Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
203 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 203 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλλιόπη μου καλημέρα! όχι ΔΕΝ θα έχουμε ευχάριστο τον επόμενο μήνα με τίποτα! Razz όχι προς το παρόν τουλάχιστον!
Αγγελική μην ανησυχείς, δεν νομίζω να φτάσουν σε απόλυση, το πολύ πολύ να του τα πρήξει στην κατσάδα και αυτό να είναι όλο!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ....ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ....ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ!


και όμως!γιατί έχω την εντύπωση ότι στις μέρες μας δεν μπορείς να πιάσεις παιδί μυρίζοντας τον κρίνο! Razz Razz αφού από την τελευταία περίοδο μέχρι σήμερα που έχω ωορρηξία δεν... καταλαβαίνεις! όλο υγρά περιόδου είχα, τι να κάνω! Mad

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ....ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ!

ΠΕΣ ΤΗΣ ΤΑ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ!ΤΟ"ΔΕΝ'ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ!ΑΠΑΠΑ Wink

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
athina24 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ....ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ!

ΠΕΣ ΤΗΣ ΤΑ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ!ΤΟ"ΔΕΝ'ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ!ΑΠΑΠΑ Wink


Razz Razz Razz καλέ γι'αυτό το είπα "δυνατά" για να ακουστεί!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά μη νομίζετε ότι θα βάλω και το σκύλο μου να κλαίει άμα τον απολύσουν...
Στη ζωή μου έχω μάθει να λέω "Κάθε εμπόδιο για καλό".
Μπορεί μετά να βρει κάτι καλύτερο.
Ήδη χτες μίλησε με κάτι τύπους που έχουν δική τους ιστοσελίδα και γράφουν διάφορα άρθρα και αξιολογήσεις για αυτοκίνητα και του έστειλαν ήδη τρία θέματα να ξεκινήσει να γράφει...
Είναι κάτι που του αρέσει (τα αυτοκίνητα εννοώ) και θα έχουμε κι ένα "χαρτζιλικάκι" κι από εκεί...
Το τερπνόν μετά του ωφελίμου που λένε.

Μαράκι, εσύ είσαι συνεχώς "μακάρι" και "μακάρι" και τώρα κωλώνεις??????
Τι έγινε το μετανοιώσαμε?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
athina24 έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ....ΠΟΤΕ ΜΗ ΛΕΣ ΠΟΤΕ!


και όμως!γιατί έχω την εντύπωση ότι στις μέρες μας δεν μπορείς να πιάσεις παιδί μυρίζοντας τον κρίνο! Razz Razz αφού από την τελευταία περίοδο μέχρι σήμερα που έχω ωορρηξία δεν... καταλαβαίνεις! όλο υγρά περιόδου είχα, τι να κάνω! Mad

ΚΑΚΟΥΡΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Καλά μη νομίζετε ότι θα βάλω και το σκύλο μου να κλαίει άμα τον απολύσουν...
Στη ζωή μου έχω μάθει να λέω "Κάθε εμπόδιο για καλό".
Μπορεί μετά να βρει κάτι καλύτερο.
Ήδη χτες μίλησε με κάτι τύπους που έχουν δική τους ιστοσελίδα και γράφουν διάφορα άρθρα και αξιολογήσεις για αυτοκίνητα και του έστειλαν ήδη τρία θέματα να ξεκινήσει να γράφει...
Είναι κάτι που του αρέσει (τα αυτοκίνητα εννοώ) και θα έχουμε κι ένα "χαρτζιλικάκι" κι από εκεί...
Το τερπνόν μετά του ωφελίμου που λένε.

Μαράκι, εσύ είσαι συνεχώς "μακάρι" και "μακάρι" και τώρα κωλώνεις??????
Τι έγινε το μετανοιώσαμε?

Μπράβο βρε Αγγελική για τον τρόπο που σκέφτεσαι! και εγώ αυτό λέω κάθε εμπόδιο για καλό!

εκτός του ότι δεν το είχα σκοπό τώρα αλλά στο τέλος του μήνα να αρχίσω, μου έσπασε τα νεύρα ο ανήρ εχτές και δεν τρελαίνομαι πια στην ιδέα!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα αγγελικη οπως τα λες καθε εμποδιο για καλο αν κ αυτο που περιμενουμε δεν ερχεται αλλα το αντιθετο!
μαρια μαρεσει που βαζεις προγραμμτισμο!στο τελος του μηνα Razz
εγω ειχα πιασει κουβεντα με το παληκαρι που ηρθε γιαυτο δεν μπορω να παρακολουθησω!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑ,ΕΤΣΙ ΠΕΣ ΡΕ ΜΑΡΙΑ!ΕΛΑ ΜΩΡΕ,ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ.COOOOOL!ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΙΡΜΟ! ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ,ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΙΑ ΕΠΙΤΟΚΟΣ Η ΟΠΟΙΑ ΠΕΘΑΙΝΕ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ!ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΘΕΟ ΣΑΣ,ΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΕ;"ΝΑΙ,ΤΩΡΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΓΥΡΕΥΕΙΣ!" Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 26 911307 ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΟΝΟΥΣΑΝ Κ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:καλημερα αγγελικη οπως τα λες καθε εμποδιο για καλο αν κ αυτο που περιμενουμε δεν ερχεται αλλα το αντιθετο!
μαρια μαρεσει που βαζεις προγραμμτισμο!στο τελος του μηνα Razz
εγω ειχα πιασει κουβεντα με το παληκαρι που ηρθε γιαυτο δεν μπορω να παρακολουθησω!


ναι το πρόγραμμα με μάρανε! μωρέ ούτε στον άλλο αιώνα! Twisted Evil


Σώπα ρε συ Καλλιόπη! βρε την μάνα, άκου επιχείρημα που βρήκε να της πει! Razz Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:καλημερα αγγελικη οπως τα λες καθε εμποδιο για καλο αν κ αυτο που περιμενουμε δεν ερχεται αλλα το αντιθετο!

Μπααααα!
Δεν το πιστεύω αυτό. Αν θες κάτι πολύ γίνεται.
Αν είναι η πρώτη σου σκέψη σου το πρωί και η τελευταία το βράδυ που λένε, τότε θα γίνει.
Αργά η γρήγορα...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΔΕΣ;;;ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΥΠΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΙΩΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΘΕΙΤΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!! Laughing Laughing Laughing

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΙΔΕΣ;;;ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΥΠΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΙΩΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΘΕΙΤΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!! Laughing Laughing Laughing


Razz Razz Razz Razz έχεις πολύ πλάκα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 26 328109

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
sktv έγραψε:καλημερα αγγελικη οπως τα λες καθε εμποδιο για καλο αν κ αυτο που περιμενουμε δεν ερχεται αλλα το αντιθετο!

Μπααααα!
Δεν το πιστεύω αυτό. Αν θες κάτι πολύ γίνεται.
Αν είναι η πρώτη σου σκέψη σου το πρωί και η τελευταία το βράδυ που λένε, τότε θα γίνει.
Αργά η γρήγορα...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ!ΓΡΑΨΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΤΥΠΟΥ THE SECRET!AΦΟΥ ΤΟ΄ΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!:!ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!ΟΥΤΕ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ! Wink

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΙΔΕΣ;;;ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΥΠΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΙΩΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΘΕΙΤΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!! Laughing Laughing Laughing


Razz Razz Razz Razz έχεις πολύ πλάκα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 26 328109

ΑΥΤΟ ΚΟΠΕΛΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΚΟΠΑΝΗΣΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ!!!!ΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΙΔΕΣ;;;ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΥΠΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΙΩΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΘΕΙΤΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!! Laughing Laughing Laughing


Razz Razz Razz Razz έχεις πολύ πλάκα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 26 328109

ΑΥΤΟ ΚΟΠΕΛΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΚΟΠΑΝΗΣΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ!!!!ΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing


Razz Razz φαντάζεσαι? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 26 893968

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
sktv έγραψε:καλημερα αγγελικη οπως τα λες καθε εμποδιο για καλο αν κ αυτο που περιμενουμε δεν ερχεται αλλα το αντιθετο!

Μπααααα!
Δεν το πιστεύω αυτό. Αν θες κάτι πολύ γίνεται.
Αν είναι η πρώτη σου σκέψη σου το πρωί και η τελευταία το βράδυ που λένε, τότε θα γίνει.
Αργά η γρήγορα...
εμενα παντως γινεται ακριβως το αντιθετο!
στη μαμα μου παντως οταν κατι θα βαλει στο μυαλο της ολο το συμπαν θα συνομοτισει υπερ της!παντα γινεται αυτο που θελει αρκει να το πιστευει βαθια μεσα της!
το ιδιο θα ισχυει κ σε σενα μαλλον! Wink

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΕΙΔΕΣ;;;ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΤΥΠΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΙΩΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΘΕΙΤΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!! Laughing Laughing Laughing


Razz Razz Razz Razz έχεις πολύ πλάκα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 26 328109

ΑΥΤΟ ΚΟΠΕΛΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΚΟΠΑΝΗΣΩ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ!!!!ΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing


Razz Razz φαντάζεσαι? Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 26 893968


ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΑΝ ΗΛΙΘΙΑ!Ε ΡΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑ Η ΜΑΝΑΑΑΑ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Tziz έγραψε:Καλά μη νομίζετε ότι θα βάλω και το σκύλο μου να κλαίει άμα τον απολύσουν...
Στη ζωή μου έχω μάθει να λέω "Κάθε εμπόδιο για καλό".
Μπορεί μετά να βρει κάτι καλύτερο.
Ήδη χτες μίλησε με κάτι τύπους που έχουν δική τους ιστοσελίδα και γράφουν διάφορα άρθρα και αξιολογήσεις για αυτοκίνητα και του έστειλαν ήδη τρία θέματα να ξεκινήσει να γράφει...
Είναι κάτι που του αρέσει (τα αυτοκίνητα εννοώ) και θα έχουμε κι ένα "χαρτζιλικάκι" κι από εκεί...
Το τερπνόν μετά του ωφελίμου που λένε.

Μαράκι, εσύ είσαι συνεχώς "μακάρι" και "μακάρι" και τώρα κωλώνεις??????
Τι έγινε το μετανοιώσαμε?

Μπράβο βρε Αγγελική για τον τρόπο που σκέφτεσαι! και εγώ αυτό λέω κάθε εμπόδιο για καλό!

εκτός του ότι δεν το είχα σκοπό τώρα αλλά στο τέλος του μήνα να αρχίσω, μου έσπασε τα νεύρα ο ανήρ εχτές και δεν τρελαίνομαι πια στην ιδέα!

εμενα απο οταν υποννοησε οτι ειμαι χοντρη(!) τον εχω στην αναμονη απο τα νευρα μου του ειπα κιολας οτι θα το ξαναπιασουμε το σπορ τα χριστουγεννα!!!!!!!!!!!! Laughing

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:

εμενα απο οταν υποννοησε οτι ειμαι χοντρη(!) τον εχω στην αναμονη απο τα νευρα μου του ειπα κιολας οτι θα το ξαναπιασουμε το σπορ τα χριστουγεννα!!!!!!!!!!!! Laughing


καλά του έκανες! για εμένα καθάρισε ο γιος μου εχτές και δεν έμπαινε στο δωμάτιο αν δεν έβγαινε ο πατέρας του έξω να πάει να κοιμηθεί στο σαλόνι του έλεγε! και ρίξαμε κάτι ύπνους με τον γιόκα μου όλο το βράδυ άλλο πράγμα! Razz Razz Twisted Evil Twisted Evil

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

εμενα απο οταν υποννοησε οτι ειμαι χοντρη(!) τον εχω στην αναμονη απο τα νευρα μου του ειπα κιολας οτι θα το ξαναπιασουμε το σπορ τα χριστουγεννα!!!!!!!!!!!! Laughing


καλά του έκανες! για εμένα καθάρισε ο γιος μου εχτές και δεν έμπαινε στο δωμάτιο αν δεν έβγαινε ο πατέρας του έξω να πάει να κοιμηθεί στο σαλόνι του έλεγε! και ρίξαμε κάτι ύπνους με τον γιόκα μου όλο το βράδυ άλλο πράγμα! Razz Razz Twisted Evil Twisted Evil


ΕΥΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΠΡΟΒΑΤΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΦΕΡΕ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ;;;;;ΕΕΕΕ;;;;;ΝΑ ΤΑ ΤΩΡΑ!!!ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing

ΜΑΡΙΑ ΒΛΕΠΩ Ο ΓΙΟΣ ΟΥΤΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...ΚΟΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ!ΕΤΣΙΙΙΙΙΙ

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εμενα απο οταν υποννοησε οτι ειμαι χοντρη(!) τον εχω στην αναμονη απο τα νευρα μου του ειπα κιολας οτι θα το ξαναπιασουμε το σπορ τα χριστουγεννα!!!!!!!!!!!! Laughing

Δηλαδή από πότε????
Δεν τον λυπάσαι τον άνθρωπο?
Εσείς, πώς αντέχετε?
Εγώ κορίτσια, δε μπορώ! Προς το παρόν τουλάχιστον...
Όταν κάνει μπάνιο πάω και τον παίρνω μάτι και ξερογλείφομαι...
Κι αυτός όλο μου λέει "Αμάν πια ρε παιδί μου! Πώς κάνεις έτσι? Προσέχουμε για να έχουμε! Λίγο λίγο!"
Εγώ τρώω πόρτα...κατάλαβες φίλε μου?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΟΡΤΑΣΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ!ΔΩΣΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!!!! Wink

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εμενα απο οταν υποννοησε οτι ειμαι χοντρη(!) τον εχω στην αναμονη απο τα νευρα μου του ειπα κιολας οτι θα το ξαναπιασουμε το σπορ τα χριστουγεννα!!!!!!!!!!!! Laughing

Δηλαδή από πότε????
Δεν τον λυπάσαι τον άνθρωπο?
Εσείς, πώς αντέχετε?
Εγώ κορίτσια, δε μπορώ! Προς το παρόν τουλάχιστον...
Όταν κάνει μπάνιο πάω και τον παίρνω μάτι και ξερογλείφομαι...
Κι αυτός όλο μου λέει "Αμάν πια ρε παιδί μου! Πώς κάνεις έτσι? Προσέχουμε για να έχουμε! Λίγο λίγο!"
Εγώ τρώω πόρτα...κατάλαβες φίλε μου?


εμ και εσύ! δείξε λίγη αδιαφορία! Razz είναι και οι ορμόνες σου εσένα, δεν πιάνεσαι!

ναι Καλλιόπη ο μικρός είναι μεγάλος συμφεροντολόγος πάει με όποιον τον συμφέρει την κατάλληλη στιγμή! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις