Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ 21/8 εχω τελειώσει οικονομολόγος κ ειμαι στο λογηστιριο μιας εταιρείας ,ευτυχώς για αρχή πάω 4 ωρο . Εσύ?

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ, κορίτσια σας διαβάζω μεταξύ των ετοιμασιών αλλά δεν προλαβαίνω να απαντήσω!!
Ναι, την κυριακή είναι Ζωή κα οντως είναι οι πιο γλυκέες προετοιμασίες!!

Μαράκι άντε κάνε το τεστ κ πες μας!!

Ροξαν όλα θα πάνε τέλεια, θα δεις!!

Εγώ Ειρήνη δεν θα επιστρέψω γιατί δεν έχω κάποιον να τον κρατάει κ δεν θέλω να παει ακόμα βρεφονηπιακό.

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δουλευω σε καταστημα με κοσμηματα!δυστυχως εχω σπαστο ωραριο κ με το μειωμενο ωραριο θα κερδισω μονο μια ωρα την ημερα γιατι δε του βγαινει αλλιως! Crying or Very sad 
μου ειναι πολυ δυσκολο δε θελω να την αφησω καθολου!μου εχει βγει πολυ περιεργα τωρα με το παιδι..! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 4 534787 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου μολις ξυπνησα...ευχαριστω πολυ ολες για το ενδιαφερον σας...το τεστ βγηκε αρνητικο,οπως ηταν αναμενομενο! Μιλησα με τη γυναικολογο μ&μου ειπε πως αν δ αδαθετησω μεχρι τελος του μηνα, να παω να με δει! Οσο για την δουλεια εγω γυριζω τον Φεβρουαριο αλλα επειδη δ λεγεται, οποια θελει θα της το πω μεσω πμ... Σημερα κανονισε ο αντρας μ να παμε για φαγητο με κτ φιλους&ψιλοβαριεμαι&εχω&την μεση αλλα δ γινεται να μην παω...

Ροξαν, περιμενουμε νεα απο την ντοκ.

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ θέλω να μάθω αυτο που δεν.λέγεται;;!!

Ζωή ζόρικο το πρόγραμμα σου!! μακάρι να προσαρμοστεί εύκολα.το κοριτσάκι σου!! τελεια η φώτο!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι τιποτα δεν θα ειναι μην ανυσηχεις μεχρι το τελος του μηνα θα σου ερθει. Μου κίνησες την περιέργεια για το επαγγελμα σου καπου παει το μυαλο μου.....

Ροξαν το πηρες αποφαση να δεις και αλλο γιατρο ε;;; περιμενουμε νεα σου.

Δουλεια εγω σταματησα τον 4ο μηνα και δεν θα ξαναπαω ηταν και λιγο δυσκολο με το επαγγελμα του μπαμπα μας και δεν εχω και ατομο να μου τον κραταει παιδικο τα εχουμε πει οταν θα μπορει να μιλησει γιατι πολλα εχω ακουσει και δει

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρακι κ εγω θελωωωωω!!!!!!!

γιατι ειπαμε.......η περιεργεια..........σκοτωσε τη γατα!!!!
ευτυχως δεν ηταν δικη μας!!! Very Happy 

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζωη ξανακοιμηθηκε η μπουμπου;ο μπουλης οταν γυρίζαμε απο παραλια και τον ξυπνησα στις 6 για να κοιμηθει το βραδυ

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θαλεια μου ενα τεταρτο μονο απο τις 17.00 μεχρι 17.15 κ αυτο γιατι ειπα να ξαπλωσω κ εγω λιγο!!
κ οταν γινετε αυτο παντα με μυριζετε το παιδι μου κ ξυπναει!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ εγω κ εγω θελω να μαθω!

Κοριτσακια μου, να το πω? θα το πω! Ο παιδιατρος, αυτος που μας παρακολουθουσε ως τωρα... ε δεν παιζεται! καλη ηταν κ αυτη, αλλα εκεινος αλλο πραγμα! δαγκωτο!!!
κ εκει που ελεγα να μην κανω κανενα εμβολιο, μας εκανε 2! τελος παντων, κοβω τις μελετες του ιντερνετ για να ηρεμησω η Χριστιανη γτ κατασυχγυστηκα η χριστιανη!!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πόσο θέλω κ γω να κάτσω με τα παιδάκια μου δε λέγεται!
Μαράκι κ γω θέλω να μάθω μας κινήσες την περιέργεια!
Ζωή μου δύσκολο το σπαςτο ωράριο,ποιος θα στο κρατάει?
Αναστασία ζήσε το κάθε λεπτό εκείνη τη μέρα περνάει τόσο γρήγορα!
Roxanne δηλαδή θα μείνεις στον παλιό αν. Κατάλαβα καλα?

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ροξαν για δωσε πληροφοριες τι σου ειπε; Οντως καλο το ιντερνετ αλλα σε καιει πολλες φορες ρε γμτ δεν ειμαστε και ειδικοι και μπερδευομαστε αλλα και αυτοι οι γιατροι μερικες φορες ειναι λες και εχουν βγαλει αλλη σχολη ο καθενας!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρήνη θα προσπαθήσω, σε ευχαριστώ για την συμβουλή.
Έτσι μανι μανι ροξαν σας έκανε 2 εμβόλια; τι θα πείς στον παλιό τώρα;

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία, σκέφτομαι καμμια μαλαγανια να του πω, αλλα θα του πω κ την αλήθεια, δηλαδή ότι στο εοικοινωνιακο κομμάτι το χάνει.

Ειρήνη σωστά κατάλαβες. :-P καμιά φορά πρέπει να μπεις σε διαδικασία σύγκρισης για να βγάλεις συμπέρασματα.

Θαλεια αυτό ξαναπες το!!!!! Ειδικοί δεν Είμαστε, αλλά δεν υπάρχει κ σωστή πληροφορηση,γι αυτό κ πολλές φορές μπερδευομαστε. Το καλύτερο για τα μωρά μας θέλουμε....

Μαρακι θα σου έρθει, ειπες στην γυναίκολογο για τα χάπια πού παίρνεις?

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνη μου ο μπαμπας μου θα την κραταει τα πρωινα εκτος αν εχει δουλεια που αναγκαστικα θα ερχετε η πεθερα μου κ τα απογευματα κ το σαββατο ο αντρας μου!αντε να δουμε....οσο πλησιαζουν οι μερες στρεσαρομαι περισσοτερο!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 4 534787 !

Roxanne μη τον ντραπεις την αληθεια να του πεις μπας κ το διορθωσει!!!αλλωστε θα πρεπει να εχετε συνεργασια για το αστερακι σου για αρκετα χρονια ακομα!!

Anastasie αυτο ειναι αληθεια θα περασει τοσο γρηγορα η μερα εκεινη που το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ζησεις οσο πιο εντονα μπορεις το καθε λεπτο!ετσι να δεις που οταν θα ξαναφερνεις στο μυαλου εκεινη τη μερα θα θυμασαι ολες τις λεπτομερειες λες κ το ζεις ξανα!!

εμενα το παιδι μου παλι τα ιδια σημερα..κοιμηθηκε ενα τεταρτο την ωρα που ετρωγε κ τωρα το ματι γαριδα κ η γλωσσα ροδανι......μαμα,μαμαμα,μαμα!!!

αντε καληνυχτα να εχουμε ολες!!παω να τη μαζεψω στο κρεβατι μου μπας κ κοιμηθουμε λιγο γιατι τα'χω παιξει σημερα!!!

Φιλακια!!!!!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κι απο εμάς,  σας διαβαζα αλλά πραγματικά δεν είχα το κουράγιο να σας απαντήσω! !!
Εγω γυρναω στην δουλειά τελος Νοέμβρη,  είμαι δασκάλα και ευτυχώς αυτό ειναι ένα από τα καλά του δημόσιου που ακόμα κρατανε!!!!


Αναστασία με το καλο κοριτσάκι μου, αχ τι ωραιες προετοιμασίες, να τις απολαυσεις οσο μπορείς χωρίς αγχος γιατί θα δεις ότι θα περασουν παρα πολύ γρήγορα! !!

Μαρακι κι εμενα την δεύτερη φορά της πριοδου ειχα 21 μέρες καθυστερηση, λεω εχε γούστο. ..σουίτα στο Δαφνί θα εκλεινα!!!! ! Χαχαχαχα θελω κι εγω να μάθω τι δουλειά κάνεις,  μ έφαγε η περιέργεια! !!! ! Χαχαχαχα

Ζωη ακομα γελαω με την φωτογραφία,  καλά την πηρε ο ύπνος εκει??? Θα μας τρελάνουν τα ζουζούνια μας!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια κα την ενθάρρυνση!!

Έχω αρχίσει ήδη να έχω υπερένταση!!
Που να κλείσει το μάτι;;

Ροξαν καλά εκανες που τεσταρες παντως για να είσαι πολύ σίγουρη!!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελπίζω να κοιμόμαστε όλες σας πολύ βαριά! !!! Εμείς πάντως είναι η τρίτη φορά που ξυπνάμε. ..ας με λυπηθεί κάποιος! !! Crying or Very sad

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!
Πολύ ανησυχος ήταν σήμερα.ξυπνουσε κα τσίριζε.το άτομο το δόντι.έχει κάνει τρύπα αλλά ακόμα δεν το πιανεις!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασία και εμένα μια απο τα ιδια, ξυπνησε 2:30, 4, 5:30 και 8 !!!! Περιττό να σας πω οτι κοιμάμαι ορθια!!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 4 850933

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γκρινιαρουλα αν κ εσεις δεν κοιμηθηκατε, ζορικα τα πραγματα!!! Shocked 

Εμενα κοιμηθηκε 9, ξυπνησε στις 2 κ στις 5.... Και μετα 8 για πρωι.... κατι ειναι κ αυτο, αλλα ρε γμτ, αλλες μερες κοιμαται σερι μεχρι τις 7 κ ειναι μια χαρα, γτ αλλαζουν προγραμμα?

Αναστασια μην αγχωνεσαι, οπως βλεπεις το ζουμε κ εμεις μαζι σου!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 4 604962 
Μπατσελορ εκανες/θα κανεις? εγω δεν ηθελα να κανω αλλα σαν να το σκεφτομαι...

Ειρηνη, πολυ γλυκας ο μικρος σου.... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 4 417472 

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ροξαν έχω συμβιβαστεί! θα φτιάξει κάποια στιγμή! δεν είναι γκρινιαρης ούτε της αγκαλιας, κάτι τον ενοχλεί οπότε θα περιμένω!!

Δεν θα κάνω μπατσελορ.πόλλοι λόγοι.έχω περάσει ομως πολύ καλά σε μπατσελορ φίλων!! να κανεις, είσαι κα μικρή!!
Ούτε στρώσιμο κρεβατιού κα τα λοιπά έθιμα!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι βρα, για τον γαμο λεω μην αγχωνεσαι  Very Happy 

ο μικρος εννοειται πως μολις ηρεμησει θα στρωσει, γι αυτα ειναι το δυσκολο, οχι για εμας!

Κρεβατια κ τετοια δεν ξερω κ εγω αν κανω....με ενα μωρο, οσο να πεις δεν εχεις την ιδια ευκολια κ ανεμελια. οχι οτι με πειραζει, αλλωστε ποτε δεν ημουν εθυμοτυπικη.

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα εμενα κοιμαται ακομα βεβαια ξυπνησε 2 φορες το βραδυ αλλα δεν κλαει σηκωνεται και μας κοιταει που κοιμομαστε εμεις οποτε σιγουρα δεν πειναει αλλα θελει να κοιμηθουμε αγκαλιτσα δεν μπορω να του το αρνηθω τρελενομαι η δολια η μανα!!!!!!

Αναστασια μου θα περασεις τελεια αν ο γαμος ειναι υπεροχος και συγκινητικος σκεφτομαι πως θα ειναι να εχεις και το παιδι σου μαζι.

Αχ ρε κοριτσια καθε πρωι που ξυπναω και τον βλεπω τον ερωτευομαι περισσοτερο δεν μπορω να θυμηθω πως ηταν η ζωη μου πριν και σιγουρα δεν την νοσταλγω παλι καλα την χορτασα ως ελευθερη και δεν εχω απωθημενα!!!!(αμπελοφιλοσοφω παλι)

100Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:41 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ εξαρτάται.από το.έθιμο.
Τώρα να σου πω, το βρίσκω λίγο.αστείο.τι κρεβάτι με ένα μωρό 8 μηνών; να είναι καρπερό το κρεβάτι;

Κ το μπατσελορ μόνο αν εχεις όρεξη για γλέντι!! για πάρτι! γιατί όχι; εγώ η μόνη περίπτωση να το έκανα θα ήταν να θέλω να δω κανένα σχήμα στα μπουζούκια ή να το κάναμε παράλληλα κα να συναντιόμασταν σε κανένα κλαμπ αργότερα με τον άντρα μου!! αλλά άμα δεν πινεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις