Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα ομορφες!!!!

ρε κοριτσια με εχει ξεθεωσει ο διανελλος!!!περημενω πως κ πως να κοιμηθει λιγο μες στη μερα να κανω καμια δουλεια!!!!εσεις τι κανετε??

ροξαν εμενα το ρινγκ σλιγκ που εχω αυχενικο κ μεση μεχρι πριν ενα μηνα το φορεσα κ παλι υπεφερα!!ναι βολευεις το μωρο να παρεις μαζι σου,βοηθαει,αλλα ο πονος δεν παλευεται!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα ρε κορίτσια το μέι τάι ακόμα με βολεύει, το νιώθω πολύ άνετο. Το σκλινγκ το φοράω άμα είναι να πάεμ σε κανα σούπερ, τζάμπο κλπ.

Ψιλοβαριόμαστε σημερα, λέω να της φτιάξω τραχανοούλη να δοκιμασει για απογευατινο. Βαριέμαι όμως να σηκωθω απο την καρέκλα, αυτό είναι πρόβλημα!

Θάλεια, ευχαριστω για τις ευχες σου!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντεμακι βρε κοριτσι μου, τι ειναι αυτο με σενα? πως παει το πρηξιμο?

Ναφσακι, να σου στελνα ενα ταπερακι με τραχανουλη!!!χαχαχα! Εμας παντως μας αρεσει.

Βρε κοριτσια, για βοηθατε.....http://forum.eimaimama.gr/t22251-topic#903069

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμ μισές δουλειες κάνεις ροξανακι, άιντε στειλτο το ταπερ να γλιτώσουμε καμια δουλειά!

Λοιπόν θα σου γράψω εδώ την γνώμη μου για τα εμβόλια που είμαστε πιο μεταξυ μας. Γενικά κι εμενα με τρομαζουν όσα μπαίνουν στον οργανισμό του παιδιού. Αλλά...
Θεωρώ πως οι γιατροί έχουν πολύ βασικό ρολο στην ενημέρωση μας και η γνώμη τους έχει βαρύτητα για μένα. όλοι λοιπόν οι γιατροί που έχω στο περιβάλλον μου είναι υπερ των εμβολίωνκαι μάλιστα τα κανουν και στα παιδιά τους. Η γνώμη τους για μένα βαρινει λίγο παρπάνω γιατί έχουν και το γενικότερο επιστημονικό υπόβαθρο. Αν ήθελα να είμαι ειδικός θα σπούδαζα ιατρική και θα είχα την σουπερ τεκμηριωμένη άποψη. Παρόλα αυτά, επειδή δεν είμαστε και φερέφωνα, έκανα μια μικρή έρευνα κι εγώ. Δεν πείστηκα ότι τα εμβόλια προξενουν αό μόνα τους κακό. Διάβασα για αυτισμό (αν θυμαμαι καλά ήταν μια μεγάλη έρευνα που στο τέλος απεδείχθη ότι είχαν μαγερευτεί τα αποτελέσματα). Η διάγνωση του αυτισμού συνέπεφτε λέει χρονικα με ένα εμβόλιο. Δεν προυπήρχε όμως ο αυτισμός; Αυτό δεν στο εγγυάται κανένας επιστήμονας, καθώς η διάγνωση έχει χρονικό όριο όχι η ύπαρξη του. Μετά διάβασα για καρκίνο. Αλλά είναι το εμβόλιο που δημιούργησε τον καρκίνο ή ένα σωρό περιβαλλοντικά ή και γενετικά χαρακτηριστικά; Κανείς δεν ξέρει. Τέλος πάντων, εγώ έκρινα ότι δεν είμαι αντιθετη στα εμβόλια, έχουν εξαλείψει ένα σωρό ασθένειες, αλλά από την άλλη αν ο γιατρός θεωρεί ότι κάτι δεν είναι αναγκαίο, δεν θα τρέξω να το κάνω κιόλας. Ελπίζω να κάνω το σωστό για το παιδάκι μου.

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι ακριβως αυτο που λες, ενημερωνεσαι για καποια πραγματα, αλλα κανεις δεν σου εγγυαται οτι τα αποτελεσματα ειναι εγκυρα κ αν αλληλεπιδρουν με αλλους παραγοντες... Επισης κ εμενα στον κυκλο μου ολοι λενε να τα κανω... Απο την αλλη δεν υπαρχει ενας ανθρωπος να ρωτησω, εγω δεν ειμαι ειδικος... πφφφφφφφφφφ εσκασα απο το μεσημερι, φρικαρισα!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσακια!!!!πως ηταν το μεσημερι σας?

εμενα κοιμηθηκε δυο ωριτσες μεχρι τις 15.00 κ τωρα κοιμηθηκε ξανα θα την αφησω κανενα μισαωρο μονο γιατι μας βλεπω να  ξενυχταμε παλι!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 3 850933 
αντε για να παμε κ καμια βολτιτσα  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 3 429657 ,βαριεμαι στο σπιτι κ με αυτη τη ζεστη δε μπορω να τη βγαλω το πρωι!!

σημερα δεν πολυ εχει ορεξη για φαγητο...μονο γαλα πινει ανετα    Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 3 401147  κατεβαινει επιτελους το δευτερο δοντι επανω.....εχουμε 4.............!

κανονισα κ ραντεβου με τον καινουργιο γυναικολογο!!!αντε να δουμε!!!!
οσες ειστε απο αθηνα εχει καμια σας γιατρο στο μαρουσι?μηπως τον ξερετε γι'αυτο ρωταω!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οσο για τα εμβολια κ εγω τα ψιλοφοβαμαι αλλα ειναι κ αυτο που ειπε κ η nafs αν δε το εχεις σπουδασει το θεμα το ρισκαρεις να στηριχτεις στο δικο σου φοβο?κ αν αυτο κανει πιο μεγαλο κακο μετεπειτα στα μικρακια μας?ειναι δικοπο μαχαιρι λιγο ολα αυτα!!κ εγω εχω συζητησει με το γιατρο κ της κανω αυτα που προβλεπονται κ τιποτα παραπανω,αυτο κανει αλλοστε κ εκεινος στις κορες τους κ το εκτιμω που ειναι ειλικρινης σ'αυτο ,μου βγαζει μια ασφαλεια παραπανω!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουρκουτιανα, ολη μερα στο λαπ τοπ να ψαχνομαι... τελοοοοοος! Οταν δεν ξερεις εισαι πιο ευτυχισμενος!

που ειστε καλε?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μη σας τυχει...εμεινα απο τη μεση&ημουν μονη με τον μικρο στο σπιτι!!! Εχω τα μαυρα μου τα χαλια...κυκλοφορω σα "ς"&η ψυχολογια μου στα πατωματα! Αφηστε που εχω&καθυστερηση...αυριο9μερες...αν δ ερθει μεχρι την παρασκευη θα κανω τεστ Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 3 534787 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 3 534787 Δ ξερω πως να νιωσω...
Αποψε εστειλα τον αντρα στον καναπε του παιδικου&πηρα το φιλιππο στη κρεβατοκαμαρα για να μην χειροτερεψω με τα περα δωθε! Πεφτω γα υπνο...θα τα πουμε το πρωι! Αντε να'χουμε μια καλη νυχτα!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι, γι αυτό δεν το μελετάω, μου ξύπνησε από τις 6 σήμερα... Φρίκη!! Εγω χθες αδιαθετησα και η μέση μου είναι χάλια, όπως κ το χέρι μου, γτ πολύ αγκαλιά έπεσε! Μαρακι τι αισθάνεσαι ? Από συμπτώματα περίοδο υ πως πας? Επίσης να σου πω πως με αφυπνησες να εξετάσω κ εγώ το θυρεοειδή μου κ την επόμενη τρίτη έχω ραντεβού με ενδοκρινολογο.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα...λες&το'ξερα&κρατησα το μικρο μαζι μου χτες...απο τις 4μεχρι τις6 ημουν ξυπνια γτ στρυφογυρνουσε τοσο πολυ που δ μπορουσα να κοιμηθω!!! Απο συμπτωματα τις προες ειχα εντονο πονο χαμηλα, ο οποιος εχει εξαφαναστει2μερες τωρα&ελαφρως πονο στο στηθος! Καλα θα κανεις Ροξαν...προληψη, καταστολη...

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!
Μαρακι περαστικά κ γρήγορα σου εύχομαι! ξέρω πως είναι, μέσα στο χειμώνα πιάστηκα δύο φορες, μία ωμος, μια καρπος κα ήταν φρίκη!! ούτε αγκαλιά μπορούσα να τον σηκώσω ούτε τίποτα!!
για τα εμβόλια συμφωνώ μαζί σας!! δυστυχως δεν έχω τις γνωσεις για να.πράξω κάτι άλλο από το συνηθισμένο.είχα ψαξει ροξαν αλλά ψιλοφρικαρα κα σταμάτησα!!
Εμεις από την τρίτη το απόγευμα συνεχίζουμε πυρετωδως τις προετοιμασίες.κάναμε μαρτυρικά, τα ρύζια, τυλιξαμε τα μπισκότα, τα περάσαμε κα ευχαριστήριες καρτες, τυλιξαμε τα ζαχαρωτά, στήσαμε το candy bar, βάλαμε κορδελιτσες σε φανάρια κα μπαλες, χαμος!
Κ ετοιμάζεται να σκάσει 2ο δοντάκι!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια μου αστα να πανε...εγω εχω μεγαλο θεμα με την μεση...την τελευταια φορα που με επιασε ημουν 20μερες ξαπλα με παυσιπονα, ενεσεις, φυσιοθεραπειες&ολα τα συναφη! Αληθεια πως πηγε η χτεσινη συναντηση;;; βρεθηκατε με τα κοριτσια;;;

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!

Το καλό μου χθες δεν έκλεινε το μάτι του, πηγε 10+ να νυσταξει και ακόμ χουζουρεύει!

Μαρία μου περαστικά! Αδιαθέτησες; Συγνωμη που ρωταω κιόλας, αλλά βάλατε μπρος για 2ο; Ελπίζω σήμερα πάντως να εισαι πολυ πολυ καλύτερα. Κι εμενα με πιάνει πού κ που το αυχενικό μου, και παρότι έχω την κουμπαρα μου φυσικοθεραπευτρια, με το σκατό ουτε να με τριψει δεν προλαβαινουμε!


Αναστασία τι ωραία, φουλ εργασίες! Να βγαζεις και φωτο από την διαδικασία για να τα θυμασαι!

Κι εμεις είμαστε φουλ, αυριο ερχονται οι φιλες μου να γεμισουμε τις μπομπονιερες. Θα πάω να πάρω και κατι υλικά που μου λειπουν για την λαμπάδα σημερα, γενικότερα οργασμός εργασιων!Ανυπομονω να έρθει η μέρα!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!

Δε ξερω τι την εχει πιασει κ πρεπει το βραδυ να με φτασει στο σημειο να κουτουλαω για να την παρω στις 12 στο κρεβατι να κοιμηθει....κοιμηθηκαμε μεχρι τις 3 υπεροχα κ μετα ξυπναγε σχεδον καθε μιαμιση ωρα...!!ουφ πια...!!!!!κ τωρα με εχει ξυπνησει εδω κ μια ωρα,ηπιε γαλα ξ η δεσποινιδα κοιμαται κ δε ξυπναει με τιποτα!!!!

αντε anastasie κοντευετε κοριτσακι μου....την κυριακη ειναι,σωστα??

Μαρακι κουραγιο...ξερω πως ειναι το ειχα παθει το χειμωνα κ δε μπορουσα να κανω τιποτα απο το να κατσω μεχρι να περπατησω!!!ζητα βοηθεια απο οποιον εχεις κοντα κ ξεκουρασου οσο περισσοτερο γιατι εγω που το ειχα ζορισει με ειχε παει μια εβδομαδα αυτο το χαλι!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι τωρα ειδα οτι εχεις κ θεμα με τη μεση γενικα!!!ξεκουρασου,ξεκουρασου,ξεκουρασου κ πολλα περαστικα απο μας!!!

Nafs τα ιδια κ εμας δε νυσταζει με τιποτα το βραδυ,τις τελευταιες μερες!!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφς οχι δ αδιαθετησα ακομα& οχι δ βαλαμε γι'αυτο ανησυχω καπως...αν ειμαι εγκυος πραγματικα θα ειναι θαυμα...αν ναι αγορι θα τον βγαλουμε " μαγκαιβερ" αν ειναι κοριτσι "Ζηνα"...χαχα tongue ! Πηρα τεστ εγκυμοσυνης να κανω γτ πρεπει να ξερω αν μπορω να παρω χαπια για την μεση ή οχι!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο εμενα Μαρακι μπορει να ειναι και καμια ανωμαλια του κυκλου συμβαινει αυτο μετα την γεννα τις πρωτες φορες εγω δεν εχω αδιαθετησει ακομα αλλα φυλαγομαστε για παν ενδεχομενο!!!!! Αναστασια τι γλυκια κουραση αυτη ε;;;;;

Οσο για τα εμβολια δεν το ψαχνω κανω μονο τα βασικα.Εχω 3 φιλες που δεν θα τα κανουν τουλαχιστον μεχρι το χρονο και οταν τις ρωτησα αν φοβούνται μου απαντησαν ναι και οτι πονταρουν στο γεγονος οτι το 99% των παιδιων ειναι εμβολιασμενα!!!!!!!!!!και οι ασθενειες εχουν εκλείψει εγω ομως σκεφτομαι και αν;;;;;;; θα χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο.

Ζωη εμενα ο γυναικολογος μου ειναι Μαρουσι αν θες πες μου ονομα ειτε εδω ειτε με πμ.

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλε που ειστε ολες???

μαρακι κανενα νεο????? Very Happy 

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θαλεια κ εγω δε προλαβα να το χαρω ....πηγα να ξαπλωσω κ στα δεκα λεπτα ξυπνησε(απο τις 14.30 δηλαδη) κ εγω τη βλεπω να ξανακοιμαται μεχρι το βραδυ γιατι αλλιως θα εχουμε γκριιιινιαααα!!!!!!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωη τι γλυκια φωτο ειναι αυτη?

Αναστασια νομιζω πως οι ετοιμασιες ειναι το πιο ωραιο κομματι! Ολα τελεια θα γινουν με τοση αγαπη κ λαχταρα που τα κανετε!
Τελικα πηγατε στη συναντηση?πώς περασατε?
Λοιπον, σημερα παμε στη νεα ντοκ, κοριτσια, ευχηθειτε μου καλη τυχη.....

Μαρακι που εισαι???????????

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roxanne μου καλη τυχη κοριτσακι μου,μην ανχονεσαι καλα θα πανε ολα!!τι ωρα εχετε ραντεβου?

σ'ευχαριστουμε για τη φωτο!!!ειναι πριν απο 20 μερες περιπου που την επερνε ο υπνος μονη της μες στο παρκο!!η που δε θα κοιμαται καθολου το παιδι μου η που θα κοιμαται Sleep  καθιστη πανω στα παιχνιδια!

κ επισημα πια προσπαθει να σταθει ορθια χωρις να κρατιεται  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 3 215994  φερνει κοντρα με το ενα χερι πανω στα επιπλα κ παει να το αφησει κ αυτο ε!μετα απο μερικα δευτερολεπτα καθεται στον πωπω της! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 3 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 3 328109 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΖΩΗ13 στις Πεμ Ιουλ 17, 2014 5:31 am, 1 φορά

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια !!!
Μαράκι κ Demi περαστικά σας!
Μαράκι άντε με το καλό κοριτσάκι μου μακάρι τι ευχάριστα ακούω ενημέρωσε μας!
Εγώ με τα εμβόλια δεν εχω θεμα κανω αυτά που προβλέπονται απο γιατρούς χωρίς να το ψάξω.εξάλλου κ εμείς σα μωρά είχαμε κάνει αρκετά απο αυτά!
Εχω αρχίσει κ σκέφτομαι το θεμα επιστροφή στη δουλειά!
Αλήθεια ποιες άρχιζετε δουλειά κ ποτε?
Μαράκι δε πήγαμε στη συνάντηση τελικά καμία δεν μπόρεσε!
Είπαμε να το κανονίσουμε όλες μαζί άλλη μέρα.
Εμείς είμαστε πολυ καλα!
Ομικρουλης μου θέλει συνεχώς να ειμαι κοντά του πάω να κανω ένα βήμα κ με κυνηγάει ,επίσης φοβάται δυνατούς ήχους και τρέχει στην αγκαλιά μου .γραπωνετε σα μαϊμού.
Έχετε διαβάσει καθόλου για το άγχος αποχωρισμού? κάτι τέτοιο μου φαίνεται βιώνει!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Roxanne θα δεις που θα γυρίσεις ενθουσιασμένη απο τη γιατρό ,καλή επιτυχία!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene μου σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!εγω επιστρεφω 25/7 εως 31/7 για να βγουν οι αδειες κ μετα κανονικα απο 21/8.....ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩ Crying or Very sad Crying or Very sad 

εσυ ποτε ξςεκινας?τι δουλεια κανεις αν επιτρεπετε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις