Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απλα Θαλεια μου επειδη ο μπεμπακος μου τους εχει δει συνολο 10 φορες και ουτε δεν τους ξερει για αυτο εκανε ετσι...Στους γονεις μου ας πουμε καθετε και ουτε που μιλαει...Με τον πατερα μου ειδικα εχει τρελα με τον που τον βλεπει με παραταει ξερα και δινει τα χερακια του να τον παρει αγκαλιτσα...

Αυτοι λοιπον θεωρουν οτι το παιδι θα τους μαθει με το ζορι..

Ειπε εχτες 2-3 φορες δεν με ξερει το παιδι αφου δεν το φερνετε και της λεει ο αντρας μου εχει σπιτι να ερθετε να το δειτε..χαχα

Οταν της λεει κατι τετοια τον γουσταρω ακομα πιο πολυ...

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κ απο μας!
κοιμηθηκα σημερα μεχρι 11.30 γιατι ημουν αρρωστη ακομη πονόκεφαλο εχω κ κοιμηθηκε ο μπαμπας με τις μικρες! εκανε κ τα πρωινα ταισματα κ αλλαγματα.. τελεια! ειχα την ενδοεπικοινωνια ανοιχτη για τις ακουω κ γω αλλα ακουγα το ροχαλητο του αντρα μου κ την εκλεισα δεν αντεξα! απορω τα μωρα πως κοιμηθηκαν!
μου καθαρισε κ τα φασολακια χθες ο νοικοκυρης που τα μαγειρευα ως τις 1.30..
θα ταισω στο μπαλκονι σημερα,, Laughing 
Βιβη μαλλον δεν ηθελαν να σας ενοχλησουν τι να πω! υπομονη!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβακι κ Μαιρη, μπραβο στους αντρες σας, στον καθε ενα για διαφορετικο λογο χα χα! Βιβακι, πως να μην τον γουσταρεις πιο πολυ, οταν σε εχει κορωνα στο κεφαλι του κ το δειχνει? Μακαρι οοοοολο να ηταν ετσι, θα ηταν πολυ λιγοτερα τα διαζυγια κ οι δυστυχισμενες γυναικες! Μαιρη, εμεις τρωμε μπαλκονι κανα 2 βδομαδες τωρα, πολυ ωραια ειναι... Τι λετε, να δωσω φασολακια σημερα με τον μοσχο? Τελευταια φορα βαλαμε μπροκολο, πριν 5 ημερες. Οποτε σκεφτηκα να δωσω η φασολακι ή φαγόπυτο, αλλα αυτη τη φορα να το βρασω κανονικα κ μετα να το αλεσω με το κρεας κ με λιγο καροτακι. Τι λετε?

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
 φασολακια εδωσα κ γω χθες, αντι για αρακα, αλλα 2-3 εβαλα γιατι αν δεν τους αρεσει λεω θα το αφησουν ολο! σημερα θα βαλω πιο πολλα κ απο βδομαδα καλαμποκι πηρα το οκ απο τη γιατρο! στον ατμομαγειρα κ μετα τ αλεσα με καροτο πατατα κρεμμυδακι κ καροτο κ μοσχαρακι.. αν βρεις καλο φασολακι ειμαι υπερ, ειναι κ αγαπημενο φαγητο.......... αν δεν τα φαει φερτα σε μενα!  Very Happy 
σαν την παστρικοθοδωρα τον αντρα μου δεν εχει!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχει βαλει καμια σας ντοματα στο φαγητο τους εβαλα σημερα και περιμενω να δω αντιδρασεις ωραια ιδεα τα φασολακια θα παρω να του τα δωσω. Mary αν κανει και δουλειες μην μιλας κοθολου!!!!!χαχαχαχα

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εδωσα κ ντοματουλα! μιση εβαλα.. χωρις φλουδιτσα κ σπορια εννοειται.. παντως ο.τι κ να βαλω υπερτερει η γευση του κρεατος που εμενα δεν μου αρεσει καθολου.. δεν ετρωγα σχεδον καθολου κ το αρχισα αναγκαστικα στην εγκυμοσυνη λογω αναιμιας..
θα παρω πρασα κ σπανακι απο τεταρτη..
ρε παιδια μολις τις ταισαμε στο μπαλκονι κ ερχεται μπουρινι τωρα!παει η βολτα μας.

α!στις 22 βαφτιζομαστε κ ακομη δεν εχουμε παρει δωρο στο νονο μας! εσεις τι πηρατε;; δυσκολο γιατι ειναι αντρας.. ρολοι κ φωτο.μηχανη εχει πολυ καλα!!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα κοριτσια η παιδιατρος μου ειπε να του βαλω οτι θελω εκτος απο ντοματα και πρασινο φασολακι...

Εγω του βαζω καθε μερα σπανακι γιατι εχει θεμα με το σιδηρο...Περνουμε και σταγονες...
Αρακα κοριτσια του βαζω τον βιολογικο του μπαρμπασταθη κατεψυγμενο κ σκεφτομαι να παρω το ιδιο και αγκυναρες...Επειδη εχω δει πως ψυχονται ειναι πιο φρεσκα κ απο τα φρεσκα....βαζω κ μαρουλι κ μπροκολο κ σελινο τι αλλο λετε να βαλω???

Εγω επειδη οι νονες ειναι μικρες 12και 8 χρονων ειπα να παρω ενα Playstation αλλα η μανα τουε δεν με αφηνει...οποτε μαλλον θα τους παρω κρεβατια για το δωματιο τους που θελους να τα αλλαξουν...

Ωραια ιδεα για δωρο ειναι το ταμπλετ εαν δεν εχει και ειναι της τεχνολογιας...

Αχ κοριτσια δεν χανω γραμμαριο και να δω τι θα βαλω στην βαπτιση...(μεταξυ μας δεν κανω τρελη διαιτα απλα εχω κοψει το βραδυνο..) τι να κανω πειναω...

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβη, γκουγκλαρε τη διαιτα των μοναδων, εγω ξεκιναω αυριο γτ μου φανηκε ευκολη κ αποτελεσματικη.

Ειλικρινα εχω σιχαθει τα καθημερινα πληντυρια! ο μικρος οταν τρωει τα κανει οοοοολα χαλια! εχθες επλυνα το καλλυμα απο το καρεκλακι, ε σημερα ειναι ξανα χαλια..... Mad  Εχει παντου φαγητο, τον αρπαξα κ τον εβαλα για μπανιο οπως ηταν, ουτε να χωνεψει δεν προλαβε ο κακομοιρης, αλλα τι να κανω κ εγω?????

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και απο εμας. Μολις γυρισαμε απο καφέ και σε λίγο θα ξαναφυγουμε , αχ τι καλα που είναι ησυχουλα η μπεμπουλα μου κσι μπορω και απολαμβανω βολτες. Βρε κορίτσια τι καιρος είναι αυτός?  Ελπίζω την αλλη Κυριακή πιυ είναι η βαπτιση μας να εχει καλοκαιριασει γιατί καηκαμε!!!!

Αχ βρε βιβακι τι τραβας με τα πεθερικά,  ασχημο πράγμα να μην συννενοησε και να μην σε καταλαβαινουν....ααααααααααααααα και με γεια το μαλλί! !!!

Εμείς έχουμε ηδη φαει πατάτα,  καρότο,  κολοκυθάκια,  ντομάτα,  σπανάκι,  πράσο,  μαρούλι,  μπρόκολο,  φασολακια,  κουνουπίδι, 

Εμείς της νονας μας θα της δώσουμε λεφτά και θα αποφασίσει εκείνη τι θα παρει, έτσι είχαμε κάνει και σ4ον γαμο!!!!


Φιλιά πολλά σε όλες σας

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χελοου κορίτσια! Ευτυχώς χθες εείχαμε μθα καλύτερη νύχτα. ξεραθηκα από τις 11.

Μαίρη είσαι καλύτερα σήμερα?

Γκρίνιαρουλα χαζοκαιρος. Θα εχετε κ τραπέζι? Μια χαρα θΑ είναι τα πράγματα,είμαι σίγουρη.

Βιβή ζόρικα τα πράγματα με τα πεθερικά.

Εμείς πήγαμε για καφέ το πρωι. Κράτησαν κ τα πεθερικά μ καμία ώρα την μικρή,αλλά μας μπαστακωθηκαν κάτι γείτονες... Όλο μου χαλάνε τα πονηρά μ σχέδια γαμωτο.

Η μπουμπου. Έφαγε σημερα ντομάτα. Γενικά δεν τρελαίνεται για την κρεατοσουπα,μπουκάρει η Ερμή. Έχει δοκιμάσει ωΣ τώρα πατάτα καρότο κκολοκύθι μπροκοΛο πράσο φφασολάκια αρακά ντομάτα. Από βδομάδα θέλω να της δώσω κ παντζάρια. Αλήθεια έχει δόκιμαδει καμία τραχανά?

Κ εμείς δεν έχουμε σκεφτεί ακόμα δώρο για τον νονό. Έχουμε όμως καιρό! Περιμένουμε τα προσκλητήρια αυτές τις μμέρες,την τρίτη θα ψέξω κ για φακέλους.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χελοου κορίτσια! Ευτυχώς χθες εείχαμε μθα καλύτερη νύχτα. ξεραθηκα από τις 11.

Μαίρη είσαι καλύτερα σήμερα?

Γκρίνιαρουλα χαζοκαιρος. Θα εχετε κ τραπέζι? Μια χαρα θΑ είναι τα πράγματα,είμαι σίγουρη.

Βιβή ζόρικα τα πράγματα με τα πεθερικά.

Εμείς πήγαμε για καφέ το πρωι. Κράτησαν κ τα πεθερικά μ καμία ώρα την μικρή,αλλά μας μπαστακωθηκαν κάτι γείτονες... Όλο μου χαλάνε τα πονηρά μ σχέδια γαμωτο.

Η μπουμπου. Έφαγε σημερα ντομάτα. Γενικά δεν τρελαίνεται για την κρεατοσουπα,μπουκάρει η Ερμή. Έχει δοκιμάσει ωΣ τώρα πατάτα καρότο κκολοκύθι μπροκοΛο πράσο φφασολάκια αρακά ντομάτα. Από βδομάδα θέλω να της δώσω κ παντζάρια. Αλήθεια έχει δόκιμαδει καμία τραχανά?

Κ εμείς δεν έχουμε σκεφτεί ακόμα δώρο για τον νονό. Έχουμε όμως καιρό! Περιμένουμε τα προσκλητήρια αυτές τις μμέρες,την τρίτη θα ψέξω κ για φακέλους.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαστε&εμεις...ειχαμε παει ημερησια εκδρτομουλα Πλαταμωνα- Ν.Πορους&αν εξαιρεσεις τον καιρο που μας τα χαλασε&δ καναμε μπανιο, ωραια περασαμε...ο μικρος ηταν πολυ καλος&ετσι απολαυσαμε την βολτα! Ας αρχισω λοιπον...

Ναφς εδωσα εγω τραχανα(ασπρο)...τον αλεσα με το μπλεντερ χειρος, εβαλα&κινοα μεσα&τον εφαγε μα χαρα! Οσο για το θηλασμο&την πιπιλα που ελεγες χτες, ποσο πολυ σε καταλαβαινω...εγω μαλλον θα τον κοψω τον θηλασμο!

Γκρινιαρουλα ολα καλα θα πανε...ο καιρος θα'ναι συμαχος σου!

Mary2περαστικα σου&μπραβο στον αντρουλη σου! Ο δικος μας νονος ειναι αντρας&επειδη δ γουσταρε ρολοι&φωτο ειχε, του πηραμε μια μικρη τηλεοραση...

Βιβακι σπαθι &ο δικος σου αντρας! Μεγιάααααααα το μαλλι...

Ροξαν, διαιτα των μοναδων ειπες....γκουγκλαρω αμεσως!!!! Πρεπει να χασω 5με 7 κιλα μεχρι το Σεπτεμβρη&να πεσει η κοιλια μου...γινεται;;;;;

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααααχ βγαζουν κ οι δυο δοντακι! τις δωσαμε παναντολ γιατι το ταυτοχρονο κλαμα τοση ωρα δεν παλευεται.. θα τρελαθουμε,δεν ξεχνιουνται με τιποτα! εγω καλυτερευσα κ ο αντρας χαλια. επικονδυλιτιδα εχει πρηστηκε ο αγκωνας του, ουτε αγκαλια δεν μπορει να τις παρει!

ναφς ποτε βαφτιζεις εσυ;

κ γω πιστευω θα φτιαξει μεχρι τοτε ο κ..λοκαιρος.! Λονδινο γιναμε καλοκαιριατικα!
πηγαμε να δουμε τον παππου μου το απογευμα στο χωριο(ειμαστε κ δισεγγονακια) γιατι εβγαζε ηλιο υποτιθεται!! στο γυρισμο απο λιμνες περνουσαμε..

κ μεις το σκεφτηκαμε το ταμπλετ για δωρακι..

τραχανα μας ειπε απο τον αλλο μηνα οπως επισης κ τα μακαρονακια, το αβγο κ το γιαουρτακι! τρελα τσιμπουσια ερχονται.. θα χουμε κ δοντια..χαμος θα γινει!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!

Σας γράφω από το εξοχικό, σας διάβασα κιολας!!
Βιβακι μπράβο στο στεφάνι σου!! κρίμα ομως που ταλαιπωρήθηκε το νινι!!
Μαίρη περαστικά σε σένα κι με το καλό τα δοντακια σας!!

Μας τα χάλασε o καιρος κι δεν κάναμε ακόμα μπάνιο αλλά μια χαρά περνάμε!! O γιος μου μάλλον περνάει το αγχος του αποχωρισμού γιατί μολις παω να σηκωθώ από την καρεκλα τον πιάνει πανικος!!

Ναφς κουράγιο!! η απόλυτη συμβουλή για τα επόμενα 20 χρόνια!!

Roxanne την πατήσαμε τώρα με τα αντρακια μας! καλά ξεμπερδέματα! έχω μεγάλη περιέργεια τι θα γίνει με τα δευτερα!!

Πολλά φιλιά σε ολες κι στα μπεμπινια.σας!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα! Τι να πρωτοσχολιασω? Αναστασια να περασετε τελεια, να κανετε τα μπανακια σας, θα φτιαξει ο καιρος ελπιζω...κ εμεις το Σαββατο αν θα εχει καλο καιρο θα κανουμε μια εξορμηση στην Ποτιδαια.

Μαρακι εγινα μελος της ομαδας της διαιτας στο fb κ λενε τα καλυτερα, ξεκιναω σημερα κ βλεπουμε.

Γκρινιαρουλα ευχομαι να εχει καλο καιρο κ να το απολαυσετε, κανετε κ παρτυ μετα?

Βιβάκι με γεια το μαλλι (τωρα το καταλαβα Shocked ) αλλαξες χρωμα? Κ εγω θελω κατι να κανω αλλα δεν εχω αποφασισει τι...σκεφτομουνα για φραντζα που μου παει αλλα καλοκαιριατικο δεν θα την παλεψω!

Ντεμακι χαθηκες ωρε κοπελια, σε τρελανανε οι τσουπρες σου?

Μαιρη, υπομονη μεχρι να σκασουν τα 2 πρωτα. Ο δικος μου που δεν ειναι γκρινιαρης εκεινη την περιοδο δεν με αφηνε σε χλωρο κλαρι, ειχαν σπασει τα νευρα μου! Περαστικα κ στον αντρα σου κ κυριως σε σενα αφου δεν μπορει να σε βοηθησει με το χερι του...

Ναφσακι τι πονηρα σχεδια ακουω???? Αμαν κ αυτοι οι γειτονες! Embarassed 

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο εμας...

Εχτες πηγαμε την βολτα μας το απογευμα...Για την ακριβεια για φαγητο...αλλα καταληξαμε να τρωμε ο καθενας μονος του...Ο μπεμπηε γκρινιαζε απιστευτα κ μια τον πηγαινα εγω βολτα εξω για να φαει ο ανντρας μου και μετα ο αντρας μου για να φαω εγω...γιατι μας ακουσε το μαγαζι...Γυρισαμε σπιτι και κοιμηθηκαμε οικογενειακως απο τις 10..

Ροξαν μου ανταυγιες εκανα...ειμαι ξανθια και εκανα και καποιες σκουρες γιατι τωρα θα ανοιξουν τωρα το καλοκαιρι αρκετα...Δεν εκανα κατι ιδιατερο γιατι σε 2 μηνες ειναι η βαφτιση οποτε τα θελω μακρια οπως ειναι χωρις κουρεμα για να κανω οτι χτενισμα θελω μετα την βαφτιση θα πεσει ψαλιδι...Κ εγω σκεφτομαι για αφελιες...

Το παιδι μου δεν ετρωγε την φρουοκρεμα τοσο καιρο απο τον σιδηρο που του εριχνα μεσα...4 μερες τωρα που δεν το βαζω την τρωει μια χαρα.

Εγω αν και μενω 100 μετρα απο την θαλασσα ακομη δεν μου κανει αισθηση να παω για μπανιο...Ειμαι και λιγο κρυουλιαρα

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!εμεις καναμε τη βουτια μας πηραμε κ επισημα το ονοματακι μας κ τωρα ειμαστε στο καραβι κ γυρναμε!δε σας προλαβαινω!λιγο ελειψα αλλου σας αφησα κ αλλου σας βρηκα!σας εχω διαβασει αλλα δε θυμαμαι ποια εχει πει τι!χιχιχι!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωη μου καλοφωτιστη η μικρη σας! Να'ναι παντα καλοτυχη!

Καλε που ειστε ολες;;;;;

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλοφωτιστη, καλοφωτιστη! πως ηταν η βαφτιση; ολα καλα; πολυ κλαμα;;
ρε κοριτσια προσπαθω να βαλω φωτο κ μου λεει πως πρεπει να ναι εως 64κβ ενω οι δικες μου ειναι πανω απο 500. κοιταξα και του κινητου αλλα κ παλι δεν εχω τοσο μικρη! κανετε καποια επεξεργασια πριν τις βαλετε;
η μικρη μου κοιμηθηκε το μεσημερι απο τις 4 εως τις 7.30!! αν κοιμοταν κ η μεγαλη τοσο θα εκανα καμια αποτριχωση.. απο τοτε που γεννησα εχω κανει μια φορα μονο, κ 2-3 φορες ξυρισα ποδια.. καταλαβαινετε για τι κατασταση μιλαμε! παλι καλα που δδεν εχω πολυ τριχα κ σωζεται..

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια. Περάσατε καλά όλες?

Να σας ζήσει η ζωουλα!

Εμείς ήσυχα γενικά,ήρθαν τα προσκλητήρια κ πολύ χάρηκα. Η βάπτιση είναι 26 Ιουλίου ξεκινούν οι ετοιμασίες!

Μαρία πως σε καταλαβαίνΩ με το θηλασμό. Αν αποθηλασεις πες μας πως ειναι

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Να σας ζήσει η Ζώη σας κ να ειναι παντα γερή κ καλόφωτιστη. Κοριτσια εδω κ μερικές ημέρες εκει που κάθομαι στα καλα καθούμενα ζαλίζομαι έντονα! Φοβήθηκα πολύ, εχθές το έπαθα 3 φορές μεσα στη μέρα.. Η μαμά μου λεει πως μοιάζει με ιλλιγγο η με αυχενικό. Δεν θελω να μπλέξω καθόλου με Ιατρούς αυτήν τι περίοδο,θελω να χαρώ το παιδάκι μου:/

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα&απο εδω! Οι αντρες μου, μου εχουν σπασει τα νευρα...ο μεν μικροςαπο τη στιγμη που θα ξυπνησει&ολη μερα λεει:"μπα-μπα-μπα...."...ο δε μεγαλος εχει κατουρηθει απο την χαρα του&γελανε μεχρι&τ'αυτια του...για την ερμη μανα τπτ;;;; σνιφ-σνιφ...δ μ'αγαπαει κανεις;;;;

Ροξαν μου ομως να το ψαξεις καλυτερα τωρα που ειναι αρχη...σκεψου να σε πιασει καμια εντονη ζαλαδα με τον μικρο αγκαλια!!!!! Απο πειρα σου λεω, δ παιζουμε με την υγεια μας...

Ναφς οχι αν, θ'αποθηλασω σιγουρα...το πηρα αποφαση! Θελω ομως χωρις χαπια&προσπαθω να βρω πως...

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!!!!
Να σας ζησει η Ζωη σας...Να ειναι παντα τυχερη και υγιης...Με τον καιρο ενταξει η σας τα χαλασε???

Ροξαν μου κ εγω ετσι ημουν κ ζαλιστηκα αρκετες φορες με τον μικρο κ ημουν εξω και δεν ηξερα τι να κανω...Πηγα λοιπον και εκανα εξετασεις...Ο σιδηρος στα πατωματα 17 παρακαλω κ η φεριτινη 5 πιο χαλια δεν γινεται...αππ αυτο λοιπον κ οι ζαλαδες...σημερα παω να κανω κατι ορμονικες...

Κοριτσια πραγματικα ειστε αξιες θαυμασμου με τον θηλασμο...Εγω και να ειχα γαλα δεν ξερω αν θα αντεψα τοσο καιρο...

Μαρακι τι γαλα του εδωσες τελικα???
Εμενα ευτυχως φωναζει και μαμαμαμα..

Ναφς με το καλο να τα μοιρασεις...εγω να δω ποτε θα αππφασισω να παω...

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου ειχε δωσει σε δειγμα το novalac...στην αρχη δ το ηθελε&του εφτιαξα κρεμα με αυτο&ετσι συνηθισε την γευση! Εσδυ που δινεις μπουκαλι καιρο, σε περιπτωση που πιει γαλα ενω κοιμαται, ποση ωρα τον κρατας πριν τον ξαπλωσεις;;;

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρααααααααα!

Ροξανάκι, άσε τους ηρωισμούς και άντε σε κανα γιατρό αν θες να χαίρεσαι το αντράκι σου. Να έχεις συνέχεις τον φόβο μην σου συμβεί όταν θα είστε μόνοι με το παιδί και τότε ποιος θα μαζέψει ποιον;;;; Είτε σίδηρος, είτε αυχενικό, να βρεθεί μια άμεση λύση να μην έχεις τρεχάματα.

Ααααααααααχ Μαρία, ένα κομματάκι μου σε ζηλεύει. Ευκολία ο θηλασμός, αλλά και σταυρός συγχρόνως. Τωρα δινεις στήθος καθόλου; Από όσο έχω διαβάσει, απλά πρέπει να μειώσεις σιγά σιγά τους θηλασμούς (ή το θήλαστρο μάλλον), ώστε να μειωθεί φυσικά το γάλα. Α, κ διάβαζα ότι γάλα μπορεί να έχεις για μήηηηηηηνες μετά όταν θα πιεζεις το στήθος.

Βιβή μου έχεις και εσύ τρεχάματα με τον σιδηρο;;; Απαπαπαπα, προσοχή μην σωριαστείτε κάτω βρε κορίτσια! όσο για τα προσκλητήρια, δεν είναι και τίποτα, ενα απογευμα να πας τελειωσες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις