Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αγγελικη καλη επιτυχια κι απο μενα!!!!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγγελικουλα μου μπηκα μονο κ μονο για να σου στειλω οοοοοολη μου τη θετικη ενεργεια κ σκεψη!!!σου ευχομαι ολα να πανε καλα κ να μας γραψεις μια τεραστια χοριακη αυριο!!ειμαστε διπλα σου κ σε σκεφτομαστε!!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπέλες μου!!!Σήμερα η σκέψη όλων μας είναι στην Αγγελική.... Μια μεγάλη χοριακη με την αγάπη όλων μας Αγγελικουλα μου... I love you I love you I love you 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!! Πρωινή πρωινή σήμερα όπως το πα!! Αν και με πρόλαβε η Λιλλυ!! Καλημέρα Λιλλυ μου, καλωσόρισες και πάλι!! Αγγελικούλα σου στέλνω όλη μα όλη την ενέργειά μου και τη θετική μου σκέψη για καλά αποτελέσματα!!
Depytsilo (πες μου το όνομά σου γιατί αυτό το πράγμα δε το θυμάμαι) άντε ξύπνα, έχεις και ένα τεστ να κάνεις!! Χθες απ'τις 6 παρά μου σηκώθηκες, σήμερα σε έπιασε ο ύπνος;;;  Very Happy Very Happy 
Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!! Καλή ξεκούραση στις αδειούχες!!  flower flower flower 

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzeni27 έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Κοριτσια μου πάω και εγώ για νάνι, δουλεύω στις 6 αυριο θα λείπει η αφεντικινα μου και θα ανοίξω εγώ.
Αγγελική μου σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακή και να γίνει το πρώτο βήμα για το όνειρο σου!
Θα μπω κάποια στιγμή κατα τις 2 που λασκάρει η δουλειά μακάρι να ξέρεις μέχρι τότε.
Φιλιά πολλα σε όλες.
καλο βραδυ λενακι μου, καλη ξεκουραση


Ωραίος σκύλος !

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλλημερα Marianna 50...ΚΑλως σε ξαναβρηκα!! Razz Razz 

Βρε κοριτσια καντε ενα κοπο να μου γραψετε τις ημερομηνιες που ΔΕΝ περιμενετε να τις βαλω στη λιστα...Συγγνωμη αν τις εχετε γραψει σε προηγουμενες σελιδες και δεν τις ειδα, ημουν τρομερα αποσχολημενη ολη τη βδομαδα και δεν πολυ εμπαινα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 667478 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 667478 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Καλλημερα Marianna 50...ΚΑλως σε ξαναβρηκα!! Razz Razz 

Βρε κοριτσια καντε ενα κοπο να μου γραψετε τις ημερομηνιες που ΔΕΝ περιμενετε να τις βαλω στη λιστα...Συγγνωμη αν τις εχετε γραψει σε προηγουμενες σελιδες και δεν τις ειδα, ημουν τρομερα αποσχολημενη ολη τη βδομαδα και δεν πολυ εμπαινα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 667478 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 667478 
Η Λιονταρίνα Λίλλυ αν δεν κάνω λάθος ακόμα δεν της έχει έρθει!! Μάλλον για τεστάκι πάει κι αυτή!! Εκτός αν έχασα κάποια εξέλιξη!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Η Λιονταρίνα Λίλλυ αν δεν κάνω λάθος ακόμα δεν της έχει έρθει!! Μάλλον για τεστάκι πάει κι αυτή!! Εκτός αν έχασα κάποια εξέλιξη!!



Τελεια!! Οποτε καλως εβαλα αυτο το σχεδιακι που περιμενει εξελιξεις...! Ευχομαι να μας εχει ευχαριστα και να παει κατω με τις φουσκωτες κοιλιτσες!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ναι ναι!! Άντε να φουσκώνουμε σιγά σιγά, πολύ αδυνάτισμα έπεσε...  Very Happy Very Happy  Ουφ σήμερα λέω να φτιάξω παγωτό!!!  Wink 

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα μου ήρθε εχθές .Κόκκινα σαν το χρώμα του Ολυμπιακού αν και δεν είμαι καμία ομάδα, και σήμερα έχω λιγότερο ευτυχώς χωρίς πονάκια ,ίσως να οφείλεται και στα χθεσινοβραδυνά καλαμαράκια .
Δεν θα αντέξω το τέταρτο ! Θα το ρίξω αν συμβεί ......

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Ναι ναι ναι!! Άντε να φουσκώνουμε σιγά σιγά, πολύ αδυνάτισμα έπεσε...  Very Happy Very Happy  Ουφ σήμερα λέω να φτιάξω παγωτό!!!  Wink 


Και με το παγωτο...φουσκωνεις.!!! Οποτε ΠΡΟΣΟΧΗ Marianna μου!! Laughing Laughing Laughing Laughing 

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα εκτός από ταμπόν θα βάλω και σερβιετάκι long .
Αύριο ελπίζω να μην έχω κόκκινα για να βάλω και το brazilian στη παραλία.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Stevi_tasos έγραψε:Εμένα μου ήρθε εχθές .Κόκκινα σαν το χρώμα του Ολυμπιακού αν και δεν είμαι καμία ομάδα, και σήμερα έχω λιγότερο ευτυχώς χωρίς πονάκια ,ίσως να οφείλεται και στα χθεσινοβραδυνά καλαμαράκια .
Δεν θα αντέξω το τέταρτο ! Θα το ρίξω αν συμβεί ......
Να στο πω ευγενικά Αντωνάκη μας!! Χεστήκαμε κι η βάρκα έγυρε!!! Και θα σε παρακαλούσα, επειδή δεν έχεις θεματάκια να ασχοληθείς να μην ασχολήσε με το δικό μας!! Καλή σου μέρα!!

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Lillybelly μου ,στείλε μου τη θετική ενέργεια σου για να σταματήσει σήμερα η περίοδος μέχρι τις τέσσερις και δέκα το μεσημέρι,pleaseeee!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Ναι ναι ναι!! Άντε να φουσκώνουμε σιγά σιγά, πολύ αδυνάτισμα έπεσε...  Very Happy Very Happy  Ουφ σήμερα λέω να φτιάξω παγωτό!!!  Wink 


Και με το παγωτο...φουσκωνεις.!!! Οποτε ΠΡΟΣΟΧΗ Marianna μου!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
Αααα μπααα... Αρχικά, δεν τρώω γλυκά (αν και φτιάχνω πολύ ωραία), για το αμόρε θα το φτιάξω.. και 2ον και να έτρωγα, με 48 κιλά δε νομίζω να έχω και μεγάλη ανάγκη!!  Embarassed Embarassed 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Εμένα μου ήρθε εχθές .Κόκκινα σαν το χρώμα του Ολυμπιακού αν και δεν είμαι καμία ομάδα, και σήμερα έχω λιγότερο ευτυχώς χωρίς πονάκια ,ίσως να οφείλεται και στα χθεσινοβραδυνά καλαμαράκια .
Δεν θα αντέξω το τέταρτο ! Θα το ρίξω αν συμβεί ......
Να στο πω ευγενικά Αντωνάκη μας!! Χεστήκαμε κι η βάρκα έγυρε!!! Και θα σε παρακαλούσα, επειδή δεν έχεις θεματάκια να ασχοληθείς να μην ασχολήσε με το δικό μας!! Καλή σου μέρα!!


Marianna μην ασχολεισαι..Πιο πολυ σκαει και πλανταζει οταν τον κλανουμε στα μουτρα!.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Αααα μπααα... Αρχικά, δεν τρώω γλυκά (αν και φτιάχνω πολύ ωραία), για το αμόρε θα το φτιάξω.. και 2ον και να έτρωγα, με 48 κιλά δε νομίζω να έχω και μεγάλη ανάγκη!!  Embarassed Embarassed 


Ε αμα εισαι 48 κιλα, τοτε δικαιουσαι να φας οσο θελεις!! Razz Razz 
Πως το φτιαχνεις;

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα κάνω και απολέπιση σήμερα !
Θέλω να περιποιηθώ και bikini μην βγαίνει και καμιά σιδηρότριχα κάγκελο απ' έξω .....

 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 654316 

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Αααα μπααα... Αρχικά, δεν τρώω γλυκά (αν και φτιάχνω πολύ ωραία), για το αμόρε θα το φτιάξω.. και 2ον και να έτρωγα, με 48 κιλά δε νομίζω να έχω και μεγάλη ανάγκη!!  Embarassed Embarassed 


Ε αμα εισαι 48 κιλα, τοτε δικαιουσαι να φας οσο θελεις!! Razz Razz 
Πως το φτιαχνεις;


Λίγα κιλά πιο κάτω και πεθαίνεις !

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Αααα μπααα... Αρχικά, δεν τρώω γλυκά (αν και φτιάχνω πολύ ωραία), για το αμόρε θα το φτιάξω.. και 2ον και να έτρωγα, με 48 κιλά δε νομίζω να έχω και μεγάλη ανάγκη!!  Embarassed Embarassed 


Ε αμα εισαι 48 κιλα, τοτε δικαιουσαι να φας οσο θελεις!! Razz Razz 
Πως το φτιαχνεις;
Με μαρέγκα (αντί για κρέμα γάλακτος που βάζουν όλοι), κρόκο, γάλα, κουβερτούρα και λίγη ζάχαρη!! Το μπελαλίδικο είναι το χτύπημα κάθε μισάωρο!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια.
Λιλυ και μαριαννα πρωινες πρωινες σημερα.
Εγω λιλυ μου αδιαθετησα και περιμενω στις 18/8.
Αγγελικουλα καλη επιτυχια κοριτσακι μου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
Stevi_tasos έγραψε:Εμένα μου ήρθε εχθές .Κόκκινα σαν το χρώμα του Ολυμπιακού αν και δεν είμαι καμία ομάδα, και σήμερα έχω λιγότερο ευτυχώς χωρίς πονάκια ,ίσως να οφείλεται και στα χθεσινοβραδυνά καλαμαράκια .
Δεν θα αντέξω το τέταρτο ! Θα το ρίξω αν συμβεί ......
Να στο πω ευγενικά Αντωνάκη μας!! Χεστήκαμε κι η βάρκα έγυρε!!! Και θα σε παρακαλούσα, επειδή δεν έχεις θεματάκια να ασχοληθείς να μην ασχολήσε με το δικό μας!! Καλή σου μέρα!!


Marianna μην ασχολεισαι..Πιο πολυ σκαει και πλανταζει οταν τον κλανουμε στα μουτρα!.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 





ΚΛΙΚΑΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Με μαρέγκα (αντί για κρέμα γάλακτος που βάζουν όλοι), κρόκο, γάλα, κουβερτούρα και λίγη ζάχαρη!! Το μπελαλίδικο είναι το χτύπημα κάθε μισάωρο!!

Ααα μ'αρεσει που εχει αυγο! Πολυ μ'αρεσει η γευση του.. Στα μερη μου η κρεμα παντα εχει αυγο και ειναι αγαπημενη γευση! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 912791 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 912791 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 912791 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 912791 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 912791 

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 31 Image

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουνελάκι έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Λιλυ και μαριαννα πρωινες πρωινες σημερα.
Εγω λιλυ μου αδιαθετησα και περιμενω στις 18/8.
Αγγελικουλα καλη επιτυχια κοριτσακι μου.



Αχ κουνελακι, κουνελακι..... Κριμα..Παρακολουθουσα στα γρηγορα και τα δικα σου και ειχα μια ελπιδα, με τα συνεχομαενα καφε..ΤΕλικα, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις