Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Ελάτε ξυπνήστε κερνάω μυρωδάτο καφεδάκι!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 438696 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΟΥΛΑ !!!!ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΙΝΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ!!!ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ??ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΣΑΛΠΙΓΓΩΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΒΑΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ?





Καλημέρα Αγγελική μου!Από το στόμα σου στου θεού το αυτί!Την παρασκευή στη μία θα την κάνω..Είμαι από Δράμα θα την κάνω σε ένα διαγνωστικό κέντρο

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΝ  ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΧΩΡΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ 120,00ΕΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ!


200 μου ειπαν χωρις να γραφεται απο τον εοππυ μονο σε νοσοκομειο αν την εκανα αλλα το νοσοκομειο μας ουτε για ντεπον δεν ειναι!το μονο που εγραψα ηταν το σκιαστικο απο 40 πληρωσα τα 10[/quote

ΠΟΛΛΑ 200,00Ε ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΚΟ ΜΕΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΠΩΛΕΙΟ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑΝΕ ΣΟΥ ΛΕΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΕΓΩ ΑΠ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΛΗΤΩ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΦΘΗΝΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ 20% ΕΚΠΤΩΣΗ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΛΑΛΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠςΤΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΜΑΣ!!!


Ακριβως ας ειναι καλο το αποτελεσμα κ χαλαλι!πηρα ρωτησα κ θεσσαλονικη κ μου ειπαν 160 με 170 τα ιδια χρηματα.οποτε προτιμησα να την κανω εδω

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:Βασουλα καλη επιτυχια να εχεις στη σαλπιγγογραφια σου!! I love you I love you I love you 


Σε ευχαριστω πολυ Μαρακι μου!εσυ πως πας;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:Βασουλα καλη επιτυχια να εχεις στη σαλπιγγογραφια σου!! I love you I love you I love you 


Σε ευχαριστω πολυ Μαρακι μου!εσυ πως πας;
καλα παω,οσο παω και φουσκωνω!  Smile 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο κοριτσακι μου!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:Μπραβο κοριτσακι μου!
θα περιμενουμε τα νεα σου! την ιδια μερα θα παρεις τα αποτελεσματα?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Μπραβο κοριτσακι μου!
θα περιμενουμε τα νεα σου! την ιδια μερα θα παρεις τα αποτελεσματα?

Ναι μου ειπαν οτι σε μια ωρα θα τα παρω.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Μπραβο κοριτσακι μου!
θα περιμενουμε τα νεα σου! την ιδια μερα θα παρεις τα αποτελεσματα?

Ναι μου ειπαν οτι σε μια ωρα θα τα παρω.
τελεια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 215994 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Μπραβο κοριτσακι μου!
θα περιμενουμε τα νεα σου! την ιδια μερα θα παρεις τα αποτελεσματα?

Ναι μου ειπαν οτι σε μια ωρα θα τα παρω.
τελεια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 215994 


Ναι μην περιμενω κ αγχωνομαι!

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερααααααααααααααα!!! Σας ευχαριστω πολυ για την θετικη ενεργεια  sunny sunny  Καλη επιτυχια βασουλα με την σαλπιγγογραφια!! Αγγελικη μου ειχα κανει pregnyl την τριτη το βραδυ και πεμπτη πρωι καναμε την σπερματεγχυση. Ειχα πολλα αυγουλακια και στις δυο θυκουλες και αυτη την φορα. Η ενεση που ειχα γραψει οτι εψαχνα αν διαβασες αυτο ηταν η menopur που την εκανα για 4 μερουλες πριν κανω την pregnyl.

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσαρες ομορφες!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Βασουλα μου καλη επιτυχια με την σαλπιγγογραφια,ολα να πανε καλα,να εχεις καλα αποτελεσματα.....να μην αγχωνεσαι...ολα ειναι για καλο σκοπο  Wink ....εγω οταν ειχα κανει δεν ειχα καταλαβει τιποτα...μα τιποτα...μονο κατι σαν κραμπες μικρες περιοδου.....βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις με πονο....σου ευχομαι να ΜΗΝ εισαι μεσα σε αυτες!!!!Μια συμβουλη να μην αγχωνεσαι εκεινη την ωρα....θελει να εισαι ''χαλαρη''!!!
τα φιλια μου..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659  σε ολη την τρελοπαρεα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:Καλησπερα κοριτσαρες ομορφες!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Βασουλα μου καλη επιτυχια με την σαλπιγγογραφια,ολα να πανε καλα,να εχεις καλα αποτελεσματα.....να μην αγχωνεσαι...ολα ειναι για καλο σκοπο  Wink ....εγω οταν ειχα κανει δεν ειχα καταλαβει τιποτα...μα τιποτα...μονο κατι σαν κραμπες μικρες περιοδου.....βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις με πονο....σου ευχομαι να ΜΗΝ εισαι μεσα σε αυτες!!!!Μια συμβουλη να μην αγχωνεσαι εκεινη την ωρα....θελει να εισαι ''χαλαρη''!!!
τα φιλια μου..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659  σε ολη την τρελοπαρεα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 
καψουροναμουλο μου μας λειπεις ρε τρελοκομειο!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you ευχομαι να εισαι καλα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 417472 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:Καλησπερα κοριτσαρες ομορφες!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Βασουλα μου καλη επιτυχια με την σαλπιγγογραφια,ολα να πανε καλα,να εχεις καλα αποτελεσματα.....να μην αγχωνεσαι...ολα ειναι για καλο σκοπο  Wink ....εγω οταν ειχα κανει δεν ειχα καταλαβει τιποτα...μα τιποτα...μονο κατι σαν κραμπες μικρες περιοδου.....βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις με πονο....σου ευχομαι να ΜΗΝ εισαι μεσα σε αυτες!!!!Μια συμβουλη να μην αγχωνεσαι εκεινη την ωρα....θελει να εισαι ''χαλαρη''!!!
τα φιλια μου..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659  σε ολη την τρελοπαρεα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 


Γλυκό μου Κατερινάκι σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές και τις ευχές!!Όταν την κάνω θα μπω να σας πω νέα μου!Μας λείπεις ελπίζω να περνάς τέλεια!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 417472 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tinkerbellini έγραψε:Καλησπερααααααααααααααα!!! Σας ευχαριστω πολυ για την θετικη ενεργεια  sunny sunny  Καλη επιτυχια βασουλα με την σαλπιγγογραφια!! Αγγελικη μου ειχα κανει pregnyl την τριτη το βραδυ και πεμπτη πρωι καναμε την σπερματεγχυση. Ειχα πολλα αυγουλακια και στις δυο θυκουλες και αυτη την φορα. Η ενεση που ειχα γραψει οτι εψαχνα αν διαβασες αυτο ηταν η menopur που την εκανα για 4 μερουλες πριν κανω την pregnyl.


Καλημέρα κούκλα!Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 417472 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 0,7 ΔΗΛΑΣΗ ΤΖΙΦΟΣ!ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:Καλησπερα κοριτσαρες ομορφες!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Βασουλα μου καλη επιτυχια με την σαλπιγγογραφια,ολα να πανε καλα,να εχεις καλα αποτελεσματα.....να μην αγχωνεσαι...ολα ειναι για καλο σκοπο  Wink ....εγω οταν ειχα κανει δεν ειχα καταλαβει τιποτα...μα τιποτα...μονο κατι σαν κραμπες μικρες περιοδου.....βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις με πονο....σου ευχομαι να ΜΗΝ εισαι μεσα σε αυτες!!!!Μια συμβουλη να μην αγχωνεσαι εκεινη την ωρα....θελει να εισαι ''χαλαρη''!!!
τα φιλια μου..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659  σε ολη την τρελοπαρεα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 669659 

κατερινιωωωω μου αληθεια μας εχεις λειψει!!!
πολλα πολλα φιλιαααα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 8 379767 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 0,7 ΔΗΛΑΣΗ ΤΖΙΦΟΣ!ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.

αγγελικη καλη συνεχεια!!!υπομονη κ επιμονη!
αυτες οι μερες να φερουν σε ολες αυτο που λαχταρα η ψυχη!!!!

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 0,7 ΔΗΛΑΣΗ ΤΖΙΦΟΣ!ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.

Καλημερα κοριτσακι μου.... Σε καταλαβαινω πως νοιωθεις  Rolling Eyes  επιμονη θελει... ετσι μου ειχε πει και μενα την προηγουμενη φορα ο γιατρος μου!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 0,7 ΔΗΛΑΣΗ ΤΖΙΦΟΣ!ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.


Κοριτσακι μου καλη συνεχεια με γρηγορα καλα αποτελεσματα!!

marialena


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κοριτσια κ εγω με τον αραβονιαστικο μ προσπαθουμε για μωρακι..καναμε την πρωτη ελευθερη επαφη το σαββατο που μας περασε ειχα και ωοριξια.την επομενη μερα ειχα κατι στιμπιματακια χαμιλα στην κοιλια κ στης σαλπιγγες..προχτες πειρα τα τεστ clear blue που λενε πως αν θες μπορεις να κανεις το τεστ κ 4 μερες πριν την ημερομονια που περιμενεις περιοδο.εγω εκανα ενα σημερα αλλα τζιφος βγεικε αρνιτικο.τωρα λεω να περιμενω μεχρι το σαββατο που περιμενο την περιοδο ελπιζω να μην μου ερθει..χιχι

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 0,7 ΔΗΛΑΣΗ ΤΖΙΦΟΣ!ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.

Ασε την στενοχωρια και την απογοητευση κατα μερος! Ξερεις καλα οτι ο δικος μας ο δρομος εχει τρελλη ανηφορα!
Ψηλα το κεφαλι με χαμογελο και αισιοδοξια για την επομενη προσπαθεια!
Το εχω φιλοσοφησει τελικα...οποτε θελει αυτο θα ερθει, οχι οποτε θελουμε εμεις. Μεχρι τοτε απλα θα πληρωνουμε! Τι να κανουμε? Το καλο πραγμα αργει να γινει!

zenaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βλαστοκυστες μου ΠΕ ο γιατρος την Τρίτη τα βαλαμε έχω δυο μου βαλε δυο εννοώ στις 23 θα έρθει η χορειακή ειναι η πρώτη μου φορά.. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι για να μην αγχωθώ..

zenaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μακάρι βρε κορίτσια να έχουμε πολλές επιτυχίες όλες όσες ήμαστε σε διαδικασία και όλες όσες προσπαθούν μακριά απο το όνειρο μόνο μαράνετε η ελπίδα

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zenaki έγραψε:Βλαστοκυστες μου ΠΕ ο γιατρος την Τρίτη τα βαλαμε έχω δυο μου βαλε δυο εννοώ στις 23 θα έρθει η χορειακή ειναι η πρώτη μου φορά.. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι για να μην αγχωθώ..

συγνωμη ρε κοριτσι αλλα εβαλες βλαστοκυστες και σου ειπε να κανεις χοριακη μετα απο 16 μερες??? Εδω εμβρυα 2-3 ημερων βαζουμε και σε 11 μερες κανουμε χοριακη! Πωωωωωωωω πολυς καιρος μου φαινεται!

Να μην αγχωθεις, δεν υπαρχει λογος σκεψου οτι τωρα κολυμπανε να βρουν την φωλια τους για 9 μηνες! Καλη επιτυχια!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marialena έγραψε:καλησπερα κοριτσια κ εγω με τον αραβονιαστικο μ προσπαθουμε για μωρακι..καναμε την πρωτη ελευθερη επαφη το σαββατο που μας περασε ειχα και ωοριξια.την επομενη μερα ειχα κατι στιμπιματακια χαμιλα στην κοιλια κ στης σαλπιγγες..προχτες πειρα τα τεστ clear blue που λενε πως αν θες μπορεις να κανεις το τεστ κ 4 μερες πριν την ημερομονια που περιμενεις περιοδο.εγω εκανα ενα σημερα αλλα τζιφος βγεικε αρνιτικο.τωρα λεω να περιμενω μεχρι το σαββατο που περιμενο την περιοδο ελπιζω να μην μου ερθει..χιχι

Γεια σου marialena καλως ηρθες στο παρεακι!
Γιατι λες οτι περιμενεις το Σαββατο? Αν ειχες ωορρηξια το περασμενο Σαββατο, τοτε πρεπει να υπολογισεις περιοδο σε περιπου 14 ημερες? Μηπως δεν τα εχεις υπολογισει σωστα?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου....τι κανετε;;;
μαρακι μου και σοφακι μου φουσκωσατε αρκετα....φτου φτου...
βασουλα μου τι κανεις κοριτσι μου....θα περιμενω νεα σου....
καλως ηρθαν και τα νεα μας κοριτσια...ευχομαι γρηγορα θετικα αποτελεσματα....
φιλακια πολλα και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις