Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξανα γράφω λοιπόν για τρίτη φοραTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  ελπίζω αυτη τη φορά να καταχωρηθεί η απάντηση!
Μαίρη είμαστε πολύ κοντα αν κ δε θυμαμαι ποσο εβδομάδων εισαι,εμας μας ειπε τουλαχιστον 10 μερες νωρίτερα θα γεννήσω οπότε σίγουρα 16-17 Δεκέμβρη(αν δε μας κάνει κανένα ντου πιο νωρίςWink )στα κιλά ειμαστε 2300,μια χαρά ευτυχως.
Όλγα μου μη βασανίζεσαι,εχεις δίκιο που εκνευρίζεσαι αλλά σκέψου οτι εισαι μια ανάσα πριν το μεγάλο γεγονός!θα κρατάς την μικρή πριγκίπισσα σε λίγο! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 875502  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 875502  αν ωστόσο θελεις επιπλέον υπέρηχο εννοείται να πας να κάνεις για να είσαι κ εσυ καλύτερα κ πιο ξένοιαστη κ σίγουρη!Οπως βλεπεις αν κάνεις καισαρική (που δεν στο ευχομαι!!!)δεν θα εισαι κ η μονη είμαστε κ αλλες στο κλαμπ δυστυχως,αλλα σημασία εχει πως θα εχουμε τα βλαστάρια μας αγκαλιτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 186253  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 186253  εντάξει,δε λέω μου κακοφάνηκε αρκετά στην αρχή αλλα μετα ειπα τέρμα οι αρνητικές σκέψεις κ η ανάλυση των πραγμάτων,θέλω μονο να εχω ενα υγιες μωρό!τιποτα αλλο!κ αν η γιατρος κρίνει(εστω κ αδικως)οτι πρέπει να γινει ετσι,θα γίνει,θα δειξω εμπιστοσυνη κ ας εχω την ψιλοαμφιβολία μου(πηγα κ σε δευτερο γιατρο βεβαια κ μου ειπε κ εκεινος καισαρικη λογω προβληματος πλακουντα κ τραχηλου).Τώρα για τις ελιες που λέτε ΕΥΤΥΧΩΣ δεν εχω βγάλει αλλες,τη γλυτωσα μάλλον,ωχου αρκετες ειχα προικα,μακρυα μακρυα οχι αλλες!

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα και απο 'μας!!!τι κάνετε?λοιπον κοριτσια κ γω εχω βγάλει 2 ελιές στο στήθος κ ήθελα να ρωτήσω το γιατρό μου τι είναι πάλι αυτό?αλλα με κατατοπίσατε....ευτυχώς είναι πολύ μικρές και όχι σκούρες....
Μαίρη αυτό που σου είπε η κουνιάδα σου νομίζω πως δεν ισχύει....με το που θα μπεί μια γυναίκα στο μήνα της και μια μέρα να πάρει το μωρό δεν θεωρείται πρόωρο....αν κάνω λάθος διορθώστε με...
να θίξω ένα θέμα και θέλω γνώμες.....σχετικά με τα βλαστοκύτταρα τι θα κάνετε?θα τα κρατήσετε?η γνώμη του γιατρού σας ποιά είναι?εγω δεν το έχω συζητήσει ακόμη μαζί του λέω να του το κάνω θέμα όταν θα ξαναπάω......
Ολγάκι χαίρομαι που ηρέμησες...όσο για το γιατρό σου καλά σκέφτηκες να τον σουτάρεις δεν φέρονται έτσι...

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εφακι μου ενα μωρο αν γεννηθει απο την μερα που μπαινεις στον μηνα σου εως τις 37 εβδομαδες θεωρειται πρώιμο (οχι προωρο) και ισως χρειαστει οξυγονο.

οσο για τα βλαστοκυτταρα οσο το εψαξα ειδα οτι δεν αξιζει τον κοπο να κρατηθουν γιατι ολο αυτο ειναι μια πολυ καλα στημενη επιχειρηση χωρις ουσιαστικη βοηθεια

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εφάκι στο στήθος θα φύγουν όπως κ το σκούρο γυρω από τη θηλη μήν ανησυχείς στη περασμένη εγκυμοσύνη είχα βγάλει κ έφυγαν τώρα ξανα πάλι! Ναι έχεις δίκιο το λέγαμε σήμερα με το γιατρό μου μάλιστα ήταν στην ομάδα που τη ξεγέννησαν ήταν τότε ειδικευόμενος κ μου είπε υπερηχογραφικά θα ήταν 38 κ αυτη παραπάνω κ γι αυτό θα θεωρήθηκε πρόωρο κ ότι καμιά σχέση δεν έχει με τη δική μου περίπτωση θα μαι οκ!

έλλη μου εγω πητ ειχα 31/12 αλλά λόγω καισαρική πάω 2 βδομάδες πριν τώρα είμαι 33+1 ( το λεει κ το τικεράκι) που στην ουσία είμαι 34 λεει σήμερα το έμαθα κ αυτό μη γελάσετε αλλά με τις βδομάδες δε τα πάω καλά τώρα πήγα να της μάθω! Στις 20 θα εχω ολοκληρωσει τις 38 θα ειμαι αρχη 39 με τα λεγόμενα του γιατρού! 16-17 μου έλεγε ο γιατρός αλλά του λεω αφου είναι προγραμματισμένο κ έχω το δικαίωμα επιλογής του λέω θέλω 20 που μεσολαβεί κ σ/κ κ δευτερα-τρίτη να είμαι έξω Very Happy Very Happy Very Happy 

Κ εμένα να σας πω την αλήθεια μου κακοφάνηκε ήθελα να κάνω μια προσπάθεια αλλά ο μπλεμπης μου φύλαγε εκπλήξεις τουλάχιστον όπως είπα του γιατρού είμαι διαβασμένη στη καισαρική!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
olga86 έγραψε:εφακι μου ενα μωρο αν γεννηθει απο την μερα που μπαινεις στον μηνα σου εως τις 37 εβδομαδες θεωρειται πρώιμο (οχι προωρο) και ισως χρειαστει οξυγονο.

οσο για τα βλαστοκυτταρα οσο το εψαξα ειδα οτι δεν αξιζει τον κοπο να κρατηθουν γιατι ολο αυτο ειναι μια πολυ καλα στημενη επιχειρηση χωρις ουσιαστικη βοηθεια
Ναι αυτό λέγαμε από τις 37 κ μετά όμως είναι όλα οκ! κατω από 37 σημαινει αυτό με το πρωιμό κ ακόμα πιο κάτω προώρο πχ τώρα!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσούδια μου, τι προβληματισμοί είναι αυτοί; Shocked Shocked 

Θα δείτε, από την ώρα που μένεις έγκυος και για... όλη μας την ζωή  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 262737  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 606100 affraid affraid affraid affraid affraid drunken flower τα αγγελούδια μας θα μας απασχολούν περισσότερο από κάθετι. Όσο χρονών ή μηνών κι αν είναι. Θα το δείτε σην πορεία... Μαιρούλα συμφωνείς;

Ωραίο πράγμα τα παιδιά κορίτσια, ευλογία αλλά τέρμα η ξεγνοιασιά. Γι'αυτό λίγες μέρες σας μείναν (για τις πρωτοτόκες μιλάω) μη τις χαλάτε με άγχος, τουλάχιστον όχι τόσο οκ? Μη με παρεξηγείτε, κι εγώ ίδια είμαι κ αγχώδης Rolling Eyes δεν πάω πίσω.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!

Υ.Γ. Εμείς πάλι άρρωστες εδώ κ 3 μέρες με πυρετό κ βήχα, ευτυχώς όχι πολύ ΕΛΕΟΣ!!!

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια!!

Κέλυ μου περαστικά σας και πάλι!
Ολγάκι μη μασάς με το γιατρό, έχει κ αλλόυ πορτοκαλιές..Εμένα πάλι ο δικός μου μιλάει πολύ γρήγορα και αγχωτικά σα να τρέχει μαραθώνιο..ελπίζω να μην μου το κάνει κ στον τοκετό γιατί δεν θα καταλαβαίνω τίποτα!
Η μπεμπούλα μας είναι 2300, όπως είπε ο γιατρός πάμε για σχετικά μικρό μωρό που είναι ότι πρέπει για τα κυβικά μου, λογικά μέχρι 3100 με 3200 υπολογίζει αν συνεχίσουμε έτσι.Από κιλάκια είμαι στα 11 και συνεχίζω απτόητη δυστυχώς..να δω πως θα τα χάσω!Για την ώρα έχει καλή θέση οπότε αν συνεχίσει έτσι πάμε για φυσιολογικό.Για τις ελιές τον ρώτησα και μου είπε πως συνηθίζεται και ότι κάποιες φεύγουν μετά κάποιες μενουν. Αυτή που μου μεγάλωσε πολύ είναι στο σβέρκο οπότε δεν την πιάνει και εύκολα ο ήλιος αν δω ότι δεν επανέρχεται μετά τη γένα θα πάω σε δερματολόγο για σιγουριά.Επίσης πρήστηκαν και οι πατούσες μου σαν χομπιτ έχω γίνει!!Μόνο στα αθλητικά μου μπαίνω για την ώρα.Του το είπα και αυτό και ότι μουδιάζουν τα δάχτυλα μου και μου είπε να ελατώσω το αλάτι κ αν μπορώ να το κόψω κιόλας!Crying or Very sad Crying or Very sad Θα προσπαθήσω για το πρώτο...Έκανα και καρδιοτοκογράφο πρώτη φορά πλάκα είχε μόνο που τόση ώρα ανάσκελα με 'επιασε ζαλάδα!!Επόμενο ραντεβού 27/11 που θα κάνουμε τις τελικές εξετάσεις και κολπική για να είμαστε έτοιμοι για τον τοκετό..
Εφάκι η κούνια σου ήρθε;;Εμένα ακόμα..
Μαίρη μου και εγώ με τις βδομάδες ακόμα μπερδεύομαι..Αν φάω όλο το μήνα θα γεννήσουμε μαζί!!19 με 20/12!Αν κσι έχω ένα προαίσθημα για 5 με 6/12, δεν ξέρω γιατί...
Πω πω ολόκληρο κατεβατό έγραψα πάλι!

Φιλιά σε όλες!!

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eimaimpampas έγραψε:Καλημερούδια!!

Κέλυ μου περαστικά σας και πάλι!
Ολγάκι μη μασάς με το γιατρό, έχει κ αλλόυ πορτοκαλιές..Εμένα πάλι ο δικός μου μιλάει πολύ γρήγορα και αγχωτικά σα να τρέχει μαραθώνιο..ελπίζω να μην μου το κάνει κ στον τοκετό γιατί δεν θα καταλαβαίνω τίποτα!
Η μπεμπούλα μας είναι 2300, όπως είπε ο γιατρός πάμε για σχετικά μικρό μωρό που είναι ότι πρέπει για τα κυβικά μου, λογικά μέχρι 3100 με 3200 υπολογίζει αν συνεχίσουμε έτσι.Από κιλάκια είμαι στα 11 και συνεχίζω απτόητη δυστυχώς..να δω πως θα τα χάσω!Για την ώρα έχει καλή θέση οπότε αν συνεχίσει έτσι πάμε για φυσιολογικό.Για τις ελιές τον ρώτησα και μου είπε πως συνηθίζεται και ότι κάποιες φεύγουν μετά κάποιες μενουν. Αυτή που μου μεγάλωσε πολύ είναι στο σβέρκο οπότε δεν την πιάνει και εύκολα ο ήλιος αν δω ότι δεν επανέρχεται μετά τη γένα θα πάω σε δερματολόγο για σιγουριά.Επίσης πρήστηκαν και οι πατούσες μου σαν χομπιτ έχω γίνει!!Μόνο στα αθλητικά μου μπαίνω για την ώρα.Του το είπα και αυτό και ότι μουδιάζουν τα δάχτυλα μου και μου είπε να ελατώσω το αλάτι κ αν μπορώ να το κόψω κιόλας!Crying or Very sad Crying or Very sad Θα προσπαθήσω για το πρώτο...Έκανα και καρδιοτοκογράφο πρώτη φορά πλάκα είχε μόνο που τόση ώρα ανάσκελα με 'επιασε ζαλάδα!!Επόμενο ραντεβού 27/11 που θα κάνουμε τις τελικές εξετάσεις και κολπική για να είμαστε έτοιμοι για τον τοκετό..
Εφάκι η κούνια σου ήρθε;;Εμένα ακόμα..
Μαίρη μου και εγώ με τις βδομάδες ακόμα μπερδεύομαι..Αν φάω όλο το μήνα θα γεννήσουμε μαζί!!19 με 20/12!Αν κσι έχω ένα προαίσθημα για 5 με 6/12, δεν ξέρω γιατί...
Πω πω ολόκληρο κατεβατό έγραψα πάλι!

Φιλιά σε όλες!!

Ακόμη δεν μου ήρθε Γιώτα μου αλλα χθες με πήραν τηλ και μου είπαν στα μέσα της άλλης βδομάδας θα παραλάβουν...2300 η μπουμπού σας ε?μια χαρά!!!!!στις αρχές του μήνα που πήγαμε κ ο δικός μας 2300 ήταν για να δούμε την άλλη βδομάδα που θα πάμε πόσο βάρος πηρε...

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συνεγκυούλες καλησπέρα κ από εμένα!!Smile Smile 

Κέλλυ περαστικά σας!! Κάτι ψευτοβηχαλάκια έχουμε κ εμείς αλλά βλέπω κ έχει όρεξη, βέβαια θέλει να είναι ξυπόλυτη κ ξεσκέπαστη τα βράδια! Ανησυχώ λίγο για την άλλη μέρα μη κολλήσει ο μπέμπης! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου όταν θα πάρουν οι πρωτομανούλες τα βρεφάκια τους αγκαλιά θα τα ξεχάσουν όλα κ δε θα τους νοιάζει τπτ άλλο παρά μόνο να τα μεγαλώσουν με το καλύτερο τρόπο! Το ίδιο βέβαια θα ισχύει κ για εμάς τις δευτερομανούλες!!

Γιώτα κοντα κοντα θα είμαστε δηλαδή ε? ωραία να έχω παρέα χιχιχιLaughing Laughing Laughing 

Τα φιλιά μου στις υπόλοιπες  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472 Αντε μπαίνετε να τα λέμε γιατί μετά που θα γεννήσουμε θα είμαστε με τα μωρά αγκαλιά κ που χρόνος!!

Στα δικά μου τώρα, επιτέλους έβαλα τα πρώτα πλυντήρια πίστευω αν έχω σύμμαχο το καιρό να τα τελειώσω μέσα στο Σ/κ κ μετά μόνο σιδερώματα! Θέλω να πάω κ Τζάμπο για τα μπαμπού κουτάκια κ να πάρω κ μερικά πανάκια ώμου ακόμα! α κ φυσικά αν βρω κ τπτ χριστουγεννιάτικο να μου κάνει κλικ γιατί λέω να αφήσω τα δέντρα για φέτος να βάλουμε μόνο φωτάκια μέσα έξω γιατί ποιος μαζεύει μετά!!

Να δω κ τι δωράκι θα πάρω στη μικρή υποτίθεται από τον μπεμπη! Δευτερομανούλες θα κάνετε κάτι τέτοιο?

Τώρα για την εγκυμοσύνη θα ξαναπώ τα γνωστά κουράζομαι με το μόνο μόνο, παπούτσια κ εγω μόνο αθλητικά άντε κ μπαλαρίνες αλλά με το καιρό δε βοηθάνε!! Αυτα..

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!επιτέλους σήμερα 34 εβδομαδων!γιουπιι!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 328109  που ειστε βρε κορίτσια,χαθήκατε.Απο χθες εχω εναν πονο χαμηλά τοσο που δε μπορω να γυρίσω πλευρο,ρε παιδι μου παω στο... wc κ νομίζω πως θα δω να ξεπροβάλλει κανενα χερακι,κεφαλάκι!affraid affraid το αισθάνομαι πολύ χαμηλά το μωρό.Σας συμβαίνει;;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέραααα από το London Bridge!!! εεε Ηράκλειο ήθελα να πω!! Laughing Laughing Laughing Laughing Σιγά μην έβαζα πλυντήριο που έλεγα χθες ακόμα δε στέγνωσαν τα χθεσινά!Mad Mad Mad Mad 

ωχ Έλλη αλήθεια? Πότε έχεις γιατρό? Πρόσεχε μπορεί βέβαια να παίρνει θέση στη πύελο! ( καλά δε τα λέω)

Εγω μόνο πόνους στη κοιλιά στη μέση λίγο χαμηλά αλλά είναι της μήτρας κ τπτ άλλο , μιας κ ο γιατρός το απέκλεισε να νιώσω πόνους γέννας! Ο άντρας βέβαια πιστεύει ότι θα κάνουμε την ανατροπή τελευταία στιγμή !!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472 

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι!!jesus christ!pale pale  μη μου λες τετοια!σε 11 μερες εχω γιατρό τωρα,πάντως ξεκίνησα να βάζω πλυντήρια σήμερα,να είμαι ετοιμη.η αλήθεια ειναι οτι ουτε το κουμπι της σκουπας δε μπορουσα να πατήσω με το ποδι!!!!affraid  δεν ξερω ειμαι εντελως διαφορετικά απο χθες,ερείπιο!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maeve έγραψε:Μαράκι!!jesus christ!pale pale  μη μου λες τετοια!σε 11 μερες εχω γιατρό τωρα,πάντως ξεκίνησα να βάζω πλυντήρια σήμερα,να είμαι ετοιμη.η αλήθεια ειναι οτι ουτε το κουμπι της σκουπας δε μπορουσα να πατήσω με το ποδι!!!!affraid  δεν ξερω ειμαι εντελως διαφορετικά απο χθες,ερείπιο!
Βρε μια υπόθεση έκανα δεν ήθελα να σε αγχώσω μπορεί κ να μην είναι κ τπτ κ απλά να είναι η μητρα αφού μπήκες στη 34η! Α καλά από ερείπιο δε το το συζητώ , παρόλα αυτά σήμερα έσκυψα στα 4 ( σόρρυ ακούστηκε πρόστυχο αλλά πως να το περιγράψω) για να μαζέψω τα τουβλάκια της κόρης μου κ διάφορα αλλά που είχε πεταμένα ε κ φυσικά τώρα κάθομαι στη καρέκλα θέλω κ τα παθαίνω!

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλύτερα μπας κ αγχωθω λιγάκι κ αρχισω να ετοιμάζομαι.Εσυ που εχεις κ ενα παιδακι να προσεχεις σιγουρα τραβάς ζόρι,αλλα τουλάχιστον περνάει πιο γρήγορα ο καιρος σου ε;πωπω σε ενα μηνα θα ειμαστε μαμάδες!!(εσυ για 2η φορα) απιστευτο!το κοριτσακι σου ποσο είναι τωρα;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maeve έγραψε:καλύτερα μπας κ αγχωθω λιγάκι κ αρχισω να ετοιμάζομαι.Εσυ που εχεις κ ενα παιδακι να προσεχεις σιγουρα τραβάς ζόρι,αλλα τουλάχιστον περνάει πιο γρήγορα ο καιρος σου ε;πωπω σε ενα μηνα θα ειμαστε μαμάδες!!(εσυ για 2η φορα) απιστευτο!το κοριτσακι σου ποσο είναι τωρα;
Οχι Έλλη μου καλύτερα να είσαι χαλαρή κυλάνε τα πράματα πιο ομαλά!! Οπότε δε ξαναλέω τπτ Very Happy Very Happy Πραγματικά είδες πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός?? Πως νιώθεις εσύ? Η μικρή μου-μεγάλη είναι 2,5 χρονών είναι ήσυχο παιδάκι δε μπορώ να πω αλλά αν έχει τις μέρες της είναι πολύ αρνητική πετάει τα παιχνίδια σε όλο το σπίτι κ ούτε καν τα μαζεύει! φφφ να δω τι θα γίνω όταν πάρει μπρος κ ο μπεμπης!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.queen.gr/SYMBAINEI-STON-KOSMO/item/85454-i-25hroni-egkyos-poy-trefetai-mono-me-froyta-kai-ehei-kanei-exallo-to-internet

Ορίστε παραδείγματα προς μίμηση!!! Αφήστε τις μερέντες κ βουρ στα φρουτολαχανικά έστω κ τώρα που είναι αργά δε πειράζει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:http://www.queen.gr/SYMBAINEI-STON-KOSMO/item/85454-i-25hroni-egkyos-poy-trefetai-mono-me-froyta-kai-ehei-kanei-exallo-to-internet

Ορίστε παραδείγματα προς μίμηση!!! Αφήστε τις μερέντες κ βουρ στα φρουτολαχανικά έστω κ τώρα που είναι αργά δε πειράζει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


Ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε.....χαχαχαχα!!!!!!καλά βρε Μαιρούλα τι να συγκριθεί με τη μερέντα?????????πεθαίνω................εξου κ τα 14 κιλά!!!!!
Λοιπόν κορίτσια πονάνε τα χέρια μου....ειδικά χθες δεν μπορούσα να κοιμηθώ γιατί διαρκώς ήταν μουδιασμένα!!!έχουν πρηστεί τα δάχτυλά μου και δεν μπορώ να κλείσω την παλάμη μου!!!!είναι πολύ αστείο γιατί τα δάχτυλά μου ήταν λεπτά κ τώρα γίνανε σαν λουκανικάκια!!!
Όσο για δουλειές δεν έχω όρεξη για τίποτα με ο ζόρι τα κάνω...τώρα θέλω να πάω σουπερμάρκετ να περπατήσω κ λίγο κ σκέφτομαι πως να σηκωθώ από τον καναπέ!!!
Κέλλυ περαστικά σας βρε!!!αμαν πολύ ταλαιπωρία!!!
Έλλη πάρτο αλλιώς Χ Α Λ Α Ρ Α!!!!!!γιατί να αγχωθείς?δεν χρειάζεται το μόνο που θα σου πρότεινα είναι να ενημερώσεις το γιατρό σου..
Ολγάκι που χάθηκες όλα καλά?
Γιώτα Νανα Εβιαννάκι Κάτια Αλεπουδίτσα?ξεχνάω καμία???συγχωρέστε με....αντε κοριτσάρες λίγο έμεινε μπείτε να τα πούμε λιγάκι γιατί σε λίγο καιρό θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε...σας φιλώ όλες  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472 

eimaimpampas


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια!
Μαίρη μου εγώ πειράζει αν στις μπανάνες μου βάλω σιρόπι σοκολάτας και τριμένο μπισκότο;;

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μην ανησυχειτε!!δεν αγχωθηκα με την εννοια να τρελαθώ κιολας!σιγά!απλα την ειχα δει αρκετά χαλλλλαραααααα,καλό ειναι να ξυπνήσω απο το λίθαργο!χεχε!Μαιρη μου τι μας δειχνεις!!πωπωω υπαρχουν κ αυτα;;!!θα συμφωνήσω με την Εφη!Μου φερανε κ κατι ξερολουκουμα!με επικαλυψη σοκολατας!πωωωωωω με το ζορι κρατιεμαι!

maeve

maeve
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα!καλο!!!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια μου.Μολις διαβασα τα νεα σας κ θα σας γραψω μια στα γρηγορα κ τα δικα μου. Λοιπον χθες το βραδυ ηταν μια απαισια νυχτα για μενα.Εκανα το λαθος κατα τις 9 το βραδυ κ ηπια λιγο γαλλικο που ειχε αφησει ο αντρας μου στην καφετιερα.Απο τις 2 τη νυχτα που ξαπλωσα να κοιμηθω (περιμενα τον αντρα να γυρισει απ'τη δουλεια) μεχρι τις 6 το πρωι δεν εκλεισα ματι.Αφενος τρελαθηκα στην καουρα κ σηκωνομουν καθε τρις κ λιγο γτ ηθελα να κανω εμετο,αφετερου τρελαθηκε το παιδι κ με ξερανε στις κλοτσιες.Σημερα σηκωθηκα με ξυπνητηρι στις 10 το πρωι γτ ειχα ταξει στον συζηγο να του κανω παστιτσιο που ειναι το αγαπημενο του. Φυσικα ειχα ξεχασει οτι ειναι Παρασκευη σημερα κ Τεταρτοπαρασκευες εμεις δεν τρωμε κρεας.Το παλευουμε δλδ.Κατα τα αλλα να σας πω οτι γελασα με τη Γιωτα που θα γενναει κ δεν θα μπορει να συνεννοηθει με το γιατρο κ με τη Μαιρη που η αναγκη την εριξε στα 4 (με το συμπαθειο)!!Razz Razz Αχ κοριτσια νυσταζω πολυ πολυ κ δεν θυμαμαι τι αλλο γραψατε.Θα μπω ξανα το απογευμα που θα είμαι ξεκουραστη να τα πουμε. Φιλια πολλα σε ολες!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 417472 

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ναι και για τις ελιες που λεγατε εγω δεν ειχα ουτε προ εγκυμοσυνης ουτε κ τωρα.Επισης δεν εχω θεμα με πρηξιματα κ μουδιασματα ευτυχως.Η τριχοφυεια ομως που εχω αναπτυξει απλα δεν υπαρχει.Αν καθε 3-4 μερες δεν αποτριχωθω-ξυριστω γινομαι σαν τον μπαρμπα-Θοδωρα!! Αλλα μιλαμε χαλι μαυρο παντου.Ποδια μασχαλες μουστακια φρυδια..ακομα κ στην κοιλια το χνουδακι εχει αγριεψει.Φυσικα κοιλια δεν αποτριχωνω γτ φοβαμαι αν και για τον τοκετο μια χαλαουα μπορει κ να την πατησω.Για απο κατω δεν σχολιαζω..δραμα.Μια στο τοσο μονο ξυρισμα για να μην πιασει νυχτεριδες..Razz Razz !! Κοριτσια μου  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 667478 για τις ανατριχιαστικες λεπτομέρειες μα επρεπε καπου να τα πω!!Rolling Eyes 

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maeve έγραψε:Κορίτσια μην ανησυχειτε!!δεν αγχωθηκα με την εννοια να τρελαθώ κιολας!σιγά!απλα την ειχα δει αρκετά χαλλλλαραααααα,καλό ειναι να ξυπνήσω απο το λίθαργο!χεχε!Μαιρη μου τι μας δειχνεις!!πωπωω υπαρχουν κ αυτα;;!!θα συμφωνήσω με την Εφη!Μου φερανε κ κατι ξερολουκουμα!με επικαλυψη σοκολατας!πωωωωωω με το ζορι κρατιεμαι!
Αφού κρατιέσαι Έλλη μου πάλι καλά γιατί εγώ δεν μπορώ να αντισταθώ με τίποτα......

efi2013


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alepouditsa1 έγραψε:Α ναι και για τις ελιες που λεγατε εγω δεν ειχα ουτε προ εγκυμοσυνης ουτε κ τωρα.Επισης δεν εχω θεμα με πρηξιματα κ μουδιασματα ευτυχως.Η τριχοφυεια ομως που εχω αναπτυξει απλα δεν υπαρχει.Αν καθε 3-4 μερες δεν αποτριχωθω-ξυριστω γινομαι σαν τον μπαρμπα-Θοδωρα!! Αλλα μιλαμε χαλι μαυρο παντου.Ποδια μασχαλες μουστακια φρυδια..ακομα κ στην κοιλια το χνουδακι εχει αγριεψει.Φυσικα κοιλια δεν αποτριχωνω γτ φοβαμαι αν και για τον τοκετο μια χαλαουα μπορει κ να την πατησω.Για απο κατω δεν σχολιαζω..δραμα.Μια στο τοσο μονο ξυρισμα για να μην πιασει νυχτεριδες..Razz Razz !! Κοριτσια μου  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 21 667478 για τις ανατριχιαστικες λεπτομέρειες μα επρεπε καπου να τα πω!!Rolling Eyes 
χαχαχα!!!πως καταντήσαμε έτσι ε??θα γεννήσουμε με το καλό και θα επανέρθουμε....εγώ ευτυχώς απο τριχοφυΐα δεν έχω θέματα όπως ήμουν είμαι...

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα μαναρες μου!!!!!!!χαθηκα λιγο ε????επιτελους ευχαριστιεμαι υπνοοοοοοοοο!!!!!!ο αντρας μου ξυπναει 6,30 για την δουλεια και μετα απλωνομαι οπου βρω!!!!αυτο το κακο συνηθειο να μην ειχε η μανα μου να με παιρνει τηλ καθε πρωι στις 12 (!!!!!) και να με ξυπναει και δε θα ξυπναγα αλλο!!!!

απο χθες ξεκινησα περπατημα!η μπεμπα ειναι πααααααρα πολυ ψηλα κοριτσια!χαμηλα δε νιωθω τπτ,εχει στριμωχτει στα πλευρα μου και δε λεει να κατεβει!βεβαια ειναι και τα πολλα υγρα γι αυτο νιωθω πιεση ψηλα!δεν μπορω να φαωωωωω!!!!βεβαια καλο αυτο γιατι ειμαι στα +4,5 μεχρι τωρα.
πλησιαζουν οι μερες και ανχωνομαι πολυ κοριτσια μου!!!δεν εχω συνειδητοποιησει οτι θα εχω ενα μπεμπακι ολοδικο μου αγκαλια.αν τελικα παμε για καισαρικη πιστευω σε καμια 10αρια μερες θα εχω γεννησει.θα σας εχω παραπανω νεα την τριτη που εχω γιατρο.

αλεπουδιτσα μου να παρεις μαλοξ ποσιμο για τις καουρες!χωρις αυτο θα ειχα 2 μηνες να κοιμηθω!

κατα τα αλλα υποφερω απο πονο και πρηξιμο στα χερια τοσο πολυ που το πρωι δεν μπορω να τα κουνησω!σημερα ετοιμη ημουν να παω νοσοκομειο γιατι ηταν τελειως παραμορφωμενα!το κοκκαλο στον καρπο δε φαινοταν!

οσο για το ξυρισμα κατω αφηστε τα Laughing Laughing Laughing Laughing !!!!!το εχω περιορισει σε μια φορα την βδομαδα, λογω γιατρου μη με δει και τρομαξει, που αναθεμα και αν βλεπω τι ξυριζω!!εχω απαγορευσει στον αντρα μου να πλησιαζει αυτη την περιοχη Laughing Laughing Laughing !
επισης βλεπω οτι το στηθος μου ετοιμαζεται για την μπεμπα!εχει γεμισει σε μεγεθος,βγαζει πρωτογαλα και οι θηλες εχουν μεγαλωσει και σκληρυνει!


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις