Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
382 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 382 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!!!!!!!!!!! Αχ έχει τέλεια μέρα σήμερα!!!!!

Αναστασία μου τέλεια μικροκοιλίτσα  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109  αχ  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 μην μου θυμίζεις τον ταραμά κι αρχίσω να παραληρώ....

Νικολέτα ζηλεύω τα μπανάκια σου αν κ συχαίνομαι την πισίνα μου φέρνει στομαχόπονο η μυρωδιά από παντα  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 534787  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 534787 

Εμένα δεν ξέρω αν θα δώσουν κάτι στο Ρέα απο δείγματα στην β' επιπέδου ή όταν με το καλό γεννήσω αλλά ο γιατρός μου δεν ασχολείται με το να προωθήσει δείγματα κι αυτο το κατάλαβα όταν τον ρώτησα τι κρέμα για προληψη ραγάδας να βάλω στην κοιλιά.. Μου είπε "βάλε όποια θες αν έχεις τάση για ραγάδες θα κάνεις δεν το γλιτώνεις, μου πλασάρουν οι εταιρείες τα προιόντα τους αλλά δεν...."

Μπαη δε γουεη εγω δεν νομίζω να έχω νιώσει κάτι....  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 534787  κάτι έχω αντιληφθεί στα ελαφρια χτυπηματάκια ή σαν να σκάνε μπουρμπουλήθρες αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είναι το μωρό και δεν τον ξεσηκώνω.... Έχω πάρει ένα ντοπλεράκι και όποτε αγχώνομαι το βάζω για πολύ λίγο και την ακούμε.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αχ αυτος ο ταραμας!!!
και εγω θα φτιαξω....αλλα δεν θα φαω!!!!
επισης πεθαινω για ντολμαδακια κονσερβας που και αυτα δεν κανει να τα φαμε!!!!
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
να σημειωσω οτι τα σπιτικα δεν μου πολυαρεσουν!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

ελενη και εμενα ετσι ξεκινησε σαν γαργαληματακι και μια βδομαδα αργοτερα το ενοιωσα κανονικα!!το νινι σου ειναι!!!

αααα δλδ κοριτσια κανουν και τα δικα σας σκερτσα στους μπαμπαδες τους εεεε;;;τα πονηρουλια!!!!

ειδα σε μειλ που μου εστειλε η nutricia οτι θα μου στειλουν αυτη την τσαντουλα που ειπε η νικολετα (νικολετα εσυ δεν το ειπες......παντα εχω θεμα με το ποιος ειπε τι  Embarassed Embarassed ). οποτε οπου να' ναι περιμενω το πρωτο μας δωρακι!!!

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι εγω το είπα ποπακι για τη τσαντουλα!εμάς λέγετε Happy mom κ ειναι περιοδικό για εγκύους, νομίζω το βρίσκεις μόνο στους γιατρούς κ βγαίνει μερικές ΦΟΡΕΣ το χρόνο.είχε ένθετα μέσα από διάφορες εταιριες κ το περιοδικό με συμβουλές,κατι ένθετα του υπουργείου υγείας κ των υπευθύνων οικογένειας κλπ κ κατι λίγα δείγματα, κρεμες περιποίησης, τσάι για εγκύους κατι φάρμακα φυτικά για αναγουλες κ καουρα και τέτοια.

Τωρα μπόρεσα να το ολοκληρώσω αυτό που ήθελα να γράψω με το σαραβαλο το κινητό μου παλι δεν έπιανε, τα αλλα ποστ δε τα διάβασα ακομα!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αυτο το θεματακι με το ποιος ειπε τι το εχω και εγω!!! Εμας ο μπαμπας το εχει καταλαβει 2-3φορες που ο μπεμπης κλωτσαγε πολυ δυνατα. Τις υπολοιπες δεν το πολυκαταλαβαινει! Γενικα στην αρχη απογοητευοταν που δεν το καταλαβαινε και αυτος! Αλλα τωρα οποτε το καταλαβαινει εχει ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια! Επισης αυτο με το ντομπλερακι τι ειναι ακριβως;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χτες το βραδυ πρεπει να χορευε η μπεμπα...
λεω "ελα ελα γρηγορα"βαζει το χερι,τιποτα.περιμενει περιμενει,τιποτα.....
μετα απο λιγο ειδα ενα γρομπαλακι στην κοιλια μου,χερι να ταν ποδι να ταν?"ελα ελα"ξανα,τιποτα η μικρη.....
συνεχιστηκε αυτο για κανα 2ωρο και ο μπαμπας μας δεν την προλαβε τελικα!! Razz 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα κ εμενα χορευταρας ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Σημερα ειδικά τι το λες παρά πολύ κίνηση κ νοιώθω από χθες λόγο πιο ψηλά στη κοιλιά,μάλλον κανει τούμπες!
Αμάν αυτοί οι μπαμπάδες μας ατυχησαν Ολοι τους βρε!
Υπομονή κ σε λίγο καιρό θα φαίνετε κιολας που βαράνε ακριβώς,βλέπεις χέρια πόδια!

Ειμαι πολύ χαρούμενη εχω να πω διότι μόλις γυρνάμε σπίτι,πήγαμε στο μαγαζί κ παραγγείλαμε το καρότσι κ τα έπιπλα!
Μετά το Πάσχα θα χουν έρθει μας είπαν, γι'αυτό κ τα παραγγείλαμε κιόλας.το καρότσι δεν επείγει οποιασδήποτε αλλα το μαγαζί ειναι μακρυα κ δε λεει να πηγαίνουμε 50 φορές, το πήρα σε μαύρο με πετρολ,μόλις ειδα το χρώμα το ερωτεύτηκα! Λίγο σκούρο να μη λερώνει κιολας πολύ.
Αχ αχ πολύ χαίρομαι!! Παίρνουμε μπρος σιγα σιγά!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσαρες!!!τι κανετε;;;;χαθηκα κ εγω αλλα επανηλθα!!!ελπιζω να εισαστε ολες καλα!!!!!εγω εχτες εκανα την β επιπεδου κ ειναι μια χαρα το αντρακι μου!!!!503 γραμμαρια ειναι κ στην εγχρωμη φωτο που τον ειδα μου θυμισε τον παναγιωτακη μου!!!!ολα καλα κοριτσια μου εκτος απο τις καουρες που καθε βραδυ με κανουν να στριφογυρναω....αυτα απο εμενα!!!!!φιλακια πολλα.....!!!ματς μουτς.. Wink Wink Wink Wink 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
AngelMommy έγραψε:Καλα κ εμενα χορευταρας ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Σημερα ειδικά τι το λες παρά πολύ κίνηση κ νοιώθω από χθες λόγο πιο ψηλά στη κοιλιά,μάλλον κανει τούμπες!
Αμάν αυτοί οι μπαμπάδες μας ατυχησαν Ολοι τους βρε!
Υπομονή κ σε λίγο καιρό θα φαίνετε κιολας που βαράνε ακριβώς,βλέπεις χέρια πόδια!

Ειμαι πολύ χαρούμενη εχω να πω διότι μόλις γυρνάμε σπίτι,πήγαμε στο μαγαζί κ παραγγείλαμε το καρότσι κ τα έπιπλα!
Μετά το Πάσχα θα χουν έρθει μας είπαν, γι'αυτό κ τα παραγγείλαμε κιόλας.το καρότσι δεν επείγει οποιασδήποτε αλλα το μαγαζί ειναι μακρυα κ δε λεει να πηγαίνουμε 50 φορές, το πήρα σε μαύρο με πετρολ,μόλις ειδα το χρώμα το ερωτεύτηκα! Λίγο σκούρο να μη λερώνει κιολας πολύ.
Αχ αχ πολύ χαίρομαι!! Παίρνουμε μπρος σιγα σιγά!
Καλησπερα κοριτσια!!!!Νικολετα καλοριζικα τα επιπλακια σας και το καροτσι!!!!τελεια!!!!!ποιο πηρατε τελικα;;εμεις λεμε κοντα στο πασχα να τα παραγγειλουμε....εχω ενα φουσκωμα βρε κοριτσια τωρα....αλλα και μια πεινα ταυτοχρονα......μπορω να φαω τα παντα!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 που θα φτασω θελω να ξερω....δε θα χωραω απο τις πορτες.....

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!
τι μου κανετε;;;
εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μου.....ας τα παρω απο την αρχη.....
χτες το μεσημερακι οπως σηκωθηκα απο την καρεκλα ενοιωσα μια εντονη διαρροη.....να φανταστειτε λερωσα μεχρι και την καρεκλα.....στην αρχη πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη, αλλα οταν διαπιστωσα οτι δεν ηταν αιμα αλλα υγρα ψιλοηρεμησα.....
παρολα αυτα πηρα τον ντοκ τηλ και μου ειπε να παω να με δει....ευτυχως δεν ηταν τπτ, ισως ηταν λεει κολπικα υγρα που ειχαν μαζευτει ή ακομα και ουρα....συμβαινει καμια φορα επειδη τα νινακια μας πιεζουν τις κυστες μας.....ειδαμε και την μπουμπου μου.....ηταν μια χαρα και ζωηροτατη....κουνουσε χερια ποδια, μια χαρα.....τωρα λοιπον δεν θα παω την αλλη βδομαδα που ειχα κανονικα ραντεβου αλλα στις 10/3 ή 11/3 για να κλεισουμε το ραντεβου για την β επιπεδου που θα την κανω μαλλον κατα το τελος του μηνα.....
οταν γυρισα λοιπον σπιτι κατα τις 10 παρα, ειπα η καημενη η γυναικα να φαω ενα σουβλακι μαζι  με τον αντρουλη. να σημειωσω οτι εγω μετα τις 7-7.30 το απογευμα δεν τρωω γτ εχω θεμα με το στομαχι......το εφαγα λοιπον και με εφαγε!!!αχ κοριτσια ξημερωθηκα!!!λες και μου τρυπουσαν το στομαχι με σιδερο ηταν. οπως τοτε πριν μεινω εγκυος που ειχα κανει την γαστροσκοπηση.....αφηστε......ειπα δεν ξανατρωω ουτε σουβλακι, ουτε μετα τις 8 το αργοτερο.....
σημερα εχω σηκωθει παλι με πονο.....οποτε δεν με βλεπω να πινω την πορτοκαλαδα μου, γτ θα με θερισει.....

το μονο καλο ειναι πως χτες που ειχαμε ξαπλωσει με τον αντρουλη μου καταφερε και ακουσε μια φορα την μικρη.....ειχε ενα χαμογελο μεχρι τ' αυτια!!!πολυ χαρηκε.....ελπιζω να ξανασυντονιστουν συντομα και να χαιρετηθουν παλι!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nina 1 έγραψε:καλησπερα κοριτσαρες!!!τι κανετε;;;;χαθηκα κ εγω αλλα επανηλθα!!!ελπιζω να εισαστε ολες καλα!!!!!εγω εχτες εκανα την β επιπεδου κ ειναι μια χαρα το αντρακι μου!!!!503 γραμμαρια ειναι κ στην εγχρωμη φωτο που τον ειδα μου θυμισε τον παναγιωτακη μου!!!!ολα καλα κοριτσια μου εκτος απο τις καουρες που καθε βραδυ με κανουν να στριφογυρναω....αυτα απο εμενα!!!!!φιλακια πολλα.....!!!ματς μουτς.. Wink Wink Wink Wink 


νινα καλημερα!!!!
υπεροχα τα νεα σου!!!
που εκανες την β επιπεδου και σου εδωσαν εγχρωμη φωτο;;
αχ πιστεψε με ξερω απο στομαχι πολυ καλα!!!μπορει στην εγκυμοσυνη να μην ειχα εμετους και αναγουλες, αλλα εχω χρονια παλινδρομηση και οισοφαγιτιδα και κατα καιρους υποφερω!!!ατιμο πραγμα το παλιοστομαχο!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AngelMommy έγραψε:Καλα κ εμενα χορευταρας ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Σημερα ειδικά τι το λες παρά πολύ κίνηση κ νοιώθω από χθες λόγο πιο ψηλά στη κοιλιά,μάλλον κανει τούμπες!
Αμάν αυτοί οι μπαμπάδες μας ατυχησαν Ολοι τους βρε!
Υπομονή κ σε λίγο καιρό θα φαίνετε κιολας που βαράνε ακριβώς,βλέπεις χέρια πόδια!

Ειμαι πολύ χαρούμενη εχω να πω διότι μόλις γυρνάμε σπίτι,πήγαμε στο μαγαζί κ παραγγείλαμε το καρότσι κ τα έπιπλα!
Μετά το Πάσχα θα χουν έρθει μας είπαν, γι'αυτό κ τα παραγγείλαμε κιόλας.το καρότσι δεν επείγει οποιασδήποτε αλλα το μαγαζί ειναι μακρυα κ δε λεει να πηγαίνουμε 50 φορές, το πήρα σε μαύρο με πετρολ,μόλις ειδα το χρώμα το ερωτεύτηκα! Λίγο σκούρο να μη λερώνει κιολας πολύ.
Αχ αχ πολύ χαίρομαι!! Παίρνουμε μπρος σιγα σιγά!


νικολετα μου καλοριζικα τα πραγματακια σας!!!!με το καλο να τα χρησιμοποιησει το νινακι σας!!
εγω θα αργησω αρκετα να ψωνισω επιπλακια......αλλα προικα εχουμε αρχισει ν' αποκτουμε απο την γιαγια μας που ηδη εχει αρχισει τα χειροποιητα κουβερτακια και σεντονακια......τωρα εχει αρχισει ενα σεντονακι με τον ντοναλντ και την νταιζη βελονακι....μολις τελειωσουν θα σας ανεβασω φωτο ..... Wink

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
poppaki έγραψε:καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!
τι μου κανετε;;;
εγω δεν ειμαι στα καλυτερα μου.....ας τα παρω απο την αρχη.....
χτες το μεσημερακι οπως σηκωθηκα απο την καρεκλα ενοιωσα μια εντονη διαρροη.....να φανταστειτε λερωσα μεχρι και την καρεκλα.....στην αρχη πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη, αλλα οταν διαπιστωσα οτι δεν ηταν αιμα αλλα υγρα ψιλοηρεμησα.....
παρολα αυτα πηρα τον ντοκ τηλ και μου ειπε να παω να με δει....ευτυχως δεν ηταν τπτ, ισως ηταν λεει κολπικα υγρα που ειχαν μαζευτει ή ακομα και ουρα....συμβαινει καμια φορα επειδη τα νινακια μας πιεζουν τις κυστες μας.....ειδαμε και την μπουμπου μου.....ηταν μια χαρα και ζωηροτατη....κουνουσε χερια ποδια, μια χαρα.....τωρα λοιπον δεν θα παω την αλλη βδομαδα που ειχα κανονικα ραντεβου αλλα στις 10/3 ή 11/3 για να κλεισουμε το ραντεβου για την β επιπεδου που θα την κανω μαλλον κατα το τελος του μηνα.....
οταν γυρισα λοιπον σπιτι κατα τις 10 παρα, ειπα η καημενη η γυναικα να φαω ενα σουβλακι μαζι  με τον αντρουλη. να σημειωσω οτι εγω μετα τις 7-7.30 το απογευμα δεν τρωω γτ εχω θεμα με το στομαχι......το εφαγα λοιπον και με εφαγε!!!αχ κοριτσια ξημερωθηκα!!!λες και μου τρυπουσαν το στομαχι με σιδερο ηταν. οπως τοτε πριν μεινω εγκυος που ειχα κανει την γαστροσκοπηση.....αφηστε......ειπα δεν ξανατρωω ουτε σουβλακι, ουτε μετα τις 8 το αργοτερο.....
σημερα εχω σηκωθει παλι με πονο.....οποτε δεν με βλεπω να πινω την πορτοκαλαδα μου, γτ θα με θερισει.....

το μονο καλο ειναι πως χτες που ειχαμε ξαπλωσει με τον αντρουλη μου καταφερε και ακουσε μια φορα την μικρη.....ειχε ενα χαμογελο μεχρι τ' αυτια!!!πολυ χαρηκε.....ελπιζω να ξανασυντονιστουν συντομα και να χαιρετηθουν παλι!!!
Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!Πάλι πρωινή σήμερα είμαι...και το βράδυ ξύπνησα και έβλεπα τηλεόραση...Ποπάκι φοβήθηκα προς στιγμήν....!!!!Ευτυχώς όλα καλά όμως ήταν λαχτάρα έχεις δίκο...Πάντως κι εγω ένα μεσημέρι,πρόσφατα,ένιωσα μια έντονη διαρροή...σα να τα έκανα πάνω μου... Embarassed Φοβήθηκα πολύ πήγα στο μπάνιο αλλά δεν ήταν τραγικά τα πράγματα...ρώτησα το απόγευμα το γιατρό και μου πε πως είναι φυσιολογικό...Εύχομαι να σου περάσει γρήγορα το στομάχι Ποπάκι...Έχει μια συννεφια και μια καταχνιά σήμερα...Ελπίζω να στρώσει... Crying or Very sad Πότε θα ρθει η άνοιξη...................Τον βαρέθηκα το χειμώνα.........Αντε να ρθει να βγαίνουμε καμιά βόλτα,να μεγαλώσουν οι μέρες..... Very Happy Φιλάκια.......

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αναστασακι!!!!
και εδω μια απο τα ιδια!!!μουντιλα!!!
ναι την ανοιξη την λατρευω και εγω!!!
το καλοκαιρι δεν μπορω με τις ζεστες, δεν την μπορω την ζεστη λεμε!!μεχρι 35 βαθμους παλευεται.....μετα ειναι ταλαιπωρια...εκτος αν εισαι ολη μερα στην θαλασσα....πραγμα δυσκολο στις μερες μας!! Wink Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα κ από μένα κοιλιτσες μου!

Ποπακι περαστικά σου βρε! Με αυτά τα υγρά έχω κ εγω λίγο φόβο πάντα,γιατί καμία φορα ειναι πολλα κ έχω διαβάσει διάφορα, για μολύνσεις ακομα κ για το να χάνεις αμνιακα υγρά το οποίο ειναι παρά πολύ επικίνδυνο. Προχθές στο μπάνιο μου είπε η κοπέλα που διδάσκει οτι αν έχω τέτοιο πρόβλημα με υγρά κλπ δε κανει να συμμετεχω γιατί υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης.ευτυχώς όμως ο γιατρός δε μου χει πει κατι ανησυχητικό την προηγούμενη βδομάδα που πήγαμε.Και μετά τη γέννα γίνετε χειρότερα γιατί αποδυναμώνοντε οι μύες κ μπορεί να χάνουμε κ ουρα ακόμα,αν γεννήσεις φυσιολογικά.

Η αλήθεια ειναι κατι πονακια αριστερά στο μέρος της σάλπιγγας τα χω κ εγώ,σα σφαχτης κ τράβηγμα μαζί.εχθες το είχα κ από τις δύο μεριές ταυτόχρονα. Παίρνω κ το μαγνήσιο κ βοηθάει πολύ αλλα με χτυπάει ο πόνος που κ πού, συνηθως οταν σηκώνομαι η οταν πάω τουαλέτα.το μωράκι ειναι ακομα μικρούλι για να πιέζει τόσο.

Αναστασία μου που ρώτησες για το καρότσι, πήραμε ένα της μάρκας Mutsy, δε ξέρω αν υπάρχει στην Ελλάδα, κ εγω βασικά πριν λίγο καιρό την έμαθα από μια φίλη που το χει κ τη ρώτησα ετσι απλά ψάχνοντας για μάρκες για να δω τι παίζει. Το είδα στο ίντερνετ αλλα κ από κοντά κ κόλλησα εντελώς!
Το είχε κ σε ένα πολύ ωραίο Μπλε ανοιχτό,σαν αυτό της Σημαίας μας κ ειπα ωπ πολύ ελληνικό αυτό θέλω! Τελικα ατυχησαμε γιατί είχανε μόνο το κομμάτι της έκθεσης,σε καινούργιο τους είχε τελειώσει κ δε μπορούσαμε να το παραγγείλουμε!
Μετά μας έδειξε κ τα νέα χρώματα για το 2014 κ είχε το -ΥΠΈΡΟΧΟ- πετρολ που πήραμε τελικά! Κ μ'άρεσε πιο πολύ!
Ειναι πολύ εργονομικο κ 2
(η 3?) Σε ένα , μαζεύει αρκετά για τη μεταφορά, βάλε βγάλε το καθησμα κ η καλαθουνα πολύ εύκολα.Μόνο καθησμα για το αυτοκίνητο πρέπει να πάρουμε έξτρα το οποίο κοστίζει κ αυτό κανένα 200αρι μαζι με τους ανταπτορες, αλλα αυτό το χεις στα περισσότερα καρότσια νομίζω.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poppaki έγραψε:
AngelMommy έγραψε:Καλα κ εμενα χορευταρας ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Σημερα ειδικά τι το λες παρά πολύ κίνηση κ νοιώθω από χθες λόγο πιο ψηλά στη κοιλιά,μάλλον κανει τούμπες!
Αμάν αυτοί οι μπαμπάδες μας ατυχησαν Ολοι τους βρε!
Υπομονή κ σε λίγο καιρό θα φαίνετε κιολας που βαράνε ακριβώς,βλέπεις χέρια πόδια!

Ειμαι πολύ χαρούμενη εχω να πω διότι μόλις γυρνάμε σπίτι,πήγαμε στο μαγαζί κ παραγγείλαμε το καρότσι κ τα έπιπλα!
Μετά το Πάσχα θα χουν έρθει μας είπαν, γι'αυτό κ τα παραγγείλαμε κιόλας.το καρότσι δεν επείγει οποιασδήποτε αλλα το μαγαζί ειναι μακρυα κ δε λεει να πηγαίνουμε 50 φορές, το πήρα σε μαύρο με πετρολ,μόλις ειδα το χρώμα το ερωτεύτηκα! Λίγο σκούρο να μη λερώνει κιολας πολύ.
Αχ αχ πολύ χαίρομαι!! Παίρνουμε μπρος σιγα σιγά!


νικολετα μου καλοριζικα τα πραγματακια σας!!!!με το καλο να τα χρησιμοποιησει το νινακι σας!!
εγω θα αργησω αρκετα να ψωνισω επιπλακια......αλλα προικα εχουμε αρχισει ν' αποκτουμε απο την γιαγια μας που ηδη εχει αρχισει τα χειροποιητα κουβερτακια και σεντονακια......τωρα εχει αρχισει ενα σεντονακι με τον ντοναλντ και την νταιζη βελονακι....μολις τελειωσουν θα σας ανεβασω φωτο ..... Wink


Ααα πολύ ωραίο ακούγετε αυτό το σεντονακι!υπερπαραγωγή νομίζω θα γίνει με Ντόναλντ κ νταιζη!
Εμενα η πεθερά μου πιάνετε με τετοια,μου χει κανει μια κουβέρτα μαλλινη με βελόνα κ με τσιγκελακι, τη τελείωσε εχθές αλλα ακόμα δε την ειδα τελειωμένη, μπλε με κίτρινο εγω το διάλεξα.
Κ ειχε δώσει σε μια φίλη της μοδίστρα να μας κανει απο ύφασμα κατι πάνες για φασκιωμα που λέμε,τις απλώνεις κ στην αλλαξιερα απάνω η κ στο κρεβατάκι για να μη λερωνετε, με Φάσα γύρω γύρω με κατι ζωάκια κ λουλούδια κλπ.
Τα είχα αγοράσει όλα απο Θεσσαλονίκη,στη πρώτη εγκυμοσύνη κ δυστυχώς μείνανε, οποτε κ τωρα διπλή η χαρα που θα τα χρησιμοποιησουμε!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από εμένα!!!!!

Ποπάκι αχ Παναγίτσα μου καταλαβαίνω τι πέρασες χθες αλλά δόξα το Θεό που δεν ήταν τίποτα  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 417472 

Νικολέτα καλορίζικα τα πραγματάκια σας και με το καλό να τα εγκαινιάσει το μπεμπέ!!!!

Εγώ προς το παρόν έχω θέμα με τον ύπνο... κοιμάμαι κατά τις 12 το βράδυ ξυπνάω 2-3 φορές γιατί κατουριεμαι, διψάω, δεν βολεύομαι.... και καταλήγω με τα βίας να ξυπνάω 10-11 το πρωί... μικρό το κακό βέβαια.... Κι εγώ έχω ραντεβού στις 10/3 με γιατρό και είναι θέμα ημερών να σας ζαλίσω ότι δεν περνάνε από το άγχος μου οι μέρες..

Έχω πόσες μέρες σκέφτομαι καλαθούνα ή λίκνο (πέρα από την κούνια) καθώς θέλω το μωρό με το καλό να μπορώ να το μετακινώ στο σαλόνι.. Τελικά κατέληξα στο λίκνο γιατί σκέφτηκα θα μπορεί να χρησιμοποιηθει λίγο παρα πάνω λόγω χώρου και σταθερότητας και γιατί στοιχίζουν πάνω κάτω το ίδιο και μες το ντάλα καλοκαίρι θα σκάσει μέσα σε καλαθούνα...

Ξυπνάω με όρεξη για σεντόνι κάθε μέρα!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια!!Τέλος εξεταστικής! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 Αύριο έρχεται το αντράκι μου πρωί πρωίΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 604962 
Στο κλαμπ της μικροκοιλίτσας κι εσύ Αναστασία!!Είναι όλες οι κοιλίτσες πανέμορφες!
Πόπη ευτυχώς δεν ήταν κάτι!Λόγω της εγκυμοσύνης έχουμε πολλά υγρά κ εγω πολλές φορές που τα νιωθω φοβαμαι πως θα δω αιμα αλλά αρχιζω να το συνηθιζω σιγά σιγά.Ολα καλά λοιπόν.
Νικολέτα τι ωραία που ξεκινησατε τα ψώνια!Μεγειες μεγειές! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 417472 Αυτά τα καρότσια που είναι 2 ή 3 σε 1 βολεύουν καλύτερα κορίτσια;άρχισα να κοιταω ιντερνετικά μερικά κ νομίζω συμφέρουν.ένα που ειδα είχε στο σετ κ πορτ μπεμπε κ καθισμα αυτοκινητου κ τσαντα κ το ειχε 290.καλά δεν είναι;
Αχ κορίτσια μου έδειχνε χθες το αγόρι τι έχει πάρει η μαμά του για τη μπέμπα.Ήταν όλα τόσο όμορφα κ μικροσκοπικά!Εμείς το πάσχα που θα ανέβω θα δούμε τι μας έχουν πάρει κ θα πάμε να διαλέξουμε ό,τι μας λείπει.Ανυπομονώ να διαλέξω πραγματάκια!
Επίσης επειδή είμαι τελείως άσχετη κ τώρα μαθαίνω(σορρυ για τις πατάτες που ακολουθούνEmbarassed ) το καλοκαίρι βρε κορίτσια με τι θα σκεπάζονται τα μικρά;με πικέ;και πως θα τα εχουμε ντυμενα;με κοντομανικα κορμάκια;θα τους φορεσουμε κ μακρυνακικα ή θα τα ντυνουμε πάνω κατω όπως ντυνόμστε εμείς;κ από το νοσοκομείο πως θα τα βγάλουμε;τι θα φοράνε;έχω μπερδευτεί scratch 
Από χθες η μικρή μου κάνει πάρτυ εκεί μέσα,όλο κουνιέται κ κλωτσάει!ελπίζω να συνεχίσει έτσι να την καταλάβει κ ο μπαμπάς της όταν έρθει flower 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Την έβαλα κι εγώ τη λίστα μας Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 654316 
Thanks ποπάκι!Πολλά αντράκια στην ομάδα μας!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζενάκι τέλεια!!! Με το καλό να υποδεχθείτε τον μπαμπά σας!!! Το πολυκάροτσο είναι υποκειμενική υπόθεση νομίζω... Άλλους βολεύει άλλους όχι. Προσωπικά εμένα δεν μου αρέσουν και νομίζω ότι δεν θα με βολέψουν αφού θα γεννησω ντάλα καλοκαίρι και το πορτ μπεμπέ πχ πιστευω θα μου είναι άχρηστο γιατί το παιδί θα σκάει εκει μέσα... και γενικά μέχρι να ψιλοσαραντήσουμε να βγώ έξω τα περισσότερα θα είναι άχρηστα.. το καθισματακι του αυτοκινήτου το θέλω μέσα στο αμάξι κι όχι να το κουμπώνω σε καρότσι. Έτσι προτιμώ να πάρω κάθισμα αυτ/του και ενα καρότσι κανονικό. Τώρα για τα ρούχα έχω την ίδια απορία!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenny.k έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια!!Τέλος εξεταστικής! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 Αύριο έρχεται το αντράκι μου πρωί πρωίΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 604962 
Στο κλαμπ της μικροκοιλίτσας κι εσύ Αναστασία!!Είναι όλες οι κοιλίτσες πανέμορφες!
Πόπη ευτυχώς δεν ήταν κάτι!Λόγω της εγκυμοσύνης έχουμε πολλά υγρά κ εγω πολλές φορές που τα νιωθω φοβαμαι πως θα δω αιμα αλλά αρχιζω να το συνηθιζω σιγά σιγά.Ολα καλά λοιπόν.
Νικολέτα τι ωραία που ξεκινησατε τα ψώνια!Μεγειες μεγειές! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 417472 Αυτά τα καρότσια που είναι 2 ή 3 σε 1 βολεύουν καλύτερα κορίτσια;άρχισα να κοιταω ιντερνετικά μερικά κ νομίζω συμφέρουν.ένα που ειδα είχε στο σετ κ πορτ μπεμπε κ καθισμα αυτοκινητου κ τσαντα κ το ειχε 290.καλά δεν είναι;
Αχ κορίτσια μου έδειχνε χθες το αγόρι τι έχει πάρει η μαμά του για τη μπέμπα.Ήταν όλα τόσο όμορφα κ μικροσκοπικά!Εμείς το πάσχα που θα ανέβω θα δούμε τι μας έχουν πάρει κ θα πάμε να διαλέξουμε ό,τι μας λείπει.Ανυπομονώ να διαλέξω πραγματάκια!
Επίσης επειδή είμαι τελείως άσχετη κ τώρα μαθαίνω(σορρυ για τις πατάτες που ακολουθούνEmbarassed ) το καλοκαίρι βρε κορίτσια με τι θα σκεπάζονται τα μικρά;με πικέ;και πως θα τα εχουμε ντυμενα;με κοντομανικα κορμάκια;θα τους φορεσουμε κ μακρυνακικα ή θα τα ντυνουμε πάνω κατω όπως ντυνόμστε εμείς;κ από το νοσοκομείο πως θα τα βγάλουμε;τι θα φοράνε;έχω μπερδευτεί scratch 
Από χθες η μικρή μου κάνει πάρτυ εκεί μέσα,όλο κουνιέται κ κλωτσάει!ελπίζω να συνεχίσει έτσι να την καταλάβει κ ο μπαμπάς της όταν έρθει flower 

Βρε ποιες πατάτες...? Μια χαρά απορίες μιας νέας μανουλας ειναι κ καλα κάνεις κ Ρωτάς!
Βασικά ξέρω λόγω της δουλειάς μου γιατί τα μαθαίναμε κ στη σχολή αυτά τα πράγματα!
Το σημαντικό ειναι τις πρώτες μερουλες που θα γεννηθεί κ θα πάτε σπίτι, επειδή το περιβάλλον του ειναι ξένο,θα πρέπει να το ντύνουμε καλα αλλα οχι πολύ ζεστά,γιατί το καλοκαίρι οι θερμοκρασίες ειναι μεγάλες. Στις αρχές οχι κοντομανικα μόνο αλλα κ φορμακι βαμβακερό ελαφρύ απο πανω. Τα μωράκια ιδρώνουν στον ύπνο συνηθως περισσότερο κ γι'αυτό θέλει μόνο ελαφριά κουβερτουλα η υπνοσακο αμανικο.
Το καλό ειναι οταν θυλαζεις κ το χεις αγκαλίτσα παίρνει τη ζέστη απτό σώμα σου κ ετσι δε χρειάζεται να φοράει πολλά, αλλα οταν το χεις στο κρεβατάκι/καλάθι/ ρηλαξ κλπ. Κ επειδή δε κινούνται πολύ μέχρι να συνηθίσουν η κοιμούνται συνέχεια τότε θέλει λίγο προσοχή.και καλτσακια εννοείτε γιατί τα πόδια χρειάζονται τη θερμότητα.

Οσο για το καρότσι που λες 290 Ε ειναι πολύ καλά θα έλεγα, εως κ φτηνά γι'αυτό μη χάσεις την ευκαιρία!
Το δικο μας το καρότσι ο κούκος αηδόνι θα μας βγει αλλα καλητερα να επενδύσω σε κατι τέτοιο που ειναι πολύ σημαντικό.αυτά τα 3 σε 1 ειναι Η ΛΎΣΗ νομίζω γιατί κάποια στιγμη αργότερα μετά απο 1 χρονων θα το χρειαζεσε για να μπορεί να κάθετε κιολας κ δε θα ψαχνεσαι να παρεις καινούργιο.

Αλήθεια τι σπουδαζεις? Τωρα τελειωσες εντελώς η έχεις κ αλλη χρονια?
Με το καλό να δεχτείς κ το αντρακι σού!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενάκι ευχαριστούμε!Κι εγώ ακόμα στην έρευνα είμαι για να αποφασίσω να το πάρω θα πάω πρώτα να το δω κ live γιατί τα φαινόμενα απατούν καμια φορα Wink 

Νικολέτα πολύ βοηθητικές οι συμβουλές σου!πολύ με αγχώνει το θεμα ρουχων,αλλά θα το καταλαβαίνουμε κ από τα μικρά αν είναι οκ απο άποψη θερμοκρασίας έτσι δεν είναι;
Όσο για το καρότσι κι εγώ έτσι σκέφτηκα ότι στην αρχη δε θα μπορεί να κάθεται κ επιπλέον είναι μούλτι οπότε θα έχουμε κ κάθισμα αυτοκινήτου.θα το δω κ από κοντά όταν πάμε.
Σ'ευχαριστώ!πως κ πως τον περιμένω Very Happy 
Σπουδάζω ψυχολογία,είμαι στο 4ο έτος.θα κάτσω μέχρι τέλη μαίου για να παρακολουθήσω τα τελευταία υποχρεωτικά μου κ μετά θα πάω επιτέλους στο αγόρι μου να ετοιμαστούμε για το μπεμπε.ελπίζω να προλάβω! Rolling Eyes το έχω ένα φόβο μη γίνει τπτ κ γεννήσω εδώ κάτω..ε και του χρόνου με το καλό ξεκινάω από απόσταση την πτυχιακή μου κ την πρακτική.άντε να δω πως θα τα βολέψουμε.ας έρθει με το καλό η μικρή κ όλα τα άλλα τα προσαρμόζουμε

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα!!! ααααντε καλο τριημερο να εχουμε!!
ποπακι τρομαξα,αλλα αφου εισαι κομπλε αυτο εχει σημασια!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 215994 ελπιζω να το παρουμε μυρωδια οταν θα σπασουν τα νερα γιατι με αγχωνει λιγο αυτο. Rolling Eyes 

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ τα μπεμπεδιστικα κοριτσια!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 215994 με το καλο να βγουν τα μωρακιαολων μας  κ να ειναι γερα να τα εγκαινιασουν ολα τα σεντονακια-κρεβατακια -καροτσακια!!!
 εμεις αυριο θα παρουμε το κρεβατακι,θα μας το δωσουν δηλαδη,οχι καινουριο, αλλα τη δουλεια μας θα την κανουμε!κ αυτο εχει σημασια!

καλη ξεκουραση Τζενακι κ με το καλο να υποδεχτειτε το μπαμπακα σας!!!!

καλε μπειτε να δειτε στις μανουλες μαιου ποσα λιγα αγορακια εχουν!νομιζω 2,εμεις εδω απο τσουτσουρακια καλα παμε! Razz 

εχω καπου καπου κατι ενοχλησεις στον οφαλο μου διπλα,λετε να χει αραξει εκει τον κωλαρακο της η μπεμπα??? Razz παντως κοντα στο στομαχι μου κατι εχει κ βαραει ολη την ωρα,χερια ειναι?ποδια ειναι??

ρε σεις η πεθερα δεν ειπε ΤΙΠΟΤΑ αν θα παρει κατι κ τι να μην το σκεφτομαστε κ αυτο.τι σκατα να κανω?να παρω οτι σκοπευω να παρω χωρις να περιμενω?κ ααααμα δεησει να πει κατι να πω εκανε τοσο αυτο πχ δωσε με τα λεφτα??
ΠΡΩΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΕΙΝΑΙ!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 
δεν ξερει σε ποιο μηνα ειμαι!την ειχαμε πει στην αρχη οτι ειμαι εγκυος 2 μηνων κ ξεχασε,με ειχε ρωτησει τις προαλλες,"σε ποιο μηνα εισαι?δε θυμαμαι."και ειναι κ μικρη κ μεσ τα πραγματα ρε σεις.... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenny.k έγραψε:Ελενάκι ευχαριστούμε!Κι εγώ ακόμα στην έρευνα είμαι για να αποφασίσω να το πάρω θα πάω πρώτα να το δω κ live γιατί τα φαινόμενα απατούν καμια φορα Wink 

Νικολέτα πολύ βοηθητικές οι συμβουλές σου!πολύ με αγχώνει το θεμα ρουχων,αλλά θα το καταλαβαίνουμε κ από τα μικρά αν είναι οκ απο άποψη θερμοκρασίας έτσι δεν είναι;
Όσο για το καρότσι κι εγώ έτσι σκέφτηκα ότι στην αρχη δε θα μπορεί να κάθεται κ επιπλέον είναι μούλτι οπότε θα έχουμε κ κάθισμα αυτοκινήτου.θα το δω κ από κοντά όταν πάμε.
Σ'ευχαριστώ!πως κ πως τον περιμένω Very Happy 
Σπουδάζω ψυχολογία,είμαι στο 4ο έτος.θα κάτσω μέχρι τέλη μαίου για να παρακολουθήσω τα τελευταία υποχρεωτικά μου κ μετά θα πάω επιτέλους στο αγόρι μου να ετοιμαστούμε για το μπεμπε.ελπίζω να προλάβω ! Rolling Eyes το έχω ένα φόβο μη γίνει τπτ κ γεννήσω εδώ κάτω..ε και του χρόνου με το καλό ξεκινάω από απόσταση την πτυχιακή μου κ την πρακτική.άντε να δω πως θα τα βολέψουμε.ας έρθει με το καλό η μικρή κ όλα τα άλλα τα προσαρμόζουμε

Ααααα με αρέσει η Ψυχολογία αν μπορούσα θα κάνα κ εγω κατι προς αυτη τη κατευθύνση! Τον έφαγες το γάιδαρο σα να λεμε, δε σου μείνε πολύ.
Κ πού βρίσκεσαι?γιατί λες για πάνω κ κάτω, ΣΥΓΝΩΜΗ που ρωτώ αλλα κ να το είπες ισως δε το συγκράτησα!

Οσο για τις συμβουλές, χαρά μου να παρω θέση κ να βοηθήσω αν ξέρω κάτι, έχω τελειώσει βρεφονηπιοκομος κ ειναι το αντικείμενο μου σα να λέμε, αλλα μη νομίζεις οτι ειμαι κ ειδικη, εγω να δεις τι απορίες εχω!οσο να ναι όμως τα βασικά τα ξέρω.
Εμενα Π.χ. με αγχώνει πολύ το πως θα το κάνω μπάνιο κ το πως θα το μεταφέρω στην αγκαλίτσα οταν ειναι πολύ μωράκι ασαραντηστο!!αν κ δεν αργείς να μάθεις,παρ'όλα αυτά με αγχώνει λιγάκι, νομίζω ειναι πολύ ευαισθητα τα μωράκια κ θα πάθουν κατι!!
Αλλα νομίζω θα ξυπνήσει το "μητρικό φίλτρο" ως δια μαγείας κ θα ειδικευτουμε όλες μας!
Έκτος αυτου όλες οι φίλες μου έχουν μωρά κ παιδάκια κ οχι μόνο ένα,παίζει κ αυτό μεγάλο ρόλο κ βοηθάει πολύ.

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:γεια σας κ απο μενα!!! ααααντε καλο τριημερο να εχουμε!!
ποπακι τρομαξα,αλλα αφου εισαι κομπλε αυτο εχει σημασια!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 215994 ελπιζω να το παρουμε μυρωδια οταν θα σπασουν τα νερα γιατι με αγχωνει λιγο αυτο. Rolling Eyes 

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ τα μπεμπεδιστικα κοριτσια!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 215994 με το καλο να βγουν τα μωρακιαολων μας  κ να ειναι γερα να τα εγκαινιασουν ολα τα σεντονακια-κρεβατακια -καροτσακια!!!
 εμεις αυριο θα παρουμε το κρεβατακι,θα μας το δωσουν δηλαδη,οχι καινουριο, αλλα τη δουλεια μας θα την κανουμε!κ αυτο εχει σημασια!

καλη ξεκουραση Τζενακι κ με το καλο να υποδεχτειτε το μπαμπακα σας!!!!

καλε μπειτε να δειτε στις μανουλες μαιου ποσα λιγα αγορακια εχουν!νομιζω 2,εμεις εδω απο τσουτσουρακια καλα παμε! Razz 

εχω καπου καπου κατι ενοχλησεις στον οφαλο μου διπλα,λετε να χει αραξει εκει τον κωλαρακο της η μπεμπα??? Razz παντως κοντα στο στομαχι μου κατι εχει κ βαραει ολη την ωρα,χερια ειναι?ποδια ειναι??

ρε σεις η πεθερα δεν ειπε ΤΙΠΟΤΑ αν θα παρει κατι κ τι να μην το σκεφτομαστε κ αυτο.τι σκατα να κανω?να παρω οτι σκοπευω να παρω χωρις να περιμενω?κ ααααμα δεησει να πει κατι να πω εκανε τοσο αυτο πχ δωσε με τα λεφτα??
ΠΡΩΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΕΙΝΑΙ!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259 
δεν ξερει σε ποιο μηνα ειμαι!την ειχαμε πει στην αρχη οτι ειμαι εγκυος 2 μηνων κ ξεχασε,με ειχε ρωτησει τις προαλλες,"σε ποιο μηνα εισαι?δε θυμαμαι."και ειναι κ μικρη κ μεσ τα πραγματα ρε σεις.... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 679259

Μαράκι μακάρι να μας έδιναν κι εμάς κάποια πράγματα να γλιτώναμε κάτι αλλά η αδερφή μου τα έχει πάρει ήδη δανεικά κ πλεον δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν άλλο τα υπόλοιπα της τα έχω αγοράσει εγώ αλλά ο μπέμπης είναι 9 μηνων και θα τα χρησιμοποιεί ακόμα... Από φίλες μία έχει μωρό κ είναι πολύ πολύ μωρό και αυτή τα έχει δανειστεί. Οπότε θα τα αγοράσουμε όλα και θα τα χρησιμοποιήσουμε με το καλό κ σε ένα 2ο 3ο 4ο μωρό  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 328109 

Όσο αφορά την πεθερά μήπως νομίζει ότι είναι νωρίς να το συζητήσει για δώρο? γαιτί γενικά πολλοί είναι προκατηλημένοι... Συζητήστε διακριτικά μπροστά της τι θα αγοράσετε για να δείτε αν θέλει να αγοράσει κάτι αυτή.. Εκτός κι αν νιώθει πολύ νέα για να ασχοληθεί με εγγονομωρουδιακά και σας το παίζει τρελίτσα  Razz Razz Razz Razz 
Εμάς στη δικιά μας δεν έχει πει ακόμα ο άντρας μου ότι είμαι έγκυος γιατί δεν είναι κ ο καλύτερος ανθρωπος και προκαλεί διχόνοια..(μια μέρα θα σας τα πω να γελάτε και να τραβάτε τα μαλλια μαζί)

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="poppaki"]
nina 1 έγραψε:καλησπερα κοριτσαρες!!!τι κανετε;;;;χαθηκα κ εγω αλλα επανηλθα!!!ελπιζω να εισαστε ολες καλα!!!!!εγω εχτες εκανα την β επιπεδου κ ειναι μια χαρα το αντρακι μου!!!!503 γραμμαρια ειναι κ στην εγχρωμη φωτο που τον ειδα μου θυμισε τον παναγιωτακη μου!!!!ολα καλα κοριτσια μου εκτος απο τις καουρες που καθε βραδυ με κανουν να στριφογυρναω....αυτα απο εμενα!!!!!φιλακια πολλα.....!!!ματς μουτς.. Wink Wink Wink Wink 


νινα καλημερα!!!!
υπεροχα τα νεα σου!!!
που εκανες την β επιπεδου και σου εδωσαν εγχρωμη φωτο;;
αχ πιστεψε με ξερω απο στομαχι πολυ καλα!!!μπορει στην εγκυμοσυνη να μην ειχα εμετους και αναγουλες, αλλα εχω χρονια παλινδρομηση και οισοφαγιτιδα και κατα καιρους υποφερω!!!ατιμο πραγμα το παλιοστομαχο!!!



καλησπερα σας!!!!στον γιατρο μου τη εκανα την β επιπεδου!ολες τις εξετασεις εκει τις κανω.εχει πολυ καλο υπερηχο κ μου εχει κ το dvd καθε φορα που παω μου γραφει τη εξεταση κ βλεπω στο σπιτι το μπεμπακι!!!!προσπαθω να βαλω κ εγω φωτο και δεν τα καταφερα Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 35 534787 μηπως μπορειτε να μου πειτε πως την ανεβασατε;;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις