Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

476Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τρι Ιουν 24, 2014 12:53 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θαλεια μου δ ειναι&τοσο τραγικο...που&που χρειαζεται να το κανουμε πισω&για θεμα υγιεινης καθως επισης&να μη παθει φυμωση(δ ξερω αν το γραφω σωστα).

Ειρηνη μου να χαιρεσαι τα παιδακια σου...σε προσθετω αμεσα στη λιστα μας!

Ροξαν μεγαλωσε το αστερακι σου..φτου-φτου

Ζωη ο αντρας μου ελεγε, οταν τον θηλαζα οτι παραλληλα ...τον φορτιζα, γι'αυτο&η τοση ενεργεια...χαχα

Αυριο αφηνω απο νωρις το Φιλιππο στη μαμα μ, θα πιαστω με το σπιτι που εχω πολλες δουλειες&το απογευμα εχω γυναικολογο...&δ θελω καθολου αλλα μια ψυχη που ειναι να βγει, ας βγει!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και απο εμας!!! Σήμερα ήμουν κομμάτια,  μου βγαίνει μάλλον ολη η κούραση...

Ροξαν μου τελεια φωτο...κοιμάται το σκατουλι???

Ζωη σου δίνουμε την πρωτιά. ..εμας να μας λείπει δεν την θέλουμε! !! ! Χαχαχαχα. Τι ξαφνικό ήταν αυτό με την δουλειά? ?? Σου ήρθε κεραμιδα ε????παντως αυτο που νιώθεις με το μωρο οταν βγαίνει ς εσυ βόλτα πρέπει να το δεις λιγο αλλιώς. .. στο λεω γιατί πρέπει κι εσυ να βγαίνει ς λίγο να  ξελαμπικαρεις...και μην ξεχνας οσο μεγαλωνουν τα μωράκια μας και καταλαβαινουν θα γινονται και πιο απαιτητικα οπότε σε καθε ευκαιρία καλό είναι να παίρνουμε κι εμείς μια ανάσα! !!

Μαμα40 έχεις δικιο αν κι εγω ημουν σε μονοκλινο οπότε δεν είχα πρόβλημα! !!

Irene14καλως ορισες, να το χαίρεσαι το μπεμπακι σου και μπράβο σου που θηλαζεις ακόμα! !!

Μαρακι τι εννοείς να οφείλεται η αϋπνία στο θηλασμο???(να ξέρεις θιχτηκα!!!! ! Χαχαχαχα) εγω στο μονο που εχω μετανιωσει είναι που δεν της εδωσα πιο νωρίς πιπίλα να την συνηθισει και τωρα αναγκαστικα πιπιλαει στηθος για να ξεχαστει την πιπίλα απλα την έχουμε για παιχνίδι γιατι πολύ απλά δεν ξέρει τι είναι! !!



Thali alex κρίμα το μπεμπακι σου, έτσι κανουν στα αγορακια? Μα τι βασανιστήρια είναι αυτα???

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κορίτσια!!! Νωρις νωρίς σήμερα, ευτυχως χθες δεν μου ξυπνησε με τους πανγυρισμούς, αλλά μάλλον δψαγε και ξυπνησε από τις 7. Το βράδυ πάλι....

Γκρινιαρούλα, δεν θέλω να σε ταράξω, αλλά ναι, σωστά θίχτηκες, χεχεχεχεχεχε! Φτου φοτυ μην στο ματιάσουμε το κοριτσάκι μωρέ, εγώ την εχω στο μυαλό μου σαν το πιο ησυχο κοριτσάκι του φόρουμ, μαζί με της βιβής τον μικρούλη. Ξαναφτύνω κοριτσια να μην σας ματιάσω, φτου φτου φτου φτου! Γκρινιαρούλα, αλήθεια, εσένα δεν παίρνει καθόλου πιπίλα, σαν την δικιά μου;

Ροξανακι έψαχνα να δω κι εγώ τι έγινε με τον μικρό σου, τώρα είδα την φωτο. Πως μεγάλωσε το μανάρι μου! Αν και εμένα η προηγουμενη φωτο με τρέλαινεεεεεεεεεεεεε, που ήταν ανάποδα το σκατούλι!

Αν κοριτσια, θέλει να μου πάρει και το ποντικι από το χέρι να παίξει το σκατό!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Ο μικρος μου εκανε τελειο υπνο,ουτε στριφογυρισε ουτε τιποτα! Ενα νερακι στις τρεις κ αυτο ηταν! Τελικά η λύση είναι η θάλασσα!Κοιμαται στην φωτο το καμαρι μου!! Θελω διακοπες!!! Μαρακι το ειχες θιξει κ ξεχασα να πω,εμεις (αν παρει αδεια ο αντρας μου) θα παμε χανιωτη,οπου εχει σπιτι. Ειναι παρα πολυ ωραια.. Το σπιτι ειναι σαν νησιωτικο, το εχει κανει η πεθερα μου ασπρο γάλαζιο με κοχυλια,διχτυα,λουλουδια! Επισης οι ζαλαδες ηταν απο τ αυχενικο. Εκαδχνα κάποιες συνεδρίες αλλα δν τις ολοκλήρωσα. Ειδα Τεράστια διάφορα ακομα κ έτσι. Γκρινιαρουλα λογικο ειναι με τετοια κουραση,ηταν θεμα χρονου.


Ντεμακι καλε τι κοριτσαρος εισαι εσυ; Φτου σκορδα κουκλα μου!

480Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τρι Ιουν 24, 2014 10:29 pm

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφσακι κ εσυ πρωινη? μαζι γραφαμε!!!
Θελει το ποντικι ε? σε κανα χορνο θα σε διωξει κ απο την κουζινα κα τελειωσε η υποθεση!!! Εμενα οταν με βλεπει να κανω το οτιδηποτε τρεχει να ελεγξει ο σεκιουριτι! κ φυσικα προσπαθει να μου παρει οτι εχω στο χερι!

Αχ εχθες τι γελιο, ειχα ενα νεκταρινι μαλακο κ πολυ ζουμερο, το δαγκωνω, του δινω κ αυτουνου να ρουφηξει ζουμι, ε δεν ξεκολλησε, μου το εφαγε ολο!γιναμε χαλια, μεσα στα ζουμια αλλα τοσο που το απολαμβανε δεν με ενοιαξε! αγκαλια, βουτια κ γιναμε σαν καινουριοι!

481Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τρι Ιουν 24, 2014 10:30 pm

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σας για το πουλακι ειναι η καινουρια οδηγια των παιδοχειρουργων οτι δεν τα πειραζουμε τουλαχιστον μεχρι καποια ηλικια μιλησα με την δικη μου παιδιατρο και μου ειπε τωρα που εγινε το κακο για καμια 15αρι μερες να το κατεβαζω λιγο το βραδυ για να μην κλεισει και κανει συμφησεις και παθει φιμωση!!!!! Επειδη ειναι μεγαλης ηλικιας γιατρος μου ειπε να του δινω και ετοιμες κρεμες κανουν καλο χαχαχαχαχα!!!!!!

Ναφς ουτε και εμενα παιρνει πιπιλα απλα την δαγκωνει οποτε παραιτηθηκα και εγω το μετανιωνω που δεν προσπαθησα περισσοτερο οταν ηταν μικρουλης αλλα επρεπε να του την κραταω εγω για να την πιπιλαει!!!!

Ροξαν τι ομορφουλης που ειναι οσο μπορω να τον δω και μακροστενος ρε φτου φτου μην τον ματιασω.

482Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τρι Ιουν 24, 2014 10:33 pm

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα να καλωσορισω την ειρηνη καλωσηρθες στην παρεα μας!!!!!!Επισης και εγω 32 ειμαι μαθουσαλας και εγω

483Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τρι Ιουν 24, 2014 11:08 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα, καλημερα...ξυπνησαμε στις 7:30, ειπιαμε γαλα, ετοιμαστηκαμε&βγηκαμε με την δροσουλα για κτ δουλειες! Ο μικρος μολις ξανα-ξυπνησε&τον παω στη μαμα μ... Εμεις κριτσια την πιπιλα την πηραμε 5μηνων&αυτο απο τυχη καθως του την ειχα σα παιχνιδι πανω του! Κοριτσια εχετεδοκιμασει το 2νουμερο(6-18m)?????

Θαλεια μου εγω εχω να πω πως ο καθε γιατρος εχει τα δικα του...αμαν...οτι του φανει του λολοστεφανη!!!!

484Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τρι Ιουν 24, 2014 11:22 pm

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κ απο εμας!!
εμεις μια απο τα ιδια ,μη τα λεω κ επαναλαμβανομαι!

nafs και θαλεια κ εγω κοντοζυγωνω σε δεκαπεντε μερες αλλαζω δεκαετια..κλεινω τα 30!  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 534787 affraid 

485Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 12:00 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε ολες καλοκαιρινες ημαστε;;;; Για γραψτε τα γενεθλια σας ολες...

486Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 12:04 am

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρακι 10 ιουλιου!

487Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 12:15 am

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια μου! Εμείς ξυπνήσαμε 8.30, έχουμε λαϊκή σήμερα μόλις γυρίσαμε , ο μικρός κοιμαται για μια ωριτσα το πρωί και τρέχω να κανω τις δουλειές μου. Anastasie Ρύσιο ειμαι εσύ? Ζωη και γω δέκα Ιουλίου ειμαι γίνομαι 33! Πιπιλα ο δικός μου πέρνει αλλά πάλι στο στήθος νανουριζεται μόνο.

488Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 12:31 am

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου καρκινακι!!εμεις,το καρεκλακι φαγητου,η σαλιαρα κ οτι βρισκεται σε μικρη αποσταση φαγαμε φρουτακι ,πεπονι κ νεκταρινι....παμε για μπανιο ......στη μπανιερα μας!! Very Happy 

σημερα ξεκιναμε γιαουρτακι...αντε να δουμε τι θα δουμε!!!μακαρι να μην την ενοχλησει!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 534787 

489Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Τετ Ιουν 25, 2014 12:44 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βεραντες τελος...ιδρωκοπησα!!!! Τωρα σκουπισμα, ξεσκονισμα, σφουγγαρισμα&τελος το μπανιο...ωχ παναγια μου....
Κοριτσακια σας προσθεσα στη λιστα...αντε&οι υπολοιπες!!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
18/12 εγω

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα σας!! Ημουν σιγουρη οτι θα ειμαι η μεγαλυτερη εδω μεσα .. Οπως λεει και το nick name μου εγινα μαμα στα 40!! Ημουν ετοιμη να βολταρω προς Αφρικη να διοχετευσω την ενεργεια και την αγαπη μου στα παιδια εκει.. που εχουν τοση αναγκη .. και τα σχεδια αλλαξαν μια και ηρθε ο μικρουλης μας .. Στο μελλον δεν αποκλειω τιποτα μια και εχω ακρες στους γιατρους χωρις συνορα και παντα χρειαζονται εθελοντες.. Οσο για τα καθημερινα μας κι εμενα δεν θελει πιπιλα ουτε μπιμπερο μονο το στηθος της μαμας.. Γιαουρτακι απο τον 8ο μου ειπε ο γιατρος ( σε λιγες μερες δηλαδη) αλλα δεν ξερω ποιο γιαουρτι να του δωσω.. Φιλια για την ωρα .. Και καλο κουραγιο σε οσες ειμαστε στην πολη με τον καυσωνα..

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama40 μπραβο για τη σκεψη σου κ για το οτι ησουν ετοιμη να το κανεις πραξη και ενα ακομα μεγαλυτερο μπραβο που ακομα κ τωρα που απεκτησες το μπεμπακι σου δεν εχεις εγκαταλειψη την επιθυμια σου!

ο παιδιατρος δε σου εδωσε καποιες οδηγιες?
εμενα πχ επειδη 5 1/2 μας ταλαιπωρισε η αλλεργια της μικρης στην πρωτεινη γαλακτος μας ειπε για αρχη τα παιδικα επιδορπια γιαουρτιου οσο πιο σκετα γινετε επειδη το γαλα του ειναι πιο επεξεργασμενο,θα τα αντιμετωπιζουμε σαν την κρεμα ομως λογω ζαχαρης κ θα της δινω μια το πολυ δυο φορες την εβδομαδα!
καλη λυση βεβαια θα ηταν το κατσικισιο κ το προβειο αλλα δε το συζητησα ακομα μαζι του(δε ξερω αν πεφτουν πιο βαρια για το στομαχακι τους),θα το παω λιγο πιο αργα με τα γαλακτοκομικα...!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαμά40θα ειχες πολύ αγαπό να δώσεις γι αυτό έγινες μανούλα ετσι ανέλπιστα..σου ευχομαι να πραγματοποιήσεις τα οόνειρα σου παρέα με τον γιόκα σου.

14 Μαρτιου εγω, του 87 οπως καταλαβατε!!!

Ζωη κ εμεις ετσι,κερναμε οτι βρισκεται σε ακτινα μετρου!!! Γιαουρτακι προβειο κοριτσια ειναι οτι καλυτερο. Κ εμεις σημερα θα αρχισουμε. Στον ογδοο δν ειμαστε η μπερδευομαι;

Θαλεια εννοειται,τα ετοιμα ειναι καλυτερα!!! Ελεοσ τι αλλο θα ακουσουμε; Οι παλιοτεροι δν συμβαδιζουν με τα νεα ευρηματα κ ερευνες..οσο σκεφτομαι τι σιμιγδάλι.έχω φαει στη ζωη μ,βαρυστομαχιαζω!!!


Ζωη γάλα κατσικίσιο η πρόβειο μετά τον χρόνο. Γιαούρτι από τον ογδοο.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια, κ εγώ Καρκινάκι, 15/7.Θα εχουμε εβδομάδα εορταστικών εκδηλώσεων!

Μαμά40, είδες πώς τα φερνει η ζωή;;; Τι καλά!

Μαράκι, τώρα τι να την κάνω την πιπίλα! Τα δύσκολα πέρασαν...

Ζωή εγώ πρόβειο της έδωσα και την ψιλοπειραξε. Θα ξαναπροσπαθησω, αλλά δεν καιγομαι, ίσα να συνηθισει λίγο τη γευση, όλη μέρα στο γάλα είναι!

Σήμερα της έβαλα και βρωμη στην φρουτοκρεμα γιατί σαν να μην την έπιανε ρε κορίτσια, μιση ωρα μετα ζηταγε να θηλάσει. Τον αχόρταγο αυτό το παιδί... Αλήθεια απόγευμα τι δίνετε κορίτσια;;;

Μαρή Ροξάν πάλι μαζί γράφαμε;;;;

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κρέμα φαγοπυρο με γάλα η γάλα σκέτο, οτι κ το μεσημέρι, βρώμη με γάλα επίσης κ με φρούτα. Σημερα θα δοκιμάσω κ εγω γιαούρτι πρόβειο.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γαλα άλλο δεν θελω να της βάλω, εγώ της δίνω κινόα με πορτοκάλι ή κάποια βιολογική κρέμα πάλι με πορτοκάλι (χυμό), αλλά θέλω λίγο να της το εμπλουτισω. Θα πάω να πάρω κ φαγόπυρο κ βρωμη.

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας και απο εμενα...

Εμεις πηγαμε λαικη ψωνισαμε τα φρουτα μας και τα ζαρζαβατικα μας γυρισαμε φαγμε και κοιομαστε τωρα...

Ροξαν μου τι καλος που ειναι ετσι κοιματε και εμενα τωρα με το π@π@ τουρλα...Τον ογδοο διανυουμε και τον ολοκληρωνουμε 9 ιουλιου για εμας και μετα ξεκιναμε τον 9ο...

Εγω μαρακι εχω γενεθλια 9 αυγουστου...Λιονταρακι...

Μαμα40 τι ωραια που θα ηταν...Το ειχα σκεφτει και εγω πριν παντρευτω αλλα μετα το αφησα...τωρα εχω μπει στην πριζα να υιοθετησω δυo παιδακια της action aid...To σκεφτομαι..

Εμεις τρωμε για απογευμα βανιλια χτες του εδωσα φαριν λακτε και απο την αλλη εβδομαδα θα δωσω και γιαουρτακι...Εμενα η παιδιατρος μου ειπε στην αρχη καλυτερα επιδορπιο γιαουρτιου για να μην εχουμε θεμα αλλεργιας η του ειναι βαρυ..

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πφφφφφ κοριτσια, δυσκολη μερα περναω σημερα....Δεν τρωει κ γκρινιαζει πολυ...λετε να σκαει κανενα δοντακι? Με εχει λιωσει απο τις 7 που ξυπνησε...... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 911307 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 911307 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 20 911307 

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κι από εμάς!!!σημειώστε παρακαλω 31 Μαΐου για μένα!!!

μαμά40 είδες τελικά που ο θεουλης είχε αλλά σχέδια για σένα!!!μπράβο για την προσφορά σου στους γιατρούς χωρίς σύνορα κι εγώ είμαι πολύ του εθελοντισμού κι όλο ανακατευομαι σε αυτά!!!

κορίτσια εμείς ακόμα δεν δίνουμε τρίτο γεύμα, φαντάζομαι την άλλη εβδομάδα που έχουμε ραντεβού θα μας βάλει.Σήμερα φάγαμε και βερίκοκα τα έχουμε τσακίσει τα καλοκαιρινά φρούτα!!!

Σας είπα και το άλλο????θέλω επειγόντως διακοπές!!!ξαπλώστρα, καφές και θαλασσιτσα...να ακούω μόνο το κύμα της θάλασσας και να λιώνω στον ύπνο!!!ποια θέλει να ρθει μαζί μου???χαχαχαχα

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Griniaroula πως δηλωνω συμμετοχη??χιχι!!

Εμεις για απογευμα τρωμε η φρουτα η το μεσημεριανο φαγακι η γαλα στις αρχες που κ που τρωγαμε κ καμια κρεμουλα 7 δημητριακων αλλα τη σταματησαμε κ απο σημερα κ γιαουρτακι!!

Μου εχουν πεσει τα χερια δε καθεται πουθενα θελει συνεχεια αγκαλια σημερα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις