Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι εννοειται ο καθενας εχει την δικη του αποψη.απλα εμενα μου εφεραν φορμακια απο τα τζαμπο και πανες και αυτα τα πανακια για τις γουλιτσες και πραγματικα εχουν τεραστια διαφορα στην ποιοτητα απο αυτα που ειχα παρει εγω.σιγουρα ομως λογω οικονομικων θα τα τιμησω και εγω τα τζαμπο αργοτερα!!!

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Leda τα καροτσάκια μας είναι Bugaboo Bee. Ήταν λίγο ακριβά - αλλά η άλλη λύση ήταν να πάρουμε άλλο αυτοκίνητο, που θα μας έβγαινε πιο ακριβό! Wink Εκτός του ότι μας άρεσαν, είναι τα πιο ελαφριά της αγοράς, είναι καλή μαρκα, αλλά συν τοις αλλοις, δεν έμπαινε τίποτε άλλο στο πορτ-μπαγκαζ μας. Φαντάσου ότι πήραμε και ένα μεταχειρισμένο peg perego διπλό που είναι το πιο μικρο διπλο, και ΔΕΝ μας χωράει!

Κωνσταντίνα το καροτσάκι σας ειναι φανταστικό, και εχω ακούσει ότι η graco ειναι πολύ καλή μαρκα επίσης. Δεν το εχω δοκιμασει αλλα απο αποψη ντιζαιν ειναι πολυ ωραιο. Επισης νομιζω οι μεγάλες ροδες πισω βοηθάνε, απο ό,τι εχω ακουσει!

Βασουλα στα εντονα χρωματα πανε μελισσούλες και κουνουπακια;; Smileτη βαψαμε

Μαρία μου ... ό,τι γινει με την μπανιέρα, τι να κάνουμε! Ελπιζω να βολεψει και για πιο μετά.. ειδάλλως.. σκύψιμο και παλι σκύψιμο!

Όσο για το οικονομικό... πραγματικα πιστεύω ότι ο καθενας κανει το κουμαντο του όπως κρινει και μπορει. Και εμείς δωσαμε πολλα για τα καρότσια. Αλλά θελουμε (αν ειναι ολα καλα) να βγαίνουμε πολυ εξω και για βολτες και για εξοχη και ό,τι μπορουμε. Και με τα 2 παιδακια θελαμε κατι που θα βολεψει, ελαφρυ. Απο την αλλη, για τα επιπλα πχ έδωσα ελαχιστα χρηματα - μία λακα περνάω την δική μου συρταριέρα, και κουνιες απο το ΙΚΕΑ. Ο,τι κρινει ο καθένας. Ενας φίλος μας με διδυμα μας ελεγε οτι πηρε 2 καροτσια 100 ευρω το ενα, αλλα αυτος δεν τα χρησιμοποιεί. Μενει σε χωριο εχει μονοκατοικια με κηπο και βγαινουν εκει τα παιδακια του να παρουν αερα, στο χωριο πού να πανε βολτα; Το θεωρω πολυ σωστο. Εμεις απο την αλλη, θα εχουμε με το καλο, αλλου ειδους χρήση.

Τα ιδια μου λεγανε και για τον γαμο, μην κανεις αυτο κανε εκεινο κτλ. Τελικα π.χ. προσωπικα προτιμησα να δωσω σχετικα λίγα για το νυφικο που το εραψα με μεταξωτο σουφλιου, και μου εμεινε, και μου αρεσε και ήταν μοναδικο και βγηκε ουτε 500 ευρώ. Ούτε απο οικο όμως ήταν, ουτε ντιζάινερ. Έδωσα ομως πολλα για τη δεξίωση γιατι μας αρεσουν τα γκουρμε, πηγαμε σε ωραιο ξενοδοχειο, φιλοξενήσαμε και κόσμο και περιποιηθήκαμε τους φιλους μας όπως μας άρεσε. Έγινε ενα ωραιο παρτι ως τις 6 το πρωι. Ο καθένας ό,τι κρινει.

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καρότσι και στρώμα και γω δεν το συζητώ ειδικά στρώμα!!Αλλά και καρότσι θα πρέπει να έχει κάποια χαρακτηριστικά πχ να μην είναι πολύ βαρύ κλπ....Τώρα για την πάντα δεν ξέρω...Εμένα έκανε 75Ε (μεσαία τιμή πιστεύω) όλη η προίκα που λέμε (πάντα-κουνουπιέρα-παπλωματάκι) αλλά πιστεϋω αν τη δέσεις όπως πρέπει δεν θα έχεις πρόβλημα...Αν και η κουμπάρα μου μου είχε πει να πάρω καλή πάντα αλλά δεν ξέρω για ποιο λόγο ακριβώς εννοούσε...

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑ ναι τέλεια βρε Ιόλη!!!
Συμφωνώ μαζί σου ο καθένας ανάλογα με τα οικονομικά του βάζει και τις προτεραιότητές του που φυσικά διαφέρουν από ζευγάρι σε ζευγάρι..Δεν υπάρχει σωστό και λάθος ότι κρίνει ο καθένας καλύτερο για την περίπτωσή του...

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μεγιά τα καροτσάκια σας κορίτσια! Είναι όλα πολύ ωραία!
Όντως τα χρωματάκια Ιόλη είναι φοβερά πολύ χαρούμενα Smile
Μαρία όντως αυτή η κούνια φαίνεται βαθιά και είναι λογικό να μην φτάνει τα παιχνιδάκια το μωρό! Και είναι και πιο "καθιστή"
Λήδα μια χαρά το sling από το ebay! Έχει πολλά πράγματα με δωρεάν μεταφορικά από hong kong. Μια χαρά είναι όλα απλά κάνουν λίγο παραπάνω καιρό για να έρθουν!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στρωματακι τι πηρατε? εγω πηρα μισο κοκο μισο λατεξ ! εχω ακουσει οτι ετσι ειναι καλυτερα για το κορμακι του μωρου ! τι λετε?

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μάλιστα οπότε μια χαρά το διάλεξα!!Να σε ρωτήσω βρε Ιόλη πήρες και πορτ μπεμπέ?Γιατί και μένα μου άρεσε το συγκεκριμένο καρότσι αλλάέλεγε από 6 μηνών και πάνω...

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε το θέμα στρώμα είναι πονεμένη ιστορία!!!!Δεν το έχω παραγγείλει ακόμα αλλά μου είπε μια παιδίατρος φίλη μας ¨οτι καλύτερα να πάρω όλο λάτεξ...Βέβαια όχι ότι τα άλλα δεν είναι καλά απλά αν έχω χρήματα να διαθέσω καλύτερα θα ήταν να πάρω λάτεξ...Οπότε και γω έχω βρεί ένα μαγαζί που το έχει 130Ε αλλά περιμένω και μια προσφορά από ένα φίλο μας που δουλεύει σε εταιρία που φτιάχνουν στρώματα και ότι είναι πιο οικονομικό θα το παραγγείλω...

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ στρώμα μισό μισό πήρα Βασούλα!
Όντως στα οικονομικά ο καθένας κάνει ότι θέλει! Και εμείς πήραμε καλό καρότσι (δώρο των γονιών μου αλλά δική μας επιλογή) αλλά ρουχαλάκια έχω πάρει και από jumbo (και σελτεδάκια κτλ). Μια χαρά μου φαίνονται και είναι και αυτά 100% cotton. Κάπου θα δώσεις παραπάνω, κάπου λιγότερο...

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κορίτσια! Smile

Ο άντρας μου (λάτρης του φαστ φουντ, σουβλάκια, γύρους κτλ) τα έχει ήδη βαφτίσει τα παιδιά μας: η μουστάρδα και ο κέτσαπ Laughing Laughing εξ ου και το κίτρινο-κόκκινο

Μαλιστα ειχαμε δει και δύο φουσκωτα μπουφανάκια απο τα Μπένετον ένα κόκκινο ένα κιτρινο και ήθελε να τους τα πάρει για να κάνουμε total look.. ευτυχως ήταν για πιο μεγάλο παιδάκι

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχαχα Ιολη φοβερος ο αντρας σου!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxa!!!!!!!!!!!

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν το συζητώ, θα γελάνε όλοι στη γειτονιά όταν βγαίνουμε για βόλτα! Very Happy 

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Laughing Laughing Laughing Laughing 

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου έκανε ο αδερφός μου αιματολογικές εξετάσεις και μου βγήκαν λίγο κάπως, δλδ ευτυχώς όσα αφορούν στη θρομβοφιλία είναι ΟΚ φυσιολογικά, αλλά μάλλον φαίνεται ότι κάνω λίγη αναιμία.. έπεσαν τα ερυθρα αιμοσφαίρια στα 3.730 (κατώτατο φυσιολογικό 4.200), η αιμοσφαιρίνη στο 10,7 (κατώτατο φυσιολογικο 12), και ο αιματοκρίτης στο 32 (κατώτατο φυσιολογικό 36). Επειδή τον ελέγχω τακτικά είχα 36 -> 34 -> 32. Εν τω μεταξύ παίρνω κανονικά σίδηρο κάθε μέρα και τρώω και κρέας παααααρα πολύ συχνά (πραγματικά πολύ συχνά για τα γούστα μου! μέρα παρά μέρα). Το ξέρω ότι στην εγκυμοσύνη πέφτει αλλά ανησυχώ γιατί στα δίδυμα που βγαίνουν πρόωρα συνήθως, δεν εχουν προλάβει να κάνουν καλές αποθήκες σιδήρου (συνήθως γίνονται τον τελευταίο μήνα) και εμφανίζουν συχνά αναιμίες και καμιά φορά σοβαρές... αν εχω και εγω αναιμία δεν βοηθάω την κατασταση, να πάρουν ό,τι μπορούν απο τώρα..

Εσείς σε τι επίπεδα είστε;

Εν τω μεταξύ την άλλη βδομάδα έχω να κάνω και την καμπύλη σακχάρου Razz Razz και δεν ξέρω και πού να παω

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ιολη για τα αλλα δεν ξερω αλλα εγω με το που εμεινα εγκυος ο αιματοκριτης μου επεσε στο 34 μια φορα και μετα εμεινε σταθερο στο 31 !! τα μωρακια παιρνουν αυτα που ειναι να παρουν μην ανχονεσαι ! τα συμπληρωματα τα παιρνουμε για εμας και οχι γι αυτα , γτ πολυ απλα μας ξεζουμιζουν και σε μας μενει το περισσευμα : Razz 

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιόλη μου μην ανησυχείς και μένα ήταν πολύ πεσμένος (δεν θυμάμαι ακριβώς νούμερο) και πήγα στο γιατρό και μου είπε ότι σ'αυτούς τους μήνες εμφανίζονται τα πιο χαμηλά νούμερα σιδήρου και απλά μου είπε αν θέλω να παίρνω 2 χάπια την ημέρα αντί για 1...Μίλησε πρώτα με το γιατρό σου και θα σου πει αυτός τι χρειάζεται να κάνεις...Επίσης παίρνω και κάποιες extra βιταμίνες (pregnacare λέγονται) που είναι για την εγκυμοσύνη και τον θηλασμό και εκτός όλων των άλλων έχουν και επιπλέον σίδηρο...Αλλά πάντα ρώτα πριν το γιατρό σου γιατί η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική...

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασουλα κι εμένα μου το λεει αυτο η γιατρός μου αλλα θέλω κ να τη ρωτήσω πάλι.. Λήδα τις ξερω τις βιταμίνες αυτες, εχει και για πριν απο τη σύλληψη και τις επαιρνα τότε. Δεν μου τις ειπε τωρα η γιατρός. Αλλα θα ρωτησω. Χμμ αν μου βαλει 2 χάπια σιδήρου θα εχω χειρότερο πρόβλημα στην τουαλετα :-/ Σορι αλλα είναι μία παρενέργεια που προσπαθω να αποφύγω! Τι να κάνουμε όμως..... Θα την παρω τωρα το απόγ. τηλ...

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α εγω παιρνω 2 εξ αρχης και παλι στα ταρταρα ο αιματοκριτης ! επισης δεν μου δημιουργησε (παλι καλα ) κανενα προβλημα για τουαλετα ..

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιόλη μου δες και τα δικά μου αποτελέσματα:

Ερυθρά αιμοσφαίρια : 3,2
Αιμοσφαιρίνη: 10,9
Αιματοκρίτης: 30,1 Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
Είπες τίποτα???
Ο γιατρός μου λέει όλα καλά αλλά εγώ σωριάζομαι παντού...!!! Ο μικρός πάντως είναι καλύτερα από ποτέ. Και δραστήριος...Εμ, βέβαια αφού με ξεζούμισε!!!!!!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντως κοριτσια για το σιδηρο που λετε παω τουαλετα καλυτερα και απο οτι πηγαινα νωριτερα....τι να πω....
οσο για εξετασεις εγω θα ξανα κανω αρχες του μηνα τωρα και θα δω..παντως αν και εχω το στιγμα ο αιματοκριτης μου ειναι 38..ειχε πεσει ενα διαστημα στο 36 αλλα μετα ξανα ανεβηκε λιγουλακι..και τον εχω σταθερο...

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και ο δικός μου αιματοκρίτης Ιόλη είναι χαμηλός και παίρνω 2 αμπούλες σίδηρο τη μέρα... είναι λογικό μην ανησυχείς!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιολη καλησπερα!!!
μην αγχονεσαι για τον αιματοκριτη.τωρα θα σταματησει να πεφτει και θα ανεβει κι ολας!εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα 29.5 και αυτη τη βδομαδα εχω 31.3.να σημειωσω οτι παιρνω σιδηρο απο την αρχη δυο φορες την μερα.

99  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 10:41 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια σας ευχαριστώ Smile Smile

βλέπω όλες μας στα τάρταρα ο αιματοκρίτης (με εξαίρεση το ματινάκι, μπράβο!!!)

αλλά εφόσον τα μωράκια παίρνουν ό,τι τους χρειάζεται, αυτο είναι το σημαντικό!

εντάξει, τι να πω - με άγχωσαν. είχα σοβαρή σιδηροπενική αναιμία όταν ήμουν μικρή και από τότε έχει γίνει η εμμονη ιδέα των γονιών μου ...

ωστόσο ειδοποίησα τη γιατρο μου και περιμένω τηλ το βράδυ, μήπως χρειαστεί να παρω και εγώ 2 χαπάκια γιατί τόσον καιρό παίρνω ένα. και καμιά φορά και κανένα. δλδ εδώ που τα λέμε στανταρ θα ξεχάσω να παρω σίδηρο 1-2 φορές την εβδομάδα Embarassed Embarassed 

πάντως αυτό που λες roodie .. και εγώ σωριάζομαι, νόμιζα ότι είναι μόνο από τις αρρυθμίες και τις ταχυκαρδίες αλλά μάλλον παίζει ρόλο και η αναιμια γιατί προκαλεί κόπωση

100  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 10:50 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια...βλέπω συζητάτε για το σίδηρο. Εγώ έχει 1 βδομ που σταμάτησα να παίρνω για να δω βελτίωση στην τουαλέτα,δεν γίνεται 1 φορά πάω τη βδομ και κάθομαι 2 ώρες μέσα, νομίζω θα αφήσω τα κοκαλάκια μου εκεί!
Αιματοκρίτη είχα 37 οπότε ο γιατρός είπε να το σταματήσω λίγο.
Εγώ έχω πρόβλημα με χαμηλή φεριτίνη, τελευταία φορά ήταν 8 με κατώτερο φυσιολογικό το 11.Είδωμεν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις