Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πραγματικα θα πήγαινα να το παρω αλλα ο άντρας μου κάθεται σκ δυστυχώς κ αν του πω κατι τετοιο θα με βρίζει γιατι όπως κ εγω κ αυτος εχει απογοητευθεί κ δεν πιστεύει ποια οτι μπορει να συνέβη κατι τετοιο γι'αυτο λεω για δευτερα

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni27 έγραψε:Πραγματικα θα πήγαινα να το παρω αλλα ο άντρας μου κάθεται σκ δυστυχώς κ αν του πω κατι τετοιο θα με βρίζει γιατι όπως κ εγω κ αυτος εχει απογοητευθεί κ δεν πιστεύει ποια οτι μπορει να συνέβη κατι τετοιο γι'αυτο λεω για δευτερα

ααα πες οτι σε τσιμπησε τσουχτρα στα βαθια να πατε στο φαρμακειο να παρετε αμμωνια  Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Βρε Λίλλυ μου να σε ρωτήσω κάτι γιατί τώρα μπερδεύτηκα τελείως.. Εγώ αυτό το μήνα αδιαθέτησα 6/7, άρα βάση ημερολογίου θα έπρεπε να έχω ωορρηξία 23/6.. Εγώ 23/6 είχα πάει στη γυναικολόγο που μου έκανε υπέρηχο και το αυγό το είδα και μου είχε πει ότι θα σπάσει σε 3-4 μέρες! Αυτό πώς γίνεται;;

Καλα, εσυ την ιδια ακριβως ιστορια δεν εζησες τον προηγουμενο μηνα;;; πηγες στη γιατρο, κανατε υπερηχο, σου ειπε θα εχεις ωορρηξια σε 3 μερες και τελικα σου ελεγε αλλα αντι αλλων;; ΠΑλι πηγες;; Παλι εβλεπε ωορρηξια μετα απο 3 μερες;;;
ΠΑραξενα πραματα αυτη η γιατρος..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Τελος παντως, ο κυκλος μας δεν ειναι ο ιδιος καθε μηνα..Ειπαμε..Η μονη σιγουρη μερα της ωορρηξιας ειναι 14 μερες πριν την ΕΠΟΜΕΝΗ περιοδο..Αλλα για να το μαθεις αυτο, αν δεν εχεις συμπτωματα ή δεν κανεις τεστ ή υπερηχο, θα πρεπει να περιμενεις την ΕΠΟΜΕΝΗ περιοδο...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Πραγματικα θα πήγαινα να το παρω αλλα ο άντρας μου κάθεται σκ δυστυχώς κ αν του πω κατι τετοιο θα με βρίζει γιατι όπως κ εγω κ αυτος εχει απογοητευθεί κ δεν πιστεύει ποια οτι μπορει να συνέβη κατι τετοιο γι'αυτο λεω για δευτερα

ααα πες οτι σε τσιμπησε τσουχτρα στα βαθια να πατε στο φαρμακειο να παρετε αμμωνια  Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 



ΧΑχαχαχχαχαχαχαχααχα Τελειο!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 536304 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:Πραγματικα θα πήγαινα να το παρω αλλα ο άντρας μου κάθεται σκ δυστυχώς κ αν του πω κατι τετοιο θα με βρίζει γιατι όπως κ εγω κ αυτος εχει απογοητευθεί κ δεν πιστεύει ποια οτι μπορει να συνέβη κατι τετοιο γι'αυτο λεω για δευτερα
Εμ αυτό είναι το καλό, να μη το πιστεύει και να του σκάσει το θετικό το τεστάκι, εκεί να δεις χαρά!! Άσε που ακόμα, και αυτό να μη θες, μη μου πεις τώρα ότι δε μπορείς να πας να πάρεις κρυφά;; Ξέρεις πόσα έχω κάνει εγώ χωρίς να πάρει μυρωδιά ο άλλος;; Anyway, δε σε πιέζω άλλο γιατί στο τέλος, τόσο που το πιστεύεις και το τεστ αρνητικό θα βγει!! Καλά πόσο καιρό προσπαθείτε και απογοητεύτηκε κιόλας;;

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωπω ρε γαμώτο και αυτή η επαρχία έχει το κακό ότι δεν έχεις και πολλές επιλογές!! Όχι δεν ξαναπήγα, για τότε λέω.. Απλά, αφού το είδα και εγώ το αυγό γι' αυτό μου κάνει εντύπωση.. Τώρα θα μου πεις, που ξέρεις και συ τι είδες; Ότι σου είπαν είδες, αλλά τέσπα.. Παλιά την καταλάβαινα την ωορρηξία τώρα τίποτα!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχα πολυ καλη η δικαιολογια μ'αρεσει. Κανονικα ειναι δυο χρονια αλλα επειδη μια είχα πολυκιστικες μετα βεβαια φύγανε με χρονια θεραπεία μετα προέκυψε ο πολυποδας που τον αφαίρεσα κ αυτον τον Οκτώβρη οπότε οι κανονικές προσπάθειες ξεκίνησαν απο τον Νοέμβρη επίσημα. Θα παω το απόγευμα να το παρω κ ο θεός βοηθός τι να πω η αληθεια ειναι οτι με έβαλε σε σκέψεις η λιλυ με τις 6 μερες

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:Χαχαχα πολυ καλη η δικαιολογια μ'αρεσει. Κανονικα ειναι δυο χρονια αλλα επειδη μια είχα πολυκιστικες μετα βεβαια φύγανε με χρονια θεραπεία μετα προέκυψε ο πολυποδας που τον αφαίρεσα κ αυτον τον Οκτώβρη οπότε οι κανονικές προσπάθειες ξεκίνησαν απο τον Νοέμβρη επίσημα. Θα παω το απόγευμα να το παρω κ ο θεός βοηθός τι να πω η αληθεια ειναι οτι με έβαλε σε σκέψεις η λιλυ με τις 6 μερες
Γιουπιιιιιιιιιιιιιι  cheers cheers cheers cheers  Κοίτα, να δεις που τόση ώρα έχω φάει τα λύσσακά μου, πάνε και πάνε, πίτσες έταξα και τι δεν έκανα και σε έβαλε σε σκέψεις η Λίλλυ!! Αααα ρε άδικε κόσμε...  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 534787 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τσα να μαι πάλι...
Μαριάννα καλά λέει η Λίλλυ, η γιατρός είναι καλή που πας ή σου την λέει κατα προσέγγιση την ωορρηξία?
Εγώ θα έλεγα να κάνεις υπερηχογραφική περακολουθησει παρα μέρα για δεις πότε ακριβώς θα σπάσει.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Τσα να μαι πάλι...
Μαριάννα καλά λέει η Λίλλυ, η γιατρός είναι καλή που πας ή σου την λέει κατα προσέγγιση την ωορρηξία?
Εγώ θα έλεγα να κάνεις υπερηχογραφική περακολουθησει παρα μέρα για δεις πότε ακριβώς θα σπάσει.
Καλά δεν την ήξερα κιόλας! 1 φορά πήγα για να κάνω και παπ που είχα καιρό! Δε θα ξαναπάω, όσο για την παρακολούθηση αυτό που θα κάνω για αρχή είναι να παρατηρήσω συμπτώματα! Παλιά είχα έντονο πονάκι.. Μετά σταμάτησε! Αυτό το μήνα είχα ένα ψιλοπονάκι και ταιριάζει ημερολογιακά και με την αναμενόμενη!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια η Αγγελική θυμάστε περίπου τι ώρα θα έχει αποτελέσματα;;

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marianna50 έγραψε:Πωπω ρε γαμώτο και αυτή η επαρχία έχει το κακό ότι δεν έχεις και πολλές επιλογές!! Όχι δεν ξαναπήγα, για τότε λέω.. Απλά, αφού το είδα και εγώ το αυγό γι' αυτό μου κάνει εντύπωση.. Τώρα θα μου πεις, που ξέρεις και συ τι είδες; Ότι σου είπαν είδες, αλλά τέσπα.. Παλιά την καταλάβαινα την ωορρηξία τώρα τίποτα!

έχεις σταθερο κύκλο?αν ναι υπολογησε βάσει του κύκλου σου πότε ειναι να αδιαθετησεις για να έχεις μια εικόνα για καθυστέρηση!αν έκανες και ζουζουνιές όλες τις super hot μερες  Razz Razz τότε είσαι εντάξει και ότι επρεπε να κανεις το έκανες! αποψή μου πάντα ε?πάντως σου εύχομαι να το έχεις τσακωσει το σπορακι σου

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Χαχαχα πολυ καλη η δικαιολογια μ'αρεσει. Κανονικα ειναι δυο χρονια αλλα επειδη μια είχα πολυκιστικες μετα βεβαια φύγανε με χρονια θεραπεία μετα προέκυψε ο πολυποδας που τον αφαίρεσα κ αυτον τον Οκτώβρη οπότε οι κανονικές προσπάθειες ξεκίνησαν απο τον Νοέμβρη επίσημα. Θα παω το απόγευμα να το παρω κ ο θεός βοηθός τι να πω η αληθεια ειναι οτι με έβαλε σε σκέψεις η λιλυ με τις 6 μερες
Γιουπιιιιιιιιιιιιιι  cheers cheers cheers cheers  Κοίτα, να δεις που τόση ώρα έχω φάει τα λύσσακά μου, πάνε και πάνε, πίτσες έταξα και τι δεν έκανα και σε έβαλε σε σκέψεις η Λίλλυ!! Αααα ρε άδικε κόσμε...  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 534787 
 Razz βρε ας μην μου λέγατε οτι ειναι 6 θα σου έλεγα αν πήγαινα σημερα αλλα εχε χαρεί κ ειδικα σε αυτο το θεμα δεν θελω κ πολυ εγω αλλα κ παλι αυριο θα πρεπει να το κανω με τα πρωινά για να ειμαι σιγουρη

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Λιλυ και μαριαννα πρωινες πρωινες σημερα.
Εγω λιλυ μου αδιαθετησα και περιμενω στις 18/8.
Αγγελικουλα καλη επιτυχια κοριτσακι μου.



Αχ κουνελακι, κουνελακι..... Κριμα..Παρακολουθουσα στα γρηγορα και τα δικα σου και ειχα μια ελπιδα, με τα συνεχομαενα καφε..ΤΕλικα, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!

Ναι λιλλυ μου δεν υπαρχουν συμπτωματα.
Και ανακατοσουρες ειχα και καφε και πρησμενο στηθος.
Δεν θα ξαναδωσω βαση, το υποσχομαι.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο Μαριαννα, βάζε και θερμόμετρο κάθε πρωι πριν σηκωθείς από το κρεβάτι, όταν η θερμοκρασία ανεβαίνει έχει γίνει η ωορρηξία και πέφτει πάλι μια μέρα πριν την περίοδο.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinoula έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Πωπω ρε γαμώτο και αυτή η επαρχία έχει το κακό ότι δεν έχεις και πολλές επιλογές!! Όχι δεν ξαναπήγα, για τότε λέω.. Απλά, αφού το είδα και εγώ το αυγό γι' αυτό μου κάνει εντύπωση.. Τώρα θα μου πεις, που ξέρεις και συ τι είδες; Ότι σου είπαν είδες, αλλά τέσπα.. Παλιά την καταλάβαινα την ωορρηξία τώρα τίποτα!

έχεις σταθερο κύκλο?αν ναι υπολογησε βάσει του κύκλου σου πότε ειναι να αδιαθετησεις για να έχεις μια εικόνα για καθυστέρηση!αν έκανες και ζουζουνιές όλες τις super hot μερες  Razz Razz τότε είσαι εντάξει και ότι επρεπε να κανεις το έκανες! αποψή μου πάντα ε?πάντως σου εύχομαι να το έχεις τσακωσει το σπορακι σου
Ναι ναι ευτυχώς έχω πολύ σταθερό κύκλο!! Τους τελευταίους 2 μου έκανε κάτι ψιλοκουλά αλλά τίποτα σπουδαίο!! Τώρα περιμένω 3/8, τη μέρα που φεύγω διακοπές!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 328109  Αλλά δε νομίζω να το τσάκωσα, γιατί ναι μεν κάναμε ζουζουνιές αλλά δεν είχαν και μεγάλη επιτυχία!!  Embarassed Embarassed

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:Χαχαχα πολυ καλη η δικαιολογια μ'αρεσει. Κανονικα ειναι δυο χρονια αλλα επειδη μια είχα πολυκιστικες μετα βεβαια φύγανε με χρονια θεραπεία μετα προέκυψε ο πολυποδας που τον αφαίρεσα κ αυτον τον Οκτώβρη οπότε οι κανονικές προσπάθειες ξεκίνησαν απο τον Νοέμβρη επίσημα. Θα παω το απόγευμα να το παρω κ ο θεός βοηθός τι να πω η αληθεια ειναι οτι με έβαλε σε σκέψεις η λιλυ με τις 6 μερες
Γιουπιιιιιιιιιιιιιι  cheers cheers cheers cheers  Κοίτα, να δεις που τόση ώρα έχω φάει τα λύσσακά μου, πάνε και πάνε, πίτσες έταξα και τι δεν έκανα και σε έβαλε σε σκέψεις η Λίλλυ!! Αααα ρε άδικε κόσμε...  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 534787 
 Razz βρε ας μην μου λέγατε οτι ειναι 6 θα σου έλεγα αν πήγαινα σημερα αλλα εχε χαρεί κ ειδικα σε αυτο το θεμα δεν θελω κ πολυ εγω αλλα κ παλι αυριο θα πρεπει να το κανω με τα πρωινά για να ειμαι σιγουρη
Ωχ θα με σκάσεις εσύ!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:
katerinoula έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Πωπω ρε γαμώτο και αυτή η επαρχία έχει το κακό ότι δεν έχεις και πολλές επιλογές!! Όχι δεν ξαναπήγα, για τότε λέω.. Απλά, αφού το είδα και εγώ το αυγό γι' αυτό μου κάνει εντύπωση.. Τώρα θα μου πεις, που ξέρεις και συ τι είδες; Ότι σου είπαν είδες, αλλά τέσπα.. Παλιά την καταλάβαινα την ωορρηξία τώρα τίποτα!

έχεις σταθερο κύκλο?αν ναι υπολογησε βάσει του κύκλου σου πότε ειναι να αδιαθετησεις για να έχεις μια εικόνα για καθυστέρηση!αν έκανες και ζουζουνιές όλες τις super hot μερες  Razz Razz τότε είσαι εντάξει και ότι επρεπε να κανεις το έκανες! αποψή μου πάντα ε?πάντως σου εύχομαι να το έχεις τσακωσει το σπορακι σου
Ναι ναι ευτυχώς έχω πολύ σταθερό κύκλο!! Τους τελευταίους 2 μου έκανε κάτι ψιλοκουλά αλλά τίποτα σπουδαίο!! Τώρα περιμένω 3/8, τη μέρα που φεύγω διακοπές!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 328109  Αλλά δε νομίζω να το τσάκωσα, γιατί ναι μεν κάναμε ζουζουνιές αλλά δεν είχαν και μεγάλη επιτυχία!!  Embarassed Embarassed
καλα μην το λες αυτο ολα ειναι πιθανά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία κάτσε λίγες μερες ακομα κ μετα θα σε στειλω εγω για τεστ

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουνελάκι έγραψε:
Lillybell έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Λιλυ και μαριαννα πρωινες πρωινες σημερα.
Εγω λιλυ μου αδιαθετησα και περιμενω στις 18/8.
Αγγελικουλα καλη επιτυχια κοριτσακι μου.



Αχ κουνελακι, κουνελακι..... Κριμα..Παρακολουθουσα στα γρηγορα και τα δικα σου και ειχα μια ελπιδα, με τα συνεχομαενα καφε..ΤΕλικα, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!

Ναι λιλλυ μου δεν υπαρχουν συμπτωματα.
Και ανακατοσουρες ειχα και καφε και πρησμενο στηθος.
Δεν θα ξαναδωσω βαση, το υποσχομαι.
Κουνελάκι τι κάνεις?

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια ας το παρουμε αλλιώς τοτε για να μην σκασεις μονο μισο καφε εχω πιει καθολου νερό αν το κανω το απόγευμα αφου δεν θα εχω καταναλώσει υγρα θα δείξει η αυριο θα τρέχω για καινουριο

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
katerinoula έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Πωπω ρε γαμώτο και αυτή η επαρχία έχει το κακό ότι δεν έχεις και πολλές επιλογές!! Όχι δεν ξαναπήγα, για τότε λέω.. Απλά, αφού το είδα και εγώ το αυγό γι' αυτό μου κάνει εντύπωση.. Τώρα θα μου πεις, που ξέρεις και συ τι είδες; Ότι σου είπαν είδες, αλλά τέσπα.. Παλιά την καταλάβαινα την ωορρηξία τώρα τίποτα!

έχεις σταθερο κύκλο?αν ναι υπολογησε βάσει του κύκλου σου πότε ειναι να αδιαθετησεις για να έχεις μια εικόνα για καθυστέρηση!αν έκανες και ζουζουνιές όλες τις super hot μερες  Razz Razz τότε είσαι εντάξει και ότι επρεπε να κανεις το έκανες! αποψή μου πάντα ε?πάντως σου εύχομαι να το έχεις τσακωσει το σπορακι σου
Ναι ναι ευτυχώς έχω πολύ σταθερό κύκλο!! Τους τελευταίους 2 μου έκανε κάτι ψιλοκουλά αλλά τίποτα σπουδαίο!! Τώρα περιμένω 3/8, τη μέρα που φεύγω διακοπές!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 328109  Αλλά δε νομίζω να το τσάκωσα, γιατί ναι μεν κάναμε ζουζουνιές αλλά δεν είχαν και μεγάλη επιτυχία!!  Embarassed Embarassed
καλα μην το λες αυτο ολα ειναι πιθανά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία κάτσε λίγες μερες ακομα κ μετα θα σε στειλω εγω για τεστ
Κοίτα, στη δική μου περίπτωση αν θα έγινε κάτι θα ήταν με τα πρόωρα που λέμε γιατί τα τελικά δε τα είδαμε... (Ψιλοντρέπομαι που σας τα λέω αλλά για να μην ελπίζεται)!! Δυστυχώς, ήταν ένας περίεργος μήνας για μας και δεν είχαμε ιδιαίτερη χημεία!!  Embarassed Embarassed Embarassed 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:Ωραια ας το παρουμε αλλιώς τοτε για να μην σκασεις μονο μισο καφε εχω πιει καθολου νερό αν το κανω το απόγευμα αφου δεν θα εχω καταναλώσει υγρα θα δείξει η αυριο θα τρέχω για καινουριο
Κοίτα, σοβαρά τώρα, αφού με τα λεγόμενα της Λίλλυς είσαι στην 6η μέρα δε χρειάζεται να περιμένεις πρωινά!! Αλλά και στη 2η να είσαι το λέει και στο τεστ, ότι το κάνεις όποια ώρα να είναι, όταν όμως σου έρθει να πας! Συγκεκριμένα λέει, να μην καταναλωθεί νερό(για να σε κάνει να πας τουαλέτα αν δεν σου έρχεται) γιατί μπορεί να αλλοιώσει το αποτέλεσμα! Οπότε πιες και νερό, μη σκάσεις!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
katerinoula έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Πωπω ρε γαμώτο και αυτή η επαρχία έχει το κακό ότι δεν έχεις και πολλές επιλογές!! Όχι δεν ξαναπήγα, για τότε λέω.. Απλά, αφού το είδα και εγώ το αυγό γι' αυτό μου κάνει εντύπωση.. Τώρα θα μου πεις, που ξέρεις και συ τι είδες; Ότι σου είπαν είδες, αλλά τέσπα.. Παλιά την καταλάβαινα την ωορρηξία τώρα τίποτα!

έχεις σταθερο κύκλο?αν ναι υπολογησε βάσει του κύκλου σου πότε ειναι να αδιαθετησεις για να έχεις μια εικόνα για καθυστέρηση!αν έκανες και ζουζουνιές όλες τις super hot μερες  Razz Razz τότε είσαι εντάξει και ότι επρεπε να κανεις το έκανες! αποψή μου πάντα ε?πάντως σου εύχομαι να το έχεις τσακωσει το σπορακι σου
Ναι ναι ευτυχώς έχω πολύ σταθερό κύκλο!! Τους τελευταίους 2 μου έκανε κάτι ψιλοκουλά αλλά τίποτα σπουδαίο!! Τώρα περιμένω 3/8, τη μέρα που φεύγω διακοπές!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 328109  Αλλά δε νομίζω να το τσάκωσα, γιατί ναι μεν κάναμε ζουζουνιές αλλά δεν είχαν και μεγάλη επιτυχία!!  Embarassed Embarassed
καλα μην το λες αυτο ολα ειναι πιθανά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία κάτσε λίγες μερες ακομα κ μετα θα σε στειλω εγω για τεστ
Κοίτα, στη δική μου περίπτωση αν θα έγινε κάτι θα ήταν με τα πρόωρα που λέμε γιατί τα τελικά δε τα είδαμε... (Ψιλοντρέπομαι που σας τα λέω αλλά για να μην ελπίζεται)!! Δυστυχώς, ήταν ένας περίεργος μήνας για μας και δεν είχαμε ιδιαίτερη χημεία!!  Embarassed Embarassed Embarassed 

Δε πειραζει θα σας κατσει σιγουρα και συντομα θα δεις!!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια τοτε θα το κανω το απόγευμα μόλις γυρίσω βασικα δεν σκάω απλα δεν ειμαι πολυ του νερού. Καλα το μεσημέρι θα εχω γυρισει θα βρω μια δικαιολογια κ θα πεταχτω να παρω ενα να τελειώνουμε να φυγει αυτη η αγωνία

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinoula έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
katerinoula έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Πωπω ρε γαμώτο και αυτή η επαρχία έχει το κακό ότι δεν έχεις και πολλές επιλογές!! Όχι δεν ξαναπήγα, για τότε λέω.. Απλά, αφού το είδα και εγώ το αυγό γι' αυτό μου κάνει εντύπωση.. Τώρα θα μου πεις, που ξέρεις και συ τι είδες; Ότι σου είπαν είδες, αλλά τέσπα.. Παλιά την καταλάβαινα την ωορρηξία τώρα τίποτα!

έχεις σταθερο κύκλο?αν ναι υπολογησε βάσει του κύκλου σου πότε ειναι να αδιαθετησεις για να έχεις μια εικόνα για καθυστέρηση!αν έκανες και ζουζουνιές όλες τις super hot μερες  Razz Razz τότε είσαι εντάξει και ότι επρεπε να κανεις το έκανες! αποψή μου πάντα ε?πάντως σου εύχομαι να το έχεις τσακωσει το σπορακι σου
Ναι ναι ευτυχώς έχω πολύ σταθερό κύκλο!! Τους τελευταίους 2 μου έκανε κάτι ψιλοκουλά αλλά τίποτα σπουδαίο!! Τώρα περιμένω 3/8, τη μέρα που φεύγω διακοπές!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 328109  Αλλά δε νομίζω να το τσάκωσα, γιατί ναι μεν κάναμε ζουζουνιές αλλά δεν είχαν και μεγάλη επιτυχία!!  Embarassed Embarassed
καλα μην το λες αυτο ολα ειναι πιθανά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία κάτσε λίγες μερες ακομα κ μετα θα σε στειλω εγω για τεστ
Κοίτα, στη δική μου περίπτωση αν θα έγινε κάτι θα ήταν με τα πρόωρα που λέμε γιατί τα τελικά δε τα είδαμε... (Ψιλοντρέπομαι που σας τα λέω αλλά για να μην ελπίζεται)!! Δυστυχώς, ήταν ένας περίεργος μήνας για μας και δεν είχαμε ιδιαίτερη χημεία!!  Embarassed Embarassed Embarassed 

Δε πειραζει θα σας κατσει σιγουρα και συντομα θα δεις!!!
Από Σεπτέμβρη τώρα, γιατί τον Αύγουστο θα λείπω!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 35 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις