Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
203 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 203 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι λεει κοριτσια μου???
ολες καλα???
τι ΤΕΛΕΙΑ κοιλιτσα ειναι αυτη??? I love you I love you I love you 
μη ντρεπεσαι!!! ειναι πολυ γλυκια!!!!

καλε να σας πω,ονοματα σκεφτηκατε για τα παιδακια σας??ειναι νωρις βεβαια αλλα σαν χαζογονεις........ Rolling Eyes 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:τι λεει κοριτσια μου???
ολες καλα???
τι ΤΕΛΕΙΑ κοιλιτσα ειναι αυτη??? I love you I love you I love you 
μη ντρεπεσαι!!! ειναι πολυ γλυκια!!!!

καλε να σας πω,ονοματα σκεφτηκατε για τα παιδακια σας??ειναι νωρις βεβαια αλλα σαν χαζογονεις........ Rolling Eyes 


μαρακι μου εμεις μαλλον θα την βγαλουμε κυριακη (της πεθερας μου), αγγελικη (επειδη την εχω ταξει στον αρχαγγελο μιχαηλ).
αλλα εχω σκοπο να την φωναζω Σαντυ!μου αρεσει ηχητικα και εχει και λιγο ριζα απο το Sunday (κυριακη).
 Wink Wink Wink Wink Wink Wink 
κυριακη-αγγελικη λοιπον, αλλα κατ' εμε Σαντυ!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλησπέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια!!!!
Τί μου κάνετε?Μια χαρα σας βλέπω όλες ....Κυρίως τα μωράκια σας!!!! Smile Smile 
Ελενίτσα τι όμορφη κοιλίτσα είναι αυτη;;;;;; Very Happy Very Happy 
Νικολέτα κι εγω ωρες ωρες εχω πονάκια και ενοχλήσεις στη μέση...αλλα είναι φυσιολογικά μου είπε ο γιατρος...
Σήμερα είχε συννεφια απο το πρωί και τωρα ψιχαλίζει....
Όσον αφορα το όνομα Μαράκι εμεις θα το ονομάσουμε Ανδρέα...Τον πεθερό....ευτυχώς που έχει ωραίο Laughing Laughing 
Ποπάκι χαλαρά και πρόσεχε!!!!
Δεν είναι καιρος για ηρωισμούς... Rolling Eyes 
Φιλάκια κοριτσάρες!!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!! Προβλέπεται να γίνει τραπεζάκι  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 654316 
Ποπάκι δεν με λες κι αδυνατούλα!!!

Εμείς κορίτσια δόξα το Θεό δεν έχουμε τέτοια στερεότυπα για το όνομα σα ζευγάρι κι έτσι θα βγάλουμε ονοματα που μας αρέσουν!! Θα πέρει δύο ονόματα. Οποτε σαν πρώτο όνομα επικρατέστερο πιο πολύ είναι το Ιόλη ή το Ολυμπία και το δεύτερο είναι το Ιωάννα ή Ρωσσάνα (από τάμα στον Όσιο Ιωάννη τον Ρώσσο τοπικό Όσιο που έχουμε στην Εύβοια)

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποπάκι η νέα φώτο αφιερωμένη με αγάπη σε σένα που τη ζήτησες I love you 
Ούτε εμείς είμαστε πατροπαράδοτοι κορίτσια ψαχνουμε ονόματα που να μας αρέσουν,δεν καταλήξαμε κάπου αλλά το Ιόλη είναι στις πρώτες επιλογές.
Ελένη θα έχουμε 2 Ιολίτσες στο θεματάκι;; Razz 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζένη φούσκωσε κι άλλο η κοιλίτσα!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 654316 
Αχ τέλεια!!!! Θα έχουμε μάλλον την Ιόλη την μεγάλη κ την Ιόλη την μικρή  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 654316 

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάκια όμορφα! Τι κάνετε; Τι όμορφες κοιλίτσες είναι αυτές; Φτουφτου!
Πόπη κάτσε φρόνιμα και μην κάνεις ταρζανιές! Άσε τους άλλους να κάνουν για σένα δουλειές.Σοφία υπομονή κοπέλα μου, θα περάσουν οι αναγούλες! Πολύ δύσκολο πράγμα!
Εγώ παίρνω από ένα χάπι, σίδηρο, ασβέστιο, φυλλικό οξύ και μαγνήσιο! Τα παίρνω από την 8η βδομάδα περίπου! Κακός βραχνάς να τα θυμάσαι κάθε μέρα! Χα,χα,χα,χα!
Η μικρή μου απλά προσπαθεί να μου βγάλει το λάδι! Αν είναι και το δεύτερο έτσι ζωηρό δεν τη βγάζω καθαρή! Δεν κάθεται πουθενά για πουθενά! Και χαλάει κι ο καιρός και τι θα την κάνω στο σπίτι!
Εμείς αν είναι όντως και το δεύτερο κορίτσι θα πουμε τη μεγάλη Μαρία από την πεθερά και τη μικρή Δήμητρα από τον αδερφό μου που τον έχασα πριν 9 χρόνια!
Θα βάλω τον αντρούλη μου να βγάλει φωτό την κοιλιά μου να σας τη βάλω αλλά κοιλίτσα σαν τη δικιά σας δεν τη λες! Χα,χα,χα,χα!
Σας φιλώ γλυκά γλυκά και να προσέχετε όλες!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:Ποπάκι η νέα φώτο αφιερωμένη με αγάπη σε σένα που τη ζήτησες I love you 
Ούτε εμείς είμαστε πατροπαράδοτοι κορίτσια ψαχνουμε ονόματα που να μας αρέσουν,δεν καταλήξαμε κάπου αλλά το Ιόλη είναι στις πρώτες επιλογές.
Ελένη θα έχουμε 2 Ιολίτσες στο θεματάκι;; Razz 





τζενακι μου thanks για την αφιερωση!!!
καλε τι μικρο κοιλινι ειναι αυτο για 22 εβδομαδων!!!εγω και η ελενη σε τρωμε λαχανο!!!αυριο μαλλον θα βαλω και εγω καινουργια!
εμενα να πω την αληθεια μου αρεσει πολυ σαν ονομα το Ισμηνη και το Δαναη, αλλα δυστυχως ο αντρουλης μου ειναι παραδοσιακος τυπος και θελει το πρωτο παιδι να παρει το ονομα απο τον αντρα......αν ηταν αγορακι θα βγαζαμε παλι το ονομα του πατερα του που συγχωρεθηκε προσφατα και του αρχαγγελου.
Ελενη μου στην φωτο μια χαρα αδυνατουλα μου φαινεσαι!!!
Κοριτσαρες καλο ξημερωμα!!!

 Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια!! ολες τα σκεφτηκατε τα ονοματα γιατι νομιζα μονο εμεις ημασταν βιαστικοι! Razz 
θα την πουμε Καλλιοπη στην πεθερα αλλα θα τη φωναζουμε Καλλη που μας αρεσει πιο πολυ.
το μωρακι μου ηθελε Δημητρα στον πατερα του που δε ζει,αλλα του ειχα ξεκαθαρισει οτι Δημητρη μονο βγαζω! αν ειναι κοριτσι με τιποτα Δημητρα.και μειναμε στο Καλλη!!
πηραμε και γραμματακια απο το τζαμπο για να βαλουμε το ονομα εξω απο το παιδικο! Embarassed Razz Embarassed Razz Embarassed Razz 
Τζενακι κ εσυ εγκυος μινιον εισαι παντως!!γλυκια μικρη κοιλιτσα!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ λεγαμε σημερα οτι θα χει πλακα να με σπασουν τα νερα 8 Ιουνη που ειναι κ η γιορτη της Αγιας Καλλιοπης! Razz

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Helloooo τι κανετε?

Είχαμε ήλιο σημερα κ πήγα μια βολτίτσα με μια φίλη μου που δε τη βλέπω συχνά, ο αντρουλης όλη μερα στο μπάσκετ κ δε τον ειδα σχεδόν καθόλου σημερα... :o τι να τον κανω...?

Εγω έχω δύο ταματα ΚΟΡΙΤΣΙΑ, το όνομα Χρυσοβαλαντης από την αγία ειρήνη Χρυσοβαλαντου κ η βάφτιση να γίνει στη Μεγαλόχαρη της Τήνου που την αγαπώ πολύ κ με βοήθησε παρά πολυ για αυτό το μωράκι, αλλα αφού εχω κ άλλο τάμα,ελπίζω αν κάνουμε αργότερα κ άλλο μωράκι, τότε θα δώσω της Παναγίας.

Κ οι δικές σας επιλογές μία κ μία θα έλεγα πολύ ωραία όλα τα ονοματα, το φαβορί μου όμως ειναι το Ροσσανα το ακούω πρώτη φορα κ δεν ήξερα ότι μπαίνει αν κ ξέρω τον άγιο κ τον έχω προσκυνήσει στην Εύβοια.
Η φάση ειναι οτι δεν έχουμε μιλήσει με τον άντρα μου ακόμα αν κ ξέρει οτι το χω τάξει, ισως θα έπρεπε να σκεφτούμε διπλό όνομα σε περίπτωση που διαφωνήσει!!

Βάζω κ εγω κοιλίτσα αλλα προειδοποιώ δεν ειναι μόνο απτό μωρο, ΜΑΛΛΟΝ πιο πολύ απτό φαΐ ειναι Wink

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη βδομαδα ομορφες εγκυουλες!!!!
αχ τι ωραια που βαζουμε ολες κοιλιτσες!!!
ολες ειναι μια και μια υπεροχες!!!

μαρακι μου, συνονοματη λοιπον η μπουμπου σου!!!!!αχ τωρα βρηκες το ευαισθητο σημειο μου........και εμενα καλλιοπη με βαφτισαν, αλλα επειδη φωναζανε την γιαγια ποπη περασε και σε μενα....καποια στιγμη στην εφηβεια προσπαθησα να το αλλαξω σε κάλλη, αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα γτ δεν μπορουσα να το "ακουσω", δεν γυρναγα στο ονομα.....σαν ονομα βεβαια ειναι πολυ ομορφο. Ειναι η πιο σημαντικη απο τις 7 μουσες, της μουσικης και της ποιησης και αν ψαξεις την ιστορια της αγιας καλλιοπης στο ιντερνετ θα δεις οτι ειναι εξισου υπεροχη. λενε επισης οτι τα κοριτσια με αυτο το ονομα εχουν και καλλιτεχνικη κλιση και αν κρινω απο μενα, ισχυει!!!
Αυτα για το ονοματακι μου!

Νικολετα μου μια γλυκα η κοιλιτσα σου. Και εννοειται οτι δεν φαινεται να ειναι απο το φαι αλλα απο το μπεμπε. φαινεται κανονικοτατα οτι ειναι κοιλια εγκυου!
Νικολετα μου και εγω δυο θα βγαλω, το ενα της πεθερας και το αλλο του αρχαγγελου μιχαηλ που την εχω ταμενη, αλλα θελω να την φωναζω οπως μου αρεσει εμενα.

Α κοριτσια διαβαζω ενα υπεροχο βιβλιο που μου δωσανε. Λεγεται "Πως να μεγαλωσετεενα υπεροχο παιδι" και ειναι βασισμενο στην μεθοδο Μοντεσσορι. Ειναι απο τις εκδοσεις Μινωα. Χτες διαβασα σχεδον το μισο και το βρισκω πολυ ενδιαφερων. Υπαρχουν απιστευτα πολλοι τροποι ν' ασχοληθεις με το παιδι σου επικοδομητικα ωστε ν' αναπτυξεις σωστα την ευφυια του αλλα και την συναιασθηματικη του νοημοσυνη. Μακρυα απο τηλεορασεις και ιντερνετ μπορεις να κανεις πολλα για να εξαψεις την φαντασια του ειδικα μεχρι 6 χρονων που διαμορφωνουν τον χαρακτηρα τους!

Αχ παλι εγραψα σεντονι!!!!!
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
Αντε καλημερες απο την πολυλογου της παρεας!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink 

 flower flower flower flower flower flower 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες με τις ομορφες κοιλιτσες!!!
τι κανετε???
εγω την εβγαλα την κοιλιτσα αλλα ειναι στου αντρα μου το κινητο,θα την βαλω το βραδυ!!!
τα ονοματα ειναι ολα πολυ ωραια!!!

εμεις λεμε για "αλεξανδρος" ,δεν μου αρεσει πολυ αλλα ειναι της μαμας μου,κ εχει κανει τοσα για μενα!!!
αλλα ειχα πει οτι αν εκανα αλλο αγορι θα το βαφτιζα "σπυρο" ειναι Αγιος του νησιου μας κ λενε κ τον αντρα μου!
οποτε αλεξανδρος-σπυρος κ θα τον φωναζουμε αλεξανδρο!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα!
Που είστε όλες?
Παλι με πλακώνει το πάπλωμα κ δε σηκώθηκα ακόμα,αλλα τωρα πρέπει γιατί παλι θα τρέχω κ δε θα φτάνω!

Πόπη σα τη γιαγιά σου τη Καλλιόπη λοιπόν...?το θυμάστε το τραγούδι?

Ποπακι κ τα δύο τα ονόματα για τη μικρή σου ειναι πολύ ωραία, κ καλύτερο το Σαντυ απτό Κική που συνήθως βγάζουν υποκοριστικό!

Δε νομιζω ο δικός μου να χει πρόβλημα γενικά,αλλα λόγω γονέων ισως θα ηθελε ένα από τα δύο ονόματα.αν κ νομίζω δεν ειναι κακό να μη πάρει το πρώτο εγγόνι το όνομα των παπουδων γιατί έχουν κ άλλο παιδί.
Εκτός αυτού, δε ξερω αν διαφωνήσει γιατί κ το πρώτο μας μωράκι το ίδιο όνομα είχε πάρει, κ εγω από κει κ πέρα είχα πει οτι οταν ξανακάνουμε μωράκι θα δώσω το ίδιο όνομα, ίσως του θυμίζει άσχημες στιγμές κ γιαυτο το λογο διαφωνήσει.
εγω πάντως το λατρεύω αυτό το όνομα κ μου άρεσε παντα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την AngelMommy στις Δευ Φεβ 24, 2014 12:43 am, 1 φορά

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες!!
Πόπη το έχεις ρίξει στο διάβασμα ε??
Νικολέτα τι ωραία κοιλίτσα!!! Κι εσύ στο δικό μας κλαμπ Πόπη-Ελένη της κοιλουμπίτσας είσαι!!! το Ρωσσάνα το βαπτίζουν εδώ για να τιμήσουν ακριβως την χάρη του Αγίου όπως στην Αγία Ειρήνη την Χρυσοβαλάντου χρησιμοποιούν το 2ο.. Υπάρχει ένα πολύ πολύ μικρό ενδεχόμενο να την πούμε σκέτο Ρωσσάνα γιατί έχω τάξει την βάπτιση στο μοναστήρι του Οσίου Δαβίδ και δεν ξέρω αν βαπτίζουν 2πλα ονόματα (αν και πιστεύω να βαπτίζουν..)

Πφφφ ξύπνησα 4.30 για τουαλέτα και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ από την πείνα!! Shocked  Shocked κι όταν κατάφερα να ξανακοιμηθώ μέχρι τώρα που ξύπνησα η μουλάρα έβλεπα όλο στενάχωρα κι αγχωτικά όνειρα  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787 

Καλέ η διδυμομανούλα που ειναι??

(κι εγώ σεντόνι έκανα  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 328109 )

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε κοριτσια μου για πειτε,σας εχει θυμηθει τιποτα περιεργο (να φατε)???

εμενα κ στο φιλιππο κ τωρα μου θυμιεται απιστευτα να φαω καρπουζι!!!  Shocked  Shocked  
ειναι δυνατων κ στις εγκυμοσυνες???

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ωραια, συντομα θα εχουμε κοιλιτσα και απο το σοφακι!!!!

ναι πολυ διαβασμα κοριτσια μου! ειναι το δευτερο βιβλιο που διαβαζω.....το πρωτο ειναι μια εγκυκλοπαιδεια (μονοτομη). προσπαθω να ειμαι οσο γινεται πιο ετοιμη για το μωρακι μου, αλλα να κανω και το καλυτερο που μπορω για να γινει ενας "υπεροχος" ανθρωπος.
ειμαι μεσα στα παιδακια και πιστεψτε με βλεπω ολο και περισσοτερα προβληματικα παιδακια (οταν λεω προβληματικα εννοω, οτι εχουν θεματα συμπεριφορας και επικοινωνιας, οχι κατι αλλο) και αυτο με θλιβει ιδιαιτερα.....γι' αυτο θελω να κανω οτι περναει απο το χερι μου για να του δωσω τις σωστες βασεις ωστε να γινει ενα υπευθυνο, ανεξαρτητο, αλλα και χαρουμενο παιδακι......

αχ κοριτσια.....ξεκιναω τα γεμιστουλια μου!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία 26 έγραψε:αχ βρε κοριτσια μου για πειτε,σας εχει θυμηθει τιποτα περιεργο (να φατε)???

εμενα κ στο φιλιππο κ τωρα μου θυμιεται απιστευτα να φαω καρπουζι!!!  Shocked  Shocked  
ειναι δυνατων κ στις εγκυμοσυνες???

Ναι! Θέλω να φάω διακαώς ένα μπολ ταραμά και πήρα τηλ τον γιατρό και μου έριξε άκυρο  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787  ε κάθε μέρα κοιμάμαι κ ξυπνάω και λέω στον άντρα μου "εγώ θα φάω ταραμά"  Laughing Laughing 

(ο γιατρός απόρησε που μου αρεσει ο ταραμάς!!)

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:αχ βρε κοριτσια μου για πειτε,σας εχει θυμηθει τιποτα περιεργο (να φατε)???

εμενα κ στο φιλιππο κ τωρα μου θυμιεται απιστευτα να φαω καρπουζι!!!  Shocked  Shocked  
ειναι δυνατων κ στις εγκυμοσυνες???



σοφακι μου απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου εχω λησαξει να φαω παγωτο μερεντα!
το εφτιαχνα το καλοκαιρι και ειναι σουπερ!
δεν το βλεπω να την γλιτωνω!θελω να το φτιαξω, αλλα φοβαμαι μη κρυωσω και εχουμε κι' αλλα!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε εχω φαει 4 παγωτα ως τωρα!!!! πλακα με κανετε??θα εσκαγα!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕλένηΚ έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:αχ βρε κοριτσια μου για πειτε,σας εχει θυμηθει τιποτα περιεργο (να φατε)???

εμενα κ στο φιλιππο κ τωρα μου θυμιεται απιστευτα να φαω καρπουζι!!!  Shocked  Shocked  
ειναι δυνατων κ στις εγκυμοσυνες???

Ναι! Θέλω να φάω διακαώς ένα μπολ ταραμά και πήρα τηλ τον γιατρό και μου έριξε άκυρο  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787  ε κάθε μέρα κοιμάμαι κ ξυπνάω και λέω στον άντρα μου "εγώ θα φάω ταραμά"  Laughing Laughing 

(ο γιατρός απόρησε που μου αρεσει ο ταραμάς!!)


γιατι??????????
θελω κ εγω πολυ να κανω ταραμοσαλατα μολις μου τελειωσουν οι αναγουλες...  Rolling Eyes 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕλένηΚ έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:αχ βρε κοριτσια μου για πειτε,σας εχει θυμηθει τιποτα περιεργο (να φατε)???

εμενα κ στο φιλιππο κ τωρα μου θυμιεται απιστευτα να φαω καρπουζι!!!  Shocked  Shocked  
ειναι δυνατων κ στις εγκυμοσυνες???

Ναι! Θέλω να φάω διακαώς ένα μπολ ταραμά και πήρα τηλ τον γιατρό και μου έριξε άκυρο  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 534787  ε κάθε μέρα κοιμάμαι κ ξυπνάω και λέω στον άντρα μου "εγώ θα φάω ταραμά"  Laughing Laughing 

(ο γιατρός απόρησε που μου αρεσει ο ταραμάς!!)

κ μενα μ αρεσει ο ταραμας?ακυρο γιατι?δεν κανει??
καθαρα Δευτερα δεν κανει να φαμε?? Shocked 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:αχ βρε κοριτσια μου για πειτε,σας εχει θυμηθει τιποτα περιεργο (να φατε)???

εμενα κ στο φιλιππο κ τωρα μου θυμιεται απιστευτα να φαω καρπουζι!!!  Shocked  Shocked  
ειναι δυνατων κ στις εγκυμοσυνες???



σοφακι μου απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου εχω λησαξει να φαω παγωτο μερεντα!
το εφτιαχνα το καλοκαιρι και ειναι σουπερ!
δεν το βλεπω να την γλιτωνω!θελω να το φτιαξω, αλλα φοβαμαι μη κρυωσω και εχουμε κι' αλλα!!!

ρε ποπακι εσενα ειναι ευκολο!!!!  Very Happy 
δεν νομιζω να κρυωσεις,εκτος κι αν εισαι πολυ ευαισθητη!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λεω να σηκωσω τον κωλο  μου γιατι το μοσχαρακι που θελω να μαγειρεψω θελει ωρα..τα λεμε!!!!!!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 31 417472

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια να ρωτήσετε τον γιατρό σας... εμένα βασίστηκε στο ότι ο ταραμάς είναι από αβγο ψαριού ωμό και υπάρχει κίνδυνος όπως με κάθε τι ωμό (τραβηγμένο θαρρώ). Βέβαια εμείς τον κάνουμε με βραστή πατάτα οπότε σκέφτομαι να ρίξω τον ταραμά μέσα στις πατάτες όσο έιναι καυτές καυτές και να αποστειρωθεί..

Παγωτά έχω φάει κι εγώ! τα παγωτατζίδικα εδώ έχουν σούπερ γευσεις!! πχ μπουένο!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις