Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
253 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 253 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια, να έχετε όλες μια όμορφη μέρα!
Σοφάκι ζωή σε εσάς! και καλό κουράγιο με τον καινούριο στη δουλειά!

εδώ Κόρινθο έχουμε σήμερα και δροσούλα και βροχούλα, έλα για καφέ Βασούλα! έκανα και ρήμα! Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα!

Σοφία καλό κουράγιο. Έκανα "καθηγήτρια" για τρία χρόνια. Φρίκη! Δε θέλω να το ξανακάνω!

Μαράκι, βλέπω (από τα συμφραζόμενα) σας έδωσε σιροπάκι ο γιατρός. Ελπίζω να δράσει γρήγορα!

Ευάκι και Μιλουπάκι, ξεπεράσαμε τις 50 σελίδες σε αυτό το θέμα και η αρίθμηση άρχισε ξανά από το ένα. Υποθέτω λοιπόν ότι κράτησε το τελευταίο ποστ που ήταν της Βίβιαν για πρώτο...

Αν ήμουν σε φούρνο σίγουρα θα τσάκιζα το φρέσκο αχνιστό αφράτο ψωμάκι, αλλά σίγουρα μετά από λίγο καιρό θα "μπούχτιζα" που λέει και η Αθηνά...

Αθηνά, με το καλό να αρχίσει και να τρέχει η μπουμπούκα σου!

Τι άλλο?

Α! Κι εγώ θα ήθελα ένα σύστημα σιδερώματος (τελείως αυτόματο) γιατί στα παντελόνια του άντρα μου δε μπορώ να πετύχω την τσάκιση με τίποτα! Και επίσης αυτό με τα καλοκαιρινά-χειμωνιάτικα θα ήταν πολύ χρήσιμο. Είναι από τις πιο βαρετές/κουραστικές/αγχωτικές δουλειές...
Και έχεις κι ένα σπίτι σκ@τ@ μέχρι να την φέρεις εις πέρας...

Δε σας προλαβαίνω ρε κορίτσια!
Μα μέσα σε ένα ΣΚ τι γράψατε πάλι?
Ξέχασα τίποτα?

Καλή εβδομάδα να έχουμε!
Δροσούλα ευτυχώς και μπορώ να φοράω τα τζινάκια μου!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα βρε Αγγελική! ναι σιροπάκι μας έδωσε ελπίζω να δούμε προκοπή!
μία είναι η λύση, να μπαίνεις και από το σπίτι να τα λέμε!
Razz
πώς πάει η κοιλίτσα? όλα καλά?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εδώ έχουμε ψιλόβροχο.
Και ως γνωστόν αν πιάσει καλή γλίτσα ο δρόμος γίνονται και ατυχήματα.

Είχε γίνει λοιπόν ατύχημα στην Ποσειδώνος (ύψος Μοσχάτο-Τζιτζιφιές) και η κίνηση έπιασε από το Allou Fun Park στην εθνική οδό.

Σημειωτόν για τουλάχιστον 40 λεπτά πήγαινα.
Το πόδι μου πιάστηκε στο συμπλέκτη όλη την ώρα!

Ελλαδάρα ρε!!
Άμεσος δράση!! Βοηθητικές λωρίδες για να ακινητοποιούνται τα οχήματα σε περίπτωση ανάγκης! Φοβερό πράμα!
Ξεκινάς για τη δουλειά σου και είσαι σίγουρη ότι θα φτάσεις! Μετά από.... 1 ώρα και 10 λεπτά!!!
Τέλειο ε?
Και τον Αύγουστο να φανταστείτε έκανα maximum 30λεπτά...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΕΙΜΜΑΡΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ......

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι, δε θέλω να μπαίνω από το σπίτι.
Υπάρχουν πολλοί λόγοι.
Ο πρώτος είναι ότι δε θέλω ο ανήρ να με "κατασκοπεύει"... όχι ότι είναι τέτοιος τύπος, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Ύστερα, μιας και δουλεύει το Σάββατο το πρωί είναι καλή ευκαιρία να κάνω καμιά δουλίτσα -μιας και όλη τη βδομάδα κωλοβαράω... Κι επειδή ο καημένος δουλεύει από το πρωί ως το βράδυ, έχω κι εγώ μια Κυριακή να τον δω να τον ευχαριστηθώ.

Ακόμα ένας λόγος είναι ότι έχουμε συνδεδεμένο τον υπολογιστή στην τηλεόραση στο σαλόνι, ώστε όταν κατεβάζουμε ταινιούλες από το internet να καθόμαστε και να τις βλέπουμε απ'ευθείας στην μεγάλη TV. Οπότε, θα πρέπει να τον στείλω μέσα στο δωμάτιο να δει τηλεόραση, και δε θέλω να τον έχω στην "εξορία" τον κακομοίρη.

Και ο τελευταίος λόγος είναι :
Η ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗ!!!

Κορίτσια, δεν ξέρω αν το έχετε πάθει κι εσείς...
Σας "βλέπω" στα όνειρά μου!
Ναι!
Βλέπω λέει ότι μιλάμε όλη μέρα και λέμε βλακείες και γελάμε ή ότι "τσακωνόμαστε" με διάφορες άλλες -καλή ώρα όπως την προηγούμενη βδομάδα-.
Την Παρασκευή το βράδυ (Σάββατο ξημερώματα) είχα κολλήσει σε μία φράση, η οποία επαναλαμβανόταν συνέχεια στο όνειρο.
Πάταγα λέει "Απάντηση", έκανα paste τη φράση, πάταγα "Αποστολή", δημοσιευόταν και μετά ξανά το ίδιο.... Συνέχεια!!!

Άστα σου λέω, δράμα!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΧΕΙΜΜΑΡΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ......

Καλημέρα!!!!

Τι να κάνω! Δε σας προλαβαίνω!!!

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 10 215994

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ!!!!!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΗΦΙΣΣΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ!!!!!ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΒΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΕΝΑ ΕΚΑΝΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΙΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΠΙΑΣΕ ΒΡΟΧΗ,ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ!!!!ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!???ΚΛΩΤΣΑΕΙ??

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Μαράκι, δε θέλω να μπαίνω από το σπίτι.
Υπάρχουν πολλοί λόγοι.
Ο πρώτος είναι ότι δε θέλω ο ανήρ να με "κατασκοπεύει"... όχι ότι είναι τέτοιος τύπος, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Ύστερα, μιας και δουλεύει το Σάββατο το πρωί είναι καλή ευκαιρία να κάνω καμιά δουλίτσα -μιας και όλη τη βδομάδα κωλοβαράω... Κι επειδή ο καημένος δουλεύει από το πρωί ως το βράδυ, έχω κι εγώ μια Κυριακή να τον δω να τον ευχαριστηθώ.

Ακόμα ένας λόγος είναι ότι έχουμε συνδεδεμένο τον υπολογιστή στην τηλεόραση στο σαλόνι, ώστε όταν κατεβάζουμε ταινιούλες από το internet να καθόμαστε και να τις βλέπουμε απ'ευθείας στην μεγάλη TV. Οπότε, θα πρέπει να τον στείλω μέσα στο δωμάτιο να δει τηλεόραση, και δε θέλω να τον έχω στην "εξορία" τον κακομοίρη.

Και ο τελευταίος λόγος είναι :
Η ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗ!!!

Κορίτσια, δεν ξέρω αν το έχετε πάθει κι εσείς...
Σας "βλέπω" στα όνειρά μου!
Ναι!
Βλέπω λέει ότι μιλάμε όλη μέρα και λέμε βλακείες και γελάμε ή ότι "τσακωνόμαστε" με διάφορες άλλες -καλή ώρα όπως την προηγούμενη βδομάδα-.
Την Παρασκευή το βράδυ (Σάββατο ξημερώματα) είχα κολλήσει σε μία φράση, η οποία επαναλαμβανόταν συνέχεια στο όνειρο.
Πάταγα λέει "Απάντηση", έκανα paste τη φράση, πάταγα "Αποστολή", δημοσιευόταν και μετά ξανά το ίδιο.... Συνέχεια!!!

Άστα σου λέω, δράμα!!!!

ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΕΜΜΟΝΗ......!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz έλα ρε συ Αγγελική! κανονικός εφιάλτης έτσι? Laughing
ναι και εγώ όταν είναι ο ανήρ στο σπίτι αποφεύγω να μπαίνω όχι ότι θα κατασκοπεύσει αλλά θα αρχίσει να γκρινιάζει ότι δεν του δίνω σημασία! ενώ εκείνος σαν καλός αντρούλης μόλις έρχεται από την δουλειά με κάνει ένα φιλί... και κάθετε στον υπολογιστή! Razz Razz ισότητα πάνω από όλα!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι μου τι εγινε με τον μικρο?δεν μπορω να ψαξω που το γραψες!!!!!!
κ γω απο το σπιτι δεν θελω να μπαινω γιατι μου λεει οτι αυτο το forum θα μας κλεισει το σπιτι καμια μερα Razz Razz Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι τέλεια θα ήταν για καφεδάκι τώρα!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η μπουμπούκα όχι μόνο κλωτσάει, αλλά με έχει ταράξει!
Αν βγει νευρική σαν εμένα, θα πέσω να πεθάνω! Μακάρι να μοιάσει σε όλα στον μπαμπά της.

Δοκίμασα νέα μέθοδο για τη μαυροδάφνη.
Ήπια λίγο ΑΦΟΥ τελείωσα το φαγητό μου, για να δω αν θα ζαλιστώ. Κι έπιασε. Δε ζαλίστηκα.
ΑΛΛΆ: Μουρλάθηκε ξαφνικά το μικρό, κι εκεί που είχα αράξει στον καναπέ, ξαφνικά νιώθω (και βλέπω) την κοιλιά μου να δονείται, λες και γίνεται σεισμός! Τι σκ@τ@ έκανε δεν ξέρω.
Για να πετύχει κανείς τέτοια "κίνηση", πώς να το πω, τέτοιο "συντονισμό", θα πρέπει να κουνάει και τα τέσσερα άκρα του! Κλωτσομπουνίδια όσο δεν παίρνει.
Αφού τρόμαξα κι έβαλα τα κλάματα, ότι εγώ φταίω. Ότι κάτι έκανα, ή αυτό που ήπια/έφαγα και με πιάσαν οι τύψεις!
Ηρέμησε με το χέρι του μπαμπά της βεβαίως βεβαίως πάνω στην κοιλιά μου...

Όσο για το μηχανάκι, άσε μην το αναφέρεις καθόλου...
Πονεμένη ιστορία...
Ξέρεις πώς ΖΗΛΕΥΩ!!!!????
Και κάθε φορά που έλεγα να αλλάξω λωρίδα, να'σου κι ένα μηχανάκι (το έβλεπα από τον καθρέφτη) να έρχεται!
Φτου σου! λέω ρε π... εδώ θα μείνω για πάντα! Θα βρουν τα κοκαλάκια μου μέσα στο Getz!
Κι έλεγα: Τώρα να πηδήξω πάνω σε ένα μηχανάκι να με πάρει μαζί του!!!
Τι σωτήριο μεταφορικό μέσο!!
Αλλά όχι μόνο η εγκυμοσύνη αλλά και η παλαιότητα/ κυβικά του δικού μου δε μου επιτρέπουν να το χρησιμοποιώ.
Με 50άρι scooter στον Κηφισό, θα με πατήσουν... Κι όλο έλεγα παλιότερα να το αλλάξω να πάρω καινούριο, αλλά μετά σκεφτόμουν... να ξεχρεώσω το αυτοκίνητο, μη μαζευτούν πολλά... Κι όταν το ξεχρέωσα, μάζευα λεφτά για να παντρευτώ και να κάνω σπίτι...
Άστα σου λέω... Σνιιιιιιφφφφφφφ!!!!!!

Αν εξαιρέσουμε την επανάληψη του ονείρου (σα να είχε κολλήσει η βελόνα) όχι δεν είναι εφιαλτικά. Τουλάχιστον αυτά που έχουν να κάνουν με το φόρουμ

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε: Razz Razz Razz έλα ρε συ Αγγελική! κανονικός εφιάλτης έτσι? Laughing
ναι και εγώ όταν είναι ο ανήρ στο σπίτι αποφεύγω να μπαίνω όχι ότι θα κατασκοπεύσει αλλά θα αρχίσει να γκρινιάζει ότι δεν του δίνω σημασία! ενώ εκείνος σαν καλός αντρούλης μόλις έρχεται από την δουλειά με κάνει ένα φιλί... και κάθετε στον υπολογιστή! Razz Razz ισότητα πάνω από όλα!

Κι εμένα!!
Βασικά στο pc θα κοιτάξει να δει αν κατέβηκαν οι ταινίες.
Η κύρια ασχολία είναι
το Forza Motorsport!!! στο Xbox...
Και βάζει και τα ηχεία για να ακούει καλά το "βρουμ βρουμ" και τα λάστιχα που σπινιάρουν!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:μαρακι μου τι εγινε με τον μικρο?δεν μπορω να ψαξω που το γραψες!!!!!!
κ γω απο το σπιτι δεν θελω να μπαινω γιατι μου λεει οτι αυτο το forum θα μας κλεισει το σπιτι καμια μερα Razz Razz Razz Razz Razz

να Σοφάκι εδώ τα έχω γράψει
http://forum.eimaimama.gr/forum-f36/topic-t2119.htm#47103


Tziz έγραψε:
Μαρία έγραψε: Razz Razz Razz έλα ρε συ Αγγελική! κανονικός εφιάλτης έτσι? Laughing
ναι και εγώ όταν είναι ο ανήρ στο σπίτι αποφεύγω να μπαίνω όχι ότι θα κατασκοπεύσει αλλά θα αρχίσει να γκρινιάζει ότι δεν του δίνω σημασία! ενώ εκείνος σαν καλός αντρούλης μόλις έρχεται από την δουλειά με κάνει ένα φιλί... και κάθετε στον υπολογιστή! Razz Razz ισότητα πάνω από όλα!

Κι εμένα!!
Βασικά στο pc θα κοιτάξει να δει αν κατέβηκαν οι ταινίες.
Η κύρια ασχολία είναι
το Forza Motorsport!!! στο Xbox...
Και βάζει και τα ηχεία για να ακούει καλά το "βρουμ βρουμ" και τα λάστιχα που σπινιάρουν!


εμένα θα βάλει να δει καμιά είδηση και αθλητικά βεβαίως βεβαίως!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΒΛΕΠΩ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΑ ΣΑΡΩΣΕΣ ΟΛΑ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΕ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΛΩΤΣΟΜΠΟΥΝΙΑ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΣΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.ΜΑΡΙΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΊ;ΕΙΔΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗ Η ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΒΛΕΠΩ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΑ ΣΑΡΩΣΕΣ ΟΛΑ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΕ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΛΩΤΣΟΜΠΟΥΝΙΑ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΣΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.ΜΑΡΙΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΊ;ΕΙΔΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗ Η ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ;


Καλλιόπη μου πιστεύω ότι είναι λίγο νωρίς, πάντως εχτές του ήρθε μόνο 2 φορές ενώ τις προηγούμενες του ερχόταν 5-6 και έκανε μία φορά μόνο εμετό, και το βράδυ έκανε πάλι αλλά μόλις του έδωσα το σιρόπι, για΄τι δεν το ήθελε. κατά τα άλλα σήμερα που του έδωσα πάλι, δεν του έχει έρθει ακόμα να κάνει τίποτα! Very Happy

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΕ,ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ!ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΝΤΕ,ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ!ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...


μακάρι! και εμείς να ηρεμήσουμε και αυτός! καλά ο μικρός αφού θα κάνει τον εμετό του θα χοροπηδάει σαν κατσίκι μετά σαν να μην έχει γίνει τίποτα, δεν πονάει, αλλά δεν τον αφήνουμε εμείς από το φόβο μας να χαρεί και το παιχνίδι του όπως θα έπρεπε!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο μενααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 10 415870

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:Καλημερα κ απο μενααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 10 415870


καλή σου μέρα! flower

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΒΛΕΠΩ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΑ ΣΑΡΩΣΕΣ ΟΛΑ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΙΝΕ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΛΩΤΣΟΜΠΟΥΝΙΑ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΣΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.ΜΑΡΙΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΊ;ΕΙΔΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗ Η ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ;

Καλημέρα Καλλιόπη!

Ευτυχώς είναι ήσυχη το βράδυ. Κλωτσάει λίγο μέχρι να βολευτούμε (να βολέψω την κοιλιά δηλαδή), αλλά μόλις κλείσω τα ματάκια μου, τσουπ, σα να τα κλείνει κι αυτή...
Προς το παρόν...
Ας είναι υγιής, έξυπνη και όμορφη κι ας κλωτσάει/κλαίει/γκρινιάζει/ όσο γουστάρει. Μόνο αυτό σκέφτομαι τώρα.
Σε δυο βδομαδούλες έχω και το ραντεβουδάκι στο γιατρό, άντε να δούμε...
Όσο για τα πονάκια στην κοιλιά χαμηλά (που με ρώτησε κάποια) έχουν μειωθεί πάρα πολύ, αλλά πότε πότε νιώθω κάτι απίστευτες σουβλιές...

Επίσης είναι κάποιες ΣΤΙΓΜΕΣ που νιώθω πονάκια ΣΑΝ αυτά της περιόδου.
Τι είναι αυτό? Είναι καλό ή κακό?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:Καλημερα κ απο μενααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 10 415870

Καλημέρα!!!


Κορίτσια άσχετο, η Δήμητρα πού είναι??

Έχω μέρες να δω ποστ της...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα καλημερα, η δημητρα αγγελικη ειναι μια χαρα τρεχει για τον γαμο αλλα τωρα θα ηρεμησει ετελειωσε χαχαχαχα ειχε και κακη συνδεση νομιζω καποια μερα

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Η ΤΣΟΥΠΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΚΑΛΕ!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις