Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

101Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:44 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια καλημερα...ειμαι πολυ χαλια Crying or Very sad , ουτε να στριψω δ μπορω...ηταν ανησυχος χτες πολυ&δ κοιμηθηκαμε καλα&το πρωι ημουν να με κλαινε οι ρεγγες! Τον πηγε αρον-αρον στην μανα μ ο αντρας μ το πρωι γτ δ μπορουσα να τον βγαλω περα....σημερα θ μεινω στο κρεββατι μπας&στρωσω! Λοιπον, ολες θα σας στειλω πμ για την δουλεια, &να θυμαστε" η δουλεια δ εινασι ντροπη" tongue tongue 

Γκρινιαρουλα "χαλασε"&η δικια σου;;; απαπα...δ παμε καθολου καλα! Τι προκοπη να δουμε εμεις μετα;;;;

Ροξαν τοσο χαλια η καινουρια;;; αφου εκτιμησες το παλιο σου, καντε την κουβεντα που θελεις&ολα θα γινουν!

102Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:51 pm

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγω το κρεβάτι το θεωρώ λίγο περιττό εφόσον υπάρχει ένα μωρό,  αλλά μπατσελορ εννοείται πως θα κάνεις! !!!!! Θα σου έρθει η ορεξη εκείνη τη στιγμή! !!! Μην το χάσεις,  τετοιες ευκαιρίες δεν χάνονται! !!!!

103Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:52 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ θάλεια κα εγώ έτσι ακριβως νιώθω.ότι πέρασα πολύ καλά πολλά χρόνια κ χωρις καν να το επιδιώξω ήρθε το αστέρι μου για να με αλλάξει κα να με ολοκληρώσει.τέτοια ευτυχία!!
Καλά που δεν περίμενε από εμένα....
Μακάρι να είναι καλά κορίτσια γιατί όχι απλά δεν ήμουν ποτέ υπέρ, μαλλον κατά ήμουν του γάμου.μολις σοβαρευε η σχέση κ συζητιοταν η συνέχεια την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια!! αφού o μπαμπάς μου πέρσι μετά τον πολιτικο μου αποκάλυψε ότι νόμισε ότι έχω φοβία με το γάμο κ δεν θα το έκανα πάλι!! δεν ξέρω, αυτό το «για πάντα » πολύ στραβά μου καθόταν....
Τι λέω;; σταματήστε με....
Μαρακι περαστικά κορίτσι μου, ξεκουράσου μπας κα γιανεις!!

104Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:54 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας εστειλα Wink παω να κανω μπανιο&επανερχομαι...μην φυγετε, θελω παρεα σημερα!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μαρακι27 στις Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:56 pm, 1 φορά

105Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 10:54 pm

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατι βρε κοριτσια? να καρποφορησει ξανα!!!!  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 654316 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 654316 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 654316  χε χε χε!

Μαρακι η καινουρια χαλια δεν ηταν, αλλα με εκανε να εκτιμησω τον παλιο... cyclops  ο οποιος ειναι κορυφη σαν επιστημων... το λεω κ το ξαναλεω. θα του πω 2 πραγματα κ ελπιζω να συμμορφωθει. περαστικα σου, περιμεν ω πμ!!!!!!

106Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:12 pm

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεραααα!
εμεις μια απο τα ιδια!!!κοιμηθηκε 12 ξυπνησε 1:30,3:30,5:30,6:30 ηταν ξυπνια μεχρι τις 7:30, κοιμηθηκε κ ξανα παλι 8:30 & τελος 9:30!ειμαι πτωμααα!!!αυτα απο εμας!!!

107Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:25 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κορίτσια! Για να σας δώσω λίγο κουράγιο, εμείς κοιμηθήκαμε καλά, οπότε πού θα παει, θα ξαναρθουν οι καλές μέρες, φαση είναι (Ζωή, μάλλον δεν λέω για σένα, εσενα ευχομαι απλά να έρθουν οι καλές μερες!)

Μαρία μου καλά έκανες, χρειάζεσαι ξεκούραση.

Ροξανάκι, τώρα που νιώθεις πιο σιγουρη για τον γιατρό θα τον βλέπεεις και με άλλο μάτι.

Γκρινιαρούλα, το κατερινάκι κάνει κόνξες;;; Κανα δοντάκι θα ναι, δεν εξηγειται.

Αναστασία φουλ οι ετοιμασίες ε?

Ρε κορίτσια, εγώ παντως νοσταλγω συχνα την ελευθερία εκτός παιδιού. Ο γάμος δεν με φόβισε ιδιαίτερα, ήμασταν και πολλά χρόνια με το καλό μου, από το σχολείο, και τα έχουμε βρει ταμαμ. Το παιδί όμως... Όταν επιβεβαιώσαμε την εγκυμοσυνη στην γιατρό κοιταζόμασταν σαν ουφο με τον καλό μου, αν μας εβλεπε κάποιος θα νόμιζε ότι δεν το θέλμε. Τεραστια ευθύνη κ αλλαγή. Δεν ξερω, ζορίστηκα πολύ κ στην λοχεία, και γενικά είναι ένα παιδάκι καλόβολο μεν αλλά θελει συνεχεια 100% την προσοχή σου και ποτε δεν την αρνούμαι. Δεν την αφήνω κιόλας ευκολα άντε κμια ώρα στην πεθερά μου για να της κανω την χάρη και αυτό όταν γίνεται εγώ είμαι στο δίπλα διαμέρισμα με το αυτί τεντωμένο σαν σκύλος. Είναι μεν ολοκλήρωση, δεν λέω, και οι χαρές που πα΄ρνεις απο το παιδί είναι απίστευτες, αλλ΄παραδέχομαι ότι θα ήθελα πού κ πού α αδειάζει για λίγο το μυαλό μου.

Όσο για κρεβάτια και μπάτσελορ, εγώ τίποτα δεν ήθελα, αλλά τελικά τα έκανα και τα 2. Και ευτυχώς δηλαδή διότι πέρασα χάρμα!

Αυτα, λογοδιάρροια με έπιασε, παω γιατί περιμενω φίλες για της μπομπο!

108Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:35 pm

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nafs μη νομιζει ειχαμε δει κ εμεις καλες μερες σ'αυτο το σπιτι για δυο μηνες!!! Very Happy απο 2 εως 4μηνων !!!!μετα για καποιο λογο τα μαγια λυθηκαν!!! Rolling Eyes 

εμενα παλι βρε κοριτσια δε μου λειπει καθολου η ζωη πριν τη Ζωη...ηρθε ΤΟΣΟ συνειδητα που απλα αναρωτιεμαι γιατι δεν την ειχα κανει πιο πριν(δηλαδη ξερω απλα δε ξερω γιατι δεν επεμενα!!ο καλος μου ειχε ψωμοτυρι την ατακα "οταν ερθει η ωρα" ηθελε να μεινουμε λιγο οι δυο μας!ε!περασαν 10 κ ησυχασε!τωρα μετανιωνει κ εκεινος!! Very Happy )

109Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Πεμ Ιουλ 17, 2014 11:40 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι θα εχεις πάρεα, είμαστε πολυλογούδες σήμερα!!
Ναφς κα σεις στο φουλ, ε;;
Ζωή αφού δεν είχατε φθορά μετά από τόσα χρόνια, κάλα είστε!!

110Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 12:14 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετοιμη...μπανιαρισμενη, εφαγα το πρωινο μου&μολις ξαπλωσα! Εμεις θελαμε απο το 2011 να το κανουμε το βημα αλλα μας προλαβαν τα γεγονοτα...! Καθε εμποδιο για καλο...Ο μικρος ηρθε στη καταλληλη στιγμη...παιρνω τοση δυναμη, τοση χαρα,&τοσο κουραγιο&μονο που με κοιταει...

111Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 12:52 am

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω δεν ημουν ποτε κατα του γαμου με τον Γιαννακη μου ειμαστε μονο 4 χρονια μαζι αλλα απο τοτε που αποφασισαμε να ειμαστε μαζι το ενιωσα οτι ειναι ο ανθρωπος μου. Μετα τον γαμο δεν αλλαξε τιποτα ουτε που το εχουμε παρει χαμπαρι.Για εμενα το για παντα δεν υπαρχει ειτε εισαι σε γαμο ειτε οχι κανεις δεν μπορει να μου εγγυηθει οτι θα νιωθουμε ετσι "για παντα" ζω το σημερα και το μονο δεδομενο στη ζωη μου ειναι ο γιος μου και πακετο μ αυτον ο Γιαννης μου αλλα δεν θελω να τον θεωρω δεδομενο.

Ετσι οπως τα ειπα ελπιζω να με καταλαβατε

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω με τον αντρα μου καναμε πολιτικο πριν καν συγκατοικησουμε...ειναι αυτο που ειπε η θαλεια, ηξερα πως ηταν ο ανθρωπος μου! Ειναι δυσκολο στην εποχη που ζουμε να βρεις τον ανθρωπο σου!!! Βλεπω φιλες μ που οσο μεγαλωνουν, "παραξενευουν"&δ κανουν ευκολα το βημα...νομιζω πως σταθηκα πολυ τυχερη σε αυτο!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!
οοοολο το βραδυ η αριαδνη ψηνοταν στον πυρρετο. μεχρι κ 39 εφτασε.την εστειλα παιδιατρο με την πεθερα μου

ο μικρος ολο το βραδυ ξυπνουσε κ θηλαζε αχορταγα!!!

μαρακι κ εγω θελω πμ Laughing  Laughing 

ο μικρος μολις μου εκανε ζημια!!σηκωθηκε στο τραπεζακι τραβηξε το καρε κ εριξε το βαζο με το φυτο!!ευτυχως δεν πεσαν πανω του.

εγω καλυτερα ειμαι,δεν πηγα χθες στον γιατρο.θα δειξει πως θα παει.



demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα εγω μπατσελορ εκανα αλλα κρεβατι κ εγω το θεωρω χαζο οταν ηδη εχεις παιδι κ δεν εκανα!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντεμακι σου εστειλα Wink περασδτικα στο κοριτσακι σου, καπου θα κρυωσε! Οσο για τις ζημιες, γινονται...εσυ το ξερεις καλυτερα με3παιδια!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμυγδαλιτιδα το κοριτσι μου!!!!ππππφφφφ καλοκαιριατικα!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Demaki περαστικα κοριτσακι μου κ στις δυο σας!!!αφου εισαι καλυτερα κ εσυ παλι καλα!

Δε μπορουσαμε να συζητησουμε τιποτε αλλο????επρεπε να λεμε για δουλειες???? Mad 
μου κοβει την αδεια!!!! affraid affraid affraid δευτερα γυρναω!!!ειμαι χαλια!!!!!  Crying or Very sad

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σου κοβει την αδεια????? Απο που&ως που???? Μπορει να το κανει????

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια!
Περαστικά σας ντεμακι κ στις δυο!
Μαράκι επίσης κοριτσάκι μου ξεκουράσου μπας κ στρώσει!
Ροξαν ευχαριστω  για τα καλα σου λόγια το αγόρι μου σου στέλνει ένα μεγάλο φιλί!
Ζωή  πες του ότι εσύ είχες προγραμματίσει αλλιώς και δεν έχεις κάποιον να στο κρατάει ,έρχεσαι για την εβδομάδα που σου ζήτησε για να βγουν οι άδειες , αλλά κατα τα αλλά δεν αφήνεις το μωρο έτσι ξαφνικά εξήγησε του!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη μου ευχαριστω! Κοιμουνται τα ζουζουνια σου;;;

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειναι δυσκολη κατασταση!!!
Το ζευγαρι που το εχει κ δουλευουμε μαζι ειναι πολυ καλα παιδια κ τους ξερω 8χρονια οσο ειμαι κ στη δουλεια δηλαδη!ο αδελφος της κοπελας λοιπον ειναι πολυ ασχημα κ τον "περιμενουνε"απο στιγμη σε στιγμη επομενως θα χρειαστει να λειψει !δε μπορω λοιπον σε μια τετοια κατασταση να του το αρνηθω απο τη στιγμη που μου εχουν φερθει πολυ καλα εκεινοι!!απλα μου ηρθε πολυ πιο αποτομο!!!!του ζητησα βεβαια να ειναι λιγο πιο ελαστικος στην ωρα που θα πηγαινω κ περισσοτερο που θα φευγω το βραδυ για να ταιζω το παιδι!!!εννοειται οτι δεν εφερε καμθα αντιρηση αντιθετως το δεχτηκε πολυ καλα!!!θα δουμε..........(ελπιζω να παρω του αυγουστου,οι υπολοιπες εβδομαδες θα μεινουν καβατζα)

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ο μικρός κοιμάται, η κόρη μου ειναι κοντά μου ετοιμάζεται να βάψει με νερό μπογιές!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ Ζωη μου, ολη νυχτα στο ποδι ησασταν ε????Σου κοβει την αδεια????Καλα μπορει να το κανει???

Ντεμακι περαστικα σας, πω πω καλοκαιριατικα τι σας επιασε!!!!

Εμεις κοριτσια ειμαστε 8 χρονια με τον αντρα μου και οταν, πριν 2 χρονια περιπου παντρευτηκαμε , ημαστν και οι δυο πανετοιμοι για ενα μωρακι!!!Ποση ευτυχια μας εδωσε το μπουμπουκακι μας!!!Ωρες ωρες ομως κι εγω κοριτσια αναπολω την εργενικη ζωη... Laughing  Laughing 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΖΩΗ13 έγραψε:Ειναι δυσκολη κατασταση!!!
Το ζευγαρι που το εχει κ δουλευουμε μαζι ειναι πολυ καλα παιδια κ τους ξερω 8χρονια οσο ειμαι κ στη δουλεια δηλαδη!ο αδελφος της κοπελας λοιπον ειναι πολυ ασχημα κ τον "περιμενουνε"απο στιγμη σε στιγμη επομενως θα χρειαστει να λειψει !δε μπορω λοιπον σε μια τετοια κατασταση να του το αρνηθω απο τη στιγμη που μου εχουν φερθει πολυ καλα εκεινοι!!απλα μου ηρθε πολυ πιο αποτομο!!!!του ζητησα βεβαια να ειναι λιγο πιο ελαστικος στην ωρα που θα πηγαινω κ περισσοτερο που θα φευγω το βραδυ για να ταιζω το παιδι!!!εννοειται οτι δεν εφερε καμθα αντιρηση αντιθετως το δεχτηκε πολυ καλα!!!θα δουμε..........(ελπιζω να παρω του αυγουστου,οι υπολοιπες εβδομαδες θα μεινουν καβατζα)
Ζωη ποιος θα κραταει την μικρη το πρωι&το απογευμα που θα λειπεις;;; αφου υπαρχει αυτη η κατανοηση ολα καλα θα πανε...μην ανησυχεις!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπορει να την κοψει γιατι εχει τελειωσει η αδεια του οαεδ κ τωρα ειχα την αδεια του 2014 κ δυο εβδομαδες που μου χρωσταγε απο το 13!

Μαρακι το πρωι ο μπαμπας μου κ οταν εχει δουλεια η πεθερα μου κ τα απογευματα κ το σαββατο ο αντρας μου!!

Θα σας χασω κ εσας καποιες ωρες!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις