Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 33]

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερουδια! Απο εκει που ειχαμε ραντεβου με τους γυναικολογους τωρα εχουμε ραντεβου με τους παιδιατρους!!!! Τσιριτρακι αφου σε ανησυχεο τοσο καλα εκανες κ εκλεισες ραντεβου αν κ επειδη το περασαμε θα δεις οτι δεν εαιναι τιποτε. Μαρακι μαγειρευεις κιολας; χιλια μπραβο στη μικρη σου που σε αφηνει. Εγω μηπως κανω κατι λαθος κ δε μου κοιμαται;εσεις τα κουνατε η κοιμουνται μονα τους;ευτυχως σημερα εχει κοιμηθει καποια διαστηματα.φτου φτου μην τη ματιασω!αστερακι ηρεμησατε ε; αχ μακαρι να μην ξαναπονεσει ο μικρουλης σου.Το evinaki σημερα σαραντιζει νομιζω ε;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Καλησπερουδια! Απο εκει που ειχαμε ραντεβου με τους γυναικολογους τωρα εχουμε ραντεβου με τους παιδιατρους!!!! Τσιριτρακι αφου σε ανησυχεο τοσο καλα εκανες κ εκλεισες ραντεβου αν κ επειδη το περασαμε θα δεις οτι δεν εαιναι τιποτε. Μαρακι μαγειρευεις κιολας; χιλια μπραβο στη μικρη σου που σε αφηνει. Εγω μηπως κανω κατι λαθος κ δε μου κοιμαται;εσεις τα κουνατε η κοιμουνται μονα τους;ευτυχως σημερα εχει κοιμηθει καποια διαστηματα.φτου φτου μην τη ματιασω!αστερακι ηρεμησατε ε; αχ μακαρι να μην ξαναπονεσει ο μικρουλης σου.Το evinaki σημερα σαραντιζει νομιζω ε;
Εμενα μεσα στη μερα οποτε θελουν κοιμούνται.συνηθως μετα το φαγητο
Τη νυχτα λιγο αγκαλιτσα,λιγο κούνημα στο ριλαξ κ κανένα νανουρισμα τ παιρνει ο υπνος αλλα μολις τα βαλω καλαθουνες ξυπνάνε.μετα τις αφήνω εκει με τις πιπιλες κ προσεύχομαι να κοιμηθούν!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μας εδωσε fucidin Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 ειναι εντονο λεει κ αυτη, καποια παιδάκια το περνάνε πιο εντονα... να σκασω ειμαι να σκασω....

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Κοριτσια μας εδωσε fucidin Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 ειναι εντονο λεει κ αυτη, καποια παιδάκια το περνάνε πιο εντονα... να σκασω ειμαι να σκασω....

κι εμας μας την ειχε συστησει αν δεν εφευγαν με τη sebamed αλλα μας φανηκε υπερβολικο να βαλουμε σε βρεφος αλοιφη με κορτιζονη.ευτυχως εφυγαν με τη sebamed.α και μας ειχε πει μονο βαμβακερα ρουχαλακια.μξπως της εβαλες κατι με συνθετικο κ επιδεινωθηκε;οπως και να εχει θα φυγουν μην ανησυχεις

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι μωρε γαμωτο μονο βαμβακερα βαζω....πφφφ εχω σκασει!
Μακαρι να της περασει γρηγορα...

Θα ξαναρχισω το θηλαστρο κοριτσια, εστω μια φορα τη μερα μετα το θηλασμο γιατι δεν αδειασει καλα το στηθος.

Οσες χρησιμοποιειτε μπιμπερο τι κανετε με την αποστειρωση? Υποτιθεται οταν ανοιξει ο αποστειρωτης τερμα η αποστειρωση. Μετα τι? Ψυγειο? Οπως ειναι ζεστα? Και για ποσο στο ψυγειο?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψυγείο για 24 ώρες.
4700 η μεγάλη,5400 η "μικρη" !
Υψος κεφάλι τα ίδια .μπορω κ έξι γεύματα να τους δίνω κ να κοιμούνται κ οκτάωρο αν αντέχουν,οποτε ξανά ξεκινάω τα πειράματα!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο στις ζαργανες !

Τσιριτρι μην στεναχωριεσαι κοπέλα μου, βαλε την κρέμα και θα φύγουν!

Σήμερα δεν ξέρω τι την έπιασε! 6 το απόγευμα κοιμήθηκε από το πρωί! Στήθος στήθος κ πάλι στήθος! Μόλις την έπαιρνε ο ύπνος την έβαζα στο πορτ μπεμπε κ ξυπνούσε!

Δεν μου έκανε τετοια η Αλεξ κ τα εχω χαμένα! Δεν ηξερα τι να κάνω! Κακα τσισα κανονικά, τι να πω! Τώρα κοιμάται ένα 2 ωρο σχεδόν! Ελπίζω να έχει ηρεμήσει!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε σας εχω πει πως οι ζαργανες ανακαλύπτουν η μια την αλλη;έχουν πολυ πλάκα!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Καλησπερουδια! Απο εκει που ειχαμε ραντεβου με τους γυναικολογους τωρα εχουμε ραντεβου με τους παιδιατρους!!!! Τσιριτρακι αφου σε ανησυχεο τοσο καλα εκανες κ εκλεισες ραντεβου αν κ επειδη το περασαμε θα δεις οτι δεν εαιναι τιποτε. Μαρακι μαγειρευεις κιολας; χιλια μπραβο στη μικρη σου που σε αφηνει. Εγω μηπως κανω κατι λαθος κ δε μου κοιμαται;εσεις τα κουνατε η κοιμουνται μονα τους;ευτυχως σημερα εχει κοιμηθει καποια διαστηματα.φτου φτου μην τη ματιασω!αστερακι ηρεμησατε ε; αχ μακαρι να μην ξαναπονεσει ο μικρουλης σου.Το evinaki σημερα σαραντιζει νομιζω ε;
Είναι πολύ καλό κορίτσι την ημέρα...τρώει και κοιμάται πολύ εύκολα...το βράδυ έχει όρεξη να με τρέχει!!!Και μένα μου φάνηκε μεγάλο κατόρθωμα που μαγείρεψα!!!Έγιναν και πεντανόστιμα!!!

tsiritri έγραψε:Κοριτσια μας εδωσε fucidin Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 ειναι εντονο λεει κ αυτη, καποια παιδάκια το περνάνε πιο εντονα... να σκασω ειμαι να σκασω....

Αχ αυτό που τώρα θα σκάμε με το κάθε τι δεν ξέρω πόσο θα το αντέξω!!!Και μένα σήμερα σα να έχει περισσότερα...βάλε την κρεμούλα και θα φτιάξει...

tsiritri έγραψε:Οχι μωρε γαμωτο μονο βαμβακερα βαζω....πφφφ εχω σκασει!
Μακαρι να της περασει γρηγορα...

Θα ξαναρχισω το θηλαστρο κοριτσια, εστω μια φορα τη μερα μετα το θηλασμο γιατι δεν αδειασει καλα το στηθος.

Και γω το βάζω μια φορά συνήθως το βράδυ πριν ξαπλώσω γιατί αλλιώς τουμπανιάζω και τρέχουν σαν τρελά!!!Άσε που τρέχει πάρα πολύ και η μπέμπα πνίγεται από την πολλή ποσότητα!!!Εσείς το παθαίνετε???

Οσες χρησιμοποιειτε μπιμπερο τι κανετε με την αποστειρωση? Υποτιθεται οταν ανοιξει ο αποστειρωτης τερμα η αποστειρωση. Μετα τι? Ψυγειο? Οπως ειναι ζεστα? Και για ποσο στο ψυγειο?
Maimou2009 έγραψε:Ψυγείο για 24 ώρες.
4700 η μεγάλη,5400 η "μικρη" !
Υψος κεφάλι τα ίδια .μπορω κ έξι γεύματα να τους δίνω κ να κοιμούνται κ οκτάωρο αν αντέχουν,οποτε ξανά ξεκινάω τα πειράματα!

Μπράβο στα ζαργανάκια σας!!!


sophia έγραψε:Μπράβο στις ζαργανες !

Τσιριτρι μην στεναχωριεσαι κοπέλα μου, βαλε την κρέμα και θα φύγουν!

Σήμερα δεν ξέρω τι την έπιασε! 6 το απόγευμα κοιμήθηκε από το πρωί! Στήθος στήθος κ πάλι στήθος! Μόλις την έπαιρνε ο ύπνος την έβαζα στο πορτ μπεμπε κ ξυπνούσε!

Σοφία μου πόσο σε σκέφτομαι να ξερες!!!
Υπομονή και πάλι!!!Κατάφερες να κοιμηθείς καθόλου?


Δεν μου έκανε τετοια η Αλεξ κ τα εχω χαμένα! Δεν ηξερα τι να κάνω! Κακα τσισα κανονικά, τι να πω! Τώρα κοιμάται ένα 2 ωρο σχεδόν! Ελπίζω να έχει ηρεμήσει!
Να σας ρωτήσω...η μικρή όλη νύχτα μου ξεσκεπάζεται...βγάζει τα χέρια της και το κεφαλάκι της παγώνει...πως να το σταθεροποιήσω???Εσείς τι κάνετε?

Πάω να κοιμηθώ λίγο...θα την προσέχει ο μπαμπάς...καλό και ήρεμο βράδυ να έχουμε όλες....σμουτς!!!
Sleep Sleep Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 850933 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 850933 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όπως το είπες ......καθόλου!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Epikratei hremia apo thn wra pou efage to neo gala exoume liiga ponakia alla normal akoma tou dinw kai kati stagones...oufff makari na koimithoume apopse,re koritsia egw pou mageireuw kathe mera pairnw oskar;xaxaxaxa

Sofaki upomoni aporw me duo paidia blepw to diko mou k lew siga min kanw deutero,spurakia mou evgale k mena alla feugoun siga siga

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιμουδακι μου μπραβο στα ζαργανακια σου!
Μεχρι κ 8ωρο εεε? Αυτα ειναι!!!

Κ η δικια μου σημερα ανησυχη ειναι...

Σοφακι ελπιζω να εχετε ενα πολυ ησυχο βραδυ

Κι εγω παντως μαγειρεύω καθε μερα σχεδον Crying or Very sad 

Το σκ μου ετοιμαζονται επισκεψεις κ δε θελω Crying or Very sad 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wx tsiritri autes oi episkepswis mou tin edinan polu,aurio exei generhlia o antras mou kai lew na pw sta petherika k tin mama mou na kopsoume tourta,prwta genethlia me to mwro thelw na ta xarei ligo

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακομα δεν μπορω να πιστεψω οτι το μωρο που τοσες μερες ηταν κολλημενο πανω μου μερα-νυχτα....κοιμαται συνεχεια, τρωει την αλλαζω και παλι υπνο μονη της...!!!Νιωθω λες και καποιος πηρε το δικο μου παιδι και μου εφερε αλλο..!!!Μεχρι και θερμομετρο εβαλα να δω μηπως ειναι αρρωστη...!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Κοριτσια μας εδωσε fucidin Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 534787 ειναι εντονο λεει κ αυτη, καποια παιδάκια το περνάνε πιο εντονα... να σκασω ειμαι να σκασω....

Κι εμας αυτο μας εδωσε και φύγανε. Δεν ειναι τιποτα ρε συ Smile

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι ειναι Γιουλακι! Μεγαλώνει η ζουζουνα σου! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 215994 
Εγώ καθε μερα παλεύω μπας και κοιμηθεί μεσα στη μερα καμία ωρίτσα και τιποτα. Ευτυχως κοιμάται ολο το βράδυ. Απόψε μαλλον θα πέσει ξενυχτι όμως. Κοιμάται απο τις 15:00 το μεσημερι και δε μπορω με τιποτα να τον ξυπνήσω!! Τι τον σηκώνω, τι του μιλάω, τι τον φιλάω, τιποτα !!!!Μαλλον θα κανω την κουκουβάγια Shocked Shocked 
Μήπως να φτιαξω κανένα φραπέ;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια το θηλαστρο μπορει να αυξησει την παραγωγη γι' αυτο θελει προσοχη αν δεν επιθυμειτε κατι τετοιο.οταν το στηθος αδειαζει δινεται εντολη για παραγωγη γαλακτος...Μαιμουδακι ευγε στα ζαργανακια σου!τι μικρη βρε,κοτζαμ γυναικα εγινε!τελικα εμεις σημερα χαλασαμε κ το οποιο προγραμμα ειχαμε φτιαξει.αφου θα ξεκινησω τη δουλεια προσπαθω το απογευμα να τη μαθω να θηλαζει συγκεκριμενες ωρες αλλα σημερα δεν το καταφερα...αυριο πρεπει να λειψω αρκετες ωρες απο το σπιτι.θα της αφησω γαλα να της το δωσουν καθ θα ερθω κ καποιες ωρες να τη θηλασω.ελπιζω να τα καταφερουμε.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα θα τα καταφέρετε παραμυθένια μου! Εγώ όσες φορές το εχω κανει, πήγε μια χαρα. Τωρα αυτο που λες για το προγραμμα, μακαρι να το καταφέρετε Smile εγώ δε ξέρω το βλέπω καπως δυσκολο να το καταφέρω Smile
Μαιμουδακι μεγάλωσαν πολυ οι μπεμπουλες Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 27 654316 
Τελειααα!
Αστερακι να χαίρεσαι τον άντρουλη σου και το ζουζουνι σου!! Χρονια του πολλα για αύριο!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστερακι ωραι η ιδεα σου...χρονια του πολλα...να τον χαιρεστε...!!!


Μαιμουδακι θα εχουν πολυ πλακα οι μικρες ε??

Τσιριτρι μου ελπιζω να σας περασουν γρηγορα..!!


Κλαραμαρια μου ας ελπισουμε οτι θα κοιμηθει και το βραδυ να μην ταλαιπωρηθειες κι εσυ!!!


Παραμυθενια μου ειναι πολυ μικρουλα ακομα πιστευω για να μπει σε προγραμμα...!!!Καλη επιτυχια γι αυριο..!!!


Ιωαννα μου,υπομονη...πιστευω οτι συντομα θα τα εχεις ξεπερασει ολα και θα εισαι σουπερ...!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρε επειδη θα εχω μαθηματα 4-6 καθε μερα -καποιες ημερες θα εχω κ καποιες επιπλεον ωρες- για να μην κανω συνεχεια αντλησεις προσπαθω να την ταιζω πριν τις 4 και μετα τις 6 και.4-6 ειχα καταφερει να κοιμαται.ε σημερα 4-6 θηλαζε...7:30 ειχα ιδιαιτερο σπιτι.ειχα βγαλει κ γαλα γι αυριο.ε την ωρα που εκανα μαθημα εκλαιγε γοερα.προσπαθησαν να της δωσουν το γαλα αλλα δεντο ηθελε.8 παρα που τελειωσα αρχισα να τη θηλαζω κι ακομη τρωει

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Μωρε επειδη θα εχω μαθηματα 4-6 καθε μερα -καποιες ημερες θα εχω κ καποιες επιπλεον ωρες- για να μην κανω συνεχεια αντλησεις προσπαθω να την ταιζω πριν τις 4 και μετα τις 6 και.4-6 ειχα καταφερει να κοιμαται.ε σημερα 4-6 θηλαζε...7:30 ειχα ιδιαιτερο σπιτι.ειχα βγαλει κ γαλα γι αυριο.ε την ωρα που εκανα μαθημα εκλαιγε γοερα.προσπαθησαν να της δωσουν το γαλα αλλα δεντο ηθελε.8 παρα που τελειωσα αρχισα να τη θηλαζω κι ακομη τρωει

Αχ, μωρε καρδουλα μου ηθελε μανουλα το παραμυθακι...!!!Το παιρνει το μπιμπερο εσενα??

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα εβγαλα 150 ml και με το ζορι ηπιε 20 μου ειπε ο ανδρας μου

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Σημερα εβγαλα 150 ml και με το ζορι ηπιε 20 μου ειπε ο ανδρας μου
Κι εμενα δεν πινει καθολου απο μπιμπερο...και δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η οχι...!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επιχειρησε τωρα ο αντρας μου να της δωσει παλι με αλλο μπιμπερο.Δεν ηπιε καθολου.αλλο αγχος τωρα...αν δεν πινει με μπιμπερο τι θα κανω;;;;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Επιχειρησε τωρα ο αντρας μου να της δωσει παλι με αλλο μπιμπερο.Δεν ηπιε καθολου.αλλο αγχος τωρα...αν δεν πινει με μπιμπερο τι θα κανω;;;;
Μηπως με σύριγγα;λεω ,δεν ξερω.εγω εχω της nuk τα φαρδυλαιμα που υποτίθεται ειναι κοντα στην θηλη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις