Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
239 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 239 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:αχ κοριτσακια μου συγγνωμη πηγα στο γηπεδο να τρεξω για να ξελαμπικαρω...ειχα τοσο τρεξιμο σημερα και τελικα ο ασθενης μου δεν τα καταφερε και στεναχωρεθηκα...δουλευω 5 χρονια και δεν εχασα ποτε ασθενη Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 534787
ο Θεουλης ας τον συγχωρεσει κι ας κανει κι αυτος μια προσευχουλα και για εμας...

ΑΝΤΕ ΒΡΕ...ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ..ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ,ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κριμα μωρε αλλα αυτα δυστιχως πρεπει να τα συνηθισεις αλλα να μην γινεις αναισθητη γιατι ολοι χρειαζομαστε καλους γιατρους νοσοκομες κτλ δεν ξερω τι εισαι απο ολα, που να φροντιζουν με πιο ανθρωπια τους ανθρωπους μας στα νοσοκομεια, αυτο να το θυμασαι παντα οσα χρονια και να περασουν!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:κριμα μωρε αλλα αυτα δυστιχως πρεπει να τα συνηθισεις αλλα να μην γινεις αναισθητη γιατι ολοι χρειαζομαστε καλους γιατρους νοσοκομες κτλ δεν ξερω τι εισαι απο ολα, που να φροντιζουν με πιο ανθρωπια τους ανθρωπους μας στα νοσοκομεια, αυτο να το θυμασαι παντα οσα χρονια και να περασουν!

αχ το ξερω οτι πρεπει να το συνηθισω αλλα ελεγα μεσα μου οτι αντε στα τμηματα οκ γινεται,τωρα που δουλευω στα χειρουργεια ειναι εξαιρετικα σπανιο και να που συνεβη...ηταν γυρω στα 70 αλλα ολο σκεφτομαι οτι θα ειχε παιδια εγγονια και το μυαλο μου εκει γυριζει.ο αντρας μου λεει πρωτη φορα ειναι γι'αυτο.δε ξερω ισως να ειναι γι'αυτο...

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΣΟΙ ''ΕΦΥΓΑΝ '' ΣΗΜΕΡΑ,ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΤΙ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??????ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ,ΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΕΤΩΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked
ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΣΟΙ ''ΕΦΥΓΑΝ '' ΣΗΜΕΡΑ,ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΤΙ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??????ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ,ΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΕΤΩΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked
ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ!!!

ευτυχως εμενα δεν ηταν 2 χρονων αλλα 72...αν ηταν 2 θα εκλαιγα 2 μηνες νομιζω...
αντε μη μου το θυμιζετε!!!
καλημερα!!!εφημερευω σημερα οποτε θα παω μεσημερι στη δουλεια μεχρι αυριο πρωι.λεω να καθαρισω σημερα για να μην τα εχω για αυριο!!!
φιλακια!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟυ!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ?
ΕΥΑΚΙΥΠΟΜΟΝΗ!ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΑ?

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κοριτσάκια

κι εγώ δουλειά σήμερα

ήρθε ο μπαμπάς του Γ χτες στο σπίτι και του δείξαμε τα σχέδια για το νέο διαμέρισμα.
Στην αρχή είπε "όχι , μα γιατί, εγώ θα πεθάνω αμα φύγετε" Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 679259 και τα σχετικά.
Του εξήγησε ο καλός μου πως είναι υπόθεση δική μας και επιλέξκαμε οικογενειακώς να πάμε σε ένα άλλο σπίτι για τους χψ λόγους..γιατί είναι πιο κεντρικό, πιο κοντά στις δουλειές μας, κοντά σε σχολέια και ότι χρειάζονται τα μωρά κλπ κλπ.
Ο Γ βέβαια είπε πως δε χρειάζεται να εξηγούμε σε κανέναν και να δίνουμε αναφορά για τις αποφάσεις που πάιρνει η οικογένεια μας και του είπε δε πειράζει μπαμπά θα το συνηθήσεις.
Αμαν πια οι Έλληνες γονείς μας και τα μυαλά τους Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 966307
Μας λέει"εγώ τα παιδιά μου θέλω να τα έχω αγαπημένα και μαζεμένα" Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 4872 Λέμε κι εμείς αγαπημένα ναι μαζεμένα γιατί???????

Ρε παιδιά είμαστε παράλογοι???? Όλοι οι συγγενείς μας καταλαβαίνουν και συμμερίζονται την απόφαση να φύγουμε αυτοί γιατί μας κάνουν τη ζωή δύσκολη??
Μάλλον μόνο εγώ στενοχωριέμαι γιατι το Γ μια χαρά τον βλέπω. Λέει αυτά που θέλει να πει ορθά κοφτά και είναι μεσα στην τρελή χαρα και τον ενθουσιασμό για το νέο σπίτι. Μου λέει ότι πρέπει να κοιτάζουμε το δικό μας καλό και όχι τις επιθυμίες των άλλων.

Εγώ πάντα τις επιθυμίες των άλλων βάζω μπροστά

Σας ζαλίζω αλλά είμαι στεναχωρεμένη και κάπου πρέπει να τα πω No

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημεραααααα και απο μενα!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 654316

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaIoanna έγραψε:

Εγώ πάντα τις επιθυμίες των άλλων βάζω μπροστά

Σας ζαλίζω αλλά είμαι στεναχωρεμένη και κάπου πρέπει να τα πω No

γλυκια μου αφου ο αντρας σου ειναι μεσα στην καλη χαρα να βαλεις την επιθυμια του πανω απο τη δικη σου και με το καλο το σπιτακι σας!!!!!!!!!!!!!
την καλημερα μου σε ολες!!!!!!!!
αθηνα24 μου ελειψες!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 417472

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κούκλες Very Happy Very Happy Very Happy Παρασκευή σήμερα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!
chrisi εχω παρατηρησει οτι οποτε ερχεται παρασκευη μας το υπενθυμιζεις! Respect
ευακι ετσι ειναι η ζωη αλλη ερχονται αλλη φευγουν!δεν χωραμε ολοι εδω κατω No
MariaIoanna οσο για το σπιτι τι σκας?αφου ο Γ σου λεει οτι ολα ειναι οκ εσυ δινεις σημασια στα λογια του πεθερου?σου πα μακαρι να χα τοσο αποφασιστικο αντρα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την sktv στις Πεμ Σεπ 09, 2010 10:39 pm, 1 φορά

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απλώς επειδή γνωρίζω τι άνθρωποι είναι οι δικοί οτυ το ξέρω πως θα μου το χρεώνουν ότι εγώ ήθελα να φύγω απο κει. Και φυσικά θέλω να φύγω γιατι μου κάνουν τη ζωή δύσκολη χωρίς λόγο.
Ε αμα πια

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ αν σου το χρεωσουν?απτι στιγμη που περνει θεση ο Γ?

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="sktv"]καλημερα!!!!
chrisi εχω παρατηρησει οτι οποτε ερχεται παρασκευη μας το υπενθυμιζεις! Respect

Το λέω για να το ακούω και εγώ και να νιώθω καλύτερα. Περιμένω πως και πως την Παρασκευή γιατί μετά έρχεται Σ.κ. και είμαι στο σπίτι με την κοράσα μου, να τσακωνόμαστε, να αγκαλιαζόμαστε να την χωρταίνω ρε παιδί μου ....... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 215994

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ετσι ειναι αλλα παντα ξεχναω ποτε ερχεται παρασκευη π.χ. αν δεν το λεγες θα ανακαλυπτα οτι ειναι παρασκευη αυριο το πρωι που θα μου ελεγε ο αντρας μου σημερα ειναι σαββατο!εχω χασει τις μερες δλδ!
σευχαριστω λοιπον! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 417472

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια κι απο μένα!

Είναι μια ωραία μέρα ... και μην αφήνουμε τιποτα και κανέναν να μας πάρει απο κάτω!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα σε όοοοοοοοολη την παρέα! τι κάνετε? εγώ κοιλοπονάω γιατί έχω ωορρηξία! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 534787
ΜαριαΙωάννα και εμένα ο δικός μου πατέρας τα ίδια κάνει. επειδή ψάχνουμε σπίτι να φύγουμε (με την προυπόθεση ότι και εκείνους θα τους βρω κάπου πιο κοντά να τους νοικιάσω) είναι και καλά μέσα στη στεναχώρια και τα : εγώ δεν αφήνω το σπίτι μου και πες του άντρας σου να του πληρώνω την βενζίνη εγώ που κάνει μεγάλη απόσταση για τη δουλειά του και κάτι τέτοια! οπότε η συμβουλή η δική μου είναι: μην ασχολείσαι! αφού ο άντρας σου θέλει μην ασχολείσαι με κανέναν άλλο! τι κάθεσαι και σκας! άστους να λένε που λέει και το άσμα!

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sktv έγραψε:αχ ετσι ειναι αλλα παντα ξεχναω ποτε ερχεται παρασκευη π.χ. αν δεν το λεγες θα ανακαλυπτα οτι ειναι παρασκευη αυριο το πρωι που θα μου ελεγε ο αντρας μου σημερα ειναι σαββατο!εχω χασει τις μερες δλδ!
σευχαριστω λοιπον! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 417472


Τελικά δεν είμαι μόνη μου Embarassed Embarassed Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 25 417472

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!!!

YES!!! IT'S FRIDAY TODAY!!!
Ωραία μέρα σήμερα!

Ελπίζω να συνεχίσει να είναι...
Σήμερα θα πάει ο big boss του άντρα μου απ'το κατάστημά του να του τα ψάλλει ένα χεράκι γιατί έκανε μαλ@@@ες...
Ελπίζω να μην το απολύσουν μόνο γιατί από τον άλλο μήνα βγαίνω κι εγώ στην άδεια και να δω τι θα τρώμε.
Πέτρες! Θα τις μαζεύω φρέσκες φρέσκες από το δρόμο και τα παρτέρια...
Ξέρετε πόση ώρα βράσιμο θέλουν????



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tziz στις Πεμ Σεπ 09, 2010 11:18 pm, 1 φορά

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία Ιωάννα
Θέλει να έχει τη φαμελιά μαζεμένη για να την ελέγχει!

Έχουν δίκιο οι άλλες. Δεν παν να λένε?
Εσύ θα κοιτάξεις τη δική σου τη φαμελιά και την ησυχία σου...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΙΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ?ΣΙΓΑ!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Αθηνούλα!

Πήγε αυτός ο "πελάτης φάντασμα" που λένε, και έκανε την αξιολόγηση.
Ο Νίκος λοιπόν, δεν του έγραψε προσφορά για το αυτοκίνητο.
Πιθανόν να θεώρησε/κατάλαβε ότι δε θα αγοράσει και του έδωσε απλά το προσπέκτους ή κάτι τέτοιο...
Και μάλιστα συνέβη δύο φορές λέει...

Κι όχι τίποτα άλλο, αλλά αυτός ο καινούριος διευθυντής που έχουν, τον έχει στη μπούκα από την αρχή που πήγε εκεί. Δεν ξέρω γιατί. Το Νίκο και ένα άλλο παιδί που είναι και φίλοι. Τους έχει βάλει στο μάτι που λένε και τους περιμένει στη γωνία...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΤΕ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ,ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ...ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΠΑΛΙ...ΟΥΦ,ΑΥΤΑ!ΡΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΠΟΛΥΣΗ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ!ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ,ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ!ΜΑΡΙΑ,ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΚΟΥΩ...ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ;ΑΝΤΕ!!!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ!ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ,ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΣΗ...ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΠΛΕΟΝ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΟΣΜΟ!ΕΣΥ ΧΑΛΑΡΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις