Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι μου εμενα απο οταν ξεκινησαν οι στερεες τροφες σταματησε να μου ρευεται...Επειδη εμενα συνηθως οταν πινει το γαλα του το βραδυ κοιμαται κιολας η το πρωι που του δινω το γαλα του κοιμαται δεν τον κραταω καθολου τον ββαζω κατευθειαν στην κουνια του...Αλλα εμενα κοιμαται μπρουμυτα οποτε και γουλια να βγαλει...που δεν βγαζει εδω και καιρο...δεν εχω φοβο να την καταπιει...

Ναφσακι μου εγω μια ζωη εχω τρεχαματα με τον σιδηρο αλλα τοσο πολυ πρωτη φορα...Αφου αισθανομαι οτι θα πεσω κατω ολη την ωρα ουτε εχω δυναμη να σηκωσω το παιδι...

Οσο για τα προσκλητηρια το ξερω τα εχω βρει περιπου περιμενω για τιμες αλλα γενικοτερα πρεπει να οργανωω λιγο...Σημερα θα παω να κλεισω οριστικα τα βαπτιστικα γιατι τα ειδα μου αρεσαν της ειπα να τα κρατησει και θα περασω και ακομα δεν εχω παει η γαιδουραα...Αλλα ρε κοριτια με το μωρο δεν μπορω..Θελω την ησυχια μου να κοιταξω παπουτσια λαδοπανα και ολα τα σχετικα...Σημερα ειπα του μπαμπα μου να ερθει το απογευμα να τον κρατησει για να παω...

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβακι εμενα ρευεται σε ολα τα γευματα& τον φοβαμαι λιγο το βραδυ που φερνει τοσες σβουρες...μεχρι να συνηθισει λιγο&το καινουριο γαλα...θα δειξουν οι μερες!

Ναφς ακομα δ εχω δωσει&δ νομιζω να δωσω...πανω που συνηθισε το ξενο δθελω να τον μπερδευω! Μαλλον θα δουλεψω με θηλστρο για καμποσο καιρο...

Ροξαν αν δ κανω λαθος εσυ τωρα δινεις μονο ξενο...το στηθος πως το "ξεσυνηθισες"οσο γινεται να παραγει γαλα;;;;

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα,ένα σας λέω κ βγαινω.θα προσπαθήσω πάλι να μπω να πω νέα μου.βγάλαμε 2 δόντια.το παλικααααρι μου!θα σας πω νέα αργότερα!σαε φιλώ ολες!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κ απο εμας!!!απο το σπιτακι μας πια!!!

προσεχετε βρε κοριτσακια με το σιδηρο γιατι σου ερχετε η ζαλαδα εκει που δε την περιμενεις!

μαρακι το αποφασισες τελικα?αντε καλη προσαρμογη κ στους δυο σας!αν βρεις τροπο χωρις χαπια να μας το πεις κ εμας για να ξερουμε οταν ερθει η ωρα!

εμας ευτυχως μας εκανε πολυ καλο καιρο.ουτε αερα,ουτε πολυ ζεστη!το αγγελουδι μου δεν εκλαψε σχεδον καθολου!λιγο την ενοχλησε η πρωτη βουτια γιατι με το νερακι ετρεξε κ λιγο λαδακι στο προσωπο της ε!ετριψε λιγο τα ματακια της κ μετα ολα ηταν οκ!α!μουρμουρισε πολυ λιγο κ στο ντυσιμο γιατι δεν ηθελε να ξαπλωσει να της βαλω το pampers!
Καλα περιττο να σας πω οτι την ερωτευτηκαμε ακομα περισσοτερο!ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!!τοσο υπεροχη με το στεφανακι της κ το δαντελενιο της φορεματακι!!!τι εχω παθει παναγιτσα μου μ'αυτο το παιδι???καθε μερα που περνα την κοιταζω κ λιωνω ακομα περισσοτερο!!!ποσο κουκουβαγια μπορει να γινει μια μανα!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ξεχασα να σας πω....τι υπεροχα μωρα ειναι αυτα στις καινουργιες φωτο!!!!φτου,φτου στα κουκλακια σας!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι αρχισα σταδιακα να μειωμω τις αντλησεις κ τον χρονο αντλησεων μαζι. Πχ ξεκινησα με 15-20 λεπτες αντλησεις καθε 2,5-3 ωρες. Οταν ηθελα να το κοψω περιμενα μεχρι να νιωσω πρησμενο το στηθος κ αντλουσα ισα ισα μεχρι να ξελαφρωσω λιγο, δεν το αδειαζα. Όσο περνουσαν οι μερες ολο κ πιο αργα ενιωθα να μπουχτιζει, ωσπου σταματησα εντελως να κανω αντλησεις. Μονο οταν εκανα μπανιο κ εβλεπα πως ειναι ψιλογεματο το πιεζα ελαφρως με το χερι, να φυγουν μερικες σταγονες. Η διαδικασια μου πηρε 1-1,5 μηνα για να αποθηλασω εντελως, χωρις την παραμικρη ενεργεια πια. Συνηθως χρειαζεται 1-2 μηνες οπως μου ειπε η γυναικολογος μ, κ το χαπι ξεχαστε το!

Πρεπει βρε βιβακι να κανω κ εγω εξετασεις αλλα δεν θελωωωωω! σημερα θα παω σε μια χειροπρακτικο φιλη μ να με ζουπηξει λιγο, να δουμε....

Ντεμακι με γεια, καλες μασες!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια,  τρεχω με την βαπτιση και δεν μπαίνω πολυ στον υπολογιστή.  Τι μου κανετε?τραπεζι μετα την βαπτιση θα κανουμε μονο για την οικογένεια,  αλλά την επόμενη κυριακη θα κάνουμε ενα μεγαλο παρτυ στο σπίτι,  γυρω στα 100 άτομα με όλους τους φιλους μας. Έχουμε μεγαλο σπίτι με αυλες οποτε θα το ευχαριστηθουμε. Εχω κλεισει και μια κοπέλα οπου θα αποσχολει τα πιτσιρίκια,  θα τους κανει face painting ,μπαλονοκατασκευες κτλ ωραία θα περάσουμε πιστευω.

Ζωη μου να σας ζησει το μπεμπακι, να είναι παντα τυχερο και ευτυχισμένο! !! Ολα καλά πηγαν ε?αχ και εγω σαν και εσενα με βλεπω να ειμαι.., , εντελως χαζομαμα!!!! Very Happy 

Ροξαν να πας στο γιατρο γιατί η ζαλαδα είναι ατιμο πράγμα. 

Ρε μαρακι πολυ στεναχωριεμαι που θα σποθηλασεις, περασες τα δύσκολα και τωρα δτα εύκολα σταματας??? Δεν αντεχεις αλλο ε??? Κουραστηκες?

Ναφς ωραία τα προσκλητηρια? Τι θεμα θα εχει η βαπτιση? ??

Ντεμακι μπράβο στο αγορι σου!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν κορίτσια,ο μικρός την Κυριακή είχε παρά πολύ γκρίνια.δεν έτρωγε δεν θηλαζε.από το δεκατιανο κ μετα έφαγε 11 το βραδυ(θηλασμο).την επόμενη έσκασε το πρώτο δόντι κ σήμερα το δεύτερο.
Και εντελη προτιμάει να τρώει μπανάνα παρά τα υπόλοιπα φρούτα.βραζω κ λίγο μήλο κ λιώνω μετα μπανάνα μήλο κ μια κουταλια αβοκάντο.
Μαράκι νομίζω πως κη άι το παιδί θα πρέπει μα απιθηλασει με ήρεμο τρόπο δηλ σιγά σιγά όπως δηλ κ το στήθος.
Ζωη να σας ζησει!η στην Αναστασία πάει;;;τα μπέρδεψα;
Εμείς το άλλο Σάββατο έχουμε τη βαφτηση κ ακόμα έχω εκκρεμοτητες
Αυτές τις μέρες κάθησε ο άντρας μου κ είχαμε όλες τις μέρες κόσμο μέχρι όπου αργά.μου λείπει υπνοςψαλλα πέρασα πολύ ωραία.χθες πήγα κ για μπανιο.τον μικρό δεν τον πηρα.μόνο τα κορίτσια.καλα ζουρλομανδια.ηικρη άκουγε η μεγάλη στην κοσμάρα της.μετα τι βράδυ πήγαμε κ για ποτό.ο μικρός το έριξε στον υπνο οιικτες τρεχαν στην παραλία.ωραία άλλα νυσταζα.
Σας φιλώ να πέσω για υπνο τώρα που νυσταζρι κ ο μικρός γιατί το απόγευμα πάλι κάτι θα κάνουμε.

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια και αγορια Μαρακι αποθηλασμος μεγαλο θεμα!!!!!!! Εγω θα εχω προβλημα το βραδυ που εχει μαθει να κοιμαται ετσι το σκεφτομαι και με πιανει ταραχη λεω να παω να παρω και εγω ενα ξενο γαλα για του το αρχισω σιγα σιγα να μαθαινει την γευση. Ζωη να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου να ειναι παντα καλοτυχο και ευτυχισμενο.
Ροξαν εξετασεις οπωσδηποτε τωρα εισαι και μανουλα και πρεπει να προσεχεις 2 φορες.

Εμεις βαπτιση θα κανουμε Οκτωβρη με Νοεμβρη που θα εχουμε μαζευτει σπιτι μας λεγαμε μηπως τα βαπτισουμε με της αδερφης μου μαζι. Τελος νομιζω οτι με ποναει η κοιλια μου δεν θελω να με επισκευτει η ακατανομαστη!!!!!!!!!!!!!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!


Αληθεια με το θηλασμο αδιαθετησε καμια?εμενα δε με ξεχναει ευκολα τρομαρα της!πεντε μερες πριν κλεισουμε τον τριτο με θυμηθηκε ε απο τοτε πιο σταθερο κυκλο δε θα μπορουσα να εχω!(οπως παντα δηλαδη)το καλο ειναι οτι νε ξεχασαν οι πονοι.τωρα πια ουτε που το καταλαβαινω.

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω Ζωή μου τον προηγούμενο μήνα αδιαθετησα....ασε πως μου κακοφανηκε δεν λέγεται! !!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κ εγώ αδιαθετησα στους 4.5 μήνες κ έκτοτε ρολόι. Τσάμπα ο αποκλειστικός θηλασμός,χαχα!
Σημερα έψαχνα φακέλους για το προσκλητήρια. Μα 30λ ο ένας?να μου βγουν όσο τα προσκλητήρια?ο Χριστός!
Γκρινιαρουλα το θέμα μας είναι οι γιρλάντες. Θα σας δείξω υλικό εν καιρώ διότι είμαι των κατασκευών.περιμένουμε κ τα δικά σ κ της Ντέμης

Kαλέ Ντέμηηηηηηηη, σας ξέχασα! Σιδερένια τα δοντάκια του Βενιαμήν μας! Ψυχουλι μωρεεεεεεεεεε!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!!

Να σας ζησει.το λουλουδάκι σας πάντα γερή κι καλοφωτισμενη, ζωή!!

Γυρίσαμε κατά τις 7 σήμερα τελικά!! καλά ήταν αν κάναμε κ μπανακι...δεν πειράζει την άλλη φορά!!
O γιοςμου έχει κουντουρντισει εντελως!! δεν μαζεύεται!! έμαθε να σηκώνεται κι από ανάσκελα στο καρότσι! παντως νομίζω του άρεσε η εκδρομή μας, αν κι ήμουν πολύ επιφυλακτική γιατί η τελευταία, μας εξόρμηση είχε παταγώδη αποτυχία!!

Μαρακι το πηρες απόφαση ε; ότι νομιζεις! Το παιδί θέλει χαρούμενη μαμά, οπότε οπως νιωθεις καλύτερα!!
Εγώ έλεγα να τον αφήσω να αποθηλασει μονος, όταν κι αν...θα δείξει...
Θάλεια κι γω τον ύπνο σκέφτομαι που θα μαρτυρήσω να τον κοιμησω χωρις βυζι! οπότε ας
μεγαλώσει λίγο!!
Ωραίο θέμα οι βαφτισεις! φαντάζομαι είναι πολύ ευτυχισμένη στιγμή να βλεπεις να βαφτιζεται το παιδάκι σου!! άντε να δω εμεις πότε θα αρχίσουμε ετοιμασιες!!
δόντι φυσικά πουθενά στον ορίζοντα!!
Εγώ ακόμα δεν αδιαθετησα! γιούπιιιι!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστούμε ναφς!
Ψωνισααα!για την βαφτηση τι ήθελα από αξεσουάρ,τσάντα κολιέ ζωνη.τέλεια!
Μετα πήγαμε παιδότοπο με την αδερφή μου κ μείναμε μέχρι τις 12(θα μαςωεβριζαν οι υπαλοιλοι)να παλεύουμε να πιάσουμε αρκουδάκια από τα παιχνίδια.(καταλαβατε ποια λέω ΕWinkπιάσαμε 4!!!
Νομίζω πως πρέπει επιγοντως να κλείσουν τα κορίτσια.αλλα να μου πεις τι έμεινε;3 μέρες.άντε να κλείσουν γιατί δεν παλευοντε οι λίγες ώρες ύπνου.μα δεν μπορώ να συμμαζευτω μέσα το καλοκαιρι.
Σας φιλώ να κοιμηθώ πια!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε;

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα! πως ειστε;
εμεις γκριιιιιινιαααααα....η μεγαλη δεν ηρεμει με τπτ
ειμαι κ μονη. πηγε ο αντρας μου να παρει την αδεια που του δωσανε απο το νοσοκομειο για το χερι του. 14 ημερες!! χαιρομαι που θα κατσουμε λιγακι!

εμενα μολις μου τελειωσε η δευτερη περιοδος κ πηγα χθες για τεστ παπ.
του ειπα να σταματησω το θηλαστρο γιατι βγαζω μονο 100μλ τη μερα πλεον κ μου ειπε οχι ακομη! πιεσε το στηθος μου κ ειδε μια σταγονα κ λεει ειναι πολυ συμπυκνωμενο κ εστω κ τα 50μλ ωφελουν τα μωρα! ακομη ενα μηνα υπομονη λοιπον!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο εδώ... Εμένα ήταν πιο εύκολος ο αποθηλασμός&για τους δύο μας στην δεδομένη χρονική στιγμή καθώς δ ήταν τόσο εξαρτημένος απο το στήθος! Έχει μάθει να κοιμάται μόνος του&τώρα πια το στήθος για εκείνον ήταν μόνο ''φαί''...αν μου το έλεγαν 3 μήνες νωρίτερα που ήξερα πόσο ένιωθε ανακούφιση, προστασία, ασφάλεια&πολλά άλλα θα ήμουν κάθετη, όπως&ήμουν! Εγώ περίοδο ακόμα δ έχω(ευτυχώς)&εύχομαι να μην με θυμηθεί τώρα που σταματήσαμε τον θηλασμό...να κάνω τα μπάνια μου με την ησυχία μου!

Ντεμάκι σιδερένια τα δοντάκια σας...μπράβο στο αγοράκι σου!!!!!

Αλήθεια πρέπει να έρθει περίοδος για να κάνω τεστ παπ????

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δ ζητούσα 100.000.000 ευρώ...αν είναι δυνατόν, αυτά δ γίνονται Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 4 679259  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 4 679259  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 4 679259 ...μόλις αδιαθέτησα!!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα μαρακι δεν υπαρχει αυτο!!πες και τους αριθμους του λοττο.ποτε δε ξερεις!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχαχαχαχα, Μαρία και άλλα πέντε νουμεράκια για το τζόκερ παρακαλώ!

Εμένα μου ήρθαν κάτι τζάντζαλα που έχω παραγγειλει για τα προσκλητηρια και τις μπομπονιερες κ ειναι τελεια. Θα πάθω εγκεφαλικόοοοοοοοο απο την χαρά μου!

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
''τζατζαλα'';;χαχα!! ωραια λεξη για να περιγραψει τα της βαφτιστης! Very Happy  με γεια με γεια!

εμενα μου ειπε να μου ερθει 2 φορες περιοδος κ μετα να παω..
παντως κ γω απο πονο τιποτα δεν καταλαβα κ τις 2 φορες.ουτε μεση ουτε κοιλια!

καλως τα δεχτηκες Μαρακι! επιστροφη στα παλια''..

βγηκαμε σημερα με τα μπουτια κ τα πατουσια μας εξω κ ολοι μας φτυνανε! (για το ματι θελω να πιστευω...!) Very Happy πολυ ζεστη παντως τα μωρα στο καροτσι μουσκεμα γινανε. πρεπει να βγαινω πριν τις 12...

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο ναφσακι!κρατησου ομως μεχρι τη βαπτιση,εκει να δεις χαρα!!!!χιχιχι!!!!τι θα φτιαξεις?πως τις εχεις σκεφτει τις πρισκλησεις?θα κανεις κ τις μπομπονιερες?κ ελεγα να τα φτιαξω μονη μου αλλα τελικα τα πηρα ετοιμα!!χιχιχι!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι καλως την δεχτηκες!!

Ναφς θύμισε μου τι θέμα έχετε;

κι γω σήμερα δεν βγήκα για την ζεστή, λέω το απόγευμα γιατί πρέπει να κάνω ψώνια!! έχω κι μεγάλη ανηφόρα για τον κεντρικό, δράμα!!

Κορίτσια μαρτυρικά κάνατε; ή θα κάνετε;

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αληθεια είναι ότι έβαλε ζεστη! Και η μπέμπα έβγαλε μπουτακια έξω, πωπω πώς μεγάλωσε, φραντζολάκι έγινε! Την Παρασκευη έχουμε παιδίατρο, ανυπομονω να δω πόσο έχει φτάσει!

Τα της βάπτισης τα κάνω μόνη μου με φίλους γιατι γουστάρω την διαδικασία, το ίδιο είχα κάνει κ στον γάμο κ όταν βάπτισα! Το θέμα μας είναι οι γιρλάντες, θα σας δείξω και το προσκλητηριο άμεσα (θα το τελειώσω αύριο-μεθαύριο), αλλά και τις μπομπο. Μαρτυρικά εμείς κάνουμε, δεν έχω πάει ποτε σε βαπτιση χωρίς μαρτυρικά. Μου έπλεξε μια φίλη λουλουδάκια, θα βάλουμε στο κέντρο κ ένα σταυρουδάκι φίλντισι κ έτοιμα τα μαρτυρικά!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφηστε τα...κοντευω να σκασω!!! Μα τετοια γκαντεμια;; Δ προλαβα να σταματησω τον θηλασμο&βρηκε ευκαιρια η ακατανομαστη! Οφειλω να ομολογησω οτι δ νιωθω ουτε πονο στη μεση, ουτε χαμηλα...μακαρι να ειναι παντα ετσι!!!! &εδω ειχε ζεστη αλλα στα ξαφνικα μαυρισαν ολα&αρχισαν τα μπουμπουνυτα...&ηθελα βολτα το απογευμα!!!!

Αναστασια εμας τα μαρτυρικα ηταν στο πακετο των βαφτιστικων!

Mary2 να χαρω εγω μπουτακια...εχει&ο δικος μου&τρελαινομαι! Κανω ζουζουνιες με τα πατουσακια του...μ'αρεσουν πολυ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις