Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 12:23 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παλι πμ? Βαρετο

52Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 12:27 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι μωρέ, ήθελε να της δώσω πληροφορίες για το τρολ που άκουσε να αναφέρουμε. Αλλα τώρα δε μου απαντάει... Τη σοκαρα μάλλον κι είναι και μικρό κοριτσάκι! Συγγνώμη Δημητρουλα μου!

53Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Παρ Ιουν 27, 2014 11:09 pm

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mhtsaina έγραψε:Ναι μωρέ, ήθελε να της δώσω πληροφορίες για το τρολ που άκουσε να αναφέρουμε. Αλλα τώρα δε μου απαντάει... Τη σοκαρα μάλλον κι είναι και μικρό κοριτσάκι! Συγγνώμη Δημητρουλα μου!

Καλημέρα! Εδώ είμαι βρε.Απλά δεν κάθομαι όλη την ώρα πάνω από ένα pc Razz Σου απάντησα και ευχαριστώ για την ανταπόκριση. Smile

54Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Σαβ Ιουν 28, 2014 7:12 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο κοριτσάκι μου, γιατι ξέρεις, εκείνος ο τύπος που λέγαμε;; Το τρολ Ντε! Ε, όλη μέρα στο pc του ήταν. Άστα, παντελής έλλειψη ζωής! Μην καταντησεις ποτέ σε τέτοια χάλια μικρούλα μου!

55Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Σαβ Ιουν 28, 2014 9:52 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι το κατάλαβα.Αλλά νομόζω δεν έχει νόημα να λέμε συνέχεια για αυτόν γιατί διέγραψε και τα μηνύματα και μάλλον δεν παρακολουθεί καν το topic.Τέλος πάντων βγήκαμε εκτός θέματος.

56Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Σαβ Ιουν 28, 2014 12:30 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπααααα, εγώ λέω πως ειμαστε εντός θέματος. Τέλος πάντων, αν επιμένεις, ας μιλήσουμε λιγο παραπάνω για σένα, θέλεις;

57Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 4:38 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra P. έγραψε:Ναι το κατάλαβα.Αλλά νομόζω δεν έχει νόημα να λέμε συνέχεια για αυτόν γιατί διέγραψε και τα μηνύματα και μάλλον δεν παρακολουθεί καν το topic.Τέλος πάντων βγήκαμε εκτός θέματος.


Καλά λέμεεεεεε !! Πιάνεις πουλιά στον άερααααααααααα !!!!
Για τόσο έξυπνη και δεν σου φαίνεται βρε κοπέλα μου.....,σκέτο "τέρας" εξυπνάδας είσαι που το κατάλαβες επειδή το είπε η άλλη κοπέλα αμέσως το κατάλαβες...τστστσττστσ !!!
Βγήκατε εκτός θέματος.Κάντε ένα reset και επανέλθετε στο θέμα του μισθού της babysitter .Υπάρχει και ένα ωραίο θέμα για σένα ντουρνοθύρα , αυτό με τα λόγια του ντουρνοθύρη με τις κατίνες που μπαίνουν για κουτσομπολιό .....σου ταιριάζει γάντι και σε σένα και στη mhtsaina.
Αλλά εξηγούνται πολλά όταν σου αρέσει η Μποφίλιου και η Ζουγανέλη.
Η δεύτερη για να μην είχε τον μπαμπά της και θα σου έλεγε εγώ αν έκανε τη τραγουδο-ηθοποιό ! Λουλουδού στα μπουζούκια θα ήταν. Για τη πρώτη no comments....!!!
Ευαίσθητη αριστερή ψυχή καλλιτέχνιδας που βρίζει αισχρά τους χρυασυγήτες και τις χρυσαυγήτισσες που γουστάρει τους αλλοδαπούς αλλά δεν τους παίρνει σπίτι της.χιχιιχιχιιχι!!!!!!!!

58Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 5:24 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είμαι κακιά,πολύ κακιααααααά !!!!!!!

ΠΟΝΤΙΚΙ ART ΔΕΥΤΕΡΑ, 21 Δεκεμβρίου 2009
Νατάσσα Μποφίλιου
Η «νέα γρίπη» του έντεχνου

Στην κατάσταση που βρίσκεται σήμερα το έντεχνο ελληνικό τραγούδι, είναι πολύ εύκολο να πουλήσεις φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Αυτό ακριβώς κάνει η Νατάσσα Μποφίλιου. Κατάφερε να πείσει ότι διαθέτει κοινό, επιστρατεύοντας ένα οργανωμένο σύστημα οπαδών, από τους φίλους και κολλητούς της που πηγαίνουν στις παραστάσεις της και της φωνάζουν «θεά» σαν να βλέπουν μπροστά τους την Εντίθ Πιαφ, μέχρι έντεχνο ραδιοφωνικό σταθμό που, σε σύγχυση ευρισκόμενος, καλεί την... ιέρεια Μποφίλιου στα στούντιό του πιο συχνά και απ’ ό,τι τους σημαντικότερους έλληνες τραγουδιστές. Αν ρωτήσει κανείς το πραγματικό κοινό «ποια είναι η Νατάσσα Μποφίλιου;» πιθανότατα θα εισπράξει την απάντηση «δεν ξέρω». Κι αν κάποιοι την έχουν κάπου ακουστά, δύσκολα θα μπορέσουν να θυμηθούν έστω και έναν τίτλο από τραγούδι της. Η Νατάσσα Μποφίλιου είναι ένα σύμπτωμα από αυτά που παρουσιάζονται σε κάθε είδος τραγουδιού όταν διέρχεται κρίση. Ο Λευτέρης Πανταζής ήταν η ασθένεια του λαϊκού τραγουδιού στα χρόνια της παρακμής του. Ο Μάριος Φραγκούλης ήταν η ίωση του λυρικού τραγουδιού σε μία χώρα που δεν έχει οπερατική παράδοση. Η Μποφίλιου είναι η «νέα γρίπη» του έντεχνου. Επενδύει σε ένα κοινό που μεγάλωσε με Κραουνάκη και Νικολακοπούλου και αναπολεί τις μνήμες του ’80. Έτσι, βάζει τους συνεργάτες της να της γράφουν τραγούδια α λα Κραουνάκη - Νικολακοπούλου, ντύνεται και η ίδια πότε Τάνια, πότε Άλκηστις και πότε Δήμητρα και τραγουδάει με την πόζα της Μαρίας Κάλλας. Κινήσεις μιμητικές. Συγκίνηση επιφανειακή. Η Νατάσσα Μποφίλιου δεν είναι σώμα, είναι ρούχο. Ρούχο αδειανό.

Από το Ποντίκι....

Η θαυμάστρια της, εσύ δηλαδή ξέρεις ότι βρίζει τον Νότη ;
Η κυρία Μποφίλιου είναι σε θέση να βρίζει το Νότη Σφακιανάκη ,ωραία ινδάλματα έχεις κοπέλα μου, να τα χαίρεσαι και πιστεύεις και το κάθε κοριτσάκι εδώ μέσα που μας λέει και τρολάκια. Αν είναι τα τρολάκια όπως εγώ μακάρι να ήταν περισσότερα παντού,για το σύνδεσμο δεν μπορώ να τον γράψω γιατί δεν έχουν περάσει 7 μέρες από τότε που έκανα εγγραφή. Θα στο στείλω μόλις μου το επιτρέψει το blog.

59Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 6:11 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Χαχαχαχα βρήκες άρθρο απο το ποντίκι που γράφει όλο παπαριές.Όλα εκεί μέσα είναι fake.Άσε με να ξέρω τη Νατάσσα λίγο καλύτερα.Και πολύ καλά κάνει και βρίζει τους Χρυσαυγήτες.Γιατί είναι φασιστόμουτρα.Πάντως πρόσεχε με τόση κακία που βγάζεις απο τη ζήλια σου μη δαγκώσεις τη γλωσσίτσα σου και δηλητηριαστείς ;-)

60Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 12:03 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχεις καταλάβει ότι και σαν στεβη και σαν Δήμητρα το χρυσαυγητες το γράφεις με η, ε;

61Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 1:28 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα δουλειά βρέθηκε?

62Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 2:07 pm

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σαν Δήμητρα όπως και με λένε πραγματικά και δεν λες να το καταλάβεις έχω να πω τα παράπονα στον κορέκτορα.Η πλάκα είναι ότι εσύ μου είπες να κρύψω τα στοιχεία μου και μμπλα μπλα.Τώρα ή εσύ είσαι το τρολ ή απλά δεν καταλαβαίνεις.Κουράστηκα πραγματικά οπότε αν έχεις την καλοσύνη σταμάτα να απαντάς.

63Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 2:10 pm

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Margdimitra θα βρεθεί δεν το βάζω κάτω.Θέληση, υπομονή και επιμονή να υπάρχει και όλα γίνονται

64Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 10:45 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ σου είπα να κρύψεις τα στοιχεία σου; Λάθος, δεν ήμουν εγώ, άλλη ήταν ... Σταματα να φτιάχνεις τόσα προφίλ, χάνεις τα αυγά και τα πασχαλια, είσαι και κάποιας ηλικίας πια ..

65Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 10:59 pm

Koproskylo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Για απλά ενημερωτικούς σκοπούς , σε Νηπιαγωγό απόφοιτο ΠΕ ΜΕ προϋπηρεσία , πολύ γνωστός βρεφονηπιακός σταθμός στα Δυτικά Προάστια δίνει 560 το μήνα . Περιττό να σου πω πως εκεί δεν έχει δεν κάνω αυτό , δεν κάνω εκείνο και φυσικά ούτε σκέφτεσαι να πεις πέρασε το ωράριο μου και φεύγω .
Επίσης το τι δουλειά κάνει ο άλλος , και τι περιουσία έχει είναι κάτι που ΔΕΝ σε αφορά . Αν θες τα πολλά και εύκολα λεφτά διάλεξες λάθος ενασχόληση κοπελιά ....

66Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 11:10 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koproskylo έγραψε:Για απλά ενημερωτικούς σκοπούς , σε Νηπιαγωγό απόφοιτο ΠΕ ΜΕ προϋπηρεσία , πολύ γνωστός βρεφονηπιακός σταθμός στα Δυτικά Προάστια δίνει 560 το μήνα . Περιττό να σου πω πως εκεί δεν έχει δεν κάνω αυτό , δεν κάνω εκείνο και φυσικά ούτε σκέφτεσαι να πεις πέρασε το ωράριο μου και φεύγω .
Επίσης το τι δουλειά κάνει ο άλλος , και τι περιουσία έχει είναι κάτι που ΔΕΝ σε αφορά . Αν θες τα πολλά και εύκολα λεφτά διάλεξες λάθος ενασχόληση κοπελιά ....

Ευτυχώς που τα λέει και κάποια άλλη γιατί εγώ είμαι τρολ και αντιδραστική μάλλον αντιδραστικός όπως λένε απόκτησα και τσουτσούνιον αχαχαχαχαχχχχα.
Αυτό ήταν θεϊκό που έγραψε .Έχουν λέει σπίτια και νοικιάζουν στη Πάρο,άρα έχουν λεφτά, άρα να μου δίνουν περισσότερα.
Εγώ της είπα ότι είναι εκτός τόπου και χρόνου αλλά δυστυχώς μαζί με τη εν λόγω κοπελιά που είναι και fun της Μποφίλιου και της Ζουγανέλιδος θυγατέρας Ζουγανέλη εκ Μυκόνου καταγόμενης αχχχααχχα, δεν εισακούομαι γιατί πέρασε το αστειάκι ότι είμαι ο Αντωνάκης το τρολάκι ......!!!Ας τα ακούσει λοιπόν και από καμιά άλλη με μυαλό γιατί στις περισσότερες εδώ απουσιάζει.

67Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 11:16 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στεβη, άκουσα στο ραδιόφωνο ότι προσγειώνεται πτήση της air mpahal. Πήγαινε μάνα μου να κάνεις τα κουμάντα σου, μην πέσει σε κανένα κεφάλι κι έχουμε άλλα

68Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 11:24 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Στεβη, άκουσα στο ραδιόφωνο ότι προσγειώνεται πτήση της air mpahal. Πήγαινε μάνα μου να κάνεις τα κουμάντα σου, μην πέσει σε κανένα κεφάλι κι έχουμε άλλα


Με λένε Μαρία , η Στέβη είναι η κόρη μου.
Έχεις πρόβλημα κοπέλα μου, τεράστιο πρόβλημα.Η Mpahal θα προσγειωθεί μόνο για σένα....αχαχχααχα. Δε πας καλά κοπελιά, το έχεις κάψει το τσερβέλο ....η ζέστη , ο καύσωνας,το κλιματιστικό μήπως χάλασε, ο ανεμιστήρρρρρρρρ ;Πάρε Primo που έχει και ο Μαρινόπουλος ,νομίζω και ο Βασιλόπουλος.Αν είσαι η Μήτσαινα και δεν είσαι κανένας Μήτσουλας και όχι τίποτα άλλο έχεις και το όνομα του πρώην μου που κατάλαβα ότι ήταν μαλάκας αφού είπε ότι οδηγούσε για Χαλκίδα ενώ δεν είχε δίπλωμααχααχχαχααχχααχχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχμουαχχααχχααχαχχαχα κοπελιά τι μου θύμισες είκοσι χρόνια πριν,πάει καιρός αχχααχχχαχαχα αχ με έκανες και γέλασα παρότι δεν το έχεις...

69Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 11:33 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ρωτήσω κάτι γιατί επεξεργάζομαι το κείμενο και αργώ η αργοκίνητη.
Μήπως , λέωωωω μήπωςςςς τελικά είσαι εσύ το τρόλλλλλλλλλ και δουλεύεις τα κοριτσάκια που τους ξεκινάει η περίοδος ή έχεις διαταραχές περιόδου και σε έχει πειράξει το ορμονικό σου; θυροειδή έχεις κοιτάξει ;

70Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Κυρ Ιουν 29, 2014 11:37 pm

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χχαχααχαχ μήτσαινα μια που εισαι εσύ στη φωτογραφια του άβαταρ σου για πες στα κορίτσια πως λεγεται μια τρολοφάλαινα με μαγιό ; Μαγιόρκα .....χχααχαχαχαχαχαχα

71Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Δευ Ιουν 30, 2014 12:43 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε Αντωνάκη, θέλει η πουτανα να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει ...

72Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Δευ Ιουν 30, 2014 12:46 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α, συγγνώμη, δεν συνειδητοποίησα ότι ήλθε η ώρα για αλλαγή προφίλ ...

73Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Δευ Ιουν 30, 2014 1:15 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Α, συγγνώμη, δεν συνειδητοποίησα ότι ήλθε η ώρα για αλλαγή προφίλ ...

Και με το θέμα ΕΣΠΑ τι θα γίνει?????
Α όχι... μη μας αφήσει και χάσουμε την ενημέρωση.

74Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Δευ Ιουν 30, 2014 2:07 am

Dimitra P.

Dimitra P.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλά δεν έχετε βαρεθεί να τσακώνεστε εσείς? Ρε margdimitra πως σε λένε τέλος πάντων, άσε τον τρελό στην τρέλα του.Μέχρι και εγώ σταμάτησα να απαντάω.κάποια στιγμή θα βαρεθεί και αυτός ή αυτή

75Μισθός Babysitter - Σελίδα 3 Empty Απ: Μισθός Babysitter Δευ Ιουν 30, 2014 2:34 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra P. έγραψε:Καλά δεν έχετε βαρεθεί να τσακώνεστε εσείς? Ρε margdimitra πως σε λένε τέλος πάντων, άσε τον τρελό στην τρέλα του.Μέχρι και εγώ σταμάτησα να απαντάω.κάποια στιγμή θα βαρεθεί και αυτός ή αυτή

Καλά... ειδικά εσύ. 3 σελίδες μαζεμένες του τα σουρνες. Έγκωσες. Έχεις δίκιο.



Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις