Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 1:20 am

Mariza_30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε Στέβη, διαβάζω τα κατεβατά σου και πραγματικά μ έχεις αφήσει άφωνη!Δεν χρειάζεται να φρικάρεις τόσο πολύ, ούτε να τρελαίνεσαι.Οκ η κοπέλα είπε ότι της φαίνονται λίγα και ότι ο τύπος που εργαζόταν για τόσα που είχε της έδινε λίγα.Εμένα προσωπικά αδιάφορη μ αφήνει.Ο καθένας το βλέπει από τη σκοπιά του, αλλά εσύ φρίκαρες κυριολεκτικά χωρίς λόγο.
Cool!!!!!!

27Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 2:20 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια χαρά! Όχι δεν είμαι παιδαγωγός αν και θα έπρεπε γιατί έχω μεγάλη αγάπη για τα παιδιά και πάντα φροντίζω να είναι ασφαλή και να περνάνε καλά Smile Παρόλα αυτά πιστεύω πως παίζει ρόλο και η περιοχή και αν θα κάνω δουλειές ή όχι γιατί πχ εγώ είχα δυο παιδιά αλλά ξεσκιζόμουν να κάνω και τις δουλειές τύπου τζάμια,σκούπισμα,2 μπάνια,κάθε μέρα και στρώσιμο κρεβατιών και τα μπαλκόνια αρκετές φορές.ε 350 για αυτά νομίζω είναι λίγα στο Χαλάνδρι ειδικά όταν ο ένας είναι υποδευθυντής σε τράπεζα,νοικιάζει σπίτια στην Πάρο και η άλλη είναι γυμνάστρια.Όπως και να έχει αν σας ενδιαφέρει έχω μια φίλη που έχει τελειώσει από το επαγγελματικό λύκειο βρεφονηπιοκόμος και μένει Αγία Παρασκευή.


Ε δεν θα κάνεις και κουμάντο στα οικονομικά της κάθε οικογένειας για να δουλέψεις ή όχι εκτός αν θέλεις να μας πεις ότι κοιτάζεις τι δουλειά κάνει ο άντρας και η γυναίκα ή τι εισοδήματα έχουν για να πηγαίνεις,τι διαβάζω πρωινιάτικα,θα μας πάρουν με τις πέτρες.
Άκου εκεί νοικιάζει σπίτια στη Πάρο και η άλλη είναι γυμνάστρια....και εσένα τι σε νοιάζει αν νοικιάζουν σπίτια στη Πάρο και η κοπέλα αν είναι γυμνάστρια ;Δεν το κατάλαβα αυτό.Δηλαδή αν μένουν στη Κυψέλη δεν θα πας αλλά αν έχουν εισοδήματα και μένουν στη Κυψέλη θα πας;Να σου πω κοπέλα μου, ψάχνεις παιδάκια για να κρατάς ή ψάχνεις πλούσιους γονείς για να κρατήσεις παιδάκια με άλλο σκοπό ; 350 ευρώ είναι λίγα στο Χαλάνδρι και είναι πολλά στη Κάντζα ή στη Νίκαια ή στο Κερατσίνι ; Δε μας τα λες καλά,ευτυχώς που μας τα είπες για να μη σε πάρει καμία,τουλάχιστον εδώ μέσα,άντε μπράβο.

Συγνώμη αλλά είδες πουθενά να λέω ότι ρωτάω τον κάθε γονιό πρώτα τι δουλειά κάνει και μετά να δω αν θα δεχτώ ή όχι?Πάμε καλά.Εφόσον εργαζόμουν εκεί 9 μήνες λογικό είναι να το ξέρω.Βούτα τη γλώσσα στο μυαλό πρώτα πριν απαντήσεις.Τα πάντα μα τα πάντα παίζουν ρόλο.

28Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 2:27 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Stevi_tasos έγραψε:δηλαδή αν ερχόσουν σε εμάς , αν βγάζαμε 3000 το μήνα εγώ και ο άντρας μου ή αν βγάζαμε 5000 το μήνα θα μας ζητούσες 800 ευρώ ενω αν βγάζαμε 2000 το μήνα θα μας ζητούσες 600 και αν βγάζαμε 1000 θα μας ζητούσες 350 ενώ αν ήμασταν άνεργοι δεν θα ερχόσουν καθόλου αντί να πάρεις 300 ευρώ, να σου πω τρολλάρεις ή μου φαίνεται ;και μετά λες δεν έχεις δουλειά ή ψάχνεις ...πως να μην έχεις ή να μην ψάχνεις καιρό με αυτά που γράφεις;Λογικό είναι.Μπορείς να πας και στην Ελισάβετ να ζητήσεις να κάνεις τη Babysitter στα παιδιά του William και της Κατίνας Middelton για να σου δίνουν 10000 λίρες το μήνα που μένουν και σε ακριβή περιοχή .

Χαχαχα!Δεν είπα πουθενά ότι ψάχνω αρκετό καιρό Wink Και ναι έτσι όπως τα λες είναι.Τόσα ακριβώς θα ζήταγα γιατί εγώ δεν είμαι υπηρέτρια.Όπως και εσύ έτσι και εγώ είμαι άνθρωπος και προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο για το μέλλον μου.Αν εσύ ψάχνεις για μ@λάκες μαγκιά σου.Με κάτι ανθρώπους σαν και εσάς φτάσαμε εδώ που φτάσαμε.Άμα είναι έτσι κάτσε να σε γ....νε να λες και ευχαριστώ.

29Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 2:41 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
snoopy έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
snoopy έγραψε:
margdimitra έγραψε:Δήμητρα θα σου συνιστούσα να αφαιρέσεις από το προφίλ σου το fb και το twitter σου.
Στο φόρουμ μπαίνουν και παλαβοί και καλύτερα θα ήταν να είναι κρυμμένα πιο προσωπικά σου στοιχεία.

Για το θέμα θα πω μόνο...
Όσοι ζητάνε από κορίτσια που τους προσέχουν τα παιδιά να τους κάνουν και δουλειές... απλά τις εκμεταλλεύονται.
Εύχομαι να βρεις κάπου καλύτερες συνθήκες εργασίας.
Αν και στις μέρες μας...

συμφωνω απολυτα!!!!!!το παιδι θες να προσεχω και να ασχολουμε η να κανω και την καθαριστρια?το να κανεις μια ερωτηση εδω μεσα πια κατανταει επικινδυνο...αν ειναι δυνατον

ενώ το επικίνδυνο δεν είναι να ρωτάει η άλλη τι εισοδήματα έχει το ζευγάρι για να ζητησει ανάλογα χρήματα, τι λέτε ρε κορίτσια μιλάτε σοβαρά τώρα ή πλάκα κάνετε; Για διαβάστε τι λέει.Τι σχέση έχουν τα ενoiκιαζόμενα στη Πάρο και το επάγγελμα της κοπέλας ή του άντρα της και τι σχέση έχει αν μένουν στο Χαλάνδρι ή στο Περιστέρι και στο Αιγάλεω, στη Γλυφάδα ή στη Σαλαμίνα με την αμοιβή που θέλει να ζητήσει;Και βέβαια να κάνει και δουλειές όπως για παράδειγμα μαγείρεμα. ποια θα κάνει;Εγώ από τη δουλειά μου ή η πεθερά μου που είναι 90 χρονών; Στη δική μας δίνουμε 500 ευρώ και τα κάνει όλα και να θέλουμε και Σαββατοκύριακο δεν μας παίρνει τίποτα η κοπέλα και της δίνουμε εμείς κάποια επιπλέον και είναι και Ελληνίδα και με πτυχίο νηπιαγωγού και με ένα παιδάκι που ευτυχώς το κρατάει η μαμά της γιατί είναι μικρή γιαγιά και όχι μαμά όπως εγώ και πολλές άλλες εδώ μέσα που κάνουν τις εικοσδάρες και τις τριανταρες και είναι πατημένα σαραντα ή πενήντα.Λοιπον κλείνω γιατί οπως είπα μπάινω από τη δουλεια και βι΄ζομαι .
Όσες ειναι αντίθετες με την άποψη μου δεν πειράζει ξυδάκι  και καλή καρδιά αλλά όχι και να ρωτάει τώρα η καθε babysitter ποσα βγάζουμε γιατί θα τρελαθούμε δηλαδή.Σιγά μη της πούμε και πότε απαυτωνόμαστε.
απ'οτι καταλαβα δεν νομιζω να ρωταει τον καθε υποψηφιο εργοδοτη τι δουλεια κανει!!!αλιμονο.απλα εχει παραπονο και το εκφραζει.λες ρε π... μου τοσα βγαζεις....αλλα και παλι πολυ σωστα κανεις δεν σε βαζει με το ζορι να δουλεψεις.οταν εχεις αναγκη πας οπουδηποτε αρκει να θες πραγματικα να δουλεψεις

Ακριβώς είναι ένα παράπονο που εκφράζω και νομίζω έχω αυτό το δικαίωμα.Επίσης όταν η συμφωνία είναι κρατάς μόνο τα παιδιά και κάνεις κανα δυο δουλειές του σπιτιού με 350 οκ φυσικά δεν θα μίλαγα.Αλλά όχι να σου φορτώνει και άλλα και να πατάει στο φιλότιμο και στην ανάγκη και να καταλήγεις να κάνεις γενική με δυο παιδιά.Ακόμα,θα ήμουν τρελή αν ρώταγα τον κάθε ένα τη δουλειά κάνει πριν δεχτώ.Αλλά όταν δουλεύω 9 μήνες εκεί λογικό είναι να το γνωρίζω και για αυτό το ανέφερα.Για αυτό ξεκόλλα λίγο από τη ζωή σου και βούτα τη γλώσσα στο μυαλό πριν γράψεις το οτιδήποτε.Α και δεν σου ζητήσαμε να γράψεις την ιστορία της ζωής σου.Άμα ξεκινήσω να τα γράφω εγώ θα χρειαστούμε και δεύτερο site Wink Συνέχεια λέτε για αυτές που έχουν χαρτί παιδαγωγού κλπ.Ε λοιπόν ξέρω και εγώ κοπέλες με χαρτί παιδαγωγού που απλά το έχουν σαν προνόμιο αλλά στην πραγματικότητα παρατάνε τα παιδιά σε μια τηλεόραση και μιλάνε στο τηλέφωνο ή τους φωνάζουν κλπ.

30Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 2:45 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χείμαρρος πραγματικά η Στέβηηηηηηη!!!!! Laughing Laughing Laughing 

31Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 2:48 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roodie έγραψε:Χείμαρρος πραγματικά η Στέβηηηηηηη!!!!! Laughing Laughing Laughing 

Δεν κρατιέσαι ε???????
 Laughing Laughing Laughing 

32Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 2:49 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και το FB της που μπήκα είναι εκτός. περίεργο !Εκτός και αν έχει αλλαξει λογαριασμό ή δεν μπορούσα instantly να μπω εγώ από τη δουλειά,οκ ; Γεια και χαρά δεν επανέρχομαι.

To site δεν έχει κάνει σύνδεση με το facebook και το twitter κλπ για αυτό βγαίνει η σελίδα δεν βρέθηκε.Αν θες να δεις το Facebook μου πάτα Dimitra Panda.Να δω τι θα καταλάβεις.Είμαι φυσικό πρόσωπο και δεν κρύβομαι ανώνυμα.Αυτά τα κάνουν οι κότες Wink

33Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 3:01 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:
roodie έγραψε:Χείμαρρος πραγματικά η Στέβηηηηηηη!!!!! Laughing Laughing Laughing 

Δεν κρατιέσαι ε???????
 Laughing Laughing Laughing 

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς πραγματικά  Razz Razz Razz Razz 

34Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 3:05 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra P. έγραψε:Αυτά τα κάνουν οι κότες Wink

Για κόκορα πιο πολύ μου κάνει.

35Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 3:09 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
margdimitra έγραψε:
Dimitra P. έγραψε:Αυτά τα κάνουν οι κότες Wink

Για κόκορα πιο πολύ μου κάνει.

Χαχα λες ε?Μάλλον ο κόκορας θα έχει πολύ καιρό να πάει με κότα για αυτό ξεσπάει σε όποιο να ναι Razz

36Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 3:13 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra P. έγραψε:
margdimitra έγραψε:
Dimitra P. έγραψε:Αυτά τα κάνουν οι κότες Wink

Για κόκορα πιο πολύ μου κάνει.

Χαχα λες ε?Μάλλον ο κόκορας θα έχει πολύ καιρό να πάει με κότα για αυτό ξεσπάει σε όποιο να ναι Razz

Toυ τα λέμε κάθε φορά αλλά δε μας ακούει.
Για αυτό και επιμένει. Κάθε φορά με διαφορετικό προφίλ...αλλά πια τόσο προβλέψιμος...

Για αυτό στο ξαναλέω βγάλε τα στοιχεία σου. Αν και ήδη την έχεις κάνει την πατάτα...
Φιλικά πάντα στο λέω.

37Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 3:16 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
margdimitra έγραψε:
Dimitra P. έγραψε:
margdimitra έγραψε:
Dimitra P. έγραψε:Αυτά τα κάνουν οι κότες Wink

Για κόκορα πιο πολύ μου κάνει.

Χαχα λες ε?Μάλλον ο κόκορας θα έχει πολύ καιρό να πάει με κότα για αυτό ξεσπάει σε όποιο να ναι Razz

Toυ τα λέμε κάθε φορά αλλά δε μας ακούει.
Για αυτό και επιμένει. Κάθε φορά με διαφορετικό προφίλ...αλλά πια τόσο προβλέψιμος...

Για αυτό στο ξαναλέω βγάλε τα στοιχεία σου. Αν και ήδη την έχεις κάνει την πατάτα...
Φιλικά πάντα στο λέω.

Για να το λες κάτι θα ξέρεις εσύ.Έτσι και αλλιώς από το eimaimama.gr δεν μπορεί να δει κάτι μιας και κάτι έχει πάθει και δεν συνδέετε με το facebook και τους λογαριασμούς γενικότερα.Αλλά για καλό και για κακό θα το αφαιρέσω.Ευχαριστώ Smile

38Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 5:02 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσι μου εσύ μας είπες ότι νοικιάζουν στη Πάρο διαμερίσματα ή δεν το είπες ; Και ξαναρωτώ τι δουλειά έχουν τα διαμερίσματα και τα εισοδήματα του κάθε ενός με το πόσα θα σου δώσει αν κρατήσεις το παιδί του ;
Αυτό να μας απαντήσεις ,όλα τα άλλα είναι κακίες που λέγονται και καμία σχέση με τη πραγματικότητα δεν έχουν.Βγάζετε όλο το κακό σας εαυτό μερικές και δεν ξέρω γιατί τόσο αντίδραση εδώ μέσα.Η κοπέλα μπήκε, μας ρώτησε πόσο θα δίναμε σε διάφορες περιπτώσεις, της απάντησα και μετά μας είπε για διαμερίσματα στη Πάρο , για εισοδήματα, για συνοικίες και ότι εξαρτάται απο τη συναικία για να ζητήσει ή να μην ζητήσει περισσότερα,είναι έτσι ;Τώρα αν μερικές εδώ θέλετε να είμαι κόκορας , πετεινός, κότα, βόδι,σκύλος, μαϊμού είναι πρόβλημα σας να πιστεύετε ότι θέλετε όπως και εγώ πιστεύω για εσάς ότι θελω να πιστεύω ότι είστε.Το αν θα ενσωματωθεί κάποια εδώ δεν ήξερα ότι θα πρέπει να έχει τις ίδιες γνώμες με τις δικές σας.
Επειδή λοιπόν εγώ έχω άλλη γνώμη και εσείς άλλη , φαίνεται ότι το φυσάτε το χρήμα και άρα ας πάρετε ξεχωριστά babysitter, ξεχωριστά καθαρίστρια και ξεχωριστά και μια αραπίνα να σας βάζει τα τσόκαρα για να μην πάθετε λουμπάγκο την ώρα που σκύβετε,εντάξει ; Ουτε δικαίωμα έδωσα σε καμια να κρίνει την άποψη που έχω για το πόσο παίρνει μια babysitter ούτε εσείς δώσατε δικαίωμα για να σας κρίνω εγώ για τις απόψεις που έχετε αλλά το ότι έχω πρόβλημα με τη συμπεριφορά σας ,είναι γεγονός.Δεν θα επεκταθώ ,πρέπει να φύγω για να πάω σπίτι μου και καθυστερημένα σας απάντησα γιατί η δουλειά δεν σταματάει και μη φοβάσαι κοπ'ελα μου ,αυτά που σου λένε είναι όλα ψέματα για να σε κάνουν να γίνεις εχθρός μου αλλα δεν το έχω σκοπό ουτε εχθρό να αποκτήσω ούτε αντίπαλο ούτε κάτι τέτοιο,σου απάντησα για αυτό που ρώτησες , σου είπα τιμούλες, εσύ ένα ευχαριστώ δεν είπες παρότι οι τιμές που σου είπα είναι εντός αγοράς εργασίας για το συγκεκριμένο που ρώτησες και μετά είπες το κορυφαίο για τα εισοδήματα και τα σπίτια στη Πάρο υπονοώντας ότι έχουν λεφτά και άρα όσοι έχουν λεφτά θα πρέπει να δίνουν περισσότερα χρήματα εκτός και αν κάνω λάθος ή δεν κατάλαβα καλά.

39Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 5:10 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra P. έγραψε:Επίσης μάθετε να μιλάτε πιο όμορφα. Εγώ δεν έκανα επίθεση σε κανένα και δεν πρόσβαλα κανένα.Εσείς είστε που θεωρείστε μορφωμένοι άνθρωποι?Πραγματικά λυπάμαι για εσάς.Στο κάτω κάτβ εγώ ρώτησα για να μάθω επειδή ενδιαφέρομαι και δεν βγαίνω να κρύβομαι ανώνυμα πίσω απο μια οθόνη και να κράζω.Άιντε γιατί πολύ ξερόλες την είδατε μερικές μερικές

εγώ σου μίλησα πάρα πολύ όμορφα ,ένα ευχαριστώ δεν είπες που ασχολήθηκα να σου απαντήσω και μετά έκανες συσχετισμό με τα περιουσιακά του καθενός και με αυτά που θα έπρεπε να ζητήσεις για να παίνρεις.
Αν έχεις ανάγκη από δουλειά πηγαινεις και για 200 ευρώ αλλιώς κάθεσαι σπίτι σου και αναρωτιέσαι γιατί δεν εργάζεσαι και δεν ακούω κανέναν γι αυτό το θέμα είμαι απόλυτη ,πιστεύω απόλυτα ότι όποιος θελει να εργαστεί εργάζεται ακομα και στις πιο κακες συνθήκες,όχι να μας λες για εισοδηματικά κριτήρια του εργοδότη σου και για το αν σου δίνει λίγα ή πολλά επειδή έχει εισοδήματα ή όχι ,μπορεί να είναι τσιγγούνηδες , να τα κάνουν μασούρια, να μην θέλουν ρε παιδί μου να τα δινουν στη Babysitter.Αν δεν θέλεις , θα πάρουν άλλη,χιλιάδες παρακαλάνε με μισά χρήματα και με περισσότερα προβλήματα οικονομικά,μαμάδες χωρισμένες, χήρες, με παιδια χωρίς άντρες και άλλα πολλά,άντε γιατί ασχολήθηκα πολύ με το θέμα σου και απο τη στιγμή που ουτε ευχαριστώ δεν είπες ,δεν έπρεπε ουτε καν να συνεχίσω να σου απαντώ,ναι ;

40Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 6:40 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra P. έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:δηλαδή αν ερχόσουν σε εμάς , αν βγάζαμε 3000 το μήνα εγώ και ο άντρας μου ή αν βγάζαμε 5000 το μήνα θα μας ζητούσες 800 ευρώ ενω αν βγάζαμε 2000 το μήνα θα μας ζητούσες 600 και αν βγάζαμε 1000 θα μας ζητούσες 350 ενώ αν ήμασταν άνεργοι δεν θα ερχόσουν καθόλου αντί να πάρεις 300 ευρώ, να σου πω τρολλάρεις ή μου φαίνεται ;και μετά λες δεν έχεις δουλειά ή ψάχνεις ...πως να μην έχεις ή να μην ψάχνεις καιρό με αυτά που γράφεις;Λογικό είναι.Μπορείς να πας και στην Ελισάβετ να ζητήσεις να κάνεις τη Babysitter στα παιδιά του William και της Κατίνας Middelton για να σου δίνουν 10000 λίρες το μήνα που μένουν και σε ακριβή περιοχή .

Χαχαχα!Δεν είπα πουθενά ότι ψάχνω αρκετό καιρό Wink Και ναι έτσι όπως τα λες είναι.Τόσα ακριβώς θα ζήταγα γιατί εγώ δεν είμαι υπηρέτρια.Όπως και εσύ έτσι και εγώ είμαι άνθρωπος και προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο για το μέλλον μου.Αν εσύ ψάχνεις για μ@λάκες μαγκιά σου.Με κάτι ανθρώπους σαν και εσάς φτάσαμε εδώ που φτάσαμε.Άμα είναι έτσι κάτσε να σε γ....νε να λες και ευχαριστώ.

Καλησπέραααααα!!!!
συνεχίζω να σου απαντώ γιατί τα διαβάζω διακεκομμένα και απο τη δουλειά δεν μπορώ να σχολούμαι συνέχεια.
Κατ' αρχήν πρόσεχε τη γλωσσίτσα σου λοιπόν αν είσαι εκτός πραγματικότητας ψάξε,μάθε και βρες τις αμοιβές εκτός και αν έχεις μείνει στο 2009 ,εγώ έψαξα και βρήκα ένα καταπληκτικό κορίτσι με πολύ οικονομικές απολαβές σε αυτό που προσφέρει και επειδη μένω και ευχαριστημένη και μερικές φορές και περισσότερο κάθεται χωρίς να της το ζητάμε και έρχεται και Σαββατικύριακα όταν το ζητήσουμε και δεν μας ζητάει περισσοτερα χρήματα, της δίνουμε εμείς από αυτα που μας έχουν μειώσει αν δεν το διάβασες μου έχουν κόψει 400 ευρώ περίπου και ο άντρας μου μηχανικός δεν έχει ούτε στατικές μελέτες να κάνει ούτε για κοτέτσι .Αν δεν το καταλαβες δεν σου μπορώ να επιμείνω , αν είσαι η ΔΟΥ θα σου έλεγα τι να πας να κάνεις γιατί έχω και ευερέθιστο έντερο προς τις ΔΟΥ και όλους τους εφοριακούς και τέλος σου ξαναλέω ότι υπάρχουν χιλιάδες σαν και εσένα που περιμένουν ουρά. με τα μισά χρήματα και Ελληνίδες και αλλοδαπές.Γειαααααα και τα μυαλα στα κάγκελαααααα κοριτσάκι μου ,είσαι πολύ μικρή για να κρίνεις και να κατακρίνεις εμένα που σε περνάω 20 χρόνια, ναι ;Εσύ να μιλάς καλύτερα αλλά από ότι είδα και στα ενδιαφέροντα σου στο FB , ...αυτό είσαι !!

41Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 6:52 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγώ σου μίλησα πάρα πολύ όμορφα ,ένα ευχαριστώ δεν είπες που ασχολήθηκα να σου απαντήσω και μετά έκανες συσχετισμό με τα περιουσιακά του καθενός και με αυτά που θα έπρεπε να ζητήσεις για να παίνρεις.
Αν έχεις ανάγκη από δουλειά πηγαινεις και για 200 ευρώ αλλιώς κάθεσαι σπίτι σου και αναρωτιέσαι γιατί δεν εργάζεσαι και δεν ακούω κανέναν γι αυτό το θέμα είμαι απόλυτη ,πιστεύω απόλυτα ότι όποιος θελει να εργαστεί εργάζεται ακομα και στις πιο κακες συνθήκες,όχι να μας λες για εισοδηματικά κριτήρια του εργοδότη σου και για το αν σου δίνει λίγα ή πολλά επειδή έχει εισοδήματα ή όχι ,μπορεί να είναι τσιγγούνηδες , να τα κάνουν μασούρια, να μην θέλουν ρε παιδί μου να τα δινουν στη Babysitter.Αν δεν θέλεις , θα πάρουν άλλη,χιλιάδες παρακαλάνε με μισά χρήματα και με περισσότερα προβλήματα οικονομικά,μαμάδες χωρισμένες, χήρες, με παιδια χωρίς άντρες και άλλα πολλά,άντε γιατί ασχολήθηκα πολύ με το θέμα σου και απο τη στιγμή που ουτε ευχαριστώ δεν είπες ,δεν έπρεπε ουτε καν να συνεχίσω να σου απαντώ,ναι ;  

Χαχαχα έχεις πολύ πλάκα πραγματικά!Δεν ξέρω αν είσαι κότα ή κόκορας αλλά με βάση τις απαντήσεις που είχες δώσει προηγουμένος όμορφα δεν το λες.Έχουμε και λέμε λοιπόν.Θα στα θυμίσω γιατί μάλλον έχεις Αλτζχάιμερ.
Άκου εκεί νοικιάζει σπίτια στη Πάρο και η άλλη είναι γυμνάστρια....και εσένα τι σε νοιάζει αν νοικιάζουν σπίτια στη Πάρο και η κοπέλα αν είναι γυμνάστρια ;Δεν το κατάλαβα αυτό.Δηλαδή αν μένουν στη Κυψέλη δεν θα πας αλλά αν έχουν εισοδήματα και μένουν στη Κυψέλη θα πας;Να σου πω κοπέλα μου, ψάχνεις παιδάκια για να κρατάς ή ψάχνεις πλούσιους γονείς για να κρατήσεις παιδάκια με άλλο σκοπό ; 350 ευρώ είναι λίγα στο Χαλάνδρι και είναι πολλά στη Κάντζα ή στη Νίκαια ή στο Κερατσίνι ; Δε μας τα λες καλά,ευτυχώς που μας τα είπες για να μη σε πάρει καμία,τουλάχιστον εδώ μέσα,άντε μπράβο.
....Στο κρανίο τα πήρα μιλάμε άντε μη σου πω καμιά άλλη κουβέντα και χεστούμε εδώ μέσα σήμερα.
....αντε γιατί το είπα και στη δουλειά μου εδω για να μην σασ πω τι μου ειπαν οι άλλες κοπέλες και ένας άντρας συνάδελφος μου για να της πω ..

πιστεύω να σε κάλυψα.άντε άσε με τώρα γιατί και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου.Και έτσι για να σου φύγει η απορία έχει σχέση το τι εισόδημα παίρνει ο άλλος γιατί όταν εσύ βγάζεις 1000+ και δίνεις στην babysitter η οποία θες να σου κάνει και δουλειές 300-350 ευρώ τότε είσαι μαλάκας γιατί αυτό λέγετε εκμετάλλευση και δουλεία.Εσύ άμα γουστάρεις κάτσε να σε πηδάνε για 200 ευρώ 8ωρο και να λες και ευχαριστώ.Άιντε.

42Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 7:02 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Stevi_tasos έγραψε:
Dimitra P. έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:
....από ότι είδα και στα ενδιαφέροντα σου στο FB , ...αυτό είσαι !!
 

Όταν λες τα ενδιαφέροντα μου στο FB? Μάλλον θα είδες άλλο προφίλ.Εκτός αν σε πείραξε η Μποφίλιου και η Ζουγανέλη και το Θέατρο κλπ κλπ χαχαχα.Γιούργιαααα!!!

43Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 7:13 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra P. έγραψε:
εγώ σου μίλησα πάρα πολύ όμορφα ,ένα ευχαριστώ δεν είπες που ασχολήθηκα να σου απαντήσω και μετά έκανες συσχετισμό με τα περιουσιακά του καθενός και με αυτά που θα έπρεπε να ζητήσεις για να παίνρεις.
Αν έχεις ανάγκη από δουλειά πηγαινεις και για 200 ευρώ αλλιώς κάθεσαι σπίτι σου και αναρωτιέσαι γιατί δεν εργάζεσαι και δεν ακούω κανέναν γι αυτό το θέμα είμαι απόλυτη ,πιστεύω απόλυτα ότι όποιος θελει να εργαστεί εργάζεται ακομα και στις πιο κακες συνθήκες,όχι να μας λες για εισοδηματικά κριτήρια του εργοδότη σου και για το αν σου δίνει λίγα ή πολλά επειδή έχει εισοδήματα ή όχι ,μπορεί να είναι τσιγγούνηδες , να τα κάνουν μασούρια, να μην θέλουν ρε παιδί μου να τα δινουν στη Babysitter.Αν δεν θέλεις , θα πάρουν άλλη,χιλιάδες παρακαλάνε με μισά χρήματα και με περισσότερα προβλήματα οικονομικά,μαμάδες χωρισμένες, χήρες, με παιδια χωρίς άντρες και άλλα πολλά,άντε γιατί ασχολήθηκα πολύ με το θέμα σου και απο τη στιγμή που ουτε ευχαριστώ δεν είπες ,δεν έπρεπε ουτε καν να συνεχίσω να σου απαντώ,ναι ;  

Χαχαχα έχεις πολύ πλάκα πραγματικά!Δεν ξέρω αν είσαι κότα ή κόκορας αλλά με βάση τις απαντήσεις που είχες δώσει προηγουμένος όμορφα δεν το λες.Έχουμε και λέμε λοιπόν.Θα στα θυμίσω γιατί μάλλον έχεις Αλτζχάιμερ.
Άκου εκεί νοικιάζει σπίτια στη Πάρο και η άλλη είναι γυμνάστρια....και εσένα τι σε νοιάζει αν νοικιάζουν σπίτια στη Πάρο και η κοπέλα αν είναι γυμνάστρια ;Δεν το κατάλαβα αυτό.Δηλαδή αν μένουν στη Κυψέλη δεν θα πας αλλά αν έχουν εισοδήματα και μένουν στη Κυψέλη θα πας;Να σου πω κοπέλα μου, ψάχνεις παιδάκια για να κρατάς ή ψάχνεις πλούσιους γονείς για να κρατήσεις παιδάκια με άλλο σκοπό ; 350 ευρώ είναι λίγα στο Χαλάνδρι και είναι πολλά στη Κάντζα ή στη Νίκαια ή στο Κερατσίνι ; Δε μας τα λες καλά,ευτυχώς που μας τα είπες για να μη σε πάρει καμία,τουλάχιστον εδώ μέσα,άντε μπράβο.
....Στο κρανίο τα πήρα μιλάμε άντε μη σου πω καμιά άλλη κουβέντα και χεστούμε εδώ μέσα σήμερα.
....αντε γιατί το είπα και στη δουλειά μου εδω για να μην σασ πω τι μου ειπαν οι άλλες κοπέλες και ένας άντρας συνάδελφος μου για να της πω ..

πιστεύω να σε κάλυψα.άντε άσε με τώρα γιατί και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου.Και έτσι για να σου φύγει η απορία έχει σχέση το τι εισόδημα παίρνει ο άλλος γιατί όταν εσύ βγάζεις 1000+ και δίνεις στην babysitter η οποία θες να σου κάνει και δουλειές 300-350 ευρώ τότε είσαι μαλάκας γιατί αυτό λέγετε εκμετάλλευση και δουλεία.Εσύ άμα γουστάρεις κάτσε να σε πηδάνε για 200 ευρώ 8ωρο και να λες και ευχαριστώ.Άιντε.




Τα συμπεράσματα των αναγνωστριών , ευχαριστώ για την τηλεϊατρική σου διάγνωση για το Αλτζχάϊμερ.....κορίτσι μου, θα πας πολύ μπροστά στη ζωή σου , πίστεψε με..γειά σου και καλή ανεύρεση εργασίας, θα το πω και στη διπλανή μου που ψάχνει για κοπέλα να σε έχει υπόψη της, παίρνει 1230 καθαρά και θα σου δίνει 999 την εβδομάδα γιατί τα υπόλοιπα τα βγάζει μαύρα από τις βίζιτες μετά τη δουλειά στο αεροδρόμιο κάνει πιάτσα στη λεωφόρο Λαυρίου ,στάση "Καρελλάς" λίγο πριν το Κορωπί .....άντε γεια και τελειώσαμε σου λέω τελειώσαμε .....!

44Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 7:50 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει πάλι ε; Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι σε θαυμάζω κάπου, είσαι ευρηματικότατος και ακούραστος βρε παιδι μου! Συνέχισε έτσι! Α, κάνε και ένα θέμα που θα ρωτάς/απαντάς για καμιά καλή δίαιτα, έτσι να γουστάρουμε καλοκαιριάτικα! Η θεματοθέτρια μπορει να λέγεται Μπέτυ πχ κι ύστερα η σχολιάστρια Τασία, σε βοηθάω, μήπως ξεμείνεις από nicknames με τη φόρα που έχεις πάρει! Τζουτζούκο μου εσύ! :*

45Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 8:23 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μεγάλη επιτυχία το φόρουμ και στην εύρεση εργασίας...
Μέχρι τώρα είχαμε... Ιατρικά... Αισθηματικά...ΕΣΠΑ δαγκωτό... από τον παντογνώστη ...
Τώρα και εργασιακά.
 Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 328109  Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 328109  Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 328109 



46Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 8:31 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mhtsaina έγραψε:Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει πάλι ε; Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι σε θαυμάζω κάπου, είσαι ευρηματικότατος και ακούραστος βρε παιδι μου! Συνέχισε έτσι! Α, κάνε και ένα θέμα που θα ρωτάς/απαντάς για καμιά καλή δίαιτα, έτσι να γουστάρουμε καλοκαιριάτικα! Η θεματοθέτρια μπορει να λέγεται Μπέτυ πχ κι ύστερα η σχολιάστρια Τασία, σε βοηθάω, μήπως ξεμείνεις από nicknames με τη φόρα που έχεις πάρει! Τζουτζούκο μου εσύ! :*

Χαχαχαχαχ οκ από ότι κατάλαβα παίζει κόπανος εδώ μέσα.Πόσο καιρό γίνεται αυτό?

47Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 8:42 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
margdimitra έγραψε:Μεγάλη επιτυχία το φόρουμ και στην εύρεση εργασίας...
Μέχρι τώρα είχαμε... Ιατρικά... Αισθηματικά...ΕΣΠΑ δαγκωτό... από τον παντογνώστη ...
Τώρα και εργασιακά.
 Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 328109  Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 328109  Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 328109 




Καλησπέρα.Εμ είδα αυτό που λες για την εύρεση εργασίας.Μήπως λες για το Post Που έκανα Αναζήτηση Εργασίας?Πάντως εγώ είμαι φυσικό πρόσωπο και αν κάποιος θέλει απόδειξη βάζω και κάμερα.Γιατί νομίζω ότι με περάσατε για κάποιο άκυρο που επειδή δεν έχει τι να κάνει φτιάχνει fake profile. :/

48Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 8:45 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Stevi_tasos έγραψε:
Dimitra P. έγραψε:
εγώ σου μίλησα πάρα πολύ όμορφα ,ένα ευχαριστώ δεν είπες που ασχολήθηκα να σου απαντήσω και μετά έκανες συσχετισμό με τα περιουσιακά του καθενός και με αυτά που θα έπρεπε να ζητήσεις για να παίνρεις.
Αν έχεις ανάγκη από δουλειά πηγαινεις και για 200 ευρώ αλλιώς κάθεσαι σπίτι σου και αναρωτιέσαι γιατί δεν εργάζεσαι και δεν ακούω κανέναν γι αυτό το θέμα είμαι απόλυτη ,πιστεύω απόλυτα ότι όποιος θελει να εργαστεί εργάζεται ακομα και στις πιο κακες συνθήκες,όχι να μας λες για εισοδηματικά κριτήρια του εργοδότη σου και για το αν σου δίνει λίγα ή πολλά επειδή έχει εισοδήματα ή όχι ,μπορεί να είναι τσιγγούνηδες , να τα κάνουν μασούρια, να μην θέλουν ρε παιδί μου να τα δινουν στη Babysitter.Αν δεν θέλεις , θα πάρουν άλλη,χιλιάδες παρακαλάνε με μισά χρήματα και με περισσότερα προβλήματα οικονομικά,μαμάδες χωρισμένες, χήρες, με παιδια χωρίς άντρες και άλλα πολλά,άντε γιατί ασχολήθηκα πολύ με το θέμα σου και απο τη στιγμή που ουτε ευχαριστώ δεν είπες ,δεν έπρεπε ουτε καν να συνεχίσω να σου απαντώ,ναι ;  

Χαχαχα έχεις πολύ πλάκα πραγματικά!Δεν ξέρω αν είσαι κότα ή κόκορας αλλά με βάση τις απαντήσεις που είχες δώσει προηγουμένος όμορφα δεν το λες.Έχουμε και λέμε λοιπόν.Θα στα θυμίσω γιατί μάλλον έχεις Αλτζχάιμερ.
Άκου εκεί νοικιάζει σπίτια στη Πάρο και η άλλη είναι γυμνάστρια....και εσένα τι σε νοιάζει αν νοικιάζουν σπίτια στη Πάρο και η κοπέλα αν είναι γυμνάστρια ;Δεν το κατάλαβα αυτό.Δηλαδή αν μένουν στη Κυψέλη δεν θα πας αλλά αν έχουν εισοδήματα και μένουν στη Κυψέλη θα πας;Να σου πω κοπέλα μου, ψάχνεις παιδάκια για να κρατάς ή ψάχνεις πλούσιους γονείς για να κρατήσεις παιδάκια με άλλο σκοπό ; 350 ευρώ είναι λίγα στο Χαλάνδρι και είναι πολλά στη Κάντζα ή στη Νίκαια ή στο Κερατσίνι ; Δε μας τα λες καλά,ευτυχώς που μας τα είπες για να μη σε πάρει καμία,τουλάχιστον εδώ μέσα,άντε μπράβο.
....Στο κρανίο τα πήρα μιλάμε άντε μη σου πω καμιά άλλη κουβέντα και χεστούμε εδώ μέσα σήμερα.
....αντε γιατί το είπα και στη δουλειά μου εδω για να μην σασ πω τι μου ειπαν οι άλλες κοπέλες και ένας άντρας συνάδελφος μου για να της πω ..

πιστεύω να σε κάλυψα.άντε άσε με τώρα γιατί και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου.Και έτσι για να σου φύγει η απορία έχει σχέση το τι εισόδημα παίρνει ο άλλος γιατί όταν εσύ βγάζεις 1000+ και δίνεις στην babysitter η οποία θες να σου κάνει και δουλειές 300-350 ευρώ τότε είσαι μαλάκας γιατί αυτό λέγετε εκμετάλλευση και δουλεία.Εσύ άμα γουστάρεις κάτσε να σε πηδάνε για 200 ευρώ 8ωρο και να λες και ευχαριστώ.Άιντε.




Τα συμπεράσματα των αναγνωστριών , ευχαριστώ για την τηλεϊατρική σου διάγνωση για το Αλτζχάϊμερ.....κορίτσι μου, θα πας πολύ μπροστά στη ζωή σου , πίστεψε με..γειά σου και καλή ανεύρεση εργασίας, θα το πω και στη διπλανή μου που ψάχνει για κοπέλα να σε έχει υπόψη της, παίρνει 1230 καθαρά και θα σου δίνει 999 την εβδομάδα γιατί τα υπόλοιπα τα βγάζει μαύρα από τις βίζιτες μετά τη δουλειά στο αεροδρόμιο κάνει πιάτσα στη λεωφόρο Λαυρίου ,στάση "Καρελλάς" λίγο πριν το Κορωπί .....άντε γεια και τελειώσαμε σου λέω τελειώσαμε .....!

1230 παίρνει?Ε τότε να ζητήσω 1300 αχαχαχαχαχαχα!!! Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 654316   Respect 

49Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 8:56 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
3 σελίδες θέμα εδώ εργασιακά δε συζητάμε?
Στο συγκεκριμένο θέμα ήταν το σχόλιο.

50Μισθός Babysitter - Σελίδα 2 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 12:09 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra P. πού είσαι κορίτσι μου;;; Απάντησα στο πμ σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις