Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ola ta agxoi mias neas manoulas me kanoun na agxonomai k na klaiw...den kserw an to eixate k eseis..tha pane ola kala?tha ta bgalw oikonomika?ante na metakomhsw....ti tha prwto paroume gia to mwro.....tha eimaste opws prin me ton antra mou?akoma k to sex,ola auta me problhmatizoun... αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 534787 

Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Σοφία η μέλλουσα μανούλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ λίγο σε καταλάβω κορίτσι μου..Και εγώ σκέφτομαι τόσαααα...Αλλά μην κλαις και στεναχωριέσαι σκέψου το μωράκι που έχεις μέσα σου και το καταλαβαίνει...

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε:ola ta agxoi mias neas manoulas me kanoun na agxonomai k na klaiw...den kserw an to eixate k eseis..tha pane ola kala?tha ta bgalw oikonomika?ante na metakomhsw....ti tha prwto paroume gia to mwro.....tha eimaste opws prin me ton antra mou?akoma k to sex,ola auta me problhmatizoun... αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 534787 


καθε αρχη κ δυσκολη κοπελα μου...κ σιγα σιγα θα ξαναμπιυν σε μθα σειρα...το μωρο θα σας βγαλςι απο τους ρυθμους σας αλλα καθως περναει ο καιρος θα γινουν ολα οπως πριν...οσο για το κλαμα κ εγω εκλαιγα ειναι νορμαλ ολα αυτα

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
euxaristw re koritsia....h alhtheia einai oti otan akous pws k alles exoun brethei se paromoia thesh hremeis ligaki Crying or Very sad twra mpleksate me mena thn klapsiara k prhxtra.....

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε:euxaristw re koritsia....h alhtheia einai oti otan akous pws k alles exoun brethei se paromoia thesh hremeis ligaki Crying or Very sad twra mpleksate me mena thn klapsiara k prhxtra.....

χαχαχαχ χειροτερη κλαψιαρα απο εμενα δεν υπαρχει....σου λεω απο προσωπικη εμπειρια οπως οταν βλεπεις το μωρο σου τα ξεχνας ΟΛΑ....εγω ημουν 8 μηνες κρεβατι...περασα δυσκολα με ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ νοσηλευτηκα για να μην γεννησω πολυυυυυυ πρωορα και η ψυχολογια μου ηταν σκατα..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΓΕ πεταγα στα συννεφαααααααα Razz Razz Razz Razz 

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 606100  mprabo 8 mhnes?egw emeina 4 meres giati eixa liga kafe ygra k kontepsa na trelathw!otan akouw tetoia tarakouniemai k lew "pes doksa to theo pou exeis thn ugeia sou"
de se ponouse h mesh?egw toso ligo k trelathhka apo ton pono αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 875502 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε: αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 606100  mprabo 8 mhnes?egw emeina 4 meres giati eixa liga kafe ygra k kontepsa na trelathw!otan akouw tetoia tarakouniemai k lew "pes doksa to theo pou exeis thn ugeia sou"
de se ponouse h mesh?egw toso ligo k trelathhka apo ton pono αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 875502 

κανεις υπομονη για το μωρο σου...μπορεις να κανεις κ αλλιως;....Ο Θεος σου δινει τετοια δυναμη που δεν φανταζεσαι

Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Σοφία η μέλλουσα μανούλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έτσι είναι κορίτσια μου...η καθεμιά περνάει κάτι..αλλά αυτό να έχεις στο νου σου το μωράκι σου..Α και μπράβο Ντίνα μου 8 μήνες??

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
a are sporakia ti kanoume toso pou sas agapame αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 990599   αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 612298 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία η μέλλουσα μανούλα έγραψε:Έτσι είναι κορίτσια μου...η καθεμιά περνάει κάτι..αλλά αυτό να έχεις στο νου σου το μωράκι σου..Α και μπράβο Ντίνα μου 8 μήνες??

εκανα συσπασεις απο τον 5 μηνα...μονο τουαλετα πηγαινα κ μολις σηκωνομουθν ναααα παλι συσπασεις...ασταααα

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε:a are sporakia ti kanoume toso pou sas agapame αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 990599     αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 612298 


ολα για αυτα κοριτσι μου...χαλαλι τους!!!....θα το παιρναγα ξανα και ξανα και ξαναααα

zenaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμεις την κάναμε στις 18 Ιουνίου ενας υπέρηχος είναι και μια αιματολογική τελείως ανώδυνη άκρως ομως υπέροχη εμπειρία γιατι βλεπει το μωρακι σου ποιο αναλυτικά οπως τις λειτουργίες των οργάνων του της αντιδράσεις και το φύλο εμας ομως πείσμωσε και δεν ελεγε να βγάλει τα πόδια που ειχε σε θεση οκλαδόν και το μονο που καταδέχθηκε ηταν να δειξει μονο ποπό οπότε στις 7 Ιουλίου θα δούμε πάλι για το φύλο  Wink Wink 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zenaki έγραψε:Εμεις την κάναμε στις 18 Ιουνίου  ενας υπέρηχος είναι και μια αιματολογική τελείως ανώδυνη άκρως ομως υπέροχη εμπειρία γιατι βλεπει το μωρακι σου ποιο αναλυτικά οπως τις λειτουργίες των οργάνων του της αντιδράσεις και το φύλο εμας ομως πείσμωσε και δεν ελεγε να βγάλει τα πόδια που ειχε σε θεση οκλαδόν και το μονο που καταδέχθηκε ηταν να δειξει μονο ποπό οπότε στις 7 Ιουλίου θα δούμε πάλι για το φύλο  Wink Wink 

ΑΑΑΑ την ppay λες ε; να συνοδευεται με την αυχενικη διαφανεια αυτη...στην ουσια ειναι μια επιπλεον εξεταση αιματολογικη που επιβαιβαιωνει τα αποτελεσματα της αυχενικης...με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου

Σοφία η μέλλουσα μανούλα

Σοφία η μέλλουσα μανούλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο Ντίνα μου..δλδ ξάπλα πέντε μήνες ε...Ζενάκι τέλεια εμπειρία δεν είναι????Εγώ ανυπομονώ για την δική μου  αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 215994 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι και 1 εβδομαδα πριν μπω στο μηνα μου γεννησα...ειδα ενα βραδυ στον υπνο μου οτι γεννησα ....δεν λεω κατι λεω οκ το υποσεινηδητο ειναι...το απογευμα μου λεει ο αντρας μου ρε συ δεν σου ειπα...ειδα οτι γεννησες...τρωω φλασιια...και οταν ημουν στο χειρουργειο μου λεει ο γιατρος μου απο πανω...ρε ντινα ειδα οτι γεννησες στον υπνο μου...ενταξει εκει λεω εκτακτο ανακοινωθεν ειμαι...χαχαχαχαχαχ

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mou kanei entiposi pou kamia dn ekane endokolpiki e3etash (egw exw piso tn mitra mou k dn ginotan allios) dn yparxh kalutero apo to na t vlepeis se mia terastia o8onh  αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 536304  k egw etsi hmouna me th merenta k ths sokolates agkalia k phra 30 kila

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kerasoula έγραψε:mou kanei entiposi pou kamia dn ekane endokolpiki e3etash (egw exw piso tn mitra mou k dn ginotan allios) dn yparxh kalutero apo to na t vlepeis  se  mia terastia o8onh  αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 536304   k egw etsi hmouna me th merenta k ths sokolates agkalia k phra 30 kila


ενδοκολπικη κανεις στην αρχη της εγκυμοσυνης εγω έτσι ξερω κ ετδι εγινε σε μενα

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tn ayxenikh diafania ekana endokolpikh mono ts ypolipes e3etashs kanonika ts ekana me yperixo

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kalhmera koritsia  αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 536304 
shmera eimai polu xaroumenh giati bgainei o mhnas k se 2 ebdomades erxetai h wra gia thn auxenikh αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 328109 thelw toso polu na to zhsw...tha sas zalizw gia kamia ebdomada meta Embarassed pou na kanw k ton megalo uperhxo.....
oi perissoteroi giatroi sthn eksetash prin thn auxenikh kanoun ton teleutaio endokolpiko(akousa pollous pou apo ton prwto yperhxo kanoun koiliako) twra an uparxei allo problhma me thn mhtra k den mporei na dei alliws giati k to nini einai mikro akoma,katholou parakseno na kanei endokolpiko.

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="angel24:)"]kalhmera koritsia  αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 536304 
shmera eimai polu xaroumenh giati bgainei o mhnas k se 2 ebdomades erxetai h wra gia thn auxenikh αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 328109 thelw toso polu na to zhsw...tha sas zalizw gia kamia ebdomada meta Embarassed pou na kanw k ton megalo uperhxo.....
oi perissoteroi giatroi sthn eksetash prin thn auxenikh kanoun ton teleutaio endokolpiko(akousa pollous pou apo ton prwto yperhxo kanoun koiliako) twra an uparxei allo problhma me thn mhtra k den mporei na dei alliws giati k to nini einai mikro akoma,katholou parakseno na kanei endokolpiko.
[/quo

καλημερα κοριτσακι μου αντεεεεε αντεεεεεε ερχεται η μεραααα .....παντως εχετε δικιο στην αυχενικη μολις τελειωσε μου ειδε τον τραχηλο ενδοκολπικα....εχει δικιο και η αλλη η κοπελα που το ανεφερε...το ειχα ξεχασει τελειως αυτοοοοοο...ιουυυυυυ παντα με ανατριχιαζε...και που να δεις στο τελος που θελω να δουν τον τραχηλο που εμενα προσωπικα με πεθαινε στον πονο οταν ηταν να βαλει αυτο το μαραφετη που κανεις το τεστ παπ....ιουυυυυυυυ...ααααα επισης δε μπορω και την καμπυλη ζαχαρου...χαχαχαχαχα...angel μου σου εκανα την καρδια περιβολλη ε; χαχαχαχαχα..ολαααααα καλαααα βρεεεεε..οταν εχεις το μπουμπουκι σου ομως μεσα δεν σκεφτεσαι τιποτα...ΦΟΒΟΜΟΥΝ πολυ δεν στο κρυβω...αλλα ελεγα για το παιδι μου αυτο ελεγα για το παιδι μου  αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 654316 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 654316 αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 654316 

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα την αυχενικη μου την αρχισε με κοιλιακο υπερηχο κ επειδή η μικρη τ εσκασε κ ηθελε ν βλεπει καλυτερα την τελειωσε ενδοκολπικα

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
 pale geia sou re ntina pou mou eftiakses thn mera twra..... αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 534787 
twra mporw na sou pw pws to skeftomai na paw na kanw thn auxenikh.

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel24:) έγραψε: pale geia sou re ntina pou mou eftiakses thn mera twra..... αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 534787 
twra mporw na sou pw pws to skeftomai na paw na kanw thn auxenikh.


ελα ρεεεεεε αντζελακοοοοοο καθολου δεν ποναει...θα με θυμηθεις...ουτε καν ουτε καν αληθεια σου λεω.....κοιτα οταν πας στον 8 και θελησει να δει τον τραχηλο θα πονεσεις πολυ λιγο....βασικα μπορει να ειναι και στο οργανισμο μην σου λεω βλακειες...αλλα φανταζομαι επειδη εχουν κατεβει ολα μεσα εχουνε ζουμπιχτει πως να το πω πονας λιγο...αλλα μην φανταστεις

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iouliana έγραψε:εμενα την αυχενικη μου την αρχισε με κοιλιακο υπερηχο κ επειδή η μικρη τ εσκασε κ  ηθελε ν βλεπει καλυτερα την τελειωσε ενδοκολπικα



ναι καπως ετσι εγινε

angel24:)

angel24:)
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τωρα δεν το σωζεις αλλο....ωχ παναγια κ ποσο δεν τα θελω αυτα  αυχενικη διαφανεια:ποια η εμπειρια σας? - Σελίδα 3 585182 τωρα ελπιζω μονο να ειμαι τυχερη ντινα μηπως δε μου το κανει....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις