Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
5 άντρες!!Απίστευτο!
Η αλήθεια είναι οτι θα περνάνε καλά αυτά ξέρεις μια παρέα απο μόνα τους θα είναι αφου στα πάρτυ δεν χρειάζεται να καλούμε άλλους χαχαχα
Καλά΄δεν έχεις παρει ουτε κιλό;
Μα πως είναι δυνατον ρε παιδι μου;
Εγώ αυτη τη φορά πήρα 6 μέχρι στιγμής και λέω οτι πάω και σούπερ!
Στις άλλες 2 εγκυμοσύνες στην αντίστοιχη εβδομάδα είχα πάρει 16-17 κιλά
(σύνολο 30 κιλα΄κάθε φορά)

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχαχα πράγματι μια παρέα μόνα τους!
κοίτα αν φανταστεις ότι μέχρι τα χριστούγεννα ειχα αναγούλες κ την έβγαζα με μανταρίνια κ κρακερς ε δε δυσκολευτηκα.από εκει κ πέρα προσπαθω να τρωω όσο πιο ολοκληρωμένα κ υγιεινά μπορώ και για το μωρό κ για μένα.σκέφτομαι ότι καλύτερα να το έχω ραμμένο τώρα το στόμα μου παρά να με πιάσουν τα ψυχολογικά μ καλοκαιριάτικο μετα τη γεννα με το καλο.ε μερικές φορές ξεφευγω οκ  Razz όλα τα τρωω αλλα με μετρο.

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ πώς είναι αραγε να έχεις 2 ζουζούνια στην κοιλιά σου;;τα ένιωσες ή είναι νωρίς ακόμα;φαντάζομαι αργότερα πάρτυ θα κάνουν εκεί μέσα flower 

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Προς το παρρόν νιώθω μόνο τον δεξί, έχει τα πόδια του κάτω απο τα πλευρά μου.
Κι εγ΄ωνομίζω αργότερα θα έχει πολύ πλάκα  Very Happy 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ τι καλάαα Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 654316 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!!! να δω πως θα κοιμηθω το βραδυ,πριν λιγο ξυπνησα,με πηρε ο υπνος,

ξυπνησα με καπως περιεργο στομαχι,ανακατευομαι να το πω,εχω καουρες να το πω,δε μπορω να το προσδιορισω.ηπια το σιδηρο μου και τσιμπαω λιγο γιατι με τσακιζει παντα το στομαχι,ειναι που ειναι σε μαυρο χαλι...

καλε 4 αγορια??και ενας ο αντρας?πω πω θα πηξεις στο σωβρακο !!!!!! Razz 
με το καλο και καλο κουραγιο!!!
εγω ειχα χασει 2-3 κιλα και εβαλα 300 γραμμ.εε μετα θα παρω την πανω βολτα την κοβω τη δουλεια..


ρε κοριτσια,εχω παρατηρησει οτι ιδρωνω πολυ τωρα τελευταια,θελω ντουζ 2 φορες την ημερα τουλαχιστον.με ενοχλουν οι μυρωδιες! Embarassed 
ειναι οι ορμονες λεει ο ντοκτορ,που κανουν τη δουλεια.
επισης σα μικρο μωρο μολις πιω κατι,η πιω νερο πρεπει να ρευτω Embarassed .νομιζω θα σκασει το στομαχι μου αλλιως.

καμια αλλη τα ιδια? scratch 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Προς το παρρόν νιώθω μόνο τον δεξί, έχει τα πόδια του κάτω απο τα πλευρά μου.
Κι εγ΄ωνομίζω αργότερα θα έχει πολύ πλάκα  Very Happy 

εγω δεν καταλαβαινω που εχει τι!  Mad 
κατω απτον οφαλο μου νιωθω χτυπηματα συνηθως!! ρε λετε να ειναι τα οργανα που μετατοπιζονται και εγω να χαιρομαι οτι ειναι η μπουμπου? Rolling Eyes 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες εγκυουλες!!!
στελλιτσα......τι να πω!!!4 αγορια και ο συζυγος!!!!ουυυυαααοοουυυ!!!!μονο αυτο θα πω!!!!πολυ σωβρακο λεμε!καλα λεει το μαρακι!!!
εγω κοριτσια εχω παρει 4 κιλα......βεβαια ξεκινησα 43 κιλα και τωρα ειμαι 47 (ειμαι ντερεκι ομως εεεε......1.55!!!! Embarassed )
μαρακι το θεμα με το ρεψιμο το εχω και εγω.......χτες εφαγα στις 6 φασολακια και μετα μιση σακουλα τσιπς......εεε μιλαμε εσκασα!!!και οχι τπτ αλλο ειχαμε παρεα το βραδυ και παραγγειλαμε σουβλακια και δεν μπορουσα να φαω τπτ......μονο λιγες πατατουλες με σως μπορεσα να φαω......ολο επινα σοδα για να χωνεψω.......γενικα οτι τρωω πεφτει βαρυδι.....παντως κοριτσια διαβασα οτι στον τεταρτο μηνα σταματαει να παραγεται η γοναδοτροπινη και ξεκιναει η εντονοτερη παραγωγη της προγεστερονης.......ισως γι' αυτο επιστρεφει και η δυσκιολιοτητα και τα φουσκωματα και αυτα.....τι να πω......
οσον αφορα το νινι, εγω το ενοιωσα πριν 2-3 μερουλες, ή νομιζα οτι το ενοιωσα τι να πω και τωρα τπτ......καλα ειναι και νωρις βεβαια.....anyway....
σημερα που εχω τον αντρουλη στο σπιτι, λεω να τον χωσω να κανουμε καμια χοντρη δουλιτσα......για να δουμε θα τα καταφερω???
ευχομαι σε ολες μια υπεροχη κυριακη!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 
φιλια σε ολες τις υπεροχες κοιλιτσες!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 990599 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 315810 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 315810 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 315810 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια μου!! αλλαξα μαλακτικο και μ εχουν αλλαχτει τα φωτα,πολυ ανακατωσουρα,τα απλωσα και μεσα λογω καιρου,ειμαι χαλια.δεν το ξαναχρησιμοποιω.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:5 άντρες!!Απίστευτο!
Η αλήθεια είναι οτι θα περνάνε καλά αυτά ξέρεις μια παρέα απο μόνα τους θα είναι αφου στα πάρτυ δεν χρειάζεται να καλούμε άλλους χαχαχα
Καλά΄δεν έχεις παρει ουτε κιλό;
Μα πως είναι δυνατον ρε παιδι μου;
Εγώ αυτη τη φορά πήρα 6 μέχρι στιγμής και λέω οτι πάω και σούπερ!
Στις άλλες 2 εγκυμοσύνες στην αντίστοιχη εβδομάδα είχα πάρει 16-17 κιλά
(σύνολο 30 κιλα΄κάθε φορά)

Γεια σας κ χαρά σας εγκυουλες!
Εχθες πήγαμε για φαγάκι κ περασαμε πολύ ωραία τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μόνα μας!

Στελλα μου μια χαρά θα έλεγα μόνο τόσα κ με δυδυμακια!εγω πρέπει να χω βάλει γύρω στα 8 μπορεί κ παραπάνω,το βλέπω αλλα δεν αισθάνομαι τοοοοσο "χοντρή", ειδικά τωρα που φαίνετε η κοιλιτσα νοιώθω εντελώς έγκυος! Είχα κ σχεδόν 10 κιλά περίσσια.την αλλη δευτέρα θα πάω στο γιατρό να δούμε τι θα πει,θα με ζυγησει πάλι.

Σημερα ξυπνήσαμε αργά κ φάγαμε "πρωινό" επίσης αργά, είχα λίγο πίτσα τη ζεστανα στο φούρνο,έφαγα κ εγω ήπια κ χυμό κ νεράκι, κάποια στιγμή μόλις ήπια τη τελευταία γουλιά, μου ανέβηκαν όλα κ τα έβγαλα τελικα κοριτσια,έπαθα ενα σοκ!το στομάχι δε με πείραξε όμως,τωρα περιμένω να πεινασω παλι κ θα φάω κατι στεγνό.

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεία σας κι από εμένα!! Χθες και σήμερα έχει σούπερ καιρό και το εκμεταλλεύτηκα με βόλτα για καφέ στην παραλία μας που είναι τέλεια!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 
Κορίτσια εγώ ξεκίνησα 74 κιλά και έχω φτάσει περίπου τα 80 αλλά το τελευταίο που με νοιάζει είναι το πόσο θα παχύνω μετά απ'όλες τις δυσκολίες που πέρασα μέχρι να μείνω εγκυος στην μπουμπού...  pale pale 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕλένηΚ έγραψε:γεία σας κι από εμένα!! Χθες και σήμερα έχει σούπερ καιρό και το εκμεταλλεύτηκα με βόλτα για καφέ στην παραλία μας που είναι τέλεια!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 
Κορίτσια εγώ ξεκίνησα 74 κιλά και έχω φτάσει περίπου τα 80 αλλά το τελευταίο που με νοιάζει είναι το πόσο θα παχύνω μετά απ'όλες τις δυσκολίες που πέρασα μέχρι να μείνω εγκυος στην μπουμπού...  pale pale 

Κ εγω αυτό σκέφτομαι, αλλα δε θέλω κ να βάλω 30 κιλά πάλι, 74 ξεκίνησα κ εγω κ δε με περνει να φτάσω 100 κ βάλε, γιατί δε θέλω να επιβαρυνω κ τη γεννα. από την αλλη σκεφτομαι οτι μετά τη γεννα θα φύγουν αρκετά κιλά κ με καθησυχάζει λίγο,βάλε κ το στήθος που κ αυτό επηρεαζει.
Να δούμε πόσο θα με βγάλει κ ο γιατρουλης!
Πάντως από δω κ πέρα περνούμε την ανηφόρα με τα κιλακια,από το 6ο κ μετά δε υπάρχει γυρισμός νομίζω!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη βδομαδα ομορφες εγκυουλες!
τι μου κανετε???
εγω εχω νευρα!!!το πρωι ειχα ραντεβου για επιτροπη, το τριτο, αφου μου το εχουν αναβαλλει και ανανεωσει 3 φορες απο τον νοεμβρη με τις απεργιες!!!
εννοειται πως και σημερα δεν εκανα τπτ!!!!ο εοπυυ κλεινει και ολοι οι υπαλληλοι δεν εχουν καμια ενημερωση.......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil μου κλεισανε καινουργιο ραντεβου για τις 24/3 αλλα μου ειπαν να μη περιμενω και πολλα και τοτε!!!!
τι να πω ρε κοριτσια!!!την εχω σιχαθει την χωρα που ζουμε!!!τπτ δεν λειτουργει καμια φροντιδα, καμια προνοια.......κριμα...... Sad Sad 
κατα τ΄' αλλα καλα.......σημερα εχω μθμ σπιτι (ευτυχως!)
πρωι πρωι παρελαβα και την prevenstria της frezyderm για την προληψη των ραγαδων που ειχα παραγγειλει.μεχρι τωρα εβαζα μια βρεφικη κρεμουλα της προδερμ που ειναι για 0-12 μηνων. ηταν πολυ καλη, την κραταγε πολυ ενυδατωμενη την κοιλιτσα. τωρα βεβαια που θα αρχισει το βαρβατο φουσκωμα χρειαζομαστε το βαρυ πυροβολικο.....
αυτα κοριτσαρες μου .....
καλημερουδια και καλη βδομαδα και παλι!!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 215994 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από εμένα εγκυούλες!!Πώς είστε σήμερα;Περιμένουμε ανταπόκριση από τις β'επιπέδου!
Κορίτσια έχω τρομερό θέμα με έπιασε πάλι η δυσκοιλιότητα..δε με βοηθάει τίποτα δεν ξέρω τι άλλο να κάνω,τα πάντα έχω δοκιμάσει,νιώθω τρομερά φουσκωμένη Rolling Eyes .επίσης τον τελευταίο καιρό τι με έχει πιάσει όλο κοιμάμαι.ώρες ολόκληρες δε μπορώ να σηκωθώ σας λέω χτυπάω κάτι 11ωρα το βράδυ και με το ζορι σηκωνομαι το πρωί Embarassed 
Πόπη είναι να μην μπλέξεις με το σύστημα,προκοπή δε βλέπεις.Το έχω χωνέψει πια δε γίνεται να πάω σε δημόσια υπηρεσία κ να μην τεντώσουν τα νεύρα μου..
Κι εγώ την preventia βάζω πολύ ωραία μυρίζει.παρήγγειλα και μια της fissan για τις θηλές σήμερα θα την πάρω κ θα την δοκιμάσω

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενακι καλημερα!!!
και εμενα επεστρεψε η δυσκοιλιοτητα!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
οντως μυριζει τελεια η κρεμα, την εβαλα πριν λιγο και τρελαθηκα με την μυρωδια!
για τις θηλες εγω βαζω κηραλοιφη, ειναι οτι πρεπει!!!και οικονομικη.....την ειχα παραγγειλει απο μια κοπελα εδω στο φορουμ.....
λοιπον εχω νεα απο το μαρακι (μπουρμπουληθρα).
δεν της την κανανε την β επιπεδου στο νοσοκομειο.....εγινε μπερδεμα με τον ραντεβου.....την ειχαν περασει σαν κανονικη επισκεψη λεει και οχι σαν β επιπεδου και δεν της την κανανε τελικα.
περιμενω νεα της για το ποτε θα την κανει τελικα.......
αθανατο ελληνικο δημοσιο!!!!ολα δουλευουν ρολοι!!!!
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!Τί κάνετε;;Εγώ τρελό άγχος....έχουμε μεσημέρι ραντεβού για τη β επιπέδου και κοντεύω να σκάσω....μεγάλη αγωνία για τα αποτελέσματα...όλο το βράδυ δε μπορούσα να κοιμηθώ...Ποπάκι μην εκνευρίζεσαι!!!...στην Ελλάδα ζούμε...το περίεργο θα ταν να γινόταν η δουλειά σου αμέσως.... Smile Κρίμα που το Μαράκι δεν έκανε τη β επιπέδου....άντε πάλι αγωνία απο την αρχή....πάω για μπανάκι...όταν έχω νεότερα θα σας ενημερώσω!!!φιλάκια κορίτσια!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 654316 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αναστασια μου!!!
εχεις και εσυ β επιπεδου σημερα!!!ωραια!!!θα περιμενουμε νεακια αν και ειμαι σιγουρη πως ολα θα ειναι μια χαρα!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 328109 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε βοηθάει τίποτα για τη δυσκοιλιότητα πόπη μου;τι αμύγδαλα τρώω,τι κάθε πρωί δημητριακά με γάλα,τι μαρούλια,τι μέλι,τι γιαούρτια κ ακτινίδια τίποτα σου λέω.έχει πέσει σε λήθαργο Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 679259 
Πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα εάν πήγαινα κ δε μου έκαναν την εξέταση!έλεος πια!γιατί τόση ανοργανωσιά;;

αναστασία ριλάξ όλα θα πάνε καλά με το μπεμπάκι σου!σου στέλνω τη θετική μου ενέργεια! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 22 417472 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια ευχαριστώ για τις ευχές σας....θέλω απλά να σας πω για τη δυσκοιλιότητα...δεν έχω βασικά τώρα...όμως είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη η οποία δυστυχώς έληξε άδοξα στις 10 εβδομάδες λόγω έλλειψης καρδιακού ρυθμού Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Τοτε λοιπόν είχα μεγάλο πρόβλημα...εκτός βέβαια απο το μέλι,τη βρώμη,τα κορν φλέικς ολικής....με βοήθησε πολύ το εξής....κάθε πρωί μόλις ξυπνούσα,έπινα με άδειο στομάχι μια κουταλιά της σούπας ελαιόλαδο...και αμέσως 2 ποτήρια νερό....μετά απο λίγο ένα ακτινίδιο και αποξηραμένα δαμάσκηνα....με βοήθησαν πάρα πάρα πολύ αυτα....αλλά με άδειο στομάχι...και επίσης χαμομηλάκι το απόγευμα,όχι κάθε μέρα,με μελάκι μέσα....αυτά κοριτσάκια.....!!!! Smile 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασία τώρα που το λες σα να το θυμάμαι αυτό με το άδειο στομάχι και το νερό.από αύριο θα το ξεκινήσω με ένα κουταλάκι μέλι να δω πως θα πάει.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενακι εμενα το προβλημα της δυσκοιλιοτητας δεν ειναι υπερβολικα εντονο....παω μερα παρα μερα στην χειροτερη καθε δευτερη μερα. βεβαια εγω παιρνω και 3 σιδηρους την ημερα!!!
εγω να πω την αμαρτια μου......ουτε πολλα φρουτα τρωω, ουτε δημητριακα.....και παλι καλα θα ελεγα για την διατροφη που κανω......βεβαια τρωω λαχανικα πολλα, λαδερα και τετοια.....αααα και καθε πρωι πινω γαλατακι και ριχνω λιγο νεσκαφε στην μυτη!!!εννοειται πως και το πολυ νερο βοηθαει.......εχω ακουσει και για το κεφιρ, αλλα δεν το εχω δοκιμασει.......
λοιπον το μαρακι μου ειπε οτι παιζει ν' ανταλλαξει ημερομηνια με μια αλλη κοπελα και να ξαναπαει σε 10 μερες.....βεβαια εγω την ρωτησα αν την παιρνει ημερολογιακα.....περιμενω απαντηση....

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αααα τέλεια που να ξεκινήσω τον σίδηρο Laughing !θα αρχίσω τα πειρ'αματα από αύριο να δω αν βοηθήσει κατι κ αν δω προκοπή θα το κάνω κάθε μέρα.
καλά δεν μπορούν να την βάλουν κάποια στιγμη είναι δυνατόν;δικό τους λάθος είναι στην τελική!νομίζω την παίρνει κ σε 10 μέρες να της το πάνε..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:αααα τέλεια που να ξεκινήσω τον σίδηρο Laughing !θα αρχίσω τα πειρ'αματα από αύριο να δω αν βοηθήσει κατι κ αν δω προκοπή θα το κάνω κάθε μέρα.
καλά δεν μπορούν να την βάλουν κάποια στιγμη είναι δυνατόν;δικό τους λάθος είναι στην τελική!νομίζω την παίρνει κ σε 10 μέρες να της το πάνε..


ναι αυτο μου ειπε.....ημερολογιακα ειναι κομπλε!!μια χαρα λοιπον!!!
κανε της αλχημειες λοιπον τζενακι.ολο και κατι θα πιασει, δεν μπορει..... Wink Wink Wink Wink 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:
jenny.k έγραψε:αααα τέλεια που να ξεκινήσω τον σίδηρο Laughing !θα αρχίσω τα πειρ'αματα από αύριο να δω αν βοηθήσει κατι κ αν δω προκοπή θα το κάνω κάθε μέρα.
καλά δεν μπορούν να την βάλουν κάποια στιγμη είναι δυνατόν;δικό τους λάθος είναι στην τελική!νομίζω την παίρνει κ σε 10 μέρες να της το πάνε..


ναι αυτο μου ειπε.....ημερολογιακα ειναι κομπλε!!μια χαρα λοιπον!!!
κανε της αλχημειες λοιπον τζενακι.ολο και κατι θα πιασει, δεν μπορει..... Wink Wink Wink Wink 

άντε ωραία!ναι ναι θα κάνω κ θα σας πω τι πιάνει αν και κάθε οργανισμος είναι διαφορετικός Smile 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας εγκυουλες!!!τι κανετε?
καλως ηρθαν τα καινουργια κοριτσια με τα μπεμπε τους!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 

εγω κοριτσια μου τα ιδια...πολυ πεινα! Shocked 
και ναι λοιπον συνολικα ειμαι μειον 10 κιλα(ειχα κ αποθεμα  Laughing  Laughing  )!!!

με πιανει καποιες φορες μια κριση..νιωθω τοσο πεσμενη ψυχολογικα,ευτυχως οχι ολες τις μερες!

καλη επιτυχια σε οσες πανε για β΄επιπεδου!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις