Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:12 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω τους τα λεω κανονικα απλα αμα με ρωτησουν κατι τους το εξηγω. Δεν ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικη και να μην κανω καλα αλλα για να πω την μαυρη αληθεια δεν ειχα κατσει να το πολυσκεφτω μεχρι σημερα που διαβασα την δημοσιευση αυτη. Embarassed Razz Embarassed

27ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:14 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα με προλαβε η γιαγια του μικρου ,οποτε εκανα μια διασκευη βασισμενη στην γιαγια -χεχε..- τυχαια βεισκει τον λυκο η κοκκινοσκουφιτσα και αυτος την βοηθαει να παει στη γιαγια που ειναι χαζη και δεν ξερει πως να φαει τα φρουτα που εχει στο καλαθι,μετα να σου κ ο κυνηγος που κανει μπαμ μπαμ γιατι δεν ξερει να μιλαει -απεκρυψα το οπλο κ το σκοτωμα- και ολη η οικογενεια ταλάιπωρειται τελικα γιατι η γιαγια η χαζουλα δεν μπορει να βγει απ το σπιτι της και τραβιουνται ολοι να της πανε φρουτα σπιτι γιατι ουτε κακα δεν μπορει να κανει και τρωει φρουτα -αυτο με τα κακα ειναι τελευταιο γιατι ακουσε που ελεγα οτι η μικρη αδερφη του τωρα που τρωει φρουτα κανει κ κακα ,ειναι δυσκοιλιο το πουλακι μου,κ το κοτσαρε μονος του στο παραμυθ. Ετσι ακριβως του τα λεω.Την εχω βγαλει σαχλοκουδουνο τη γιαγια,οποτε ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι!και ενα ηπιο παραμυθι και η μαμα βγαζει το αχτι της Cool

28ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:19 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Την κοκκινοσκουφίτσα ΔΕΝ την τρώει ο λύκος. Τη γιαγιά της τρώει.
Η κοκκινοσκουφίτσα, φωνάζει τον καλό τον ξυλοκόπο και τη σώζει!

Βρείτε άλλα παραμύθια.
Το λαγό και τη χελώνα.
Τη μικρή γοργόνα.
Χανσελ και Γκρέτελ (αν και είναι κι αυτό λίγο βάρβαρο για παιδάκια)
Τα τρία γουρουνάκια - σε έκδοση Ντίσνεϋ που δε τα τρώει ο λύκος
Το ασχημόπαπο
Και άλλα πολλά...


αχα!κι αλλη σκεφτεται οπως εγω! Laughing Laughing μολις μεγαλωσει λιγο θα λεω αυτη τη βερσιον!

GEODATOU έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΑ ΗΘΙΚΑ ΔΙΔΑΓΜΑΤΑ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ( ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ).
ΤΗΣ ΛΕΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΞΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ Η ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΟ ΜΗΛΟ.

σωστο αυτο με τους ξενους,δεν το χα σκεφτει...θα το κρατησω.

Tziz έγραψε:Εγώ συγκεκριμένα με τη Χιονάτη είχα πάθει ένα ταράκουλο με τον καθρέφτη...
Όταν σκοτείνιαζε ειδικά, δεν ήθελα να περνάω από μπροστά για να μη μου μιλήσει!!

Ή τη μέρα που δε φοβόμουν πήγαινα και του μίλαγα και μετά τσαντιζόμουν που δε μου απαντούσε!


την ιδια φρικη ετρωγα και εγω!ακομα κ τωρα αν εομαι μονη δεν κοιταω καθρεφτη Shocked Shocked

29ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:26 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Την εχω βγαλει σαχλοκουδουνο τη γιαγια,οποτε ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι!και ενα ηπιο παραμυθι και η μαμα βγαζει το αχτι της Cool

Laughing Laughing Laughing Laughing

Μια χαρά σε βρίσκω!

30ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:30 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:την ιδια φρικη ετρωγα και εγω!ακομα κ τωρα αν εομαι μονη δεν κοιταω καθρεφτη Shocked Shocked

Εγώ στο υπνοδωμάτιό μας, δεν έχω καθρέφτη γιαυτό το λόγο. Φοβάμαι μη "δω" κάτι και τρομάξω. Κι αν ποτέ βάλω, θα βάλω έναν ολόσωμο στο φύλλο της ντουλάπας από ΤΗ ΜΕΣΑ ΠΛΕΥΡΑ. Ακόμα και το βράδυ που σηκώνομαι για πιπί, δεν ανάβω το φως για να μη μου χαλάσει ο ύπνος και τον καθρέφτη δεν τον κοιτάω!!

Κατάλοιπα ε???

31ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:36 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
litsakos έγραψε:την ιδια φρικη ετρωγα και εγω!ακομα κ τωρα αν εομαι μονη δεν κοιταω καθρεφτη Shocked Shocked

Εγώ στο υπνοδωμάτιό μας, δεν έχω καθρέφτη γιαυτό το λόγο. Φοβάμαι μη "δω" κάτι και τρομάξω. Κι αν ποτέ βάλω, θα βάλω έναν ολόσωμο στο φύλλο της ντουλάπας από ΤΗ ΜΕΣΑ ΠΛΕΥΡΑ. Ακόμα και το βράδυ που σηκώνομαι για πιπί, δεν ανάβω το φως για να μη μου χαλάσει ο ύπνος και τον καθρέφτη δεν τον κοιτάω!!

Κατάλοιπα ε???


την επόμενη φορά πες το στον γιατρό, όχι τον γυναικολόγο, τον άλλον ξέρεις! Razz Razz πλάκα κάνω! και εγώ το βράδυ ψιλοφοβάμαι να περνάω μπροστά στον καθρέφτη όταν σηκώνομαι να πάω στο μπάνιο! λες να το πω και εγώ στον γιατρό? Razz

32ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:42 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ.ΣΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΩΡΑΙΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΙΣΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (Η' ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΤΑΝ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ).
ΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ! ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΗΣΥΧΑ. ΤΑ ΗΘΙΚΑ ΔΙΔΑΓΜΑΤΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ,ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΣΥΝΔΕΟΥΝ.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΝΤΥΘΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΣΑ,ΟΥΤΕ ΧΙΟΝΑΤΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!

33ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:54 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικά όλοι την έχουμε μία φοβία με τους καθρέφτες!

Ακόμα και ο αδερφός μου κοτζάμ μαντράχαλος αυτό μου έλεγε τις προάλλες!! Χαχαχαχαχα!

Στο πατρικό μου, έχουμε έναν καθρέφτη στο τέλος του διαδρόμου (μεγάλο, 1μέτρο φαρδύ και πιάνει από το πάτωμα ως το ταβάνι). Όταν πας τουαλέτα, εντάξει κάτι γίνεται, γιατί είναι μικρή η απόσταση, όταν όμως πας στην κουζίνα για νερό και μετά πρέπει να διανύσεις όλο το διάδρομο πίσω, κοιτώντας αυτόν τον καθρέφτη, χέζ... πάνω σου!

34ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 3:59 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Ακόμα και το βράδυ που σηκώνομαι για πιπί, δεν ανάβω το φως για να μη μου χαλάσει ο ύπνος και τον καθρέφτη δεν τον κοιτάω!!

Λένε οτι είναι και κάκό φενγκ σουι(πως σκατα γράφεται) να κοιτάς τον καθρέφτη με το που θα ξυπνήσεις.

35ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:01 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Tziz έγραψε:Ακόμα και το βράδυ που σηκώνομαι για πιπί, δεν ανάβω το φως για να μη μου χαλάσει ο ύπνος και τον καθρέφτη δεν τον κοιτάω!!

Λένε οτι είναι και κάκό φενγκ σουι(πως σκατα γράφεται) να κοιτάς τον καθρέφτη με το που θα ξυπνήσεις.


αλήθεια? Shocked γι'αυτό μου πάνε όλα σκ#@#α?

36ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:08 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
litsakos έγραψε:Shocked Shocked

Εγώ στο υπνοδωμάτιό μας, δεν έχω καθρέφτη γιαυτό το λόγο. Φοβάμαι μη "δω" κάτι και τρομάξω. Κι αν ποτέ βάλω, θα βάλω έναν ολόσωμο στο φύλλο της ντουλάπας από ΤΗ ΜΕΣΑ ΠΛΕΥΡΑ. Ακόμα και το βράδυ που σηκώνομαι για πιπί, δεν ανάβω το φως για να μη μου χαλάσει ο ύπνος και τον καθρέφτη δεν τον κοιτάω!!

Κατάλοιπα ε???
ουτε γω κοιταω τον καθρεφτη το βραδυ νομιζω οτι κατι θα πεταχτει απο μεσα Shocked Shocked
κ ναι ειναι κακο φενγκ σουι.....

37ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:16 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάλι δεν κοιτάω τις φωτογραφίες.Νομίζω οτι θα κουνήσουν τα μάτια.(Ε ρε δουλειά που έχουν οι ψυχολόγοι)

Και για να μπω στο θέμα:Τι διαφορά έχει ένα κορίτσι 4 χρονών απο ένα κορίτσι 24;

Όταν είναι 4ων τη βάζεις στο κρεβάτι και της λες το παραμυθι,όταν είναι 24ων της λες το παραμυθι και τη βάζεις στο κρεβάτι... scratch scratch scratch...αλλά μάλλον δεν κολλάει το δεύτερο κομμάτι σε μας.Πείτε το σε φίλους.Θα πιάσει καλύτερα.

38ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:19 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Εγώ πάλι δεν κοιτάω τις φωτογραφίες.Νομίζω οτι θα κουνήσουν τα μάτια.(Ε ρε δουλειά που έχουν οι ψυχολόγοι)

Και για να μπω στο θέμα:Τι διαφορά έχει ένα κορίτσι 4 χρονών απο ένα κορίτσι 24;

Όταν είναι 4ων τη βάζεις στο κρεβάτι και της λες το παραμυθι,όταν είναι 24ων της λες το παραμυθι και τη βάζεις στο κρεβάτι... scratch scratch scratch...αλλά μάλλον δεν κολλάει το δεύτερο κομμάτι σε μας.Πείτε το σε φίλους.Θα πιάσει καλύτερα.
Razz Laughing Razz Very Happy Laughing Razz Very Happy Laughing Razz Very Happy Razz Laughing Very Happy Razz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την sktv στις Πεμ Σεπ 09, 2010 4:21 am, 1 φορά

39ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:20 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι κακό φενγκ σούι (ούτε εγώ ξέρω πώς γράφεται) όταν τον έχεις απέναντι από το κρεβάτι σου.
Κανονικά λέει η λεγόμενη "τουαλέτα" θα πρέπει να είναι τοποθετημένη στο πλάι του κρεβατιού είτε αριστερά είτε δεξιά.

Έτσι έχω ακούσει εγώ. Καθώς και το κρεβάτι πρέπει να είναι γυρισμένο προς την ανατολή.

Το χεσ... το θέμα πάλι. Για παραμύθια λέγαμε!

40ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:23 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Είναι κακό φενγκ σούι (ούτε εγώ ξέρω πώς γράφεται) όταν τον έχεις απέναντι από το κρεβάτι σου.
Κανονικά λέει η λεγόμενη "τουαλέτα" θα πρέπει να είναι τοποθετημένη στο πλάι του κρεβατιού είτε αριστερά είτε δεξιά.

Έτσι έχω ακούσει εγώ. Καθώς και το κρεβάτι πρέπει να είναι γυρισμένο προς την ανατολή.

Το χεσ... το θέμα πάλι. Για παραμύθια λέγαμε!


α εντάξει άμα ισχύει μόνο για κρεβατοκάμαρα, εντάξει είμαστε, η τουαλέτα δεν βλέπει καθόλου κρεβάτι! όσο για την ανατολή, εμείς βορά κοιτάμε, αυτό τι σημαίνει τώρα? scratch

41ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:26 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:
Razz Laughing Razz Very Happy Laughing Razz Very Happy Laughing Razz Very Happy Razz Laughing Very Happy Razz

Γιατί γελάς.εε;;;;Εσύ που νομίζεις οτι θα βγει κάτι απο τον καθρέφτη είσαι καλύτερα;;;;Razz Razz Razz Razz

Tziz έγραψε:το κρεβάτι πρέπει να είναι γυρισμένο προς την ανατολή.

Ξέρω απλώς όταν ξαπλώνεις να ΜΗΝ κοιτάς την Ανατολή-εννοώ όταν ξαπλώσεις ανάσκελα και ανασηκώσεις το κεφάλι να μην ΚΟΙΤΑΣ την Ανατολή.Αλλιώς κοιμάσαι όπου θέλεις.

42ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:30 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
sktv έγραψε:
Razz Laughing Razz Very Happy Laughing Razz Very Happy Laughing Razz Very Happy Razz Laughing Very Happy Razz

Γιατί γελάς.εε;;;;Εσύ που νομίζεις οτι θα βγει κάτι απο τον καθρέφτη είσαι καλύτερα;;;;Razz Razz Razz Razz

Tziz έγραψε:το κρεβάτι πρέπει να είναι γυρισμένο προς την ανατολή.

Ξέρω απλώς όταν ξαπλώνεις να ΜΗΝ κοιτάς την Ανατολή-εννοώ όταν ξαπλώσεις ανάσκελα και ανασηκώσεις το κεφάλι να μην ΚΟΙΤΑΣ την Ανατολή.Αλλιώς κοιμάσαι όπου θέλεις.
οχι οι ψυχολογοι θα βγαλουν τρελα λεφτα απο μας Razz
για το κρεβατι λενε το προσκεφαλη να ειναι στην ανατολη κ οχι στη δυση γιατι ετσι τοποθετουν τους πεθαμενους Shocked cyclops affraid διαβασμενο study

43ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:31 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Tziz έγραψε:το κρεβάτι πρέπει να είναι γυρισμένο προς την ανατολή.

Ξέρω απλώς όταν ξαπλώνεις να ΜΗΝ κοιτάς την Ανατολή-εννοώ όταν ξαπλώσεις ανάσκελα και ανασηκώσεις το κεφάλι να μην ΚΟΙΤΑΣ την Ανατολή.Αλλιώς κοιμάσαι όπου θέλεις.


και το παραμύθι πότε το λες? πριν ή μετά? Razz Razz Razz

44ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:33 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:και το παραμύθι πότε το λες? πριν ή μετά? Razz Razz Razz

Γιαγιά εσύ κοιμήσου χωρίς παραμύθι... Razz tongue

45ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:34 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:
για το κρεβατι λενε το προσκεφαλη να ειναι στην ανατολη κ οχι στη δυση γιατι ετσι τοποθετουν τους πεθαμενους Shocked cyclops affraid διαβασμενο study

Ακριβώς αυτό ξέρω κι εγώ.

46ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:36 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:και το παραμύθι πότε το λες? πριν ή μετά? Razz Razz Razz

Γιαγιά εσύ κοιμήσου χωρίς παραμύθι... Razz tongue


καλά εγγόνι μου! την μασέλα κανονικά στο κομοδίνο έτσι? ή θα έχουμε και εδώ πρόβλημα? Razz Razz

47ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:43 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:και το παραμύθι πότε το λες? πριν ή μετά? Razz Razz Razz

Γιαγιά εσύ κοιμήσου χωρίς παραμύθι... Razz tongue


καλά εγγόνι μου! την μασέλα κανονικά στο κομοδίνο έτσι? ή θα έχουμε και εδώ πρόβλημα? Razz Razz

Να τη βάζεις σε δυτική γωνία γυρισμένη προς τον βορρά στα 10cm απο το πιεσόμετρο και όχι πάνω απο 50cm απο το έδαφος.

48ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Πεμ Σεπ 09, 2010 4:44 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:και το παραμύθι πότε το λες? πριν ή μετά? Razz Razz Razz

Γιαγιά εσύ κοιμήσου χωρίς παραμύθι... Razz tongue


καλά εγγόνι μου! την μασέλα κανονικά στο κομοδίνο έτσι? ή θα έχουμε και εδώ πρόβλημα? Razz Razz

Να τη βάζεις σε δυτική γωνία γυρισμένη προς τον βορρά στα 10cm απο το πιεσόμετρο και όχι πάνω απο 50cm απο το έδαφος.


Razz Razz οκ σε νερό πάντα ε? Razz Razz Razz βρε τι πάθαμε μεσημεριάτικα! Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις