Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Lillaki δηλαδη φευγεται απο σημερα και γυρνατε Κυριακη???Που θα πατε?????Ζηλευωωωωωωωω


Γεια σου ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ-ΑΘΗΝΟΥΛΑ!! Laughing Laughing Laughing 
Ναι αυτη τη φορα φευγουμε μονο για 3 μερες και αργοοοτερα που θα εχουμε αδεια για περισσοτερες...Φυσικα, θα παμε Χαλκιδικη, οπως οι περισσοτεροι απο Β.Ελλαδα, γιατι ως γνωστον "σαν τη Χαλκιδικη δεν εχει".. Razz Razz Razz Razz 

Εσεις, τι θα κανετε το Σ/Κ;; Εχει μπανακι το προγραμμα;;

Κοιτα εγω δεν ειμαι απο Β.Ελλαδα Χαλκιδικη εχω παει τρεις χρονιες και ειναι παρα πολυ ωραια καταπληκτικες θαλασσες αλλα υπαρχουν παρα πολλα καταπληκτικα μερη στην Ελλαδα.Παντως εξακολουθω να σε ζηλευω Χαλκιδικη που???

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:ΑΓΓΕΛΙΚΗ μου, βλεπω αυριο ειναι η μερα σου!! Λες;;;;I love you I love you I love you 

Και μεχρι να γυρισω θα εχει φτασει και η μερα του κουνελακι...Λες;;;;I love you I love you I love you 


Titino δεν ξερω την επομενη ημερομηνια σου, εβαλα ερωτηματικο, απο Κυριακη Πρωτα Ο Θεος που θα ξαναμπω, πες μου να τη βαλω σωστα! I love you I love you I love you 

Μπα δεν το βλεπω ποναει πολυ η κοιλια μου παμε για τον επομενο μηνα κοριτσακι μου

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimimi82 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Εγω παντωσ κοριτσακι ηδη εχω αρχισει και ποναω απο σημερα αυριο περιμενω την "καλη μου"και οπως παντα θα ειναι πιστη στο ραντεβου της .Που ειναι τα κοριτσακια ολα σημερα???


Εδώ είμαστε Αγγελικούλα μου, ζεσταινόμαστε!!!!



Γιατί τόσο σίγουρη ότι θα σου έρθει;

Ποναω κοριτσι μου και γενικα ειμαι πολυ σταθερη αλλα ετσι και αλλιως κανω ενεσεις για εξωσωματικη


Που σημαίνει ότι δεν έρχεσαι σε ελεύθερη επαφή με τον άντρα σου;

Οχι αυτο τον μηνα ηρθα αλλα δεν νομιζω να ειμαι τισ ενεσεις τισ ξεκινησα το Σαββατο αλλα δεν ελπιζω εχω παψει να ελπιζω πια παρολο που ολες οι εξετασεις μας ειναι τελειες εκανε ξανα σπερμοδιαγραμμα ο αντρασ μου και καλλιεργεια πριν 2 εβδομαδες και ειναι αριστα.


Tότε γιατί τόση απαισιοδοξία ;

Μετα απο τοσα που εχω κανει αποτυχημενα δεν μπορω να ειμαι και πολυ αισιοδοξη.Ειμαστε την ιδια χρονια !!!!Τι μηνα εισαι??

Αληθεια και εγωωωωωωωω Μαρτη ποσο???Εγω 23 Κριοσ βλεπεις ανυπομονο πλασμα.Εχω κανει 2 σπερματενχυσεις και 2 εξωσωματικες σε φυσικο κυκλο


Mάρτη! Εσύ;;;;

Μήπως λίγο να το βγάλεις απ'το μυαλό σου να χαλαρώσεις κ πού ξέρεις; Πόσες εξωσωματικές έχεις κάνει;


31! όλοι οι Κριοί ανυπόμονοι, το ξέρω από πρώτο χέρι!!!  Very Happy 

Και εσυ κριαρακι τελεια!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Κοιτα εγω δεν ειμαι απο Β.Ελλαδα Χαλκιδικη εχω παει τρεις χρονιες και ειναι παρα πολυ ωραια καταπληκτικες θαλασσες αλλα υπαρχουν παρα πολλα καταπληκτικα μερη στην Ελλαδα.Παντως εξακολουθω να σε ζηλευω Χαλκιδικη που???


Καλα, πλακα κανω, δεν μου αρεσει και παααρα πολυ στη Χαλκιδικη,εχω παει σε πολυ καλυτερα μερη κι εχω ζησει και σε ενα νησι λιγα χρονια που ηταν υπεροχο το μερος και οι θαλασσες του...Κυριως, τωρα που το σκεφτομαι δεν συμπαθω τους Χαλκιδικιωτες, σχεδον μεγαλωσα εκει, οποτε μπορω να εχω αποψη, γιατι εχουμε σπιτι και πηγαινα 3 μηνες φουλ το καλοκαιρι και αυτο που θυμαμαι παντα ειναι η κουτοπονηρια τους και το ποσο φραγκοφονιαδες ειναι...(Οχι οτι στα νησια δεν ειναι, αλλα εκει...την ειχαν δει καπως)....Στο δευτερο ποδι εχουμε σπιτι..

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα να περασετε λιλακι μου να κανεις τα μπανακια σου κ να χαλαρωσεις. αγγελικη-αθηνα δεν ξερεις ποτε τι γινετε οποτε μην απελπιζεσαι ακομα.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστω κοριτσια! Ευχομαι να περασετε ολες ενα ομορφο σ/κ και απο βδομαδα να εχουμε κι αλλες β χοριακες, κι αλλες κοιλιτσες κι αλλα μωρακια! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 531909 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα να περασεις κοριτσι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 654316 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κι από μένα κοριτσάκια!! Τιτίνο, μπράβο σου που το παίρνεις χαλαράαα!! Έτσι, δεν πτοούμαστε!! Αφήστε ξεκίνησε και εδώ η ζέστη!! Πφφφ μας ματιάξατε βρε κορίτσια, μια χαρά ήμασταν με τις κουβερτούλες μας! Χιχι!! Το μόνο που ευχαριστιέμαι απ'τη ζέστη, είναι που απλώνω τα ρούχα ανέμελη!!  Very Happy

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λιλλυ καλά να περάσετε!! Και μην αργήσεις να γυρίσεις, γιατί είσαι ο φωτεινός μας παντογνώστης!! Δε ζούμε χωρίς εσένα!! Χαχαχα!!

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσουλια!!!ειμαι μια νυφη πανετοιμη να το καραδιασκεδασει!!!! αυριο επιτελους εφτασε η μερα! η ακατανομαστη οχι ακομη αλλα ισως θα φταινε οι προετοιμασιες!!! τα φιλια μου σε ολες και τα λεμε πολυ συντομα να σας ενημερωσω για τα του γαμου κτλ κτλ!!!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Liontarina29 έγραψε:Γεια σας κοριτσουλια!!!ειμαι μια νυφη πανετοιμη να το καραδιασκεδασει!!!! αυριο επιτελους εφτασε η μερα! η ακατανομαστη οχι ακομη αλλα ισως θα φταινε οι προετοιμασιες!!! τα φιλια μου σε ολες και τα λεμε πολυ συντομα να σας ενημερωσω για τα του γαμου κτλ κτλ!!!!
Η ώρα η καλή Λιονταρίνα, να περάσετε πανέμορφα και να το ευχαριστηθείτε από καρδιάς γιατί αυτές οι στιγμές είναι μοναδικές!! Τέλος, αν ήταν στο χέρι μας μάλλον όλες θα σου στέλναμε ένα σποράκι δώρο.. Χαχα!! Στο εύχομαι ολόψυχα, όμως, να 'ναι αυτό το δώρο σας!!

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Marianna50 έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:Γεια σας κοριτσουλια!!!ειμαι μια νυφη πανετοιμη να το καραδιασκεδασει!!!! αυριο επιτελους εφτασε η μερα! η ακατανομαστη οχι ακομη αλλα ισως θα φταινε οι προετοιμασιες!!! τα φιλια μου σε ολες και τα λεμε πολυ συντομα να σας ενημερωσω για τα του γαμου κτλ κτλ!!!!
Η ώρα η καλή Λιονταρίνα, να περάσετε πανέμορφα και να το ευχαριστηθείτε από καρδιάς γιατί αυτές οι στιγμές είναι μοναδικές!! Τέλος, αν ήταν στο χέρι μας μάλλον όλες θα σου στέλναμε ένα σποράκι δώρο.. Χαχα!! Στο εύχομαι ολόψυχα, όμως, να 'ναι αυτό το δώρο σας!!

Μαριάννα μου σε υπερευχαριστω για τις πολύ ομορφες ευχες σου!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα να σας ανταποδωσω με πολλα σπορακια σε ολες ολες σας!!!για να δουμε γιατι μου λενε πως ειμαι γουρλου!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Βρε κοριτσια μου σημερα στη δουλεια σηκωσω ενα κιβωτιο κι ενα ενοιωσα ενα εντονο τραβηγμα.
Σε περιπτωση εγκυμοσυνης αν κατι δεν πηγαινε καλα δεν θα επρεπε να εχω καποιο σημαδι;


Λογικά θα είχες κάποια αιμορραγία..

Και εσύ βρε κοριτσάκι μου, αφού έχεις υποψία εγκυμοσύνης γιατί σήκωσες βάρος;;; εεεεε;;;;;; θα σε μαλώσω!!!  Mad 
θ
Ι
Dimimi  μου δυστυχως αυτη ειναι η δουλεια μου.
Κανω παραλαβες και αναγκαστικα σηκωνω αρκετα βαρη καθημερινα.
Βεβαια προσπαθω οσο μπορω να προσεχω ειδικα τις κρισιμες μερες.




Αχ βρε κορίτσι μου... Αν δεν μπορείς να το αποφύγεις , τουλάχιστον δεν μπορείς να τα σέρνεις;

Κανω οτι μπορω ειλικρινα.
Και εσυ κουνελακι βλεπω το 82 εισαι???πιο μηνα παρακαλω ???
ε

Εγω κοριτσια μου ειμαι το 81 και αυγουστο.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Βρε κοριτσια μου σημερα στη δουλεια σηκωσω ενα κιβωτιο κι ενα ενοιωσα ενα εντονο τραβηγμα.
Σε περιπτωση εγκυμοσυνης αν κατι δεν πηγαινε καλα δεν θα επρεπε να εχω καποιο σημαδι;


Λογικά θα είχες κάποια αιμορραγία..

Και εσύ βρε κοριτσάκι μου, αφού έχεις υποψία εγκυμοσύνης γιατί σήκωσες βάρος;;; εεεεε;;;;;; θα σε μαλώσω!!!  Mad 
θ
Ι
Dimimi  μου δυστυχως αυτη ειναι η δουλεια μου.
Κανω παραλαβες και αναγκαστικα σηκωνω αρκετα βαρη καθημερινα.
Βεβαια προσπαθω οσο μπορω να προσεχω ειδικα τις κρισιμες μερες.




Αχ βρε κορίτσι μου... Αν δεν μπορείς να το αποφύγεις , τουλάχιστον δεν μπορείς να τα σέρνεις;

Κανω οτι μπορω ειλικρινα.
Και εσυ κουνελακι βλεπω το 82 εισαι???πιο μηνα παρακαλω ???
ε

Εγω κοριτσια μου ειμαι το 81 και αυγουστο.
Ααααα παρθενάκι εε;; Τους λατρεύω τους Παρθένους!!  I love you I love you 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγω παρθενος και ο αντρας μου.
Οποτε καταλαβαινετε τι γινεται στο σπιτι.
Ε δεν μπορω να πω οτι εχουμε και τον πιο ευκολο χαρακτηρα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Κι εγω παρθενος και ο αντρας μου.
Οποτε καταλαβαινετε τι γινεται στο σπιτι.
Ε δεν μπορω να πω οτι εχουμε και τον πιο ευκολο χαρακτηρα.
Εγώ είμαι Ζυγός και ο άντρας μου Παρθένος, αλλά καμία σχέση.. Αν με γνωρίσεις λες 100% Παρθένος εγώ και ο άντρας μου άνευ ζωδίου, είναι απλά ότι να 'ναι!! Χαχα!! Μια χαρά είναι οι Παρθένοι, οι άλλοι δεν τους καταλαβαίνουν!!!  Wink 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Κι εγω παρθενος και ο αντρας μου.
Οποτε καταλαβαινετε τι γινεται στο σπιτι.
Ε δεν μπορω να πω οτι εχουμε και τον πιο ευκολο χαρακτηρα.
Εγώ είμαι Ζυγός και ο άντρας μου Παρθένος, αλλά καμία σχέση.. Αν με γνωρίσεις λες 100% Παρθένος εγώ και ο άντρας μου άνευ ζωδίου, είναι απλά ότι να 'ναι!! Χαχα!! Μια χαρά είναι οι Παρθένοι, οι άλλοι δεν τους καταλαβαίνουν!!!  Wink 

Εχουμε ακριβως τον ιδιο χαρακτηρα και γι'αυτο το λογο ταιριαζουμε αλλα και συγκρουομαστε ταυτοχρονα.
Βεβαια πρεπει να παραδεχτω οτι εχω λιγο πεισμα και παραξενια παραπανω.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Κι εγω παρθενος και ο αντρας μου.
Οποτε καταλαβαινετε τι γινεται στο σπιτι.
Ε δεν μπορω να πω οτι εχουμε και τον πιο ευκολο χαρακτηρα.
Εγώ είμαι Ζυγός και ο άντρας μου Παρθένος, αλλά καμία σχέση.. Αν με γνωρίσεις λες 100% Παρθένος εγώ και ο άντρας μου άνευ ζωδίου, είναι απλά ότι να 'ναι!! Χαχα!! Μια χαρά είναι οι Παρθένοι, οι άλλοι δεν τους καταλαβαίνουν!!!  Wink 

Εχουμε ακριβως τον ιδιο χαρακτηρα και γι'αυτο το λογο ταιριαζουμε αλλα και συγκρουομαστε ταυτοχρονα.
Βεβαια πρεπει να παραδεχτω οτι εχω λιγο πεισμα και παραξενια παραπανω.
Καλά ως γυναίκες λογικό αυτό!! Εμείς το ακριβώς αντίθετο, είμαστε μαύρο-άσπρο.. Δεν συγκρουόμαστε συχνά, αλλά άμα γίνει, τον 3ο Παγκόσμιο τον έχουμε για πλάκα!!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
liontarina μου η ωρα η καλη κοριτσι μου σου ευχομαι να εχεις εναν ευτυχισμενο γαμο να χαμογελατε παντα και να εχετε ολα τα καλα του κοσμου. και φυσικα γρηγορα με απογονους.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσια για μενα τι λετε που ειμαι διδυμος με οροσκοπο παρθενο κ ο αντρας μου κριος με λιονταρι??? μονη μου τσακωνομαι εδω μεσα ασε που ειναι τοσοοοοο εγωιστης μεχρι αυδιας

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
darsel έγραψε:
irene-_- έγραψε:
darsel έγραψε:
irene-_- έγραψε:
darsel έγραψε:ζουμε ολες απο ενα δραμα βλεπω ετσι??
#######

ρηνουλακι μου πολυ χαιρομαι κουκλαρα μου

αντε να εχεις γιο να ειναι ετοιμος για την μπαρμπα σταθουλα μου!



 Laughing Laughing Laughing μια χαρα θα ειναι δροσερη και καλοδιατηρημενη η νυφη!!!σαν τα κρυα τα νερα!!!! Laughing Laughing 

εεεεετσι!!!! Ice Queen  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 328109 


ναι αλλα θελω ζεστη καρδια!!!!δεν τον δινω οπου κι οπου τον γιο  Laughing Laughing 

μμμμμ αμα μοιασει στη μανα της την κρυοκωλη, σωθηκες!!! ευτυχως ομως λενε η νυφη της πεθερας θα μοιασει!!!!!!


ε εκλεισε τοτε θα την παρουμε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 18 654316 


Αχχχχ Εΐρηνη μου γλυκια...ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ αυτη !!!  Εχει ταξει τη δροσερη και καλοδιατηρημενη κορη σε ολες τις αγορομανες εδω μεσα...Πρωτα πρωτα στο Ντεμακι με τον Διανελλακο! Ολο "συμπεθερα" και "συμπεθερα" πανε....
Ακου μεεεεε... Razz Razz 

απαπαπα συκοφαντιες!!! ρηνουλα μου μην την ακους. 5 ειναι τα ατιμα, να μην ειναι τουλαχιστον τα 3 κορες??? εδω χρειαζομαι και τριτη συμπεθερα!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι έγινε καλέ, που πήγατε όλες;;

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzeni27 έγραψε:βρε κοριτσια για μενα τι λετε που ειμαι διδυμος με οροσκοπο παρθενο κ ο αντρας μου κριος με λιονταρι??? μονη μου τσακωνομαι εδω μεσα ασε που ειναι τοσοοοοο εγωιστης μεχρι αυδιας

εγω ειμαι πολυ τυχερη δεν τσακωνομαστε ποτε. κι αν τσακωθουμε παραδεχεται οτι εχω δικιο οποτε τελος καλο ολα καλα!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
darsel έγραψε:
tzeni27 έγραψε:βρε κοριτσια για μενα τι λετε που ειμαι διδυμος με οροσκοπο παρθενο κ ο αντρας μου κριος με λιονταρι??? μονη μου τσακωνομαι εδω μεσα ασε που ειναι τοσοοοοο εγωιστης μεχρι αυδιας

εγω ειμαι πολυ τυχερη δεν τσακωνομαστε ποτε. κι αν τσακωθουμε παραδεχεται οτι εχω δικιο οποτε τελος καλο ολα καλα!
Αχαχαχαχαχ!! Μια χαρά, εμένα πάλι απλά με γράφει και φωνάζω μόνη μου!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:βρε κοριτσια για μενα τι λετε που ειμαι διδυμος με οροσκοπο παρθενο κ ο αντρας μου κριος με λιονταρι??? μονη μου τσακωνομαι εδω μεσα ασε που ειναι τοσοοοοο εγωιστης μεχρι αυδιας
Πάντως εγώ για τους Κριούς έχω παρατηρήσει ότι αν βρεις τα κουμπιά τους τους κάνει παιχνιδάκι!! Απλά, θέλει διπλωματία.. Μπορείς να κάνεις ότι συμφωνείς μαζί του αλλά παράλληλα να του παρουσιάζεις και μια άλλη οπτική!! Και τότε, δε θα τσακώνεστε!!  Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις