Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 23]

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΦΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑ.Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΓΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ.ΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ.ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ Ε?ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!!!μαρια μην δινεις κ τοσο σημασια στα συμπτωματα γιατι θα τρελαθουμε στο τελος....ολα ειναι φυσιολογικα απλα με το μυαλο μας τα κανουμε πραγματικα...πιστευω οτι λογικο ειναι να ξεπρηστει....εως ποτε θα ειναι πρησμενο???καποτε θα ξεπρηζοταν...αχ δεν ξερω,τι να πω,οσον αφορα την εγκυμοσυνη δεν ξερω τιποτα!εγω περιμενω να περασουν οι μερες να ξεκινησω,να τελειωνω να δω τι θα γινει...αντε πανε την τριτη στο γιατρο να ηρεμισεις!!!!πανε κ καμια βολτουλα να χαλαρωσεις....

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΦΑΚΙ,ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΙΑΦ.ΣΚΕΨΕΙΣ?ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.......

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
υπομονη μαρακι μου μεχρι την τριτη...εγω με το μυαλο μου και τα συμπτωματα που νομιζα οτι ειχα,για δυο χρονια που προσπαθουσαμε,οταν περιμενα περιοδο νομιζα οτι ημουν εγκυος....χαχα...νομιζα οτι ειχα συχνοουρια,ζαλαδες,ταση για εμετο κ.α. αλλα ολα φανταστικα....γιαυτο λεω μετα την εμβρυομεταφορα να μην δινω συμασια σε τιποτα...θα ειναι τα συμπτωματα απο τις ενεσεις κ γω θα νομιζω άλλα!!!!δεν μου λες,ποσα ωαρια εκανες με την πρωτη εξωσωμ,?

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΦΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 7 ΩΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ 6.ΤΗΝ 1Η ΦΟΡΑ ΕΒΑΛΑΝ ΤΑ 4 ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ.ΜΕΤΑ ΑΠΟΨΥΞΑΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΟΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ. καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 875502 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 875502 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 875502 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 875502 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 875502 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 875502 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 875502

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα ειμαι μαρια,τα ιδια...αυριο θα πας?αντε καλα νεα να ακουσουμε!!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια μου καλησπερα, εμεις ακομα ειμαστε διακοπες αυριο θα παμε στο χωριο και με το καλο θα γυρισουμε το σαββατο.εφακι μου αυριο θα περασουμε και απο τα ομορφα τα μερη σου.. δεν μπορω να σας γραψω π.μ γιατι ειμαι απο κινητο και πολυ με ζοριζη χαχαχα. Μαρακι μου μην σκεφτεσε συναιχεια τα συμπτωματα μπορει να αλαζουν μερα με την μερα γι'αυτο να μην στεναχωριεσε,σημερα διαβασα θα πηγενες να δεις το νινακι σου που μεγαλωσε αχ το μωρουλινη απολαυσε την εγκημοσυνη σου χωρις ανχος.φιλακια κοριτσια μου και θα ξαναμπω οταν μπορεσω!!!!!!:-) <3

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggelaki καλα να περνας!!!!και γω μεθαυριο παω στα μερη μου...και θα επιστρεψω απο εβδομαδα..αντε να μπει το μαρακι να μας πει νεα....

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ!ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΑΣ,ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ!ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΩΡΕ,ΟΛΟ ΧΑΖΕΥΩ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!ΕΦΑΚΙ ΕΣΕΙΣ ΦΕΥΓΕΤΕ ΑΥΡΙΟ,ΠΟΥ ΠΑΤΕ?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 654316 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 654316
μπραβο μαρια,ειδες που τσαμπα ανησυχεις?σε καθυσυχασε ο γιατρος σου?αντε να περασει το πρωτο τριμηνο,να εισαι πιο ανετη...θα σε στηλω π.μ. να σε πω που θα παω!!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια μου καλησπερα αχ μαρακι μου μπραβο κοριτσι μου ολα καλα.. :-) :-) εμεις καναμε μια σταση για μια τελευταια βουτια στην παραλια ορφινιου εφακι μου και σε λιγο ξεκηναμε για το χωριο.καλα να περνατε κοριτσια και μαρακι να προσεχεις!!! <3. <3

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωραια αγγελακι!!!τουζλα λεγετε η περιοχη!καλα να περασεις!κοριτσια θα τα πουμε απο βδομαδα,μαρια ξεκουραση και χαλαρωση,δωσε φιλακι στο μωρακι απο μενα!καλο πσκ!!!!!!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:Κοριτσια μου καλησπερα αχ μαρακι μου μπραβο κοριτσι μου  ολα καλα.. :-) :-)     εμεις καναμε  μια σταση για μια τελευταια βουτια στην παραλια ορφινιου εφακι μου  και σε λιγο ξεκηναμε για το χωριο.καλα να περνατε  κοριτσια και μαρακι να προσεχεις!!! <3. <3
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki27 έγραψε:ωραια αγγελακι!!!τουζλα λεγετε η περιοχη!καλα να περασεις!κοριτσια θα τα πουμε απο βδομαδα,μαρια ξεκουραση και χαλαρωση,δωσε φιλακι στο μωρακι απο μενα!καλο πσκ!!!!!!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΦΑΚΙ,ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ!ΕΙΣΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ.......ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε?μαρια,αγγελακι,όλα καλα?τι νεα?εμεις ολα καλα,περασαμε ωραια,κ τωρα επιστροφη στην καθημερινοτητα.καλο μηνα να εχουμε με επιτυχια!!!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΑΡΑΓΕ?ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΕΦΑΚΙ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΗΣΥΧΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ......ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ 22-9 ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι περνανε οι μερες γρηγορα...πότε ξεκινησαμε να μιλαμε εδω μεσα,πότε εφτασαν οι μερες να ξεκινησω,χαμπαρι δεν πηρα!!22 του μηνος τι θα δειξει η αυχενικη???δεν ξερω τιποτε απο εγκυμοσυνη,ειμαι ασχετη τελείος....ευχομαι να τα μαθω ομως κ συντομα!!!!πολυ ωραια περασαμε,σημερα κρυο εδω,μαρεσει το φθινοπορο πολυ,εκανα νες το πρωι,κ εξω βροχη ασταματητη...

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια μου καλησπέρα!!!! αν και καθηστερημενα καλο μηνα να εχουμε , και να ακούσουμε τα ευχαριστα εφακι μου που ξεκινάς σε λιγες μερες!! αν και εμενα με μελαγχολει αυτος ο καιρος δεν μου αρεσει καθολου θελω ηλιοοοοο..
μαρακι μου αντε ειδες εφτασε ο καιρος της αφχενικης πω πω περνανε πολύ γρηγορα η μηνες για ποτε θα ερθει ο καιρος να παρεις το νινακι σου στην αγκαλια δεν θα το καταλαβης!!!!
εφακι μου περασες ομορφα, τωρα ξεκουρασου γιατι αυτος ο μηνας είναι δυσκολος αλλα όλα θα πανε καλα!!!!!
τωρα θα τα λεμε ποιο συχνα θα κλεινομαστε στο σπιτι!!!
καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 334590 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 334590 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 334590

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι, εγω τρελενομαι με αυτο τον καιρο,μου φερνει μια γλυκια μελανχολια-νοσταλγια....μαρεσει που βαζω ζακετιτσα το βραδυ κ σκεπαζομαι με πικε!!!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
efaki27 έγραψε:αγγελακι, εγω τρελενομαι με αυτο τον καιρο,μου φερνει μια γλυκια μελανχολια-νοσταλγια....μαρεσει που βαζω ζακετιτσα το βραδυ κ σκεπαζομαι με πικε!!!





Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

νιωθο μελαγχολικα εφακι μου εγω δεν τον θελω καθολου αυτόν τον καιρο, αχ ποτε θα περασει και αυτος ο χειμωνας, θα ηθελα να ηταν συναιχεια καλοκαιρακι μου ανεβαζει την διαθεση..από τον χειμωνα αγαπω μονο της γιορτες τον χριστουγεννων!!!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.....ΕΔΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ ΑΛΛΑ ΒΡΟΧΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ.ΕΦΑΚΙ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN κλπ.ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕΙ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Η ΟΧΙ.ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΛΕΩ ΝΑ ΕΙΧΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για σου κουκλα μου μαρια!!!!αχ και γω ετσι θα σκεφτομαι στο μελλον ,σε καταλαβενω...αυτο το μυαλο μας παιζει παιχνιδια...υπομονη,νομιζω τα συμπτωματα υποχωρουν μετα απο καποιο διαστημα...εγω παλι σκεφτομαι οληηη μερα,πως θα βαζω τις ενεσεις,αν θα παθω υπερδιεργεση και αν θα βρουμε σπ.... τι να κανουμε που ειμαστε ευαισθητες και δινουμε σημασια σε ασημαντα πραγματα...ρωτα καμια φιλη σου που εχει μεινει εγκυος να σου πει για τα συμπτωματα σου..

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΗΛΠΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΙΝΗ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΕΦΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΘΑΝ ΥΠΕΡΔΙΕΓΕΡΣΗ,ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΚΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΛΑ.ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΕ 23 ΩΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑΓΕ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ..... καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 417472 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 417472

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα κορίτσια μου!!!
μαρακι μου πιαστηκα με της δουλειες πρωι πρωι για να τελειωνο χα χα!!! σημερα βγηκε και ο ηλιος αντε γιατι με επιασε και μια μελαγχολια!!!!!!!
τι κανεις κοριτσαρα μου πως εισαι?? θα σε μαλωσω ειπαμε δεν θα σκεφτεσε τα συμτωματα άλλες εχουν ακομα και περιοδο κατά την εγκυμοσυνη γι'αυτο δεν θα στεναχωριεσε κοριτσακι μου στο λεω για καλο σου μην με παρεξηγείς ετσι Wink Wink Wink Wink
εφακι μου μην σκεφτεσε και εσυ τετοια πραγματα είναι πολύ σπανιο η υπερδιεγερση ωοθηκών και δεν θα γινει, θα σκεφτεσε θετικαααααα και όλα θα πανε καλα ..... φιλια πολλα και στης δυο και μην μου στεναχωριεστε ξερω τι περνατε και σας καταλαβενω θα είμαι εδώ για σας κορίτσια μου ο θεος είναι μεγαλος και θα γινει το θελημα του!!!!!


καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 17 315810

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κ απο μενα!!!εγω τετοια ωρα ξυπνησα!!!ωραια τα λογια σου αγγελακι!!!ευχαριστω πολυ!!σημερα καθαρος ουρανος,ωρα για βολτουλα το απογευμα...μαρια με το καλο να περασουν οι μερες να κανεις την εξεταση...η αγια μας να σε δωσει δυναμη κ υπομονη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις