Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
28 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 28 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Yasmina έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Όπως λες την άποψη σου, λέω και εγώ τη δική μου.Αυτά !

..Αυτό είναι το αυτονόητο (να εκφράζεις την άποψή σου), και κανείς δεν στο απαγόρευσε.
Άλλο όμως αυτό και άλλο να κρίνεις.

Επίσης, σχετικά με την ειρωνεία που ακολουθείς, επαναλαμβάνοντας εκφράσεις που χρησιμοποίησα εγώ, και που από μέρους μου δεν ήταν ειρωνικές (δηλ. τη λέξη "Αυτά"), πρέπει να σου πω, ότι συνήθως, αυτού του είδους η τακτική, φανερώνει καμουφλαρισμένη κακότητα ή ζήλια προς τον "αντίπαλο".
Και όχι, δεν σου κάνω κριτική. Απλά σου λέω το τι βγάζεις προς τα έξω και το τι εκλαμβάνει ο συνομιλητής σου.
Καληνύχτα.


"Δεν με αφορούν αυτού του είδους οι "χριστιανικές απόψεις".
Αυτά."


Εσύ δεν το έγραψες αυτό;
Διαχωρίζεις τις Χριστιανικές απόψεις ;
Εμένα μου αρέσουν τα παιδιά εντός γάμου, εσένα όχι.
Κάνε και σεξ στο δρόμο, κάνε και ότι άλλο θέλεις, πίστευε και στο Θεό με διαχωριστικές γραμμές, πρόβλημά σου είναι.
Κράτα για τον εαυτό σου τι σε αφορά και τι όχι όπως και εγώ κρατάω για μένα αυτά που πιστεύω. Για ποιον αντίπαλο μιλάς και για ποια καμουφλαρισμένη κακότητα; Επειδή εσένα σου αρέσει το παιδί εκτός γάμου και εμένα όχι ; Δεν είμαστε καλά.Επειδή έχω άλλη άποψη από τη δική σου είμαι και αναχρονιστική.Κοπέλα μου, είπες την γνώμη σου, είπα τη δική μου, τελείωσε το θέμα δε νομίζεις ; Διαφωνούμε .Ούτε ειρωνείες ούτε κακότητα ούτε αντιπαλότητα.Εγώ δεν επιβάλω τη γνώμη μου, εσύ θέλεις να μου πεις ότι πιστεύω σε μια αναχρονιστική τυπολατρεία ενώ προβάλεις τον εαυτό σου ως μοντέρνο και εκσυγχρονιστικό θηλυκό της εποχής μας.Το τραβήξαμε από τα αυτιά το θέμα ενώ απλά ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ.
Αν σου αρέσει λοιπόν κάνε παιδιά εκτός γάμου, θα παίρνεις και επιδόματα και θα έχεις και πολλά πλεονεκτήματα,εντάξει ;
Εγώ τα δικά μου τα έκανα ,τα μεγαλώνω με τον άντρα μου εντός γάμου ούτε "στεφανοβαπτίσεις" κάναμε ούτε ανάποδα ακολουθήσαμε το δρόμο μας και όλα μας έχουν έρθει μια χαρά .Λοιπόν σε αφήνω για να ταίσω γιατί σήμερα θα πάμε νωρίς για μπάνιο,είναι Σάββατο και θα γίνεται χαμός σήμερα και αύριο.Καλημέρα.

Yasmina

Yasmina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Stevi_tasos έγραψε:
Yasmina έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Όπως λες την άποψη σου, λέω και εγώ τη δική μου.Αυτά !

..Αυτό είναι το αυτονόητο (να εκφράζεις την άποψή σου), και κανείς δεν στο απαγόρευσε.
Άλλο όμως αυτό και άλλο να κρίνεις.

Επίσης, σχετικά με την ειρωνεία που ακολουθείς, επαναλαμβάνοντας εκφράσεις που χρησιμοποίησα εγώ, και που από μέρους μου δεν ήταν ειρωνικές (δηλ. τη λέξη "Αυτά"), πρέπει να σου πω, ότι συνήθως, αυτού του είδους η τακτική, φανερώνει καμουφλαρισμένη κακότητα ή ζήλια προς τον "αντίπαλο".
Και όχι, δεν σου κάνω κριτική. Απλά σου λέω το τι βγάζεις προς τα έξω και το τι εκλαμβάνει ο συνομιλητής σου.
Καληνύχτα.


"Δεν με αφορούν αυτού του είδους οι "χριστιανικές απόψεις".
Αυτά."


Εσύ δεν το έγραψες αυτό;
Διαχωρίζεις τις Χριστιανικές απόψεις ;
Εμένα μου αρέσουν τα παιδιά εντός γάμου, εσένα όχι.
Κάνε και σεξ στο δρόμο, κάνε και ότι άλλο θέλεις, πίστευε και στο Θεό με διαχωριστικές γραμμές, πρόβλημά σου είναι.
Κράτα για τον εαυτό σου τι σε αφορά και τι όχι όπως και εγώ κρατάω για μένα αυτά που πιστεύω. Για ποιον αντίπαλο μιλάς και για ποια καμουφλαρισμένη κακότητα; Επειδή εσένα σου αρέσει το παιδί εκτός γάμου και εμένα όχι ; Δεν είμαστε καλά.Επειδή έχω άλλη άποψη από τη δική σου είμαι και αναχρονιστική.Κοπέλα μου, είπες την γνώμη σου, είπα τη δική μου, τελείωσε το θέμα δε νομίζεις ; Διαφωνούμε .Ούτε ειρωνείες ούτε κακότητα ούτε αντιπαλότητα.Εγώ δεν επιβάλω τη γνώμη μου, εσύ θέλεις να μου πεις ότι πιστεύω σε μια αναχρονιστική τυπολατρεία ενώ προβάλεις τον εαυτό σου ως  μοντέρνο και εκσυγχρονιστικό θηλυκό της εποχής μας.Το τραβήξαμε από τα αυτιά το θέμα ενώ απλά ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ.
Αν σου αρέσει λοιπόν κάνε παιδιά εκτός γάμου, θα παίρνεις και επιδόματα και θα έχεις και πολλά πλεονεκτήματα,εντάξει ;
Εγώ τα δικά μου τα έκανα ,τα μεγαλώνω με τον άντρα μου εντός γάμου ούτε "στεφανοβαπτίσεις" κάναμε ούτε ανάποδα ακολουθήσαμε το δρόμο μας και όλα μας έχουν έρθει μια χαρά .Λοιπόν σε αφήνω για να ταίσω γιατί σήμερα θα πάμε νωρίς για μπάνιο,είναι Σάββατο και θα γίνεται χαμός σήμερα και αύριο.Καλημέρα.

Δεν καταλαβαίνω όλον αυτόν τον σπαραγμό, ούτε το λόγο που χτυπιέσαι και παραληρείς. Και ακόμα χειρότερα, δεν καταλαβαίνω τον λόγο που διαστρεβλώνεις τα λεγόμενά μου. Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι, ότι για σένα, είναι ένας τρόπος να αποκλείσεις τον αντίλογο, μιας και έχεις έλλειψη στοιχείων. Είναι μια πρόχειρη πλην η χειρότερη λύση της στιγμής. Αλλά δημοκρατία έχουμε.
Και μόνο από την εικόνα που προσπαθείς να προβάλλεις για μένα, στο τελευταίο σου μήνυμα (και όχι μόνο), δείχνει σχεδόν ξεκάθαρα τον τρόπο που σκέφτεσαι και που λειτουργείς. Αντί να καυχιέσαι για το ποια είσαι εσύ, και να προσπαθείς να ρίξεις λάσπη στον "κακό-ανήθικο-δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο" -σύμφωνα με το μυαλό σου- συνομιλητή σου, σου συνιστώ να υιοθετήσεις μια πιο θρησκευτική πολιτική: τη σύνεση και την ταπεινοφροσύνη.
Και το ποιος θα πέσει στο "λάκκο με τα φίδια", όπως ανέφερες, άσε να το κρίνει ο Θεός. Σίγουρα πάντως όχι εσύ.

Φυσικά, δεν θα εμπλακώ σε περαιτέρω συζήτηση μαζί σου. Δεν υπάρχει λόγος να συνεχίζεται μια συζήτηση, όταν ο ένας εκ των 2, εκνευρίζεται και "ξεφεύγει", όπως εσύ στη δεδομένη συζήτηση.

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Yasmina έγραψε:

Δεν καταλαβαίνω όλον αυτόν τον σπαραγμό, ούτε το λόγο που χτυπιέσαι και παραληρείς.
Και το ποιος θα πέσει στο "λάκκο με τα φίδια", όπως ανέφερες, άσε να το κρίνει ο Θεός. Σίγουρα πάντως όχι εσύ.


Συμφωνώ απόλυτα Yasmina. Δεν μπορώ καν να διαβάσω όλη σας τη συζήτηση, το συγκεκριμένο μέλος (stevi_tasos) απαντάει σε πολλές δημοσιεύσεις είτε επιθετικά, είτε κάνοντας schooling σε άλλες γυναίκες, είτε, είτε..

Και ναι Stevi_tasos, μπορώ να βρω και να παραθέσω όλες τις δημοσιεύσεις στις οποίες είσαι επικριτική και κάνεις προσβλητικές υποδείξεις σε άλλα μέλη. Άλλωστε σύμφωνα και με το στάτους σου, είσαι πανταχού παρούσα, δεν είναι δύσκολο να βρεθούν οι απαντήσεις που δίνεις κατα καιρούς. Εγώ μια βδομάδα μόνο μπαίνω σε αυτό το forum και ήδη μπορώ να πω ότι η συμπεριφορά σου θα μπορούσε άνετα να απωθήσει και να διώξει πολλά νέα μέλη. Βέβαια για να είμαι δίκαιη, δεν το έχω δει μόνο από σένα αυτό, όμως τα άλλα προφίλ είναι λίγο πολύ τρολ, που μπαίνουν, γράφουν και τέλος, εξαφανίζονται. Εσύ σαν μέλος που μπαίνεις πιο συχνά, φαντάζομαι ότι δεν έρχεσαι εδώ απλά για να τρολάρεις. Παρ'όλα αυτά η συμπεριφορά σου κάποιες φορές γίνεται προσβλητική και φτάνει και στα όρια του bullying μπορώ να σου πω. Ίσως εγώ να είμαι πολύ έυθικτη; Τι να πω..

Το forum αυτό είναι για να βοηθάει η μία μανούλα την άλλη και όχι για κατάχρηση και να εκτονώνουμε τα όποια μας απωθημένα.
 Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! - Σελίδα 3 4872



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Chris_E στις Σαβ Ιουλ 12, 2014 5:46 am, 1 φορά

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Stevi_tasos έγραψε:

Αυτά που λες δεν έχουν καμία βάση , γάμο κάνει κανείς για να λάβει την ευλογία του Θεού και ο γάμος γίνεται χιλιάδες χρόνια πριν.Δεν είναι μια υπογραφή όπως λες ή ένα συμβόλαιο που σε καλύπτει νομικά.


Αλήθεια; Άρα να υποθέσουμε ότι όλα αυτά τα παντρεμένα ζευγάρια που έχουν λάβει την "ευλογία του Θεού" και που στην πορεία παίζουν μπουνιές και κακοποιούν με κάθε σωματικό και ψυχολογικό τρόπο ο ένας τον άλλο και καταλήγουν να τους παίρνουν τα παιδιά οι κοινωνικοί λειτουργοί και τα ιδρύματα, με την ευλογία του Θεού καταλήγουν εκεί; Μήπως δεν δώσαν αρκετά λεφτά στον τραγο-παπα και γι'αυτό δεν έπιασε η ευλογία;

Δεν υπάρχουν υπερφυσικές επεμβάσεις, τέλος. Αρκετή υπομονή έδειξε η επιστήμη στη θρησκεία τόσες δεκαετίες και αυτό λόγω σεβασμού σε όλο τον θρησκευόμενο πληθυσμό και για να μην ξεσηκώνονται θύελλες αντιδράσεων απ'τους φανατικούς ταλιμπανο-χριστιανούς. Είμαστε όμως στο 2014 και πρέπει να τελειώνει αυτή η ιστοριούλα τρομοκρατίας κάποια στιγμή. "Το παιδί θα υποστεί ρατσισμό στο σχολείο..και τι θα πει η γειτονιά και τι θα πει ο καθένας..μπλα μπλα"  

Μόνο η ανθρώπινη χημεία, η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ παιδεία (όχι η ακαδημαϊκη αλλά η κοινωνική. Η ικανότητα και η γνώση ώστε να χειρίζεσαι κάποιες κοινωνικές δυσκολίες) και η καλή ενέργεια μεταξύ του ζευγαριού μπορούν να "ευλογήσουν" μία σχέση.

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστούμε για το "διαπίστευμα" ,καλά μπάνια και εύχομαι ποτέ να μην χρειαστείς τη βοήθεια του υπερφυσικού, του Θεού του όποιου πιστεύεις ότι ειλικρινά δεν έχεις ανάγκη.

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είδαμε κι άλλες γυναίκες που χρειαστήκαν τη βοήθεια του Θεού τί πήρανε στο τέλος. Καλά μπανάκια.

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Chris_E έγραψε:Είδαμε κι άλλες γυναίκες που χρειαστήκαν τη βοήθεια του Θεού τί πήρανε στο τέλος. Καλά μπανάκια.

Ναι, ο Θεός φταίει ενώ οι γυναίκες που λες δεν φταίνε καθόλου ούτε οι άντρες τους.
Άμοιροι ευθυνών είναι που χωρίς να ξέρουν καν γιατί παντρεύονται , ανακαλύπτουν στο τέλος ότι δεν ταίριαζαν ή ότι τελικά δεν ήταν το έτερο τους ήμισυ. Λίγο μυαλό δεν βλάπτει για να αναλάβουν την ευθύνη οι άνθρωποι.Κατά τα άλλα φταίνε οι πεθερές, οι πεθεροί, οι γείτονες, οι συγγενείς,οι κουμπάρες και οι κουμπάροι και τελικά ο Θεός. Εμ, δεν σας είπε ο Θεός ότι πρέπει να χρησιμοποιείτε περισσότερο το μυαλό σας από κάτι άλλο,μάλλον θα το ξέχασε.Εύχομαι καλή μου να μην χρειαστείς ποτέ τη βοήθεια του,ποτέ.Καλά μπάνια και σε σένα.Εμείς ξεκινάμε για απογευματινό σήμερα γιατί το πρωί είχε πολύ αέρα.Με τα παιδιά κάνουμε ή πρωί μέχρι και δέκα ή απόγευμα μετά τις 5.
Καλό Καλοκαίρι,δεν επανέρχομαι στο θέμα,εξαντλήθηκε.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chris_E έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:

Αυτά που λες δεν έχουν καμία βάση , γάμο κάνει κανείς για να λάβει την ευλογία του Θεού και ο γάμος γίνεται χιλιάδες χρόνια πριν.Δεν είναι μια υπογραφή όπως λες ή ένα συμβόλαιο που σε καλύπτει νομικά.


Αλήθεια; Άρα να υποθέσουμε ότι όλα αυτά τα παντρεμένα ζευγάρια που έχουν λάβει την "ευλογία του Θεού" και που στην πορεία παίζουν μπουνιές και κακοποιούν με κάθε σωματικό και ψυχολογικό τρόπο ο ένας τον άλλο και καταλήγουν να τους παίρνουν τα παιδιά οι κοινωνικοί λειτουργοί και τα ιδρύματα, με την ευλογία του Θεού καταλήγουν εκεί; Μήπως δεν δώσαν αρκετά λεφτά στον τραγο-παπα και γι'αυτό δεν έπιασε η ευλογία;

Δεν υπάρχουν υπερφυσικές επεμβάσεις, τέλος. Αρκετή υπομονή έδειξε η επιστήμη στη θρησκεία τόσες δεκαετίες και αυτό λόγω σεβασμού σε όλο τον θρησκευόμενο πληθυσμό και για να μην ξεσηκώνονται θύελλες αντιδράσεων απ'τους φανατικούς ταλιμπανο-χριστιανούς. Είμαστε όμως στο 2014 και πρέπει να τελειώνει αυτή η ιστοριούλα τρομοκρατίας κάποια στιγμή. "Το παιδί θα υποστεί ρατσισμό στο σχολείο..και τι θα πει η γειτονιά και τι θα πει ο καθένας..μπλα μπλα"  

Μόνο η ανθρώπινη χημεία, η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ παιδεία (όχι η ακαδημαϊκη αλλά η κοινωνική. Η ικανότητα και η γνώση ώστε να χειρίζεσαι κάποιες κοινωνικές δυσκολίες) και η καλή ενέργεια μεταξύ του ζευγαριού μπορούν να "ευλογήσουν" μία σχέση.
 Shocked Shocked Shocked  τι διαβαζω θεε μου???ο θεος τις ευλογιες του μας δινει δηλ τις ευχες του για να πανε ολα καλα στην νεα μας ζωη.το αν εμεις εντελη πραττουμε ετσι δεν φταιει ο θεος!!!!δεν μας εδωσε θειο χαρησμα να αγιασουμε μετα τον γαμο!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα.
Εχω εναν γιο 3,5χρ και δεν ειμαι καθολου παντρεμενη ουτε καν πολιτικα.
Δεν ηθελα.Το αποδεχτηκαν ολοι.
Με τον συντροφο μου ειμαι ακομη.
Το εχει αναγνωρισει..
Οποιοι εχουν προβλημα τους το κοβω αμεσως.Και πλεον δεν υπαρχει αυτο το στιγμα...
ΠΟτε δε μου αρεσε ο γαμος και ειδικα οταν ειναι να μπλεχτουν τα σογια....Με τιποτα...Και που εκανα βαφτιση το μετανιωσα...Αλλα δε πειραζει...

Yasmina

Yasmina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλησπέρα!

Chris_E, έχεις δίκιο, το είχα παρατηρήσει κι εγώ αυτό που λες για το συγκεκριμένο το άτομο. Και έκανα έναν πιο σχολαστικό έλεγχο στο ιστορικό των δημοσιεύσεών του.
Λοιπόν, πρόκειται για ένα τρολ που την έχει δει πολύ "σοβαρά". Ενίοτε, παριστάνει και τον Ρομπέν των "Μυστηρίων" (μην παρεξηγηθώ, δεν χλευάζω σε καμία περίπτωση τα Μυστήρια της Εκκλησίας). Επίσης, πρόκειται για άντρα, ακούει στο όνομα "Αντώνης" και χόμπυ του, να δημιουργεί φασαρίες.    Laughing 
Οπότε, μην ασχολείστε..

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
"Μωραίνει Κύριος όν βούλεται απολέσαι"

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Stevi_tasos έγραψε:"Μωραίνει Κύριος όν βούλεται απολέσαι"


Πλάκα έχει και ο τίτλος του θέματος.

" Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! "

Την άλλη φορά αγόρια, γράψτε :

"Παιδί χωρίς γάμο!! Αντίθετες απόψεις,μη αποδεκτές"

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Stevi_tasos έγραψε:
Chris_E έγραψε:Είδαμε κι άλλες γυναίκες που χρειαστήκαν τη βοήθεια του Θεού τί πήρανε στο τέλος. Καλά μπανάκια.

Ναι, ο Θεός φταίει ενώ οι γυναίκες που λες δεν φταίνε καθόλου ούτε οι άντρες τους.
Άμοιροι ευθυνών είναι που χωρίς να ξέρουν καν γιατί παντρεύονται , ανακαλύπτουν στο τέλος ότι δεν ταίριαζαν ή ότι τελικά δεν ήταν το έτερο τους ήμισυ. Λίγο μυαλό δεν βλάπτει για να αναλάβουν την ευθύνη οι άνθρωποι.Κατά τα άλλα φταίνε οι πεθερές, οι πεθεροί, οι γείτονες, οι συγγενείς,οι κουμπάρες και οι κουμπάροι και τελικά ο Θεός. Εμ, δεν σας είπε ο Θεός ότι πρέπει να χρησιμοποιείτε περισσότερο το μυαλό σας από κάτι άλλο,μάλλον θα το ξέχασε.Εύχομαι καλή μου να μην χρειαστείς ποτέ τη βοήθεια του,ποτέ.Καλά μπάνια και σε σένα.Εμείς ξεκινάμε για απογευματινό σήμερα γιατί το πρωί είχε πολύ αέρα.Με τα παιδιά κάνουμε ή πρωί μέχρι και δέκα ή απόγευμα μετά τις 5.
Καλό Καλοκαίρι,δεν επανέρχομαι στο θέμα,εξαντλήθηκε.

Τελικά δεν το εξάντλησες το θέμα και επανήλθες???  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz 

Σε ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!! Στο χω πει????

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Yasmina έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!

Chris_E, έχεις δίκιο, το είχα παρατηρήσει κι εγώ αυτό που λες για το συγκεκριμένο το άτομο. Και έκανα έναν πιο σχολαστικό έλεγχο στο ιστορικό των δημοσιεύσεών του.
Λοιπόν, πρόκειται για ένα τρολ που την έχει δει πολύ "σοβαρά". Ενίοτε, παριστάνει και τον Ρομπέν των "Μυστηρίων" (μην παρεξηγηθώ, δεν χλευάζω σε καμία περίπτωση τα Μυστήρια της Εκκλησίας). Επίσης, πρόκειται για άντρα, ακούει στο όνομα "Αντώνης" και χόμπυ του, να δημιουργεί φασαρίες.    Laughing 
Οπότε, μην ασχολείστε..

Ααα, μάλιστα. Να προτείνω τότε να συμπεριλαμβάνεται προειδοποίηση στο welcome message που λαμβάνουν τα νέα μέλη. Να ξέρουν να μην σκιάζονται και την κάνουν με ελαφρά. Χαχαχα. Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! - Σελίδα 3 262737 

Yasmina

Yasmina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Chris_E έγραψε:
Yasmina έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!

Chris_E, έχεις δίκιο, το είχα παρατηρήσει κι εγώ αυτό που λες για το συγκεκριμένο το άτομο. Και έκανα έναν πιο σχολαστικό έλεγχο στο ιστορικό των δημοσιεύσεών του.
Λοιπόν, πρόκειται για ένα τρολ που την έχει δει πολύ "σοβαρά". Ενίοτε, παριστάνει και τον Ρομπέν των "Μυστηρίων" (μην παρεξηγηθώ, δεν χλευάζω σε καμία περίπτωση τα Μυστήρια της Εκκλησίας). Επίσης, πρόκειται για άντρα, ακούει στο όνομα "Αντώνης" και χόμπυ του, να δημιουργεί φασαρίες.    Laughing 
Οπότε, μην ασχολείστε..

Ααα, μάλιστα. Να προτείνω τότε να συμπεριλαμβάνεται προειδοποίηση στο welcome message που λαμβάνουν τα νέα μέλη. Να ξέρουν να μην σκιάζονται και την κάνουν με ελαφρά. Χαχαχα. Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! - Σελίδα 3 262737 

 Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! - Σελίδα 3 587529   Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! - Σελίδα 3 536304 

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Yasmina έγραψε:
Chris_E έγραψε:
Yasmina έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!

Chris_E, έχεις δίκιο, το είχα παρατηρήσει κι εγώ αυτό που λες για το συγκεκριμένο το άτομο. Και έκανα έναν πιο σχολαστικό έλεγχο στο ιστορικό των δημοσιεύσεών του.
Λοιπόν, πρόκειται για ένα τρολ που την έχει δει πολύ "σοβαρά". Ενίοτε, παριστάνει και τον Ρομπέν των "Μυστηρίων" (μην παρεξηγηθώ, δεν χλευάζω σε καμία περίπτωση τα Μυστήρια της Εκκλησίας). Επίσης, πρόκειται για άντρα, ακούει στο όνομα "Αντώνης" και χόμπυ του, να δημιουργεί φασαρίες.    Laughing 
Οπότε, μην ασχολείστε..

Ααα, μάλιστα. Να προτείνω τότε να συμπεριλαμβάνεται προειδοποίηση στο welcome message που λαμβάνουν τα νέα μέλη. Να ξέρουν να μην σκιάζονται και την κάνουν με ελαφρά. Χαχαχα. Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! - Σελίδα 3 262737 

 Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! - Σελίδα 3 587529   Παιδί χωρίς γάμο!! Απόψεις!!! - Σελίδα 3 536304 


Ναι ωραία ιδέα είναι να υπάρχει ένα Warning Message για όλα τα μέλη σαν Welcome Message .Το μήνυμα σε PowerPoint θα χτυπάει και πιο όμορφα στο μάτι.

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΛΙΚΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.


ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ.

ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΓΑΜΟ.


ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΑΖΙ .

ΜΕΤΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ PUBLIC SEX .

ΜΕΤΑ ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ;


ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΑΝ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΣΕΙΣ

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα που τα βρισκεις ολα αυτα τα ωραια?? Laughing Laughing 

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:μα που τα βρισκεις ολα αυτα τα ωραια?? Laughing Laughing 


Εκεί που τα βρίσκεις και εσύ.
Στα cheetos γαριδάκια.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα οχι δεν τρωω γαριδακια!!! Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις