Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:όταν τα αγόρασα μου είπαν ότι κανονικά τα χαλιά πρέεπι να τα πλένεις κάθε 5 χρόνια γιατί αλλιώς χαλάνε. Εννοείται βέβαια να τα διατηρείς καθαρά στο μεσοδιάστημα.




Ααααααααααα Αλλο και τουτο παλι!!! ενταξει, με παπουτσια εμεις δεν παταμε μεσα, αλλα αν ερθει κανενας επισκεπτης, δεν του βγαζω τα παπουτσια... Razz  Razz  Razz 
Οποτε, πως μπορω να ειμαι σιγουρη; Και να τα πλενω καθε 5 χρονια;; Shocked Shocked 


Ε όχι κ ξυπόλητοι οι επισκέπτες;;; Μουσουλμανικός ναός είανι το σπίτι;;; χιχιχιχιχιχι.. Κ όμως!!! Κάθε 5 χρόνια για να διατηρούνται κ να μην χαλάνε.. !!!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hallo... Άργησα γιατί είχα εξωτερικές δουλίτσες!! Αχ, αυτά τα χαλιά!! Τα μισώωωωωω!! Και με τα ζώα ειδικά, γίνονται ο εφιάλτης μου!! Όσο για το ζήτημα με τις προσπάθειες, ήθελα να πω σε όλες μας, ότι σίγουρα αυτό που λέει η Lillybell για το άγχος έχει δίκιο(ότι δεν φταίει για τα πάντα αυτό) αλλά βρε κορίτσια αν έχουν γίνει εξετάσεις και όλα είναι καλά νομίζω μετά ότι μόνο αυτό φταίει!! Όπως ξανα ειπώθηκε το σώμα μας ξέρει πότε είναι η κατάλληλη στιγμή!! Ας το αφήσουμε να δράσει όπως θέλει!! Γιατί όσο κι αν λέμε ότι περνάω καλά την ώρα του  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 215994  κατά βάθος σκεφτόμαστε αλλά και αυτό νομίζω λειτουργεί σαν αντίδραση στον οργανισμό μας!! Κάτι σαν να πεισμώνει ένα πράγμα!!  Embarassed Embarassed Embarassed 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimimi82 έγραψε:Ε όχι κ ξυπόλητοι οι επισκέπτες;;; Μουσουλμανικός ναός είανι το σπίτι;;; χιχιχιχιχιχι.. Κ όμως!!! Κάθε 5 χρόνια για να διατηρούνται κ να μην χαλάνε.. !!!!


Χαχαχαχαχαχα!!! Με βολευει αφανταστα αυτο!!! Laughing Laughing Laughing 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimimi82 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:όταν τα αγόρασα μου είπαν ότι κανονικά τα χαλιά πρέεπι να τα πλένεις κάθε 5 χρόνια γιατί αλλιώς χαλάνε. Εννοείται βέβαια να τα διατηρείς καθαρά στο μεσοδιάστημα.




Ααααααααααα Αλλο και τουτο παλι!!! ενταξει, με παπουτσια εμεις δεν παταμε μεσα, αλλα αν ερθει κανενας επισκεπτης, δεν του βγαζω τα παπουτσια... Razz  Razz  Razz 
Οποτε, πως μπορω να ειμαι σιγουρη; Και να τα πλενω καθε 5 χρονια;; Shocked Shocked 


Ε όχι κ ξυπόλητοι οι επισκέπτες;;; Μουσουλμανικός ναός είανι το σπίτι;;; χιχιχιχιχιχι.. Κ όμως!!! Κάθε 5 χρόνια για να διατηρούνται κ να μην χαλάνε.. !!!!
Επειδή πρόσφατα μίλαγα με ένα παιδί που έχει χειροποίητα χαλιά και μου εξήγησε τα πάντα για το χαλί, αυτά που χαλάνε με τη συχνή πλύση είναι να εργοστασιακά που έχουν συγκολληθεί με ειδικές κόλλες!! Τα μάλλινα δε παθαίνουν τίποτα και σίγουρα όλα είναι θέμα ποιότητος!!!  Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα για να πω την αληθεια, αυτα που εχω στο σαλονι δεν εχουν παθει ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑι τα πλενω καθε χρονο...
Αλλα εκεινο που εχω στο παιδικο και ειναι και....γνωστης εταιρειας και εχει επανω το Γουϊνι το αρκουδακι...εγινε μεσα σε 5 χρονια να το κλαινε οι ρεγγες...Οποτε η Marianna μαλλον εχει δικιο...Ολα θεμα ποιοτητας.....

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λιλλυ να σε ρωτήσω κάτι! Τα προφίλ εδώ πέρα δε μπορούνε να γίνουν block με κάποιο τρόπο;; Το λέω για άτομα με προκλητικές συμπεριφορές!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Λιλλυ να σε ρωτήσω κάτι! Τα προφίλ εδώ πέρα δε μπορούνε να γίνουν block με κάποιο τρόπο;; Το λέω για άτομα με προκλητικές συμπεριφορές!!


Χαχαχαχα marianna πολυ ωραια τα εγραψες!! Respect Respect Respect 

ban μπορει να κανει μονο η αντμιν..Αλλα αυτη..τα εχει παρατησει απο καιρο...Οποτε, μην ελπιζεις συντομα...
Αστον να γραφει...Απλα, μην απαντατε..Ειδικα αν γραψει εδω μεσα, γιατι κανει και προσπαθειες να χαλασει τις ομαδες....Οπως σωστα ειπες, κανει μπαμ ακομα και καινουρια να εισαι εδω οτι ειναι το ιδιο ατομο..Εχει μεγαλη ιστορια αυτος..Απλα γελα με τον γελοιο και μονο αμα εχεις κεφακια "παιξε" μαζι του.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 35468 Στα free θεματα ομως... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 604962 

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Λιλλυ να σε ρωτήσω κάτι! Τα προφίλ εδώ πέρα δε μπορούνε να γίνουν block με κάποιο τρόπο;; Το λέω για άτομα με προκλητικές συμπεριφορές!!


Χαχαχαχα marianna πολυ ωραια τα εγραψες!! Respect Respect Respect 

ban μπορει να κανει μονο η αντμιν..Αλλα αυτη..τα εχει παρατησει απο καιρο...Οποτε, μην ελπιζεις συντομα...
Αστον να γραφει...Απλα, μην απαντατε..Ειδικα αν γραψει εδω μεσα, γιατι κανει και προσπαθειες να χαλασει τις ομαδες....Οπως σωστα ειπες, κανει μπαμ ακομα και καινουρια να εισαι εδω οτι ειναι το ιδιο ατομο..Εχει μεγαλη ιστορια αυτος..Απλα γελα με τον γελοιο και μονο αμα εχεις κεφακια "παιξε" μαζι του.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 35468 Στα free θεματα ομως... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 604962 



Σοβαρά;;;; Δεν έχω αντιληφθεί τπτ... Τί σου έκανε Μαριάννα; Στείλτε μου καποιος pm με τι ψευδόνυμο μπαίνει μην την πατήσουμε!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά ναι, προφανέστατα και δεν ασχολούμαι με τέτοια!! Ούτε καν για χαβαλέ, και τώρα έγραψα μόνο και μόνο γιατί στην αρχή αρχή μόνο που δεν με είπε και φίλη του!! Τέσπα, θα ήταν καλό να υπάρχει μια καλύτερη διαχείριση για να διαφυλάσσεται και η εγκυρότητα του φόρουμ!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Dimimi πίστεψέ με μόλις εμφανιστεί θα τον καταλάβεις!! Ξέρει τα πάντα, μιλάει για τα πάντα και στα ξαφνικά, είναι ένα θύμα του φόρουμ!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Καλά ναι, προφανέστατα και δεν ασχολούμαι με τέτοια!! Ούτε καν για χαβαλέ, και τώρα έγραψα μόνο και μόνο γιατί στην αρχή αρχή μόνο που δεν με είπε και φίλη του!! Τέσπα, θα ήταν καλό να υπάρχει μια καλύτερη διαχείριση για να διαφυλάσσεται και η εγκυρότητα του φόρουμ!!

ΦΙΛΗ ΤΟΥ;;;;;; affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid 


Αυτο ειναι οντως μεγαλη ρετσινια στον μικροκοσμο μας!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimimi82 έγραψε:Σοβαρά;;;; Δεν έχω αντιληφθεί τπτ... Τί σου έκανε Μαριάννα; Στείλτε μου καποιος pm με τι ψευδόνυμο μπαίνει μην την πατήσουμε!


Καλε τι πμ και χαζα;;; Λες να φοβομαστε να το πουμε ανοιχτα;; Laughing Laughing Laughing Laughing 

Αυτη τη στιγμη κυκλοφορει με το ονομα στεβη...μεχρι προχθες ηταν συλβια...κατα καιρους εχει αλλαξει ποοολλλααα γυναικεια ονο0ματα..Αλλα στην αρχη ειχε συστηθει ως αντωνης...

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Καλά ναι, προφανέστατα και δεν ασχολούμαι με τέτοια!! Ούτε καν για χαβαλέ, και τώρα έγραψα μόνο και μόνο γιατί στην αρχή αρχή μόνο που δεν με είπε και φίλη του!! Τέσπα, θα ήταν καλό να υπάρχει μια καλύτερη διαχείριση για να διαφυλάσσεται και η εγκυρότητα του φόρουμ!!

ΦΙΛΗ ΤΟΥ;;;;;; affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid 


Αυτο ειναι οντως μεγαλη ρετσινια στον μικροκοσμο μας!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Χαχαχαχαχαχαχα με έκανες και γέλασα!! Βάζεις πάντα τα κατάλληλα smilie για να αποδώσεις το νόημα!! Χαχαχχα!! Ο Αινστάην είχε πει: Ένας έξυπνος μπορεί να το παίξει ηλίθιος..Το αντίθετο είναι ακατόρθωτο!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε στα δικά μας τώρα!! Μη δίνουμε και αξία σε λάθος άτομα!! Αύριο έρχεται ο Ιούλιος (ελπίζω με καλύτερο καιρό) και εύχομαι και τα χαρμόσυνα για όλο και περισσότερα κοριτσάκια!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 654316 I love you I love you I love you I love you cheers cheers cheers 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω όσα χαλιά έχω και η μαμά μου κάθε χρόνο πλύσιμο. Δεν έχουν πάθει τίποτα. Κάποια είναι και πολλών χρόνων. Δεν πιστεύω ότι διαφορετικά καθαρίζουν για να φύγει η σκόνη.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αλήθεια είναι πως και εγώ αυτό για τα 5 χρόνια 1η φορά το ακούω!! Όλες οι γυναίκες που ξέρω κάθε χρόνο τα πλένουν!! Βρε κορίτσια μπορώ να σας ρωτήσω κάτι που με βασανίζει εδώ και καιρό;; Δε το έχω συζητήσει με κανέναν και δε ξέρω πως να κατευθύνω τη σκέψη μου!

867Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 35 Empty μήπως είμαι έγκυος? Δευ Ιουν 30, 2014 9:08 am

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια!!!Θα ήθελα τα φώτα σας σαν πιο έμπειρες  Cool  Το Σαββατο (21/6) ήρθα σε επαφή με το σύντροφό μου, ακριβώς τη μέρα της ωορηξίας. Μετά από 4 μέρες ξεκίνησα να έχω έντονο πρήξιμο στην κοιλιά και ότι και να φάω ανακατεύομαι και δέκατα. Το καλό όμως ξεκινησε σημερα. Εντονη ταση λιποθυμιας στη δουλεια και αναγουλα, αφου οι συναδελφοι τα εχασαν...Κανονικά πρέπει να αδιαθετήσω 5/7 αλλα είναι φυσιολογικό να έχω αυτά τα συμπτώματα?και τόσο νωρίς?και τετοιο πρηξιμο???σημερα ενιωθα λες και θα μου ερχοταν περιοδος αλλα δεν...υπάρχει η πιθανότητα να είμαι έγκυος?να σημειώσω ότι δεν προσπαθούμε συστηματικά για παιδι αλλά αν έρθει καλοδεχουμενο  Very Happy 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε καλως τις τσουπρες.
Μαζευτηκατε ολες βλεπω.
Ρε κοριτσια μου ηταν πραγματικα ενα ερημο σκ,η απουσια οσων κοριτσιων ελειπαν ηταν πραγματικα αισθητη.
Μαριαννακι σου απαντω καθηστεριμενα, κι πριν μερες ειχα ατονια,κουραση,νυστα,ζαλαδα και αλλα τετοθα συμπτωματα.
Αποφασισα να παω για εξετασεις και τελικα ηταν η φεριτινη μου στα πατωματα.
Τωρα παιρνω σιδηρο.
Αν νοιωθεις οντως ετσι αντε να οανεις καμμια εξεταση,δεν εχεις να χασεις τιποτα.
Συπτωματικα σημερα διαβασα ενα αρθρο που ελεγε οτι η ελλειψη σιδηρου δεν βοηθαει το ωαριο να ωριμασει σωστα.
Lilly μου ισχυει;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zanna έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!!Θα ήθελα τα φώτα σας σαν πιο έμπειρες  Cool  Το Σαββατο (21/6) ήρθα σε επαφή με το σύντροφό μου, ακριβώς τη μέρα της ωορηξίας. Μετά από 4 μέρες ξεκίνησα να έχω έντονο πρήξιμο στην κοιλιά και ότι και να φάω ανακατεύομαι και δέκατα. Το καλό όμως ξεκινησε σημερα. Εντονη ταση λιποθυμιας στη δουλεια και αναγουλα, αφου οι συναδελφοι τα εχασαν...Κανονικά πρέπει να αδιαθετήσω 5/7 αλλα είναι φυσιολογικό να έχω αυτά τα συμπτώματα?και τόσο νωρίς?και τετοιο πρηξιμο???σημερα ενιωθα λες και θα μου ερχοταν περιοδος αλλα δεν...υπάρχει η πιθανότητα να είμαι έγκυος?να σημειώσω ότι δεν προσπαθούμε συστηματικά για παιδι αλλά αν έρθει καλοδεχουμενο  Very Happy 
Τώρα εγώ γιατί νιώθω ότι κάποιος με παρακολουθεί;;;;;  affraid affraid affraid affraid  χαχαχ!! Περίμενε να το δουν και τα άλλα κορίτσια γιατί εγώ δεν ξέρω!! Αλλά από όσο γνωρίζω, αν δεν έχετε ελεύθερη επαφή και κανονική είναι σπάνιο να γίνει κάτι τέτοιο! Και επίσης, πολύ πολύ δύσκολο να έχεις συμπτώματα τόσο γρήγορα!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Βρε καλως τις τσουπρες.
Μαζευτηκατε ολες βλεπω.
Ρε κοριτσια μου ηταν πραγματικα ενα ερημο σκ,η απουσια οσων κοριτσιων ελειπαν ηταν πραγματικα αισθητη.
Μαριαννακι σου απαντω καθηστεριμενα, κι πριν μερες ειχα ατονια,κουραση,νυστα,ζαλαδα και αλλα τετοθα συμπτωματα.
Αποφασισα να παω για εξετασεις και τελικα ηταν η φεριτινη μου στα πατωματα.
Τωρα παιρνω σιδηρο.
Αν νοιωθεις οντως ετσι αντε να οανεις καμμια εξεταση,δεν εχεις να χασεις τιποτα.
Συπτωματικα σημερα διαβασα ενα αρθρο που ελεγε οτι η ελλειψη σιδηρου δεν βοηθαει το ωαριο να ωριμασει σωστα.
Lilly μου ισχυει;
Ωχ ωχ ωχ, τέτοια λέγε μου και δε μπορώ καθόλου αυτή τη γεύση του σιδήρου...

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Βρε καλως τις τσουπρες.
Μαζευτηκατε ολες βλεπω.
Ρε κοριτσια μου ηταν πραγματικα ενα ερημο σκ,η απουσια οσων κοριτσιων ελειπαν ηταν πραγματικα αισθητη.
Μαριαννακι σου απαντω καθηστεριμενα, κι πριν μερες ειχα ατονια,κουραση,νυστα,ζαλαδα και αλλα τετοθα συμπτωματα.
Αποφασισα να παω για εξετασεις και τελικα ηταν η φεριτινη μου στα πατωματα.
Τωρα παιρνω σιδηρο.
Αν νοιωθεις οντως ετσι αντε να οανεις καμμια εξεταση,δεν εχεις να χασεις τιποτα.
Συπτωματικα σημερα διαβασα ενα αρθρο που ελεγε οτι η ελλειψη σιδηρου δεν βοηθαει το ωαριο να ωριμασει σωστα.
Lilly μου ισχυει;
Ωχ ωχ ωχ, τέτοια λέγε μου και δε μπορώ καθόλου αυτή τη γεύση του σιδήρου...

Εγω επειδη δεν μπορω να πιω αυτα που ειναι σαν σιροπι μου εδωσε καψουλες.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Βρε καλως τις τσουπρες.
Μαζευτηκατε ολες βλεπω.
Ρε κοριτσια μου ηταν πραγματικα ενα ερημο σκ,η απουσια οσων κοριτσιων ελειπαν ηταν πραγματικα αισθητη.
Μαριαννακι σου απαντω καθηστεριμενα, κι πριν μερες ειχα ατονια,κουραση,νυστα,ζαλαδα και αλλα τετοθα συμπτωματα.
Αποφασισα να παω για εξετασεις και τελικα ηταν η φεριτινη μου στα πατωματα.
Τωρα παιρνω σιδηρο.
Αν νοιωθεις οντως ετσι αντε να οανεις καμμια εξεταση,δεν εχεις να χασεις τιποτα.
Συπτωματικα σημερα διαβασα ενα αρθρο που ελεγε οτι η ελλειψη σιδηρου δεν βοηθαει το ωαριο να ωριμασει σωστα.
Lilly μου ισχυει;
Ωχ ωχ ωχ, τέτοια λέγε μου και δε μπορώ καθόλου αυτή τη γεύση του σιδήρου...

Εγω επειδη δεν μπορω να πιω αυτα που ειναι σαν σιροπι μου εδωσε καψουλες.
Εμένα μου είχε δώσει σε υγρή μορφή!! Τώρα θα δούμε, αλλά σου λέω και πάλι, τελευταία φορά που έκανα, πριν κάνα 6μηνο ήταν όλα κομπλέ και ο σίδηρος στο φουλ!! Έτσι, στα ξαφνικά πάλι;;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Βρε καλως τις τσουπρες.
Μαζευτηκατε ολες βλεπω.
Ρε κοριτσια μου ηταν πραγματικα ενα ερημο σκ,η απουσια οσων κοριτσιων ελειπαν ηταν πραγματικα αισθητη.
Μαριαννακι σου απαντω καθηστεριμενα, κι πριν μερες ειχα ατονια,κουραση,νυστα,ζαλαδα και αλλα τετοθα συμπτωματα.
Αποφασισα να παω για εξετασεις και τελικα ηταν η φεριτινη μου στα πατωματα.
Τωρα παιρνω σιδηρο.
Αν νοιωθεις οντως ετσι αντε να οανεις καμμια εξεταση,δεν εχεις να χασεις τιποτα.
Συπτωματικα σημερα διαβασα ενα αρθρο που ελεγε οτι η ελλειψη σιδηρου δεν βοηθαει το ωαριο να ωριμασει σωστα.
Lilly μου ισχυει;
Ωχ ωχ ωχ, τέτοια λέγε μου και δε μπορώ καθόλου αυτή τη γεύση του σιδήρου...

Εγω επειδη δεν μπορω να πιω αυτα που ειναι σαν σιροπι μου εδωσε καψουλες.
Εμένα μου είχε δώσει σε υγρή μορφή!! Τώρα θα δούμε, αλλά σου λέω και πάλι, τελευταία φορά που έκανα, πριν κάνα 6μηνο ήταν όλα κομπλέ και ο σίδηρος στο φουλ!! Έτσι, στα ξαφνικά πάλι;;

Βρε μαριαννακι μπας και ειναι κατι ευχαριστο και οχι πεσμενος σιδηρος;
Ποτε περιμενεις να μην αδιαθετησεις βρε κοριτσακι μου;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Βρε καλως τις τσουπρες.
Μαζευτηκατε ολες βλεπω.
Ρε κοριτσια μου ηταν πραγματικα ενα ερημο σκ,η απουσια οσων κοριτσιων ελειπαν ηταν πραγματικα αισθητη.
Μαριαννακι σου απαντω καθηστεριμενα, κι πριν μερες ειχα ατονια,κουραση,νυστα,ζαλαδα και αλλα τετοθα συμπτωματα.
Αποφασισα να παω για εξετασεις και τελικα ηταν η φεριτινη μου στα πατωματα.
Τωρα παιρνω σιδηρο.
Αν νοιωθεις οντως ετσι αντε να οανεις καμμια εξεταση,δεν εχεις να χασεις τιποτα.
Συπτωματικα σημερα διαβασα ενα αρθρο που ελεγε οτι η ελλειψη σιδηρου δεν βοηθαει το ωαριο να ωριμασει σωστα.
Lilly μου ισχυει;
Ωχ ωχ ωχ, τέτοια λέγε μου και δε μπορώ καθόλου αυτή τη γεύση του σιδήρου...

Εγω επειδη δεν μπορω να πιω αυτα που ειναι σαν σιροπι μου εδωσε καψουλες.
Εμένα μου είχε δώσει σε υγρή μορφή!! Τώρα θα δούμε, αλλά σου λέω και πάλι, τελευταία φορά που έκανα, πριν κάνα 6μηνο ήταν όλα κομπλέ και ο σίδηρος στο φουλ!! Έτσι, στα ξαφνικά πάλι;;

Βρε μαριαννακι μπας και ειναι κατι ευχαριστο και οχι πεσμενος σιδηρος;
Ποτε περιμενεις να μην αδιαθετησεις βρε κοριτσακι μου;
Κουνελάκι μου πολύ θα το ήθελα αλλά ΑΠΟ και ΚΛΕΙΕΤΑΙ.. Η τελευταία μου επαφή ήταν στις 21/6 και το πότε περιμένω είναι ένα μυστήριο που πλανάται ακόμα!! Διότι βάση κύκλου είμαι γύρω στις 7 με 9 του μήνα!! Αλλά βάση ωορρηξίας που είχε πει η γιατρός πρέπει να μαι γύρω στις 11!! Επομένως, το βρίσκω απίθανο!! + είναι πολύ λίγες οι μέρες για τέτοια συμπτώματα!! Βέβαια, και ένας άλλος γιατρός μου είχε πει πως είμαι πολύ αδύνατη και ο οργανισμός τα αισθάνεται όλα πιο έντονα, οπότε ίσως να 'μαι ευαισθητούλα!! Χιχι!!  Very Happy Very Happy 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριαννα μου ενα θα σου πω, εχουν ακουσει τ'αφτια μου τα απιστευτα.

Ποτε μη λες ποτε. Wink Wink Wink

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις