Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Titino έγραψε:Θα παω το απογευμα να κανω! Αν και το τεστ ήταν με μια μερα καθυστερησης.



Μήπως δεν είχε ανέβει η ορμόνη κ δεν φάνηκε στο τεστ. Το έκανες πρωί;

Η χοριακή θα δείξει σίγουρα! Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις;

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Titino έγραψε:Καθυστέρηση εχουμε, τεστ αρνητικό περιοδος γιοκ. στοπ!


Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! Ζέστηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

titino μου πόσες μέρες καθυστέρησης έχεις; Μήπως έκανες νωρίς το τεστ κ δεν είχε ανέβει η ορμόνη ακόμα κ βγήκε αρνητικό; Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή;


Γεια σου dimimi ! τι κανεις;;; χαθηκες λιγο, μαλιστα χθες κοιταγα τη λιστα και σε σκεφητκα... Ειπα, αραγε θα μπει αυτο το κοριτσι να μας ενημερωσει τι εγινε οταν ερθει η μερα του;; Razz Razz Razz 



Καλησπέρα κορίτσι μου! Είχα άδεια την περασμένη εβδομάδα , αλλά χθες επέστρεψα στο φόρουμ..

Λοιπόν, άκου τα νέα μου κ μου λες κ εσύ! 9/6/14 μου ήρθε η τρισκατάρατη, την περασμένη εβδομάδα έκανα τεστ οωρηξίας , βγήκαν θετικά, ήρθα σε 2 διαφορετικές μέρες σε επαφή με τον αντρούλη μου κ εχθές όταν σκουπίστηκα στο χαρτί είχα ροζ υγρά...

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimimi82 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Titino έγραψε:Καθυστέρηση εχουμε, τεστ αρνητικό περιοδος γιοκ. στοπ!


Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! Ζέστηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

titino μου πόσες μέρες καθυστέρησης έχεις; Μήπως έκανες νωρίς το τεστ κ δεν είχε ανέβει η ορμόνη ακόμα κ βγήκε αρνητικό; Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή;


Γεια σου dimimi ! τι κανεις;;; χαθηκες λιγο, μαλιστα χθες κοιταγα τη λιστα και σε σκεφητκα... Ειπα, αραγε θα μπει αυτο το κοριτσι να μας ενημερωσει τι εγινε οταν ερθει η μερα του;; Razz Razz Razz 



Καλησπέρα κορίτσι μου! Είχα άδεια την περασμένη εβδομάδα , αλλά χθες επέστρεψα στο φόρουμ..

Λοιπόν, άκου τα νέα μου κ μου λες κ εσύ! 9/6/14 μου ήρθε η τρισκατάρατη, την περασμένη εβδομάδα έκανα τεστ οωρηξίας , βγήκαν θετικά, ήρθα σε 2 διαφορετικές μέρες σε επαφή με τον αντρούλη μου κ εχθές όταν σκουπίστηκα στο χαρτί είχα ροζ υγρά...


Αντε με το καλο! Very Happy Με ένα θετικότατο τεστακι!

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Titino έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Titino έγραψε:Καθυστέρηση εχουμε, τεστ αρνητικό περιοδος γιοκ. στοπ!


Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! Ζέστηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

titino μου πόσες μέρες καθυστέρησης έχεις; Μήπως έκανες νωρίς το τεστ κ δεν είχε ανέβει η ορμόνη ακόμα κ βγήκε αρνητικό; Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή;


Γεια σου dimimi ! τι κανεις;;; χαθηκες λιγο, μαλιστα χθες κοιταγα τη λιστα και σε σκεφητκα... Ειπα, αραγε θα μπει αυτο το κοριτσι να μας ενημερωσει τι εγινε οταν ερθει η μερα του;; Razz Razz Razz 



Καλησπέρα κορίτσι μου! Είχα άδεια την περασμένη εβδομάδα , αλλά χθες επέστρεψα στο φόρουμ..

Λοιπόν, άκου τα νέα μου κ μου λες κ εσύ! 9/6/14 μου ήρθε η τρισκατάρατη, την περασμένη εβδομάδα έκανα τεστ οωρηξίας , βγήκαν θετικά, ήρθα σε 2 διαφορετικές μέρες σε επαφή με τον αντρούλη μου κ εχθές όταν σκουπίστηκα στο χαρτί είχα ροζ υγρά...


Αντε με το καλο! Very Happy Με ένα θετικότατο τεστακι!



Λες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Γιατί νομίζω ότι είναι νωρίς να έχω κάποια ένδειξη εγκυμοσύνης...

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υποθέτω οτι το ροζ είναι της εμφύτευσης; Η Λίλυ θα μας πει!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λίλυ είσαι ο παντογνώστης μας!!!  I love you I love you I love you 

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λίλυ δώσε μας τα φώτα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 10 328109 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Titino"]Θα παω το απογευμα να κανω! Αν και το τεστ ήταν με μια μερα καθυστερησης.
[/qu

και εγω με τρεις μερες καθυστερηση εκανα το πρωτο και ειχε βγει αρνητικο και ημουν

fairy27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα σε όλες!!! είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα τα φώτα σας!!! Γενικά δεν έχω σταθερό κύκλο παίζει από 25 έως 30 μέρες τελευταία περίοδος ήταν στις 31/5 και με τον άντρα μου δεν παίρνουμε προφυλάξεις αλλά ούτε ολοκληρώνει μέσα μου, τις τελευταίες 2 εβδομάδες ενώ νιώθω ότι πεινάω μόλις φάω 2 μπουκιές φουσκώνω το στήθος μου έχει πρηστεί χωρίς να πονάει ζεσταίνομαι πάρα πολύ,(αυτό βέβαια μπορεί να οφείλεται και στον καιρό αν και ποτέ δεν ζεσταινόμουν υπερβολικά ),υπνηλία δεν έχω, το αντίθετο θα έλεγα.....και πριν δυο μέρες είχα έντονες κράμπες χαμηλά στην κοιλιά και σήμερα το πρωί είδα λίγα καφέ υγρά... υπάρχουν πιθανότητες να έχω μωράκι????

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fairy27 έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!!! είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα τα φώτα σας!!! Γενικά δεν έχω σταθερό κύκλο παίζει από 25 έως 30 μέρες τελευταία περίοδος ήταν στις 31/5 και με τον άντρα μου δεν παίρνουμε προφυλάξεις αλλά ούτε ολοκληρώνει μέσα μου, τις τελευταίες 2 εβδομάδες ενώ νιώθω ότι πεινάω μόλις φάω 2 μπουκιές φουσκώνω το στήθος μου έχει πρηστεί χωρίς να πονάει ζεσταίνομαι πάρα πολύ,(αυτό βέβαια μπορεί να οφείλεται και στον καιρό αν και ποτέ δεν ζεσταινόμουν υπερβολικά ),υπνηλία δεν έχω, το αντίθετο θα έλεγα.....και πριν δυο μέρες είχα έντονες κράμπες χαμηλά στην κοιλιά και σήμερα το πρωί είδα λίγα καφέ υγρά... υπάρχουν πιθανότητες να έχω μωράκι????



Στο εύχομαι να έχεις μωράκι!! Αυτό σημαίνει ότι από σήμερα μέχρι την Δευτέρα θα πρέπει να σου έρθουν. Περίμενε λίγο, ίσως να έχεις κρυώσει και να σου έρθουν , αν λες ότι δεν ολοκληρώνει μέσα σου.

fairy27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
dimimi82 σ' ευχαριστώ! ναι εννοείται πως θα περιμένω και βλέπουμε....

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fairy27 έγραψε:dimimi82 σ' ευχαριστώ! ναι εννοείται πως θα περιμένω και βλέπουμε....




Κράτησέ μας ενήμερες και πάλι μακάρι να είναι μωράκι!!!!!!!!!!! I love you 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimimi82 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Titino έγραψε:Καθυστέρηση εχουμε, τεστ αρνητικό περιοδος γιοκ. στοπ!


Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! Ζέστηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

titino μου πόσες μέρες καθυστέρησης έχεις; Μήπως έκανες νωρίς το τεστ κ δεν είχε ανέβει η ορμόνη ακόμα κ βγήκε αρνητικό; Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή;


Γεια σου dimimi ! τι κανεις;;; χαθηκες λιγο, μαλιστα χθες κοιταγα τη λιστα και σε σκεφητκα... Ειπα, αραγε θα μπει αυτο το κοριτσι να μας ενημερωσει τι εγινε οταν ερθει η μερα του;; Razz Razz Razz 



Καλησπέρα κορίτσι μου! Είχα άδεια την περασμένη εβδομάδα , αλλά χθες επέστρεψα στο φόρουμ..

Λοιπόν, άκου τα νέα μου κ μου λες κ εσύ! 9/6/14 μου ήρθε η τρισκατάρατη, την περασμένη εβδομάδα έκανα τεστ οωρηξίας , βγήκαν θετικά, ήρθα σε 2 διαφορετικές μέρες σε επαφή με τον αντρούλη μου κ εχθές όταν σκουπίστηκα στο χαρτί είχα ροζ υγρά...



Εαν το ροζ εμφανιστηκε με διαφορα ημερων απο την ωορρηξια, τοτε ΝΑΙ μπορουμε να μιλαμε για πιθανη εμφυτευση!! Αν ειναι αμεσα μετα απο επαφη, τοτε οχι...
Παντως οντως τα ροζ υγρα ειναι πολε....αισιοδοξο σημαδι!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dimimi μηπως μπορεις να θυμηθεις ποτε ακριβως,ημερομηνια εννοω, ειχες τα θετικα τεστ ωορρηξιας;; Το λεω, για να μετρησουμε ακριβως ποτε ειναι να ΜΗΝ σου ερθει η αλεκα και να ξερουμε απο ποτε θα μετρας καθυστερηση..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:Λίλυ είσαι ο παντογνώστης μας!!!  I love you I love you I love you 

dimimi82 έγραψε:Λίλυ δώσε μας τα φώτα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 10 328109 


Σιλανς καλε! θα μας παρουν χαμπαρι.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Titino έγραψε:Καθυστέρηση εχουμε, τεστ αρνητικό περιοδος γιοκ. στοπ!


Καλησπέρα κορίτσια!!!!!! Ζέστηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!

titino μου πόσες μέρες καθυστέρησης έχεις; Μήπως έκανες νωρίς το τεστ κ δεν είχε ανέβει η ορμόνη ακόμα κ βγήκε αρνητικό; Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή;


Γεια σου dimimi ! τι κανεις;;; χαθηκες λιγο, μαλιστα χθες κοιταγα τη λιστα και σε σκεφητκα... Ειπα, αραγε θα μπει αυτο το κοριτσι να μας ενημερωσει τι εγινε οταν ερθει η μερα του;; Razz Razz Razz 




Καλησπέρα κορίτσι μου! Είχα άδεια την περασμένη εβδομάδα , αλλά χθες επέστρεψα στο φόρουμ..

Λοιπόν, άκου τα νέα μου κ μου λες κ εσύ! 9/6/14 μου ήρθε η τρισκατάρατη, την περασμένη εβδομάδα έκανα τεστ οωρηξίας , βγήκαν θετικά, ήρθα σε 2 διαφορετικές μέρες σε επαφή με τον αντρούλη μου κ εχθές όταν σκουπίστηκα στο χαρτί είχα ροζ υγρά...



Εαν το ροζ εμφανιστηκε με διαφορα ημερων απο την ωορρηξια, τοτε ΝΑΙ μπορουμε να μιλαμε για πιθανη εμφυτευση!! Αν ειναι αμεσα μετα απο επαφη, τοτε οχι...
Παντως οντως τα ροζ υγρα ειναι πολε....αισιοδοξο σημαδι!!!






Τα ρόζ υγρά τα είδα ακριβώς 7 μέρες μετά την ελευθέρη επαφή, έχοντας κάνει τεστ ωορηξίας το οποίο ήταν θετικό... Και 2-3 μέρες τώρα έχω πονάκια χαμηλά στην κοιλιά..

Μακάρι , απ'το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fairy27 έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!!! είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα τα φώτα σας!!! Γενικά δεν έχω σταθερό κύκλο παίζει από 25 έως 30 μέρες τελευταία περίοδος ήταν στις 31/5 και με τον άντρα μου δεν παίρνουμε προφυλάξεις αλλά ούτε ολοκληρώνει μέσα μου, τις τελευταίες 2 εβδομάδες ενώ νιώθω ότι πεινάω μόλις φάω 2 μπουκιές φουσκώνω το στήθος μου έχει πρηστεί χωρίς να πονάει ζεσταίνομαι πάρα πολύ,(αυτό βέβαια μπορεί να οφείλεται και στον καιρό αν και ποτέ δεν ζεσταινόμουν υπερβολικά ),υπνηλία δεν έχω, το αντίθετο θα έλεγα.....και πριν δυο μέρες είχα έντονες κράμπες χαμηλά στην κοιλιά και σήμερα το πρωί είδα λίγα καφέ υγρά... υπάρχουν πιθανότητες να έχω μωράκι????


Καλησπερα! Προσωπικα δν πιστευω οτι υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης απο αυτα που περιγραφεις...Μαλλον αρχιζει η περιοδος σου...Ωστοσο, η ελπιδα πεθαινει τελευταια. Very Happy 

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Dimimi μηπως μπορεις να θυμηθεις ποτε ακριβως,ημερομηνια εννοω, ειχες τα θετικα τεστ ωορρηξιας;; Το λεω, για να μετρησουμε ακριβως ποτε ειναι να ΜΗΝ σου ερθει η αλεκα και να ξερουμε απο ποτε θα μετρας καθυστερηση..



Την προηγούμενη Δευτέρα κ Τρίτη 16+17/6/14.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimimi82 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Εαν το ροζ εμφανιστηκε με διαφορα ημερων απο την ωορρηξια, τοτε ΝΑΙ μπορουμε να μιλαμε για πιθανη εμφυτευση!! Αν ειναι αμεσα μετα απο επαφη, τοτε οχι...
Παντως οντως τα ροζ υγρα ειναι πολε....αισιοδοξο σημαδι!!!






Τα ρόζ υγρά τα είδα ακριβώς 7 μέρες μετά την ελευθέρη επαφή, έχοντας κάνει τεστ ωορηξίας το οποίο ήταν θετικό...  Και 2-3 μέρες τώρα έχω πονάκια χαμηλά στην κοιλιά..

Μακάρι , απ'το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!!



Οι ημερες που περασαν απο την ωορρηξια εως τα ροζ υγρα, ειναι αλλο ενα πολυ ενθαρρυντικο σημαδι..

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
irene-_- έγραψε:καλα και ο δικος μου μια απο τα ιδια!!!οποτε ανεφερεται στο σπορακι λεει ο γιος μου και εγω του λεω η κορη σου!!εμεις αν ειναι αγορακι το εχουμε σιγουρο το ονομα για κοριτσιστικο δε συμφωνουμε α΄λλα γυρναει και μου λεει αφου θα ειναι αγορι τι διαγωνουμε??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 10 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 10 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 10 911307  ευτυχως και οι δυο λεγαμε απο τις αρχες της σχεσης οτι τα παιδια μας δε θα παρουν ονοματα απο παππουδες και γιαγιαδες αλλα οτι αρεσει σε μας  Very Happy Very Happy Very Happy 
Χαχαχαα, εεε ρε κόλλημα με τους γιους όλοι!! Χαχα!! Μη χαθεί το όνομα!! Χαχα!! Καλά εμείς για όνομα ψάχνουμε απ'την αρχή της σχέσης μας γιατί δεν ταιριάζουμε καθόλου σε αυτό το ζήτημα!! Εμένα πάντα μ' άρεσε το Κίρκη, αλλά ούτε να το ακούσει δε θέλει!! Και τελικά κλείσαμε στο Λουσίλ!!! Για αγόρι ούτε ξέρω!! Θα σφαχτούμε μάλλον!!


πρωτη φορα το ακουω!!ελληνικο ειναι???εγω ειμαι ερωτευμενη με το αριαδνη  Very Happy 
Αν λες για το Κίρκη, ναι είναι Ελληνικότατο!! Η Κίρκη ήταν η μάγισσα που μετέτρεπε τους άντρες σε ζώα... Όσο για το Lucile είναι το όνομα της κιθάρας του BB King! Γυναικείο όνομα είναι σαφώς.. Κάποτε ο ΒΒ King έπαιζε σε ένα μαγαζί και έπιασε φωτιά, τότε μπήκε μία γυναίκα μέσα για να σώσει την κιθάρα του, έκτοτε έδωσε το όνομα αυτό στην κιθάρα!!

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lilly αληθεια...μετα απο καισαρικη ποτε μπορεις να ξαναμεινεις εγκυος;;

fairy27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lillybell μπορεί να έχεις δίκιο θα δείξει σε λίγες μέρες....
Dimimi στο εύχομαι ολόψυχα να έχεις καλά νέα!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimimi82 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Dimimi μηπως μπορεις να θυμηθεις ποτε ακριβως,ημερομηνια εννοω, ειχες τα θετικα τεστ ωορρηξιας;; Το λεω, για να μετρησουμε ακριβως ποτε ειναι να ΜΗΝ σου ερθει η αλεκα και να ξερουμε απο ποτε θα μετρας καθυστερηση..



Την προηγούμενη Δευτέρα κ Τρίτη 16+17/6/14.

Τοτε dimimi πρεπει να αλλαξουμε την ημερομηνια σου στη λιστα γιατι ΔΕΝ θα σου ερθει στις 30/6, το πολυ 1/7..Απο εκει κι επειτα μετρας καθυστερηση!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωπω τι βλέπω;; Θα χουμε κι άλλες φουσκωμένες κοιλίτσες;;; Άντε να γινόμαστε χοντρούλες σιγά σιγά!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 10 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 10 654316 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ntina82 έγραψε:lilly αληθεια...μετα απο καισαρικη ποτε μπορεις να ξαναμεινεις εγκυος;;

Αναλογα την καισαρικη που εχεις κανει..Ωστοσο, η γενικη οδηγια ειναι μετα απο 6 μηνες...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις