Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Οσο για την παραλία με κόσμο δυστυχώς δεν είναι αυτονόητο για κάποιους ζωόφιλους σαν και εμάς...εγώ λατρεύω όλα τα ζωα και πραγματικά δεν με έχει ενοχλήσει ποτέ κανένα, αλλά δεν θα μπορούσα να φανταστώ μια παραλία με 1000 άτομα και τα 500 να είχαν σκυλιά και γάτες, τα ζώα δεν μπορείς να συγκρατήσεις αν υπάρχουν και άλλα ζώα σε κοντινή απόσταση.


Συμφωνω απολυτα μαζι σου..κ εμεις πρεπει να σεβομαστε κ τους υπολοιπους ανθρωπους..θα δοκιμασω να τη βαλω στη θαλασσα να δω αντιδρασεις..μετα μου ειχαν πει να τη καθαρισω με απλετο νερακι για το δερμα της..σ ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου!!δςν ειναι υπεροχο να εισαι σκυλομανα?????♥♥♥♥

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Οσο για την παραλία με κόσμο δυστυχώς δεν είναι αυτονόητο για κάποιους ζωόφιλους σαν και εμάς...εγώ λατρεύω όλα τα ζωα και πραγματικά δεν με έχει ενοχλήσει ποτέ κανένα, αλλά δεν θα μπορούσα να φανταστώ μια παραλία με 1000 άτομα και τα 500 να είχαν σκυλιά και γάτες, τα ζώα δεν μπορείς να συγκρατήσεις αν υπάρχουν και άλλα ζώα σε κοντινή απόσταση.



Συμφωνω απολυτα μαζι σου..κ εμεις πρεπει να σεβομαστε κ τους υπολοιπους ανθρωπους..θα δοκιμασω να τη βαλω στη θαλασσα να δω αντιδρασεις..μετα μου ειχαν πει να τη καθαρισω με απλετο νερακι για το δερμα της..σ ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου!!δςν ειναι υπεροχο να εισαι σκυλομανα?????♥♥♥♥
Αν θα μπει στο νερό θα εξαρτηθει καθαρα από εκεινη, συνήθως μπαίνουν χωρις κανένα πρόβλημα και κολυμπάνε κατευθειαν, είναι φοβερό!!!Εγώ είμαι ερωτευμένη με τον δικό μου, ειναι πραγματικό μέλος της οικογένειας μας.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω και εγω ενα σκυλάκι ειναι αγόρι ειναι τεσσάρων και ειναι ενα μικρό μικρό μικρό λυκόσκυλο μακρύτριχο πανέμορφο ενα κούκλι αλλα δεν του αρέσει καθόλου το νερό ειμαι ερωτευμένη μαζι του αλλα και εκείνος μαζι μου

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tzeni27 έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:γεια σας κοριτσια μου ανυπομονα που μεσα σε αυτες ειμαι και εγω!!!! ενω ολο τον υπολοιπο μηνα απολαμβανω τις στιγμες, το τελευταιο 7ημερο ψαχνομαι ...! χαχαχαχα !!! εχω πεισει τον εαυτο μου πως αυτη τη φορα αποκλειεται μιας και την προηγουμενη ημουν σιγουρη !χαχαχαχα αλλα δεν πτοουμαι .. θα διακοπισω και βλεπουμε...προς το παρον νιωθω πως ερχεται..για αυριο το κοβω αντε μεθαυριο...νιωθω μονιμα κατι να ετοιμαζεται εκει χαμηλα...η αφιξη της κοκκινοσκουφιτσας!  Shocked 
liontarina μαζι περιμενουμε την αλεκα εε χαχαχαχα κ εγω ετσι νιωθω οτι θα ερθει Sad 

καλημερα Τζένη...εγω κανονικα για σημερα με βλεπω αλλα ειχα πει στιν Lilly να με βαλει 25/7 για να πεσω μεσα γιατι τον προηγουμενο μηνα που ηταν και ο γαμος μου ηρθε στις 29 μερες ενω κανονικά συνήθως ειναι στις 27 μερες...για να δουμε Τζένη !ελπιζω να ειμαστε τυχερες...! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 328109 

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια μου τι κάνετε;;; Εγω υποφέρω απο ημικρανίες εδω και πέντε έξι μερες για αυτο δεν πολυ μπαίνω έχουμε κανενα καλο νέο;;;;; Smile  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 654316 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολα τα κοριτσια.
Εγω κοριτσια αδιαθετησα σημερα πρωι πρωι και μαλιστα η κυρια θελει να κανει αισθητη την παρουσια της.
Εχω φοβερο πονο στην κοιλια και ανακατοσουρα.
Sporaki μου υπομονη κοριτσακι μου, τι κανει το μωρακι μας; Ποτε θα πας για υπερηχο;
Ελευθερια μου αν πατε σε απομακρυσμενη παραλια εννοειται να παρεις το κουταβακι σου μαζι.
Κανουν σαν τρελα απο τον ενθουσιασμο, μην κανειςμονο το λαθος να τον βουτηξεις με το ζορι.
Δωσε του χρονο να συνηθισει την αισθηση της αμμου και της θαλασσας. Παρε μαζι και κανενα μπαλακι για να παιξετε,σιγουρα θα ενθουσιαστει.
Lilly μου η αληθεια ειναι οτι μας ελειψες πολυ, χασαμε τον μπουσουλα με τις ημερομηνιες.
Τωρα που ηρθες θα μας βαλεις σε ταξη.
Λοιπον εγω περιμενω παλι στις 18/8.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κοριτσάρες μου απο την όμορφη και τόσοοοοοοοο ζεστή Κρήτη!μας εχει πεθάνει αυτός ο καιρός αλλά το παλεύουμε:-):-) κανένα καλό νέο έχουμε;;;;;;;,,

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κουνελάκι μου 30/7 εχω ραντεβού!!!!
Ασε χθες παραλίγο να παω στο νοσοκομειο δεν άντεχα αλλο!!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sporaki! έγραψε:Κουνελάκι μου 30/7 εχω ραντεβού!!!!
Ασε χθες παραλίγο να παω στο νοσοκομειο δεν άντεχα αλλο!!!

Sporaki καποιο παυσιπονο μπορεις να παρεις;
Ξερω οτι δεν ειναι καλο για την εγκυμονουσα να ποναει και να εχει καποια ενοχληση.
Το νοιωθει και το εμβρυο.
Εχεις ρωτησει το γιατρο σου αν μπορεις να παρεις κατι που να σε ανακουφισει;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zanna έγραψε:Καλημέρα κοριτσάρες μου απο την όμορφη και τόσοοοοοοοο ζεστή Κρήτη!μας εχει πεθάνει αυτός ο καιρός αλλά το παλεύουμε:-):-) κανένα καλό νέο έχουμε;;;;;;;,,

Γεια σου zanna αι στη συρο εχει ζεστη αλλα αυτο που με δεν υποφερεται ειναι η υγρασια.
Δεν παλευεται.
Ακομα δεν εχουμε κανενα ευχαριστο νεο, εγω παντως αδιαθετησα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
:-( σε νιωθω ειναι φρικτος συνδυασμός και κυρίως οταν δουλεύεις....μην απογοητεύεσαι κουκλίτσα, ο επόμενος μήνας θα είναι δικός σου!!!!!!!!!!!!!!!εγω πάλι 31 δεν περιμένω αλλά έχω ένα feeling ότι θα με τιμήσει με την παρουσία της.....

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Την καλημέρα μου στο παρεάκι, τι κάνετε?

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Liontarina29 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:γεια σας κοριτσια μου ανυπομονα που μεσα σε αυτες ειμαι και εγω!!!! ενω ολο τον υπολοιπο μηνα απολαμβανω τις στιγμες, το τελευταιο 7ημερο ψαχνομαι ...! χαχαχαχα !!! εχω πεισει τον εαυτο μου πως αυτη τη φορα αποκλειεται μιας και την προηγουμενη ημουν σιγουρη !χαχαχαχα αλλα δεν πτοουμαι .. θα διακοπισω και βλεπουμε...προς το παρον νιωθω πως ερχεται..για αυριο το κοβω αντε μεθαυριο...νιωθω μονιμα κατι να ετοιμαζεται εκει χαμηλα...η αφιξη της κοκκινοσκουφιτσας!  Shocked 
liontarina μαζι περιμενουμε την αλεκα εε χαχαχαχα κ εγω ετσι νιωθω οτι θα ερθει Sad 

καλημερα Τζένη...εγω κανονικα για σημερα με βλεπω αλλα ειχα πει στιν Lilly να με βαλει 25/7 για να πεσω μεσα γιατι τον προηγουμενο μηνα που ηταν και ο γαμος μου ηρθε στις 29 μερες ενω κανονικά συνήθως ειναι στις 27 μερες...για να δουμε Τζένη !ελπιζω να ειμαστε τυχερες...! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 328109 
καλημερα λιονταρινα μου, μακαρι να ειμασστε τυχερες αλλα προσωπικα για μενα προσπαθω να μην το σκεφτομαι γιατι ξερω οτι θα απογοητευθω παλι οποτε καθομαι κ περιμενω την " βρωμιαρα". ευχομαι ομως σε σενα να μην κανει καν την κινηση να κατεβει κ να εξαφανιστει για 9 μηνες

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Την καλημέρα μου στο παρεάκι, τι κάνετε?
καλημερα λενακι μου, τι κανεις? εγω ειχα χθες βραδυ πονους χαμηλα και λεω οκ το πρωι θα την δω. δεν την ειδα ακομα αλλα ενταξει πρωτη μερα ειναι εχουμε κ το απογευμα κ αυριο κ μεθαυριο οποτε περιμενω να εμφανιστει

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zanna έγραψε::-( σε νιωθω ειναι φρικτος συνδυασμός και κυρίως οταν δουλεύεις....μην απογοητεύεσαι κουκλίτσα, ο επόμενος μήνας θα είναι δικός σου!!!!!!!!!!!!!!!εγω πάλι 31 δεν περιμένω αλλά έχω ένα feeling ότι θα με τιμήσει με την παρουσία της.....
δεν ξερεις ποτε τι γινετε μπορει αυτο το feeling να σε διαψευσει οποτε μην απελπιζεσαι ακομα.... Very Happy 

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tzeni27 έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:γεια σας κοριτσια μου ανυπομονα που μεσα σε αυτες ειμαι και εγω!!!! ενω ολο τον υπολοιπο μηνα απολαμβανω τις στιγμες, το τελευταιο 7ημερο ψαχνομαι ...! χαχαχαχα !!! εχω πεισει τον εαυτο μου πως αυτη τη φορα αποκλειεται μιας και την προηγουμενη ημουν σιγουρη !χαχαχαχα αλλα δεν πτοουμαι .. θα διακοπισω και βλεπουμε...προς το παρον νιωθω πως ερχεται..για αυριο το κοβω αντε μεθαυριο...νιωθω μονιμα κατι να ετοιμαζεται εκει χαμηλα...η αφιξη της κοκκινοσκουφιτσας!  Shocked 
liontarina μαζι περιμενουμε την αλεκα εε χαχαχαχα κ εγω ετσι νιωθω οτι θα ερθει Sad 

καλημερα Τζένη...εγω κανονικα για σημερα με βλεπω αλλα ειχα πει στιν Lilly να με βαλει 25/7 για να πεσω μεσα γιατι τον προηγουμενο μηνα που ηταν και ο γαμος μου ηρθε στις 29 μερες ενω κανονικά συνήθως ειναι στις 27 μερες...για να δουμε Τζένη !ελπιζω να ειμαστε τυχερες...! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 328109 
καλημερα λιονταρινα μου, μακαρι να ειμασστε τυχερες αλλα προσωπικα για μενα προσπαθω να μην το σκεφτομαι γιατι ξερω οτι θα απογοητευθω παλι οποτε καθομαι κ περιμενω την " βρωμιαρα". ευχομαι ομως σε σενα να μην κανει καν την κινηση να κατεβει κ να εξαφανιστει για 9 μηνες


χαχαχαχαχα να το ευχηθω εγω καλυτερα σε σενα γιατι οπως και εσυ για μενα δεν το πολυπιστευω αφου την νιωθω επικινδυνα...χαχαχαχα ξουτ ξουτ ομως μακρια απο την Τζενη!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!!!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα αγγελικουλα μου!!!! αχαχαχχα βρε λιονταρινα μου πραγματικα μου φτιαχνεις την μερα. ωραια λοιπον στην αναμονη και οι δυο κ βλεπουμε ποια θα βγει αληθινη Very Happy Very Happy  νιωθεις τιποτα περιεργο? εγω τιποτα απολυτος μονο το στηθος μου ειναι πρισμενο αλλα αυτο το εχω παντα πριν την περιοδο

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πάλι θα ήθελα να μην επισκεφτεί καμιά μας γίνεται????

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

τι κανετε κοριτσια;

Λογω διακοπων τωρα καταφερα να μπω για λιγο

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 654316 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λενακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εισαι καλα??Για να δουμε τζενακι τι θα γινει???

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτα ειναι Μαρακι διακοπουλες και χαλαρωση! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 597524 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 334589 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 912791 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 9664 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 525820 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 19 438696 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Εγώ πάλι θα ήθελα να μην επισκεφτεί καμιά μας γίνεται????
αχ μακαρι τι ωραια που θα ηταν.....

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Λενακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι εισαι καλα??Για να δουμε τζενακι τι θα γινει???
αγγελικουλα μου τιποτα δεν θα γινει πλεον εχω απελπιστει και ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει.

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:Βρε κοριτσια κατι τελευταιο..για οσες εχετε σκυλακια..
Εμενα ειναι οι πρωτες μου διακοπες με το κουταβι μου ειναι εννεα μηνων κ το σκεφτομαι πολυ που θα την αφηνω στο σπιτι μονη της κ θα πηγαινω για μπανιο..βεβαια την αφηνω απο δυο μηνων στο σπιτι για να πηγαινω για δουλεια..αλλα τωρα θα ειναι σε διαφορετικο σπιτι..που δεν γνωριζει..εσεις τα παιρνετε στο μπανιο μαζι σας??
Ασχετη η ερωτηση μου αλλα βλεπω οτι μερικες εχετε σκυλακια κ θα ηθελα τη γνωμη σας..
Γεια σου Ελευθερια!!!!Εγω μια φορα τον πηρα οταν ηταν 5 μηνων αλλα ηταν πολυ ανησυχως και δεν τον ξαναπηρα.Δεν πειραζει αν μεινει σε σπιτι που δεν γνωριζει ετσι μαθαινει σιγα σιγα να ειναι πιο κοινωνικο και ανεξαρτητο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις