριβα,μα που ζουνε??βρικαμε μια αλλη με 1100 ευρω αλλα ακομα δεν αποφασισαμε-εχουμε καποια κολληματα....αλλιως σε κρατικη φυλαξη βλαστοκυτταρων στο Παπανικολαου...ισως παω την Τριτη απο εκει..ειναι δυσκολοι οι καιροι δυστυχως No 
επισης αισθανομαι οτι θα γεννησω σχετικα γρηγορα..δεν ξερω γιατι...
αυτα τα δικα μου νεα!!!φιλια σε ολες...

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα ομορφες!!!ξυπνησα πριν απο λιγο!!!οοο ναι εστρωσα επιδερμιδα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 536304  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 536304  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 536304 !!!

maeve μου τραγικες οι κυριουλες στο λεωφορειο και ειδικα στα ζαρα!θα εκανα φασαρια στανταρ!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 311356  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 311356  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 311356 

και σε εμενα εχει τυχει να μου πιασουν την κοιλια αγνωστοι και μου αρεσει πολυ!!!

κιτυ μου τι να πω κοπελα μου???κουραγιο με την πεθερα!!!αντινα εισαι ηρεμη τρεχεις για ψυχολογικα της...τι να πω...

νανα ειναι τυχαιο πως οσα πονακια δυνατα εχω νιωσει ειναι μεσα στα τζαμπο????Laughing Laughing  κουραζομαστε μαλλον απο την ορθοστασια και παραπονιουνται τα μικρουλια μας!επισκλειριδιο θα κανω ειτε σε καισαρικη ειστε σε φυσιολογικο!


κοριτσια ερωτηση...απο ραγαδες εχετε κανει καμια???εγω δυστηχως γεμισα Crying or Very sad  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 22 534787 

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
προχθεσινη φωτο!!!!για να παρηγοριεστε οσες λετε οτι εχετε μεγαλη κοιλια Laughing Laughing Laughing 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις