Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:βρε κοριτσια για μενα τι λετε που ειμαι διδυμος με οροσκοπο παρθενο κ ο αντρας μου κριος με λιονταρι??? μονη μου τσακωνομαι εδω μεσα ασε που ειναι τοσοοοοο εγωιστης μεχρι αυδιας
Πάντως εγώ για τους Κριούς έχω παρατηρήσει ότι αν βρεις τα κουμπιά τους τους κάνει παιχνιδάκι!! Απλά, θέλει διπλωματία.. Μπορείς να κάνεις ότι συμφωνείς μαζί του αλλά παράλληλα να του παρουσιάζεις και μια άλλη οπτική!! Και τότε, δε θα τσακώνεστε!!  Very Happy 

καλα εσυ το εχεις αναγαγει σε επιστημη. αντε οταν εχεις νευρα να καθεσαι να κανεις αναλυση της δευτερης οπτικης.

οποτε λες ενα απλα "μεγαλε αυτο ειναι κι αμα γουσταρεις", κανεις να του μιλησεις και κανενα τριωρο (αν πας και για καφε ακομα καλυτερα) και τον εχεις σουζα (λεμε τωρα... πως θα ηταν το ιδανικο για μας  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  )

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
darsel έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:βρε κοριτσια για μενα τι λετε που ειμαι διδυμος με οροσκοπο παρθενο κ ο αντρας μου κριος με λιονταρι??? μονη μου τσακωνομαι εδω μεσα ασε που ειναι τοσοοοοο εγωιστης μεχρι αυδιας
Πάντως εγώ για τους Κριούς έχω παρατηρήσει ότι αν βρεις τα κουμπιά τους τους κάνει παιχνιδάκι!! Απλά, θέλει διπλωματία.. Μπορείς να κάνεις ότι συμφωνείς μαζί του αλλά παράλληλα να του παρουσιάζεις και μια άλλη οπτική!! Και τότε, δε θα τσακώνεστε!!  Very Happy 

καλα εσυ το εχεις αναγαγει σε επιστημη. αντε οταν εχεις νευρα να καθεσαι να κανεις αναλυση της δευτερης οπτικης.

οποτε λες ενα απλα "μεγαλε αυτο ειναι κι αμα γουσταρεις", κανεις να του μιλησεις και κανενα τριωρο (αν πας και για καφε ακομα καλυτερα) και τον εχεις σουζα (λεμε τωρα... πως θα ηταν το ιδανικο για μας  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  )
Χαχαχαχαχα!! Καλά δε ασχολούμαι και τόσο με τα ζώδια, απλά λέω πως ήταν με έναν Κριό που είχα!! Ναι το ιδανικό είναι αυτό που λες!!!  Cool 

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωωωωωωω γαιδουρες!!! παραλιγο να το κανω καρβουνο το μοσχαρι με το μπουρου μπουρου!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 19 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 19 328109 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:
darsel έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:βρε κοριτσια για μενα τι λετε που ειμαι διδυμος με οροσκοπο παρθενο κ ο αντρας μου κριος με λιονταρι??? μονη μου τσακωνομαι εδω μεσα ασε που ειναι τοσοοοοο εγωιστης μεχρι αυδιας
Πάντως εγώ για τους Κριούς έχω παρατηρήσει ότι αν βρεις τα κουμπιά τους τους κάνει παιχνιδάκι!! Απλά, θέλει διπλωματία.. Μπορείς να κάνεις ότι συμφωνείς μαζί του αλλά παράλληλα να του παρουσιάζεις και μια άλλη οπτική!! Και τότε, δε θα τσακώνεστε!!  Very Happy 

καλα εσυ το εχεις αναγαγει σε επιστημη. αντε οταν εχεις νευρα να καθεσαι να κανεις αναλυση της δευτερης οπτικης.

οποτε λες ενα απλα "μεγαλε αυτο ειναι κι αμα γουσταρεις", κανεις να του μιλησεις και κανενα τριωρο (αν πας και για καφε ακομα καλυτερα) και τον εχεις σουζα (λεμε τωρα... πως θα ηταν το ιδανικο για μας  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  )
Χαχαχαχαχα!! Καλά δε ασχολούμαι και τόσο με τα ζώδια, απλά λέω πως ήταν με έναν Κριό που είχα!! Ναι το ιδανικό είναι αυτό που λες!!!  Cool 
αυτο που ειπες οντως ισχυει κανω οτι συμφωνω κ μετα του λεω δικιο εχεις αλλα ακου να δεις τι σκεφτηκα κ τελικα περναει το δικο μου. χιχιχιχιχ διδυμακι με τρελλη διπλοματειαααα

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
darsel έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:βρε κοριτσια για μενα τι λετε που ειμαι διδυμος με οροσκοπο παρθενο κ ο αντρας μου κριος με λιονταρι??? μονη μου τσακωνομαι εδω μεσα ασε που ειναι τοσοοοοο εγωιστης μεχρι αυδιας
Πάντως εγώ για τους Κριούς έχω παρατηρήσει ότι αν βρεις τα κουμπιά τους τους κάνει παιχνιδάκι!! Απλά, θέλει διπλωματία.. Μπορείς να κάνεις ότι συμφωνείς μαζί του αλλά παράλληλα να του παρουσιάζεις και μια άλλη οπτική!! Και τότε, δε θα τσακώνεστε!!  Very Happy 

καλα εσυ το εχεις αναγαγει σε επιστημη. αντε οταν εχεις νευρα να καθεσαι να κανεις αναλυση της δευτερης οπτικης.

οποτε λες ενα απλα "μεγαλε αυτο ειναι κι αμα γουσταρεις", κανεις να του μιλησεις και κανενα τριωρο (αν πας και για καφε ακομα καλυτερα) και τον εχεις σουζα (λεμε τωρα... πως θα ηταν το ιδανικο για μας  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  )
Χαχαχαχαχα!! Καλά δε ασχολούμαι και τόσο με τα ζώδια, απλά λέω πως ήταν με έναν Κριό που είχα!! Ναι το ιδανικό είναι αυτό που λες!!!  Cool 
αυτο που ειπες οντως ισχυει κανω οτι συμφωνω κ μετα του λεω δικιο εχεις αλλα ακου να δεις τι σκεφτηκα κ τελικα περναει το δικο μου. χιχιχιχιχ διδυμακι με τρελλη διπλοματειαααα
Εμμμ άμα μιλάω εγώ!! Χαχα!! Darsel και λίγο καρβουνάκι που και που, καλό κάνει!! Χαχα!! Με έμαθε η μανούλα μου που είχε ταλέντο στα καμμένα!! Χαχαχα!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω δεν το καταλαβα θα μου το εξηγησετε ειμαι κ λιγο ξανθια χαχαχα

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:εγω δεν το καταλαβα θα μου το εξηγησετε ειμαι κ λιγο ξανθια χαχαχα
Τι δεν κατάλαβες καλέ;;;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου ηρθε ο αντρουλης μου σημερα και υστερα απο τοσες μερες καναμε τις τρελιτσες μας.
Οταν σηκωθηκα ετρεξαν υγρα καφε, οποτε η κυρια ερχετε.
Θα πω στη lilly να φτιαξει καινουρια λιστα  "ποια δεν θα μεινει εγκυος ποτε"
Συγνωμη κοριτσια αλλα θα ειμαι η μοναδικη που θα την κατακτησει.
Πως ειναι δυνατον να πεφτουμε τοσο ψυχολογικα με μονο ενα σημαδι;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτο για το καρβουνακι.

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marianna50 έγραψε:

Εμμμ άμα μιλάω εγώ!! Χαχα!! Darsel και λίγο καρβουνάκι που και που, καλό κάνει!! Χαχα!! Με έμαθε η μανούλα μου που είχε ταλέντο στα καμμένα!! Χαχαχα!!

τι λες μαρη τρελλη? 13 ευρω το κιλο εχει το μοσχαρι, για σπαταλες ειμαστε τωρα?

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Κοριτσια μου ηρθε ο αντρουλης μου σημερα και υστερα απο τοσες μερες καναμε τις τρελιτσες μας.
Οταν σηκωθηκα ετρεξαν υγρα καφε, οποτε η κυρια ερχετε.
Θα πω στη lilly να φτιαξει καινουρια λιστα  "ποια δεν θα μεινει εγκυος ποτε"
Συγνωμη κοριτσια αλλα θα ειμαι η μοναδικη που θα την κατακτησει.
Πως ειναι δυνατον να πεφτουμε τοσο ψυχολογικα με μονο ενα σημαδι;
πιστεψε με δεν εισαι η μονη θα ειμαι κ εγω στην λιστα σου σιγουρα. το πιστευω απολυτα οτι φυσιολογικα δεν προκειτε να μεινω εγκυος. με καμια 10αρια σοερματαγχυσεις κ εξωσωματικες κατι μπορει να γινει.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Κοριτσια μου ηρθε ο αντρουλης μου σημερα και υστερα απο τοσες μερες καναμε τις τρελιτσες μας.
Οταν σηκωθηκα ετρεξαν υγρα καφε, οποτε η κυρια ερχετε.
Θα πω στη lilly να φτιαξει καινουρια λιστα  "ποια δεν θα μεινει εγκυος ποτε"
Συγνωμη κοριτσια αλλα θα ειμαι η μοναδικη που θα την κατακτησει.
Πως ειναι δυνατον να πεφτουμε τοσο ψυχολογικα με μονο ενα σημαδι;
Βρε κουνελάκι, τι λόγια είναι αυτά;; Επιτρέπεται;; Μην απογοητεύεσαι και μην βγάζεις τόσο βιαστικά συμπεράσματα!! Και άμα έρθει, δε χάθηκε και ο κόσμος, τον άλλον μήνα!! Είδες και την Ειρήνη εκεί που δεν το περίμενε ήρθε!! Το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος!! Εγώ προτείνω να αφήσουμε όλες το σώμα μας να καθοδηγηθεί και όλα θα γίνουν!!  I love you I love you 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
darsel έγραψε:
Marianna50 έγραψε:

Εμμμ άμα μιλάω εγώ!! Χαχα!! Darsel και λίγο καρβουνάκι που και που, καλό κάνει!! Χαχα!! Με έμαθε η μανούλα μου που είχε ταλέντο στα καμμένα!! Χαχαχα!!

τι λες μαρη τρελλη? 13 ευρω το κιλο εχει το μοσχαρι, για σπαταλες ειμαστε τωρα?
Χαχαχα για αυτό εγώ δε τρώω κρέας και έχω το κεφάλι μου ήσυχο!! Πόσοοοοο;;;  affraid  Τι λες τώρα;; Ούτε που το ξέρα!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
darsel έγραψε:
Marianna50 έγραψε:

Εμμμ άμα μιλάω εγώ!! Χαχα!! Darsel και λίγο καρβουνάκι που και που, καλό κάνει!! Χαχα!! Με έμαθε η μανούλα μου που είχε ταλέντο στα καμμένα!! Χαχαχα!!

τι λες μαρη τρελλη? 13 ευρω το κιλο εχει το μοσχαρι, για σπαταλες ειμαστε τωρα?
Χαχαχα για αυτό εγώ δε τρώω κρέας και έχω το κεφάλι μου ήσυχο!! Πόσοοοοο;;;  affraid  Τι λες τώρα;; Ούτε που το ξέρα!! Αααα μάλλον για αυτό η μανούλα μου έλεγε -καμένο, ξεκαμμένο, θα το φας τώρα!! Εεε την πονηρήηηη!!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου πολυ θα ηθελα να σκεφτω αισιοδοξα αλλα δεν μπορω. Τον σεπτεμβριο κλεινουμε 2 χρονια προσπαθειων, αν ηθελε θα ειχε ερθει το μωρακι μας.
Δυστυχως λεφτα για σπερματεγχυσεις και εξωσωματικες δεν υπαρχουν.
Οποτε τι αλλο μενει;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααα καλααααααααααα τελικα οντως πρεπει να'μαι ξανθια ασε το'πιασα το καρβουνακι τωρα που το ξαναδιαβασα το μην. ελεοσ μιλαμε για πολυ χαζομαρα Embarassed Embarassed 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:αυτο για το καρβουνακι.
Είπε η Darsel ότι με το κουβεντολόι παραλίγο να της καεί το μοσχαράκι, να γίνει κάρβουνο δηλαδή!! Και είπα και εγώ ότι και λίγο κάρβουνο που και που δεν κάνει κακό!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Κοριτσια μου πολυ θα ηθελα να σκεφτω αισιοδοξα αλλα δεν μπορω. Τον σεπτεμβριο κλεινουμε 2 χρονια προσπαθειων, αν ηθελε θα ειχε ερθει το μωρακι μας.
Δυστυχως λεφτα για σπερματεγχυσεις και εξωσωματικες δεν υπαρχουν.
Οποτε τι αλλο μενει;
Να μην το σκέφτεσαι και να ηρεμήσεις και εκεί που δε το περιμένεις τσουυυπ!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουνελάκι, έχετε κάνει εξετάσεις και έχετε δει ότι όλα καλά;;;

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Κοριτσια μου πολυ θα ηθελα να σκεφτω αισιοδοξα αλλα δεν μπορω. Τον σεπτεμβριο κλεινουμε 2 χρονια προσπαθειων, αν ηθελε θα ειχε ερθει το μωρακι μας.
Δυστυχως λεφτα για σπερματεγχυσεις και εξωσωματικες δεν υπαρχουν.
Οποτε τι αλλο μενει;
μενει στο να χαλαρωσεις και να μην το σκεφτεσαι το αγχος ειναι το καλυτερο αντισυλιπτικο. εγω προσπαθω 2,5 χρονια απο τον απριλιο του 11 . καναμε ενα διαλειμμα το φεβρουαριο του 12 για 7 μηνες και απο τοτε ξανα αλλα οπως βλεπεις ακομα τιποτα. πιστευω ειναι καθαρα ψυχολογικο κ εαν ηταν στο χερι μου θα ειχα παει απο την αρχη για εξωσωματικη απλα οπως ειπες κ τα οικονομικα απλα παντα εχω μια ελπιδα μεσα μου οτι ισως δεν χρειαστει να προσπαθησω πολυ ακομα.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια, εμείς είχαμε κάτι γνωστούς που προσπαθούσαν 4 χρόνια! Και να σου εξετάσεις και να σου λεφτά και εξωσωματικές και απ'όλα.. Ο άντρας είχε πολύ αδύναμο σπέρμα (αν θυμάμαι καλά το 75% ήταν πολύ κακής ποιότητας) και όταν μετά από τόσα χρόνια δεν είχαν άλλα λεφτά και είπαν τέλος, δε μπορούμε να κάνουμε παιδιά, τσουυυυπ να το κοριτσάκι τους!! Και φανταστείτε ότι είχαν και πρόβλημα κιόλας!! Άρα το άγχος είναι ο κύριος παράγοντας όλων!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:Κουνελάκι, έχετε κάνει εξετάσεις και έχετε δει ότι όλα καλά;;;

Εγω ειμαι ενταξει,εχω κανει και σαλπιγγογραφια και ηταν καθαρη.
Ο συζυγος εχει κιρσοκοιλη αλλα οχι σε τοσο μεγαλο βαθμο που να εμποδιζει τη συλληψη.
Ο ουρολογος που πηγαμε μας ειπε οτι με το σπερμοδιαγραμμα αυτο υπαρχουν αρκετες πιθανοτητες.
Το αποτελεσμα ειναι ενα κοριτσια.
Δυο χρονια και τιποτα.
Δεν εχω αλλες αντοχες,ειλικρινα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως πιστεύω ότι όλες πρέπει να χαλαρώσουμε!! Και να κάνουμε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 19 215994  όταν πραγματικά το σώμα μας μας καλεί!! Εξάλλου, η ίδια η φύση της γυναίκας είναι έτσι δομημένη ώστε να αναπαράγει και το σώμα μας δίνει εντολές όταν είναι καλή μέρα για αυτό! Εξ ου και οι έντονη επιθυμία τις γόνιμες μέρες!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:Κορίτσια, εμείς είχαμε κάτι γνωστούς που προσπαθούσαν 4 χρόνια! Και να σου εξετάσεις και να σου λεφτά και εξωσωματικές και απ'όλα.. Ο άντρας είχε πολύ αδύναμο σπέρμα (αν θυμάμαι καλά το 75% ήταν πολύ κακής ποιότητας) και όταν μετά από τόσα χρόνια δεν είχαν άλλα λεφτά και είπαν τέλος, δε μπορούμε να κάνουμε παιδιά, τσουυυυπ να το κοριτσάκι τους!! Και φανταστείτε ότι είχαν και πρόβλημα κιόλας!! Άρα το άγχος είναι ο κύριος παράγοντας όλων!!
οντως ισχυει κατι τετοιο . εμενα μου'χει πει η κουνιαδα μου οτι 3 χρονια προσπαθουσαν ειχαν κανει εξετασεις κ ολα καλα κ με το που το πηρε αποφαση κ ειπε τελος ας ερθει οποτε θελει κ ηρεμησε εσκασε μυτη η κορη της. βασικα αυτο εχει γινει κ με μενα απ'οτι μου'χει πει η μανα μου δυσκολευτηκε παρα πολυ να με πιασει μεχρι που ηρεμησε κ ειπε σιγα ασ μην κανω στην τελικη παιδια αφου δεν θελει κ ηρθα!!! εχουν ακουστει γενικα πολλα τετοια περιστατικα που ολη η δυσκολια ηταν κυριως στο αγχος αλλα πως χαλαρωνεις κ πως το βγαζεις απο το μυαλο σου?

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Κορίτσια, εμείς είχαμε κάτι γνωστούς που προσπαθούσαν 4 χρόνια! Και να σου εξετάσεις και να σου λεφτά και εξωσωματικές και απ'όλα.. Ο άντρας είχε πολύ αδύναμο σπέρμα (αν θυμάμαι καλά το 75% ήταν πολύ κακής ποιότητας) και όταν μετά από τόσα χρόνια δεν είχαν άλλα λεφτά και είπαν τέλος, δε μπορούμε να κάνουμε παιδιά, τσουυυυπ να το κοριτσάκι τους!! Και φανταστείτε ότι είχαν και πρόβλημα κιόλας!! Άρα το άγχος είναι ο κύριος παράγοντας όλων!!
οντως ισχυει κατι τετοιο . εμενα μου'χει πει η κουνιαδα μου οτι 3 χρονια προσπαθουσαν ειχαν κανει εξετασεις κ ολα καλα κ με το που το πηρε αποφαση κ ειπε τελος ας ερθει οποτε θελει κ ηρεμησε εσκασε μυτη η κορη της. βασικα αυτο εχει γινει κ με μενα απ'οτι μου'χει πει η μανα μου δυσκολευτηκε παρα πολυ να με πιασει μεχρι που ηρεμησε κ ειπε σιγα ασ μην κανω στην τελικη παιδια αφου δεν θελει κ ηρθα!!! εχουν ακουστει γενικα πολλα τετοια περιστατικα που ολη η δυσκολια ηταν κυριως στο αγχος αλλα πως χαλαρωνεις κ πως το βγαζεις απο το μυαλο σου?
Ντάξει, σε αυτό έχεις ένα δίκιο! Δεν είναι εύκολο!! Αλλά προσπάθησε το!! Απλά, για μένα άσε το σώμα σου να σε καθοδηγήσει και όχι το μυαλό!! Κάνε τρελίτσες μόνο όταν το θες 100% και όχι για αυτό το σκοπό αλλά από έρωτα!! Όπως στις αρχές της σχέσης!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις