Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Marianna50 έγραψε:
depytsilo έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
depytsilo έγραψε:Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 1kx3b


Κορίτσια αυτό είναι το τεστ μου.. τι λέτε? με προβληματίζει για το παράθυρο ελέγχου έχει χρωματιστεί μόνο το μισό. σα να μην έφτασαν τα ούρα για να πάνε παραπέρα Razz
Βασικά για να καταλάβω έχεις καθυστέρηση;;

χαχαχαχα marianna εχω συχνοουρία όλη μέρα σήμερα γιαυτό προσπαθώ να κρατηθώ.. ίσως δεν πιάσει την ορμόνη!

όχι ακόμα  Rolling Eyes 
Βρε άντε κάνε και το άλλο με πολύ πιπί να δεις που θα βγει θετικότατο και μετά (αμέσως μη σου πω) πας για χοριακή!! Να ξέρεις εσύ θα γκρινιάζεις το σκ απ την αγωνία μέχρι να ρθει η Δευτέρα να πας για χοριακή!! Και μετά εγώ θα στέλνω μούτζες και σε σένα!! Χιχιχιχ!!! Πφφφ με άναψες πάλι!! Έχει τεστ κοντά της και λέει όχι δε το κάνω!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα τεστ γραφουν στις οδηγιες οτι το αποτελεσμα φαινεται μετα απο συγκεκριμενο χρονο και μετα την παροδο του χρονου αυτου να μην λαμβανεται υποψιν.Αφου σου φανηκε αργοτερα καλυτερα μια χοριακη για σιγουρο αποτελεσμα.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:Καλα σου λεει τωρα άντε τρεχα στο πιπι room γρήγορα για θα σκάσουν σε λιγο. Καλα εσυ δεν εχεις αγωνία καθολου;; Εγω πάντως αν ηξερα οτι είχα καβατζα τεστ θα το είχα κανει είδη!!!!
Χαχαχα πλάκα κάνεις;; Εγώ θα το είχα ήδη κάνει και όταν θα είχα επίσημα καθυστέρηση θα έκανα κι άλλο και μετά χοριακή!! Δε ξέρω τι λέτε εσείς, καλή και η χοριακή αλλά σαν την αδρεναλίνη του τεστ δεν έχει!! Στο τεστ βλέπεις και 2 ροζ γραμμούλες, βρε αδελφέ, στη χοριακή τι βλέπεις;; Κάτι νούμερα... Μάλλον χάζεψα απ'τις πολλές εγκυούλες που θα έχουμε... Πω πω μου ρχετε να βγω στο δρόμο και να φωνάζω, έλα τώρα που γυρίσει, πάμε για τεστάκια!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 654316 

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tzeni27 έγραψε:Καλα σου λεει τωρα άντε τρεχα στο πιπι room γρήγορα για θα σκάσουν σε λιγο. Καλα εσυ δεν εχεις αγωνία καθολου;; Εγω πάντως αν ηξερα οτι είχα καβατζα τεστ θα το είχα κανει είδη!!!!

έχω τρελαθεί από την αγωνία μου!! αλλά όπως είπα κ πιο πάνω έχω τόση συχνουρία σήμερα που φοβάμαι για μη ακριβές αποτέλεσμα!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
depytsilo έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
depytsilo έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
depytsilo έγραψε:Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 1kx3b


Κορίτσια αυτό είναι το τεστ μου.. τι λέτε? με προβληματίζει για το παράθυρο ελέγχου έχει χρωματιστεί μόνο το μισό. σα να μην έφτασαν τα ούρα για να πάνε παραπέρα Razz
Βασικά για να καταλάβω έχεις καθυστέρηση;;

χαχαχαχα marianna εχω συχνοουρία όλη μέρα σήμερα γιαυτό προσπαθώ να κρατηθώ.. ίσως δεν πιάσει την ορμόνη!

όχι ακόμα  Rolling Eyes 
Βρε άντε κάνε και το άλλο με πολύ πιπί να δεις που θα βγει θετικότατο και μετά (αμέσως μη σου πω) πας για χοριακή!! Να ξέρεις εσύ θα γκρινιάζεις το σκ απ την αγωνία μέχρι να ρθει η Δευτέρα να πας για χοριακή!! Και μετά εγώ θα στέλνω μούτζες και σε σένα!! Χιχιχιχ!!! Πφφφ με άναψες πάλι!! Έχει τεστ κοντά της και λέει όχι δε το κάνω!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
Καλά άστο, άμα είναι έτσι μπορεί και να δείξει λάθος! Κάτσε να πάω για πιπί εγώ τότε γιατί πολύ το μελετήσαμε!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 328109 

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Despoinaki123 έγραψε:Τα τεστ γραφουν στις οδηγιες οτι το αποτελεσμα φαινεται μετα απο συγκεκριμενο χρονο και μετα την παροδο του χρονου αυτου να μην λαμβανεται υποψιν.Αφου σου φανηκε αργοτερα καλυτερα μια χοριακη για σιγουρο αποτελεσμα.

despoinaki123 υπολογίζω πως η σύλληψη σε μένα έγινε στο τέλος του προηγούμενου κύκλου μου.. γιαυτό κ έκανα το τεστ τώρα κ δεν περίμενα τη χοριακή..

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καντοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Τζενη,Λιονταρινα,Κουνελακι,Ελιφε τι γινεται κοριτσια??Αφαντη η κουμπαρα??


αγγελικη οπως τα λες ειναι...αφαντη!δινει κατι στιγματα που μου λενε ηρθαμε αλλα γιοκ!για να δουμε ... θα την γλιτωσω και αυριο? γιατι τον προηγουμενο μηνα 1η μερα περιοδου ηταν η ημερα του γαμου μας!!! οπως βλεπεισ,ξερει να με ξενερωνει!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχα πεθαίνω δεν υπάρχεις ετσι; Εσυ θα τρελλαθεις ρε θα εισαι συνεχεια με ενα τεστ στο χερι κ εννοείτε οτι δεν θα πράξεις να κανεις υπερπαραγωγή . Το εχω σκεφτει άπειρες φορές αλλα δεν ειμαι καθολου υπομονετική οπότε πιστεύω όπως κ για μενα κ το ίδιο κ σε σενα με την μια θα τους παρουμε τηλ να τους πούμε τα ευχαριστα

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
depytsilo έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Τα τεστ γραφουν στις οδηγιες οτι το αποτελεσμα φαινεται μετα απο συγκεκριμενο χρονο και μετα την παροδο του χρονου αυτου να μην λαμβανεται υποψιν.Αφου σου φανηκε αργοτερα καλυτερα μια χοριακη για σιγουρο αποτελεσμα.

despoinaki123 υπολογίζω πως η σύλληψη σε μένα έγινε στο τέλος του προηγούμενου κύκλου μου.. γιαυτό κ έκανα το τεστ τώρα κ δεν περίμενα τη χοριακή..

καλα εκανες.δεν εννοουσα αυτο εννοουσα οτι δειχνει το τεστ στα πρωτα λεπτα
Οτι δειξει μετα απο τοση ωρα που το ειδες ξανα ειναι λαθος.το γραφει στις οδηγιες.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια δηλ τωρα θα εχουμε κ Τρίτη αγωνία;; Τουλάχιστον πες ωρα που θα το κανεις να ξυπνησω να δω ευχάριστα τελευταία θα τα δω ρε κορίτσια θα φύγουμε στις 10 κ θα γυρίσουμε μεσημέρι αααααααα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 534787 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά εσείς νομίζετε ότι κάνω πλάκα αλλά αλήθεια!! Δεν τη παλεύω μία!! Αφού ήδη έχω αρχίσεις να σκέφτομαι να κοιμηθώ νωρίς για να σηκωθώ νωρίς νωρίς να μάθω τα αποτελέσματα!! Εδώ τις προάλλες παιδί μου που έμαθε τα ευχάριστα το Σποράκι πήγα στο μαγαζί μες την τρελή χαρά και με έλεγαν όλοι γιατί είσαι έτσι και κόντεψα να τους πω "Γιατί είχαμε κι άλλη εγκυούλα σήμερα" και λέωωω "Άηηηη πάει θα με δέσουν"...  cheers cheers cheers 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:Καλά εσείς νομίζετε ότι κάνω πλάκα αλλά αλήθεια!! Δεν τη παλεύω μία!! Αφού ήδη έχω αρχίσεις να σκέφτομαι να κοιμηθώ νωρίς για να σηκωθώ νωρίς νωρίς να μάθω τα αποτελέσματα!! Εδώ τις προάλλες παιδί μου που έμαθε τα ευχάριστα το Σποράκι πήγα στο μαγαζί μες την τρελή χαρά και με έλεγαν όλοι γιατί είσαι έτσι και κόντεψα να τους πω "Γιατί είχαμε κι άλλη εγκυούλα σήμερα" και λέωωω "Άηηηη πάει θα με δέσουν"...  cheers cheers cheers 
αχχααχαχαα αχου πας εσυ ... Οταν θα μας ανακοίνωσης την δικη σου εγκυμοσυνη τι θα κανεις; Ασε θα σε ψάξω στην νικολουλη

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Καλά εσείς νομίζετε ότι κάνω πλάκα αλλά αλήθεια!! Δεν τη παλεύω μία!! Αφού ήδη έχω αρχίσεις να σκέφτομαι να κοιμηθώ νωρίς για να σηκωθώ νωρίς νωρίς να μάθω τα αποτελέσματα!! Εδώ τις προάλλες παιδί μου που έμαθε τα ευχάριστα το Σποράκι πήγα στο μαγαζί μες την τρελή χαρά και με έλεγαν όλοι γιατί είσαι έτσι και κόντεψα να τους πω "Γιατί είχαμε κι άλλη εγκυούλα σήμερα" και λέωωω "Άηηηη πάει θα με δέσουν"...  cheers cheers cheers 
αχχααχαχαα αχου πας εσυ ... Οταν θα μας ανακοίνωσης την δικη σου εγκυμοσυνη τι θα κανεις; Ασε θα σε ψάξω στην νικολουλη
Άστα να πάνε, άμα δεις ότι εξαφανίζομαι για πολύ καιρό απροειδοποίητα, μη διστάσεις Amber Alert αμέσως!!!  tongue tongue tongue Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #139 - Σελίδα 29 654316 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε για να σοβαρευτούμε και λίγο!! Μιας και έπεσα σε σκυλομανούλες!! Έχω μια απορία!! Το στόμα των σκυλιών μου το τελευταίο διάστημα μυρίζει άσχημα.. 1. Από τι μπορεί να είναι;; και 2. Πως αντιμετοπίζεται;; Αυτά τα dental sticks κάνουν δουλειά;;;

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξερω αυτο απο που προερχεται αλλα αυτα τα ειχα παρει κ εγω κ οντως ειχαν κανει δουλεια τωρα παραπανω λεπτομερειες δεν ξερω για να σε βοηθησω. ξερω οτι υπαρχουν κ ειδικες οδοντοβουρτσες κ οδοντοκρεμα για σκυλια για να τους πλενεις τα δοντια

depytsilo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Despoinaki123 έγραψε:
depytsilo έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Τα τεστ γραφουν στις οδηγιες οτι το αποτελεσμα φαινεται μετα απο συγκεκριμενο χρονο και μετα την παροδο του χρονου αυτου να μην λαμβανεται υποψιν.Αφου σου φανηκε αργοτερα καλυτερα μια χοριακη για σιγουρο αποτελεσμα.

despoinaki123 υπολογίζω πως η σύλληψη σε μένα έγινε στο τέλος του προηγούμενου κύκλου μου.. γιαυτό κ έκανα το τεστ τώρα κ δεν περίμενα τη χοριακή..

καλα εκανες.δεν εννοουσα αυτο εννοουσα οτι δειχνει το τεστ στα πρωτα λεπτα
Οτι δειξει μετα απο τοση ωρα που το ειδες ξανα ειναι λαθος.το γραφει στις οδηγιες.

στην αρχη δεν ειχε δειξει τπτ.. ολα ασπρα τα πρωτα τρια λεπτα!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
depytsilo έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:
depytsilo έγραψε:
Despoinaki123 έγραψε:Τα τεστ γραφουν στις οδηγιες οτι το αποτελεσμα φαινεται μετα απο συγκεκριμενο χρονο και μετα την παροδο του χρονου αυτου να μην λαμβανεται υποψιν.Αφου σου φανηκε αργοτερα καλυτερα μια χοριακη για σιγουρο αποτελεσμα.

despoinaki123 υπολογίζω πως η σύλληψη σε μένα έγινε στο τέλος του προηγούμενου κύκλου μου.. γιαυτό κ έκανα το τεστ τώρα κ δεν περίμενα τη χοριακή..

καλα εκανες.δεν εννοουσα αυτο εννοουσα οτι δειχνει το τεστ στα πρωτα λεπτα
Οτι δειξει μετα απο τοση ωρα που το ειδες ξανα ειναι λαθος.το γραφει στις οδηγιες.

στην αρχη δεν ειχε δειξει τπτ.. ολα ασπρα τα πρωτα τρια λεπτα!!
Εγώ πιστεύω ότι απλά βιάστηκες να αποχωρήσεις! Το χω πάθει και εγώ, λέει 5-10 λεπτά και μας τα δευτερόλεπτα μας φαίνεται ότι πέρασε κιόλας η ώρα!!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marianna50 έγραψε:Άντε για να σοβαρευτούμε και λίγο!! Μιας και έπεσα σε σκυλομανούλες!! Έχω μια απορία!! Το στόμα των σκυλιών μου το τελευταίο διάστημα μυρίζει άσχημα.. 1. Από τι μπορεί να είναι;; και 2. Πως αντιμετοπίζεται;; Αυτά τα dental sticks κάνουν δουλειά;;;

Γεια σου Μαριαννα και μενα ο σκυλος μου το παθαινει συχνα αυτο.Μια φορα ηταν πολυ εντονο και μου εδωσε φαρμακο να του δινω ο κτηνιατρος.Τις αλλες φορες επειδη τον πιανει που και που μου ειπε ειναι απο το στομαχακι του δεν ειναι κατι σοβαρο.Τον ειχα ρωτησει και για τα dental sticks αλλα μου ειπε οτι δεν κανουν σοβαρη δουλεια στο στομα του σκυλου...

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marianna50 έγραψε:Άντε για να σοβαρευτούμε και λίγο!! Μιας και έπεσα σε σκυλομανούλες!! Έχω μια απορία!! Το στόμα των σκυλιών μου το τελευταίο διάστημα μυρίζει άσχημα.. 1. Από τι μπορεί να είναι;; και 2. Πως αντιμετοπίζεται;; Αυτά τα dental sticks κάνουν δουλειά;;;

Μαριαννα εγω θα αρχισω τωρα να της βουρτσιζω τα δοντια..μου ειπε η κτηνιατρος να παρω ειδικη οδοντοκρεμα για σκυλια η οποια τρωγεται κ οδοντοβουρτσα που μπαινει στο δεικτη του χεριου σου..κ να τα καθαριζω..μυριζουν απο τις τροφες πιο πολυ..τα στικς που λες κανουν αλλα δεν φτανει μονο αυτο πρεπει να τα βουρτσισεις κιολλας.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό θα κάνω κορίτσια!! Και μάλλον θα τους αλλάξω και τροφή γιατί αυτό πρέπει να φταίει!!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα Ελευθερια!!!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki123 έγραψε:Καλησπερα Ελευθερια!!!!

Γεια σου δεσποινακι μοθ..πως εισαι??

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Τζενη,Λιονταρινα,Κουνελακι,Ελιφε τι γινεται κοριτσια??Αφαντη η κουμπαρα??

Γεια σου Αγγελικη μου εχω μπει εδω και μια ωρα και προσπαθω να τελειωσω ολες τις σελιδες.
Τα κοριτσια ειχαν ορεξη σημερα και γεμισαν 10 σελιδες.
Κατι διαβασα για σπανακοριζα και προσπαθω να μαζεψω τα σαλια μου.
Εγω αδιαθετησα εχθες.
Βρε ετσι θα με αφηνε η αλεκα μου;
Ακριβως 25 μερες,ουτε ρολοι να ειχε η ατιμη.
Αντε Αγγελικη μου αυριο θα περιμενουμε νεα σου.
Αν και δουλευω αυριο και μετα εχω να παω στο γαμο μιας φιλης μου θα προσπαθησω να μπω λιγακι για να σου ευχηθω κι εγω.
Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι κοριτσακι μου μεσα απο την καρδια μου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Τζενη,Λιονταρινα,Κουνελακι,Ελιφε τι γινεται κοριτσια??Αφαντη η κουμπαρα??

Γεια σου Αγγελικη μου εχω μπει εδω και μια ωρα και προσπαθω να τελειωσω ολες τις σελιδες.
Τα κοριτσια ειχαν ορεξη σημερα και γεμισαν 10 σελιδες.
Κατι διαβασα για σπανακοριζα και προσπαθω να μαζεψω τα σαλια μου.
Εγω αδιαθετησα εχθες.
Βρε ετσι θα με αφηνε η αλεκα μου;
Ακριβως 25 μερες,ουτε ρολοι να ειχε η ατιμη.
Αντε Αγγελικη μου αυριο θα περιμενουμε νεα σου.
Αν και δουλευω αυριο και μετα εχω να παω στο γαμο μιας φιλης μου θα προσπαθησω να μπω λιγακι για να σου ευχηθω κι εγω.
Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι κοριτσακι μου μεσα απο την καρδια μου.
μα κ αυτη δεν λεει να λειψει για λιγο καιρο? εκει εγγλεζα στο ραντεβου της?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις