Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου εχουμε ξεκινησει προσπαθειες απο τον ιανουαριο αλλα εντατικες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994  απο τον μαη!!!!!

τον εστειλα φετος το σεπτεμβρη γτ εδω πρεπει να εχει βγαλει την πανα και εμενα αργησε,την εβγαλε 3!!!τα περισσοτερα παιδακια ειναι περιπου απο 2,5 και πανω!!!
ειναι τελεια!!!!μαθαινουν πολλα πραγματα..τραγουδια,παραμυθια ,κανουν εργασιες με τεμπερες ,μαθαινουν τον καιρο,τις εποχες!!!πολυ ωραια πραγματα!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχου Ποππάκι μου όχι δεν έχω διαβάσει είχα μείνει τελευταία φορά εκεί γύρω στο Μάιο !Embarassed 

Τί γίνεται Ποππάκι μου ?
Πως πάει με τις προσπάθειες ?

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου εχουμε ξεκινησει προσπαθειες απο τον ιανουαριο αλλα εντατικες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994  απο τον μαη!!!!!

τον εστειλα φετος το σεπτεμβρη γτ εδω πρεπει να εχει βγαλει την πανα και εμενα αργησε,την εβγαλε 3!!!τα περισσοτερα παιδακια ειναι περιπου απο 2,5 και πανω!!!
ειναι τελεια!!!!μαθαινουν πολλα πραγματα..τραγουδια,παραμυθια ,κανουν εργασιες με τεμπερες ,μαθαινουν τον καιρο,τις εποχες!!!πολυ ωραια πραγματα!!!
Πολύ ωραία Σοφία μου!
Κι εγώ έκανα μία προσπάθεια το καλοκαίρι να βγάλουμε την πάνα αλλα τώρα το άφησα γιατί κουράστηκα να σφουγγαρίζω Wink Wink Wink Wink Wink 
Πιστεύω να μου το δείξει οταν θα είναι έτοιμος!

Ήδη μου λέει όταν θέλει να κάνει κακά.
Και του λέω να πάμε στο γιογιο ή στη λεκάνη ?
Και μου λέει "οχι οχι"
Δεν το πιέζω όποτε θέλει μέχρι το καλοκαίρι πιστεύω θα την έχουμε κόψει που γίνεται κι εμένα τριών και μετά θα τον πάω κι εγώ παιδικό!

mamalife


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια!αρχισαμε προσπαθειες με τον αντρουλη μου αλλα οχι και πολυ εντατικες προσπαθειες.Ο κυκλος μου δεν ειναι και πολυ σταθερος αν και τις τελευταιες φορες μου ερχεται μπαμ στις 28.Σημερα ειναι 31η μερα του κυκλου αλλα νομιζω τωρα κανα 5 μερες εχω πονακια περιοδου και πιο πολυ νοιωθω οτι εχω πονο στις ωοθηκες. εσεις ειχατε πονους περιοδου ενω ησασταν εγκυες?

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασάκι μου ωραίος γάμος χαχαχα!!Είδες άμα υπάρχει καλή παρέα και καλή διάθεση, ό,τι και να συμβεί περνάς όμορφα!!!Έχετε να το θυμάστε πάντως!!!
Κατά τ'άλλα η γκρίνια είναι ευπρόσδεκτη εδώ!!!!Σημασία έχει ότι γέμισες μπαταρίες και ξέφυγες λίγο!!Σίγουρα σου κανε καλό!!!
Σοφάκι καλό είναι και να μην ανακατεύεται η πεθερά!!!Το κακό είναι να ανακατεύεται χωρίς να της το επιτρέπεις και κακοπροαίρετα. Αλλιώς όλα καλά!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamalife έγραψε:Καλημερα κοριτσια!αρχισαμε προσπαθειες με τον αντρουλη μου αλλα οχι και πολυ εντατικες προσπαθειες.Ο κυκλος μου δεν ειναι και πολυ σταθερος αν και τις τελευταιες φορες μου ερχεται μπαμ στις 28.Σημερα ειναι 31η μερα του κυκλου αλλα νομιζω τωρα κανα 5 μερες εχω πονακια περιοδου και πιο πολυ νοιωθω οτι εχω πονο στις ωοθηκες. εσεις ειχατε πονους περιοδου ενω ησασταν εγκυες?
Εγώ mamalife είχα πόνους περιόδου για μία δύο μέρες και λέω μου ήρθαν ... αλλα ήμουν έγκυος. Μετά δεν ξαναείχα τίποτα απολύτως.
Σου εύχομαι ότι επιθυμείς!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποππάκι η θεία ήρθε την κατάλληλη στιγμή!!!Μια χαρά!
Όπου να ναι καταφθάνει το αγαπημένο μου αφεντικούλη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και θα εξαφανιστώ, να ξέρετε!!!Ουφφφφ Παρασκευή σήμερα άντε να τσουλήσει κι αυτή η μέρα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Αχου Ποππάκι μου όχι δεν έχω διαβάσει είχα μείνει τελευταία φορά εκεί γύρω στο Μάιο !Embarassed 

Τί γίνεται Ποππάκι μου ?
Πως πάει με τις προσπάθειες ?
ΕΙΧΕΣ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΜΑΛΛΟΝ.....
ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΜΕΙΝΩ (ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ.....)ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΔΟΞΑ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ. ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ. ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΜΕΙΩΜΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΑΦΟΥ ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΗ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ. ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΣΠΕΡΜΟΔ ΤΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ (ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΧΤΕΣ) ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 10 ΜΕΡΕΣ, ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΣΠΕΡΜ. ΑΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ, ΑΝ ΟΧΙ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ. ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ.
ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ, ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όντως Ποππάκι μου στην ανεβασμένη προλακτίνη είχα μείνει.

Άντε τώρα ξέρετε τουλάχιστον τι σας γίνεται οπότε είσαι πολλά βήματα πιο κοντά στο μωράκι σας γλυκιά μου.
Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη γι΄αυτό.
Όλα γίνονται για κάποιο λόγο Ποππάκι μου τα έχουμε ξαναπεί.Wink 
Μέχρι το καλοκαίρι ψυχή μου νομίζω οτι θα συζητάμε για την εγκυμοσύνη σου!Wink Wink Wink Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Αχου Ποππάκι μου!!!!

Δεν πήγατε πουθενά διακοπές φέτος ?Crying or Very sad 

Κρίμα....Ορίστε τώρα είναι μια καλή ευκαιρία να το ρίξετε έξω!

Ακου Ποππάκι εμείς πήγαμε το Μάιο σε ένα γάμο στο Λασίθι που μας είχε καλέσει ο γαμπρός. Ξεκινήσαμε λοιπόν απο Χανιά 2 ζευγάρια και ένας single που είμασταν καλεσμένοι, είχαμε κλείσει ξενοδοχείο άφησα και το μικρό  2 μέρες για να το κάνουμε σαν εκδρομή.
Για κάποιο λόγο όλο το γάμο και τις λεπτομέρειες καθώς και του καλεσμένους τα είχε οργανώσει ο μπαμπάς του γαμπρού

Μάλλον λοιπόν δεν του άρεσε που και ο γιός του είχε καλέσει κάποιους φίλους του (καθώς όλοι οι καλεσμένοι ήταν στην ηλικία του πατέρα του)
και φρόντισε να μας το δείξει απο τη στιγμή που πατήσαμε το πόδι μας εκεί....Mad Mad Mad Mad 

Τί να σου πώ μας έδιωχνε στα ίσα....
Εμείς δεν το κάναμε θέμα για να μη χαλάσουμε τη διάθεση του γαμπρού και φυσικά ακόμα του λέμε οτι περάσαμε καταπληκτικά...
Αυτό δεν είναι και ψέμα γιατί εμείς είμασταν ευδιάθετοι και διακομοδούσαμε την όλη κατάσταση.

Ένα θα σου πώ για να καταλάβεις...
Το βράδυ του γάμου και αφού είχαμε πιει τα κρασάκια μας προσπαθούσε ο μπαμπάς του γαμπρού να μας διώξει να φύγουμε Χανιά (να σκοτωθούμε και στο δρόμο) για να μην τύχει και τους ενοχλήσουμε την επόμενη μέρα (που φυσικά δεν το είχαμε σκοπό) και όλη η οικογένεια του μας ρωτούσε "και τη ώρα θα φύγετε ? θα φύγετε απόψε ? και άλλα τέτοια κομψά!.....

Αφησα το παιδάκι μου έδωσα και τα ωραία μου λεφτάκια στο φακελάκι για το δώρο του γάμου και το ευχαριστώ ήταν να μας διώχνουν απο το γάμο που μας είχαν καλέσει....... Shocked 
Τραγικό .....

Ευτυχώς λέω και πάλι που είμασταν καλή παρέα και περασαμε ωραία κατα τα άλλα και ακόμα το συζυτάμε και γελάμε.......Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

ΜΑ ΤΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΛΕ!!!ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΝ ΝΑ ΜΗ ΠΑΘΕΤΕ ΤΠΤ;;;!!!
Η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΩΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!
ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΛΥΚΑ!
ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ!!
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΑΝΤΡΕΣ
CAN'T LIVE WITH THEM.....CAN'T LIVE WITHOUT THEM!!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία83 έγραψε:Ποππάκι η θεία ήρθε την κατάλληλη στιγμή!!!Μια χαρά!
Όπου να ναι καταφθάνει το αγαπημένο μου αφεντικούλη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και θα εξαφανιστώ, να ξέρετε!!!Ουφφφφ Παρασκευή σήμερα άντε να τσουλήσει κι αυτή η μέρα!!!
'Ελα Παρασκευή σήμερα έρχεται ένα υπέροχο Σαβ/κο!!!!!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 

Όντως ήταν τραγελαφική η όλη κατάσταση με το γάμο!

Συμφωνώ με αυτό που λές για την πεθερά.Αν ανακατεύεται κακοπροαίρετα και χωρίς να έχεις δώσει δικαίωμα τότε άστα βράστα την πάτησες........Wink 

Κορίτσια πάω να κόψω κάτι πιπεριές να τις βάλω στην κατάψυξη γιατί είναι πολλές και θα μου χαλάσουν έξω και τα λέμε σε λίγο ελπίζω.... γιατί με το Μιχάλη ποτέ δεν ξέρεις......

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ομορφες μου κυριες!!!!!!ειστε ολες καλα?
εγω εδω καλα!!!!ενα καφεδακι σας παρακαλω γιατι σημερα κοιμηθηκα σαν την pig pig pig Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Όντως Ποππάκι μου στην ανεβασμένη προλακτίνη είχα μείνει.

Άντε τώρα ξέρετε τουλάχιστον τι σας γίνεται οπότε είσαι πολλά βήματα πιο κοντά στο μωράκι σας γλυκιά μου.
Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη γι΄αυτό.
Όλα γίνονται για κάποιο λόγο Ποππάκι μου τα έχουμε ξαναπεί.Wink 
Μέχρι το καλοκαίρι ψυχή μου νομίζω οτι θα συζητάμε για την εγκυμοσύνη σου!Wink Wink Wink Wink 


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!
ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ.....
ΤΟ 2014 ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!!!!
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΤΣΙ......
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!Wink Wink Wink 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είδες Ποππάκι μου το καψουρομανουλο;;;Ήταν θέμα χρόνου να είναι μες στην γλυκα, ήμουνα σίγουρη!!!
Καλημέρα Κατερινιώ!!!Καλά έκανες και έλιωσες στον ύπνο!!!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Κατερινα!!!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 

Κερνάω εγώ τον καφέ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 438696 και φεύγω να κόψω τις πιπεριές!

Ποππάκι απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί!


Υ.Γ.είδες μωρέ τη γλυκό σύζυγο έχεις!!!! Αυτο είναι το κακό μόνο οτι οι άντρες σου χαλάνε τη διάθεση και μετά το καταλαβαίνουν...δεν γίνεται να τους κόβει να μην το κάνουν πριν σου χαλάσουν τη διάθεση ?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 522194 


Φιλιά!!!!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 531909

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αναστασακι μου σ'ευχαριστω πολυ για το καφεδακι!!!!!
κοριτσαρες και εγω ειμαι μεσα στο 2014!!!!!να το ξεκηνισουμε οι 3 μας και να μας ακολουθησουν και τα υπολοιπα κοριτσια μας!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 215994 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Όντως Ποππάκι μου στην ανεβασμένη προλακτίνη είχα μείνει.

Άντε τώρα ξέρετε τουλάχιστον τι σας γίνεται οπότε είσαι πολλά βήματα πιο κοντά στο μωράκι σας γλυκιά μου.
Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη γι΄αυτό.
Όλα γίνονται για κάποιο λόγο Ποππάκι μου τα έχουμε ξαναπεί.Wink 
Μέχρι το καλοκαίρι ψυχή μου νομίζω οτι θα συζητάμε για την εγκυμοσύνη σου!Wink Wink Wink Wink 
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!
ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ.....
ΤΟ 2014 ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!!!!
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΤΣΙ......
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!Wink Wink Wink 
Ναιιιιιιιιι!!!!!Θα νικήσουμε κόρες!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΠΑΛΙ!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΠΑΛΙ!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Ααααχ ναι μακάρι!!!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου ολοι ιδιοι ειναι τελικαLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

φιλιαααα αναστασακι!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 334590 

κατερινιωωωωω μου,κοπελαρα μου!!!
καλημερουδια!καλα εκανες κ ελιωσες!!!
τι κανεις?

mamalife


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
AnastasiaMM έγραψε:
mamalife έγραψε:Καλημερα κοριτσια!αρχισαμε προσπαθειες με τον αντρουλη μου αλλα οχι και πολυ εντατικες προσπαθειες.Ο κυκλος μου δεν ειναι και πολυ σταθερος αν και τις τελευταιες φορες μου ερχεται μπαμ στις 28.Σημερα ειναι 31η μερα του κυκλου αλλα νομιζω τωρα κανα 5 μερες εχω πονακια περιοδου και πιο πολυ νοιωθω οτι εχω πονο στις ωοθηκες. εσεις ειχατε πονους περιοδου ενω ησασταν εγκυες?
Εγώ mamalife είχα πόνους περιόδου για μία δύο μέρες και λέω μου ήρθαν ... αλλα ήμουν έγκυος. Μετά δεν ξαναείχα τίποτα απολύτως.
Σου εύχομαι ότι επιθυμείς!

Σ'ευχαριστω πολυ Αναστασια! Ειστε ολες στην προσπαθεια κοριτσια?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamalife έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:
mamalife έγραψε:Καλημερα κοριτσια!αρχισαμε προσπαθειες με τον αντρουλη μου αλλα οχι και πολυ εντατικες προσπαθειες.Ο κυκλος μου δεν ειναι και πολυ σταθερος αν και τις τελευταιες φορες μου ερχεται μπαμ στις 28.Σημερα ειναι 31η μερα του κυκλου αλλα νομιζω τωρα κανα 5 μερες εχω πονακια περιοδου και πιο πολυ νοιωθω οτι εχω πονο στις ωοθηκες. εσεις ειχατε πονους περιοδου ενω ησασταν εγκυες?
Εγώ mamalife είχα πόνους περιόδου για μία δύο μέρες και λέω μου ήρθαν ... αλλα ήμουν έγκυος. Μετά δεν ξαναείχα τίποτα απολύτως.
Σου εύχομαι ότι επιθυμείς!
Σ'ευχαριστω πολυ Αναστασια! Ειστε ολες στην προσπαθεια κοριτσια?


YEAP!!!
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ........

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σοφακι μου καλα ειμαι κοριτσαρα μου!!!!
μαμαλαιφ ειμαστε ολες στην προσπαθεια!!!!
κοριτσαρες μου καλος ο καφες και καλο το κους κους αλλα πρεπει να σηκωθω να κανω και κανα φαι και καμια δουλεια...τεμπελισα που τεμπελιασα στον υπνο...μην το κανω και στον ξυπνιο πολυ παει!!!!!σας φιλω ολες!!!!!να περασετε ενα υπεροχο σ/κ και τριημερο!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:σοφακι μου καλα ειμαι κοριτσαρα μου!!!!
μαμαλαιφ ειμαστε ολες στην προσπαθεια!!!!
κοριτσαρες μου καλος ο καφες και καλο το κους κους αλλα πρεπει να σηκωθω να κανω και κανα φαι και καμια δουλεια...τεμπελισα που τεμπελιασα στον υπνο...μην το κανω και στον ξυπνιο πολυ παει!!!!!σας φιλω ολες!!!!!να περασετε ενα υπεροχο σ/κ και τριημερο!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 


ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!!!
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ 3ΜΕΡΟ!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #129 - Σελίδα 3 417472 

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera kalimera simera 8a fygw na paw sti mama mou gia 4hmero na iremisei to kefali mou!!!!!ax ti wraia!!an parei kai kana repo o dikos mou 8a r8ei ki aytos!!kalo trihmero se oles sas!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις