Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
478 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 478 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω μία χαζή ερώτηση να κάνω:

ξέρετε τραγουδάκια να τραγουδάτε στα μωρά;

Εγώ δεν ξέρω τίποτα.... Embarassed 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki_iraklio έγραψε:
Τα δικά μας νέα:Γοργονάκι υγιέστατο και σούπερ δραστήριο!Πιάσαμε τα 2,900γρ. και είχαμε και συσπάσεις 60αρες!!!
Εκτός απροόπτου λοιπόν την Δευτέρα πάω με βλέπει ο αναισθησιολόγος μου παίρνουν αίμα για διασταύρωση και Τρίτη γεννάωωωω!!![/color]
Τέλεια νέα Μαράκι, με το καλό να δείς το γοργονάκι σου!!!!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:Έχω μία χαζή ερώτηση να κάνω:

ξέρετε τραγουδάκια να τραγουδάτε στα μωρά;

Εγώ δεν ξέρω τίποτα.... Embarassed 
Ιωάννα κ εγώ δεν θυμάμαι κάποιο αλλά υποθέτω όταν έρθει η ώρα θα τα θυμηθούμε.
Άσε που τα πιο πολλά παιχνιδια έχουν κ τραγουδάκια, οπότε κ να μην ξέρεις θα μάθεις. Very Happy 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Ήρθε το asteraki,επιτέλους να ξεκουραστούν τα χέρια μας!
Μεγειές!!!!!
Πώς σου φαίνονται;

Lansinoh και mothercare μου σύστησαν κι εμένα για οικονομικά!

asteraki1989 έγραψε:Koritsakia mou ti kanete;emeis eixame giatro simera,o mpempoulis einai psila kai tin pempti 8 wra mpainw me texnitous ponous kai kata 95% pame me kaisariki ean den katevei.einai 3.800 kila
Άντε με το καλό!!!!!
Πώς αισθάνεσαι;
Τις εκανα μια πρόβα κι εγω κ ο σύζυγος εύκολο μας φάνηκε .τωρα τα βαζω για πλυσιμο
ΧΡΩΜΟΠΑΓΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ!
Τα έβαλα ενα ενα στο 15λεπτο προγραμμα.

ioazon έγραψε:Έχω μία χαζή ερώτηση να κάνω:

ξέρετε τραγουδάκια να τραγουδάτε στα μωρά;

Εγώ δεν ξέρω τίποτα.... Embarassed 
Ο Μπάρμπα Μπριλιος
Στου Μανωλη την ταβέρνα
Η αλλη καλη μας αγελάδα
tongue 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτά τωρα που δεν καταλαβαίνουν!μετα θα αρχίσω τα επαναστατικά!
Εγω μικρη τραγουδούσα το "ενα το χελιδόνι"

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα των ημερών είναι και το "Βάζει ο Ντούτσε τη στολή του" Razz Razz Razz Razz 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο Βερόπουλος έχει προσφορά στα pampers 1+1 δώρο!
(είπε η griniaroula από το θέμα του Νοεμβρίου)

Σπεύσατε!


Για να καταλάβετε πόσο έχω ξεσβουρέψει:
Δεν πήγα σινεμά να δω το Βρέχει Κεφτέδες και έκατσα σπίτι!!!!! Razz Razz Razz 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω νέα!!! Ληξιαρχε σήκωσε τα μανίκια, έχεις πολυ δουλεια! Φθινοπωρινες κ μανουλες Νοεμβρίου εν δράσει!
Αστερακι κ μένα τα ίδια έλεγε η γιατρός κι είδες η μπεμπα μου, κυρία μια μέρα πριν την πητ!
Γοργονακι όμορφο σε περιμένουμε!!!!
Η Σοφια ακόμη δεν γύρισε;

Ιφακι μας καλώς ήρθες! Τι κανει η κούκλα σου; Πως τα πάτε; Πως ηταν ο τοκετος; Πες μας κ τίποτα!

Ιωάννα, http://www.paidika-tragoudia.gr/
Σίγουρα καποια ξέρεις!!!
Εμένα ο μπαμπάς μου, μου τραγουδαγε το η ζωή τραβάει την ανηφόρα....
Εγω της τραγουδαω κανονικα όχι παιδικά, αν κ μου έχει κολλήσει το φιλακι απο τη διαφήμιση του Υφαντη....Embarassed

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Πω πω νέα!!! Ληξιαρχε σήκωσε τα μανίκια, έχεις πολυ δουλεια! Φθινοπωρινες κ μανουλες Νοεμβρίου εν δράσει!
Αστερακι κ μένα τα ίδια έλεγε η γιατρός κι είδες η μπεμπα μου, κυρία μια μέρα πριν την πητ!
Γοργονακι όμορφο σε περιμένουμε!!!!
Η Σοφια ακόμη δεν γύρισε;

Ιφακι μας καλώς ήρθες! Τι κανει η κούκλα σου; Πως τα πάτε; Πως ηταν ο τοκετος; Πες μας κ τίποτα!

Ιωάννα, http://www.paidika-tragoudia.gr/
Σίγουρα καποια ξέρεις!!!
Εμένα ο μπαμπάς μου, μου τραγουδαγε το  η ζωή τραβάει την ανηφόρα....
Εγω της τραγουδαω κανονικα όχι παιδικά, αν κ μου έχει κολλήσει το φιλακι απο τη διαφήμιση του Υφαντη....Embarassed
Η Σοφία γύρισε. Όλα καλά. Θα μπει να σας τα γράψει.

"Η ζωή τραβάει την ανηφόρα" χαχαχαχα

Εμένα μου τραγουδούσε "Για όλα φταίνε οι γκόμενες" Laughing Laughing Laughing 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια καλησπερα!!!!

Σβουρα ξεσβουρισες εσυ κ αρχισα να σβουριζω εγω!!!
Κωλο δεν βαζω κατω!
Και η δυσκολια στον υπνο καλα κρατει!!!!

Αστερακι και Μαρακια με το καλο με το καλο!!!!!
Εφτασε η ωραααααα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 654316 

Μαιμουδακι μεγειες τα αστερακια σας!!!

Εβινακι μου φτου σου κουκλα μου που στρωσατε!!! Πολυ χαιρομαι!!!! Τερμα οι πονοι!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 

Παραμυθενια μου ξεκινας κιολας ιδιαίτερο??? Πω πω...μπραβο σου κοριτσι μου!!

Σοφιααααα where are u????
Ελα να μας πεις νεα ντε!!!!

Ιφακι μου πως ειναι το μωρακι σου??? Πως ειναι τα πραγματα τωρα που επιστρεψατε σπιτι? Πως σου φαινεται?

Ηθελα κ αλλα κ τα ξεχασα παλι οεεεοοο!!!!


ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ νάνι. Sleep 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω δεν βλεπω μπροστα μου

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mou sas euxaristw polu...

Ebinaki theos den einai o giatros m as kari na allaksei alla stin teliki den poluskaw oti ginei,arkei na bgei kala....

Aleksandra mou se euxaristw para polu pou me skeftesai,na dwseis polla filia stin mpempoula.....

Oses ekanan kaisariki eixate periodo amesws;kai pote stametisate peripou na ponate apo tin tomi;

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifi έγραψε:Κορίτσια!!!!!!!!

Επιστρέψαμε σπίτι μας, μετά απο 9 μέρες στο νοσοκομείο.
Πείτε μου τα νέα σας, τι έχασα, είστε όλες καλα??? Τα μπεμπίνια σας???

Είχαμε άλλη γέννα???

Καλώς ήρθατε! Γερές να είστε για μια ζωή! Περιμένουμε μπούτο-πατουσο φωτό!

asteraki1989 έγραψε:Koritsakia mou ti kanete;emeis eixame giatro simera,o mpempoulis einai psila kai tin pempti 8 wra mpainw me texnitous ponous kai kata 95% pame me kaisariki ean den katevei.einai 3.800 kila
Αστερακι μου μια μέρα έμεινε? Με το καλό να έρθει το αγόρι σου.....με το καλό!!! Όσο για το Φτ ....πότε δεν ξέρεις!

maraki_iraklio έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:Apo ti mia anakoufish pou epitelous tha vgei kai apo tin alli apogoiteumeni giati ithela fusiologika,o giatros episis apogoiteumenos giati ithele k aitos fusiologika alla den blepei antidraseis gia ns katevei,opws kai na xei tin pempth tha eimai manoulaaaaaaaaa gioupi epitelousssss
Με το καλό αστεράκι μου!!!!Όλα καλά θα πάνε και μια χαρά με φ.τ θα γεννήσεις!!!!

Τα δικά μας νέα:Γοργονάκι υγιέστατο και σούπερ δραστήριο!Πιάσαμε τα 2,900γρ. και είχαμε και συσπάσεις 60αρες!!!
Εκτός απροόπτου λοιπόν την Δευτέρα πάω με βλέπει ο αναισθησιολόγος μου παίρνουν αίμα για διασταύρωση και Τρίτη γεννάωωωω!!!
Έτοιμο κ το γοργονακι μας!

ΜΑΡΙΑ20 έγραψε:σημερα ειχα καποια πονακια και εοειδη ο αγαπουλης μου ειχε αγχωθει πηγαμε στο νοσοκομειο εδω κ με εξετασαν στον καρδιοτοκογραφο οπου βρηκε κινησεις φυσιολογικες,μου ειπε ειναι φυσιολογικο και πολυ καλο σημαδι οτι ξεκινησαν μικρες συσπασουλες..επειτα μου μετρησε διαστολη ηταν σχεδον 2 και τραχηλος σχεδον εχει απαληφθει,ολα καλα λοιπον!!!το κοριτσακι μουυυυ αν και με αγχωσε η διαστολη νιωθω μια ανασα πριν την μεγαλη μερα...!!
με εναν πονο γλυκες μου!!
Μπράβο Μαρακι! Τι υπέροχα νέα! :-):-):-)

ioazon έγραψε:Έχω μία χαζή ερώτηση να κάνω:

ξέρετε τραγουδάκια να τραγουδάτε στα μωρά;

Εγώ δεν ξέρω τίποτα.... Embarassed 
Δες νανούρισματα στο νετ βρε! Όχι παλιομοδίτικα ξέρεις! Εγώ είμαι της άποψης να της τραγουδάς ενα τραγούδι από τώρα να το γνωρίζει!

Τώρα εγώ δεν πρέπει να σχολιάσω τι τραγουδάει το παιδί μου.....από Αρετουσα μέχρι Μαλαματενια λόγια!


Maimou2009 έγραψε:Αυτά τωρα που δεν καταλαβαίνουν!μετα θα αρχίσω τα επαναστατικά!
Εγω μικρη τραγουδούσα το "ενα το χελιδόνι"
Χαχαχα να τα!
Με γειά τα σλινκ !!!

Τα δικα μας νέα λουλούδι μια χαρά δόξα το Θεό 3360 κ τραχηλος σχεδόν 4 παρακαλώ....τι σκ@τα μεγαλώνει αυτός? Μακρύς ναι μεν μαλακός που σημαίνει μόλις αρχίσει θα μαλακώσει γρήγορα εύκολα!

Μάλλον θα τον πάρω όλο το μήνα για αυτό μου έκλεισε 2 ραντεβού ένα την αλλη Δευτέρα κ ένα ανήμερα της πητ!

Αυτό που ο άντρας μου κανονίζει με το γιατρό τι θα γίνει αν γέννησω Τρίτη που έχει champion league η τη μέρα του ντέρμπι το προσπερνω γιατί τούς αγαπώ κ τους δύο!

Edit ....σήμερα είχα παραπάνω διαρροή υγρών....λέω λες....άλλα μου λέει τα αμνιακα είναι οκ.....παμπερς κ για μένα οεο !

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:Koritsakia mou sas euxaristw polu...

Ebinaki theos den einai o giatros m as kari na allaksei alla stin teliki den poluskaw oti ginei,arkei na bgei kala....

Aleksandra mou se euxaristw para polu pou me skeftesai,na dwseis polla filia stin mpempoula.....

Oses ekanan kaisariki eixate periodo amesws;kai pote stametisate peripou na ponate apo tin tomi;
Εγω μετα απο μια βδομάδα περίπου ήμουν κομπλέ δεν με ενοχλούσε σχεδόν καθόλου.περιοδος δεν μου χει έρθει ακομα.
Καλημέρα κ καληνυχτα!
(Εσεις εχετε μαραθώνιους θηλασμους κ μεις μαραθώνια μπιμπερο,θα σας τα πω μια μερα)

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα καλημέρα!

Τι κάνετε ,μανούλες? Τα μωρακια της παρέας?

Αχ σήμερα κοιμηθηκαμε λίγο παραπάνω άλλα δεν εχω παραπονο ξύπνησε το βράδυ για μουρμούρα λίγο τσίσΑ νερό αγκαλιές νερό τσισα κ πάλι αγκαλιές!

Ούτε μωρό .....άλλα υπομονή .....κ συνεχίζουμε! Σε λίγο θα τα εχω εναλλάξ γιατί αν τα κάνουν ταυτόχρονα αρχισω τα ζαναξ !

Με τη Γιούλη μιλάμε είναι καλά άλλα τρέχει με 2 μωρα ! Προχθές η μικρούλα έκανε κ τον πρώτο της μεγάλο βραδινό ύπνο!

Η Πόπη χάθηκε ε? Θα τρέχει κ αυτή!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!

asteraki,
νομίζω η περίοδος έχει περισσότερο σχέση με το αν θηλάζεις ή όχι, παρά με τον τρόπο με τον οποίο θα γεννήσεις.
Και η καισαρική δεν είναι ίδια σε όλες τις γυναίκες. Συνήθως η πρώτη μέρα είναι δύσκολη και μετά σχεδόν πετάς!

tsiritri,
γιατρούλη, πότε πας;

Sophia,
4 ο τράχηλος; Αυτός ο ίδιος τράχηλος που άμα γίνει 10 βγαίνει το μωρό; affraid 
Αλήθεια,
την προηγούμενη φορά γιατί σε φώναζα γιαγιά-Sophia;;;; Δε θυμάμαι, γμτ! Τα slipad σου μην ξεχάσεις!!!! Razz 
(Θυμήθηκα! Για το καροτσάκι της λαϊκής) Laughing Laughing Laughing 
Μπεμπεκίζει το Αλεξάκι;

Σήμερα στις 3.30 έχω ραντεβού με το χταπόδι μου Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 669659 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 669659 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 669659 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
No no no δεν εχω διαστολη 4 ο τραχηλος μου ειναι 4 εκατοστα...τα οποια πρεπει να εξαλειφθουν για να αρχισει η διαστολη!!!

Νωρις σημερα!!!Αντε να μαθουμε νεα και απο το χταποδιΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 

Πεμπτη νομιζω θα παει η Τσιριτρι σωστα;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:No no no δεν εχω διαστολη 4 ο τραχηλος μου ειναι 4 εκατοστα...τα οποια πρεπει να εξαλειφθουν για να αρχισει η διαστολη!!!

Νωρις σημερα!!!Αντε να μαθουμε νεα και απο το χταποδιΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 

Πεμπτη νομιζω θα παει η Τσιριτρι σωστα;

Έχω χάσει τα μέτρα....
Μετράμε πάχος, πλάτος, βάθος... Ούτε τοπογράφοι του Πολυτεχνείου να ήμασταν Razz 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:No no no δεν εχω διαστολη 4 ο τραχηλος μου ειναι 4 εκατοστα...τα οποια πρεπει να εξαλειφθουν για να αρχισει η διαστολη!!!

Νωρις σημερα!!!Αντε να μαθουμε νεα και απο το χταποδιΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 328109 

Πεμπτη νομιζω θα παει η Τσιριτρι σωστα;

Έχω χάσει τα μέτρα....
Μετράμε πάχος, πλάτος, βάθος... Ούτε τοπογράφοι του Πολυτεχνείου να ήμασταν Razz 
Laughing Laughing Laughing 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα καλημέρα...
Για μας μόνο καλη δεν ειναι.
Με πιάσανε πάλι πόνοι στης θηλες κ βαρεσα κ κατι δεκατα 37,5 έτσι για να ολοκληρωθεί η ταλαιπωρία.
Ξεκίνησα θηλαστρο στα σοβαρά, να παίρνει μερικά γεύματα με μπιμπερο μπας κ ηρεμήσει το στήθος μου.
Χθες η μπεμπα κοιμήθηκε κατα τις 22.30 - 23.00 κ μέχρι τις 3.30 δεν είχε ξυπνήσει...ανησυχησαμε που ηταν τόσες ώρες νηστικη κ την ξυπνησαμε...ε εκει μου πιπιλισε τις θηλες χωρις να τρώει ενώ κοιμόταν κ μετα πάλι ξυπνησε στις πέντε κ θηλαζε μέχρι τις οκτώ...
Της χαλάω το προγραμμα ε; Μα να μην πειναει 4-5 ώρες σερί;
Ξέρω ξέρω πρέπει να μιλήσω με παιδιατρο κ με μια μαια για το στήθος.
Σερνομαι, δεν έχω κουράγιο...αλλα θα το κάνω.

Σοφακι 4 εκατοστά τράχηλος! Τοσο είχα οταν έκανα αυχενικη! Κ τι κανεις τωρα; Περπάτημα;; Άντε με το καλο το λουλούδι σου!

Φιλια κ στις υπολοιπες!
Αύριο περιμένουμε το αστερομωρακι, σωστα;;

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHMERA MANOULES ...!
ASTERAKI ME TO KALO KOPELA MOU GLUKIA DEN EINAI TIPOTA AN KAI EGW PISTEYW FYSIOLOGIKA THA GENNHSEIS ALLA OPWS KAI NA EXEI TO APOTELEUSMA METRAEI TO OPOIO EINAI TO IDIO!IFAKI KOPELA MOU NA SOU ZHSEI TO MWRAKI SOY PWS SOU FENETE???THYLAZETE?ASTERAKI H KAISARIKH DEN EINAI TIPOTA KAI AN KANEIS "POU DEN NOMIZW" KAI KANEIS EPISKLHRIDIO EINAI POLY WRAIA GT VLEPEIS TO MWRAKI SOU KATEYTHEIAN ..OSO GIA TO AIMA EGW EXW AKOMA KAI ANALOGA TIS MERES MIA EXW POIO POU MIA POIO LIGO APO PONOUS EINAI ANEXTOI MPORW NA PW..KAI SAN TOMH DEN FENETE "TIPOTA"
KAI TWRA NA SAS PW OTI H FRAOULINA DEN THYLAZEI...Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 19 679259 APO OTI KATALAVAINW " VARIETAI" KAI DEN 3ERW TI NA KANW!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Καλημέρα καλημέρα...
Για μας μόνο καλη δεν ειναι.
Με πιάσανε πάλι πόνοι στης θηλες κ βαρεσα κ κατι δεκατα 37,5 έτσι για να ολοκληρωθεί η ταλαιπωρία.
Ξεκίνησα θηλαστρο στα σοβαρά, να παίρνει μερικά γεύματα με μπιμπερο μπας κ ηρεμήσει το στήθος μου.
Χθες η μπεμπα κοιμήθηκε κατα τις 22.30 - 23.00 κ μέχρι τις 3.30 δεν είχε ξυπνήσει...ανησυχησαμε που ηταν τόσες ώρες νηστικη κ την ξυπνησαμε...ε εκει μου πιπιλισε τις θηλες χωρις να τρώει ενώ κοιμόταν κ μετα πάλι ξυπνησε στις πέντε κ θηλαζε μέχρι τις οκτώ...
Της χαλάω το προγραμμα ε; Μα να μην πειναει 4-5 ώρες σερί;
Ξέρω ξέρω πρέπει να μιλήσω με παιδιατρο κ με μια μαια για το στήθος.
Σερνομαι, δεν έχω κουράγιο...αλλα θα το κάνω.

Σοφακι 4 εκατοστά τράχηλος! Τοσο είχα οταν έκανα αυχενικη! Κ τι κανεις τωρα; Περπάτημα;; Άντε με το καλο το λουλούδι σου!

Φιλια κ στις υπολοιπες!
Αύριο περιμένουμε το αστερομωρακι, σωστα;;
OI PSEUDOTHYLES DEN SE VOHTHANE? AMA THS ARXISEIS MPIMPERO 3EXNA TO THYLASMO META APO KAPOIES MERES..SOVARA STO LEW EYH MOU THN EPATHA EGW KAI APO XTES VARIETAI NA THYLASEI KAI EXW SKASEI!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini,
μίλα με γιατρό γιατί αυτό με τα δέκατα δεν είνια καλό σημάδι.

Επίσης, νομίζω καλά έκανες και την ξύπνησες. Είναι αρκετά νωρίς για 5ωρο νάνι.

eva evaki,
όσο της δίνεις με το μπιμπερό, τόσο θα τεμπελιάζει να θηλάσει.
Ότι αποφασίσεις κάνεις

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσουλίνια μου πολλές πολλές καλημέρες!!!!

Ιωάννα με το καλό να δεις το χταποδάκι σου σήμερα!!!!

Εβινάκι μου ανέβασες και δεκατάκια?
Περαστικά σου κοριτσάκι μου!
Βρε πάρε τον παιδίατρο να τον ρωτήσεις κιόλας αν πρέπει να την ξυπνάς ή όχι. Να σου πει βασικά στις πόσες ώρες να την ξυπνάς.
Εύχομαι να στρώσετε καλύτερα με μερικά γεύματα με μπιμπερό, ειδικά το βράδυ μήπως το καθιερώσεις, να ξυπνάει ο μπαμπάς να ξεκουράζεται η μαμά Very Happy Very Happy Very Happy 

Οπότε με τούτα και με κείνα να φανταστώ ότι χρειάζεται να πάρω και βραστήρα ή να δω τι θα μου φέρουν?
Και τα τσουμπλέκια του θήλαστρου εκεί δεν αποστειρώνονται?

Εγώ από τράχηλους και μεγέθη έχω μαύρα μεσάνυχτα!!!
Σοφάκι τι σημαίνει αυτό?
Επηρεάζει ή λόγω του ότι είναι μαλακός δεν θα έχεις θέμα?

Εγώ πήρα τώρα τηλ, μου είχε πει αν δεν γεννήσω να με δει τέλος του μήνα.
Φανταζόμουν ότι ίσως με δει αύριο, ευτυχώς τη γλίτωσα και μου είπε να πάω τη Δευτέρα!
Από τη μία ήθελα να πάω να δω τι θα δούμε από την άλλη όμως φοβόμουν το κράξιμο που θα φάω για τα 3 κιλά σε 3 βδομάδες (πραγματικά εφιάλτης μου έχει γίνει) οπότε χαίρομαι που πήρα μια μικρή παράταση Very Happy  ίσως μέχρι τότε καταφέρω να πέσει και κανένα γραμμάριο...σιγά μη αλλά λέμε τώρα.

Σας το έχω πει ότι εξακολουθώ να πιστεύω πως δε θα γεννήσω ε? Laughing Laughing Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις