Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
317 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 317 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια περιμένω να περάσει η ώρα να παω στο ικα να πάρω τα αποτελέσματα γμτ κ βαριέμαι τρελλα

http://www.gatospito.com

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ θα μου αλλαξει ωραρια η μικρη ξυπναει τωρα που φευγει ο μικρος και την περνω μαζι και ενω κοιμοταν κατα τις 1 κοιμηθηκε τωρα, αντε να βρω τωρα τα χουγια της αν θα ξανανυσταξει μεσα στη μερα; γιατι αυτη και να νυσταζει κλαιει για 2 λεπτα οταν την βαλεις στην κουνια και μετα κοιμαται [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!
ικα ακουω!!!υπομονη!!!

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σας. μαθαινω οτι τα παιδακια σας πρωτη μερα στο σχολλειο τα πηγαν πολυ καλα. μπραβο!

ειμαστε 6,5 μηνων. ακομα κοιμαται αγκαλια η μετα το θηλασμο. ποτε θα μαθει να κοιμαται μονη της; οταν παω δουλεια και την εχει η πεθερα μου και δεν εχει και το βυζι μου μαζι της τι θα γινει; αχ

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ladycat έγραψε:Καλημέρα κορίτσια περιμένω να περάσει η ώρα να παω στο ικα να πάρω τα αποτελέσματα γμτ κ βαριέμαι τρελλα

Να προσεχεις γιατι εχουν αρχισει και οι ιωσεις τωρα απο μακρυα οσο μπορεις απο τους αλλους

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αθη μου ο γιος μου αν δεν τον επαιρνες αγκαλια να τον κουνας δεν κοιμοταν μεχρι ενος και, μου ειχαν βγει τα χερια γιαυτο με την μικρη αποφασισα οτι δεν θα κανω την ιδια δουλεια αρχισα να την βαζω στην κουνια και ας εκλαψε, το βραδυ κοιμαται μολις πιει το γαλα της την ημερα οπως ειπα και πιο πανω θα κλαψει δυο με 5 λεπτα μεχρι να κοιμηθει αλλα οκ εξαλλου χερια πια δεν μου κοιμαται εχει ξεσυνηθισει, οσο μπορεις να την βαζεις στην κουνια πανω στο γλαρωμα πριν κοιμηθει τελειως να συνηθιζει και σιγα σιγα και πιο ξυπνια οταν ειναι η ωρα της, αν το πας ομαλα θα μαθει αρκει να μην την αργησεις πολυ

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!
Πρωινές πρωινές!
Όλα καλά τα διαβάζω...
Ο γιος στο σχολείο μια χαρά,
Το λαπτοπ τη γλίτωσε από το γάλα,
Δοντάκια βγάζουμε....

Όλα οκ λοιπόν...

Ευάκι, μην ξοδευτείς για κάτι που θα φορέσει μόνο μία φορά...
Athi θα συμφωνήσω με το Μιλουπάκι. Αν και το κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό, (τα έχουμε πει αυτά) ένας ξαδερφούλης μου, είχε μάθει στο κούνημα με το καρότσι πέρα δώθε και δεν κοιμόταν με τίποτα. Ένας άλλος, δεν του έφτανε το πέρα δώθε, αλλά ήθελε βόλτα! Κανονική βόλτα! Έπρεπε η θεία μου να βγαίνει με τη νυχτικιά στη αυλή και να κόβει κύκλους! Άστα... τυχερή είσαι!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω αθη μου μην την αφησεις να μαθει!!!κι εγω την πατησα με τον μεγαλο και στη μικρη ακολουθησα αλλο συστημα,την εβαζα για υπνι πρωτα και οταν ερχοταν η ωρα να την θηλασω την εβαζα κοιμισμενη στο στηθος και ξανα στο κρεβατι μετα!αλλα απο 4,5 μηνων κοιμαται μονη της!!!ουτε πιπιλα ουτε στηθος!!!!!!!!
καλημερα αγγελικη!!!!!!!!

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και το σκασμενο να νυσταζει και να μην κοιμαται!!!! με εσκασε.. στο τελος την τυλιξα σε μια πανα την πηρα ετσι αγκαλια και πριν αποκοιμθει τελειως την εβαλα στο παρκοκρεβατο.. κοιμηθηκε...

κοριτσια μια ερωτηση. ξεκιναμε μπισκοτοκρεμα. θα παρω της νουνου αλλα εχει και μελι μεσα λεει. λετε να μην πρεπει να την παρω;

http://lovinghorses.pblogs.gr/

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα το μελι που εχουν αυτες συνηθως δεν δημιουργει προβλημα, αλλα καλου κακου παρε μια αλλη μαρκα και της δινεις αργοτερα αυτην

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!δεν μπορω να διαβασω ολες της σελιδες!
athi μην τη μαθαινεις στα χερια θα σου ειναι δυσκολο οταν θα βαρυνει!κ γω τον εβαζα στην κουνια του η στο καροτσι εκλαιγε,εκλαιγε αλλα τον επερνε ο υπνος!εχει κανα μηνα που ειδε το ρηλαξ κ μου λεει "εκει"ε τωρα ξαπλωνει κ τον περνει ο υπνος στο ρηλαξ.
ευα αποψη μου να τον επερνες τζην παντελονι με πουκαμισανι κ τζην μπουφανακι!
καλη θπομονη στο ικα ladycat!
tziz μου τι κανει η μπεμπα?
μαριτσα τα πηγατε καλα πρωτη μερα ε?

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι σοφακι μου περιμενω με αγωνια να παω να τον παρω να δω εντυπωσεις, το πρωι ξυπνησε αμεσως με χαρα και μου ειπε σημερα θα παω αληθινα σχολειο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ηθελε πολυ να παιζει με παιδακια μωρε του ελειπε δεν ειχαμε και πολλους γνωστους με παιδια και γιαυτο παρολο που ηταν σπιτι τοσο καιρο δεν ειχε θεμα να παει

938Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 38 Empty ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Τρι Σεπ 14, 2010 12:01 am

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια και απο μένα!!
Σήμερα δεν δουλεύω (λόγω που είναι του Σταυρού).
Και υπολόγιζα να σιδερώσω Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 38 517142 . Πήρα όμως και μαζί μου δουλειά από το γραφείο χθες που πρέπει να γίνει, έχω και δουλειές του σπίτιου, μαγειρέμα ... βλέπω να είναι πιο κουραστική μέρα από τις υπόλοιπες. Και το σημαντικό είναι ότι δεν λέω να ξεκολλήσω από τον υπολογιστή Wink

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπάκι χαίρομαι πολύ για το γιο σου. Τα αγόρια είναι λίγο των άκρων. Ή που δε θα έχουν κανένα πρόβλημα, ή που θα είναι "μαμάκηδες" μέχρι αηδίας και θα κλαίνε μη φύγει η μανούλα τους από δίπλα!
Εγώ πάλι, αν δεν είχα την αδερφούλα μου (στο δημοτικό, γιατί στο νήπιο ήμουν πιο χαλαρή) δεν ξέρω τι θα έκανα!
Ήξερα ότι και ο αδερφός μου είναι λίγο πιο δίπλα (δύο τάξεις μεγαλύτερος) οπότε ηρεμούσα λίγο. Αλλά την πρώτη μέρα κλάμα! Σιωπηλό. Αυτό του πανικού που δε μπορείς να κρατήσεις το δάκρυ με τίποτα και κυλάει στο μάγουλο, και ντρέπεσαι κιόλας μη σε δουν τα άλλα παιδάκια!

Σοφάκι μου, η μπέμπα έπαθε μια παράκρουση χθες το βράδυ κι ενώ δυο-τρεις μέρες ήταν ήσυχη (μόνο στη σοκολατίτσα αντιδρά) ξαφνικά, εκεί που διάβαζα ένα άρθρο που έγραψε ο άντρας μου (φωναχτά για να διορθώνω και τα λάθη!!) βλέπεις την κοιλιά μου να χοροπηδάει, λες κι έπαιζε ταμπούρλο η μικρή από μέσα! Σε διάφορα σημεία! Ψηλά, στον αφαλό, πιο χαμηλά... Και για πολύ ώρα! Έμεινα να τη χαζεύω κι άντρας μου μου φώναζε "άντε τελείωνε (το διάβασμα/διόρθωμα) να πέσουμε και για ύπνο!"

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες!!
Έχουμε Σταυρούλα? Δε θυμάμαι...
Α! Η Βάνια! Το γιο της το λένε Σταύρο!
Ποια άλλη?

Να σας χαίρονται όσες γιορτάζετε και όσων τα παιδάκια γιορτάζουν επίσης να τα χαίρεστε!!!

Κανένα κέρασμα θα πάρουμε ρε παιδιά?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε: Και το σημαντικό είναι ότι δεν λέω να ξεκολλήσω από τον υπολογιστή Wink

Δεν είσαι η μόνη....

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΜΑΡΙΤΣΑ ΚΥΡΙΟΣ Ο ΓΙΟΣ!ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΤΣΙ;ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ;;;DORANI ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ...ΑΘΗ Κ ΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ...ΜΕ ΕΣΩΣΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΝ ΤΕΛΕΙ...ΜΟΛΙΣ ΓΛΑΡΩΣΕΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ...ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΟΚΟΙΜΑΤΑΙ!Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΠΙΠΙΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ.ΤΟΥ ΦΕΥΓΕΙ Η ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ Κ ΠΑΡΤΟΝ ΚΑΤΩ!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι εννοειται οτι με βοηθησε πολυ αυτο, μια χαρα νιωθω γιατι δεν ειμαι μονη εχω και την μικρη εδω, αν δεν ειχα αλλο παιδι θα μου φαινοταν περιεργο η αληθεια ειναι

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα παιδακια τα κανει παραπολυ καλο να συναναστρεφονται κ με αλλους!!!!!
κ γω περιμενω πως κ πως του χρονου το σεπτεμβριο να τον στλ στον παιδικο!
οντως κ γω συμφωνω μαζι σου μαριτσα αν δεν ειχες την κορη σου θα τα νε δυσκολα!!!!!!

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα καλα μου παιδακια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Razz Razz Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 38 215994

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλα, καλα σημερα ειναι μερα προσαρμογης ετσι, εχω ενα καρο πιατα και δουλειες και δεν κανω τιποτα που λειπει ειμαι σε αναμενα καρβουνα να ερθει η ωρα να παω να τον παρω το δηλωσα στον αντρα μου οταν γυρισεις θα τα κανω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σημερα εφυγε και η μαμα μου διακοπες και εχει ηρεμησει το κεφαλι μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] πολυ ηρεμια θα πεσει ξαφνικα στο σπιτι

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:ε ναι εννοειται οτι με βοηθησε πολυ αυτο, μια χαρα νιωθω γιατι δεν ειμαι μονη εχω και την μικρη εδω, αν δεν ειχα αλλο παιδι θα μου φαινοταν περιεργο η αληθεια ειναι

ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ!ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ!ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!Ε ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Μαρία που είναι να μας πει τα νέα της?

kotopoulaki

kotopoulaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια! θελω να σας ρωτησω κατι σημερα. πηγαμε εχτες τον μικρο στο παιδιατρο και για 3ο μηνα δεν εχει παρει γραμμαριο! στο υψος αναπτυσεται κανονικα,ο γιατρος μου ειπε να μην ανυσηχω οτι ειναι ενταξει.να του δινω να τρωει απο ολα και οτι θελει.αλλα ρε κοριτσια αυτη η οριζοντια γραμμη στο βιβλιαριο στις καμπυλες με τσακισε! στην κορη μου ποτε δεν ειχαμε αντιμετωπισει κατι τετοιο.ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ΄΄ΣΤΟ 2οΞΕΡΕΙΣ' ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!ειδικα αν εχουν περασει 6,5 χρονια.τι να κανω? να τον μπουκωνω? και νομιζα οτι ετρωγε πολυ η χαζη!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο μενα κοριτσάκια! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις