Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ Ζωή μου βγάζετε δοντάκι μου φαίνεται!!!πολύ γκρίνια Ε? Αχ εμείς ευτυχώς ηρεμησαμε κάπως!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
.κ εμείς έχουμε γκρίνια σήμερα,θα έχω θηλάσει κ 10 φορές συν τα 3 γεύματα που τα καταβροχθησε. Υποθέτω πως είναι κ η ζέστη. Πήγαμε κ για ένα μισάωρο στη θάλασσα γιατί είχε αέρα κ κύμα. Η μικρή πήγε να κλαψουρισει γιατί μας ήρθε ένα κύμα στο ξαφνικό,φυσαγε κιόλας κρύωνε λιγάκι. Κατά τ αλλά όμως εκστασιαστηκε από την θάλασσα κ τον αέρα. Δεν το συζητώ δεν θα συμμαζεύεται το χειμώνα το παιδί.

Γκρινιαρουλα κ εγώ έρχομαι,κάτσε να βάλω μαγιω!

503Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 10:06 am

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμεις κοριτσια πηγαμε για μπανακι εχτες του εβαλα τα ποδαρακια του μεσα και γελαγε...μετα τον εβαλα ολοκληρο κ πολυ κλαμα ..ηταν λιγο κρυα βεβαια αλλα δεν ηθελε...θα τον πα αυριο το πρωι να ξαναδοκιμασω αλλιως θα παω σε πισινα να ξετσουμισει λιγο που ειναι πιο ζεστο το νερο κ μετα θαλασσα...

Θελω και εγω διακοπεςςςς...να παω να κλειστω σε ενα σπα και να βγω μετα απο τρεις μερες...

Τωρα τον εχω στειλει με τους γονεις μου στις κουνιες και παμε για ενα καφε με τον αντρα μου...

Φιλακιααα

504Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 11:39 am

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπράβο μαμα40 για την προσφορά σου! Σου αξίζουν χίλια μπράβο!!! Το μωράκι σου σου έκανε την έκπληξη και ήρθε κοντά σου εκεί που δε το περιμένεις ! Τι πιο ωραίο! Εμείς βόλταραμε οικογενειακως η μικρή ήθελε να παίξει έξω. Το απογευματινο μας ειναι βρωμη με φρούτα η σκέτα φρούτα. Δυστυχώς έχουμε αλεργια στο γάλα και δεν μπορούμε να φάμε πολλα. Τι ειναι το φαγοπυρο κορίτσια? πως φτιάχνεται?

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριςτω για τα καλα σας λογια κοριτςια αν κ νιωθω λιγο αμηχανα με τοςα πολλα μπραβο.. Irene14 το φαγοπυρο ειναι τυπου δημητριακο χωρις γλουτενη .. Εχει τη μορφη του τραχανα .. Ειναι εξαιρετικα θρεπτικο!! Ο αντρας μου μαγειρευει πολυ και το χρησιμοποιει συχνα .. Προσφατα φαγαμε γεμιστα με φαγοπυρο αντι για ρυζι ( ετσι για αλλαγη)

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααα βλέπω πολλα μπανακια κάνετε και ζηλεύω...μπράβο στα μπεμπακια σας.

Βιβακι ξαναδοκιμασε τον στην θάλασσα και καλύτερα άσε την πισίνα...όλο χλώριο και κατουρλια είναι!!!

Εμείς έχουμε κέφια αυτήν την ώρα και όλο γελάμε ενώ εγώ και ο πατερας της κουτουλαμε!!!!χαχαχαχα...άτιμη κοινωνία.!!!

Φιλάκια σε όλες και να έχουμε ένα ποοοοοοοοολυ καλό βράδυ

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Πως κοιμηθηκατε;

Βιβακι εχετε κ παγωμενη θαλασσα εκει κατω!τελεια ομως δν το συζητω!!! θα μαθει μωρε κ θα του αρεσει. Κ εγω ειμαι κατα των πισινων,οπως λεει κ η γκρινιαρουλα. Οι υπολοιπες που χαθηκαν καλε; Μαρακι πως πηγε η φασινα; Ζωη το γιαουρτακι; Εγω τελικα δν εδωσα γτ ηταν κακοκεφος κ δν ηθελα να το παρει με στραβο ματι.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο μας!

Βιβη, μπορεις να παρεις μια φουσκωτη πισινουλα κ να την γεμιζειε με θαλασσονερο μεχρι να συνηισει ο μπεμπης.

Εμεις κοιμηθηκαμε λιγο στραβα απο την ζεστη κ λεμε να παμε να ψωνισουμε για την βαπτιση τιποτις σημερα.

509Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 10:12 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα...ειχαμε δραματα μεσα στη νυχτα...ο μικρος γυρισε αναποδα χτες στην κουνια&επειδη δ ειχα προλαβει ακομα να βαλω την παντα, χτυπησε&τον επιασε το παραπονο&δ κοιμοταν στην κουνια μετα&ετσι μας βρηκε το πρωι αγκαλιτσα! Το τι κλωτσια εχω φαει δ λεγεται...λογω της ζεστης εφερνε συνεχεια σβουρες! Εν τω μεταξυ χτες αφησα3πλυντηρια για  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 517142 &το σκεφτομαι με τετοια ζεστη!!!!! Χτες που πηγα στη γυναικολογο&ειδα κοιλιτσες μ'επιασε νοσταλγια... Sad 

Βιβακι μακρυα απο πισινες...εγω σιχαινομαι να παω εγω που ειμαι μεγαλος ανθρωπος, ποσο μαλλον να βαλεις το παιδι! Θα συνηθισει σιγα-σιγα...

510Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 11:38 pm

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου!!

roxanne μου για πρωτη μερα της εδωσα μονο 5-6 κουταλακια(τα δικα της)ενω στην αρχη στης αρεσε κ εκανε μμμμ..μμμμ(ετσι κανουμε παντα οταν κατι μας αρεσει,εχει πολυ πλακα)κ το στομα κροκοδειλος μετα το στομα σφραγισε κ συνεχισαμε με πεπονακι!!!σημερα θα της δωσω λιγο παραπανω κα βλεπουμε μεχρι την τεταρτη μερα που θα επιχειρησουμε να το φαμε ολο!λεμε τωρα!!!

για μπανιο ρε γμτ θελω να την παω κ εγω το σκ ,αλλα δεν της εχω βρει ακομα σωσιβιο!! Rolling Eyes 

σημερα ελεγα να φτιαξω κατι με κοτοπουλο αλλα δε ξερω τι...πειτε καμια ιδεα οσο ειναι νωρις ακομα..! Very Happy 

μαρακι κ εμενα μου λειπει η κοιλιτσα μου,δε τη χαρηκα πολυ μιας κ αργησε να φανει!!θελω ξανααααα!!!

ασε που θελω κ εγω να παω να κανω παπ αλλα πρωτα προεχει να αλλαξω γυναικολογο ,θα ρωτησω απο βδομαδα την ενδοκρινολογο μου που εχουμε ραντεβου,τι βασανο κ αυτο καθε τρεις κ λιγο...!

εχετε βγει για βολτουλα ολες??

511Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Πεμ Ιουν 26, 2014 12:46 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια!!!!
τι ζεστη?
ο μικρος εχει αποθρασινθει,η ζεστη ειναι,τα δοντια ειναι,προσπαθω να κανω δουλειες κ δεν μπορω.εχω κ εξωτερικες δολειες κ σιγουρα δεν θα τις προλαβω!!!
θα προσπαθησω να σας διαβασω γιατι 2 μερες δεν καταφερα!ΦΙΛΙΑ!

512Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Πεμ Ιουν 26, 2014 12:47 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω μαγειρευω, ο μικρος κοιμαται&ευτυχως ηρθε η μαμα μου να μου σιδερωσει μερικα ρουχα! Καλε τι ζεστη ειναι αυτη σημερα;;; για ψωμι βγηκα&γυρισα μουσκεμα! Δ βλεπω να κλεινει το air condition σημερα...

Ζωη το κλασσικο αλλα πολυ νοστιμο, κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο...βαλε λιγο μουσταρδα, στειψε&λιγο πορτοκαλι&θα γινει τελειο!!!!

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσαρες!

δυστυχως δεν εχουμε μονιμα ιντερνετ στο σπιτι αλλα με στικακι κ μεχρι να το ανανεωσω δεν θα μπορω να σας διαβαζω!

η βαφτιση ωραια ηταν. ειχα πολυ αγχος τρεχαμε με τα δυο μωρα πανικοβλητοι.
η μικρη που ειναι ησυχη πλανταξε ενω η μεγαλη η φασαρτζου γελουσε! ευχαριστω για τις ευχες σας! αντε κ στις επομενες!!

δινουμε ζιρτεκ σταγονες στα παιδια γιατι εχουν αλλεργικη ρινιτιδα! γι αυτο ηταν μπουκωμενη η μεγαλη συνεχως..
πολυ γκρινια εννοειται δεν καθεται στο καροτσι ,
συνεχεια αγκαλια θελει! παει η μεση..!

μας κανανε την καλοκαιρινη γκαρνταρομπα με τα ρουχα που μας φερανε κ δεν αλλαζω τιποτα!

σημερα εχω γενεθλια κλεινω τα 31! αχ γερασαμε! ποτε περασαν τοσα χρονια;;

καλως ηρθες ειρηνη να σου ζησει ο μικρουλης!

τα φιλια μου σε ολες σας κ στα μπεμπακια σας !!καλες βουτιτσες να χουμε! Very Happy 

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΜΑ 40 δεν εισαι και τοσο μεγαλη καλε αλλα νομιζω οτι τα καλυτερα ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις παντως σου αξιζει το μπραβο μονο και για την σκεψη. Το καμαρι μου ξυπνησε στις 11 κ 30 οποτε εκανα αρκετες δουλειες. Ρε κοριτσια απο τοτε που τον αφησα χυμα στο πατωμα να κανει οτι θελει η αντιληψη του και οι κινησεις του αυξηθηκαν κατα πολυ λες και ξελυθηκε το κακομοιρο

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαιρη να χαιρεσαι τις κοριτσαρες σου και αυτες εσενα φετος σιγουρα ειναι τα πιο ξεχωριστα γενεθλια!!!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιρη μου  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 130627 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 130627 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 130627 τα φετινα γενεθλια ειναι τα καλυτερα φανταζομαι, οπως προειπε&η θαλεια!!!! Να'σαι παντα ευτυχισμενη με την οικογενεια σου!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιρη χρονια σου πολλα!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ αυτοι εσενα!!!


Η ψυχολογια μου χαλια κοριτσια,κρατατε γτ χανομαστε...

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ροξαν μου, τι εγινε;;;; scratch 

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ροξανακι ψυχραιμια τι επαθες;

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα σας τα πω οταν ξεφουντωσω... Μαλωσα με τον αντρα μου....Για τριτους, την αδερφη του κ το μπαμπα μ! Πως κολλανε αυτα ολα? η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση, ετσι!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε καλε και εγω νομιζα οτι κατι εγινε με το παιδι!!!!!!!! Ξεφουντωσε εσυ και εμεις εδω ειμαστε αλλα μην χαλας την ζαχαρενια σου για κανενα τους!!!!!!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε ναι... ο αντρας μου ειναι το θεμα, που οταν νευριαζει δ ξερει τι λεει κ τα κανει αχταρμα! Σε δυο ωρες θα με τραβαει να αγκαλιαστουμε σαν να μην εγινε τιποτα ομως! Εγω απο την αλλη τα λογια τα παιρνω στα σοβαρα γτ δεν λεω κουβεντες χωρις να τις ζυγισω! ουφ, θα σκασω!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε βρε&πηγε η ψυχη μ στη κουλουρη! Δυστυχως υπαρχουν&αυτα για να μας χαλανε λιγο τη μερα μας...οντως, οταν ηρεμησεις εμεις εδω ημαστε! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 417472 

Ο μικρος κοιμθηκε ορθιος στο καρεκλακι του...φανταστειτε ποσο κομματια ηταν! Κανω&εγω μαμ&νανι μαζι του!

Ζωη τελικα πως το εκανες το κοτοπουλο;;;;

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ροξαν λες και ακουω για τον δικο μου αντρα γενικα δεν καυγαδιζουμε αλλα ρε φιλε οταν εχει νευρα με αλλον η τσακωθουμε μεταξυ μας το τι κακια και φαρμακι μου πεταει αλλο να σου λεω αλλα να ακους!!!! Απλα εχω αποδεχτει οτι ειναι στα ελατωματα του και σταματησα να στεναχωριεμαι γιατι σε λιγοτερο απο ωρα θα ερθει για αγκαλιες αλλα κραταω μουτρα εγω μετα χαχαχαχαχαχα

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary μου χρονια πολλα κοριτσι μου ,χιλιοχρονη,να εισαι γερη κ δυνατη να χαρεις τις κοριτσαρες σου ! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 654316 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 654316 κ που ξερεις μπορει κ με ενα γιο συντομα!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 21 328109 

μαρακι τελικα το εκανα λεμονατο με καστανο ρυζακι...μιαμ,μιαμ!!!

roxanne μου μη σκας αν κ ξερω πως ειναι ,ετσι κ εμενα απ'οταν γεννηθηκε η μικρη σφαζομαστε για τη μανα του γιατι πολλες φορες δε ξερει τι λεει ,ουσιαστικα δεν εχει τροπο να το λεει καποιες φορες της κ εκεινος προσπαθει να τη δικαιολογισει οτι δε το κανει απο κακια ε!μεχρι που τσακωθηκα μαζι της μια μερα μετα τη βαπτιση οσο ειμασταν ακομα στη τηνο γιατι πεταξε μεγααααλη χοντραδα κ απο τοτε ο αντρας μου εστρωσε κ δεν εχει ξαναπει τιποτε, γιατι ειχα δικιο...!!!κ εκεινη σα να μη συνεβη τιποτα!!
τελικα οι περισσοτεροι αντρες ετσι ειναι επειδη δεν εχουν επιχειρηματα στο τσακωμο ανακατευουν το συμπαν....ασε που το ξεχνανε κιολας μετα...ενω εμεις......."βραχοι"κοριτσια(για μερικες ωριτσες τουλαχιστον,αν κ εγω ειμαι απο αυτες που οκ θα μου περασει , αλλα τα λογια δε μπορω να τα ξεχασω ρε γμτ γιατι στη τελικη αν δε τα εννοεις ..μη τα λες....)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις