Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα


κ εγω στην αυχενικη ειχα κατενθουστιαστει π εβλεπα ένα μικροσκοπικο μωρακι στην οθονη, νομιζω ότι είναι η στιγμη π καταλαβαίνεις τι σημαινει ν εισαι εγκυος


εμας κρατησε πολύ ωρα η εξεταση γτ η μικρη δεν επαιρνε σωστη θεση γ ν γινουν οι μετρήσεις κ τ φυλο δ μας τ ειχε πει γτ δεν ηταν 100% σιγουρος μ τ ειπε την επομενη φορα

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελεια εμπειρια τι να λεμε...κ μενα μου ειπε σηκω λιγο περπατα για να παρει καλη θεση....αχ αχ αντε σντεεεεε παμε για δευτερο κοριτσιαααα να τσ ξσνα λεμε παλι χαχαχα

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
 Very Happy kalo auto me ton vegko!kala den to suzhtw me to pou kanw thn auxenikh tha sas pw k egw pws eniwsa....den pernane oi meres gamwto Mad 
ta efaga ta fasolakia alla twra phra thn merenta mprosta mou me ena koutali sto xeri Embarassed ti kanw....

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε: Very Happy kalo auto me ton vegko!kala den to suzhtw me to pou kanw thn auxenikh tha sas pw k egw pws eniwsa....den pernane oi meres gamwto Mad 
ta efaga ta fasolakia alla twra phra thn merenta mprosta mou me ena koutali sto xeri Embarassed ti kanw....

χαχαχαχαχαχα τα κρουασαν σοκολατα 5 5 τα ετρωγα παλι καλα πηρα μονο 11κιλα

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ntina θυμασαι..πως περασε ο καιρος..οπως το λες αντε να παμε για το δευτερο να τα ξανα λεμε..

κοριτσι οταν θα πας για την αυχενικη..να μας πεις...

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
reniapa έγραψε:ntina θυμασαι..πως περασε ο καιρος..οπως το λες αντε να παμε για το δευτερο να τα ξανα λεμε..

κοριτσι οταν θα πας για την αυχενικη..να μας πεις...


κανε add στο Facebook με εκανε προχθες η ιουλιανα θσ με δεις

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tha sas pw reniata thn idia hmera k olas Very Happy 
ntina polu kala 11 kila mono....mpa egw ama paw etsi me vlepw me 20 kila parapanw αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 585182 to kalo einai pws eimai 1.78 opote de tha kanei toso mpam αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 13953 
alla pali fobamai...

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε:tha sas pw reniata thn idia hmera k olas Very Happy 
ntina polu kala 11 kila mono....mpa egw ama paw etsi me vlepw me 20 kila parapanw αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 585182 to kalo einai pws eimai 1.78 opote de tha kanei toso mpam αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 13953 
alla pali fobamai...


μην αγχωνεσαι για τα κιλα φευγουν φαε φαε να μεγσλωσει το μπουμπουκι σου

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην αγχωνεσαι για τα κιλα,φευγουν γρηγορα..εγω πηρα 10 κιλα κ τρ μετα απο 3 μηνες σχεδον εχω χασει 19...μη σκας..

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
reniapa έγραψε:μην αγχωνεσαι για τα κιλα,φευγουν γρηγορα..εγω πηρα 10 κιλα κ τρ μετα απο 3 μηνες σχεδον εχω χασει 19...μη σκας..

πες νας το κολπο ρε ρενια να χασουμε παραπάνω κ εμεις. ..εμενα η σαμπρελα εχει μεινει λιγο γαμωτοοοο

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η μικρη μου εχει αλλεργια στ γαλακτομικα στα παντα μεχρι και σε ιχνη..κ ετσι δε μενει κ τιποτα να τρωω.. οταν το εμαθα κ επρεπε να τ εφαρμοσω σοκαριστηκα αλλα τωρα συνηθισα..μια φορα τη μερα γευμα κ τ υπολοιπη φρουτα..

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
reniapa έγραψε:η μικρη μου εχει αλλεργια στ γαλακτομικα στα παντα μεχρι και σε ιχνη..κ ετσι δε μενει κ τιποτα να τρωω.. οταν το εμαθα κ επρεπε να τ εφαρμοσω σοκαριστηκα αλλα τωρα συνηθισα..μια φορα τη μερα γευμα κ τ υπολοιπη φρουτα..


ελα ρε η μπουμπουκα...ενταξει δεν πειραζει το μωρο να ναι καλα να περνει κιλα κ οτι θελει ας φαει

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
na eiste kala re koritsia otan milaw me sas niwthw kala pou trww etsi Smile 
giati o kuklos mou pou me vlepei na trww mou lene 'ftanei oxi toso'k den exw balei akoma pou na ebaza k olas....
na sas rwthsw....akousa oti an trws apo auta pou kanoun allergies otan eisai egkuos (gala fustikia aktinidia fraoules)oti duskola to mwro tha exei allergies apo auta argotera....isxuei?????
h mhtera mou,mou eipe oti se mena den epeine polu gala giati anagouliaze k otan me gennhse eixa allergia sto gala mhnes....k meta stamathse scratch 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε:na eiste kala re koritsia otan milaw me sas niwthw kala pou trww etsi Smile 
giati o kuklos mou pou me vlepei na trww mou lene 'ftanei oxi toso'k den exw balei akoma pou na ebaza k olas....
na sas rwthsw....akousa oti an trws apo auta pou kanoun allergies otan eisai egkuos (gala fustikia aktinidia fraoules)oti duskola to mwro tha exei allergies apo auta argotera....isxuei?????
h mhtera mou,mou eipe oti se mena den epeine polu gala giati anagouliaze k otan me gennhse eixa allergia sto gala mhnes....k meta stamathse scratch 

κοιτα αυτο θα στο πει καποιος ειδικος μην σου λεω ψεματα!!!!..παντως και εγω δεν επινα γαλα δεν το αντεχα καθολου αλλα το μωρο μου Δοξα Τον Θεο δεν εχει μεχρι στιγμης καποια αλεργια!!!

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 587529 tha rwthsw ton giatro pali!ton koufana pou ton koufana as ton rwthsw k auto....

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε: αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 587529 tha rwthsw ton giatro pali!ton koufana pou ton koufana as ton rwthsw k auto....

γιατι τον κουφανες τον ανθρωπο καλε?

Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Σοφία η μέλλουσα μανούλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ σε δυο βδομάδες θα κάνω την αυχενική στο Προγένεσις στον Πειραιά..Έχει κάνει κάποια άλλη κοπέλα εκεί ή ξέρει τίποτα??

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Σοφία η μέλλουσα μανούλα"]Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ σε δυο βδομάδες θα κάνω την αυχενική στο Προγένεσις στον Πειραιά..Έχει κάνει κάποια άλλη κοπέλα εκεί ή ξέρει τίποτα?? [/quote

εχει κανει μια γνωστη μου κ απο τι ξερω ειναι καλα εκει. ..αντε αντε ποιος τη χαρη σου θα ξετρελαθεις

Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Σοφία η μέλλουσα μανούλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάρα μου σε ευχαριστώ..Ανυπομονώ πως και πως αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 654316 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία η μέλλουσα μανούλα έγραψε:Κοριτσάρα μου σε ευχαριστώ..Ανυπομονώ πως και πως αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 654316 
 



 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 328109 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 328109 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 328109 

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ase ntina akou me pou sou lew...ton koufana!
logo epaggelmatos(eimai noshleutria)exoun dei polla ta matia mou k otan eisai mesa sth arrwstia k me ola auta pou exw diabasei sta biblia fobasai toso mhn ta patheis esu ola auta pou trelenesai αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 875502 eeee loipon k gia na mhn trelathw egw eipa na trelanw ton giatro Very Happy 

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JELLYFISH έγραψε:έκανα αυχενική με την Σκήφτα στο ιασώ Λάρισας και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη, ήταν γλυκύτατη, αναλυτική, προσεκτική πρόθυμη να απαντήσει σε όλες τις απορίες, και δε βιαζόταν καθόλου. Η εξέταση κράτησε 1,5 ώρα. φύλο μας είπε με πολύ μεγάλη επιφύλαξη, γιατί δε βοηθούσε και η θέση.. πάντως μέσα έπεσε. νομίζω ένα 70% δίνουν στο φύλο πάνω κάτω...Πήραμε dvd, χαρτί με αναλυτικές μετρήσεις και αρκετές φωτογραφίες από τον υπέρηχο. Κόστισε 150 ευρώ.
Στην αυχενική ελέγχουν όλα τα όργανα του παιδιού, και βλέπουν πόσες πιθανότητες υπάρχουν, με βάσει των μετρήσεων να παρουσιάσει το παιδί κάποιο γενετικό σύνδρομο ή κάποιο άλλο πρόβλημα.. αυτά σε συνδυασμό με κάτι μετρήσεις που σου κάνουν στο αίμα.
Είναι πολύ ωραία και συγκινητική εμπειρία γιατί βλέπεις το ανθρωπάκι σου αναλυτικά. βέβαια έχεις και τρομερή αγωνία μήπως κάτι δεν πάει καλά...
Με το καλό σου εύχομαι.

Η Σκυφτα για μενα ειναι ΘΕΑ!!!!!!!
Δεν υπαρχει η γυναικα!!!!!
2 ωρες εξεταση!!!!
το κατα ευχαριστηθηκα!!!!!!!!!! αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 328109 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 328109 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 328109 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε:ase ntina akou me pou sou lew...ton koufana!
logo epaggelmatos(eimai noshleutria)exoun dei polla ta matia mou k otan eisai mesa sth arrwstia k me ola auta pou exw diabasei sta biblia fobasai toso mhn ta patheis esu ola auta pou trelenesai αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 875502 eeee loipon k gia na mhn trelathw egw eipa na trelanw ton giatro Very Happy 


κοιτα τωρα να ξεχασεις τα αρνητικα της δουλειας σου κ να χαρεις την καθε στιγμη γιατι πρωτον είναιμμοναδική δευτερον οτι νιωθεις νιωθει κ το μωρο κ δεν υπαρχει λογος γιατι θα πανε ολα καλα

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ntina to kserw dikio exeis.....ase de douleuw allo twra pou na douleua αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 585182 
to agxos k to klama einai sthn kathhmerhnothta mou twra αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 534787 
kai to kako einai oti den mporw na ta apobalw!k panta skeftomai auto oti krima einai to mwro ta katalabainei ola twra Crying or Very sad 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε:ntina to kserw dikio exeis.....ase de douleuw allo twra pou na douleua αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 585182 
to agxos k to klama einai sthn kathhmerhnothta mou twra αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 2 534787 
kai to kako einai oti den mporw na ta apobalw!k panta skeftomai auto oti krima einai to mwro ta katalabainei ola twra Crying or Very sad 


γιατι κοπελα μου να κλαις? αφου περνας την καλυτερη φαση της ζωης σού

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις