Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

mariatsak


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευχαριστώ κορίτσια για τισ συμβουλές σας για το εμβόλιο.σήμερα θα το αγοράσουμε και θα κλείσουμε ραντεβού με την παιδίατρο για την επόμενη εβδομάδα.
Μας έφυγε η γιαγιά και είμασταν στεναχωρεμένες το σκ με γρίνια και αυπνία.
πρόσπαθησα να την βάλω στο κρεβάτι της και κλαίει προτιμάει το πορτ μπεμπε και την αγκαλιά στο στήθος. πολλες φορές στο υπνό της αναστενάζει και δεν ξέρς αν είναι φυσιολογικό αυτό.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria87 έγραψε:Καλησπερα μανουλες!!Τι κανετε?Τα μωρακια σας?Βρε κοριτσια τα μαλλακια τους πεφτουν?Ξερω οτι ειναι φυσιολογικο αλλα της μπεμπας μου πεφτουν πολυ!Shocked Και επισης,καθε ποση ωρα θηλαζουν?ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 401147 
μαρια μου της δικιας μου δεν πεφτουν αλλα ξερω οτι ειναι φυσιολογικο να χανουν μαλλακια.θα βγουνε τα καινουρια!οσο για το θηλασμο δεν ειναι το ιδιο σε καθε περιπτωση!οποτε πεινασει το δινεις,εμενα την ημερα πειναει πλεον καθε 1μησι ωρα με 2...αλλα το βραδυ κοιμαται σερι το λιγοτερο 6 ωρες τρωει μια φορα κ ξανα κοιμαται...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariatsak έγραψε:ευχαριστώ κορίτσια για τισ συμβουλές σας  για το εμβόλιο.σήμερα θα το αγοράσουμε και θα κλείσουμε ραντεβού με την παιδίατρο για την επόμενη εβδομάδα.
Μας έφυγε  η γιαγιά και είμασταν στεναχωρεμένες  το σκ με γρίνια και αυπνία.
πρόσπαθησα να την βάλω στο  κρεβάτι της και κλαίει προτιμάει το πορτ μπεμπε και την αγκαλιά στο στήθος. πολλες φορές στο υπνό της αναστενάζει και δεν ξέρς αν είναι φυσιολογικό αυτό.
μαρια μου εχω ακουσει κ απο αλλες μανουλες οτι βογκανε τα μωρα τους κ αναστεναζουν στον υπνο τους!δε νομιζω οτι ειναι κατι αλλα αν εχεις αμφιβολια ρωτα τον παιδιατρο!

maria87

maria87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kαι η δικια μου κοιμαται 6-8 ωρες το βραδυ.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 328109 απλα την υπολοιπη μερα σπανια αντεχει πανω απο 1 ωρα...οταν ειναι ξυπνια πως τα απασχολειτε?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ερωτηση αυτη μαρια μου...κοιτα αν εχω να κανω δουλειες την αφηνω να παιξει κ να χαζεψει μονη της αν κ πολλες φορες θελει αγκαλια κ κλαιει αλλα την αφηνω κ να κλαψει λιγο να μη με κανει ο,τι θελει!!οταν δεν εχω δουλειες παιζω εγω μαζι της,παμε βολτες αναλογα τον καιρο κ ειμαστε πολλες ωρες αγκαλια κ ξαπλωμενες οταν θελω να χαλαρωσω...εσυ τι κανεις?

maria87

maria87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω της τραγουδαω η της κουναω παιχνιδακια και πολυ της αρεσει αλλα κ εμενα γκρινιαζει κ θελει αγκαλιες,δεν καθεται σχεδον καθολου μονη της,δυσκολα κανω τις δουλειες μου.Νομιζω οτι την καλομαθα λιγο...Rolling Eyes 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια μου λιγο πολυ οι περισσοτερες μανουλες καλομαθαινουμε τα μωρακια μας αθελα μας..νομιζω πρεπει να ακολουθουμε το ενστικτο μας.εμενα το ενστικτο μου λεει οτι οσο μεγαλωνει θα μενει κ μονη της κ δεν θα την κουβαλαω σχεδον ολη μερα..οσο να ναι ειναι πολυ μωρα ακομη κ τωρα αρχιζουν κ συνειδητοποιουν σιγα σιγα τη ζωη κ τις αναγκες τους..σκεψου οτι θελουν πολυ την αγκαλια γτ ακομη δεν εχουν ανακαλυψει τον εαυτο τους κ δε βρισκουν τοσο ενδιαφερον σε κατι αλλο..εγω ετσι το βλεπω.σιγα σιγα θα αλλαξει αυτο ειμαι σιγουρη.

maria87

maria87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα Αλεξανδρα μου,πως ειστε μαμα και κορη σημερα?Συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα φοβαμαι οτι αν την κακομαθω πολυ θα στερησω κ αλλο χρονο απο το μεγαλο μου παιδακι.Προσπαθω να κρατησω τις ισορροπιες,να μην αδικισω ουτε το ενα ουτε το αλλο αλλα φυσικα ασχολουμαι περισσοτερο με το μωρακι που με εχει πιο πολυ αναγκη...Και κατι ασχετο,εκει τι διατροφη σου ειπαν να κανεις για το θηλασμο?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα μαρακι μου!καλα ειμαστε ξαπλωνουμε αγκαλια στον καναπε τωρα να ξεκουραστω κ εγω!εσεις?αχ εχεις κ αλλο παιδακι!!αγορακι η κοριτσακι?να σου ζησουν κ τα 2!!μου ειπανε μπορω να τρωω τα παντα με μετρο κ αν δω οτι κατι την πειραζει να το κοψω!ευτυχως κολικους εμεις δεν εχουμε κ ας τρωω τα παντα!

maria87

maria87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστω Αλεξανδρα μου!Αγορακι ειναι!Τι καλα που χαλαρωνετε παρεουλα...Η δικια μου κοιμαται απο τις 4.30!!!!Shocked Περιμενω απο στιγμη σε στιγμη να ξυπνησει και να με ξεζουμισει!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 401147 Κ εγω θελω να αρχισω να τρωω απ΄ολα αλλα φοβαμαι...ουτε εμενα εκανε κολικους.Δηλαδη θα φας φακες αλλα θα προσεξεις την ποσοτητα?Ειμαι πολυ προβληματισμενη με τη διατροφη...Η παιδιατρος μου απαγορευσε αρκετα φαγητα και αυτο με εχει κουρασει!Δεν ξερω τι να μαγειρευω καθε μερα!Και ειναι κ η υπολοιπη οικογενεια που πρεπει να φαει...οποτε 2 φαγητα...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι ωραια ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι!!οσπρια τρωω σπανια!να σου πω κατι δεν αμφισβητω εννοειται τη γιατρο σου αλλα δεν το βρισκω σωστο να σου απαγορευει τοσες τροφες!δεν πειραζει σε ολα τα μωρακια η ιδια τροφη!να εγω τα τρωω ολα κ δεν εχει κολικους!αν δεις οτι κατι την πειραζει τοτε κοψτο!αλλα ακου τη γιατρο σου..

mariatsak


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια.
τι κανετε?εμεις καλα.
αυτη την βδομαδα δεν κοιματε καλα και δεν τρωει οσο ετρωγε. εχω αγχωθει πολυ.
αυτη την βδομαδα δεν μου πηρε βαρος.εχασε αντι να παρει. αντε να ερθει η παιδιατρος να μου πει τι εχει. ισως να εχει πονακια. τα πονακια ποτε αρχιζουν ξερετε? πινει μονο γαλα απο το στηθος.την δευτερα γινομαστε 2 μηνων.

maria87

maria87
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα Μαρακι,μην αγχωνεσαι,δεν θα ειναι τιποτα.Αν βλεπεις το μωρακι σου καλοδιαθετο να μην ανησυχεις.Ποτε περιμενεις τη παιδιατρο?Τα πονακια νομιζω οτι αρχιζουν περιπου απο την 15η μερα απο τη γεννηση.

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα εμενα ο μικροσ φτου φτου ενω στην αρχη ξενυχτουσε εχει γινει αγγελακι κοιμαται 12 ασ πουμε κ ξυπναει 4 τρωει κ κοιμαται αμεσωσ ωσ το πρωι...κ κατα τη διαρκεια τησ μερασ ενω δε κοιμαται τ αφηνω στη κουνια του με μουσικουλα κ καθεται κανενα μισαωρακι κ κανω οτι δουλειεσ προλαβω...ευχομαι να στε ολεσ καλα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

mariatsak


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ουφ ηρεμησε καπως το κοριτσι μου.απο χτες παλι αρχισε να παιρνει βαρος. maria87
η παιδιατρος θα ερθει την τεταρτη. εγω ημουν σιγουρη οτι της ελειπε η γιαγια της (που εφυγε κι πηγε στο νησι χεχε) αλλα αλλοι μου ειπαν για πονακια για αυτο το ειπα. κι εγω λεω λιγο αργα ειναι για πονακια.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλες τι κανετε?ειχα λιγες μερες να μπω!ειστε ολες καλα?τα μπεμπακια σας?εμεις ειμαστε καλα,η αποστολια μου μεσα στη χαρα ολη μερα κ ειμαστε αυτοκολλητες!με τον υπνο τη νυχτα συνεχιζουμε να τα πηγαινουμε περιφημα!μεθαυριο γινομαστε κ 3 μηνων ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 215994  κ τη δευτερα εχουμε παιδιατρο!!θα κανουμε το δευτερο εμβολιο... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 534787 

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα,κορίτσια! Τι κάνετε; Εμείς μια χαρά, το βατραχάκι μας μας έχει τρελάνει κανονικά με τα νάζια και τα γελάκια της!! I love you 
Μαρία μου, ούτε εμένα μου έχει απαγορέψει κάτι στη διατροφή η γιατρός, εκτός από κουκιά και φάβα γιατί οι εξετάσεις αίματος έδειξαν ότι μπορεί η μικρή να έχει ανεπάρκεια του ενζύμου G6PD. Νομίζω ότι αν δεν υπάρχει άλλος λόγος, είναι λίγο υπερβολική η γιατρός σου..

mariatsak


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καναμε το εμβολιο χτες.ολα καλα.εκλαψε ελαχιστα και δεν εκανε ουτε πυρετο. μου εφυγε ενα αγχος. παμε για το επομενο λοιπον σε ενα μηνα. Very Happy 
ευχομαι μανουλες να εισταστε καλα με τα μωρακια σας. φιλακια

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ωραια μαρακι μου μπραβο στο δυνατο κοριτσακι σου!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariatsak έγραψε:Καναμε το εμβολιο χτες.ολα καλα.εκλαψε  ελαχιστα και  δεν εκανε ουτε πυρετο. μου εφυγε ενα αγχος. παμε για το επομενο λοιπον σε ενα μηνα. Very Happy   
ευχομαι  μανουλες να εισταστε καλα με τα  μωρακια σας. φιλακια
Μπράβο σας,Μαρία μου!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 328109 

katerina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πω πω συγκίνησηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη............................

mariatsak


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μερσι! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!! - Σελίδα 3 215994 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειστε μανουλες?τι κανετε?εμεις ειμαστε πολυ καλα,περασαμε 3-4 μερουλες μεγαλης ανησυχιας κ κοιμοτανε πολυ αργα το βραδυ κ οχι καλα αλλα εχει εδω κ δυο μερες που γυρισαμε παλι στο προγραμμα μας στο βραδινο υπνο!το κοριτσι μου τρωει παααααρα πολυ!!!πηγαμε στον παιδιατρο τη δευτερα,ειναι 6,210 γραμμαρια κ 60 εκατοστα!πολυ καλα λεει ο γιατρος!!καναμε κ τα εμβολιακια μας κ ευτυχως δεν εκανε πυρετο ουτε ηταν ανησυχη!παει κ αυτο!κατα τα αλλα σηκωνουμε πολυ καλα το κεφαλακι μας κ εχει πολυ φαση η μπρουμυτη θεση Very Happy  αυτα απο εμας!μη χανεστεεεεεεε!!!!φιλακια σε ολες!!!

mariatsak


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλά είμαστε Alexandra23 μου.Μεγαλώνουμε και εμείς.μια χαρά είστε από βάρος. κι μένα τρώει πολύ μέχρι που σκεφτόμουν πως δεν χορταίνει με τον θυλασμό αλλά μου είπε η γιατρός οτί είναι υπερβαρη κι να μην ανυσηχώ. τώρα τελευταία μου βάζει τα δακτυλά της στο στόμα και όλο το χέρι της Very Happy γιατί δεν εχούμε πιπίλα.Μάλλον αρχίζουν τα δόντια γιατί είδα ένα μικρό άσπρο στο στόμα της. Έχουμε αρχίσει και έχουμε σάλια εδώ κι 1 μήνα.Αρχίζουν και πέφτουν τα μαλλιά της.εσάς κορίτσια σας κοιτάζει την τηλεώραση? εμάς ναι και μας είπε η γιατρός να μην κοιτάει.όσο μπορώ την απομακρύνω αλλά γυρίζει και κοιτάει.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια μου κ εμενα θελει να βλεπει τηλεοραση αλλα δεν την αφηνω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις