Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

ΜΠΟΥΜΠΟΥ69

ΜΠΟΥΜΠΟΥ69
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΈΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΄΄ΛΙΓΑ΄΄ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ΄΄ I love you I love you

aniakouk79


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και μου έλεγαν ότι οι γιοι μοιάζουν στις μαμάδες!!! Ο γιος μου είναι καρμπόν ο άνδρας μου. Ελπίζω ο δεύτερος να μου μοιάζει λιγάκι!!!

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ena tha sas po otan genisa den eixa dei thn mpoympoy moy kai legan oloi idia esy!!(ego diladi)kai ego elega vasismeni poy evlepa ta paidia tis koyniadas moy!!kala perimenete na megalosei ligo kai peite moy!!den prolave na geinei 1 minon idia mono ta xeilia kai to pigoyni moy kratise!!eksaloy matia exete kai vlepete tis foto kato!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω αν οι γιοι μοιάζουν στις μαμάδες, εμένα πάντως δε μου μοιάζει κανένας τους...
Το έχω ξαναπεί, ο άντρας μου θα μπορούσε κάλλιστα να πει ότι είναι παιδιά του από προηγούμενο γάμο..
Sleep Sleep Sleep Sleep
Κοιμόμουν??? Το απολάμβανα??? Τα γονίδιά μου δεν τα βλέπω να διαιωνίζονται πάντως.. Και καλά να πάθουν, τόσο μουρόχαβλα που είναι..
ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 875502 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 875502 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 875502

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Δεν ξέρω αν οι γιοι μοιάζουν στις μαμάδες, εμένα πάντως δε μου μοιάζει κανένας τους...
Το έχω ξαναπεί, ο άντρας μου θα μπορούσε κάλλιστα να πει ότι είναι παιδιά του από προηγούμενο γάμο..
Sleep Sleep Sleep Sleep
Κοιμόμουν??? Το απολάμβανα??? Τα γονίδιά μου δεν τα βλέπω να διαιωνίζονται πάντως.. Και καλά να πάθουν, τόσο μουρόχαβλα που είναι..
ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 875502 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 875502 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 875502


Χαχαχαχα δεν υπάρχεις!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Χαχαχαχα δεν υπάρχεις!!!!

Υπάρχω Βιβιαν, απλά δε διαιωνίζομαι...
Razz Razz Razz

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
faye έγραψε:
mamasof(t) έγραψε:αχ κοριτσια!!τα ιδια κ εγω!
η μικρη φτυστη ο μπαμπας!
ευτυχως ομως ειναι ομορφος!
αφου αν καμια φορα μου πουν οτι μου μοιαζει αναρωτιεμαι αν με δουλευουν! Rolling Eyes
ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΝ Η ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ. ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 446177
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΙΔΙΑ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΜΟΙΑΖΕΙ

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μένα η μπουμπού μου μοιάζει στον μπαμπά της...
και χαρά όταν του το λένε!!!!
ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 215994 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 215994

Tour_baby

Tour_baby
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δηλώνω και εγώ φιλική συμμετοχή στο άθλημα μιας και ο μικρός είναι ίδιος ο μπαμπάς του με εξαίρεση τα χειλάκια μας και τη μυτούλα μας.. Ειλικρινά δεν με πειράζει καθόλου.. Πήρε τα πιο όμορφα χαρακτηριστικά μου και μου φτάνει... Άλλωστε σαν καλή κουκουβάγια που είμαι το θεωρώ το πιο όμορφο μωρό του κόσμου ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 328109 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 328109 ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 328109

http://nickolasepilepsystory.blogspot.com/

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ ΖΩ!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ.
ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΕΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ.
ΟΤΑΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ (ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ)ΚΩΣΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ Κ ΕΞΑΓΡΙΩΜΕΝΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΚΟΥΝΤΑΕΙ Κ ΤΗΣ ΛΕΕΙ,ΣΩΠΑ ΒΡΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ,ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥΣ.
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΑΥΤΟ Κ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ.
ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ!
ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ.
[i]

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aniakouk79 έγραψε:Και μου έλεγαν ότι οι γιοι μοιάζουν στις μαμάδες!!! Ο γιος μου είναι καρμπόν ο άνδρας μου. Ελπίζω ο δεύτερος να μου μοιάζει λιγάκι!!!

k ego ap oti vlepo stous iperixous to idio k to auto einai o mpempoukos me ton mpampa tou! Mad

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εμενα ιδια με τον μπαμπα της ειναι κ ολοι μου λενε με πιον μοιαζει η κορη σου ?εεεεεε μαλλον με τον μπαμπα της συνεχιζουν κ εγω τους λεω οτι αφου εχω τοσο ωραιο αντρα χαλαλι της να μοιαζει σ"αυτον!!!!!!!! στο επομενο ομως θα βαλω τα δυνατα μου!!!!!!!!!! ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΝΩΘΕΙΤΕ. - Σελίδα 5 654316

lineal

lineal
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δε θελω να το παραδεχτω,αλλα αφου το λενε ολοι οι αλλοι...
εγω παλι δε βρισκω απολυτη ομοιοτητα με τον αντρα μου,ο μπεμπης εχει λιγα και απο τους δυο,μαλλον επειδη εχει το βλεμμα του αντρα μου ολοι λενε οτι αυτον μοιαζει και απο τις δυο οικογενειες.
τελος παντων ελπιζω να μεγαλωσει και να παρει κι αλλα απο μενα

υγ μετα σου λενε τα αγορια μοιαζουν τις μανες και τα κοριτσια τους μπαμπαδες...αμ που ντο για;

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
όταν γεννήθηκε η μπουμπού όλοι έλεγαν ότι μου έμοιαζε...
τώρα 4 μήνες μετά είναι ΟΛΟΪΔΙΑ ο πατέρας της...

marilu33

marilu33
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
re koritsia ok ,ta koritsakia to katalavaino na moiazoun tou mpampa tous.ta agorakia apo pou k os pou;;;; Twisted Evil

thomi

thomi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κορίτσια αν δεν κυοφορούσα το κοριτσακι μου, θα αμφισβητούσα πραγματικά οτι ειμαι η μαμά της.... είναι απλά κλώνος του πατέρα της.... τι να πώ? ελπίζω να πάρει κάτι από τον χαρακτήρα μου...

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμεις ακομη δεν εχουμε καταληξη σε ποιον μοιαζει

http://www.gatospito.com

Maraki_D

Maraki_D
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τυχαία βρήκα μια νηπιακή φωτογραφία του άντρα μου πριν από καιρό. Αν δεν ήξερα ότι είναι εκείνος θα έλεγα πως είναι ο Δημήτρης μας... Τέτοια φτυστή ομοιότητα! Από μένα βρήκε να πάρει μόνο το στραβό μου αυτάκι... Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια θέμα με παιδάκια που μοιάζουν στις πεθερές υπάρχει????

Όταν μου έβαλαν τη μπουμπού πάνω στην κοιλιά μου, έπαθα τέτοιο σοκ, που μου ήρθε να αρχίσω να ουρλιάζω "πάρτε τη από πάνω μου!"
Για να παρηγορηθώ είπα από μέσα μου ότι μοιάζει στον μπαμπά της-τον άντρα μου (αφού κι αυτός στη μαμά του μοιάζει-την πεθερά μου).
Τώρα που μεγαλώνει, κάποιες γκριματσούλες της μου θυμίζουν εμένα, κι αυτό με κάνει να την αγαπάω ακόμα πιο πολύ - γιατί είμαστε και νάρκισσοι!

natassa

natassa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tziz έγραψε:Κορίτσια θέμα με παιδάκια που μοιάζουν στις πεθερές υπάρχει????

Όταν μου έβαλαν τη μπουμπού πάνω στην κοιλιά μου, έπαθα τέτοιο σοκ, που μου ήρθε να αρχίσω να ουρλιάζω "πάρτε τη από πάνω μου!"
Για να παρηγορηθώ είπα από μέσα μου ότι μοιάζει στον μπαμπά της-τον άντρα μου (αφού κι αυτός στη μαμά του μοιάζει-την πεθερά μου).
Τώρα που μεγαλώνει, κάποιες γκριματσούλες της μου θυμίζουν εμένα, κι αυτό με κάνει να την αγαπάω ακόμα πιο πολύ - γιατί είμαστε και νάρκισσοι!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Το αγοράκι μου της μοιάζει τόσο πολύ που μερικές φορές μου ερχεται να το φωνάξω Μαργαρίτα ( το ονομά της)!Ούτε τα παιδιά της τέτοιο μοιασίδι!!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όταν γεννηθηκε ο μεγάλος μου ολοι ελεγαν οτι μοιαζει τον αντρα μου φτυστος!Το ιδιο και στον μικρο μου!Μου αρεσει πολυ να πειραζω τον αντρα μου, οτι ο μεγαλος τωρα που κοντευει τα δυο μοιαζει εμενα περισσοτερο!Η αληθεια ειναι οτι εχει και απο τους 2 χαρακτηριστικα αλλα ο πιτσιικος ειναι πραγματικα ιδιος ο συζυγος!Τελικα οντως κοιμομουν ,τι να πω!
Χαλάλι ομως γιατι δεν με πειραζει καθολου!Τους βλεπω και τους 3 και τους καμαρωνω!
Very Happy

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natassa έγραψε:
Tziz έγραψε:Κορίτσια θέμα με παιδάκια που μοιάζουν στις πεθερές υπάρχει????

Όταν μου έβαλαν τη μπουμπού πάνω στην κοιλιά μου, έπαθα τέτοιο σοκ, που μου ήρθε να αρχίσω να ουρλιάζω "πάρτε τη από πάνω μου!"
Για να παρηγορηθώ είπα από μέσα μου ότι μοιάζει στον μπαμπά της-τον άντρα μου (αφού κι αυτός στη μαμά του μοιάζει-την πεθερά μου).
Τώρα που μεγαλώνει, κάποιες γκριματσούλες της μου θυμίζουν εμένα, κι αυτό με κάνει να την αγαπάω ακόμα πιο πολύ - γιατί είμαστε και νάρκισσοι!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Το αγοράκι μου της μοιάζει τόσο πολύ που μερικές φορές μου ερχεται να το φωνάξω Μαργαρίτα ( το ονομά της)!Ούτε τα παιδιά της τέτοιο μοιασίδι!!


ΕΤΣΙ ΕΠΑΘΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΙΔΙΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ!ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ, Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ !ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ!ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΥΠΕΡΝΙΚΑΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!εΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;;

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε κι εμένα ο Αλέξανδρος είναι ίδιος η πεθερά μου, ώρες ώρες παίρνει κάτι γκριμάτσες, ΦΤΥΣΤΟΣ!
Σε μερικές φάτσες μοιάζει και τον πεθερό μου λίγο... Και ελάχιστα καμια φορά τη μάνα μου... Μόνο εμένα δε μοιάζει αυτό το παιδί...
Razz Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natassa έγραψε:Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Το αγοράκι μου της μοιάζει τόσο πολύ που μερικές φορές μου ερχεται να το φωνάξω Μαργαρίτα ( το ονομά της)!Ούτε τα παιδιά της τέτοιο μοιασίδι!!

χαχαχαχα!!!!!
Έτσι κι αλλιώς τα γονίδια πηδάνε μία γενιά... Επόμενο είναι τα παιδιά μας να μοιάζουν στους παππούδες τους περισσότερο.

sasanath έγραψε:...ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΥΠΕΡΝΙΚΑΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!εΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;;

Φυσικά κι έτσι είναι!

Nena έγραψε:Καλε κι εμένα ο Αλέξανδρος είναι ίδιος η πεθερά μου, ώρες ώρες παίρνει κάτι γκριμάτσες, ΦΤΥΣΤΟΣ!
Σε μερικές φάτσες μοιάζει και τον πεθερό μου λίγο... Και ελάχιστα καμια φορά τη μάνα μου... Μόνο εμένα δε μοιάζει αυτό το παιδί...
Razz Razz

Κορίτσια τελικά αν δεν το έλεγα εγώ, μάλλον δε θα το παραδεχόταν καμία ε?
Προσωπικά μου είναι πολύ δύσκολο να το χωνέψω ότι έκανα τη Δέσποινα σε μινιατούρα. Σε κάποιες φωτογραφίες δε θέλω ούτε να την κοιτάζω! Μου τη θυμίζει και με εκνευρίζει.
Κι αυτό που με εκνευρίζει ακόμα περισσότερο είναι ότι το 'χει πάρει κι αυτή πρέφα ότι της μοιάζει και κοκορεύεται η κλώσα.
Όνομα πάντως θα δώσω του πεθερού μου. Θεοδώρα!

ΣΩΣΑΝΝΑ

ΣΩΣΑΝΝΑ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ. Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις