Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα elile, λενακι τι κάνετε; Εγω προσωπικά το καταλαβαινω απο τους έντονους πόνους που εχω χαμηλα δεξιά κ αριστερα

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:Χαχα πραγματικα μαριαννακι μου φτιαχνεις την μερα. Κ εγω ετσι νόμιζα στην αρχη οτι θα αδιαθετησω 20 αλλα επειδη εχω βάλει ενα προγραμμα στο κιν που υπολογίζει μονο του κ μου το εβγαλε 24 λογικα βάση του μεγαλύτερου κύκλου μου. Τωρα τι να πω εγω λεω να περιμενω να περασει το σκ κ απο Δευτέρα βλεπουμε αν κ χθες ηθελα σαν τρελή να παρω τεστ αλλα δεν με άφησε η αδερφη μου. Κ μαριαννα θεκω πίτσα ειναι η αγαπημένη μου αντε


Κοιτα...Η περιοδος ερχεται 14 μερες μετα την ωορρηξια...Αυτο ειναι νομος που κανενα προγραμματακι κινητου δε μπορει να τον καταρριψει..Αν εισαι σιγουρη για την ημερομηνια της ωορρηξιας σου, τοτε εισαι ηδη σε καθυστερηση..Αν οχι, τοτε περιμενε...

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Κατερινουλα, Λενακι Καλημερα!!! I love you I love you I love you I love you I love you 

Περιμενουμε! Αγγελικη και Τζενη!!

καλημερα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 34 417472 

γι αυτο μπηκα σημερα περιμενω με αγωνια!!αισθανομαι οτι θα έχουμε ευχαριστα νέα!

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Οκ elile μπηκες κι εσυ ! I love you I love you 


Ευχαριστώ!!! Να σε ρωτήσω ... εσύ τα χρησιμοποιείς τα τεστ ωορρηξίας ή πας ημερολογιακά;

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λιλυ μου τον Ιούνιο αδιαθέτησα 14 κ τελείωσα 18 τον Ιούλιο αδιαθέτησα 19 κ τελείωσα 24 τωρα υπολόγισε εσυ τα ξερεις καλυτερα εμένα με μπερδεύουν αυτα να σου πω την αληθεια

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elila έγραψε:
Lillybell έγραψε:Οκ elile μπηκες κι εσυ ! I love you I love you 


Ευχαριστώ!!! Να σε ρωτήσω ... εσύ τα χρησιμοποιείς τα τεστ ωορρηξίας ή πας ημερολογιακά;

Δεν εχω χρησιμοποιησει, πάω ημερολογιακα, γιατι ειμαι απο τις "τυχερες" που καταλαβαινω την ωορρηξια μου..

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου!!περιμενω με αγωνια τη χοριακη της αγγελικουκας μας..μακαρι να ειναι ολα θετικα!!ρε κοριτσια πειτε λιγο τη γνωμη σας..εχθες βγηκα για ενα ποτακι για να γιορτασω την αδεια μου κ πεθανα απο το πονο στη δεξια μου ωοθηκη..κ καψιμο σε ολη τη κοιλια..να σημειωσω οτι περιμενω τη πεμπτη κ ειχα ωορρηξια απο τη δεξια μου ωοθηκη επιβεβαιωμενο απο το γιατρο μου..τι λετε να ηταν??με το που ξαπλωσα ηρεμησα..

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζενάκι μάλλον θες να το παιδέψεις λίγο το πράγμα, αν αυτό το κάνεις για άμυνα για τυχόν απογοητευση καλά κάνεις, αλλά όπως λεει και η Λίλλυ είσαι στην 6η μέρα καθυστέρησης.
Ελιλα εγώ παλιά τα έπερνα, δεν είναι τίποτα, χρησιμοποιησε τα για 2-3 μήνες και μετά θα την καταλαβαίνεις και εσύ πιο ευκολα.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:Λιλυ μου τον Ιούνιο αδιαθέτησα 14 κ τελείωσα 18 τον Ιούλιο αδιαθέτησα 19 κ τελείωσα 24 τωρα υπολόγισε εσυ τα ξερεις καλυτερα εμένα με μπερδεύουν αυτα να σου πω την αληθεια

Δεν μας νοιαζουν οι προηγουμενοι κυκλοι σου..Απο τη στιγμη που καποια ειναι σιγουρη για την ημερομηνια ωορρηξιας της, απο εκει μετραμε..Κι εφοσον εσυ ειπες οτι ειχες 5-6-7/7, το πολυ μεχρι τις 21/7 επρεπε να σου ειχε ερθει..Οποτε εισαι ηδη σε καθυστερηση..
Εκτος εαν σε ξεγελασε η ωορρηξια σου - ειδικα αν δεν εχεις απτες αποδειξεις πχ τεστακι ωορρηξιας ή υπερηχο σε γιατρο - οποτε εκει οντως περιμενεις..

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Τζενάκι μάλλον θες να το παιδέψεις λίγο το πράγμα, αν αυτό το κάνεις για άμυνα για τυχόν απογοητευση καλά κάνεις, αλλά όπως λεει και η Λίλλυ είσαι στην 6η μέρα καθυστέρησης.
Ελιλα εγώ παλιά τα έπερνα, δεν είναι τίποτα, χρησιμοποιησε τα για 2-3 μήνες και μετά θα την καταλαβαίνεις και εσύ πιο ευκολα.
λενακι μου εγω ετσι νόμιζα οτι 24 αδιαθετώ τωρα τι να πω κ εγω γι'αυτο έγραψα 2 μηνών κύκλο ώστε εσείς που πάτε καλυτερα το θεμα να με διαφωτισετε. Αλλα η αληθεια ειναι οτι το φοβαμαι μην απογοητευτω

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
elila έγραψε:
Lillybell έγραψε:Οκ elile μπηκες κι εσυ ! I love you I love you 


Ευχαριστώ!!! Να σε ρωτήσω ... εσύ τα χρησιμοποιείς τα τεστ ωορρηξίας ή πας ημερολογιακά;

Δεν εχω χρησιμοποιησει, πάω ημερολογιακα, γιατι ειμαι απο τις "τυχερες" που καταλαβαινω την ωορρηξια μου..


Και εγώ έιπα να το πάω ημερολογιακά τους τελευταίους μήνες, αλλά αυτό για τον γάμο του Καραγκιόζη με άγχωσε τολμώ να πω.
Υπάρχει πάντα και η συμβουλή μιας φίλης μου για  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 34 215994 όλο τον μήνα!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου!!περιμενω με αγωνια τη χοριακη της αγγελικουκας μας..μακαρι να ειναι ολα θετικα!!ρε κοριτσια πειτε λιγο τη γνωμη σας..εχθες βγηκα για ενα ποτακι για να γιορτασω την αδεια μου κ πεθανα απο το πονο στη δεξια μου ωοθηκη..κ καψιμο σε ολη τη κοιλια..να σημειωσω οτι περιμενω τη πεμπτη κ ειχα ωορρηξια απο τη δεξια μου ωοθηκη επιβεβαιωμενο απο το γιατρο μου..τι λετε να ηταν??με το που ξαπλωσα ηρεμησα..


perperounaki! Καλημερα!!
Αυτο που λες μπορει να ειναι 5 τινα: 1/ εμφυτευση, β/ εντερικο, γ/ μυϊκος πονος, δ/ επικειμενη περιοδος, ε/ασχετο του ασχετου ω ασχετο!
Παρακολουθησε το και αναλογως πας στο γιατρο..

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου πω σίγουρα δεν ξερω ουτε απο τεστ ουτε απο γιατρό απλα κάθε μήνα εγω το καταλαβαινω απο τους έντονους πόνους χαμηλα για 2 μερες κ κατι υγρα κ μετα περνάνε τελειως τωρα σεν ξερω πραγματικα μπορει κ εκει να το υπολογίζω λαθος αλλα θυμάμαι κάποτε είχα ετσι έντονους πόνους χαμηλα κ πήγα στον γιατρό κ εκει με επιβαιβεωσε οτι εχω ωορρηξία οπότε κάθε μήνα οταν ποναω λεω οτι ειναι αυτο κ οι πονοι ειναι ξεκινούν ακριβώς 14 μερες μετα την περίοδο μου γιατι το κοιτάω επιτειδες τωρα μακάρι τι να πω αλλα φοβαμαι να χαρώ μην απογοητευτω

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Τζενάκι μάλλον θες να το παιδέψεις λίγο το πράγμα, αν αυτό το κάνεις για άμυνα για τυχόν απογοητευση καλά κάνεις, αλλά όπως λεει και η Λίλλυ είσαι στην 6η μέρα καθυστέρησης.
Ελιλα εγώ παλιά τα έπερνα, δεν είναι τίποτα, χρησιμοποιησε τα για 2-3 μήνες και μετά θα την καταλαβαίνεις και εσύ πιο ευκολα.
λενακι μου εγω ετσι νόμιζα οτι 24 αδιαθετώ τωρα τι να πω κ εγω γι'αυτο έγραψα 2 μηνών κύκλο ώστε εσείς που πάτε καλυτερα το θεμα να με διαφωτισετε. Αλλα η αληθεια ειναι οτι το φοβαμαι μην απογοητευτω
Τζένη πάνε πάρε τεστ γιατί δεν έχει πίτσα!! Άντε μην αγριέψω τώρα!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξερω αν προλαβαίνω τωρα γιατι ειμαι παραλια την Δευτέρα αν δεν εχει ερθει ακομα θα παω πρωι ορωι

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den antexo allo έγραψε:
Ελιλα εγώ παλιά τα έπερνα, δεν είναι τίποτα, χρησιμοποιησε τα για 2-3 μήνες και μετά θα την καταλαβαίνεις και εσύ πιο ευκολα.


Μάλλον κάτι τέτοιο θα κάνω, αν δεν βγάλω άκρη ημερολογιακά!!! Σας ευχαριστώ κορίτσια!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  Wink

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πάλι καλά που είμαι μόνη στη δουλειά σήμερα.
Θα με σκάσετε!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:Δεν ξερω αν προλαβαίνω τωρα γιατι ειμαι παραλια την Δευτέρα αν δεν εχει ερθει ακομα θα παω πρωι ορωι
Ωραία είσαι εσύ!! Να πεθάνουμε εμείς απ' την αγωνία!! Αλλά επειδή δε με ξέρεις καλά εμένα(διαόλου κάλτσα είμαι) έχει και διανυκτερεύον φαρμακεία!!!  Laughing Laughing Laughing   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil   Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 34 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 34 654316 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:Πάλι καλά που είμαι μόνη στη δουλειά σήμερα.
Θα με σκάσετε!


Βρε θα μου καει η μπαμια μιλαμε!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Πάλι καλά που είμαι μόνη στη δουλειά σήμερα.
Θα με σκάσετε!


Βρε θα μου καει η μπαμια μιλαμε!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Χαχαχα...βάστα γερά Λίλλυ μπλέξαμε.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:
Lillybell έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Πάλι καλά που είμαι μόνη στη δουλειά σήμερα.
Θα με σκάσετε!


Βρε θα μου καει η μπαμια μιλαμε!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Χαχαχα...βάστα γερά Λίλλυ μπλέξαμε.

Αμ δεν το βλεπω;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω μ αρεσει που κατεβηκα στο γραφειο να προχωρησω τη δουλεια και που μυαλο!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:εγω μ αρεσει που κατεβηκα στο γραφειο να προχωρησω τη δουλεια και που μυαλο!!!!


Χαχαχαχα... Βρε Σαββατιατικα παρατα τα και παμε για καφε!
Αυτο θα κανω σε λιγο κι εγω που τελειωνω με τα φαγητα..

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
katerinoula έγραψε:εγω μ αρεσει που κατεβηκα στο γραφειο να προχωρησω τη δουλεια και που μυαλο!!!!


Χαχαχαχα... Βρε Σαββατιατικα παρατα τα και παμε για καφε!
Αυτο θα κανω σε λιγο κι εγω που τελειωνω με τα φαγητα..

αστα να πανε!!!που χρονος για καφε με περιμενουν δουλειες στο σπιτι!!καλεεεε μεχρι να μπουνε να μας πουνε τα ευχαριστα θα εχω φαει ενα κουτι πουρακια απο το αγχος

εχω και τα δικά μου να δω αν θα αδιαθετησω που μακαρι να μην αλλα ποιος έχασε την τυχη του να την βρω εγω χοχοχοχο!! να πάω σε νεό γιατρό να μου πει και αυτος αν θα χρειαστει να κάνω υστεροσκοπιση

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
katerinoula έγραψε:εγω μ αρεσει που κατεβηκα στο γραφειο να προχωρησω τη δουλεια και που μυαλο!!!!


Χαχαχαχα... Βρε Σαββατιατικα παρατα τα και παμε για καφε!
Αυτο θα κανω σε λιγο κι εγω που τελειωνω με τα φαγητα..
Βρε Λίλλυ μου να σε ρωτήσω κάτι γιατί τώρα μπερδεύτηκα τελείως.. Εγώ αυτό το μήνα αδιαθέτησα 6/7, άρα βάση ημερολογίου θα έπρεπε να έχω ωορρηξία 23/6.. Εγώ 23/6 είχα πάει στη γυναικολόγο που μου έκανε υπέρηχο και το αυγό το είδα και μου είχε πει ότι θα σπάσει σε 3-4 μέρες! Αυτό πώς γίνεται;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις