Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 33]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Η Ιωαννα μπαινει για καισαρικη...καλως να ερθεις στον κοσμο μας χταποδακι ....κ κλαιω παλι Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 377361 
Shocked cheers 
Αφου έτσι αποφάσισε το επαναστατικό χταπόδι καλώς να έρθει!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 417472 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναμένουμε την άφιξη του χταποδιού!!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 215994 

Evini μου, απορροφητήρα δεν σκέφτηκα, λες???

Αχ με τόσο ξενύχτι το κόβω να μεγαλώνει κ την μαζεύουμε απο τα club κ τα μπουζούκια...

Μαράκι Κρητικό, καλά έκανες με τη 2η γνώμη αφού ανησυχείς, είμαι όμως σίγουρη οτι δεν θα είναι τίποτα.

Despoinaro λίγα 24ωρα έμειναν κ εσάς!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifi έγραψε:Αναμένουμε την άφιξη του χταποδιού!!!!    
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 215994 

Evini μου, απορροφητήρα δεν σκέφτηκα, λες???

Αχ με τόσο ξενύχτι το κόβω να μεγαλώνει κ την μαζεύουμε απο τα club κ τα μπουζούκια...

Μαράκι Κρητικό, καλά έκανες με τη 2η γνώμη αφού ανησυχείς, είμαι όμως σίγουρη οτι δεν θα είναι τίποτα.

Despoinaro λίγα 24ωρα έμειναν κ εσάς!!!
Λέω! Δεν ξέρω γιατι αλλα πιάνει αμέσως! Βέβαια αν τολμήσεις να φύγεις απο κουζίνα χωρις να έχει πέσει σε βαθύ ύπνο την έβαψες...δοκίμασε το.
Εμείς βρήκαμε κι εφαρμογή στο iPad ήχους για μωρα κι έχει πιστολακι, ηλεκτρική σκούπα, ντους κτλ κτλ
Χαχα! Τι αλλο θα κάνουμε;;;

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Paramythenia έγραψε: Παμε για σαραντισμο.Γιουπιιιιιιιι
 
 
ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΜΟΥ ΣΑΡΑΝΤΙΖΕΤΕ???ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ!!!ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ Ε???ΧΑΧΑΧΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΕΙ ΕΞΩ ΜΗ ΤΗ ΣΤΑΜΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑΣ ΓΑΜΠΡΟΣ!!!! :p
 
ifi έγραψε:κ μου ήρθε στο μυαλό ενα τραγούδι του Ρέμου, απο τα βάθη της μνήμης μου κ το αφιέρωσα στην κόρη μου "με τσακισες, με ρημαξες..."
 
XAXAXAXA...ΞΕΝΥΧΤΙ ΜΕ ΛΑΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΥΠΟΚΡΟΥΣΗ...!!! ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ BLACK LABEL ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ..!!!  
 
mamageorge έγραψε:Τζούλι δύσκολη η επιλογή όντως.......και τα 3 ονόματα είναι πολύ ωραία!!
Εμείς κοιμηθήκαμε το βράδυ.Δεν σας λέω πόσο γιατί θα με πάρετε με τις πέτρες Embarassed Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 4872
 
ΑΛΗΘΕΙΑ Σ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ???? ΓΤ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΩΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΑΣ ΞΕΝΙΖΟΥΝ...!!! ΧΑΧΑΧΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΑ ΣΤΟ FACEBOOK ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ DORYLIA KAI DORELIA ...(ΣΤΗ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ) :p
ΠΦΦΦ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΓΤ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟ ΜΠΕΜΠΑ....
 
sophia έγραψε:Η Ιωαννα μπαινει για καισαρικη...καλως να ερθεις στον κοσμο μας χταποδακι ....κ κλαιω παλι  
 
ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Ε?? ΓΤ??ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ?? ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙΙΙΙΙΙ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟΤΕΡΟ??
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ??
 
ifi έγραψε:Αχ με τόσο ξενύχτι το κόβω να μεγαλώνει κ την μαζεύουμε απο τα club κ τα μπουζούκια...!!!
 
ΧΑΧΑΧΑ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΙΑ, ΓΤ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ,ΤΑ ΙΔΙΑ ΩΡΑΡΙΑ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΟΥΣΑΝ...!!!ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 3 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕΡΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 3...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 679259 
 
 
ΜΑΡΑΚΙ ΚΡΗΤΙΚΟ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ...ΟΣΕΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΜΜΕΝΗ...ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ..
http://forum.eimaimama.gr/t21201-topic
 
ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΠΑΛΙ Η ΖΑΡΓΑΝΟΥΛΑ??? ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ...
 
DESPOINARO ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ...!!!!!!!!!!!

ΕΒΙΝΑΚΙ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ....ΚΟΥΖΙΝΑ-ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑΣ, ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ...ΝΤΟΥΣ, ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ....ΣΚΟΥΠΑ!!!ΧΙΧΙΧΙ ΤΡΕΛΟΜΑΝΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑ;ΙΔΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΑΖΟΚΟΛΙΚΟΥΣ...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ τα δικα μου ρε γαμωτο στις δυο κοιμούνται τρία βραδιά σερί.εκει που λέγαμε που δεν ξυπνάνε το βραδυ για γαλα τωρα δεν κοιμούνται!
Κανένα νεότερο χταποδονεο δεν ειχαμε ε;
Λογικα θα ηρθε στον κόσμο κ θα ειναι κρεμασμένα απο τα μεμε της μαμάς!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νεο ανακοινωθεν δεν εχουμε ε; Μαιμουδακι οπως τα λες θα ειναι.Θα εχει βεντουζαρει το χταοδινι!Εμεις πηγαμε στημ εκκλησια και ηταν συγκινητικα...Ηταν κι ενα αλλο μωρακι 25 ημερων και μου φαινοταν τοσο μικρο...Εχω ξεχασει οτι και η δικη μας ηταν το ιδιο μικρη...Καλο σαραντισμο και στις υπολοιπες.Οσο για τα ξενυχτια η δικια μου μπορει να μην ειναι τοςο του ξενυχτιου αλλα χθες ηταν στο βυζι απο τις 10 ως τις 2 παρα.Με ρουφηξε στην κυριολεξια απορουσα πως εβγαινε ακομη γαλα!

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!!!

Βρε το χταποδάκι!Ανέτρεψε όλα τα πλάνα της μαμάς!
Δεν πειράζει!!!Γερή και τυχερη να είναι!!

Τζούλι αλήθεια μου άρεσαν και τα 3!
Τα 2 πρώτα δεν τα είχα ξανακούσει και μου φάνηκα πολύ.......εξωτικά να το πω?Δεν βρίσκω την κατάλληλη λέξη αλλά είναι πολύ πρωτότυπα και όμορφα!


Μαιμου μήπως κάνει εμετό η μεγάλη επειδή πίνει 7 γεύματα και οχι 6?Μήπως της πέφτει βαρύ δηλ.
Και στο κουτί απο το γάλα το γράφουν οτι πρέπει να πίνουν 6 γεύματα.
Η παιδίατρος σας τι λέει?

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
3150 ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ!!!!ΝΑ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε ρε τι χταποδι!!!μαμα κ κορη πως ειναι σοφακι;ομπαμπας χεσμενος!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ζήσει το χταπόδι!! Ήρθε κι αυτο σον κόσμο να αντικρίσει την τρελομάνα του!
Ιωάννα πάντα γερή και τυχερή να ειναι η ροζουλα σας! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 315810 
Άντε μπες γιατι δεν υπαρχει ρεζέρβα ληξιαρχος να ενημερώσει τη λίστα...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamageorge έγραψε:Καλησπέρα!!!

Βρε το χταποδάκι!Ανέτρεψε όλα τα πλάνα της μαμάς!
Δεν πειράζει!!!Γερή και τυχερη να είναι!!

Τζούλι αλήθεια μου άρεσαν και τα 3!
Τα 2 πρώτα δεν τα είχα ξανακούσει και μου φάνηκα πολύ.......εξωτικά να το πω?Δεν βρίσκω την κατάλληλη λέξη αλλά είναι πολύ πρωτότυπα και όμορφα!


Μαιμου μήπως κάνει εμετό η μεγάλη επειδή πίνει 7 γεύματα και οχι 6?Μήπως της πέφτει βαρύ δηλ.
Και στο κουτί απο το γάλα το γράφουν οτι πρέπει να πίνουν 6 γεύματα.
Η παιδίατρος σας τι λέει?
Mamageorge τις δινω 7γευματα για να τρωει πιο πολλές φορές απο λιγότερη ποσοτητα αυτη τη βδομάδα ομως θα το συζήτησω με την παιδιατρο.εσεις ποσα τρώτε;
sophia έγραψε:3150 ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ!!!!ΝΑ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να ζησει το χταποδάκι!γερο κ τυχερό παντα!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 50580 Ιωαννα μου να σου ζησει το χταποδακι..!!!Να την καμαρωσεις οπως εχεις ονειρευτει..!!Καλη λοχεια και καλους θηλασμους...με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας οι τρεις σας..!!!I love you I love you I love you 


Μαιμουδακι ελπιζω να ηταν ο τελευταιος εμετος της ζαργανουλας σου..!!!Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 


Ιφακι μου λιγο ακομα υπομονη, μερα με την μερα θα αλλαζει συνηθειες η μικρη και θα βρεις χρονο και για σενα..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 19 417472 


Μαρακι περιμενουμε τα νεα σας απο τον παιδιατρο..!!!Very Happy Very Happy Very Happy 


Παραμυθενια μου, καλες βολτες απο δω και περα....συγκινητικη η διαδικασια του σαραντισμου ε??Πολυ θα ηθελα να την ξαναζησω..!!!I love you I love you I love you 


mamageorge και Εβινι,απολαμβανεται υπνους ε???Τελεια...παντα ετσι σας ευχομαι..!!


Εμεις πηγαμε σημερα για καφεδακι και πεινασε η φαγανα μου...και εβαλα ενα σεντονακι της πανω μου και την θηλασα..!!!Ενιωθα πολυ αμηχανα..κι ακομα και τωρα δεν μπορω να το πιστεψω οτι το εκανα..!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Εσεις εχετε θηλασει ποτε εξω???

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο Julia!ετσι ουτε το μωρακι σου έμεινε πεινασμένο ουτε χάσατε το καφεδάκι σας!εγω θα το εκανα!αυτη ειναι η ευκολία του θηλασμου.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σβουρίτσα μου να σου ζήσει το χταποδάκι σας!!!!Να είναι πάντα ευτυχισμένη και δυνατή σε σώμα και πνεύμα!!!
Πως νιώθεις γλυκιά μανούλα???
Περιμένουμε με αγωνία νέα και εντυπώσεις!!!

Γιούλι μου καλά το έκανες!!!Και εγώ θα το κάνω αν τύχει...θα ντρέπομαι λίγο αλλά αν πεινάει το γοργονάκι μου δεν θα το σκεφτώ και πολύ...

Τα νέα μας από τον παιδίατρο...μας είπε ότι δεν έχει ακροαστικά ευτυχώς....αυτό που κάνει είναι λέει Λαρυγγικός συριγμός...το κάνουν πολλά μωράκια και μπορεί να το έχει μέχρι 15 μηνών...κατά τα άλλα πήγαμε 2800 γρ και είμαστε υγιέστατες...μου είπε να προσέχω πολύ τους κρυωμένους μονο και να γίνω ''κακιά'' με όλους...
Σε γενικές γραμμές μου φάνηκε πολύ καλύτερος και έμπειρος από την άλλη που είχα πάει...και θα τον κρατήσω...
Είναι και πολύ οικονομικός...πήρε 30 ευρώ για επίσκεψη στο σπίτι Κυριακάτικα!!!
Ηρέμησα κάπως...

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Julia καλά έκανες!!Δεν υπάρχει λόγος ντροπής στο φυσιολογικό πράγμα Wink 

Μαιμού τρώμε 6 γεύματα γιατί πλέον κοιμάται 8ωρα το βράδυ.Όταν ξύπναγε αν πεινούσε έτρωγε πολύ λίγο 30-40μλ οπότε δεν το έπιανα σαν κανονικό γεύμα αλλά σαν συμπληρωματικό.
Σου είπα για τα γεύματα γιατί ο γιος μου που έπινε αντιαναγωγικό του έπεφτε βαρύ αν τυχόν έτρωγε παραπάνω γεύμα και έκανε εμετό.Πολύ σταδιακά ανεβάζαμε τα μλ.10-10 να καταλάβεις μέχρι να σιγουρευτούμε οτι αντέχει το στομαχάκι του

Ιωάννα να σας ζήσει!!!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι τελεια τα νεα σας...!!!Μπραβο στο γοργονακι...!!!Ηρεμησες κι εσυ ε??...Και βεβαια να γινεις "κακια"...πανω απο ολα η υγεια των παιδιων μας!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια μου!!!

Κατευφθασε το χτσποδακι ε? Ερχοταν λεει με το αφτι γιαυτο χρειαστηκε καισαρικη. 
Να τους ζησει κ να ειναι παντα γερο κ τυχερο!!!

Εγω το πρωι ειχα σουπερ διαθεση κ κλασσικα μολις νυχτωνει καταπεφτω...
Ο αφαλος μας επεσε επιτελους!!!!
Να την.βουτηξω στο νερο λετε η υπαρχει περιπτωση να "κραταει" μεσα υγρασια να την πλυνω αυριο?

Mamageorge τι διαβαζουν τα ματακια μου??? 8ωρος υπνος???????? Γινονται αυτα???

Μαρακι μια χαρα τον ακουω το γιατρο! Εμενα μου πηρε 50 στο σπιτι καθημερινη κ ειναι κ απο τις οικονομικες!!! Οι περισσοτεροι ηθελαν 70!

Julia κ εγω μαζι σου! Πολυ καλα εκανες!!!

Εγω εχω αρχισει να την αφηνω free τη μικρη. Αλλες φορες ζηταει φαι στο 2ωρο αλλες στο 4ωρο. Τωρα φτασαμε σχεδον 5ωρο κ κρατιομουν με τα χιλια.ζόρια μην την ξυπνησω...αγχωνομαι οταν περναει ωρα κ δεν ξυπναει να φαει,δε ξερω αν κανω καλα που την αφηνω! Αγχος αγχος αγχος αγχος!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τσιριτρακι μου κι εγω τ βραδυ καπως νιωυω...Αν εχει ανακτησει το βαρος γενησης και εχει παρει και 200 γρ δε χρειαζεται να την.ξυπνας

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri μου, μην αγχωνεσαι...ασε το παιδακι σου να σου δειξει ποτε πειναει..!!!Το καθε παιδακι εχει τις δικες του αναγκες και τους δικους του ρυθμους..!!!I love you I love you 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iwanna mou na sas zhsei h mpempoula na nai panta gerh kai kalotuxh....kalh loxeia...

Egw akoma sti mama kai o antras xeirotera pffff....
Exw mia aporia pws ginete na trexei to gala stis mplouzes kai otan ton taizw meta tou dinw k sumplirwma kai mou trwei 80-90ml k genika kseno toso pinei...pinei to almiron kai o paidiatrosmas eipe na tou dwsoume to frezylac,perimenw na ksupnisei na to dokimsw
Kai mia asxeth erwthsh oses exoun kanei kaisariki pote ksuristikate sto shmeio ths tomhs;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:Iwanna mou na sas zhsei h mpempoula na nai panta gerh kai kalotuxh....kalh loxeia...

Egw akoma sti mama kai o antras xeirotera pffff....
Exw mia aporia pws ginete na trexei to gala stis mplouzes kai otan ton taizw meta tou dinw k sumplirwma kai mou trwei 80-90ml k genika kseno toso pinei...pinei to almiron kai o paidiatrosmas eipe na tou dwsoume to frezylac,perimenw na ksupnisei na to dokimsw
Kai mia asxeth erwthsh oses exoun kanei kaisariki pote ksuristikate sto shmeio ths tomhs;
Αστερακι νομιζω μετα τις 40 μερες ξυρίστηκα.η τομή μου ειναι ακομη κόκκινη κ εχω ενα μικρο πρηξιμο απο πανω,εσεις;

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:Iwanna mou na sas zhsei h mpempoula na nai panta gerh kai kalotuxh....kalh loxeia...

Egw akoma sti mama kai o antras xeirotera pffff....
Exw mia aporia pws ginete na trexei to gala stis mplouzes kai otan ton taizw meta tou dinw k sumplirwma kai mou trwei 80-90ml k genika kseno toso pinei...pinei to almiron kai o paidiatrosmas eipe na tou dwsoume to frezylac,perimenw na ksupnisei na to dokimsw
Kai mia asxeth erwthsh oses exoun kanei kaisariki pote ksuristikate sto shmeio ths tomh
s;
Αστερακι νομιζω μετα τις 40 μερες ξυρίστηκα.η τομή μου ειναι ακομη κόκκινη κ εχω oiενα μικρο πρηξιμο απο πανω,εσεις;
Emena den einai kokkini ligo priksimataki exw logiko einai alla den fainetai tpt mia lepti grammi. einai,tha to afisw otan einai na paw giatro giati fobamai min ginei kamia molunsi kai trexw

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστερακι εμενα δεν εχει τρεξει ποτε ουτε σταγονα...δεν εχω βαλει καθολου επιθεματα...παρολαυτα θηλαζω αποκλειστικα..!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Αστερακι εμενα δεν εχει τρεξει ποτε ουτε σταγονα...δεν εχω βαλει καθολου επιθεματα...παρολαυτα θηλαζω αποκλειστικα..!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Exw mperdeutei tooooso polu me to thilasmo,oles oi maies,sumboulos thilasmou kai,paidiatros mou eipan peripou 20lepto sto kathe zuzi kai auto kanw alla den xortainei katholou kai anagkastika dinw sumplirwma

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια,
49 πόντους και 3150!
Είναι κούκλα (κουκουβάου).
Θηλάζει αποδοτικότατα.
Ερχόταν στραβολαιμιασμένη, με το αυτί όπως σας είπε και η tsiritri, στο nst ζοριζόταν και μία κατέβαινε στον τράχηλο, μία ανέβαινε.

Καλά είμαι. Λίγα πονάκια έχω αλλά είναι τα κλασικά της μήτρας.
ΠΕΙΝΑΩ ΣΑΝ ΠΟΥΣΤΗΣ! (και δεν κάνει να φάω)

Νομίζω ότι ζω σε εικονική πραγματικότητα. Σαν να 'χω πάρει το ένα χάπι του matrix, ένα πράμα!

Δεν την αφήνω καθόλου απ' την αγκαλιά μου. Πυρέξ δεν την έχει δει!

Τώρα εχέσθη και την πήρανε για αλλαγή.
Η κοπέλα που είναι μαζί μου στο 3κλινο είναι συμπαθέστατη, όπως και ο άντρας της. (ένα κρεβάτι είναι άδειο)

Σμουτς!
Ευχαριστώ για τις ευχές. Να μας ζήσουν και να είναι υγιή πάντα!

Πολύ κλάμα έριξα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις