Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον εμενα η μπουμπου μου μοιαζει στον αντρα μου αλλα ...που θα παει σε μενα θα μοιασει :evil: :evil:

Pavlina

Pavlina
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο Αναστάσης μου
είναι ίδιος ο
άντρας μου και μοιάζει πολύ
και στη γιαγιά του άντρα μου...
Εγώ έχω μείνει σε μία
φράση που μου είπαν
και φυσικά για να με
παρηγορ΄σουν...
"μπορεί να μη σου
μοιάζει,αλλά
έχει την αύρα σου"!
Μου άρεσε και το
κράτησα!!!
Γερός καιδυνατός
να είναι στη ζωή του.το στολίδι μου!!!

Elena K.

Elena K.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και η δικη μου κορούλα μοιάζει στον μπαμπά της παρόλο που όταν γεννήθηκε ήταν ολόιδια ο μπαμπάς μου! Μοιάζει όμως και παρα πολύ στην ανιψια του Παύλου.Σε αυτήν την ηλικία που είναι τώρα δύσκολα ξεχωρίζεις ποια είναι ποια! Ευελπιστώ σε αυτήν την εγκυμοσύνη να κάνω γιο και να μοιάσει σε μένα!! Razz Αν και το μονο που με ενδιαφέρει είναι να είναι γερά και τίποτα άλλο.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ κοριτσια ποσο σας καταλαβαινω... Και εμενα ο μικρος μου απλα ειναι ιδιος με τον μπαμπα του... Σε εμενα δεν μοιαζει σε τιποτα παρα μονο στο χρωμα τον ματιων... Ελπιζω το κοριτσακι που περιμενω τωρα να παρει κατι και απο μενα και να μην ακουω παλι το κλασσικο : δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα ειναι ιδιο ο μπαμπας του!!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 337404

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:ΑΧ κοριτσια ποσο σας καταλαβαινω... Και εμενα ο μικρος μου απλα ειναι ιδιος με τον μπαμπα του... Σε εμενα δεν μοιαζει σε τιποτα παρα μονο στο χρωμα τον ματιων... Ελπιζω το κοριτσακι που περιμενω τωρα να παρει κατι και απο μενα και να μην ακουω παλι το κλασσικο : δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα ειναι ιδιο ο μπαμπας του!!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 337404

Αυτό το δεν θέλω να σε στενοχωρήσω... Ατάκα του μήνα!! Κι εγώ έχω βαρεθεί να το ακούω!! Smile Το παν είναι γερά μωράκια απαντάω κι ας μοιάζει στο μπακάλη!! Very Happy Very Happy Very Happy

Με το καλό το μωράκι σου!!

Ελενίτσα και εσύ με το καλό το μωράκι σου!! ByTheWay η κόρη σου είναι κούκλα!!

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ifigeneia έγραψε:
Lena έγραψε:χαχααχαααχαχα τελειο το θεματακι!!!! Very Happy Very Happy


κ εμενα ο μικρος μου ειναι ΙΔΙΟΣ ο πατερας του!!! ολοιδιος ομως!!!! αν δειτε φωτο του αντρα μου στην ηλικια του μιλαμε δεν καταλαβαινεις οτι ειναι αλλο μωρο!!!! αστα να πανε!!!

οσες με εχετε στο φεις καταλαβαινετε τι εννοω... Twisted Evil

Συμφωνώ κι επαυξάνω...
Καιιδίως από κοντά, μοιάζουνε ακόμα περισσότερο!!!!!!

Εγώ ένα θα πω...

Θα είμαι η πρώτη γυναίκα που θα κάνει εξέταση dna για να διαπιστώσει αν το παιδί είναι δικό της!!!!

Η ομοιότητα με τον μπαμπά της δεν παίζεται! Μόνο στα χρώματα δεν του μοιάζει, αλλά δε μοιάζει ούτε και σε μένα!
Ξανθό γαλανομάτικο το Μαράκι, καμία σχέση εμείς!
Εγώ απλά τα βάφω ξανθά για να μην αναρωτιούνται όλοι σε ποιον έμοιασε το παιδί!

Χαχαχαχαχα Laughing

αχαχαχα καλα Ιφιγενεια... κ εσυ την εχεις πατησει πολυ ασχημα!!!!!!!! Το μουτρακι της ειναι ολοιδιο!!!!!! Laughing Laughing Laughing

Μιλαμε για ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ ομοιοτητα ομως!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμενα ο γιος μου μοιαζει στον αντρα μου, απο χαρακτηρα ομως πιο πολυ μοιαζει σε μενα και εχουμε ομηρικους καβγαδες γιατι ειμαστε και οι δυο εκρηκτικοι τυποι στο μονο που διαφερουμε ειναι οτι εκεινος πιανει κουβεντα με ολους εγω παλι το αντιθετο, η κορη μου παλι μοιαζει σε μενα αλλα πιστευω εχει χαρακτηρα μπαμπα, ειναι ηρεμη δυναμη υπομονετικη.

Olivia

Olivia
Admin
Admin
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ουδέν σχόλιο!!! (Αλλά, αλήθεια, έχει αρχίσει και μου μοιάζει τώρα!!!) ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 235182 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 235182

http://www.eimaimama.gr

Εβινιόλι

Εβινιόλι
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ολιβ μην αγχωνεσαι...εγω προσωπικα σε πιστευω!
οταν γεννηθηκε η κορη μου ηταν ιδια με τον μπαμπα της,κομμενο κεφαλι...
πλεον δεν εχει καμια σχεση ειναι ολοιδια με εμενα!το λενε ολοι ,ειδικα η πεθερα μου το λεει παντου!το μονο που θυμιζει μπαμπα ειναι λιγακι το στομα της.

https://www.facebook.com/pages/Baby-Cakes/184038224967357

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
olivia sto exw pei k tha sto xanalew oti einai idia o manos!
as sas pw k gia ton diko mou pou molis ton gennisa k mou ton dwsane sto stithos mou lew den ginetai i mikrografia tou andra mou tha trelathw!!!!oso megalwne tou moiazei akomi perissotero oxi mono exwterika alla k sto pws feretai to blema tou pou otan me koitaei nomizw oti me koitaei o andras mou, oloi mou lene kala esu pou eisouna?ante mi stenaxwriesai sto epomeno...to thema einai oti einai polu omorfos Wink ara ti kanw!!!

happymommy

happymommy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τα ματάκια τα πήραμε από τον μπαμπά!τα χειλάκια τα πήραμε από τον μπαμπά!τα μπρατσάκια τα πήραμε από τον μπαμπά!και όοοολα τα υπόλοιπα τα πήραμεεε....απ΄τη μαμά του bebe!!! επιτέλους βρήκα την κατηγορία στην οποία ανήκω!μα να μην μου μοιάζει καθόλου?!τι έκανα εγώ?που ήμουν εγώ? ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 679259 ευτυχώς βέβαια το παιδί πήρε χαρακτήρα από την μανούλα! ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 536304

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολιβια νομιζω οτι εχει και δικα σου χαρακτηριστικα αλλα στο γενικο συνολο μοιαζει στον αντρα σου. Μην στεναχωριεσαι παντως το επομενο μπορει να σου μοιαζει

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Olivia έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ουδέν σχόλιο!!! (Αλλά, αλήθεια, έχει αρχίσει και μου μοιάζει τώρα!!!) ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 235182 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 235182
Χιχιχιχι! Να την χαιρεστε!

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγώ μια φιλική συμμετοχή είχα. Στη φατσούλα του μπορείς να δεις όοοοοοοολο το σόι του άντρα μου!Ελπίζω στο επόμενο κάτι να καταφέρω!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!
Να 'μαι και 'γω!!
Όσο και αν δε θέλω να το παραδεχτώ ΕΔΩ ανήκω και γω!! Sad Sad

Θα επανέλθω το συντομότερο δυνατό για του λόγου το αληθές! ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 679259 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 417472

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παθούσα και εγώ! αλλά μιλάμε για καρμπόν το παιδί με τον πατέρα του! έχω βαρεθεί να μου λένε όλοι την ίδια ατάκα: καλά κοιμόσουν? όχι ρε παιδιά από όσο θυμάμαι ξύπνια ήμουν! ε μα τι να πω πια! αλλά δεν έχω παράπονο έχει πάρει από εμένα... την ομάδα αίματός μου!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Εγώ, πάντως, την άποψή μου για ατάκες τύπου "Κοιμόσουν;" την έχω γράψει εδώ: http://blog.eimaimama.gr/2010/05/blog-post_4615.html

http://www.eimaimama.gr

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:Εγώ, πάντως, την άποψή μου για ατάκες τύπου "Κοιμόσουν;" την έχω γράψει εδώ: http://blog.eimaimama.gr/2010/05/blog-post_4615.html

Ολίβιά μου συμφωνώ απολύτως με αυτά που διάβασα παραπάνω! καταντάει κουραστικό!
και κάτι ακόμα: κιεγώ από τον υπέρηχο το είχα καταλάβει, και μάλιστα όχι τον τρισδιάστατο! και δεν με πίστευαν τότε νόμιζαν ότι είναι ιδέα μου!

και κάτι τελευταίο:ο άντρας σου είναι με την μπουμπού αγκαλιά? τον συμπαθώ πάρα πολύ και συμφωνώ πάντα με τα λεγόμενά του όταν τον βλέπω καλεσμένο σε εκπομπές! να σας ζήσει και πάλι η κορούλα σας!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:παθούσα και εγώ! αλλά μιλάμε για καρμπόν το παιδί με τον πατέρα του! έχω βαρεθεί να μου λένε όλοι την ίδια ατάκα: καλά κοιμόσουν? όχι ρε παιδιά από όσο θυμάμαι ξύπνια ήμουν! ε μα τι να πω πια! αλλά δεν έχω παράπονο έχει πάρει από εμένα... την ομάδα αίματός μου!
Εισαι τυχερη εμενα ουτε αυτο δεν πηραν Laughing Laughing Laughing

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Μαρία έγραψε:
Olivia έγραψε:Εγώ, πάντως, την άποψή μου για ατάκες τύπου "Κοιμόσουν;" την έχω γράψει εδώ: http://blog.eimaimama.gr/2010/05/blog-post_4615.html

Ολίβιά μου συμφωνώ απολύτως με αυτά που διάβασα παραπάνω! καταντάει κουραστικό!
και κάτι ακόμα: κιεγώ από τον υπέρηχο το είχα καταλάβει, και μάλιστα όχι τον τρισδιάστατο! και δεν με πίστευαν τότε νόμιζαν ότι είναι ιδέα μου!

και κάτι τελευταίο:ο άντρας σου είναι με την μπουμπού αγκαλιά? τον συμπαθώ πάρα πολύ και συμφωνώ πάντα με τα λεγόμενά του όταν τον βλέπω καλεσμένο σε εκπομπές! να σας ζήσει και πάλι η κορούλα σας!

Ναι, ο αντρούλης μου είναι! ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 883208 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 883208

http://www.eimaimama.gr

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πες τα βρε Ολιβια!!! Εχω βαρεθει κ εγω αυτο το "Μα καλα κοιμοσουν????? Ουτε τα ματια σου δεν πηρε???"
Ε, τι να κανουμε...Λες κ ξερουμε τι γινεται εκεινη την ωρα???? Embarassed Ατιμο πραγμα τα γονιδια! Χαχαχαχα!

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ,Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΛΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΤΟΥ (ΠΡΑΣΙΝΟ)ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna έγραψε:Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ,Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΛΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΤΟΥ (ΠΡΑΣΙΝΟ)ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.
καλως ορισες στην παρεα μας. Και εμενα η μια μοιαζει στον μπαμπα και την πεθερα μου και η αλλη μοιαζει στην μητερα μου. Φιλικη συμμετοχη εγω. Δεν πειραζει γερες να ειναι . Μπορει να μην μου μοιαζουν εμφανισιακα αλλα πειραν τα χουγια μου ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 2 328109

Scarlet

Scarlet
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΧΑΧΑΧΑ Γειά σας μανούλες ΤΕΛΕΙΑ ομάδα και φυσικά ανήκω κ εγώ η κόρη μου τριών χρόνων ολόιδια ο άντρας μου πήρε μόνο τον χαρακτήρα κ το ζώδιό μου είμαστε ταυρίνες.Γέννησα τον γιό μου 15/3/10 μου λέγανε τα αγόρια μοιάζουν τις μαμάδες και πάλι μύτι στόμα μπαμπάς μόνο λίίίγο στα ματια μου μοιάζει.Γερά να είναι όλα τα παιδάκια Very Happy Very Happy Very Happy

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουτε εμενα μου μοιαζει η κορη μου ιδιαιτερα...Ειδικα οταν γεννηθηκε οι μαιες με δουλευαν. Ελεγε χαρακτηριστικα η μια στον αντρα μου "Απο 100 μπαμπαδες εδω μεσα θα καταλαβαινα οτι εσυ εισαι σιγουρα". Τοση ομοιτητα που πραγματικα με ειχε αφοπλισει. Ο δε μπαμπας μου οταν πηγε στην αιθουσα με τα νεογνα να δει την εγγονη του μολις την ειδε ειπε "Η Αννα που ειναι σε αυτο το μωρο??"
Φυσικα ο α ντρας μου καμαρωνε πολυ.
Τωρα που εχει φτασει 16 μηνων εχουν αλλαξει τα πραγματα. Απο την μυτη και κατω χειλια πηγουνι χαμογελο και καμωματα ειναι δικα μου. Αλλαζουν συνεχως τα ατιμα και ειναι απιστευτες οι ομοιοτητες ακομα και με αλλα μελη της οικογενειας. Π.χ. στη μαμα μου μοιαζει πολυ η Αλεξ οταν τα μαγουλα της τα τονιζει κανοντας γκριματσες, στην πεθερα μου μοιαζει οταν νυσταζει και τα ματια της γινονται σχιστα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις