Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΟΦΑΚΙ!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;;
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΣΒΗΣΑ ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΜΟΥ!ΕΤΟΙΜΟ!
ΠΑΛΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ!
ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟ ΟΝΕΙΡΑ!!!
ΕΧΕΙ ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ!ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ!Wink 
Καλημέρα χρυσοχέρα Πόπη με το παστίτσιο σου!Ωχ αμάν μην μου λες τέτοια!Έβλεπα στον ύπνο μου πολλά φίδια!Ξέρω ότι το φίδι είναι εχθρός!


ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΑ ΕΒΛΕΠΑ!!!
ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10/11 ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΔΡΟΜΟΣ Ο ΕΡΜΗΣ. ΜΕΤΑ ΣΤΡΩΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!!!
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ;;;
ΚΑΛΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ......ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;;;;;ολα καλα;;;;;
αλεξανδρα μου τι κανεις;;;;να δωσεις πολλα φιλακια στην μικρη αποστολια.....
ποπακι μου βασουλα μου σοφακι μου τι κανετε;;;;;Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 35468 :cathug:jellyfish σου ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα.....

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.ξεκινησαν οι εμετοι,νιωθω σκατα.
ελπιζω να περασει.
σας φιλω

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΟΦΑΚΙ!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;;
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΣΒΗΣΑ ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΜΟΥ!ΕΤΟΙΜΟ!
ΠΑΛΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ!
ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟ ΟΝΕΙΡΑ!!!
ΕΧΕΙ ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ!ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ!Wink 
Καλημέρα χρυσοχέρα Πόπη με το παστίτσιο σου!Ωχ αμάν μην μου λες τέτοια!Έβλεπα στον ύπνο μου πολλά φίδια!Ξέρω ότι το φίδι είναι εχθρός!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΑ ΕΒΛΕΠΑ!!!
ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10/11 ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΔΡΟΜΟΣ Ο ΕΡΜΗΣ. ΜΕΤΑ ΣΤΡΩΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!!!
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ;;;
ΚΑΛΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ......ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!
Ωχ κατάλαβα!Θα κάνω σουπίτσα γιατί ο αντρούλης μου είναι κρυωμένος!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;;;;;ολα καλα;;;;;
αλεξανδρα μου τι κανεις;;;;να δωσεις πολλα φιλακια στην μικρη αποστολια.....
ποπακι μου βασουλα μου σοφακι μου τι κανετε;;;;;Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 35468 :cathug:jellyfish σου ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα.....

Καλημέρα Βικάκι μου!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 379767 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:καλημερα.ξεκινησαν οι εμετοι,νιωθω σκατα.
ελπιζω να περασει.
σας φιλω

Κοριτσάκι μου...Ξεκίνησε το ταξίδι κουκλίτσα μου!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βασουλα μου...τι κανεις;;;;;δεν εχει βολτουλα σημερα;;;;;
μαρακι μου αυτα οσο και χαλια να αισθανεσαι ειναι τα ευχαριστα....εγω δεν ειχα πολλουε εμμετους,σε ολο το πρωτο τριμηνο να φανταστεις 4,αλλα δεν μπορουσα να φαω τπτ.....αστα......μονο κανα λαχανικο και ζυμαρικα....Smile Smile Smile Smile 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλημερα βασουλα μου...τι κανεις;;;;;δεν εχει βολτουλα σημερα;;;;;
μαρακι μου αυτα οσο και χαλια να αισθανεσαι ειναι τα ευχαριστα....εγω δεν ειχα πολλουε εμμετους,σε ολο το πρωτο τριμηνο να φανταστεις 4,αλλα δεν μπορουσα να φαω τπτ.....αστα......μονο κανα λαχανικο και ζυμαρικα....Smile Smile Smile Smile 

Βικάκι μου ξυπνήσαμε και οι 2 με μια βαρεμάρα σήμερα μάλλον το απογευματάκι να βγούμε καμιά βολτούλα!Εσείς?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Βικάκι μου ξυπνήσαμε και οι 2 με μια βαρεμάρα σήμερα μάλλον το απογευματάκι να βγούμε καμιά βολτούλα!Εσείς?
ο αντρουλης μου δουλευει σημερα οποτε και εμεις το απογευμα μπορει να βγουμε καμια βολτουλα μιας και εχει ωραιο καιρο.....αν και νυχτωνει νωρις και μου τη σπαει λιγο......

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Βικάκι μου ξυπνήσαμε και οι 2 με μια βαρεμάρα σήμερα μάλλον το απογευματάκι να βγούμε καμιά βολτούλα!Εσείς?
ο αντρουλης μου δουλευει σημερα οποτε και εμεις το απογευμα μπορει να βγουμε καμια βολτουλα μιας και εχει ωραιο καιρο.....αν και νυχτωνει νωρις και μου τη σπαει λιγο......
Αχ άστα να πάνε και γω δεν τρελαίνομαι που χειμωνιάζει..

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφία, Βασούλα και Βικάκι, σας ευχαριστώ πολύ πολύ!
Βασω εύχομαι κι εσύ σύντομα με ένα νινι.
Πόπη, μακαρι οι αποκαλύψεις να είναι ευχάριστες, αν και με τη σελήνη συνήθως δε συμβαίνει αυτο!!!
Εγώ πάντως είχα αρκετές δυσάρεστες αποκαλύψεις σ αυτον τον τομέα τους τελευταίους μήνες/........
Εμένα πάντως με επηρρεάζει πολύ η πανσέληνος βρε κορίτσια.... εχω πολλά νεύρα και νιώθω μια αναμπουμπουλα γενικότερα........

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Σοφία, Βασούλα και Βικάκι, σας ευχαριστώ πολύ πολύ!
Βασω εύχομαι κι εσύ σύντομα με ένα νινι.
Πόπη, μακαρι οι αποκαλύψεις να είναι ευχάριστες, αν και με τη σελήνη συνήθως δε συμβαίνει αυτο!!!
Εγώ πάντως είχα αρκετές δυσάρεστες αποκαλύψεις σ αυτον τον τομέα τους τελευταίους μήνες/........
Εμένα πάντως με επηρρεάζει πολύ η πανσέληνος βρε κορίτσια.... εχω πολλά νεύρα και νιώθω μια αναμπουμπουλα γενικότερα........

Σε ευχαριστώ πολύ γρήγορα σε όλες μας!!Καλά και μένα με επηρεάζει και το θέμα είναι ότι πάντα αρνητικά δεν μπορεί θετικά?!?Smile 

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια! εγω ειμαι αρρωστουλα 2η φορα μεσα στο μηνα... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 463819 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια μου!!Τι κάνετε?Που είστε όλες?Περαστικά ninaki:)

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κορίτσια τι μου κάνετε?? εδώ κοντέυει να νυχτώσει, καλέ τι μικρή που έχει γίνει η μέρα???
Καλόμαθα από το εξωτερικό το καλοκαίρι που νύχτωνε στις 11 Very Happy Very Happy 
Μόλις γύρισα από το γιατρό μου γραψε σαλπιγγογραφία και σπερμοδιαγραμμα, να σας πω την αμαρτία μου του είπα ψέματα ότι προσπαθώ ένα χρόνο, γιατί φοβήθηκα μη μου πει ότι είναι νωρίς και τέτοια.
Σιγα αφού δε χάνω τίποτα να την κάνω τι πειράζει????

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια,τι κανετε?
εγω εχω ενα στομαχι αισχος.ολη μερα ανακατευομαι και εφαγα 1 κομματι κεικ και ενα τοστ με χυμο και αυτα το πρωι.ανοιγω το ψυγειο και αηδιαζω.τελικα εκανα εμετο παλι πριν λιγο και ηρεμησα. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 534787 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια,τι κανετε?
εγω εχω ενα στομαχι αισχος.ολη μερα ανακατευομαι και εφαγα 1 κομματι κεικ και ενα τοστ με χυμο και αυτα το πρωι.ανοιγω το ψυγειο και αηδιαζω.τελικα εκανα εμετο παλι πριν λιγο και ηρεμησα. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 534787 
Γεια  σου Μαράκι!!Κοριτσάκι μου..Φαντάζομαι..Έχω ακούσει ότι το λεμόνι και η φρυγανιά βοηθούν στην αναγούλα

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Βασούλα, μπουρμπουλήθρα περαστικά κορίτσι μου, δοκίμασε και λίγο μαύρο τσαγάκι.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια,τι κανετε?
εγω εχω ενα στομαχι αισχος.ολη μερα ανακατευομαι και εφαγα 1 κομματι κεικ και ενα τοστ με χυμο και αυτα το πρωι.ανοιγω το ψυγειο και αηδιαζω.τελικα εκανα εμετο παλι πριν λιγο και ηρεμησα. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 534787 


ΜΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΧΑΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΙΣ, ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΠΤ!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΡΑΚΙ, ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!!Wink Wink Wink Wink Wink Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΟΠΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!Very Happy Very Happy Very Happy 
ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΙΣΟΦΑΓΙΤΙΔΑ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΛΕΓΜΟΝΗ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΙΚΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΟ.
ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΒΑΛΒΙΔΑΣ HISS, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗΣ. Ο ΟΞΥΣ ΠΟΝΟΣ ΩΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΟΞΕΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΟΥ. ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ, ΟΧΙ ΣΤΡΕΣ (ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕVery Happy )ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΦΑΓΩΜΕΝΗ. ΑΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΧΑΠΙ, ΑΦΑΓΩΤΗ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ!ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟΥ. ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΗΘΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΑΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΘΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.....Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 215994 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ποππάκι μου γλυκό !
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!


Ποππάκι μου πόσο χαίρομαι που όλα είναι καλά!
Λίγο το άγχος σου πρέπει να δουλέψεις Wink  παρ΄ολο που ξέρω οτι το κάνεις Wink 

Άντε να βγούν και τα αποτελέσματα του παλικαριού σου να πέσετε στη μάχηΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 186566 
και είμαι σίγουρη οτι αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά και θα έχετε το σποράκι σας να μεγαλώνει στην όμορφη κοιλίτσα σου!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 990599 

Αλεξάνδρα μου η μικρή Αποστολία πρέπει να είναι μία κούκλα αν κρίνω απο τα υπέροχα αυτά χειλάκια που βλέπω στη φωτο! Να είναι πάντα καλά και να σας τρελαίνει με τα καμώματα της!
Επέστρεψα Αλεξάνδρα μου αλλα δυστυχώς και πάλι δεν προλαβαίνω να μπαίνω όσο θα ήθελα καθώς ο μικρός μου έχει μεγαλώσει και θέλει περισσότερο προσοχή!
Θα τα δείς κι εσύ όσο είναι μικρούλια τρώνε κοιμούνται και όλα είναι καλά!
Μετά είναι τα δύσκολα!

Αφήστε κορίτσια εγώ περιμένω να αδιαθετήσω την Κυριακή και τα συμπτώματα έχουν ξεκινήσει 9-10 μέρες πριν!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 679259 
Έλεος !!!!!
Δεν την παλεύω!
Τρελαίνομαι μια κρυώνω μια ζεσταίνομαι στην κυριολεξία!
Αφήστε το στήθος μου που όπου να΄ναι θα εκραγεί!
Δε χωράει σε κανένα σουτιέν και το βράδυ φυσικά δεν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα!!!Twisted Evil Twisted Evil 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Καλημέρα Ποππάκι μου γλυκό !
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!


Ποππάκι μου πόσο χαίρομαι που όλα είναι καλά!
Λίγο το άγχος σου πρέπει να δουλέψεις Wink  παρ΄ολο που ξέρω οτι το κάνεις Wink 

Άντε να βγούν και τα αποτελέσματα του παλικαριού σου να πέσετε στη μάχηΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 186566 
και είμαι σίγουρη οτι αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά και θα έχετε το σποράκι σας να μεγαλώνει στην όμορφη κοιλίτσα σου!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 990599 

Αλεξάνδρα μου η μικρή Αποστολία πρέπει να είναι μία κούκλα αν κρίνω απο τα υπέροχα αυτά χειλάκια που βλέπω στη φωτο! Να είναι πάντα καλά και να σας τρελαίνει με τα καμώματα της!
Επέστρεψα Αλεξάνδρα μου αλλα δυστυχώς και πάλι δεν προλαβαίνω να μπαίνω όσο θα ήθελα καθώς ο μικρός μου έχει μεγαλώσει και θέλει περισσότερο προσοχή!
Θα τα δείς κι εσύ όσο είναι μικρούλια τρώνε κοιμούνται και όλα είναι καλά!
Μετά είναι τα δύσκολα!

Αφήστε κορίτσια εγώ περιμένω να αδιαθετήσω την Κυριακή και τα συμπτώματα έχουν ξεκινήσει 9-10 μέρες πριν!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 13 679259 
Έλεος !!!!!
Δεν την παλεύω!
Τρελαίνομαι μια κρυώνω μια ζεσταίνομαι στην κυριολεξία!
Αφήστε το στήθος μου που όπου να΄ναι θα εκραγεί!
Δε χωράει σε κανένα σουτιέν και το βράδυ φυσικά δεν μπορώ να κοιμηθώ μπρούμυτα!!!Twisted Evil Twisted Evil 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΘΕΑ ΜΟΥ!!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟΣ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΕΕΕΕ;;;
ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΩΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ, ΜΕΧΡΙ ΔΛΔ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ. ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.........ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!Wink Wink Wink Wink Wink 

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποππάκι μου έχεις απόλυτο δίκιο μέχρι ενός είναι όλα καλά μετά αρχίζουν τα δύσκολα!Wink 

Αχ Ποππάκι μου μακάρι να ήταν εγκυμοσύνης αλλα μάλλον είναι γιατί θα μου έρθουν νωρίτερα αυτή τη φορά Crying or Very sad 

Με 2 - 3 επαφές το μήνα και αυτές ούτε κατα διάνοια γόνιμες μέρες ελπίζω μόνο σε θαύμα!!!!
Μή σου πώ οτι με τον κρίνο είναι πιο πιθανό!Wink 

Τί καλό μαγειρέυεις σήμερα Ποππάκι μου!
Διαβάζω που και που το τί φτιάχνει και μου τρέχουν τα σάλια!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Ποππάκι μου έχεις απόλυτο δίκιο μέχρι ενός είναι όλα καλά μετά αρχίζουν τα δύσκολα!Wink 

Αχ Ποππάκι μου μακάρι να ήταν εγκυμοσύνης αλλα μάλλον είναι γιατί θα μου έρθουν νωρίτερα αυτή τη φορά Crying or Very sad 

Με 2 - 3 επαφές το μήνα και αυτές ούτε κατα διάνοια γόνιμες μέρες ελπίζω μόνο σε θαύμα!!!!
Μή σου πώ οτι με τον κρίνο είναι πιο πιθανό!Wink 

Τί καλό μαγειρέυεις σήμερα Ποππάκι μου!
Διαβάζω που και που το τί φτιάχνει και μου τρέχουν τα σάλια!



ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ......ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ Wink Wink Wink ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΜΩΝ!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΨΗΝΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΑΔΑ!!!Wink Wink 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις