Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου!!!
τι κανετε?δεν προλαβα να διαβασω τιποτα (θα το κανω μετα) πηγα για κουρεμα Rolling Eyes κουρεψα τα ωραια μαλλακια μου που εφταναν στο ποπο αλλα ηθελαν 5 δαχτυλα και ετσι αναγκαστηκα τα εκοψα!
εδω βρεχει και αναψα τζακακιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994  δεν κανει κρυο αλλα βρεχει κ εχει και υγρασια!
παω να βαλω τα γιουβαρλακια μου πανω κ ερχομαι!!!
ποπακι τι εγινε ου εκλεισαν ραντεβου?την εκανες?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου!!!
τι κανετε?δεν προλαβα να διαβασω τιποτα (θα το κανω μετα) πηγα για κουρεμα Rolling Eyes κουρεψα τα ωραια μαλλακια μου που εφταναν στο ποπο αλλα ηθελαν 5 δαχτυλα και ετσι αναγκαστηκα τα εκοψα!
εδω βρεχει και αναψα τζακακιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994  δεν κανει κρυο αλλα βρεχει κ εχει και υγρασια!
παω να βαλω τα γιουβαρλακια μου πανω κ ερχομαι!!!
ποπακι τι εγινε ου εκλεισαν ραντεβου?την εκανες?



ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ!!!
ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΕ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΚΙ' ΑΛΛΟ (ΠΙΟ ΑΣΥΜΕΤΡΟ ΚΑΡΕ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ1

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποππάκι μου μακάρι ....... όμως ουτε καν ελπίζω πια!Rolling Eyes 

Αχ πόσο μ΄αρέσει το σπανακόρυζο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρελαίνομαι!
Εγώ έβαλα στο φούρνο μπουρέκι που επίσης είναι απο τα αγαπημένα μου και ευτυχώς και όλης της οικογένειας!

Καλημέρα Σοφία!
Τζάκι έ? Πολύ ωραία!!!!
Εμάς δώ σκάει ο τζίτζικας!
Έχουμε 25 βαθμούς και ήλιο τέλεια μέρα για μπανάκι!

Τη κάνει το ζουζούνάκι σου ?

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου!!!
τι κανετε?δεν προλαβα να διαβασω τιποτα (θα το κανω μετα) πηγα για κουρεμα Rolling Eyes κουρεψα τα ωραια μαλλακια μου που εφταναν στο ποπο αλλα ηθελαν 5 δαχτυλα και ετσι αναγκαστηκα τα εκοψα!
εδω βρεχει και αναψα τζακακιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994  δεν κανει κρυο αλλα βρεχει κ εχει και υγρασια!
παω να βαλω τα γιουβαρλακια μου πανω κ ερχομαι!!!
ποπακι τι εγινε ου εκλεισαν ραντεβου?την εκανες?


ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ!!!
ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΕ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΚΙ' ΑΛΛΟ (ΠΙΟ ΑΣΥΜΕΤΡΟ ΚΑΡΕ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ1
Ναι ναι να βάλεις φώτο να δούμε αν και είμαι σίγουρη οτι σου θα σου πηγαίνουν!!!!!!Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Ποππάκι μου μακάρι ....... όμως ουτε καν ελπίζω πια!Rolling Eyes 

Αχ πόσο μ΄αρέσει το σπανακόρυζο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρελαίνομαι!
Εγώ έβαλα στο φούρνο μπουρέκι που επίσης είναι απο τα αγαπημένα μου και ευτυχώς και όλης της οικογένειας!

Καλημέρα Σοφία!
Τζάκι έ? Πολύ ωραία!!!!
Εμάς δώ σκάει ο τζίτζικας!
Έχουμε 25 βαθμούς και ήλιο τέλεια μέρα για μπανάκι!

Τη κάνει το ζουζούνάκι σου ?



ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ.....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΕΚΙ;;;Embarassed Embarassed Embarassed 

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Ποππάκι μου μακάρι ....... όμως ουτε καν ελπίζω πια!Rolling Eyes 

Αχ πόσο μ΄αρέσει το σπανακόρυζο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρελαίνομαι!
Εγώ έβαλα στο φούρνο μπουρέκι που επίσης είναι απο τα αγαπημένα μου και ευτυχώς και όλης της οικογένειας!

Καλημέρα Σοφία!
Τζάκι έ? Πολύ ωραία!!!!
Εμάς δώ σκάει ο τζίτζικας!
Έχουμε 25 βαθμούς και ήλιο τέλεια μέρα για μπανάκι!

Τη κάνει το ζουζούνάκι σου ?


ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ.....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΕΚΙ;;;Embarassed Embarassed Embarassed 
Poppaki μου το μπουρέκι είναι κρητικό φαγητό. Εδώ στα Χανιά το κάνουμε σαν φαγητό με με κολοκύθια πατάτες μυζήθρα ελαιόλαδο και δυοσμο στο φούρνο / και σαν πιτα με ζυμάρι πάνω και κάτω με τα ίδια υλικα
Υπάρχουν όμως πολλές παραλλαγές
άλλοι προσθέτουν ας πουμε και ντομάτα σε άλλες περιοχές της κρήτης !
Είναι φοβερό πρέπει να το δοκιμάσεις οπωσδήποτε!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:
poppaki έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Ποππάκι μου μακάρι ....... όμως ουτε καν ελπίζω πια!Rolling Eyes 

Αχ πόσο μ΄αρέσει το σπανακόρυζο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρελαίνομαι!
Εγώ έβαλα στο φούρνο μπουρέκι που επίσης είναι απο τα αγαπημένα μου και ευτυχώς και όλης της οικογένειας!

Καλημέρα Σοφία!
Τζάκι έ? Πολύ ωραία!!!!
Εμάς δώ σκάει ο τζίτζικας!
Έχουμε 25 βαθμούς και ήλιο τέλεια μέρα για μπανάκι!

Τη κάνει το ζουζούνάκι σου ?

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ.....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΕΚΙ;;;Embarassed Embarassed Embarassed 
Poppaki μου το μπουρέκι είναι κρητικό φαγητό. Εδώ στα Χανιά το κάνουμε σαν φαγητό με με κολοκύθια πατάτες μυζήθρα ελαιόλαδο και δυοσμο στο φούρνο /  και σαν πιτα με ζυμάρι πάνω και κάτω με τα ίδια υλικα
Υπάρχουν όμως πολλές παραλλαγές
άλλοι προσθέτουν ας πουμε και ντομάτα σε άλλες περιοχές της κρήτης !
Είναι φοβερό πρέπει να το δοκιμάσεις οπωσδήποτε!


ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΩ ΚΡΗΤΗ!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΤΗΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!!!ΘΕΛΩ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΜΑ.
ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΓΕΝΑΡΗ-ΦΛΕΒΑΡΗ-ΜΑΡΤΗ. ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εννοείται Ποππάκι μου όποτε θέλεις!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα σε περιμένω με ανυπομωνησία γλυκιά μου να τα πούμε απο κοντά και να σου φτιάξω και μπουρέκι και οτι τραβάει η όρεξη σου!

Λοιπόν εγώ σας αφήνω γιατί πρέπει να ετοιμάσω το μικρό για ύπνο.Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει ποπακι μου πηγα γρηγορα γρηγορα και διαβασα οτι ολα ειναι οκ!!!!
μπραβο ποπακι μουυυυυ!!!
αντε να κοψουμε κ το αγχος εεε?!!!!

εμενα το δικο μου ειναι πολυ σγουρο και δεν λεει πολλα κοντο!η αληθεια ειναι οτι πονεσε η ψυχη μουκαι ο αντρας μου μου ειπε οτι θα με στειλει στη μανα μου!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Ποππάκι μου μακάρι ....... όμως ουτε καν ελπίζω πια!Rolling Eyes 

Αχ πόσο μ΄αρέσει το σπανακόρυζο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρελαίνομαι!
Εγώ έβαλα στο φούρνο μπουρέκι που επίσης είναι απο τα αγαπημένα μου και ευτυχώς και όλης της οικογένειας!

Καλημέρα Σοφία!
Τζάκι έ? Πολύ ωραία!!!!
Εμάς δώ σκάει ο τζίτζικας!
Έχουμε 25 βαθμούς και ήλιο τέλεια μέρα για μπανάκι!

Τη κάνει το ζουζούνάκι σου ?
αναστασακι μου καλημερα!και εδω δεν κανει κρυο πολυ..το πρωι εχει 16 βαθμους και το βραδυ αλλα το μεσημερι φτανει κ 22.αλλα εχει παααααρα πολυ υγρασια!
αναψα το τζακι μπας κ το δει ο χειμωνας και ερθει!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
φιλια αναστασια μου ,καλο μεσημερι!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:ενταξει ποπακι μου πηγα γρηγορα γρηγορα και διαβασα οτι ολα ειναι οκ!!!!
μπραβο ποπακι μουυυυυ!!!
αντε να κοψουμε κ το αγχος εεε?!!!!

εμενα το δικο μου ειναι πολυ σγουρο και δεν λεει πολλα κοντο!η αληθεια ειναι οτι πονεσε η ψυχη μουκαι ο αντρας μου μου ειπε οτι θα με στειλει στη μανα μου!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

ΧΑΧΑ ΚΑΛΟ!!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΚΡΥΟΥ ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΙΣΙΟ ΠΡΟΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΑΚΡΥ ΗΜΟΥΝ ΟΛΟ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΤΣΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ, ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ.ΕΤΣΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΠΙΑΝΩ ΕΠΑΝΩ!ΤΩΡΑ ΠΑΡΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ ΛΙΓΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ, ΑΛΛΑ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Η ΑΦΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ!!!



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ!!!ΤΑ ΛΕΜΕ!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι,καλε τι κολλημα ειναι και αυτο με τα μαλλια!καλα σου λεω ειναι φανατικος !!!!
παω να παρω την μπελα μου βολτα που δεν προλαβα το πρωι κ ερχομαι..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:ναι,καλε τι κολλημα ειναι και αυτο με τα μαλλια!καλα σου λεω ειναι φανατικος !!!!
παω να παρω την μπελα μου βολτα που δεν προλαβα το πρωι κ ερχομαι..


ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΜΘΜ ΣΕ ΛΙΓΟ. ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΛΟΙΠΟΝ.
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:ναι,καλε τι κολλημα ειναι και αυτο με τα μαλλια!καλα σου λεω ειναι φανατικος !!!!
παω να παρω την μπελα μου βολτα που δεν προλαβα το πρωι κ ερχομαι..

ΣΟΦΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΜΘΜ ΣΕ ΛΙΓΟ. ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΛΟΙΠΟΝ.
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!
καλο μαθημα ποπακι μου!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!Very Happy Very Happy Very Happy 
ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΙΣΟΦΑΓΙΤΙΔΑ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΛΕΓΜΟΝΗ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΙΚΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΟ.
ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΒΑΛΒΙΔΑΣ HISS, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗΣ. Ο ΟΞΥΣ ΠΟΝΟΣ ΩΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΟΞΕΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΟΥ. ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ, ΟΧΙ ΣΤΡΕΣ (ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕVery Happy )ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΦΑΓΩΜΕΝΗ. ΑΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΧΑΠΙ, ΑΦΑΓΩΤΗ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ!ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟΥ. ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΗΘΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΑΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΘΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.....Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 

Ποππάκι μου καλησπέρα!!Επιτέλους ευχάριστα νέα!!Μπράβο κουκλίτσα μου τώρα προσοχή στο τι τρως που άλλωστε προσέχεις και ξέρεις τι να αποφεύγεις!Σου στέλνω οοοόλη την θετική μου ενέργεια να είναι όλα οκ και με τον αντρούλη σου και μετά ποιος μας πιάνει!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Γεια σου Βασούλα, μπουρμπουλήθρα περαστικά κορίτσι μου, δοκίμασε και λίγο μαύρο τσαγάκι.

Γεια σου κούκλα τι κάνεις?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου!!!
τι κανετε?δεν προλαβα να διαβασω τιποτα (θα το κανω μετα) πηγα για κουρεμα Rolling Eyes κουρεψα τα ωραια μαλλακια μου που εφταναν στο ποπο αλλα ηθελαν 5 δαχτυλα και ετσι αναγκαστηκα τα εκοψα!
εδω βρεχει και αναψα τζακακιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994  δεν κανει κρυο αλλα βρεχει κ εχει και υγρασια!
παω να βαλω τα γιουβαρλακια μου πανω κ ερχομαι!!!
ποπακι τι εγινε ου εκλεισαν ραντεβου?την εκανες?


ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ!!!
ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΕ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΚΙ' ΑΛΛΟ (ΠΙΟ ΑΣΥΜΕΤΡΟ ΚΑΡΕ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ1

Με γεια σου Σοφάκι μου!Άντε να παίρνουν φωτιά τα ψαλίδια λέμε!!Ποππάκι εννοείται ότι θα βάλεις φώτο με το νέο look!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάρες μου τι κάνετε?Εγώ ξεμπέρδεψα χτες με την κυρία και περνάω σε μέτωπο επίθεσης προς τον σύζυγο!!Twisted Evil Twisted Evil 

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsiaaaa!!edw apo to prwi vrexei stamataei pou kai pou alla ola xalia vregmena ta panta!!kei tou dikou mou ta makrua mallia tou aresoun kai me antaugeies alla exw kairo pou ta exw vapsei kastana kai ta exw afisei! vasoula mia xara se vriskw egw pali gi auto to mina de nomizw..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
gogoulini88 έγραψε:geia sas koritsiaaaa!!edw apo to prwi vrexei stamataei pou kai pou alla ola xalia vregmena ta panta!!kei tou dikou mou ta makrua mallia tou aresoun kai me antaugeies alla exw kairo pou ta exw vapsei kastana kai ta exw afisei! vasoula mia xara se vriskw egw pali gi auto to mina de nomizw..

Και δω για βροχή το πάει αλλά θα δείξει..Ναι σου λέω έχω καλή διάθεση και άγριες διαθέσεις!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 215994 

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γειααααααααααα!!
καλε βασούλα στην αρχή νόμιζα ότι θα τσακωθείς και τρόμαξα Razz Razz Razz χιχι αντε με το καλόVery Happy Very Happy Very Happy 
Καλα θεικό το ελληνικό δημόσιο το μηχανημα για τη σαλπιγγογραφία μου λέει η τύπισσα είναι χαλασμένο.
Ποπη καλή επιτυχία στο μαλλί!!!
παλινδρόμηση δεν είναι κάτι σοβαρο, απλά κάνεις μια διαιτούλα χωρίς βαριά φαγητά για λίγο και μετά σχεδόν την ξεχνάς. έχει και η ξαδέρφη μου.

Εδώ έβρεξε το πρωί και χάρηκα λεω ωραία θα δροσίσει και θα πάμε και για μανιτάρια αλλά τίποτα τελικά...

348Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 Empty καθυστερηση Τρι Νοε 05, 2013 8:14 am

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μαλλον εχω καθυστερηση... μετραω και ξαναμετραω τις μερες για να σιγουρευτω και μου βγαινει οτι επρεπε να μου εχει ερθει περιοδος ηδη.. 4/10 ειχα λιγες σταγονες αιμα (κυριως καφε) και 5/10 ηρθε κανονικα το αιμα.. ποια μερα να μετρησω ως πρωτη μερα περιοδου? ο κυκλος μου δεν ειναι σταθερος και πολυ.. οκτωβρη μου ηρθε στις 30 μερες, σεπτεμβρη στις 24 μερες, αυγουστο στις 31 μερες, ιουλιο στις 21, αλλα ιουνιο στις 38 μερες (ειχα κανει ενα ταξιδι σε ξενη χωρα και μου ειπαν οτι ισως επηρεασε η αποτομη αλλαγη απο τα 2 κλιματα), και πριν απο αυτο παλι στις 26 στι 24 στις 30 παλι 30 και στις 23 μερες.. ολα αυτα απο την αρχη της χρονιας.. τωρα ειμαι αρρωστη δε ξερω μηπως επηρεασε το γεγονος αυτο.. ειχα ξανααρρωστησει μεσα στο μηνα ομως ακριβως με το που τελειωσε η περιοδος.. τελος παντων φοβαμε να κανω τεστ γιατι αν βγει αρνητικο θα απογοητευτω πιο πολυ απο οτι αν αυριο μεθαυριο απλα μου ερθει περιοδος, απο την αλλη θελω να μαθω κι ολας αν περιμενουμε μπεμπε.. πουφ.. εχω παρει και φαρμακα αυτο το διαστημα γιαυτο δεν ειμαι και σιγουρη αν εχει γινει αυτο το μηνα το μπεμπε... Ζηταει την ψυχολογικη σας βοηθεια και θετικη ενεργεια μια τρελη απο οτι καταλαβαινετε... να το κανω η να μην το κανω το τεστ? να περιμενω λετε? αχ θεε μου με εχει φαει η αγωνια... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 38176  Θετικό!! Αρνητικό...   Θετικό τεστ!! Αρνητικό τεστ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 990599
α ξεχασα αν σας πω οτι δεν εχω συμπτωματα ουτε εγκυμοσυνης μα ουτε περιοδου... ουτε στηθος εχει πρηστει και να ποναει οπως οταν περιμενω περιοδο ουτε οπως οταν ημουν την πρωτη φορα εγκυος... ουτε η κοιλια ποναει σα να περιμενω περιοδο.. μονο το φουσκωμα εχω οπως οταν περιμενω περιοδο και εχω και αρκετα υγρα (δε ξερω αν σημαινει κατι αυτο δεν εχω παρατηρησει αλλη φορα πριν τη περιοδο αν εχω τοσα υγρα) και με πιανουν και κραμπες-μουδιασματα καμια φορα αλλα αυτο το παθαινω γενικα νομιζω

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου τι μου κανετε;;;;;ολα καλα;;;
ποπακι μου διαβασα τα ομορφα νεα σου...ευχομαι να βγουν καλες και οι εξετασεις του αντρουλη σου....ολα καλα να σας πανε απο εδω και περα......
νινακι δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα αν νομιζεις οτι εχεις καθυστερηση κανε τεστακι.....
κοριτσια μου σας στελνω πολλα πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 417472 και πολλες πολλες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 35468 
σας σκεφτομαι συνεχεια και σας διαβαζω καθημερινα......

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ninaki. έγραψε:Κοριτσια μαλλον εχω καθυστερηση... μετραω και ξαναμετραω τις μερες για να σιγουρευτω και μου βγαινει οτι επρεπε να μου εχει ερθει περιοδος ηδη.. 4/10 ειχα λιγες σταγονες αιμα (κυριως καφε) και 5/10 ηρθε κανονικα το αιμα.. ποια μερα να μετρησω ως πρωτη μερα περιοδου? ο κυκλος μου δεν ειναι σταθερος και πολυ.. οκτωβρη μου ηρθε στις 30 μερες, σεπτεμβρη στις 24 μερες, αυγουστο στις 31 μερες, ιουλιο στις 21, αλλα ιουνιο στις 38 μερες (ειχα κανει ενα ταξιδι σε ξενη χωρα και μου ειπαν οτι ισως επηρεασε η αποτομη αλλαγη απο τα 2 κλιματα), και πριν απο αυτο παλι στις 26 στι 24 στις 30 παλι 30 και στις 23 μερες.. ολα αυτα απο την αρχη της χρονιας.. τωρα ειμαι αρρωστη δε ξερω μηπως επηρεασε το γεγονος αυτο.. ειχα ξανααρρωστησει μεσα στο μηνα ομως ακριβως με το που τελειωσε η περιοδος.. τελος παντων φοβαμε να κανω τεστ γιατι αν βγει αρνητικο θα απογοητευτω πιο πολυ απο οτι αν αυριο μεθαυριο απλα μου ερθει περιοδος, απο την αλλη θελω να μαθω κι ολας αν περιμενουμε μπεμπε.. πουφ.. εχω παρει και φαρμακα αυτο το διαστημα γιαυτο δεν ειμαι και σιγουρη αν εχει γινει αυτο το μηνα το μπεμπε... Ζηταει την ψυχολογικη σας βοηθεια και θετικη ενεργεια μια τρελη απο οτι καταλαβαινετε... να το κανω η να μην το κανω το τεστ? να περιμενω λετε? αχ θεε μου με εχει φαει η αγωνια... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 38176  Θετικό!! Αρνητικό...   Θετικό τεστ!! Αρνητικό τεστ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 14 990599
α ξεχασα αν σας πω οτι δεν εχω συμπτωματα ουτε εγκυμοσυνης μα ουτε περιοδου... ουτε στηθος εχει πρηστει και να ποναει οπως οταν περιμενω περιοδο ουτε οπως οταν ημουν την πρωτη φορα εγκυος... ουτε η κοιλια ποναει σα να περιμενω περιοδο.. μονο το φουσκωμα εχω οπως οταν περιμενω περιοδο και εχω και αρκετα υγρα (δε ξερω αν σημαινει κατι αυτο δεν εχω παρατηρησει αλλη φορα πριν τη περιοδο αν εχω τοσα υγρα) και με πιανουν και κραμπες-μουδιασματα καμια φορα αλλα αυτο το παθαινω γενικα νομιζω
Καλησπέρα σου και από μένα και εύχομαι σύντομα να πάρεις θετικό αποτέλεσμα.Ως 1η μέρα του κύκλου μας θεωρείται αυτή που θα δείς έστω και λίγο αίμα.Ότι χρώμα και αν έχει.Καφέ-ροζ-κόκκινο...Και ας είναι και 2 σταγόνες.Τώρα για το αν πρέπει να κάνεις τεστ,ο κύκλος σου είναι λιγάκι άστατος ή μου φάνηκε;Πάντως σου εύχομαι να πάρεις τα ποθητά αποτελέσματα. Wink 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις