Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
483 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 483 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάρτε μια κοιλούμμμμμμπα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 604962 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Πάρτε μια κοιλούμμμμμμπα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 604962 
Να χαρώ εγώ μια κοιλίτσα που κρύβει 3κιλο χταπόδι!!!!

Φτου,φτου!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:tsiritri,
για σένα δουλεύω
Παρουσίαση του αποστειρωτή
Ωωωω σας μερσωωω!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 417472 
Τι ομορφη κοιλουμπιτσααα!!!! Φτου φτου σκορδα!!!

Γιουλακι μου σοβαρα μιλας??? Ακομα ετσι ειναι τα πραγματα? Η μπεμπιτσα ησυχη κ ο Κων/νος θηριο??? Χαχαχαχαχαχα δε νομιζω τελικα οτι θα αλλαξει ποτε αυτο!!! 

Οκταδυμα??? Μιλας σοβαρα??? Κ εγω αγχωνομαι για το ενα? Shocked Laughing 

Εχεις δικιο για την ψυχολογια....που θα παει θα στρωσει!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα να μπαίνουν οι τελευταίες φουσκο κοιλιτσο φωτός!

Γεννάμε ω ρε!!!!!!!!

Ριτσα εμένα ευθαρσώς πέρασαν στο γραφείο οι δύο τους κ είδαν ημερομηνίες κ ώρες κ μου ανακοίνωσαν τί θα κάνουν αν γέννησω εκείνες τις μέρες!

Άλλα είπαμε τους αγαπώ........ε θα εχω κ τη Λιλή οπότε! Χεχε !

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Ελα να μπαίνουν οι τελευταίες φουσκο κοιλιτσο φωτός!

Γεννάμε ω ρε!!!!!!!!

Ριτσα εμένα ευθαρσώς πέρασαν στο γραφείο οι δύο τους κ είδαν ημερομηνίες κ ώρες κ μου ανακοίνωσαν τί θα κάνουν αν γέννησω εκείνες τις μέρες!

Άλλα είπαμε τους αγαπώ........ε θα εχω κ τη Λιλή οπότε! Χεχε !

Ρε άλλες γεννάνε με μία μαία στο σπίτι, κι εσύ φοβάσαι να γεννήσεις με τη μαία σου στο μαιευτήριο; Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsiritri έγραψε:Γιουλακι μου σοβαρα μιλας??? Ακομα ετσι ειναι τα πραγματα? Η μπεμπιτσα ησυχη κ ο Κων/νος θηριο??? Χαχαχαχαχαχα δε νομιζω τελικα οτι θα αλλαξει ποτε αυτο!!!

κι εγω ετσι νομιζω ριτσάκι μου!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 679259  χαχαχχα 

Οκταδυμα??? Μιλας σοβαρα??? Κ εγω αγχωνομαι για το ενα? Shocked Laughing 

Εχεις δικιο για την ψυχολογια....που θα παει θα στρωσει!!!
θα στρωσει να εισαι σιγουρη...πολυ συντομα...μολις παρεις στην αγκαλια σου το παιδακι σου!!!
Ιωαννακι ωραια κοιλιτσα!!! το χταποδι κουντουρντάει εντος???

Σοφακι μου εχεις τη Λιλη...μη φοβασαι τιποτα!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:Ιωαννακι ωραια κοιλιτσα!!! το χταποδι κουντουρντάει εντος???
Κουντουρ-what????

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Πάρτε μια κοιλούμμμμμμπα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 604962 
Ω ρε μια χταποδοκοιλια!σαν να εχει κατέβει μου φαινεται!
Πήγα κ τσίμπησα δυο παντελονάκια να χω να πορεύομαι,κ δυο φορμακια βελουτε κ μακριμανικα εσώρουχακια για οταν θα πιάσουν κρύα κ θα πηγαίνουμε στην παιδιατρο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:Πάρτε μια κοιλούμμμμμμπα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 604962 
Ω ρε μια χταποδοκοιλια!σαν να εχει κατέβει μου φαινεται!
Πήγα κ τσίμπησα δυο παντελονάκια να χω να πορεύομαι,κ δυο φορμακια βελουτε κ μακριμανικα εσώρουχακια για οταν θα πιάσουν κρύα κ θα πηγαίνουμε στην παιδιατρο!
Μεγειές!
Στην αρχή νόμιζα πως τα πήρες για σένα (επειδή παραπονιόσουνα πως δεν χωράς στα παντελονάκια) χαχαχαχαχα Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα παντελόνια για μένα.τα φορμακια για τα κοριτσια!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Τα παντελόνια για μένα.τα φορμακια για τα κοριτσια!
Οι γυναίκες ψωνίστηκαν λοιπόν!

Για τον μπαμπά δεν πήρατε τίποτα; Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυριο 37 εβδομαδες ε;συγχαρητηρια το χταπόδι θεωρείτε τελειομηνο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Αυριο 37 εβδομαδες ε;συγχαρητηρια το χταπόδι θεωρείτε τελειομηνο!
Ε μα νιε!

Και από αυτά που διάβαζα πριν λίγο αυτοί οι πόνοι χαμηλά στη χύτρα μου είναι προπαρασκευαστικές συσπάσεις Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Αυριο 37 εβδομαδες ε;συγχαρητηρια το χταπόδι θεωρείτε τελειομηνο!
Ε μα νιε!

Και από αυτά που διάβαζα πριν λίγο αυτοί οι πόνοι χαμηλά στη χύτρα μου είναι προπαρασκευαστικές συσπάσεις Laughing 
Τελεια!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου μπήκα για μια γρηγορη καλησπέρα-καληνύχτα.
Μαρακι μου χρονια πολλα!!! Με το καλο να αγκαλιασεις τη γοργονιτσα σου! Λίγα 24ωρα μείνανε! Άντε κ του χρονου θα γιορτασετε μαζι!
Ιωάννα όμορφη χταποδοκοιλια! Κατέβηκε όντως! Ώρα ηταν!
Ριτσακι κ Σοφακι ενημερώστε μας αν οι κορουλες σας έρθουν αύριο, ε;;;

Εμείς είχαμε άλλη μια δύσκολη μέρα...μας τα χάλασε ολα ο παλιό πυρετός προχθές. Συγχιστηκε το μικράκι μου. Γκρίνια κ αϋπνία όλη μέρα. Τώρα την κοιμησα.
Κορίτσια εμείς δώσαμε πιπιλια προχθές. Φυσικα την έπιασε! Μόλις την είδα με την πλαστικουρα στο πρόσωπακι της με έπιασαν τα κλάματα. Δεν άντεχα αλλο όμως, μου πιπιλαει τις θηλες. Πάντως της την δίνουμε ελάχιστα, 5 - 10 λεπτα την ημέρα.
Όσο για τον ύπνο κι εγω στο πλάι εναλλάξ.
Στο πλάι μου τη φερνανε κ στο μαιευτήριο.
Δεν ξέρω πραγματικα ποιο ειναι το καλυτερο.

Μαιμου με γειες τα ψώνια σας.

Φιλια σε όλες κ χαιρετισμούς αγωνιστικούς στις μανουλες που ξενυχτανε! Σε λίγο καιρο θα είμαστε όλες κ θα τα λέμε μεταμεσονυκτια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 417472 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Κορίτσια μου μπήκα για μια γρηγορη καλησπέρα-καληνύχτα.
Μαρακι μου χρονια πολλα!!! Με το καλο να αγκαλιασεις τη γοργονιτσα σου! Λίγα 24ωρα μείνανε! Άντε κ του χρονου θα γιορτασετε μαζι!
Ιωάννα όμορφη χταποδοκοιλια! Κατέβηκε όντως! Ώρα ηταν!
Ριτσακι κ Σοφακι ενημερώστε μας αν οι κορουλες σας έρθουν αύριο, ε;;;

Εμείς είχαμε άλλη μια δύσκολη μέρα...μας τα χάλασε ολα ο παλιό πυρετός προχθές. Συγχιστηκε το μικράκι μου. Γκρίνια κ αϋπνία όλη μέρα. Τώρα την κοιμησα.
Κορίτσια εμείς δώσαμε πιπιλια προχθές. Φυσικα την έπιασε! Μόλις την είδα με την πλαστικουρα στο πρόσωπακι της με έπιασαν τα κλάματα. Δεν άντεχα αλλο όμως, μου πιπιλαει τις θηλες. Πάντως της την δίνουμε ελάχιστα, 5 - 10 λεπτα την ημέρα.
Όσο για τον ύπνο κι εγω στο πλάι εναλλάξ.
Στο πλάι μου τη φερνανε κ στο μαιευτήριο.
Δεν ξέρω πραγματικα ποιο ειναι το καλυτερο.

Μαιμου με γειες τα ψώνια σας.

Φιλια σε όλες κ χαιρετισμούς αγωνιστικούς στις μανουλες που ξενυχτανε! Σε λίγο καιρο θα είμαστε όλες κ θα τα λέμε μεταμεσονυκτια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 417472 
Καλά έκανες και έδωσες πιπίλα!
Προκειμένου να σε φάει το πιράνχας!
Σε κάθε παιδί ότι χρειάζεται!

Σμουτς!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανούλες κ μπεμπακια !

Ξενερωμενη τρέλα....άλλες δύο μανούλες κλαίνε σήμερα.....και μη χειρότερα! Ο εμφύλιος άρχισε επίσημα!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρες!

Κουβαλώ μία τελειόμηνη γκόμενα πλέον! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 654316 

259 μέρες μέσα έχει μείνει,
21 ως την ΠΗΤ της μένουν! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 893968 

Sophia,
έχει ανοίξει ο κύκλος της βίας. Δεν θα δούμε ωραία πράγματα από δω και μπρος.

Εμείς δεν βρίσκουμε άκρη με τα ποντίκια. Ο δικός μου έχει φρικάρει "το παιδί μου δεν θα ζει σε σπίτι με ποντίκια", χθες που φέραμε συνεργείο και του εξήγησε τι αρρώστιες έχουν, κόντεψε να βάλει τα κλάματα.
Τώρα τηλεφωνεί στον πεθερό της ιδιοκτήτριας που διαχειρίζεται το σπίτι να του πει να κινητοποιηθεί... Ουφ...
Ο δήμος ήρθε χθες αλλά κάνει τον κινέζο να καθαρίσει το οικόπεδο... Ωραία φάση για ετοιμόγεννη.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Καλό Σ/κ να έχουμε!!!


evini7 έγραψε:Κορίτσια μου μπήκα για μια γρηγορη καλησπέρα-καληνύχτα.
Μαρακι μου χρονια πολλα!!! Με το καλο να αγκαλιασεις τη γοργονιτσα σου! Λίγα 24ωρα μείνανε! Άντε κ του χρονου θα γιορτασετε μαζι!

Ευχαριστώ πολύ γλυκό μου κοριτσάκι!!!Και συ να χαίρεσαι τον αντρούλι και την κορούλα σας!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 669659 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 669659 

Ιωάννα όμορφη χταποδοκοιλια! Κατέβηκε όντως! Ώρα ηταν!
Ριτσακι κ Σοφακι ενημερώστε μας αν οι κορουλες σας έρθουν αύριο, ε;;;

Εμείς είχαμε άλλη μια δύσκολη μέρα...μας τα χάλασε ολα ο παλιό πυρετός προχθές. Συγχιστηκε το μικράκι μου. Γκρίνια κ αϋπνία όλη μέρα. Τώρα την κοιμησα.
Κορίτσια εμείς δώσαμε πιπιλια προχθές. Φυσικα την έπιασε! Μόλις την είδα με την πλαστικουρα στο πρόσωπακι της με έπιασαν τα κλάματα. Δεν άντεχα αλλο όμως, μου πιπιλαει τις θηλες. Πάντως της την δίνουμε ελάχιστα, 5 - 10 λεπτα την ημέρα.
Όσο για τον ύπνο κι εγω στο πλάι εναλλάξ.
Στο πλάι μου τη φερνανε κ στο μαιευτήριο.
Δεν ξέρω πραγματικα ποιο ειναι το καλυτερο.

Θα βρείτε τους ρυθμούς σας Εβινάκι μου!!!Μην στεναχωριέσαι και με την πιπίλα καλέ!!!Στο Μητέρα πάντως όλα τα μωρά τα βάζουν ανάσκελα και αυτό προτείνουν στις μαμάδες...εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα κάνω...η παιδίατρος μου μου είπε ότι κατά την γνώμη της και οι 2 θέσεις είναι σωστές!!!

Μαιμου με γειες τα ψώνια σας.

Φιλια σε όλες κ χαιρετισμούς αγωνιστικούς στις μανουλες που ξενυχτανε! Σε λίγο καιρο θα είμαστε όλες κ θα τα λέμε μεταμεσονυκτια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 417472 
ioazon έγραψε:Καλημέρες!

Κουβαλώ μία τελειόμηνη γκόμενα πλέον! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 654316 

259 μέρες μέσα έχει μείνει,
21 ως την ΠΗΤ της μένουν! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 893968 

Και τι γκόμενα...3 κιλή!!!Με το καλό και στις 40 χταποδομανούλα!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 228222 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 228222 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 228222 

Sophia,
έχει ανοίξει ο κύκλος της βίας. Δεν θα δούμε ωραία πράγματα από δω και μπρος.

Με χαλάει τόσο πολύ αυτή η κατάσταση που θα κόψω εντελώς τις ειδήσεις....σειρές....καλύτερα σειρές.....

Εμείς δεν βρίσκουμε άκρη με τα ποντίκια. Ο δικός μου έχει φρικάρει "το παιδί μου δεν θα ζει σε σπίτι με ποντίκια", χθες που φέραμε συνεργείο και του εξήγησε τι αρρώστιες έχουν, κόντεψε να βάλει τα κλάματα.
Τώρα τηλεφωνεί στον πεθερό της ιδιοκτήτριας που διαχειρίζεται το σπίτι να του πει να κινητοποιηθεί... Ουφ...
Ο δήμος ήρθε χθες αλλά κάνει τον κινέζο να καθαρίσει το οικόπεδο... Ωραία φάση για ετοιμόγεννη.
Τι σαν είπαν από το συνεργείο χτες δηλ?Δεν μπορούν να τα εξουδετερώσουν??

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααα!
Ιωάννα με το καλο να την υποδεχτειτε!εισαι έτοιμη απο ψωνια κτλ;
Αποψε έκατσε ο Μπαμπας με τις ζαργανες κ κοιμήθηκε μιάμιση ωριτσα!η μεγαλη κοιμήθηκε σερί αλλα η άλλη πεινούσε συνέχεια!τωρα ειναι κ οι δυο ήσυχες διπλα μου.την Τρίτη θα έρθουν τα ριλαξ,να τις βαζω εκει οποτε ειναι ξύπνιες να χαζευουν!
Ξεκινησα κ μαγειρεύω κι ολας,σημερα θα κανω μακαρόνια με κιμά!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια μου! 

Εβινακι μου ελπιζω να εχετε μια πολυ καλυτερη μερα σημερα με τη μπεμπουλα!!!

Ιωαννα και στις 40!!!!!
Και χωρις ποντικι ευχομαι!
Μα καλα που κρυβεται στο μπαλκονι? Δεν εχετε καταφερει να εντοπίσετε τη φωλια? Βασικά κανουν φωλια αυτα?

Σοφια ασε....κ δυστυχως οσο παμε κ χειροτερευουμε Crying or Very sad  

Μαρακι μου πως τα πας? Πως περνανε τα τελευταια 24ωρα πριν τη μεγαλη αφιξη???

Μαιμουδακι απο τα αγαπημενα μου φαγητα κανεις! Μιαμ μιαμ μιαμ!!!!
Φτου σου παντως τα καταφερνετε τελεια με 2 μωρα! Πραγματικα εντυπωσιαζομαι καθε που διαβαζω νεα σας!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio,
θα δούμε τι θα γίνει γιατί στο κτίριο τσιγκουνεύονται να κάνουν γενική μυοκτονία...

maimou,
κομπλέ είμαστε. Ε και ότι προκύψει πάει ο πατήρ!
Γενικά νομίζω το πρώτο 10ήμερο χρειάζεσαι 5 πράματα. Αυτά τα 5 τα έχω. Θα στείλω και το πεθερικόν άμα είναι να μουρλοχαρεί ή τη σύντροφο του πατέρα μου. Είναι και οι δυο μες στην κ@υλα για τη μπέμπα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 328109 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
Paramythenia έγραψε: Το ξέρω ότι δεν πρέπει να δώσουμε πιπίλα τουλάχιστον μέχρι να σαραντίσει το μωρό αλλά έχετε σκεφτεί να δώσετε; Θα προτιμήσετε να βάλει χέρι; Είναι όντως προτιμότερο; Σε λιγότερο από 20 ημέρες θα επιστρέψω στη δουλειά και  δεν ξέρω τι να κάνω... Πώς θα καταφέρνω το πρωί να είμαι μόνη με το μωρό και να διαβάζω, να διορθώνω, να κάνω δουλίτσες; Υπάρχουν φορές που τη βάζω στο λίκνο να κοιμηθεί και αυτή γκρινιάζει οπότε τη σηκώνω, την κρατάω, τη θηλάζω ή της τραγουδάω λιγάκι... Όταν σαραντήσει όμως δε θα μπορώ να ασχολούμαι μόνο με αυτή...Crying or Very sad  Ουφ αγχώθηκα... Τι θα κάνω;
 
και γω προσπαθησα να της δωσω πιπιλα γτ οποτε εκλαιγε αυτη, εκλαιγε και ο Κων.νος (ο ψυχοπονιαρης μου), και τωρα οποτε κλαιει αυτη ξυπναει ο Κων.νος.αλλα ΔΕΝ παιρνει πιπιλα.ΚΑΜΙΑ. ουτε nuk, ουτε chicco, ουτε καμία. με το ζόρι λίγο παιρνει της MAM την start(0-2 μηνων, όχι την κανονικη 0-6 μηνων), και μία σουηδικη νομιζω που ειναι για πρόωρα difrax νομιζω λεγεται...!!κοιτα, εγω στη φαση που ειμαι (που δινω ξενο εννοω), δινω πιπιλα...αλλα εσυ που τα πας τοσο καλα με το θηλασμο, θα ελεγα καλυτερα να την αποφυγεις!!εγω θα προτεινα sling για να εχεις τα χερια σου ελευθερα και να μπορεις να κανεις τη δουλεια σου.συμφωνω απολυτα με την σοφια. καλυτερα πιπιλα παρα χερια στο στομα πάντως. η πιπιλα κόβεται, τα χερια πιο δυσκολα...
 
tsiritri έγραψε:Τσα!!!! Να μαι κ εγω!!!!
Δεν ειχαμε εμφανιση της μπουμπους ακομα αν κ να ειμαι ειλικρινης αρχισα κ εγω να ανυπομονω. Βασικα κουραζομαι πολυ, εχω πεσει λιγακι ψυχολογικα χωρις να ξερω γιατι κ παραβαρυνα....
αν προσθεσεις και το άγχος νομιζω οτι απαντησες απο μόνη σου ηδη στο γιατι εχεις πεσει ψυχολογικά..!!!υπομονη κοριτσάκι μου...!!η μικρουλα σου ειναι on her way!!

Σοφιαααα τι λες για αυριο??? Τα βγάζουμε??? Ειναι μια καλη μερα νομίζω Laughing Laughing Laughing 
Σαββατογεννημενες???τελεια!!και γω σαββατο γεννηθηκα!!! :p

Αληθεια απο αποστειρωτη κοριτσια τι εχετε παρει? Κ για το ζεσταμα? Πηρατε αλλο σκευος η το ζεσταίνετε καπως αλλιως το γαλα?
εχω τον αποστειρωτη 6 μπιμπερο της chicco και τον θερμαντηρα της chicco...τελικα ειμαι fan της chicco...!!!

Γιουλακι μου αντε τη μπεμπα να το καταλαβω, τον Κωνσταντίνο καλε που να τον χωσεις παλι μεσα???? Laughing Laughing Laughing 
 
κι ομως ριτσακι μου, η μπεμπα ειναι τοοοοοοσο ησυχη η μικρουλα μου, που δε με κουραζει σχεδον καθολου....ο μεγαλος ειναι το θηριο...!!!σπρωξε σπρωξε θα χωρεσει, που θα παει..εδω η αλλη γεννησε οκτάδυμα..!!χαχαχαχα
 
sophia έγραψε:και Τριτη champion league θα πρεπει στο δρομο για το Ρεα να σταματησω Καραισκακη να παρω και το γιατρο μαζι!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 235182 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 235182 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 235182 
χαχαχαχ τουλαχιστον δε θα χρειαστει να τον ψαχνεις...θα ξερεις ΣΙΓΟΥΡΑ που ειναι!!! 
 
eva evaki έγραψε:maraki lar egw ayto pou 3erw einai oti apagoreyetai ston ypno anaskela to paidi..egw thn vazw mia apo to ena mia apo to allo pleyro! kai otan einai 3upnia meta to fah kai afoy exoyme ala3ei kai reytei panw apo ola thn vazw mproumita na 3epiastei 5 leptakia kai meta ligaki sto krevati ths anaskela gia ton idio logo otan omws einai gia nani sto plai ! SHMERA TO PROI EPATHA TO E3HS ENW THN TAISA REYTIKE DYO FORES KIOLAS THN ALA3A THN VAZW GIA YPNO "STO PLAI ENNOEITE" 3APLWNW KAI EGW META APO KANA TETARTO AKOUW KATI SAN PNI3IMO KAI VRAXNIASMA MAZI THN KOITAW KAI EIXE GOULIA..EPATHA SOK! LEW PALY KALA POU THN EIXA PLAI ALLA FANTASTHTE EIXE REYTEI KAI DYO FORES1 TO HTHIKO DHDAGMA DEN EINAI NA EXEIS EMPISTOSYNH! ]
και μενα βγαζει γαλατακι πολλες φορες. εγω προσωπικα φοβαμαι ΠΑΡΑ πολυ να την κοιμισω ανασκελα.και τον Κων.νο, και τωρα τη μικρη στο πλαι τα κοιμιζω, μια απ τη μια πλευρα και μετα απ την αλλη, και απλα μεσα στη μερα που ειμαι ξυπνητή την βαζω και ανασκελα και μπρουμυτα να ξεπιανεται...!!
NAI AYTO KANW NKAI EGW JULAKI MOU ! ALLA KAI STO MAIEYTHRIO STO PLAI MOU THN VAZANE LOGIKA KATI PARAPANW THA 3EROYN...FOVAMAI STO ANASKELO...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHMERA KORITSARES MAS...!
IWANNA TI WRAIA XAMHLOKOILITSA KONTEYETAI KAI ESEIS ANTE ME TOI KALO KAI STIS 40..EYXOMAI!
SOFAKI ME TO KALO ZOUZOUNA MOU ...!Razz Razz  EVINAKI YPOMONH KOPELA MOU GLUKIA SE KATANOW MPORW NA PW APOLYTA PIPILA EXW DWSEI KAI EGW ..OMOLOGW KAI EGW STHN ARXH EIXA PAAAARA POLLES TYPSEIS..ALLA META RWTHSA KAI TO GIATRO KAI MOU FYGANE OI POLLES! ALLA KAI EGW THS THN DINW STO ALAGMA NA EXEI NA ASXOLITE MEXRI NA THN ALA3W KAI LIGO KANA 5 LEPTO GIA NA XOYZOUREPSEI STO KREBATAKI THS ALLA TO KALO EINAI OTI H FRAOULINA 15 HMERWN SK/2TO KAI EXEI APOPSH OPPOTE THELEI THN KRATAEI OPOTE THELEI THN PETAEI KAI MALISTA OTAN THS THN VAZW GIA XOUZOUREMA PRIN KLHSEI MATIA..THN PETAEI KAI KOIMATE! Razz Razz Razz 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Καλημερααα!
Ιωάννα με το καλο να την υποδεχτειτε!εισαι έτοιμη απο ψωνια κτλ;
Αποψε έκατσε ο Μπαμπας με τις ζαργανες κ κοιμήθηκε μιάμιση ωριτσα!η μεγαλη κοιμήθηκε σερί αλλα η άλλη πεινούσε συνέχεια!τωρα ειναι κ οι δυο ήσυχες διπλα μου.την Τρίτη θα έρθουν τα ριλαξ,να τις βαζω εκει οποτε ειναι ξύπνιες να χαζευουν!
Ξεκινησα κ μαγειρεύω κι ολας,σημερα θα κανω μακαρόνια με κιμά!
Και γω μακαρόνια με κιμά κάνω!!!Από τα αγαπημένα μου!!!Φιλάκια στα ζαργανάκια!!!

tsiritri έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου! 

Εβινακι μου ελπιζω να εχετε μια πολυ καλυτερη μερα σημερα με τη μπεμπουλα!!!

Ιωαννα και στις 40!!!!!
Και χωρις ποντικι ευχομαι!
Μα καλα που κρυβεται στο μπαλκονι? Δεν εχετε καταφερει να εντοπίσετε τη φωλια? Βασικά κανουν φωλια αυτα?

Σοφια ασε....κ δυστυχως οσο παμε κ χειροτερευουμε Crying or Very sad  

Μαρακι μου πως τα πας? Πως περνανε τα τελευταια 24ωρα πριν τη μεγαλη αφιξη???

Αχ παναγία μου!!!Ατελείωτα μου φαίνονται!!!Το έχω ρίξει στις δουλειές μπας και βγει απρόοπτα γιατί αυτό με το ραντεβού είναι πολύ αγχωτικό!!!Εσύ πως τα πας?Νιώθεις τίποτα?Πως το βλέπεις...θα έχουμε γεννητούρια το Σ/Κ???

Μαιμουδακι απο τα αγαπημενα μου φαγητα κανεις! Μιαμ μιαμ μιαμ!!!!
Φτου σου παντως τα καταφερνετε τελεια με 2 μωρα! Πραγματικα εντυπωσιαζομαι καθε που διαβαζω νεα σας!
ioazon έγραψε:maraki_iraklio,
θα δούμε τι θα γίνει γιατί στο κτίριο τσιγκουνεύονται να κάνουν γενική μυοκτονία...

Αυτό που δίνουμε ένα σορό χρήματα σε βλακείές και όταν πρόκειται για κάτι σοβαρό τσιγκουνευόμαστε....δεν το καταλαβαίνω!!!
Ζήλεψα με την φωτό από την βολτούλα σας στο facebook!!!Καλά να περάσετε!!!


maimou,
κομπλέ είμαστε. Ε και ότι προκύψει πάει ο πατήρ!
Γενικά νομίζω το πρώτο 10ήμερο χρειάζεσαι 5 πράματα. Αυτά τα 5 τα έχω. Θα στείλω και το πεθερικόν άμα είναι να μουρλοχαρεί ή τη σύντροφο του πατέρα μου. Είναι και οι δυο μες στην κ@υλα για τη μπέμπα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 26 328109 
eva evaki έγραψε:KALHMERA KORITSARES MAS...!
IWANNA TI WRAIA XAMHLOKOILITSA KONTEYETAI KAI ESEIS ANTE ME TOI KALO KAI STIS 40..EYXOMAI!
SOFAKI ME TO KALO ZOUZOUNA MOU ...!Razz Razz  EVINAKI YPOMONH KOPELA MOU GLUKIA SE KATANOW MPORW NA PW APOLYTA PIPILA EXW DWSEI KAI EGW ..OMOLOGW KAI EGW STHN ARXH EIXA PAAAARA POLLES TYPSEIS..ALLA META RWTHSA KAI TO GIATRO KAI MOU FYGANE OI POLLES! ALLA KAI EGW THS THN DINW STO ALAGMA NA EXEI NA ASXOLITE MEXRI NA THN ALA3W KAI LIGO KANA 5 LEPTO GIA NA XOYZOUREPSEI STO KREBATAKI THS ALLA TO KALO EINAI OTI H FRAOULINA 15 HMERWN SK/2TO KAI EXEI APOPSH OPPOTE THELEI THN KRATAEI OPOTE THELEI THN PETAEI KAI MALISTA OTAN THS THN VAZW GIA XOUZOUREMA PRIN KLHSEI MATIA..THN PETAEI KAI KOIMATE! Razz Razz Razz 
Καλώς το Ευάκι μας!!!!Κορίτσι με άποψη η φραουλίτσα σου ε?Αμ τι!!!
Φιλάκια πολλά δώσε της!!!


Σοφάκι εσύ κανένα σημάδι τοκετού???Σήμερα δεν είναι ο αγώνας???χιχιχι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις