Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα βλέπω. Κάτι την ενοχλεί την μπέμπα κ με ξαγρυπνα κλαίγοντας. Μου μουλιασε το βυζι,δεν μπορώ. Τώρα χαζογελα στο φωτάκι της ενδοεπικοινωνίας. Αχ δεν μπορώ νυσταζωωω άλλα. Σχέδια είχα για αποψΕ.ποια είπε ότι απόψε θα κοιμηθούμε όλες να τη φέρω για μπειμπι σιτινγκ?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερουδια! Οχι δ κοιμηθηκα ολο το βραδυ για να εχω κεφια αλλα ο μικρος εφαγε γαλα...χτες στον υπνο του ειπιε 70&σημερα που ξυπνησε ξαναπροσπασθησα&μεπληρη συνεσθηση ηπιε 100!θα το ξαναπροσπαθησω μιας&καναμε αρχη...

Ναφσακι αλλα σχεδια ακουω...η μπεμπα ομως μαλλον γελουσε με τα δικα σου σχεδια...χαχα!!!!

Ανασδτασια συγνωμη, 1:30 το βραδυ εκανες δουλειες;;;; Εγω βρισκω δικαιλογια μην ξυπνησει ο μικρος&τα βραδια κουσκουσαρω μαζι σας...

Ντεμακι τι να πω ρε κοριτσι...περαστικα&παλι! Πραγματικα η μεση ειναι οτι χειροτερο! Τα κοριτσια θηρια, ε;;;; Ουτε ψυλλος στο κορφο σου...

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!

εμεις 4 φορες χθες οπότε πανηγυρίζω!!

Τι να κάνω βρε Μαρακι αφού την μερα δεν με αφηνει να πάρω ανάσα! τελικά ήθελε τον χρόνο του o ανθρωπος!!

Ναφς εμένα γελάει κι μιλάει στο ψηφιακό ρολόι της κρεββατοκαμαρας!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω μπορω να κανω δουλειες μονοτο πρωι...πραγματικα! Το απογευμα"ξεμυαλιζομαι"δ ξερω γτ...τα μονα που μπορει να κανω απογευμα ή βραδυ ειναι να πλυνω τα πιατα στο νεροχυτη(αν εχουν μεινει)&να σιδερωσω!

Αναστασια για το γαλα δ χαιρομαι ακομα γτ με το γιο μου τπτ δ ειναι κανονας....

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααα
Εγω από πλευράς του μπέμπη καλά κοιμήθηκα.ξύπνησε 7 ώρα θηλασε κ υπνο πάλι.αλλα η μικρή έχει γίνει ανυπόφορη.δεν ήρθε χθες το βράδυ ο άντρας μου κ ειπε ψέμματα στη μικρή ότι όταν ξυπνήσει τη νύχτα θα τον βρει δίπλα της κ αυτή το έριξε 3 παρά στο κλαμμα.κ αυτό γίνετε συνέχεια το τελευταίο μήνα.ερχετε μετα σε εμενα κ όλο κλωτσάει κ δεν μπορώ να χορτασω υπνο.
Νομιζω πως έσκασε το δόντι,αλλα δεν μεωαφηνει κ να δω!
Σήμερα στέλνω τα κορίτσια στην πεθερά μου.θα τις πάρει κ θα πάνε σε έναν γνωστό για φαγητό.να κανω καμία δουλειά η να πάω για καφέ οεο;;;;

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καφέ, καφέ...κάνε καμία δουλίτσα στα γρήγορα κι βουρ...έχει υπέροχη μερά!

Κι γω έτσι είμαι Μαρακι αλλά o γιος μου μου αλλάξε τα πλάνα μου!! αν κι το σίδερο μου άρεσε πάντα βράδυ με μουσικουλα απλά τώρα δεν παίζει να ακούω μουσική!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ασυζητητι για καφε Ντεμακι! ρως ξυλο ε? χα χα χα!!!οσο για το δοντι, μια δοκιμη με το δαχτυλο θα σε πεισει! εγω ετσι το καταλαβα, με δαγκωσε κ πονεσα!!!!

Ναφσακι, τωρα αλλος κανει σχεδια, μην χαιρεσαι!!

Μαρακι, χρονο ηθελε το παιδι, κ εσενα αν σου προσφεραν να φας βατραχοποδαρα πχ, θα ηθελες τον χρονο σου! (καλα ε, στα παραδειγματα δεν παιζομαι, χα χα χα)!!!

Αναστασια 4 μονο??? Μ αρεσει που εισαι ολιγαρκης!!!

Τις καλημερες μου!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι μαγειρευετε σημερα?
εγω μανεστρα με γαριδες.... γιαμιιιιιι, μου τρεχουν τα σαλια ηδη!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ λέω να κάνω μακαρόνια με κιμά!!

Πάλι δεν έφαγε φρούτα κι την έπεσε.στο βυζι!! πφφφ....

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο εμενα εγω σημερα μαγειρεμα δεν εχω θα παμε να φαμε στο ξενοδοχειο!!!!! ΑΧ μην λετε για σιδερο εδω δεν εχω σιδεροστρα και τα σιδερώνω στο κρεββατι ουτε φοιτητρια να ημουν!!!!!!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζόρικα είναι χωρις σιδερώστρα!! το έκανα κι γω για κάνα χρόνο που έμενα σε ένα πολύ μικρό σπίτι που δεν χώρουσε σιδερώστρα! Ε, ρε τρελλες που έχω κάνει!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια ο ερωτας για τα παιδια μας καθε μερα γίνετε και πιο μεγαλος δεν συμφωνείτε; παλιότερα ενθουσιαζόμουν με αλλα πραγματα και τωρα μονο με τα κατορθώματα του μικρου ενα χαμογελο του το πρωι και με κανει ευτυχισμενη.Αχ την πατησα ασχημα με τον μικρο!!!!!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έτσι ακριβως! έχουν τον τρόπο τους τα σκατουλια!!
εγώ λέω ότι είναι εθιστικος!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άκυρος ο καφές.ήρθε το στεφανι πιω καφέ μαζί το.

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κανετε μανουλες???Εμενα εδω και μια ωρα εχει ξεραθει η μπεμπα, ειπα να κοιμηθω αλλα δεν με παιρνει ο ατιμος ο υπνος...τι πραγμα κι αυτο...παω να κανω ενα μπανακι να χαλαρωσω γιατι στις 6 θα παμε για καφε!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 2 328109  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 2 328109 

Ντεμακι περαστικουλια, σε ξεκαναν τα κοριτσια σου ε?????Αχ πολυ ζωηρες σου εχουν βγει... Very Happy Very Happy 

Αναστασια μου χαρας το κουραγιο σου να κανεις τοσες δουλειες το βραδυ, εγω το πολυ 11 πεφτω ξερη!!!!Το πρωι την βαζω στο παρκο και κανω τα παντα!!!

Ναφς, χαχαχαχχαχαχα, ερχομαι για baby sitting!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

Thali-alex συμφωνω απολυτα...μεγαλος ερωτας!!!!!!

Φιλια στα υπολοιπα κοριτσια!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι εχω μια τραπεζαρια μεσα στο ρουχομανιο και δεν λεω η ανεπροκοπη να βαλω σιδερο!!!!με λυπαμαι!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν τελειώνει η μέρα σήμερα. Είμαι αυπνη κουρασμένη κ μένα κεφάλι καζάνι από την γκρίνια. Πουθενά δεν πήγα κ δεν είδα κανέναν. Ποιος θα πληρώσει τη νύφη δεν ξέρω

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφσακι μου τι εγινε? Ειστε στο δρομο για δοντακι?

Εμενα σημερα δεν γκρινιαζει αλλα ειναι ολη μα ολη μερα ξυπνιος. κοιμηθηκε κανα 20λεπτο.... ουφφφφφ.... Εκανα κ ψωμακι κ παγωτο κ φαγητο κ το σπιτι πεταει! αντε να κοιμηθει, να καθαρισω  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξερω ρε γμτ... Τα 2 έχουν σκάσει για τα καλά και η αλήθεια είναι ότι έχουμε μουλιάσει από το σάλιο. Χθες όμως της έδωσα πρώτη φορά γιαουρτάκι πρόβειο κ μου φαινεται ότι την πονουσε η κοιλίτσα. Με το ζόρι να ενεργηθεί, μας τάραξε στις κλ*νιτσες! Ξαναεδωσα 2 κουταλίτσες σήμερα... για να δουμε...

Θα παω να την πέσω νωρίς νωρίς σήμερα, δεν έχω καθολου όρεξη για τίποτα. Αστε που τσαντίστηκα γιατί ήθελα να παραγγειλω κάτι ξύλινα για τις παιδικές μπομπο και μόλις είδα ότι θα ξαναεχουν διαθεσιμότητα μέσα Ιουλίου. Μας υποχρέωσαν, πρέπει να σκεφτώ κάτι άλλο. Και είχα βρει κάτι τόσο ομορφες σβουρες και γιο γιο!

Αααααααααχ παλι κλαιει, θα πεθάνωωωωωωωωωωωωω! Αν μου ξυπναει πάλι σημερα, έχε γεια καημένε κόσμε!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σημερα διαβαζα για το γιαουρτι, λενε πως ειναι καταλληλο απο τον 8ο μηνα κ επειτα. Κ εγω ηθελα να δωσω αλλα το αφησα για πιο μετα. Το ψυχακι μωρε, κατι την ενοχλει... Ελπιζω να κοιμηθειτε σημερα...

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θεωρητικά έχουμε μπει στον 8ο κ ο παιδίατρος μου χε πει να της δώσω από το προηγουκενο μήνα. Πάλι αγκαλιά κ βυζοταν,δια πάσα νόσο. Υπάρχουν φορές που δεν θέλω να δώσω καθόλου στήθος,βαρέθηκα κ κουράστηκα να είμαι μια πιπίλα. Ουφ υπομονή να φάμε το καλοκαίρι τουλάχιστον

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελειωσα κ μπαινω για το ντουζακι μουουου!

Βρε κοριτσια, αυτο που οτν μυριζω συνεχεια ειναι φυσιολογικο??? Shocked Very Happy Laughing 
Τι να κανω αφου τρελαινομαι! Αναστασια, εχεις απολυτο δικιο, μερα με την μερα η κατασταση ξεφευγει, μιλαμε για ΕΡΩΤΑ!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα...!!!

Τι ωραια μερα για βολταα...!!!Εμεις θα παμε το απογευμα γιατι δουλευει ο αντρας μου κ θα παμε οταν ερθει...

Εχτες ειχαμε μια επεισοδιακη νυχτα...Ειχαμε παει στο χωριο στα πεθερικα μου...Ο μπεμπης να μην καθεται ουτε λεπτο στην αγκαλια τους κ εγω να το ευχαριστιεμαι...!!!!Δεν εκλαιγε απλα δεν καθοταν... Μεχρι που εφτασε το βραδυ και ειχε πλανταξει στο κλαμα δεν κοιμοταν τσιριζε δεν μπορουσα να τον ηρεμησω με τιποτα αυτοι στον κοσμο τους να κανουν φασαρια να φωναζουν εγω να τα εχω παρει στο κρανιο να τους φωναζω κ αυτοι περα βρεχει..τελος παντων καποια στιγμη κοιμηθηκε...Κ μου λεει ο αντρας μου παμε μια βολτα εξω ειχε πανηγυρι...Δεν ηθελα αλλα για να μην του χαλασω το χατηρι πηγα...κ λεει στην μανα του.. Αν κλαψει παρε μας αμεσως τηλεφωνο να ερθουμε ενταξει...Μετα απο μιση ωρα μου λεει ο αντρας μου παω να παρω τηλ να δω τι γινεται...κ παιρνει κ ακουει το μωρο απο μεσα να εχει πλανταξει στο κλαμα...μου το λεει κ φευγουμε αμεσως...παμε σπιτι κ τον βρισκω με τα ματια πρησμενα κ κοκκινα απο το κλαμα κ με ττο που με εειδε σταματησε κ γελαγε...Τον πηραμε κ φυγαμε...Τις εριξε και ενα βρισιδι που δεν μας πηρε τηλ κ κατα βαθος χαρηκα που εγινε ετσι γιατι τωρα δεν προκειτε να της τον αφησει με τιποτα... Κατα τ΄αλλα ο μπεμπης ξεραθηκε στον υπνο μετα ξυπνησε σημερα στις 8:30

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΑΑΑ πηγα και κομμωτηριο εχτες το πρωι κ εβαψα το μαλλι...Χορτασανε βολτες μπαμπας και γιος...Απο τις 11 μεχρι τις 3 πινανε καφε...

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα πωπω ρε Βιβακι τι τραβηξε το ψυχακι σου ηθελε μαλλον το χωρο του και την μανουλα του δεν μπορω ομως να καταλαβω την συμπεριφορα των πεθερικων σου. Εσυ μην χαλιεσαι ομως αφου εχεις την στήριξη του αντρουλη σου. Εμενα η πεθερα μου ειναι πολυ καλη και πιστευω οτι παιζει ρολο οτι ειναι καλα στην προσωπικη της ζωη με τον αντρα της και γενικα ειναι πολυ γλυκος ανθρωπος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις