Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 23]

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:μην  αγχωνεσαι   κοριτσι  μου  ξερω  πως  νιωθης  αλλα   όλα  καλα  θα  πανε  και  την  δευτερα  θα  εχεις     μια  μεεεεεγαααααααλη      χωριακηηηηηηηηηη.
και  εξαλλου   όλα  τα  συμπτωματα    είναι  σχεδόν  ιδια    της  περιοδου  και  της  εγκυμοσυνης    αρα  υπομονη!!!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ!ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ.

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφου δεν σου ηρθε αρα ολαααα καλαααααα....Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 





 Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:αφου  δεν  σου  ηρθε  αρα ολαααα  καλαααααα....Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 





 Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 
ΑΧ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΕ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΤΣΟΥΠ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΝΟΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΦ.ΣΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ.

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω επερνα ουτροζεσταν και παρολο αυτά μου ηρθε σταγονες αιμα αρα δεν ξερω αν παιζουν τα φαρμακα ρολο για να μην σου ερθει , γιατι τα φαρμακα την σταματα δεν νομιζω!!!!!!
εγω πηγα σημερα στο ραντεβού..
μου ειπαν ότι δεν βλεπουν μεγαλο πρόβλημα να παρω το χρονο μου και να ξαναδοκιμασω.φυσικα τον επριξα τον γιατρο στης ερωτήσεις, μου ειπε ότι πρεπει να κανουμε καποιες παραπανω εξετασεις.
υστεροσκοπηση γιατι μου βρηκε ένα μικρο ινομυωμα στο ενδομητριο αν και με εβαλε κατι σαν νερακι για να δει αν περνα και μου λεει είναι οκ αλλα για καλο και για κακο να κανω την εξεταση.
μου συστησε και μια αιματολογο να την επισκευτουμε για να ψαχτούμε με το αιμα μας. αυτά τελος παντον ας περασει το καλοκαιρακι και βλέπουμε στην συνεχεια!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:εγω  επερνα   ουτροζεσταν και  παρολο  αυτά  μου  ηρθε  σταγονες  αιμα  αρα  δεν  ξερω  αν  παιζουν  τα  φαρμακα  ρολο  για   να  μην  σου   ερθει ,  γιατι  τα  φαρμακα  την σταματα  δεν  νομιζω!!!!!!
εγω  πηγα  σημερα  στο  ραντεβού..
μου  ειπαν   ότι  δεν  βλεπουν  μεγαλο  πρόβλημα  να παρω  το   χρονο μου  και  να ξαναδοκιμασω.φυσικα  τον  επριξα  τον γιατρο  στης  ερωτήσεις,  μου  ειπε  ότι  πρεπει  να  κανουμε  καποιες  παραπανω  εξετασεις.
υστεροσκοπηση  γιατι μου  βρηκε  ένα   μικρο  ινομυωμα   στο  ενδομητριο   αν  και  με  εβαλε κατι  σαν νερακι  για  να   δει  αν  περνα  και  μου  λεει  είναι οκ  αλλα  για καλο  και  για  κακο  να  κανω  την εξεταση.
μου συστησε  και  μια  αιματολογο  να  την  επισκευτουμε  για  να  ψαχτούμε με  το  αιμα  μας. αυτά  τελος  παντον  ας  περασει το  καλοκαιρακι  και  βλέπουμε  στην  συνεχεια!!!!!!!!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙ!ΕΓΩ ΗΠΙΑ ΗΔΗ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ.ΧΘΕΣ ΧΑΖΕΨΑΜΕ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ.
ΝΟΜΙΖΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΣ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΕΣΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα ΜΑΡΙΑΜ μου μολις τελειωσα τις δουλειες μου ειπα να της κανω πρωι πρωι με την δροσουλα!!!!!!
εμεις θα φυγουμε σε λιγάκι.....
εμεις δεν ξερω τι θα κανουμε μετα το καλοκαιρακι θα επισκεφτω τον γυναικολογο μου για να παρω μια δευτερη γνωμη θα ηθελα και την γνωμη του πανω σε αυτό το θεμα, γιατι πρην 2 χρονια αφαιρεσα 5 ινομιωματα και θα το ψαξω αν ενοχλη!!!!!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΤΟ Σ.Κ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ.
ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΑΓΓΕΛΑΚΙ?ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΒΡΕΧΕ.
ΕΦΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ.....ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΡΙΑΜ μου λιγο το ριξαμε εξω το σ/κ και δεν μπηκα καθολου...
αυριο εφτασε η μεγαλη μερα, σου ευχομαι κοριτσι μου μεσα από την καρδια μου καλη επιτυχια και να πανε όλα τελειααααααα!!!!!!!!!!!!
θα περιμενουμε τα θετικα αποτελέσματα!!!!

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 315810 



 Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! 

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΣΑΝ ΧΑΜΕΝΗ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ,ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ.ΑΦΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ.

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα κοριτσι μου σε ποση ωρα σου ειπανε θα πας να τα παρεις η θα σε παρουν τηλεφωνο?
υπομονηηηηηη

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:καλημέρα  κοριτσι  μου  σε  ποση  ωρα  σου  ειπανε  θα  πας  να  τα  παρεις  η  θα  σε  παρουν  τηλεφωνο?
υπομονηηηηηη  
ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛ.ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11.ΤΡΕΜΩ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΕΜΩ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.ΕΝΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΕ:ΘΕΤΙΚΟ ΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 66,63.ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ μπραβοοοοοοοοο ποσο χαιρομαι κοριτσι μου να ξερες..

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 536304  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 536304  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 536304  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 536304  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 536304  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 536304  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 536304 

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 875502  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 875502  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 875502  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 875502  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 875502  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 893968  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 893968  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 893968  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 893968 



ειδες τι σου ειπα ότι όλα καλα θα πανε ο θεος δεν θα σε αφησει ετσι!!!!!
κοριτσι μου με πολύ αγαπη σου ευχομαι μια τελεια και καλη εγκυμοσυνη
 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 990599  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 990599  να προσεχεις και σε 8 μηνες να παρεις το νινακι σου στην αγκαλια σου!!!!!

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 834918  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 834918  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 834918  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 834918 

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:καλημέρα  κοριτσι  μου  σε  ποση  ωρα  σου  ειπανε  θα  πας  να  τα  παρεις  η  θα  σε  παρουν  τηλεφωνο?
υπομονηηηηηη  
ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛ.ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11.ΤΡΕΜΩ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΕΜΩ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.ΕΝΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝΕ
ΤΗΛ.ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΕ:ΘΕΤΙΚΟ ΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 66,63.ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.








μην αγχωνεσε η μοναδες σου είναι πολύ καλες, παρε και τον γιατρο σου και σε λιγο θα πας να βγαλεις και την πρωτη του φωτογραφια!!!!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ.ΩΣΤΟΣΟ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΩ καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 654316 

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εσυ μας εκανες την αρχη και θα σε ακολουθήσουμε και εμεις μαζι με το εφακι!!!!!!!!να προσεχεις και να μιλας συχνα με το γιατρο σου και ο θεος μαζι σου!!!!!!!!!!!


 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 334590 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 334590 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 334590 

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια! διαβασα τα μνμ σας.μαρια συνχαρητιρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι εισαι εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!το ενιωθα για σενα,δεν ξερω γιατι αλλα ημουν σιγουρη!!!καλη κ τελιομηνη εγκυμοσηνη να εχεις με το νινακι σου να μεγαλωνει σιγα σιγα κ να ρθει στον κοσμο μας!καλη αρχη μας εκανες!!!αντε να περνουμε σειρα σιγα σιγα κ οι επομενες...!!!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki27 έγραψε:καλημερα κοριτσια! διαβασα τα μνμ σας.μαρια συνχαρητιρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι εισαι εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!το ενιωθα για σενα,δεν ξερω γιατι αλλα ημουν σιγουρη!!!καλη κ τελιομηνη εγκυμοσηνη να εχεις με το νινακι σου να μεγαλωνει σιγα σιγα κ να ρθει στον κοσμο μας!καλη αρχη μας εκανες!!!αντε να περνουμε σειρα σιγα σιγα κ οι επομενες...!!!
κ εναν χορο της κηλιας οπως σου υποσχεθηκα!!:! καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki27 έγραψε:
efaki27 έγραψε:καλημερα κοριτσια! διαβασα τα μνμ σας.μαρια συνχαρητιρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι εισαι εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!το ενιωθα για σενα,δεν ξερω γιατι αλλα ημουν σιγουρη!!!καλη κ τελιομηνη εγκυμοσηνη να εχεις με το νινακι σου να μεγαλωνει σιγα σιγα κ να ρθει στον κοσμο μας!καλη αρχη μας εκανες!!!αντε να περνουμε σειρα σιγα σιγα κ οι επομενες...!!!
κ εναν χορο της κηλιας οπως σου υποσχεθηκα!!:! καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ!ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΟΛΕ!!! καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 604962 
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΣΕΙΡΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.....ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για σου μαρια με τα καλα νεα σου!!!!μας δινεις ελπιδα κ δυναμη!!!!όλα καλα θα πανε,αισιοδοξη να εισαι κ πίστη (η αγ.ειρηνη μας δεν θα σε αφησει μονη)!!!εμεις εδω θα ειμαστε μεχρι να κρατησεις στα χερια σου το μωρακι σου!!!ποτε θα ξανακανεις χοριακη?τι σε ειπε ο γιατρος σου?

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki27 έγραψε:για σου μαρια με τα καλα νεα σου!!!!μας δινεις ελπιδα κ δυναμη!!!!όλα καλα θα πανε,αισιοδοξη να εισαι κ πίστη (η αγ.ειρηνη μας δεν θα σε αφησει μονη)!!!εμεις εδω θα ειμαστε μεχρι να κρατησεις στα χερια σου το μωρακι σου!!!ποτε θα ξανακανεις χοριακη?τι σε ειπε ο γιατρος σου?
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ EFAKI,ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΤΟ Μ......!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΞΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να πας μαρια,μονο η πιστη μας θα μας σωσει!ετσι πρεπει,η μια να δινει δυναμη στην αλλη,γιατι μονο οσες εχουν μπει σε αυτη την διαδικασια,κατανοουν την ψυχολογια κ την αγωνια που υπαρχει!κ ενα κερακι να μας αναψεις!ευχαριστω!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ετσι κορίτσια μου εδώ θα ειμαστε ολες μαζι και να ακουμε ευχαριστα!!!!!!
ΕΦΑΚΙ σειρα σου τωρα!!!!
ΜΑΡΙΑΜ μου αναψε ένα κερακι και για εμας!!!!


 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 417472 

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:ετσι  κορίτσια  μου  εδώ  θα ειμαστε  ολες  μαζι   και  να  ακουμε  ευχαριστα!!!!!!
ΕΦΑΚΙ  σειρα  σου  τωρα!!!!
ΜΑΡΙΑΜ  μου  αναψε  ένα  κερακι  και  για  εμας!!!!


 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 417472 
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΞΕΧΝΑΩ ΕΓΩ? καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 35468  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 35468  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 35468  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 35468  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 35468  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 35468  καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 11 35468 

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κορίτσια!!!πως ειστε σημερα?μαρια πως εισαι,εχεις κανενα συμπτωμα?

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki27 έγραψε:καλημέρα κορίτσια!!!πως ειστε σημερα?μαρια πως εισαι,εχεις κανενα συμπτωμα?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΔΕΚΑΤΑ 37,4 ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΥΠΟΜΕΝΩ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΡΙΑΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις