Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα έχετε κουνελάκι???????
Πως πήγε η συνέντευξη???

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ καλα αναμενω τωρα γιατι με το νεο χρονο θα παρουν μου πε.Μακαρι για να δω,εχουμε ειναι κατασπρος με γκρι ματακια.Χθες εκλεισε τν 1χρονο του,τν ελεγα χιονατο κ η μικρη το αλλαξε σε νελενιο.Οταν της τον εφερα επι 4 μηνες δν ξεκολλουσε τωρα παει και του μιλαει μονο δν τό βγαζουμε απο το κλουβι μονο συζητηση.χαχαχα.Καληνυχτα νυσταξα αμα τν ζευγαροσω θα σου στειλω ενα.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εεεεεεεε να μην σας το στερήσω..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Είχαμε και εμείς μικροί κάποτε με τον αδερφό μου και τον λέγαμε Αλέκο.Laughing Laughing 

Καληνύχτα Νατασσάκι μου!!!!!!

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ εδω!!!!!!!
Νατασσα μπραβο που ηρθες παλι! τι συμβουλες δινει ο αντρας σου ; για το θεμα που σε εκανε να φυγεις;

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια,αλλο περιστερω ναι το αγορι μου με πιανει αμεσως.Κρυο σημερα περιστερακι εκει εσυ πρεπει να χεις λιγο πιο αισθητη την υγρασια λογω θαλασσας ε?Κατ Αλεκο το κουνελι?Τι φαντασια εσυ τοεβγαλες ετσι?

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υγρασια φουλ! αστα!
ρε, μην εισαι ''χαζο'' ! γινεται να αρεσουμε σε ολους; οχι! ε, μη δινεις σημασια! μην απαντας σε τετοιου ειδους σχολια κ τελος το θεμα! κανε σαν να μη τα βλεπεις!
λοιπον, αλλα τωρα! θα φτιαξω στολιδια κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!! ελπιζω να πετυχουν!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:υγρασια φουλ! αστα!
ρε, μην εισαι ''χαζο'' ! γινεται να αρεσουμε σε ολους; οχι! ε, μη δινεις σημασια! μην απαντας σε τετοιου ειδους σχολια κ τελος το θεμα! κανε σαν να μη τα βλεπεις!
λοιπον, αλλα τωρα! θα φτιαξω στολιδια κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!! ελπιζω να πετυχουν!
Καλε σαφως και δεν μπορω να αρεσω σε ολους απλα ειμαι στο τσακ να μιλησω ασχημα οποτε απομακρυνομαι,αλλα τωρα το δουλεψα λιγακι.Ειχα κανει και εγω με τη μαμα μου μικρη πολυ ωραια στολιδακια αυτα με το ζυμαρακι δεν λες?Παμε να πλυνουμε τις σιτες γιατι ειναι χαλια και ξεσκονιζω καθε μερα που λεει ο λογος.Πολυ σκονη αυτη δεν τις ειχε κανει ποτε.tongue tongue tongue επανερχομαι αργοτερα να δω για τα στολιδακια

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι με ζυμαρακι τυπου πορσελανης ομως!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέεεεερα!!!!!!
Ναι ΝΑτάσσα εγώ τον είχα βγάλει έτσι!!!! Laughing Laughing Laughing  Επίσης είχαμε και έναν μεγάλο παπαγάλο που τον λέγαμε Μίμη (ναι εγώ ήμουν η νονά και εδώ!!!!). Η μαμά μου με τον αδερφό μου είχαν κόλλημα με τα κατοικίδια αλλά εγώ δεν τα ήθελα καθόλου. Όταν τα κουβαλούσαν δενόμουν μαζί τους και τα ονομάτιζα κιόλας! Το ωραίο είναι πως απ τη μια δεν τους άρεσαν τα ονόματα απ την άλλη τα κρατούσαν!!Laughing Laughing Laughing Laughing 
Επίσης είχαμε χελώνες, ενυδρείο με ψάρια που γεννούσαν (αλλά σφάχτηκε ο αδερφός μου και δεν ξαναέκαναν. έκοψε το χέρι του και τον τένοντα του), παπαγαλάκια μικρά, αηδόνια, παραδεισάκια και φυσικά το αποκορύφωμα!!!! Όταν ήμουν έγκυος μου φέρνουν στο σπίτι ένα κουτάβι άσπρο!!!!!!! Να κλαίει το κουτάβι το βράδυ όρθια και εγώ να το κρατάω αγκαλιά και να κλαίω!!!! Ορμόνες!!!!!!
Περιστεράκι μπράβο!!!!!!!! Τα χειροποίητα πιστεύω πάντα πως είναι και ανεκτίμητα!

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Wink Wink Wink 

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ ζωακι και εσεις και εμεις πολλα ειχαμε σκυλια γιατια που δεν τα συμπαθω τα γατια,αυτα τα παραδεισια τα ειχαμε και εμεις καναρινια χαμστερ χελωνα που την εφαγε η γατα χαχαχα ασε πολυ πραμα κολλημα του αδερφου εγω μοωνο σκυλακι ηθελα.Α περιστερακι δεν τα γερω αυτα με την πορσελανη ξερω αυτα που τα περναμε γιαλυστικο.οτι και να κανεις ομορφα θα βγουν

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περιστεράκι θέλουμε και φωτό μετά εεεεεε?????????????

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι αυριο περιμενουμε φωτο

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυριο θα τα φτιαξω, κ μεθαυριο που θα στεγνωσουν θα τα διακοσμησω! θα βαλω φωτο! λεω να κανω τα αρχικα μας και αυτο να ειναι το αγαπημενο μου στολιδι για φετος! λεω να προσπαθησω να κανω και σπιτακι-θηκη για ρεσο! θα δουμε πως θα βγει! κ μου αρεσε γιατι η ζυμη ειναι κατασπρη και το δεντρο μας εχει μονο ασπρα και κοκκινα στολιδια! μακαρι να πετυχει!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την peristeraki στις Τετ Νοε 27, 2013 1:47 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : αντι για δεντρο ''μας'', εβαλα δεντρο ''μου'' . εκ παραδρομης)

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!
Περιστέρακι εγω εκτός απο φωτό θελω κ τον τροπο που τα φτιάχνεις. Σαν σωστή σου- σου που ειμαι τρελαίνομαι για στολίδακια πραγματάκια κ ολα τα " ακια" .
Νατασσα τι καλα που γύρισες! Μην σκας για κανενα. Πως λεει το άσμα? σ´οποιον αρεσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε!
Κατ πως πάει ο λάζαρος στον παιδικό?

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο την αλλη βδομαδα θα κανουμε μελομακαρονακια και κουραμπιεδακιααααα κοριτσιαααα.Εδω και λιγες μερες μετα απο τιμωριες του μπαμπα καταφεραμε και δεν τα κανουμε πανω μας.Επιτηδες που λεει και ημικρηWink Wink 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμαγοριου το βρηκα τυχαια εδω http://lamproukam.blogspot.gr/
ο μονος λογος που το βαζω (δεν την ξερω την κοπελα) ειναι επειδη δεν θελω να φανει οτι ειναι δικη μου ιδεα! απλα μου φανηκε ομορφο, ειναι κ ασπρο ασπρο ,μακαρι να βγει καλο!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ωραια στολιδακια εγω εχω ηδη μπολικα αλλη φορα.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ πολυ κούραση σήμερα! Καλη νύχτα σε ολες!

pennytol

pennytol
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια εμπνευσμένη από την ιδέα του περιστερακίου να κάνει μόνη της στολιδάκια σας βάζω ενα λινκ για εύκολο χριστουγεννιάτικο στολίδι! Αν κάποια θέλει να κάνει μπορεί να της φανεί χρήσιμο!!!Very Happy 

http://beafunmum.com/2012/11/ribbon-christmas-tree-decoration/

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Πέννυ μου! Ωραία κι απλή ιδέα κι αυτή! Χωρίς να θέλω να χαλάσω το χριστουγεννιάτικο πνεύμα, μπορώ αντί για χάντρες να ράψω έναν πελάτη μαζί με την κορδέλα; Very Happy 

pennytol

pennytol
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα και βέβαια!!!Laughing Laughing Laughing 
θα τον κρεμάσεις και στο δέντρο και το πρωί των Χριστουγέννων θα σου πει αν ήρθε ο Άγιος Βασίλης!!! Θα μάθουμε επιτέλους αν υπάρχει ή όχι...!!!Laughing Twisted Evil



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pennytol στις Τετ Νοε 27, 2013 2:33 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθ.λάθος)

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pennytol έγραψε:μα και βέβαια!!!Laughing Laughing Laughing 
θα τον κρεμάσεις και στο δέντρο και το πρωί των Χριστουγέννων θα σου πει αν ήρθε ο Άγιος Βασίλης!!! Θα μάθουμε επιτέλους αν υπάρχει ή όχι...!!!Laughing Twisted Evil
Χαχαχαχαχα! Ο συγκεκριμένος είναι τόσο τσιφούτης, που στην καλύτερη θα φάει μόνος του τα κουλουράκια και το γάλα που θα έχεις αφήσει για τον Santa και στη χειρότερη θα τον ξεβρακώσει για να του πάρει τη στολή Very Happy Very Happy Very Happy 

(Υ.Γ. Τι εννοείς ΑΝ υπάρχει ο Άγιος Βασίλης;; Εννοείται πως υπάρχει!)

pennytol

pennytol
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα!!!Laughing Laughing Laughing  poor Santa! Θα του πάρει και το έλκηθρο;;;Laughing Laughing Laughing Twisted Evil 

Εγώ το ξέρω οτι υπάρχει αλλά κάποιοι διαδίδουν ανυπόστατες φήμες...και επηρεάστηκα...!Rolling Eyes  Very Happy Very Happy Very Happy 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pennytol έγραψε:χαχαχα!!!Laughing Laughing Laughing  poor Santa! Θα του πάρει και το έλκηθρο;;;Laughing Laughing Laughing Twisted Evil 

Εγώ το ξέρω οτι υπάρχει αλλά κάποιοι διαδίδουν ανυπόστατες φήμες...και επηρεάστηκα...!Rolling Eyes  Very Happy Very Happy Very Happy 
Θα του πάρει και τα γένια!
Να κόψεις τις κακές παρέες σε παρακαλώ, σε λίγο ο υπόκοσμος με τον οποίο συχνάζεις θα μας πει κι ότι δε ζει ο Μεγαλέξανδρος!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις