Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 33]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Ηρθα,ουφ!
Ιωάννα δεν γεννήσεις ακόμη απ οτι διαβαζω κ θα πω το κοινοτυπο "κοιμησου τωρα που μπορεις",α κ περιμενουμε φωτο
Παραμυθενια της μικρής μου τις έφυγαν τα σπυράκια με καθαριότητα με φυσιολογικο όρο κ κρεμουλα απο αυτη που βαζουμε στον ποπο,έκαναν αρκετές μερες
Tsiritri ειδες που καλυτερέψουν τα πραγματα!μπραβο σας!φιτ κι εσυ μπραβο!
Evini οι γουλιτσες δεν ειναι τιποτα,ολα τα μωρα βγάζουν,εγω συνηθησα!
Maraki iraklio ξαναβρηκες τη φόρμα σου,μπραβο!
Ifi παει κ ο ικτερος


Τα νέα μας!η μικρη ξύπνησε στις 4:00 έφαγε σε 10 λεπτα ,ρεφτηκε κ ξανακοιμηθηκαμε.μετα ξύπνησε στις 8:00 μαζι με την μεγαλη που το χε πάρει σερί.κοιμηθηκα τόσο πολυ που ζαβλακωθηκα κ δεν μπορούσα να συνελθω,καλυτερα το ξενυχτι !
Μαζοχάκιιιιιιι Razz Razz Razz 
Αισθανομαι οτι τα παιδάκια μου δεν με εχουν ταλαιπωρήσει καθόλου,φτου,φτου!ακομη κ τα ξενύχτια δεν με πειραξανε.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά, τις φωτογραφίες που είστε όλες μανούλια με μία μικρή κοιλίτσα και δεν έχετε καν σαραντίσει (που υποτίθεται επανέρχεται η μήτρα στο κανονικό της μέγεθος), δεν θα τις σχολιάσω! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 606100 

Το χταπόδι επέστρεψε στην κανονική του δραστηριότητα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 536304 

Αυτό που βρέχεις τα ρούχα του μωρού πλένοντάς το στην αρχή γιατί είσαι Ασχετίδου μου το είπαν και οι φίλες μου LOL Laughing Laughing Laughing 

ifi,
Ζήτω για τον βρωμοίκτερο!
Στην αρχή χαιρόμασταν που μας κλωτσάγανε, τώρα χαιρόμαστε που μας χέζουνε.... ΞεπεΖμός.... Razz 
Και στην Αττική πάντως αν μένεις κάπου μακρυά, σε χρεώνουνε και για τα μεταφορικά τους οι σύμβουλοι θηλασμού.

Julie,
άλλο μωρό, άλλη συμπεριφορά. Περίμενες να είναι copy-paste τα παιδάκια σου; Smile 

eva evaki,
υπομονή για να δράσει το γάλα για τη δυσκοιλιότητα.

maraki_iraklio,
με τον θηλασμό κάνει συσπάσεις η μήτρα και για αυτό έχεις αίμα. Είναι ο καλύτερος και φυσικότερος τρόπος για να καθαρίσει το εντός σου και να επανέλθει και στο φυσιολογικό της μέγεθος η μήτρα.

evini,
μη σκας για το σπίτι. Προτεραιότητα έχει το μωρό. Και δώσε λίγο χρόνο στο σώμα σου να μαζευτεί, ντε!

tomaraki,
να σας βάλουμε με την Julie να τραβάτε μαζί τα μαλλιά σας με 1 παιδάκι κάτω των 2 και 1 νεογέννητο!

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!!

Η μικρή έχει λιώσει στον ύπνο απο το μεσημέρι.....

Ερώτηση:ξέρει καμία πως να γίνω μέλος σε ένα γκρουπ στο fb που λέγεται:απανταχού θηλάζουσες?
Πρέπει να με προσκαλέσει κάποια?

Μπράβο για το ξεφούσκωμα των κοιλιών σας!!!
Εγώ είχα πάρει 3 κιλά στην μικρή και έχασα 12 σύνολο(είχα μπόλικα καβάντζα Razz )
Θα ήθελα να χάσω ακόμα 5.......

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη μου κανε υπομονη κοπελα μου,τα καλυτερα ερχονται! Ζαργανομανα κοιμηθηκε 4 ωρες η μικρη;καλα για τη μεγαλη δεν το συζητω! Να ελπιζουμε οτι θα κοιμηθουμε καποια στιγμη δηλαδη. ifaκι πολυ ευχαριστα τα νεα σας,ταλαιπωρια τελος για εσας κ τη μικρουλα.tomaraki οπως εγραψα δινουμε βιταμινη.ειπαμε να ακουσουμε το γιατρο μιας και πλεον δεν εχει τρελη ηλιοφανεια κ η μικρη ειναι κλεισμενη στο σπιτι.οσο για την ομαδα στο fb στελνεις αιτημα αποδοχης κια αφου το εγκρινουν γινεσαι μελος.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamageorge,
λίγη υπομονή και θα μπει κάποιος από τους διαχειριστές να σε κάνει δεκτή.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 875502 Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
kai nai epitelous ta kaname...axxaxaxa fovera ta nea mou e????????????????Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 604962 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Μαρακι κρητικο κ τσιριτρακι πανε οι κοιλιτσες αλλα γεμισαν οι αγκαλιτσες!Αχ  κοριτσια μου το κο.υκου μου με ποναει ακομη (καμια να με ξεματιασει ξερει;νιωθω οτι με εχουν μουτζωσει!).Αιμα ιδιαιτερο δεν εχω εδω λιγο καιρο.οσο για τη σοκολατα προκαλει υπερδιεγερση.Πινετε καφε καθημερινα; Εγω που και που πινω κανεναν νεκαφ. Σημερα η μικρη μου θηλαζει λιγο,κοιμαται,ξυπναει κ παλι θελει να θηλασει λιγοτι θα την κανω;;;
Καημένο κουκου...τι τράβηξε και αυτό...υπομονή κοριτσάκι μου!!!Και μένα η μικρή τα ίδια σήμερα...

evini7 έγραψε:Πφφφ...η γκρίνια συνεχίζεται κ σήμερα. Ευτυχώς ήρθε η αδερφη μου κ την κρατάει λιγάκι να ηρεμήσω. Αρχίζω κ πέφτω ψυχολογικα πρέπει να σας πω. Το σπίτι μου φαίνεται βρώμικο αφου ποτε δεν προλαβαίνω να καθαρίσω αλλα απο την άλλη δεν αντέχω στα πόδια μου πεθεροκουνιαδες που όμως αν μάθουν οτι πήρα γυναίκα για τις δουλειές θα παρεξηγηθουν, δεν έχω ρούχα να φορεσω, τα εγκυμοσύνης ειναι καλοκαιρινά κ πλέον μεγάλα και τα κανονικα με στενεύουν ακόμη.
Αίμα έχω κανονικα , η μούρη μου ειναι σκατα με μαύρους κύκλους, τα μαλλια μου δεν βλεπονται και γενικα είμαι χάλια,χάλια,χάλια....ίσα που πρόλαβα να ξυριστω χθες γιατι είχα γίνει σαν τον μογλη.
Εννοείται πως δεν έχω ξεμυτισει απο το σπίτι, όχι οτι με νοιάζει, εξάλλου πως να βγω που δεν έχω ρούχα και που να πάω χωρις το πιρανχακι μου;
Αχ ξέρω ξέρω, υπομονη...

Συμπάσχω!Ο μαύρος κύκλος έκανε την εμφάνιση του από χτες...το μαλλί ένα σκέτο χάλι...είμαι όλη την ώρα με το βυζί απ'εξω και περιμένω πως και πως το στεφάνι να κάνω μπάνιο...με τι αντοχή θα φτιάξω τα μαλλιά δεν ξέρω...και από νύστα.....Sleep Sleep Sleep 

Όσο για το μωρο μου ναι κι εμένα τα ίδια κανει, κανει κακα και τσισα συχνά οταν της βγάζω την πανα! Κι εμείς της βρεχουμε  τα ρούχα οταν την πλένουμε κτλ κτλ
Νομίζω λίγο πολυ όλες τα ίδια κάνουμε στην αρχη.
Maimou2009 έγραψε:Ηρθα,ουφ!
Ιωάννα δεν γεννήσεις ακόμη απ οτι διαβαζω κ θα πω το κοινοτυπο "κοιμησου τωρα που μπορεις",α κ περιμενουμε φωτο
Παραμυθενια της μικρής μου τις έφυγαν τα σπυράκια με καθαριότητα με φυσιολογικο όρο κ κρεμουλα απο αυτη που βαζουμε στον ποπο,έκαναν αρκετές μερες
Tsiritri ειδες που καλυτερέψουν τα πραγματα!μπραβο σας!φιτ κι εσυ μπραβο!
Evini οι γουλιτσες δεν ειναι τιποτα,ολα τα μωρα βγάζουν,εγω συνηθησα!
Maraki iraklio ξαναβρηκες τη φόρμα σου,μπραβο!
Ifi παει κ ο ικτερος


Τα νέα μας!η μικρη ξύπνησε στις 4:00 έφαγε σε 10 λεπτα ,ρεφτηκε κ ξανακοιμηθηκαμε.μετα ξύπνησε στις 8:00 μαζι με την μεγαλη που το χε πάρει σερί.κοιμηθηκα τόσο πολυ που ζαβλακωθηκα κ δεν μπορούσα να συνελθω,καλυτερα το ξενυχτι !
Ρε μαιμουδάκι πραγματικά πες μου πως τα βγάζεις πέρα με 2????Σου είπα ότι σε θαυμάζω έτσι???

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι συσπάσεις κάνουν νάνι....
Μάλλον ψες ήταν πιο έντονες λόγω της κολπικής εξέτασης. Σήμερα είναι τελείως χαλαρές....

Έλα, χταπόδι, είπαμε 280 μέρες είναι η τελειόμηνη κύηση, είμαστε στις 269, καλά είναι, δεύρο έξω τώρα! Laughing 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δείχνω στον δικό μου τις φωτογραφίες που μόλις ανέβασε το asteraki στο fb και μου λέει:
"Ζηλεύω! Θέλω κι εγώ! Να της πεις να βγει"

χαχαχαχαχχαχαχα

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου ομορφα να σας ζησουν α μωρακια!χαθηκα αλλα τα προβληματα δεν τελειωσαν δυστυχως!δεν εχω ιντερνετ τωρα μπαινω δεν μπορω να διαβασω τι εχω χασει!
γεννησα προωρα 12 /11 ευτυχως δεν ειχα παλι ασχημη καταληξη!στο τσακ καταλαβα οτι εχανα υγρα δυο σταγονες ειδα πηγα νοσοκομειο και ειχα πονους αλλα δεν καταλαβαινα τιποτα το μηχανημα εδειχνε 94% πονο και εγω τιποτα!ειχα διαστολη 4 αλλα μετα απο 3 ωρες σταματησαν οι πονοι εκανα 16 ωρες με τεχνητους!δεν θελω καν να θυμαμαι!στο τελος γεννηθηκε με τυλιγμενο λωρο!το αποτελεσμα?μου πηρανε το μωρο στο πανεπιστημιακο εμεινα παλι χωρις τον μωρακι γεννηθηκε 3 κιλα αλλα χρειαστηκε διασωληνωση.εμενα μου δωσανε χαπια να μου κοπει το γαλα αφου δεν θα θηλαζα αλλα ευτυχως δεν τα πηρα εφυγα την αλλα μερα με εξιτηριο νωρις απο το γιατρο και τη βγαζαμε ολη μερα στο αμαξι εγω εβγαζα γαλα με το θηλαστρο και μου κοπηκαν τα ραμματα....την 10 μερα εγινε το θαυμα αντιστραφηκε η πολυ σοβαρη κατασταση του μωρου κια μολις τον πηρα στα χερια αμεσως θηλασε!αυτο ηταν το φαρμακο δεν πιστευανε οι γιατροι πως αντιστραφηκαν ολα!τον πηραμε υγιεστατο σπιτι αλλα εμενα μου ηρθε περιοδος και πριν 2 μερες μου κοπηκε το γαλα δεν εχω σταγονα βεβαια ευτυχως του εδωσα στο νοσοκομειο οσο χρειαστηκε θηλασα 2 μηνες.αυτα τα νεα μου δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω θα ηθελα καποια αν μπορει να μου στειλει μην περιληπτικα τα νεα σας παντα σας σκεφτομουνα!βεβαια ο θηλασμος με επηρεασε μετα απο οσα περασα τωρα νομιζω θα παθω καταθλιψη ηθελα να θηλασω οσο τιποτα.σας φιλω!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:κοριτσακια μου ομορφα να σας ζησουν α μωρακια!χαθηκα αλλα τα προβληματα δεν τελειωσαν δυστυχως!δεν εχω ιντερνετ τωρα μπαινω δεν μπορω να διαβασω τι εχω χασει!
γεννησα προωρα 12 /11 ευτυχως δεν ειχα παλι ασχημη καταληξη!στο τσακ καταλαβα οτι εχανα υγρα δυο σταγονες ειδα πηγα νοσοκομειο και ειχα πονους αλλα δεν καταλαβαινα τιποτα το μηχανημα εδειχνε 94% πονο και εγω τιποτα!ειχα διαστολη 4 αλλα μετα απο 3 ωρες σταματησαν οι πονοι εκανα 16 ωρες με τεχνητους!δεν θελω καν να θυμαμαι!στο τελος γεννηθηκε με τυλιγμενο λωρο!το αποτελεσμα?μου πηρανε το μωρο στο πανεπιστημιακο εμεινα παλι χωρις τον μωρακι γεννηθηκε 3 κιλα αλλα χρειαστηκε διασωληνωση.εμενα μου δωσανε χαπια να μου κοπει το γαλα αφου δεν θα θηλαζα αλλα ευτυχως δεν τα πηρα εφυγα την αλλα μερα με εξιτηριο νωρις απο το γιατρο και τη βγαζαμε ολη μερα στο αμαξι εγω εβγαζα γαλα με το θηλαστρο και μου κοπηκαν τα ραμματα....την 10 μερα εγινε το θαυμα αντιστραφηκε η πολυ σοβαρη κατασταση του μωρου κια μολις τον πηρα στα χερια αμεσως θηλασε!αυτο ηταν το φαρμακο δεν πιστευανε οι γιατροι πως αντιστραφηκαν ολα!τον πηραμε υγιεστατο σπιτι αλλα εμενα μου ηρθε περιοδος και πριν 2 μερες μου κοπηκε το γαλα δεν εχω σταγονα βεβαια ευτυχως του εδωσα στο νοσοκομειο οσο χρειαστηκε θηλασα 2 μηνες.αυτα τα νεα μου δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω θα ηθελα καποια αν μπορει να μου στειλει μην περιληπτικα τα νεα σας παντα σας σκεφτομουνα!βεβαια ο θηλασμος με επηρεασε μετα απο οσα περασα τωρα νομιζω θα παθω καταθλιψη ηθελα να θηλασω οσο τιποτα.σας φιλω!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΟΠΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ
ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ! ΜΗ ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ! ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ

ΜΠΕΣ ΣΤΗΝ 1 ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ!!!!!

ΜΗ ΧΑΝΕΣΑΙ!!!!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 417472 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:Πφφφ...η γκρίνια συνεχίζεται κ σήμερα. Ευτυχώς ήρθε η αδερφη μου κ την κρατάει λιγάκι να ηρεμήσω. Αρχίζω κ πέφτω ψυχολογικα πρέπει να σας πω. Το σπίτι μου φαίνεται βρώμικο αφου ποτε δεν προλαβαίνω να καθαρίσω αλλα απο την άλλη δεν αντέχω στα πόδια μου πεθεροκουνιαδες που όμως αν μάθουν οτι πήρα γυναίκα για τις δουλειές θα παρεξηγηθουν, δεν έχω ρούχα να φορεσω, τα εγκυμοσύνης ειναι καλοκαιρινά κ πλέον μεγάλα και τα κανονικα με στενεύουν ακόμη.
Αίμα έχω κανονικα , η μούρη μου ειναι σκατα με μαύρους κύκλους, τα μαλλια μου δεν βλεπονται και γενικα είμαι χάλια,χάλια,χάλια....ίσα που πρόλαβα να ξυριστω χθες γιατι είχα γίνει σαν τον μογλη.
Εννοείται πως δεν έχω ξεμυτισει απο το σπίτι, όχι οτι με νοιάζει, εξάλλου πως να βγω που δεν έχω ρούχα και που να πάω χωρις το πιρανχακι μου;
Αχ ξέρω ξέρω, υπομονη...
 
εβινακι μου δε θα σου πω να κανεις υπομονη. θα σου πω απλα οτι ειμαι με το μαλλι κότσο ο,τι να'ναι.με ενα πιαστρακι ροζ με φιογκο σα τη μπεμπεκα να μου κραταει τη φραντζα πισω, πυτζαμες ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, απο μεσα το σουτιεν θηλασμου ξεκουμπωτο (ανακαλυψα οτι μου ειχε πεσει και το επιθεμα στηθους στη διαδρομη τουαλετα-σαλονι..) , η τριχα τριχιά, η ερωτικη διαθεση σε θερμοκρασιες παγετώνα, τα ρουχα φυσικα ΔΕ μου κανουν ουτε κατα διανοια, η κοιλιά φουλ της ραγάδας (απο την πρωτη εγκυμοσυνη ακομα...), κατι υπολλειματα μάσκαρας (απο προχθες) στο μαγουλο, πφφφφ αυτα νομιζω!!! οπως καταλαβαινεις δεν εισαι η μόνη, και δεν εισαι μόνη!!! ειμαστε και όλες εμεις που περιμενουμε ποτε θα ξεπεταχτει λιγο το μωρο να αναγκαστουμε να βαλουμε κανα ρουχο περαν της πυτζαμες για να συνειδητοποιησουμε το ποσοστό της φαρδοκωλίασης και να παρουμε αποφαση να αδυνατισουμε,φτιαξουμε μαλλι,νυχι (το λεω εδω και τουλαχιστον 4 μερες οτι θελω να τα βαψω αλλα τιποτα..) και κυριως να φτιαξουμε διαθεση!!!! Smile σιγα σιγα ολα θα γινουν...baby steps!!!
 
ioazon έγραψε:Καλά, τις φωτογραφίες που είστε όλες μανούλια με μία μικρή κοιλίτσα και δεν έχετε καν σαραντίσει (που υποτίθεται επανέρχεται η μήτρα στο κανονικό της μέγεθος), δεν θα τις σχολιάσω! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 606100 
[b]MA ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!ΣΤΗΡΙΞΟΥ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΡΑΝΤΙΣΕΙ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ ΟΠΩΣ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ΤΟ ΛΙΒΑΝΙ...[/b]

Julie,
άλλο μωρό, άλλη συμπεριφορά. Περίμενες να είναι copy-paste τα παιδάκια σου; Smile 
ΕΕΕΕΕ ΟΧΙ...ΑΝ ΗΤΑΝ COPY-PASTE ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ....Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ 20 ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΖΩΗΡΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ!!![/b]

tomaraki,
να σας βάλουμε με την Julie να τραβάτε μαζί τα μαλλιά σας με 1 παιδάκι κάτω των 2 και 1 νεογέννητο!
[b]ΑΧ ΤΟΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ.....ΘΑ ΦΑΜΕ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΑΖΙ (ΕΛΠΙΖΩ) Smile
 
maraki_iraklio έγραψε:
Paramythenia έγραψε:
Πινετε καφε καθημερινα; Εγω που και που πινω κανεναν νεκαφ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΝΩ ΔΥΟ ΓΑΛΛΙΚΟΥΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΔΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ..!
Σημερα η μικρη μου θηλαζει λιγο,κοιμαται,ξυπναει κ παλι θελει να θηλασει λιγοτι θα την κανω;;;
ΩΧ...ΣΕ ΜΑΤΙΑΞΑΜΕ

Καημένο κουκου...τι τράβηξε και αυτό...υπομονή κοριτσάκι μου!!!Και μένα η μικρή τα ίδια σήμερα...[/color]

evini7 έγραψε:
Συμπάσχω!Ο μαύρος κύκλος έκανε την εμφάνιση του από χτες...το μαλλί ένα σκέτο χάλι...είμαι όλη την ώρα με το βυζί απ'εξω και περιμένω πως και πως το στεφάνι να κάνω μπάνιο...με τι αντοχή θα φτιάξω τα μαλλιά δεν ξέρω...και από νύστα.....Sleep Sleep Sleep
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΛΕΩ"ΘΑ ΜΠΩ, ΘΑ ΞΥΡΙΣΤΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΜΠΡΙΟ, ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΦΡΥΔΙ (ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΥΟ :p) , META ΘΑ ΙΣΙΩΣΩ ΜΑΛΛΙ, ΘΑ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΥΧΙ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ...!!!"
ΤΕΛΙΚΑ, ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΞΥΡΙΣΤΩ ΓΤ ΕΧΩ ΞΟΔΕΨΕΙ ΟΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΑ ΜΩΡΑ, ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΚΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΟΙΛΕΡ,- ΤΟ ΦΡΥΔΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ...ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΙΣΙΩΣΕΙΣ.Κ ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΕΣΟΥΑΡ???ΠΙΑΣΤΑ ΕΝΑ ΚΟΤΣΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΥΧΙ, ΕΛΑ ΜΩΡΕ, ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΣΕ 2ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΛΥΣΙΜΟ...:p

Όσο για το μωρο μου ναι κι εμένα τα ίδια κανει, κανει κακα και τσισα συχνά οταν της βγάζω την πανα! Κι εμείς της βρεχουμε  τα ρούχα οταν την πλένουμε κτλ κτλ
Νομίζω λίγο πολυ όλες τα ίδια κάνουμε στην αρχη.
Maimou2009 έγραψε:Ηρθα,ουφ!
Ιωάννα δεν γεννήσεις ακόμη απ οτι διαβαζω κ θα πω το κοινοτυπο "κοιμησου τωρα που μπορεις",α κ περιμενουμε φωτο
Παραμυθενια της μικρής μου τις έφυγαν τα σπυράκια με καθαριότητα με φυσιολογικο όρο κ κρεμουλα απο αυτη που βαζουμε στον ποπο,έκαναν αρκετές μερες
ΠΟΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΟΝ ΠΩΠΟ ΜΑΙΜΟΥ??

Tsiritri ειδες που καλυτερέψουν τα πραγματα!μπραβο σας!φιτ κι εσυ μπραβο!
Evini οι γουλιτσες δεν ειναι τιποτα,ολα τα μωρα βγάζουν,εγω συνηθησα!
Maraki iraklio ξαναβρηκες τη φόρμα σου,μπραβο!
Ifi παει κ ο ικτερος


Τα νέα μας!η μικρη ξύπνησε στις 4:00 έφαγε σε 10 λεπτα ,ρεφτηκε κ ξανακοιμηθηκαμε.μετα ξύπνησε στις 8:00 μαζι με την μεγαλη που το χε πάρει σερί.κοιμηθηκα τόσο πολυ που ζαβλακωθηκα κ δεν μπορούσα να συνελθω,καλυτερα το ξενυχτι !
Ρε μαιμουδάκι πραγματικά πες μου πως τα βγάζεις πέρα με 2????Σου είπα ότι σε θαυμάζω έτσι???
ΜΑΙΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΟΧΑ!!ΤΕΛΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΠΗΓΑΝ ΣΠΙΤΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
binακι μου!!!!απιστευτη χαρα να διαβαζω νεα ου.ταλαιπωρηθηκατε κοριτσακι μου αλλα τελος καλο ολα καλα.τωρα εχεις το μικρο σου πριγκιπα αγκαλια.να σας ζησει κι ευχομαι αυτη η ταλαιπωρια να ειναι η τελευταια για την οικογενεια σας. Χαρηκα παρα πολυ ειλικρινα...Να ειστε παντα καλα κοριτσακι μου κ οταν μπορεις να περνας απο τα παλια λημερια.φιλακια πολλα σε εσενα και στο αγορακι σου

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουαου!!!! Βινακι μου έφτιαξες τη μέρα!!!
Πάντα σε σκεφτόμαστε κ συνέχεια αναρωτιομασταν για σένα και τον γιο σου.
Ουφ! Πολυ πολυ χάρηκα που επιτέλους μαθαμε νεα σου!
Bini μου τα καταφερες κι αυτο μετράει πια, ολα τα αλλα πέρασαν.
Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις!
Να μας στέλνεις νεα Very Happy 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μέσα και η bini!!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 215994 

ΚΑΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ!
ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!
Maimou2009 ΓΕΝΝΗΣΗ 14/8 (32w3d) ΚΤ δίδυμα κοριτσάκια (βάρος 1540 & 1430) Ιασώ (Λάρισας) ΠΗΤ 4/10
mamageorge ΓΕΝΝΗΣΗ 20/8 (31w5d) KT  κοριτσάκι (βάρος 1110) Γενική Κλινική (Θεσσαονίκη) 3/10
pely ΓΕΝΝΗΣΗ 30/8 (38w2d) ΚΤ αγοράκι (βάρος 3540) ΠΗΤ 11/9
bini ΓΕΝΝΗΣΗ 12/9 36w3d ΦΤ αγοράκι (βάρος 3000) Γ.Ν.Τρικάλων ΠΗΤ 7/10 Laughing 
eua9 ΓΕΝΝΗΣΗ 21/9 (37w) ΚΤ κοριτσάκι (βάρος 2350) Γαία ΠΗΤ 12/10
julie85 ΓΕΝΝΗΣΗ 24/9 (38w) ΚΤ κοριτσάκι (βάρος 2800) Ελευθώ Καβάλας ΠΗΤ 8/10 
klaramaria ΓΕΝΝΗΣΗ 26/9 (40w) ΦΤ αγοράκι (βάρος 3060) ΠΗΤ 26/9
popisofia ΓΕΝΝΗΣΗ 26/9 (39w5d) ΦΤ αγοράκι (βάρος 3730) Γ.Ν.Μυτιλήνης ΠΗΤ 28/9   
maraki85 ΓΕΝΝΗΣΗ 28/9 (39w) ΦΤ;;; αγοράκι (βάρος ____) ΠΗΤ 5/10
Julia G ΓΕΝΝΗΣΗ 1/10 (40w1d) ΦΤ κοριτσάκι (βάρος 2610) Έλενα ΠΗΤ 29/9
maria-lar ΓΕΝΝΗΣΗ 2/10 37w2d ΦΤ κοριτσάκι (βάρος 2390) ΠΓΝ Λάρισας ΠΗΤ 21/10
mariathess ΓΕΝΝΗΣΗ 5/10 39w ΚΤ κοριτσάκι (βάρος 2820) Έλενα ΠΗΤ 12/10
paramythenia ΓΕΝΝΗΣΗ 9/10 39w5d ΦΤ κοριτσάκι (βάρος 3140) Γ.Ν. Ζακύνθου ΠΗΤ 11/10
evini7 ΓΕΝΝΗΣΗ 17/10 39w6d ΦΤ κοριτσάκι (βάρος 2980) ΛΗΤΩ ΠΗΤ 18/10
eva evaki ΓΕΝΝΗΣΗ 18/10 37w2d ΚΤ κοριτσάκι (βάρος 3300) ΛΗΤΩ ΠΗΤ 6/11
ifi ΓΕΝΝΗΣΗ 20/10 37w2d ΚΤ κοριτσάκι (βάρος 3250 ΓΝ Λάρισας ΠΗΤ 8/11
maraki27 ΓΕΝΝΗΣΗ 30/10 39w3d ΦΤ αγοράκι (βάρος 3480)ΠΓΝ Λάρισας ΠΗΤ 3/11
asteraki1989 ΓΕΝΝΗΣΗ 31/10 40w1d KT αγοράκι (βάρος 3900) Ρίο (Πάτρα) ΠΗΤ 30/10
maroula ΓΕΝΝΗΣΗ 31/10 38w3d ΦΤ κοριτσάκι (βάρος 3090) Γενική (Θεσ/νικη) ΠΗΤ 11/11
maraki_Iraklio ΓΕΝΝΗΣΗ 5/11 39w ΚΤ κοριτσάκι (βάρος 2680) Μητέρα Κρήτης ΠΗΤ 12/11
triritri ΓΕΝΝΗΣΗ 5/11 39w4d ΦΤ κοριτσάκι (βάρος 3100) ΙΑΣΩ ΠΗΤ 8/11
siliaki ΓΕΝΝΗΣΗ 6/11 38w2d ΚΤ αγοράκι (βάρος ____) Γένεσις (Θεσ/νίκη) ΠΗΤ 18/11  
ΜΑΡΙΑ20 ΓΕΝΝΗΣΗ 7/11 40w3d ΦΤ κοριτσάκι (βάρος 2790) Γ.Ν. Δράμας ΠΗΤ 4/11
sophia ΓΕΝΝΗΣΗ 10/11 39w6d ΦΤ κοριτσάκι (βάρος 3570) ΡΕΑ ΠΗΤ 11/11

ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΛΙΣΤΑΣ!!!!

despoinario 19/11 κοριτσάκι Αλεξάνδρα
ioazon 23/11 κοριτσάκι Μητέρα

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω ολες !σας ευχομαι οτι καλυτερο στα μωρακια σας με το καλο και οι υπολοιπες!θα προσπαθησω να μπαινω σας φιλω!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε βρε bini μου!που είσαι;μέχρι κ στον υπνο μου έβλεπα πως εμπαινες στο φόρουμ!
Να σας ζήσει!τελις καλο ολα καλα!εχεις το μωρακι σου δίπλα σου κ αυτο μετράει μονο!αχ πολυ χάρηκα!
Καληνυχτα μας κ όπως κάθε βραδυ ευχομαι να κοιμηθούμε όλες!
Ιωάννα το νου σου !

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Αντε βρε bini μου!που είσαι;μέχρι κ στον υπνο μου έβλεπα πως εμπαινες στο φόρουμ!
Να σας ζήσει!τελις καλο ολα καλα!εχεις το μωρακι σου δίπλα σου κ αυτο μετράει μονο!αχ πολυ χάρηκα!
Καληνυχτα μας κ όπως κάθε βραδυ ευχομαι να κοιμηθούμε όλες!
Ιωάννα το νου σου !
Πάντα!

Έχω κάτι ενοχλήσεις στα τζιτζάκια μου.... Κάτι γίνεται.... Laughing Laughing Laughing 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καμια ξυπνια&online παιζει??? Γτ σε εμενα κτ μου λεει οτι για τους επομενους 3-4 μηνες δ ξαναεχει υπνοSleep . Εκπεμπω sos...το μικρακι μου ολη μερα υποφερει απο πονακιαRolling Eyes δοκιμασα τα παντα:ζεστες κομπρεσες,ηπια χαμομηλι, εδωσα σε εκεινο να πιει, τον εκανα ζεστο μπανακι...ηρεμει μονο σφιχτα πανω μου! Ετσι ομως δ μπορω να ηρεμησω εγω...βοηθεια παρακαλω!!! Αρχιζει&πεφτει η ψυχολογια μου Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 6 534787 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρίσαμε, νυστάζω, Αλεξακι σχετικά καλά, νυστάζω είπα?

Νιώθω πρωτάρα μέχρι να τη μάθω στις συνήθειες!

Νυστάζω είπα?

Βίνι επιτελούς :-):-):-):-)
Να σου ζήσει.:-):-):-)

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!!!

Βινι να σας ζησει!!Πάντα γερός να είναι!!!
Ξέχασέ τα όλα αφού είναι στην αγκαλιά σας.Μην αφήνεις τίποτα να το επισκιάσει!!
Εμείς ήμασταν 50 μέρες στην εντατική με πολλές δυσκολίες αλλά είπα θα τα ξεχάσω όλα και τα καλύτερα είναι μπροστά μας!!

Σοφία καλή προσαρμογή!!

Εβίνι αν δεν έπρεπε να συνιαριστώ με το ζόρι για να παω τον μεγάλο στο σχολείο πίστεψέ με θα προτιμούσα να είμαι με τις πυτζάμες και όλη μέρα σπίτι.
Σε λίγες μέρες θα αλλάξει η ψυχολογία σου είμαι σίγουρη!Απλά είναι λίγο ζόρικα στην αρχή......μετά τις 40 συνήθως μπαίνεις σε ρυθμό Wink 

Ιωάννα περιμένουμε εξελίξεις!!

Παραγγείλαμε τούρτα για τα γενέθλια του μικρού που είναι την Παρασκευή για να την κόψει στα νήπια.Είδα το κεράκι με το 4 και βούρκωσα......πότε μεγάλωσε και έγινε παιδάκι?Νεράκι πέρασε ο καιρός.......
Ρουφήξτε τα μπεμπίνια σας γιατί πράγματι περνάει γρήγορα ο καιρός

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!
Το θαύμα έγινε,η μικρη ξύπνησε στις 6:30!δεν χαίρομαι πολυ ομως,πρεπει να το κανει δυο,τρεις νύχτες σερί!
Μαρακι 27 σκεφτηκες να πάρεις κανένα sling? ετσι κι αλλιως δεν θα κρατήσει πολυ αυτη η κατάσταση
Σοφακι καλη προσαρμογή.
Τωρα περιμενω να ξυπνήσει η μεγάλη!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα!Καλο βραδυ μπορω να πω πως περασαμε εμεινε αρκετη ωρα ξυπνια η μπουμπου αλλα χωρις γκρινια!Ακομη θηλαζει ακανονιστα αλλα καλα!

Εκανε και κακα στα χερια της μαμας για το καλως ηρθες!Βρε μανες θυμιστε μου τις πρωτες μερες τα παμπερς γεμιζουν τσισα η ειναι μιντιουμ!Γιατι απο κακα ειμαστε κομπλε αλλα τσισα δε θυμαμαι ποσα εκανε η Αλεξ!

Αυριο θα παμε τυπικα να κανουμε επαναληπτικη για τον ικτερο και να την ξανα δει η παιδιατρος αφου βγηκαμε μια μερα νωριτερα!

Θα μπω μετα να σας πω πως γεννησα!Μακια Smile

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!

mamageorge,
εδώ γύρω (από ημερομηνία) γεννημένος και ο μεγάλος σου, ε; I love you 

Sophia,
χθες κορόιδευα το maraki_iraklio που έλεγε πως η γοργονίτσα χέζει 2-3 φορές σε κάθε γεύμα και της έλεγα "πού να δεις τι ωραία θα είναι να στα κάνει στον αέρα" και να που και το λουλούδι σου σέρβιρε "τουρτίτσα" κι εσένα Razz 

Μου αρέσει που έχεις ερωτήσεις πρωτάρας κι ας είσαι δευτερομανούλα: Very Happy 
αφού ακόμα δεν τρώει μεγάλες ποσότητες, πώς να έχει "βαρύ" pamper, ντε;;; Wink 

Καταραμμένες αιμορροΐδες. Πάω να βάλω ελαιόλαδο στην κατάψυξη Mad Mad Mad 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το τελευταιο παμπερς που ακουμπησα ηταν ενα βραδυνο της Αλεξιας 1 χρονο και πριν που ζυγιζει 1,5 κιλο χαλαρα Smile

Καλα απο χεσιμο παει συννεφο η ιστορια εδω!!!!Την επλυνα την αλλαξα και σου λεει ε δε τα κανω καπακι τωρα παλι να ξαναβοηθησει η αδερφη μου...ωραια περναμε Smile

mamageorge και εγω θα φρικαρω αμα δω το 4!!!!

Μου λεει χθες ο Κωστας "Κοιταω τη μικρη κοιμαται..παω κοιταω και την Αλέξια και μου φαινεται 20 χρονων"Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις