Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni27 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Τζενη,Λιονταρινα,Κουνελακι,Ελιφε τι γινεται κοριτσια??Αφαντη η κουμπαρα??

Γεια σου Αγγελικη μου εχω μπει εδω και μια ωρα και προσπαθω να τελειωσω ολες τις σελιδες.
Τα κοριτσια ειχαν ορεξη σημερα και γεμισαν 10 σελιδες.
Κατι διαβασα για σπανακοριζα και προσπαθω να μαζεψω τα σαλια μου.
Εγω αδιαθετησα εχθες.
Βρε ετσι θα με αφηνε η αλεκα μου;
Ακριβως 25 μερες,ουτε ρολοι να ειχε η ατιμη.
Αντε Αγγελικη μου αυριο θα περιμενουμε νεα σου.
Αν και δουλευω αυριο και μετα εχω να παω στο γαμο μιας φιλης μου θα προσπαθησω να μπω λιγακι για να σου ευχηθω κι εγω.
Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι κοριτσακι μου μεσα απο την καρδια μου.
μα κ αυτη δεν λεει να λειψει για λιγο καιρο? εκει εγγλεζα στο ραντεβου της?


Αν είναι να έρθει καλύτερα στην ώρα της ή λίγο νωρίτερα, γιατί αυτό που μου καθυστέρησε 3 μέρες την τελευταία φορά, δεν ήταν αστείο.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elila μου συμφωνω μαζι σου αν ειναι κ εχει δρομολογηθει να ερθει ας ερθει αυτο που κανει να καθυστερει ειναι πραγματικα βασανο

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια μου ευχιαριστω Χρυσα μου δεν πειραζει τον ε[ομενο μηνα που θα αλλαξεισ και γιατρο φοβαμαι τοσο που να παω αυριο τοσο πολυ δεν θελω να παρω αρνητικο αποτελεσμα τοσες ενεσεις τοση ταλαιπωρια δεν μπορω να πιστεψω πως θα πανε χαμενα,
Παντως κοριτσια ενα θα σας πω δεν θυμαμαι ποσο καιρο προσπαθει η καθε κοπελα αλλα αν στο εξαμηνο δεν εχει ερθει το νινι τοτε αρχηστε το ψαξιμο μην αφηνετε τον καιρο να περναει γιατι μετα το αγχος μεγαλωνει

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην αγχωνεσαι αγγελικουλα μου ολα καλα θα πανε, θετικη σκεψη κ ενεργεια παρακαλω πολυ δεν θελω ητοπαθεια

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni27 έγραψε:elila μου συμφωνω μαζι σου αν ειναι κ εχει δρομολογηθει να ερθει ας ερθει αυτο που κανει να καθυστερει ειναι πραγματικα βασανο

Ναι, Τζένη μου και στην αγωνία μας κρατάει και μας καθυστερεί. Θέλω να πω αν είναι να έρθει, να έρθει, να τελειώσει, να αρχίσει ο επόμενος κύκλος.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Ρε κοριτσια μου ευχιαριστω Χρυσα μου δεν πειραζει τον ε[ομενο μηνα που θα αλλαξεισ και γιατρο φοβαμαι τοσο που να παω αυριο τοσο πολυ δεν θελω να παρω αρνητικο αποτελεσμα τοσες ενεσεις τοση ταλαιπωρια δεν μπορω να πιστεψω πως θα πανε χαμενα,
Παντως κοριτσια ενα θα σας πω δεν θυμαμαι ποσο καιρο προσπαθει η καθε κοπελα αλλα αν στο εξαμηνο δεν εχει ερθει το νινι τοτε αρχηστε το ψαξιμο μην αφηνετε τον καιρο να περναει γιατι μετα το αγχος μεγαλωνει


Υπομονή, Αγγελική μου, μερικές ώρες έμειναν!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε βρε να ακουσουμε ευχαριστα. σιγα σιγα να γεμιζει η λιστα της λιλυς με φουσκωμενες κοιλιτσες.... πολυ αγωνια για ολες αυτος ο μηνας τουλαχιστον ας τελειωνσει με ευχαριστα πολλα κ να ξεκινησει επισης με ευχαριστα

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζουζουνες μου τι κανετε???εγω δεν ειδα βελτιωση με τα υποθετα..τζαμπα τρωω τζαμπα πινω..ζαλιζομαι και παρα πολυ...δεν τολμαω να βγω απο το σπιτι..εκλεισα ραντεβου για αυχενικη 14/8 μακαρι μεχρι τοτε να εχει στρωσει το στομαχι..εσεις τι νεα???αγγελικη μου αυριο η μεγαλη μερα,ε??αντε να χορεψουμε λιγο!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την irene-_- στις Παρ Ιουλ 25, 2014 10:12 am, 1 φορά

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:ζουζουνες μου τι κανετε???εγω δεν ειδα βελτιωση με τα υποθετα..τζαμπα τρωω τζαμπα πινω..ζαλιζομαι και παρα πολυ...δεν τολμαω να βγω απο το σπιτι..εκλεισα ραντεβου για 14/8 μακαρι μεχρι τοτε να εχει στρωσει το στομαχι..εσεις τι νεα???αγγελικη μου αυριο η μεγαλη μερα,ε??αντε να χορεψουμε λιγο!!!


Υπομονή και εσύ Ειρήνη μου!!! Βλέπω μεγάλωσε το σποράκι σου!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 30 654316 

Να σκεφτεσαι το μωράκι σου και οτι όλα θα πάνε μια χαρά!!!

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
depytsilo έγραψε:Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 30 1kx3b


Κορίτσια αυτό είναι το τεστ μου.. τι λέτε? με προβληματίζει για το παράθυρο ελέγχου έχει χρωματιστεί μόνο το μισό. σα να μην έφτασαν τα ούρα για να πάνε παραπέρα Razz
Εγώ πάλι λέω ότι είσαι καραέγκυος...και μάλιστα το έκανες και πριν την καθυστέρηση.Μήπως να αρχίσεις να το γλεντάς σιγά σιγα...λέω εγώ τώρα...

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elila έγραψε:
irene-_- έγραψε:ζουζουνες μου τι κανετε???εγω δεν ειδα βελτιωση με τα υποθετα..τζαμπα τρωω τζαμπα πινω..ζαλιζομαι και παρα πολυ...δεν τολμαω να βγω απο το σπιτι..εκλεισα ραντεβου για 14/8 μακαρι μεχρι τοτε να εχει στρωσει το στομαχι..εσεις τι νεα???αγγελικη μου αυριο η μεγαλη μερα,ε??αντε να χορεψουμε λιγο!!!


Υπομονή και εσύ Ειρήνη μου!!! Βλέπω μεγάλωσε το σποράκι σου!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 30 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 30 654316 

Να σκεφτεσαι το μωράκι σου και οτι όλα θα πάνε μια χαρά!!!


γεια σου ελιλα..μεγαλωνει το καλο μου αλλα ακομα να αποφασισει τι φαγητο του αρεσει  Laughing 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:ζουζουνες μου τι κανετε???εγω δεν ειδα βελτιωση με τα υποθετα..τζαμπα τρωω τζαμπα πινω..ζαλιζομαι και παρα πολυ...δεν τολμαω να βγω απο το σπιτι..εκλεισα ραντεβου για αυχενικη 14/8 μακαρι μεχρι τοτε να εχει στρωσει το στομαχι..εσεις τι νεα???αγγελικη μου αυριο η μεγαλη μερα,ε??αντε να χορεψουμε λιγο!!!
Ρηνούλα μου υπομονή χαρά μου, το σποράκι σου θέλει να παιδέψει την μανούλα.Να σκέφτεσαι ομως το υπέροχο δώρο που έχεις στην κοιλίτσα σου και όλα καλά θα πάνε.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Ρηνούλα μου υπομονή χαρά μου, το σποράκι σου θέλει να παιδέψει την μανούλα.Να σκέφτεσαι ομως το υπέροχο δώρο που έχεις στην κοιλίτσα σου και όλα καλά θα πάνε.

λενακι μου του μιλαω καθε μερα μπας και με λυπηθει αλλα ειναι ιδιο ο πατερας του  Laughing Laughing 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
Ρηνούλα μου υπομονή χαρά μου, το σποράκι σου θέλει να παιδέψει την μανούλα.Να σκέφτεσαι ομως το υπέροχο δώρο που έχεις στην κοιλίτσα σου και όλα καλά θα πάνε.

λενακι μου του μιλαω καθε μερα μπας και με λυπηθει αλλα ειναι ιδιο ο πατερας του  Laughing Laughing 
Xμ...το έχεις δέσει ότι είναι αγόρι έτσι?
Να κάνω και εγώ μια πρόβλεψη λοιπόν, μου βγαίνει για κοριτσάκι, δεν ξέρω γιατί, μάλλον αυτό το ένστικτο έχω για σένα.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνη μου τι κανεισ κοριτσι μου?τοσο χαλια ρε πουλακι μου ρε το ατιμο το νινι μας ταλαιπωρει

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Ειρηνη μου τι κανεισ κοριτσι μου?τοσο χαλια ρε πουλακι μου ρε το ατιμο το νινι μας ταλαιπωρει
Αγγελική κοιτα μην μου τη σκάσεις αυριο, θα πας για χοριακή.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:
irene-_- έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
Ρηνούλα μου υπομονή χαρά μου, το σποράκι σου θέλει να παιδέψει την μανούλα.Να σκέφτεσαι ομως το υπέροχο δώρο που έχεις στην κοιλίτσα σου και όλα καλά θα πάνε.

λενακι μου του μιλαω καθε μερα μπας και με λυπηθει αλλα ειναι ιδιο ο πατερας του  Laughing Laughing 
Xμ...το έχεις δέσει ότι είναι αγόρι έτσι?
Να κάνω και εγώ μια πρόβλεψη λοιπόν, μου βγαίνει για κοριτσάκι, δεν ξέρω γιατί, μάλλον αυτό το ένστικτο έχω για σένα.


σημερα πρωτη φορα ειδα στον υπνο μου οτι γεννησα κοριτσακι και απ οτι ξερω συμβαινει παντα το αντιθετο..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Ειρηνη μου τι κανεισ κοριτσι μου?τοσο χαλια ρε πουλακι μου ρε το ατιμο το νινι μας ταλαιπωρει


ασε αγγελικη μου αν δεν το εχει περασει καποια δυσκολο να καταλαβει την κατασταση μου..

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
irene-_- έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
Ρηνούλα μου υπομονή χαρά μου, το σποράκι σου θέλει να παιδέψει την μανούλα.Να σκέφτεσαι ομως το υπέροχο δώρο που έχεις στην κοιλίτσα σου και όλα καλά θα πάνε.

λενακι μου του μιλαω καθε μερα μπας και με λυπηθει αλλα ειναι ιδιο ο πατερας του  Laughing Laughing 
Xμ...το έχεις δέσει ότι είναι αγόρι έτσι?
Να κάνω και εγώ μια πρόβλεψη λοιπόν, μου βγαίνει για κοριτσάκι, δεν ξέρω γιατί, μάλλον αυτό το ένστικτο έχω για σένα.


σημερα πρωτη φορα ειδα στον υπνο μου οτι γεννησα κοριτσακι και απ οτι ξερω συμβαινει παντα το αντιθετο..
Εντάξει εγώ θα περιμένω τα αποκαληπτηρια που μάλλον θα γίνουν στην αυχενική. Wink 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειρηνουλα μου τι κανεις? υπομονη καλη μου καποια στιγμη θα σταματησουν που θα παει ετσι κ αλλιως αξιζει ο κοπος για τον μπεμπαρο. το θυμαστε βεβαια οτι το ελεγα απο την αρχη εεεεεε  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου πάω και εγώ για νάνι, δουλεύω στις 6 αυριο θα λείπει η αφεντικινα μου και θα ανοίξω εγώ.
Αγγελική μου σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακή και να γίνει το πρώτο βήμα για το όνειρο σου!
Θα μπω κάποια στιγμή κατα τις 2 που λασκάρει η δουλειά μακάρι να ξέρεις μέχρι τότε.
Φιλιά πολλα σε όλες.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Κοριτσια μου πάω και εγώ για νάνι, δουλεύω στις 6 αυριο θα λείπει η αφεντικινα μου και θα ανοίξω εγώ.
Αγγελική μου σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακή και να γίνει το πρώτο βήμα για το όνειρο σου!
Θα μπω κάποια στιγμή κατα τις 2 που λασκάρει η δουλειά μακάρι να ξέρεις μέχρι τότε.
Φιλιά πολλα σε όλες.
καλο βραδυ λενακι μου, καλη ξεκουραση

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λενακι μου εχω ξαπλώνει και εγω γιατι εχω τρομερή ζαλαδα και τάση για εμετό απο τα ουτρατζεσταν βέβαια δεν βλεπω ν α κοιμάμαι απόψε μεγαλο το άγχος και μεγαλύτερος ο φόβος μου

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λένα, Αγγελική καλή σας νύχτα!!!
Αγγελική περιμένουμε όλες τα νέα σου αύριο!!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Λενακι μου εχω ξαπλώνει και εγω γιατι εχω τρομερή ζαλαδα και τάση για εμετό απο τα ουτρατζεσταν βέβαια δεν βλεπω ν α κοιμάμαι  απόψε μεγαλο το άγχος και μεγαλύτερος ο φόβος μου
αγγελικουλα μου καλο βραδυ, καλη επιτυχια που σιγουρα θα ειναι επιτυχιμενο κ μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε.

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Καλησπερα Ελευθερια!!!!

Γεια σου δεσποινακι μοθ..πως εισαι??

Καλα κοπελα μου,σημερα τελος η δουλεια...διακοπες!!!!Θυμαμαι καλα;κι εσυ απο σημερα αδειουχα ή οχι;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις